Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-03-10 20:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja wzrostowa na szerokim rynku - ku zaskoczeniu wszystkich z analitykami wlacznie - analitycy mowia ze jutro wzrosty beda oddane - byc moze , mozliwe jest takze ze GPW zademonstrowala wlasnie sile i takze jest mozliwe ze wzrosty beda kontynuowane - wbrew woli sceptykow oraz ku zaskoczeniu analitykow .. juz wielokrotnie sugerowalem ze rynek pokazuje ze jest mocny .. Inwestorzy myslacy o przyszlosci i dluzszym horyzoncie inwestycyjnym powinni partiami akcje kupowac - gdyz poziomy wyznaczone przez sceptykow wcale nie musza sie zrealizowac - wiadomo ze gdy wiekszosc oczekuje wigu 20 na poziomie 2500pkt. to wiekszosc moze sie obejsc smakiem - na gieldzie wiekszosc nie ma racji - dlatego nalezy grac przeciw wiekszosci - grac i inwestowac..
Big Lebowski / 2008-03-10 20:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorowa pora..
5424 / 2008-03-10 20:44 / Fan Linuxa Ubu
witam cię Bigu zauważyłeś że dj stale leci jestem ciekawy kiedy osiągnie dno
Big Lebowski / 2008-03-10 20:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=JFWPeVfWB9o muzyki nikt nie zapodaje..;-))
5424 / 2008-03-10 20:47 / Fan Linuxa Ubu
mam dylemacik czy uciekać w pieniąde czy jeszcze czekać co poradziśz......
Big Lebowski / 2008-03-10 21:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra - podalem Ci typy i trzymaj sie tego . Armature miales zakupic byla okolo 2 zl, ponizej 2 zl nie spadnie , masz ferrum - czego sie boisz ? spolki kupuj a nie indexy..
5424 / 2008-03-10 21:22 / Fan Linuxa Ubu
nie rozumiesz mnie DUDE ja gram głownie na fundzie i zacząłem generować straty zastanawiam się czy dj bedzie dalej leciał bo fundy głownie na tym bazują,
Big Lebowski / 2008-03-10 21:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To Twoje fundy graja w USA - jezeli nie to dzisiaj na GPW byly wzrosty , fundusze kupujesz z mysla o horyzoncie inwestycyjnym na kilka lat - teraz nalezy kupowac uwazam.. a nie sprzedawac..
5424 / 2008-03-10 21:35 / Fan Linuxa Ubu
ja w fundie mam opcje w zależności od koniuntury mogę konwertować np. na fundusz gotówkowy i wtedy mam lokate, jak przekonweruje na fundusz akcji to
wtedy nazywa się to fundusz wysokiego ryzyka i leci albo wzrasta po pare procent dziennie wszystko to zależne jest od dj dlatego zastanawiam się do ilu on jeszcze spadnie i kiedy będzie odbicie
Big Lebowski / 2008-03-10 21:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
odbicie na Dow bedzie wkrotce - tzn. tak mysle , ja nigdy funduszy nie kupuje - kupuje akcje i Tobie doradzalem akcje..
5424 / 2008-03-10 21:41 / Fan Linuxa Ubu
po tych gigantycznych spadkach muszę ci się pochwacić że jestem do przodu 12% od kapitału aż sam jestem zaskoczony
Big Lebowski / 2008-03-10 21:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to gratki i dokupuj..
5424 / 2008-03-10 21:43 / Fan Linuxa Ubu
chodzi o akcje szkodza że wszedłem bardzo malusienkim kapitałem.
wrota wyobrażni / 2008-03-10 20:25 / portfel / Poznań na +
Pozdrawiam wszystkich ostatno nie udzielałem się zbytnio zbyt wiele błędów popełniłem więc i o czym pisać ,ale mam nadzieje że kiedyś coś jednak uda się na gpw zarobić nam wszystkim.
pietroo / 2008-03-10 20:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj,
No ale na Hawe chyba zarobiłeś? Wystarczy spojrzeć w Twój portfel.
wrota wyobrażni / 2008-03-10 21:06 / portfel / Poznań na +
Czekam zobaczymy co dalej to są pde ale dzisiaj info weszło dobre ktoś zainwestował w pde hawe jakieś 30mln pln to tak jakby przed nową emisją kupił 1,5 hawe .Wiesz pietro po kilku wtopach przestałem słuchać innych i zaczołem się troszkę edukować kupno hawe-pda to bardziej objaw desperacji niż rozumu ale książkowo powinno być ok chociarz raport był trochę nadenty .Czas pokarze co dalej jeśli wtopie wracam do investorsa pozdrawiam pietro i życzę powodzenia.
pietroo / 2008-03-10 21:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki wielkie. Chciałbym zarobić nawet połowę tego co Ty.
Życzę powodzenia.
ślicznooka / 2008-03-10 20:01 / Uznany gracz giełdowy
Ufff, już myślałam, że mi Bigowy Kącik w pracy zablokowali, bo za często zaglądałam...a tu "tylko" awaria:-))

Pozdrowienia dla Gospodarza i bywalców.
ślicznooka / 2008-03-10 20:02 / Uznany gracz giełdowy
aaaaaa Jarg, widzę, że po przyjemnościach z prezentową ankietą świąteczną mamy powtórkę z rozrywki - ankietę wielkanocną:-)
pietroo / 2008-03-10 21:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Piękna
jak Ci idzie w nowej pracy? zadowolona jesteś?
pozdrawiam
TOMOK / 2008-03-10 19:37 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
częśc koleś:-) cześć ekipka :-)
to o Magnie jeśli mogę 60 % straty w trzy miesiące...to coś musi być nie tak chyba
znaczy się ja mam 60 % straty...
ale długoterminowo da zarobić :-) wszystko da :-)
Pozdrawiam
P.S. A Big jak zapytywałem...mi kiedyś pisał, że walor Go nie interesuje...
Pozdrawiam :-)
wieczna_inwestorka / 2008-03-10 18:33
Witam Gospodarza i Gromadkę Forumowiczów :)
Czytam was codziennie od pół roku, jednak głosu nie zabieram gdyż wciąż się uczę i to jeszcze nie ten czas, żebym swoją wiedzą mogła się dzielić - za wcześnie..
Cenię sobie wiedzę osób tu piszących dlatego zdecydowałam się zapytać:
Robię właśnie porządki wiosenne w swoim portfelu i mam duży dylemacik co zrobić z Magną. Czy wzrosty czy spadki ona wciąż spada, szykuje się likwidacja, ale fundusze wciąż siedzą. Nawet BBICAp ma mały pakiecik..
Więc poradzcie proszę - sprzedać jutro po PKC czy poczekac troche na rozwoj wypadkow?
Z góry dziękuję za wszelkie pisemne przemyślenia i POZDRAWIAM :)
Kai / 2008-03-10 19:07 / Tysiącznik na forum
Witaj, szkoda ze tak pozno pytasz, pisalem o Magnie kilka razy ponad tydzien temu, o beznadziejnej sytuacji Opakowan (jedyne co maja jeszcze w portfelu), wtedy mialas jeszcze szanse wyrzucic na znacznie wyzszym poziomie. Zapytaj Warrena moze mu sie chcialo i policzyl "majatek" Magny a co za tym idzie ile wypada na akcje po zlikwidowaniu funduszu. Inny ratunek, to to ze moze spekula sie zainteresuje tym papierem
wieczna_inwestorka / 2008-03-10 19:39
Mam nadzieję, że Warren tutaj jeszcze zajrzy i usosunkuje się do tematu..
W międzyczasie znalazłam, uważam że dobrą argumentację, Warrena:

2008-03-01 13:46:29 | *.*.*.* | warren buffet
BBIC ma srednio po 6-7 zl magne.... jak oni maja z tego teraz wyjsc
?

5 zl straty x jakies 500 000 akcji = 2,5 mln... mysle ze bardziej warto jest im przejac
magne.
ślicznooka / 2008-03-10 20:07 / Uznany gracz giełdowy
Witaj Inwestorko, no tak, z magmą to masz duże szanse na "wieczną". Sama ją kiedyś polecałam (przed wezwaniem), ale to co się teraz dzieje z kursem... choć nie zdziwię się jak tam będzie przejęcie, a w takim przypadku zawsze zyskuje (na kursie) firma przejmowana.
Pozostaje mi tylko trzymać kciuki i życzyć zwrotu z inwestycji:-)
wieczna_inwestorka / 2008-03-10 21:54
Kai, Tomok, Ślicznooka
dziękuję za wasze komentarze
nowaa43 / 2008-03-10 17:27 / Idalia
Witam wszystkich kącikowców, nie zdążyłam sie rano przywitać a tu hyc - jak mówi Kazelot - i nie ma mnie za to trwają prace modernizacyjne.
Ładnie było, zielono, ale jak nie można pogadać z Wami - to zero radości.
No to skończyło się kinem .Aż poleje się krew - mogę polecać.
Życzenia urodzinowe dla Chucka Norrisa a dla wszystkich kącikowców - zieloności w dalszym ciągu. Pozdrówka.
zońka19 / 2008-03-10 16:08 / Tysiącznik na forum
nie wiem czy sidoma mi w końcu działa czy nie
nowaa43 / 2008-03-10 17:30 / Idalia
cześć Zoniu - widać taki dzień na łączach.....
superman / 2008-03-10 14:10 / Tysiącznik na forum
pozdrawiam kacikowiczow portalu finansowego nr 1...
Big Lebowski / 2008-03-10 14:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kacikowcy pozdrawiaja - Supermana.. :)
kokar / 82.139.42.* / 2008-03-10 14:05
Odbilismy od dna jesli wig 20 bedzie powyzej 2800 jest szansa na wzrosty ...jesli kolejny lokalny dołek pojawi sie powyzej 2800 przewiduje ruch na 3500 w przeciwnym wypadku nie chce nic pisac bo znów Gospodarz tego forum zarzuci mi ze pije red bula :-)
Big Lebowski / 2008-03-10 14:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kokar .. pisalem Ci pisz niedzwiedzie posty - tylko argumenty.. Pozdr..
filozof / 77.91.56.* / 2008-03-10 14:58
argument - stwierdzenie mające uzasadnić pewną tezę. polecam dla BIGA. Warto czasem zastanowić się - dlaczego?, a nie pisać jak będzie tak to będzie tak, bo niby dlaczego?
kokar / 82.139.42.* / 2008-03-10 15:21
Filozof...nigdy w pełni nie uzasadnisz ani wzrostów ani spadków i tu cały problem.Rynek moze byc wyprzedany i spadac jak i wykupiony i rosnąć.Jest zbyt wiele czynników na to wpływających,włącznie z psychologią tłumu a to juz jest nieprzewidywalne.Uzasadnienie tezy jest możliwe w przypadku porządku,giełda to raczej chaos.
kokar / 82.139.42.* / 2008-03-10 14:43
Bigu ja głównie kieruje sie analizą techniczną,nigdy nie napisze w którym kierunku pojdzie rynek w przyszłosci,za cienki jestem.Moje posty nie maja charakteru naganiającego na spadki bo nie mam akcji albo na wzrosty gdy akcje mam.Obecnie wolałbym by rynek szedł w góre i odbił od tego arcywaznego wsparcia 2800 na wigu 20 na dobre
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-03-10 21:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kokar - to pisz co mowi Ci analiza techniczna - nikt Ci zlego slowa nie powie , wroce do tego postu gdzie Ci napisalem zebys napil sie herbaty - gdyz na red bullach jedziesz - pamietam ten post i pamietam dlaczego tak napisalem , gdybys napisal ze AT mowi ze bedzie to i to - nie odezwal bym sie , natomiast pisanie ze jutro padaka - wowczas skomentuje na wlasny sposob.. Pozdrawiam..
smooth / 2008-03-10 13:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie moneyowcy,

Portal zasłużył dzis na wielki minus. Nie dosc ze sie wlecze oststnimy czasy to dzis jeszcze sie zamknął na swoich gosci. Mam nadzieje ze to z powodu prac nad poprawą.

Ahh te obroty! Big gdzie ten kapitał sie podziewa?

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-03-10 14:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kapital - wchodzi niezauwazony - ppwk kupil DB - widziales jakies ruch , widziales wzrosty nie - oni umia wchodzic na spadkach tzn. organizuja je , nasze fundusze tego nie potrafia.. pozdr.
smooth / 2008-03-10 17:28 / portfel / Tysiącznik na forum
ruch to ja zobaczyłem dopiero dzis:)
warren buffet / 2008-03-10 15:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a tu sie wpelni zgodze.... cenna uwaga.
Big Lebowski / 2008-03-10 13:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Uwazam ze serwer money powinien zmienic nazwe - gdyz slowo money zobowiazuje..
mesko / 2008-03-10 10:18 / portfel / Status quaestionis
Witam @ll
Ostatnio rzadko bywam na forum lecz zapewniam, że zawsze Was czytuje :) Ostatnio poczyniłem nowe zakupy, czy zrobiłem dobrze ? to się okaże, Jak Big mówi - rynek pokaże
W każdym bądź razie zapraszam do komentarzy
Ja życze Wam miłego dnia i wzrostów, wzrostów :)
P.S i jak zwykle cos z ranka

Małżeństwo po kłótni nie odzywało się do siebie. Mąż napisał do żony kartkę z napisem: "Jutro wyjeżdżam w delegację, obudź mnie o 6.00". Rano mąż wstaje patrzy na zegarek, a tu 9.00, a na budziku karteczka z napisem: "Wstawaj, już 6.00".
mesko / 2008-03-10 14:56 / portfel / Status quaestionis
i nikt nie skomentował :(
ehh
samira / 2008-03-10 15:36 / portfel / Małomówny spekulant
bo nikt nie zrozumiał. ty piszesz patrzy na zegarek, a tu 9.00,. Ale my tez mamy zegarki i widzimy, że dochodzi trzecia. Więc o co chodzi?
mesko / 2008-03-10 17:46 / portfel / Status quaestionis
tzn to taki kawał jest ....
fakt / 2008-03-10 18:29 / Bywalec forum
Witam Gospodarza i jego Gości. Chwilę mnie nie było i co widzę? Wszystkie spółki jakby po splitach. Czerwcowe maxima chyba juz nigdy nie wrócą. Big co sądzisz o stx? Ostatnio trochę kupiłem.
Big Lebowski / 2008-03-10 21:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Fakt.. STX - widze dobrze.. nalezy kupowac..pozdr..
Jarg / 2008-03-10 09:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Idol kina akcji, mistrz kopniaków Chuck Norris skończy dzisiaj 68 lat. Jak ten czas leci...
Wtajemniczeni wiedzą, że:
"Chuck Norris nie umrze. On kopnie w kalendarz. Z półobrotu"
zońka19 / 2008-03-10 09:26 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry wszystkim
udanego inwestowania zyczę
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy