Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-03-10 09:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Inwestorzy ktorzy sie nakrecaja spadkiem w Malezji - niech wezma poprawke ze spadek ten jest spowodowany wynikiem wyborow w tym kraju - nakrecanie sie wzajemne nie ma sensu - na wielu spolkach taniej nie bedzie tzn. tak uwazam..
anonim_03 / 2008-03-10 09:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to co zabawne reszta regionu raczej mało się przejęła -- szczególnie Hąkąk.
Jarg / 2008-03-10 09:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Troszkę białego bluesa z dedykacją dla Gospodarza :)

http://de.youtube.com/watch?v=ct-0ttKThbE&feature=related
Big Lebowski / 2008-03-10 09:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzieki Jarg - tego mi bylo trzeba .. na rozruszanie..:)
superman / 2008-03-10 08:41 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich...
kow@l / 2008-03-10 08:34 / Bywalec forum
Witam wszystkich...wiem, że na tym forum są "fani" FONA. Tym optymistycznym akcentem życzę zielonego dnia.

Raport bieżący nr 7 / 2008
Data sporządzenia: 2008-03-09
Skrócona nazwa emitenta
FON
Temat
Komunikat dla Akcjonariuszy
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu:
Zarząd Fon Spółka Akcyjna w nawiązaniu do licznych zapytań Akcjonariuszy Emitenta informuje,iż obecnie trwają intensywne prace nad prospektem emisyjnym dotyczącym emisji i ubiegania się o dopuszczenie do regulowanego systemu obrotu akcji serii F. Planowane złożenie prospektu emisyjnego nastąpi w terminie wskazanym w Kodeksie Spółek Handlowych( do dnia 15 kwietnia 2008r.). Zarząd ma nadzieję,iż Komisja Nadzoru Finansowego pozytywnie rozpatrzy wniosek Emitenta w sprawie zatwierdzenia prospektu emisyjnego.

Zarząd dokonał dogłębnej analizy prowadzonej działalności gospodarczej i przekazuje,iż w każdym miesiącu pierwszego kwartału wartość produkcji jest rosnąca i cały kwartał zakończy się przychodem rzędu około 1,45mln
PLN(wzrost w stosunku do analogicznego okresu 2007r. i w stosunku do IV kwartału 2007). Wynik z działalności operacyjnej w I kwartale będzie oscylować w okolicach zera. Zarząd dołoży wszelkich starań aby dynamiczny
wzrost firmy szedł w parze ze wzrostem efektywności działania,a osiągane wyniki kreowały stabilny wzrost firmy dla akcjonariuszy.
Jarg / 2008-03-10 08:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Podoba mi się determinacja zarządu Fonu... nadal chcą zostać lideram giełdy pod względem ilości makulatury... :-)
Big Lebowski / 2008-03-10 08:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Myssle ze juz powinni lada dzien oglosic - nowe pipki.. ;-))
Jarg / 2008-03-10 09:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oni po prostu lubią duże liczby :-) W związku z tym prawa poboru powinny być ustalone w stosunku 10pp = 1 akcja n.e. :-)
kow@l / 2008-03-10 09:03 / Bywalec forum
no i split by się przydał:-)
Big Lebowski / 2008-03-10 08:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
Big Lebowski / 2008-03-10 08:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=1V71MQEUJKY Czas - tego nam trzeba obecnie..
Jarg / 2008-03-10 08:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dude, witajcie zacni Kącikowicze...
Big Lebowski / 2008-03-09 22:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jutro nowy dzien , nowy pieniadz.. gielda czynna od 9.30..wszystkie moje posty zawieraja prywatne przemyslenia i tak powinny byc odczytywane.. Dobranoc wszystkim..
nowaa43 / 2008-03-09 22:28 / Idalia
Dotleniłam się dzisiaj aż za bardzo, tak że idę spać.
Dobranoc wszystkim.
Big Lebowski / 2008-03-09 21:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=_7VsoxT_FUY dzien lub wieczor bez bluesa to dzien stracony.. :)
Big Lebowski / 2008-03-09 21:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przed nami czas turbulencji - gdyz dziewczyny tanczace ( wiedzmy ) zaprosza inwestorow do bialego tanga , 18 marca Fed prawdopodobnie obnizy drastycznie stopy - wowczas wzmocni sie takze znacznie zloty a co za tym idzie akcje przybiora na wartosci na GPW. nieprawda jest jakoby kapital zagraniczny - odplywal z GPW , wrecz przeciwnie kapital naplywa i jak juz pisalem i nadal podtrzymuje ze kghm nie spadnie ponizej 100zl - a to dla mnie osobiscie wskaznik zaangazowania obcego kapitalu na gieldzie w Warszawie..
Jarg / 2008-03-09 21:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W każdym razie najbliższe sesje to będzie batalia na indeksach. Stopy, wiedźmy, a na dodatek bliskość istotnych wsparć... wszystko to razem powoduje, że wiadomośći ze spółek... dobe czy złe mają w obecnym czasie mniejsze znaczenie.
Chyba, że niespodziewanie okaże się, że np. Leszek sprzedał Getin i kupił Pekao SA (he,he)... aaa, to co innego :-)
Big Lebowski / 2008-03-09 21:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Myslisz ze LC.moze zorganizowac wrogie przejecie Pekao SA ? ... ;-)
Jarg / 2008-03-09 21:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
He, he... a kto by chciał takie bankowe badziewie :-) I jeszcze na dodatek z makaroniarzami na karku :-)
Big Lebowski / 2008-03-09 21:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=NXuuIu8zDOs&feature=related Bruce Springsteen - takze glosuje na Obame - pamietaj glosuj na Obame..:)
nowaa43 / 2008-03-09 21:18 / Idalia
Tylko dziękować Bigu za Twoje ostrzeżenia,że minęły czasy kiedy co się kupiło, to rosło .
Bedzie trudniej, trzeba będzie bardziej uważać ...pilnować tego interesu a i tak zdarzą się nam głupstwa.
Ale dzięki Tobie może mniej.
(Dzień bez podlizania się Szefowi stracony bezpowrotnie itd..ale co robić, kiedy to prawda ).Pozdrówka
Big Lebowski / 2008-03-09 21:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=XjdVOfnYkyA Witaj Halinka.. pozwolisz ze teraz ja postaram sie podlizac i kolorowy filmik - dla Ciebie.. :)
nowaa43 / 2008-03-09 21:44 / Idalia
Jakie ładne, miodzio. Dzięki wielkie.
A swoją drogą co do Cata Stevensa odkąd przeszedł na islam, to tak jakby złapał dżumę albo i co gorszego Nie grają go! Tylko tutaj można go usłyszeć. Czasami gdzieś go puszczali ale zawsze z dziwnym komentarzem na ten temat, że to niby on jest dziwny...
Śmieszne.
A przyjemnie się słucha.
Jarg / 2008-03-09 21:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Noo... jak Boss wspiera Obamę... to Clintonówa nie ma już żadnych szans :-)
BORN IN THE USA! BORN IN THE USA! :-))
Myszacz / 2008-03-09 19:56 / Bywalec forum
Cześć Big i Ekipa
wszystkim polecam
http://de.youtube.com/watch?v=UG8TeXF-wB0&feature=related
nowaa43 / 2008-03-09 18:39 / Idalia
Dobry wieczór wszystkim. Dzisiaj spędziłam miły dzionek na działce tzw. otwarcie sezonu. Słuchajcie..... kwitną przebiśniegi, przylaszczki, ranniki (małe żółciutkie) no i krokusy. Wychodzą z ziemi hiacynty , bzy mają pąki takie że już, już otworzą się listki, ptaszki ćwierkają no.... niezły landszafcik.
Będziecie mieć ze mną niezłą zabawę, uwielbiam być ogrodniczką.
Pozdrawiam wszystkich, muzyczka boska, jak zwykle.
Już sie bałam że zapomnieliśmy o Obamie .
Obama na prezydenta a Hilary to podobno naprawdę straszna baba (ona nie obchodzi 8.III).
pklark / 2008-03-09 22:10 / portfel / -
Nawet moje pszczółki już z ula wylatają i pyłek zaczynają znosić ..........na drzewkach owocowych pęki pęcznieją a na malinach juz listki widać .........
Big Lebowski / 2008-03-09 15:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=0SlKA2Rgq20 Sciana..
Jarg / 2008-03-09 19:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
... + wizja filmowa:
http://de.youtube.com/watch?v=M_bvT-DGcWw&feature=related
nowaa43 / 2008-03-09 20:00 / Idalia
Taaak, po pierwszym obejrzeniu filmu, ciary, chyba nawet gorączka + bezsenna noc...
Jarg / 2008-03-09 20:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Absolutnie kultowe dziełko (film). PIerwszą projekcję, tak jak "Rambo", zaliczyłem we wrocławskim ACK Pałacyk. Były wówczas organizowane takie noce filmów muzycznych... i jednym ciurkiem mozna było zaliczyć "The Wall", "Quadrophenię" z The Who, Koncert Floydów w Pompejach i chyba koncert LZ "The Song Remain The Same" (tu nie jestem do końca pewien, gdzie go po raz pierwszy ogladałem). Biorąc pod uwagę fakt, ze była to jeszcze pierwsza połowa lat osiemdziesiatych, a ja w czasie tych projekcji wspomagałem się dodatkowo wiadomymi, a wówczas jeszcze zupełnie legalnymi "ziołami"... to mozecie sobie wyobrazić, co to był za odlot....
nowaa43 / 2008-03-09 20:38 / Idalia
I tak masz pamięć.... to pewnie te zioła... Ja to pamiętam tak: najpierw muzyka, potem info... będzie film.
Myślę sobie Jezuu - jaki film do tego można zrobić, no jaki???!!!
No i potem ... na łopatki..... i leżymy. A teraz jak słyszę muzykę to widzę sceny z filmu...
Jarg / 2008-03-09 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hmm... pamiętam to niemal tak samo jak Ty... z tym, że troszkę tę niewiadomą, co do wyobraźni fimowej twórców zepsuł mi nie kto inny, tylko... Piotr Kaczkowski, który w jednej ze swoich wieczornych audycji puścił ścieżkę dźwiękową... i niemal miuta po minucie opowiadał, co zobaczył na projekcji Ściany, na której był w Londynie czy Berlinie Zach. Takie to były czasy...
kazelot / 2008-03-09 19:52 / Tysiącznik na forum
+ wersja w wykonaniu twórcy

http://de.youtube.com/watch?v=M_bvT-DGcWw&feature=related
Big Lebowski / 2008-03-09 15:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spekulanci wracaja doTFI takie tytuly w prasie - oczywiscie wypowiedz mr Kuczynskiego , to juz nie inwestorzy tylko spekulanci , DB zwiekszyl zaangazowanie w PPWK - to takze spekulant ? takich informacji nalezy oczekiwac wiecej w najblizszym czasie - chodzi mi o zwiekszeniu zaangazowania w firmy funduszy oraz inwestorow zagranicznych , gdyz nasze akcje sa atrakcyjne oraz maja atrakcyjna wycene..i zaden elektryk tego nie jest w stanie powstrzymac..
5424 / 2008-03-09 17:02 / Fan Linuxa Ubu
Spekulanci byli za komuny handlowali batonami i wódką na rynku a teraz akcjami viva kapitalizm witam wszystkich napisz coś więcej o tych tańczących wiedzmach,
anonim_03 / 2008-03-09 16:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
elektryk w Polsce to zawód szczególny ;-))
Big Lebowski / 2008-03-09 16:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dotychczosowi elektrycy byli specjalistami od robienia zwarcia... ;-))
anonim_03 / 2008-03-09 16:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zwarcia w szeregach oczywiście ;-))
mesko / 2008-03-09 13:21 / portfel / Status quaestionis
Witam wszystkich
W piątek byłem na zakupach - rynek pokaże czy zrobiłem dobrze czy źle, mam tylko nadzieję, że się nie rozczaruje :( Miłej niedzieli wszystkim
P.S
Ogląda się facet w lustrze, wszystko mu się podoba... Opalony...umięśniony, tylko przyrodzenie blade. Zakopał się więc na plaży w piasku z przyrodzeniem na wierzchu. Idą dwie staruszki. Jedna trąca coś wystajacego i mówi ... Życie jest niesprawiedliwe. Jak miałam 20 lat byłam tego ciekawa, 30 lat - uwielbiałam to, 40 lat - prosiłam o to, 50 lat - płaciłam za to, 60 lat - modliłam się o to, 70 lat - zapomniałam o tym. Teraz mam 80 lat - to rośnie na dziko a ja ku.....a przykucnąć nie mogę
:)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy