Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
zońka19 / 2008-03-09 12:42 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich ciepło w ten słoneczny dzień
Duzo tu było miłych zyczeń -dziękuję
byli tacy co się martwili o moje zdrowie - dziękuję
jak to miło wiedziec że ktoś pamięta
A teraz trzeba swojego Pana na słoneczko wyciągnąć
oj trudno będzie bo lubi "spacery "samochodem
Big Lebowski / 2008-03-09 11:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=-lFuS-aHOQI&feature=related Filmik..
Big Lebowski / 2008-03-09 11:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Inwestorzy powinni starannie wybierac spolki do portfela - gdyz uwazam ze gdy nastapia wzrosty to bedziemy mieli do czynienia ze wzrostami selektywnymi , czasy gdy roslo wszystko nalezy puscic w niepamiec - gdyz jeszcze dlugo taki fenomen nie nastapi, selektywny wybor spolek pozwoli zarobic jakies procenty jeszcze w tym roku , natomiast beda spolki ktore nadal beda spadac i tylko beda sporadycznie odreagowywac ..Generalnie na rynkach mamy nastroje wyjatkowo negatywne - co daje podstawe do wzrostow..wiekszosc analitykow jest takze sceptyczna - co mnie osobiscie cieszy , piszac analitykow - nie mam na mysli mr. Kuczynski - gdyz dla mnie to on jest elektrykiem..
Big Lebowski / 2008-03-09 11:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=aez2SKFokts&feature=related A tu gra bluesa moj wujek tez Big - czesto tu grywal przy autostradzie , karmiony pogarda i rzuconym groszem - melodie sprzedac chcial... ;-))
anonim_03 / 2008-03-09 11:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

Witam !
Big, wciaz podtrzymujesz 11800 ?
W piatek, pod koniec sesji odbili w gore, ale nie przelamali dolkow styczniowych
(close) konczac tuz pod tymi dolkami - falszywy sygnal czy jednak brak sily rynku ?


===
podczas zasadniczego odleszczenia w USA pałzowali.
dlatego warto uwzględnić dynamikę z wtorku, albo zamknięcie z poniedziałku na giełdach w europie.

witam wszystkich
Big Lebowski / 2008-03-09 11:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Anonim.. mysle ze obecnie wiedzmy przystapia do dzialania..
marboru / 2008-03-09 10:41 / portfel / "Bankier giełdowy"
Kolejne stany decydują - Obama kandydatem
Barack Obama

Przewagą 61 do 38 procent senator z Illinois Barack Obama pokonał w sobotnich prawyborach Demokratów w stanie Wyoming senator z Nowego Jorku i byłą Pierwszą Damę Hillary Clinton.
Big Lebowski / 2008-03-09 11:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja tylko dodam - Hillary nie pomoze lila roz.. ;-)) dlatego nie marnuj swego glosu glosuj na Obame.. http://de.youtube.com/watch?v=m8Ebcx-mTns
Big Lebowski / 2008-03-09 08:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
Jarg / 2008-03-09 09:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich o poranku :)
marboru / 2008-03-09 10:30 / portfel / "Bankier giełdowy"
witam
ostatnio obserwuję kilka walorów z wigu20...........
co powiecie o Polimexmsie?
spółka doskonałe wyniki ma...........perspektywy...........no i wykres rysuje się, mimo trudnej sytuacji na rynku, obiecujący.
w piątek kupiłem........no i niechcąco mi się sprzedał walor............hehehe z przyzwoitym zyskiem.
ostatnie zakupy to także 14zach, którego popularność ostatnio jest wątpliwa............a cena? w obecnych poziomach atrakcyjna.

mille mnie zaskakuje...............na cenę poniżej 7 zł spółka nie zasługuje zdecydowanie.......sektor finansowy niezbyt lubiany i tyle - ale to też jankesów sprawka.
Big Lebowski / 2008-03-09 10:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru..z wigiem 20 jest jeden problem - koszyki , mam jedna spolke zw-20 i zaluje ze malego zysku nie zrealizowalem, co do mile hm.. zasluguje na cene 7zl, z tym ze takze nim graja na zwyzke lub znizke indexu do ktorego wchodzi.pozdr
marboru / 2008-03-09 10:45 / portfel / "Bankier giełdowy"
z tvnu myślę, że jeszcze będziemy zadowoleni.
ja ostatnio skróciłem na nim pozycje na pakietach, które miałem z delikatnym zyskiem.
w poniedziałek zamierzam ustawić się na kilku walorach i dokupić...............
wiem, ze nie przepadasz za 14zachu.............ale jego zamierzam dobrać..............a jak wiesz do niektórych walorów ma się szczęście a do innych nie.............jak na razie zach dawał zarobić, dlatego liczę, że i tym razem nie zawiedzie.
Big Lebowski / 2008-03-09 10:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
14zach, octawa i tego typu wynalazki - ja omijam , nie twierdze ze nie mozna zarobic - stawiam na firmy produkcyjne i finansowe ..
marboru / 2008-03-09 11:04 / portfel / "Bankier giełdowy"
z reguły i jak tak robię...............
ale od czasu do czasu jakiś eksperyment nie zawadzi............
14zach i ssi z NC to były eksperymenty..........a obydwa walory dały zarobić.
zapraszam czasami do mojego kącika............wszystkie transakcje są w nim wpisywane on line.
pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-03-09 11:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wpadne tam .. pozdrawiam..
cienias nr.1 / 83.29.3.* / 2008-03-08 20:27
dla wszystkich pań tu obecnych , chociaż chyba nie na topie http://de.youtube.com/watch?v=QJtMF0mG9oI
Big Lebowski / 2008-03-08 20:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cienias - mysle ze dziewczyny z kwiatow sie uciesza..Pozdr.
nowaa43 / 2008-03-08 21:47 / Idalia
Witam ponownie! No jasne że się cieszymy.... ale mało nas dzisiaj. Zajęte pewnie ... Zonia chorowała ostatnio, może już lepiej trochę? A GODZI, Miła, Melodyjka., Zielona coraz mniej.... Samira czasem zagląda..
Małgosia pewnie przy Pyzuni ....
wiecie jak to jest z tymi obowiązkami.. w soboty i niedziele czasem odrabia się zaległości z całego tygodnia.
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i forumowiczów też.
nowaa43 / 2008-03-08 22:09 / Idalia
Ale żebyśmy tak całkiem się nie wyłączyli, to GPW Infostrefa podało, że Deutche Bank przekroczył 10% głosów na WZ PPWK.
Zobaczymy czy będzie się z czego cieszyć...
Jarg / 2008-03-09 09:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciekawych wyborów dokonują Szkopy na WGPW... PPWK, LZPS, BBIC...
ślicznooka / 2008-03-08 23:07 / Uznany gracz giełdowy
Dobry wieczór wszystkim,
Panowie, dziękujemy za kwiaty i muzykę, bardzo to miłe:-)
Halinko, tak jak mówisz, weekend to szansa na porządki i... spanie:-) u mnie tego drugiego dziś było do oporu.
A Mila2 ostatnio tak rzadko zagląda... Zońce dużo zdrowia. Uśmiechy dla Kobiet:-))
Big Lebowski / 2008-03-08 18:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich..
Big Lebowski / 2008-03-08 19:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=h61ffFRFmxw&feature=related Ten utworek takze dla Dziewczyn..
Big Lebowski / 2008-03-08 18:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=2ojNhtQOsHk Wszystkim Milym Dziewczynom z okazji Dnia Kobiet - Wszystkiego Najlepszego.. :)
leech / 89.76.81.* / 2008-03-08 20:40
Witam !
Big, wciaz podtrzymujesz 11800 ?
W piatek, pod koniec sesji odbili w gore, ale nie przelamali dolkow styczniowych (close) konczac tuz pod tymi dolkami - falszywy sygnal czy jednak brak sily rynku ?
Big Lebowski / 2008-03-08 20:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj trudno powiedziec - pewnosc bym mial gdyby nastapila panika wowczas mozna bylo by przyjac ze Dow osiagnal dno , mysle jednak ze przez jakis czas na tym poziomie beda zbierac material i nastepnie zacznie sie gra pod stopy 18 marca a nastepnie - dzien trzech wiedzm..
nowaa43 / 2008-03-08 18:41 / Idalia
Dla nas wszystkich jeszcze raz Lee Marvin,
popatrzcie na tę kolejkę na przełecz, większość nieodpowiednio ubrana i żle wyekwipowana i nie wszyscy znajdą nawet niedużą grudkę błyszczącego metalu...
mnie sie to trochę kojarzy z nami ......

http://pl.youtube.com/watch?v=KqjSgMZ_CSo&feature=related
nowaa43 / 2008-03-08 18:30 / Idalia
Dobry wieczór wszystkim.
Dziękuję za piękne zyczenia i piękną muzyczkę jaką nam panowie gracie. To naprawdę miłe niezależnie od poglądów na temat tego święta. Właśnie usłyszałam w radio, że we Włoszech tego dnia panowie obdarowują panie gałązkami mimozy...
kazelot / 2008-03-08 18:49 / Tysiącznik na forum
Dobrze,że są kobiety......kwiaty mają kogo naśladować.....
nowaa43 / 2008-03-08 19:05 / Idalia
Wiesz, wiele z nich - napewno znasz takie - to stalowe... mimozy.
I tu na naszym forum też takie są!!!
TOMOK / 2008-03-08 18:26 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
cześć koleś i ekipka cześć :-)
Dziś doczytałem wszystkie ciepłe słowa od Was
Dziękuję
A Paniom życzę z okazji ich święta
Uśmiechu i słońca
a na akcjach procenta :-)
Pozdrawiam
kazelot / 2008-03-08 16:31 / Tysiącznik na forum
8 Marca.Dla naszych pań.

http://de.youtube.com/watch?v=dCI8sy4eI4Y
krzysiek29 / 2008-03-08 15:54 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam, wiekszosc mysli ze bedziemy leciec mocno w dol a czy to wszystko nie za oczywiste??? Mam pytanko co myslicie czy na wykresach nie mozna dostrzec teraz pulapki bessy naprawde byloby ciekawie.pozdr
5424 / 2008-03-08 15:23 / Fan Linuxa Ubu
lubie wolne dni na witrynie można spokojnie pogadać i wyminić się poglądami, Bigu będzie odbicie w przyszłym tygodniu jak sądzisz, co spowoduje koniec trendu spadkowego, napisz coś wiecej o dniach trzech wiedzm..........dlaczego to taki ważny dzień.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy