Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
5424 / 2008-03-08 15:20 / Fan Linuxa Ubu
Też dokładam własne życzenia choć z dystansem podczhodze do tego święta
barabaszek / 2008-03-08 14:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień dobry wszystkim.Z okazji Waszego święta składam Wam miłe Panie najserdeczniejsze życzenia szczęścia w życiu osobistym,zawodowym ,spełnienia marzeń najskrytszych i zdrówka dużo...Pozdrawiam.
Jarg / 2008-03-08 10:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich
Wszystkim naszym forumowym Paniom składam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności z okazji Dnia Kobiet :)
Obyście zawsze były szczęśliwe... i znajdowały w nas wsparcie...

http://de.youtube.com/watch?v=Qfc4NPNMFro
Jarg / 2008-03-08 10:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
... i jeszcze piękny, męski głos w pięknej piosence... dla Was:

http://de.youtube.com/watch?v=oTLFfRofVcw
Jarg / 2008-03-08 00:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeszcze taka ogólna refleksja o kinie. Dzieje się w nim proces podobny do tego zachodzącego w przemyśle motoryzacyjnym (USA - reszta świata). Kino amerykańskie, choć nadal monumentalne, gwiazdorskie i kasowe staje się coraz bardziej anachroniczne pod względem treści, a przede wszystkim formy. "Miasto Boga" pomijając tematykę jest świetne narracyjnie i nowoczesne formalnie (pseudo paradokument). Podobnie nowoczesne jest kino europejskie (np. "Nieodwracalne", "Basen" itp.).
Renumious / 2008-03-08 00:10 / portfel / "GPW Kmiot"
Jarg, ja myślę, że z kinem amerykańskim jest tak że mamy tu Hollywoodzkie superprodukcje oraz kino niezależne które do nas nie dociera w większości...Mam wrażenie że te superprodukcje zawsze były takie same w warstwie treści czy formy. Zobacz jakie filmy zgarniały Oskary a jakie filmy nagrody w np Sundance Film Festival ( z amerykańskich obrazów oczywiście). Mam taką zasadę że oglądam oskarowe widowiska ale rzadko który powalił mnie na kolana...oczywiście jest kilka takich...
Jarg / 2008-03-08 00:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Świadomie odniosłem sie do nurtu głównego. Wiadomo, że jest jeszcze kino Jima Jarmuscha, Tarantino i innych. I nie chodziło mi tylko o superprodukcje. Przeciętny psychologiczny film amerykański, nawet dobry treściowo i dobrze zagrany jest potwornie anachroniczny formalnie. Ale kiedyś tak nie było. Kino amerykańskie przodowało niegdyś relializatorskich innowcjach. I to zwłaszcza to oskarowe, hollywodzkie. Nie wiem czy ogladałeś "Obywatela Kane'a" Wellesa. Jak ten film był nowatorsko zrealizowany, a kiedy to było!...
Renumious / 2008-03-08 00:39 / portfel / "GPW Kmiot"
Widać że nowatorstwo realizatorskie czy montażowe nie ma dużego znaczenia przy produkacjach obliczonych na masowego, co warte podkreślenia współczesnego widza, być może jest nawet niewskazane. Ten nie potrzebuje także zabaw konwencją czy pastiszu (Coen, Tarantino to chlubne wyjątki). Chodzi o powielanie sprawdzonych schematów, też tych które były nowością w czasach Obywatela Kane'a. Swoją drogą muszę to obejrzeć jeszcze raz, bo jako nastolatek ziewałem...:)
Hollywood jest skażony nastawieniem boxofficowym.
Jarg, ja to Ci powiem, że mi zalezy na dobrym kinie z drugim dnem i czy to zrobią Amerykanie czy Europejczycy czy Azjaci to mi już to obojętne. Cieszę się że doszło to takiej sytuacji ze film brazylijski powala rzemiosłem filmowym, że Wong Kar Wai to nie jest tylko kolejny reżyser Amerykanin z azjatyckim stryjkiem w rodzinie, kręcący klony Bez twarzy...ze mamy cały dorobek kina skandynawskiego współczesnego a nie tylko ciągle ten bergman i bergman itd itp...Jest dobrze, a Amerykanie niech się parzą w tym swoim bagienku holiłudzkim...a kij im w oko :)
Jarg / 2008-03-08 00:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pełna zgoda, dobranoc
Renumious / 2008-03-08 00:46 / portfel / "GPW Kmiot"
Właśnie do łóźka już czas...dobranoc również...
Jarg / 2008-03-08 00:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
popr. w realizatorskich...
kazelot / 2008-03-08 00:33 / Tysiącznik na forum
Jim Jarmusch.....
barabaszek / 2008-03-08 00:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Zgodzę się w stu % ...taki np.Blade Runner...klasyka kina sci-fi ...teraz już takich nie robią...a oglądnąłbym coś tak zrobionego przeogromnie...
Jarg / 2008-03-08 00:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku. Taka ciekawostka... kilka lat temu zrobiono taki ranking, którzy z twórców s-f (reżyserzy, scenografowie) najlepiej oddali wizję przyszłośći w swoich filmach sprzed co najmniej 20 lat. Oczywiście, korygowaną wg współczesnej miary. Bezapelacyjnie wygrały dwa obrazy Ridleya Scotta: "Blade Runner" i "Obcy"

Pozdrawiam serdecznie i dobranoc
kazelot / 2008-03-08 00:38 / Tysiącznik na forum
Ridley Scott i wszystko jasne.
Renumious / 2008-03-08 00:51 / portfel / "GPW Kmiot"
Blade mu wyszedł...ale popełnił też GI Jane ;)
Renumious / 2008-03-08 10:06 / portfel / "GPW Kmiot"
Obcy to dla mnie ścisła czołówka trilerów SF...
kazelot / 2008-03-08 00:36 / Tysiącznik na forum
E Europy to lubię np.Von Triera i Luca Beson jeszcze ze starych czasów.
Jarg / 2008-03-08 00:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja również Andrzeju... lubię zwłaszcza "Wielki Blękit"... w ogóle przepadam za kinem europejskim... Pozdrawiam serdecznie
barabaszek / 2008-03-08 14:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Wielki Błękit ...full wypas z przytupem.. :-))....do najznakomitszych należałoby dodać "Piąty Element"...."Obcego" pomijam bo jest jak dla mnie wzorem wg którego można porównywać inne filmy czy są dobre czy nie :-))).....a także niosący bardzo interesujące przesłanie "Abyss" czy klasykę thrilera sci-fi "The Thing".........aby oddać cześć jednak Hollywood trzeba przypomnieć,że nie dawno powstały takie monumentalne filmy jak choćby "Władca Pierścieni" z rozmachem i na prawdę bardzo dobre.
jacquesmayol / 2008-03-08 01:13 / portfel / "How deep can you go?"
Le Grand Bleu, wysmienity film widzialem ze 20 razy :). Polecam rowniez "Ocean Men" ciezko zdobyc ale warty :)
Jarg / 2008-03-07 22:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie wieczorem

Obejrzałem sobie dzisiaj "Johna Rambo". Kiedyś (tak ok. roku 1983) z wypiekami na twarzy ogladałem "Rambo I" w studenckim klubie "Pałacyk". Była to półlegalna projekcja video. Rambo AD 2007 powstał ponoć w niezależnej wytwórni. Co to się porobiło... Stallone w kręci niezależnej wytwórni!? Tak krótko: ciężko mi obiektywnie ocenic film z racji sentymentów, ale na pierwsze ochłonięcie jest niezły film akcji... Sylwek zrozumiał wreszcie, na czym polega gra aktorska... jest stonowany, zmęczony życiem, nie rwie się do walki... Nie lata półnagi i wysmarowany olejkiem jak w Rambo II i III. Nie krzyczy, że kocha swój kraj... jak jakiś kapitan Ameryka. Ale ciągle jest sprawnym wojownikiem.
Film jest poza tym niezłą rzeźnią... kończyny i mózgi dosłownie fruwaja w powietrzu. Segment wiekowy to wg mnie +21. Zdecydowanie nie dla grzecznych dzieci (tylko dla niegrzecznych :)

Pozdrawiam
kazelot / 2008-03-08 00:41 / Tysiącznik na forum
Rambo I był na podstawie niezłej książki D.Morrella.II i III to już radosna twórczość Sylwina i ekipy.
TOMOK / 2008-03-07 22:56 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
:-) upiłem się :-)...hobby mam takie...masakra:-(
Pozdrawiam....
ślicznooka / 2008-03-07 23:14 / Uznany gracz giełdowy
wysmarowany olejkiem... a ja naiwna myślałam, że on naprawdę tak się błyszczy:-))
ogólnie im jestem starsza, tym gorzej przychodzi mi oglądanie brutalnych scen, nawet wiadomości ciężko trawię:)
ech starość...
pozdrowienia.
Jarg / 2008-03-07 23:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Skarbie, ja również nie jestem zwolennikiem "brutalności dla brutalności". W kinie musi mieć ona istotne uzasadnienie, jak np. w doskonałym brazylijskim "Mieście Boga".
Napisałem po prostu, czego można się spodziewać, jeśli ktoś zechce obejrzeć "Johna Rambo". Ten film jest jednak zdecydowanie dla sentymentalistów i entuzjastów :-)

Pozdrawiam sedrecznie
Renumious / 2008-03-07 23:20 / portfel / "GPW Kmiot"
Dobry wieczór...
ja jakiś czas temu zauważyłem, że "krwiste sceny" nie robią na mnie żadnego wrażenia jeśli są skłądową jakiejś notorycznej rzeźni robionej li tylko na efekt plakatowo-boxofficowy...z Rambo jest mniej więcej coś takiego...poza tym jak dla mnie to słabizna straszna...ale ja nie z tych sentymentalnych jeśli chodzi o kino...;)
ślicznooka / 2008-03-07 23:27 / Uznany gracz giełdowy
słabizna słabizną, ale kiedyś wszystkie chłopaki u mnie na podwórku były albo Rambem albo Janosikiem:-)
Renumious / 2008-03-07 23:33 / portfel / "GPW Kmiot"
na szczęście z tego się wyrasta ;D
Jarg / 2008-03-07 23:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. Pomimo obciążenia sentymentalnego uważam, że w swoim gatunku jest to całkiem niezły film. W każdym razie... widziałem znacznie gorsze :-)
Renumious / 2008-03-07 23:40 / portfel / "GPW Kmiot"
Ja też widziałem gorsze...zgoda, ale to trochę za mało dla mnie...tyle że z tym gatunkiem nigdy nie byłem blisko. Wspomniałeś o Mieście Boga...ciekawe bo pisząc posta wyżej myślałem własnie o tym niesamowitym obrazie. Małe dzieci na końcu sceny idce i wymachujące bronią i odgrażające się kogo jeszcze muszą sprzątnąć...niezapomniana scena...
Jarg / 2008-03-07 23:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To jeden z najlepszych filmów ostatnich lat jakie dane mi bylo obejrzeć.
Renumious / 2008-03-07 23:50 / portfel / "GPW Kmiot"
Mnie uwiódł szczególnie fantastyczną reazlizacją, montażem i zdjęciami...zaskoczył mnie wręcz...nie spodziewałem się takiego mistrzostwa w tej warstwie rzemiosła filmowego u Brazylijczyków...chociaż zdarzyło się im już popełnić kilka wyśmienitych filmów wcześniej...
Jarg / 2008-03-08 00:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Powyżej odniosłem się do tego aspektu :)
barabaszek / 2008-03-08 00:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór ...jeżeli ktoś chce oglądnąć na prawdę słabą produkcję polecam"Psy wojny"...książka jako sensacja ...miodzio...film bez sensu a w dodatku nie ma nic w nim mowy o sednie sprawy który tworzy tą opowieść.Pozdrawiam
TOMOK / 2008-03-07 23:20 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
śliczna dziewczyna...i śliczny duch w niej i śliczna Pyzynia w jej ślady pójdzie...a kawalerów wielu...czai się...:-)
Pozdrawiam Gosiu
ślicznooka / 2008-03-07 23:24 / Uznany gracz giełdowy
Tomek, rozbawiłeś mnie do snu, na pewno będę miała wesołe sny:-))
Pozdrowienia cieplutkie.
P.S. dokarmiaj dobrze Kawalera, bo panienka wysoka rośnie:-)
TOMOK / 2008-03-07 23:30 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Pojmiemy Pyzunię za żonę...spokojnie...młody jeszcze się nie określił...ale tak ślicznie śpi, że Pyzynia oszaleje na jego punkcie...to pewne...potrzeba tlko czasy by to on buziaka we śnie jej dał...
Gosiu...dajmy im czas...młodzi są :-)
Pozdrawiam
ślicznooka / 2008-03-07 23:38 / Uznany gracz giełdowy
na razie Pyzunia bezpieczna pod maminy spódnicą i długo tam jeszcze pozostanie:-)
TOMOK / 2008-03-07 23:45 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
fajne Babki:-)
Lecę spać...jurto...:-( będzie
Trzeba żyć
Dobrej nocy mili
Pozdrawiam
TOMOK / 2008-03-07 22:26 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Pasażer
http://pl.youtube.com/watch?v=45CYxKpeGf8&feature=related
Iggy Pop...oczywiście..ale...
Mniam...aż dociśkam słuchamy do uszu
Dobrze, że się upiłem/upijam :-)
Pozdrawiam
TOMOK / 2008-03-07 21:33 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Trochę nie mogę bez Was żyć
http://pl.youtube.com/watch?v=cvUOC0G2iIo&feature=related
To chłopaki z mojego miasta...może ktoś przesłucha...
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-03-07 21:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku.. czy juz doszedles do siebie ? Pozdr..
TOMOK / 2008-03-07 22:01 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
:-) for You
http://pl.youtube.com/watch?v=GaxpAlzAmQs&feature=related
Znowu pisenka z mojego miasta...
Ciepło pozdrawiam
TOMOK / 2008-03-07 22:04 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ale to nie do Ciebie...pamiętaj koleś :-)
Pozdrawiam
TOMOK / 2008-03-07 22:07 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ale proszę posłuchaj...
Pozdrawiam
ziomix / 83.8.127.* / 2008-03-07 21:39
niezła muza. Tzn z jakiego miasta ta kapelka??
TOMOK / 2008-03-07 21:44 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
z Płocka jestem
Pozdrawiam
ziomix / 83.8.127.* / 2008-03-07 21:47
Piękne miasto. I wielu fajnych ludzi (znam kilku windsurferów). Pozdrawiam również.
PS a może ty tez na deseczkę czasem wskakujesz?
TOMOK / 2008-03-07 21:57 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
bajdewind, fordewind...tylko na jachcie...
i im bardziej w stronę Włocławka tym szerzej i większe fale...ale już trochę zapomniałem...
Pozdrawiam
melodyjka / 2008-03-07 22:20
Mój szwagier jest z Płocka.Super gość jak Ty.Trzymaj się.Pozdrówka
5424 / 2008-03-07 21:31 / Fan Linuxa Ubu
Bigu jesteś dla mnie Gość przepowiedziałeś DJ na poziomie 1800 i jak na razie niżej nie leciał, za przepowiednie co do Armatury też chylę czoło, jeszcze tylko Ferum niech się rozkręci i przepowiednia spełniona.
Big Lebowski / 2008-03-07 21:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra - jezeli Ci moge polecic jeszcze spolke to CSG i STX..
filozof / 83.8.127.* / 2008-03-07 22:04
Oferta Stalexportu dotycząca prac na A4 odrzucona
PAP - Biznes
7 Mar 2008, 18:11


7.3.Warszawa (PAP) - Oferta na dostosowanie odcinka autostrady A4 do poboru opłat złożona przez konsorcjum, w skład którego wchodziła spółka zależna od Stalexport Autostrady, nie została przyjęta - poinformował Stalexport w piątkowym komunikacie.
"(...)oferta złożona w w/w przetargu przez Konsorcjum, w skład którego wchodziła Spółka Stalexport Autostrada Dolnośląska S.A. (zależna od Stalexport Autostrady S.A. w 100 proc.) nie została przyjęta do realizacji" - napisano w komunikacie.

Wcześniej spółka informowała, że w postępowaniu na przystosowanie odcinka A4 Wrocław-Sośnica do poboru opłat, zakwalifikowały się również dwa inne konsorcja.(PAP)
5424 / 2008-03-07 22:03 / Fan Linuxa Ubu
narazie to moczę na fundzie, myślałęm że będzie jakaś góreczka i spady mnie złapały, Bigu jak nastąpi fala podaży o której cienias pisał to może być niezły dół u na co o tym sądzisz.
Big Lebowski / 2008-03-07 22:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
na dole sa jego wypowiedzi i moje - ktorys z nas bedzie mial racje..
bohdan77 / 2008-03-07 21:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak oglądam ostatnie godziny sesji w usa to mi sie przypomina piosenka Muńka Staszczyka jak spiewa
Stany Stany zwariowac można... :)
pozdrawiam all
Big Lebowski / 2008-03-07 21:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=EXwMIdiXn8o Spokojny bluesik..
Big Lebowski / 2008-03-07 20:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=_7VsoxT_FUY Bielszy odcien bluesa.. ;-))
Big Lebowski / 2008-03-07 20:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spadki ,spadki wszedzie spadki - panika a spolki sa na zielono - sceptycy maja zabitego cwieka ;-)), jedna z teori mowi ze gdy nastapila paniczna wyprzedaz to wowczas rynek osiagnal dno - na GPW paniczna wyprzedaz miala miejsce i rynek nasz pokazuje pomimo spadku - sile , tak jak pisalem kghm ponizej 100 zl nie spadnie , wzrostem jena nie nalezy sie podniecac gdyz jego rola zostala znacznie ograniczona - carry trade - przejmuje usd i trzeba to zaakceptowac..Panicznej wyprzedazy na GPW nie oczekuje - raczej oczekuje wzrostow , Dow oraz inne rynki mysle ze posiedzenie Fed - ktory obnizy stopy prawdopodobnie 75pkt da impuls do wzrostow - konkretne rozstrzygnievcie mysle ze nastapi gdy wiedzmy zaczna tanczyc , sceptycy takze beda musieli pogodzic sie z losem i zaprzyjaznic z trendem ..
cienias nr.1 / 83.29.1.* / 2008-03-07 20:39
witaj Bigu.
piszesz że panika a spółki są na zielono.
według mnie nie ma żadnej paniki , to jest obsuwanie indeksów przy otwartych niedowierzających buziach leszczy. a co do koloru zielonego na spółkach, dowodzi tylko tego że nie jest korekta tylko kontynuacja trendu.
przed nami taniec wiedźm , zakładam że będą chcieli cośkolwiek odegrać, ale nie przeceniam tego bardzo.
co do dalszego kierunku gpw nic w moich poglądach się nie zmieniło.
Big Lebowski / 2008-03-07 20:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cienias - to ze pisze panika to przekomarzam sie gdyz wczorajsze wieczorna wpisy wiescilay katastrofe..wybacz po takich spadkach w USA - nie nalezy oczekiwac wzrostow ale jezeli rynek zachowuje sie tak jak obecnie uwazam ze pomimo spadkow rynek jest silny..
cienias nr.1 / 83.29.1.* / 2008-03-07 20:56
trudno mówić o sile rynku kiedy nie ma zdecydowanego uderzenia podaży ,
gdy takowa nastąpi (a myślę że będzie miała miejsce) to wtedy się okaże jaki faktycznie jest silny rynek.
Big Lebowski / 2008-03-07 21:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wedlug moich wyliczen zdecydowana podaz - z lamaniem wsparc , spadaniem skarpetek itp . pojawi sie w 2009 r. wowczas bedzie ten kacik bedzie niedzwiedzia jaskinia.. bede pisal niedzwiedzie komentarze..
cienias nr.1 / 83.29.1.* / 2008-03-07 21:14
owszem , w 2009 r będzie nisko ale uważam że większość skarpetek do tego czasu zostanie już ściągnięta.
ty masz przekonanie że w między czasie powrócimy do wzrostów, ja takiego przekonania nie mam. oczywiście zobaczymy wzrosty , ale według mnie będą to tylko korekty trendu.
zakładam że w 2009 nastąpi odwrót , przy bardzo negatywnych nastrojach i sentymencie do rynku.
oczywiście chciałbym się mylić i możliwe że się mylę , ale na razie nie znajduję podstaw do zmiany mojego nastawienia
pozdro.
filozof / 83.8.127.* / 2008-03-07 21:24
Zgadzam się. Wiele spraw które doprowadziły do aktualnej sytuacji na rynkach finansowych pozostaje cięgle aktualnych. Problemy amerykańskich i europejskich instytucji finansowych, bardzo droga złotówka przez co napływ kapitału na naszą GPW jest śladowy. Początkowo sądzono że przynajmniej surowce dzięki kryzysowi w USA zostaną mocno przecenione ale słabnący dolar powoduje odwrócenie trendu. Myślę że w najbliższym czasie można liczyc co najwyżej na nieznaczne korekty a na zmianę trendu przyjdzie nam niestety jeszcze sporo poczekać
Big Lebowski / 2008-03-07 21:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli Dow zakonczy 11971pkt. zacznie budowac fale wzrostowa - o spadku na Dow do tego poziomu pisale we wrzesniu gdy wszystkich rajcowala magiczny poziom 14500 pkt i to w 2007r - wowczas napisalem ze nawet w 2008 r. 14500pkt nie bedzie ..
cienias nr.1 / 83.29.1.* / 2008-03-07 21:32
wiadomym jest że jeżeli coś spadnie to sie odbije.
porównam rynek do piłki którą upuścimy z wysoka ,np 5 piętra ,to gdy sie odbije to potrafi dolecieć do 4 piętra ,gdy znowu spadnie i się odbije doleci już tylko do3 piętra,i tak aż do momentu gdy się zatrzyma.
podobnie zachowuje się rynek gdy wejdzie w fazę bessy (a wiesz że taką zakładam)
Big Lebowski / 2008-03-07 21:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wiem , wiem- ja takze zakladam besse ale w przyszlym roku - ktorys z nas bedzie sie mylil ,rynek bedzie musial to sprawdzic ;-))
cienias nr.1 / 83.29.1.* / 2008-03-07 21:47
już to raz pisałem , ale napisze jeszcze.
jeden z nas będzie miał BINGO :-)))))
dobranoc Tobie i wszystkim jeszcze obecnym.
Big Lebowski / 2008-03-07 21:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc Cienias - wpadaj czescie na pogaduszki.. Pozdrawiam..
filozpf / 83.8.127.* / 2008-03-07 20:29
Paniczna wyprzedaż?? Przy takich obrotach? Jasne.
Kai / 2008-03-07 20:16 / Tysiącznik na forum
Witaj Dude.. pytanie "techniczne"..... stosujesz stopy? Dzis jak komus polecial stop na Centku pomyslalem o Twoich akcjach :)
Big Lebowski / 2008-03-07 20:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. tylko czasem - CSG tych walorow nie ustawiam tzn. nie przewiduje spadkow na nim.. pozdr.
Big Lebowski / 2008-03-07 19:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorkiem..
Big Lebowski / 2008-03-07 19:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=Q-g7Q7hXn7o Dla milosnikow Mercedesa..
barabaszek / 2008-03-07 16:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Myślę,że dobre na obecną chwilę :-)))....http://pl.youtube.com/watch?v=7_IKcMl_a9A
Jarg / 2008-03-07 16:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
He, he... Barabaszku... :)
Dobrych szamponów chłopaki używały... a dodatkowo chyba preparatu prof. Tołpy...
nowaa43 / 2008-03-07 16:39 / Idalia
oj wesoło tu u nas...
do wieczora, pozdrawiam wszystkich gorąco.
Zonia zdrowiej proszę!!!
Jarg / 2008-03-07 16:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
I ja żegnam się... na razie...
Miłego popołudnia i wieczoru...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy