Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-03-05 22:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Inwestorzy tak przywykli do spadkow obecnie -wzrosty posiadaczy akcji oniesmielaja , natomiast siedzacych na gotowce draznia i nie dopuszczaja mozliwosci ze byc moze beda gonic ceny ( wykluczyc sie nie da ),jak to moj brat blizniak Gabrik mowi - odbieraj rynek taki jaki jest a nie jaki bys chcial zeby byl.. Jest wiele powiedzen na gieldzie ktore gdy sie stosuje przynosza profity - jedno z nich mowi na dobre informacje sprzedawaj - odnosi sie to nie tylko do infa z firmy , drugie i to lubie najbardziej mowi - na zle informacje kupuj- odnosi sie to takze nie tylko do infa z firmy.. jest jeszcze jedno wazne a nawet bardzo wazne - jezeli slyszysz dziala czytaj( wojna ) kupuj akcje..
warren buffet / 2008-03-05 23:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zgodze sie
5424 / 2008-03-05 22:40 / Fan Linuxa Ubu
Amen !!!!!! Bigu idziemy spać jutro hossa.............
Jeck / 2008-03-05 22:14 / "Poławiacz perełek"
Witam Jarga !!! Cieszę sie, że Ciebie widzę :-))
Jarg / 2008-03-05 22:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć Jacku, ja również cieszę się, że Ty cieszysz się, że mnie widzisz :-))
Pozdrawiam serdecznie
Jeck / 2008-03-05 22:19 / "Poławiacz perełek"
:-) pozdrawiam serdecznie również
Jarg / 2008-03-05 22:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Specjalnie dla Ciebie, Tomek... trzym sie Stary

http://de.youtube.com/watch?v=jEOkxRLzBf0
nowaa43 / 2008-03-05 21:24 / Idalia
Ja też mam muzyczkę, filmową oczywiście, posłuchajcie...

http://de.youtube.com/watch?v=PFs0s4OR4zY&feature=related&locale=de_DE&persist_locale=1
smooth / 2008-03-05 22:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Fajne.

Jak dla mnie natomiast jeżeli soundtrack to tylko to. Polecam.

http://juniorkaaxe.wrzuta.pl/audio/5c0nMql1ev/
barabaszek / 2008-03-05 22:38 / portfel / Tysiącznik na forum
To i ja coś dorzucę http://pl.youtube.com/watch?v=tppdioltPBo&feature=related....no i zdecydowanie zapierająca dech w piersi..http://pl.youtube.com/watch?v=lad3ZlzPD4k&feature=related
vonGluza / 2008-03-05 22:19 / portfel / Bywalec forum
witaj
jeśli chodzi o soundtrack to jak dla mnie the best of the best to "Blues Brothers"
tam nie ma słabych kawałków i na dodatek lata mijają a muza się nie starzeje.
Pamiętam jak byłem na tym w kinie za gówniarza i już czekam kiedy mojemu synkowi pokażę ten film
Polecam
http://www.youtube.com/watch?v=FcPmBKi_rB8
smooth / 2008-03-05 22:26 / portfel / Tysiącznik na forum
heh klasyka. Pamietam jak w kolejce z biletem sie stało pare godzin. Wtedy amerykanski film w kinie to było nielada wydazenie.
Jarg / 2008-03-05 22:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
von Gluza, mój ulubiony fragment filmu... to scena "objawienia" w kościele... z Jamesem Brownem jako pastorem... :-)) A dance w wykonaniu Jake'a i Elwooda... po prostu majstersztyk :-))

http://de.youtube.com/watch?v=9k5N4KrZ0pw
vonGluza / 2008-03-05 23:04 / portfel / Bywalec forum
uwielbiam ich odwiedziny w sierocińcu ;-)
Pozdrawiam i idę spać bo Eryk mi rano nie da pospać
vonGluza / 2008-03-05 23:05 / portfel / Bywalec forum
no i mam na imię Jerzy :-D
qwerty4123 / 2008-03-05 21:22
http://groovera.com/
- to jest muzyczka..
Big Lebowski / 2008-03-05 20:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=ISmgOrhELXs Dlaczego muzyczki nikt nie zapodaje.. ;-))
TOMOK / 2008-03-05 20:33 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
cześć
Pamiętam jak dziś rozmowę z pietroo...pisałm Mu o limicie szczęścia jaki mamy w życiu...i o tym, że ja ten limit właśnie wykorzystuję. Pisałem to świadomie wiedząć, że szczęście nie może wiecznie trwać, że ja też ten limi wyczerpię...choć pisząc to nie sądziełm, że to tuż tuż.
Dziś bliska mi osoba ma diagnozę...nowotwór z przerzutami...
Mam nadzieję pietroo, że Ty swój limit szczęścia zaczniesz niebawem wykorzystywać...albo już wykorzystujesz... to pewne...masz ten limit zapisany na swoim "rachunku"
Tekst ten powstał nie w celu polemiki na ten temat lecz po prostu powstał...jako, że nie taktuję tego forum jako typowo giełdowe...i powstał też w tym miejscu gdzie chciałem by powstał
Pozdrawiam
dawno nie pamietam co to choroba / 83.12.41.* / 2008-03-06 08:14
zanim zaczniecie dlugotrwale, bolesne leczenie zapoznajcie sie z tym www.dr-kwasniewski.pl .
wrota wyobrażni / 2008-03-05 22:12 / portfel / Poznań na +
współczuje i to bardzo życzę abyście mieli siłe walczyć z nim to nie wyrok to diagnoza
rubin33 / 2008-03-05 22:11
TOMOK łączę się z Tobą w bólu Moja córa zmarła na raka mając 9 lat , komunię przyjmowała w szpitalu Przeżyłem to strasznie ale kiedyś tak sobie pomyślałem że śmierć jest naprawdę częścią składową życia i chyba trzeba to w ten sposób traktować bo w innym przypadku sami zapłaczemy się na śmierć


PS a rak to jeszcze nie wyrok Będzie dobrze
rubin33 / 2008-03-05 22:14
TOMOK a po drugie rak to nie wyrok także głowa do góry
vonGluza / 2008-03-05 22:10 / portfel / Bywalec forum
Witam Tomku
pozwolę sobie skreślić parę słów.
Spójrz na to z tej strony że ta bliska osoba zdąży "uregulować" wiele spraw(np wyrazić ostatnią wolę itp). Będzie mogła się pożegnać i powiedzieć swoim bliskim jak bardzo ich kocha. I przede wszystkim może zrobić jeszcze wiele rzeczy, których do teraz nie robiła, zobaczyć miejsca, których nie widziała. Ja nazwałbym to czasem danym od Boga. Przy nagłej śmierci nie ma takiej możliwości. Tak więc Carpe Diem.
Jeśli zaś chodzi o limit szczęścia to "myśl tworzy rzeczywistość" (wiara czyni cuda)
Polecam "Nową psychocybernetykę" Maxwella Maltza: "...Jest w tobie siła o jakiej nawet nie śniłeś, ta siła stanie się dostępna, gdy tylko zmienisz swoje przekonania. Gdy tylko uda ci się usunąć takie idee, jak 'nie potrafię', 'nie jestem tego wart', 'nie zasługuję na to'..."

Pozdrawiam
i polecam na trudne chwile
http://de.youtube.com/watch?v=1loyjm4SOa0
Jeck / 2008-03-05 22:07 / "Poławiacz perełek"
Wszystkiego dobrego Tomok!!!
pzdr
barabaszek / 2008-03-05 21:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Trzymaj się Tomok mocno i wierz mocno w lepsze jutro i poświęć każdą z możliwych chwil aby ją spędzić z tą bliską Ci osobą...sam doświadczyłem ostatnimi czasy to co spotyka teraz Ciebie więc rozumiem bardzo dobrze stan w jakim się znajdujesz...nie mniej nie poddawaj się i walcz ile się da ,z całych sił bo...i tu chwilka refleksji....http://www.fuw.edu.pl/~jziel/spieszmy.html
5424 / 2008-03-05 21:58 / Fan Linuxa Ubu
Znam osobiście dwoje ludzi którzy mieli złośliwe nowotwory po chemii wyglądali jak ufoludki, i wyszli z choroby bez szwanku, ale oni nie dopuszczali myśli o najgorszym żyli i planowali przyszłość wierze że w naszej psychice jest lek na tą chorobę trzeba tylko umieć uwolnić działanie tego leku w swoim organizmie.
smooth / 2008-03-05 21:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj,

Nie znamy sie ale czasmi czytam Twoje wpisy. Zawsze wieje z nich optymizmem. Mam nadzieje i życzę Tobie i Twojemu bliskiemu aby ten optymizm był ciągle z Wami.

Pozdrawiam i bede trzymał kciuki.
5424 / 2008-03-05 21:45 / Fan Linuxa Ubu
A ja wierze że "szczęcie to suma dobrze przemyślanych decyzji". witam wszystkich
Jarg / 2008-03-05 21:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trzymaj się Stary, sedrecznie współczuję...
Trzeba wierzyć głęboko w wyleczenie... cuda naprawdę zdarzają się

Niestety, z wiekiem coraz częściej stajemy w obliczu takich dramatów, aż w końcu sami będziemy musieli zmierzyć się z prawdą ostateczną. Wspólczesna cywilizacja bombarduje wszystkich młodością i doskonałością. Zupełnie natomiast nie przygotowuje na zetknięcie z cierpieniem i śmiercią. Wybacz, że tak napisałem, ale akurat ten moment wydał mi się adekwatny. Pozdrawiam
sylwii34 / 2008-03-05 21:20 / "Obserwatorka"
Tomeczku powiem jedno, Ty możesz dać swojemu bliskiemu dużo miłości, uśmiechu i radości (śmiech jest najlepszym lekarstwem i działa wiem co mówię-sprawdzone). Nie załmywać się i nie rozdrapywać...wiem, to boli (mała moja propozycja dla bliskiego do przeczytania książka "Sekret" Rhondy Byrne). Pozdrawiam ciepło... wysyłamy całej Twojej rodzinie dużo ciepełka i pozytywnego myślenia, buźka :-)
Pooh / 2008-03-05 21:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
:(

Witam Wszystkich...
nowaa43 / 2008-03-05 21:02 / Idalia
Milczę i milczę bo nastrój we mnie siedział radosny....Często tu piszemy żeby cieszyć się życiem, byciem z bliskimi, przyjaciólmi, drobnymi rzeczami które niosą radość , bo świat jest taki kruchy, bo szczęście takie ulotne...ale na ogół nie myślimy wtedy że paskudny los już zaraz powie zimno. ... sprawdzam..
Trzymaj się i odzywaj się mimo wszystko...
melodyjka / 2008-03-05 21:07
Możemy się tylko wziąć wszyscy za ręce i w ten sposób wyrazić,że jesteśmy z Tobą
Big Lebowski / 2008-03-05 20:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku - to przykre co spotkalo Twojego bliskiego .. Pozdr..
rubin33 / 2008-03-05 20:55
TOMOK kiedyś tutaj zajżałem akurat napisałeś że jednak masz stratę za ubiegłu rok. Sporo tej straty?? Ja straciłem 3932 zł Frajer ze mnie
rubin33 / 2008-03-05 21:01
Sorki że ja tutaj o sprawach finansowych Nie doczytałem postu TOMOKA do końca

Giełdowe sprawy w tej sytuacji nie mają znaczenia

Przepraszam
Sancho Panches / 2008-03-05 19:48 / Bywalec forum
Bigu co sadzisz o ostatnich wypowiedziach W.Buffetta??
jakis czas temu pisales bardzo pozytywnie o jego planach fiansowych..
teraz sie niestety z nich wycofal...
podpucha czy sie przestraszyl??
Big Lebowski / 2008-03-05 19:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. skoro nie przyjeli jego propozycji to co ma mowic - ponawial nie bedzie.. pozdr.
Sancho Panches / 2008-03-05 19:40 / Bywalec forum
witam wieczorkiem
wachania na akcjach u nas i w usa duze..
jakos wydawalo mi sie ze uklepywanie dna to raczej lina plaska niz zęby rekina......
mylilem sie..
zońka19 / 2008-03-05 19:16 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich serdecznie
ostatnio mnie tu prawie nie ma , ale moze się to poprawi
ale jest tak ze jak ja jestem to forum zamarłe
a przed północą ja idę padnięta spac ,to forum odżywa
melodyjka / 2008-03-05 20:35
Ja też jestem raczej na dobieg ale staram się jak mogę.Troche nieśmiałości też we mnie wobec tak uznanego grona.Nie przypuszczałam,że będę zauwazona.Ciepło mi się zrobiło na serduszku.Buziaki
Big Lebowski / 2008-03-05 19:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Zoniu.. Pozdrowka..
nowaa43 / 2008-03-05 20:13 / Idalia
Trochę przespałam i witam Cię Zosiu z opóźnieniem , odpisałam niżej co piłam itd. a jest szansa, że będziesz częściej???
Big Lebowski / 2008-03-05 17:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja dzisiejsza nalezala do bykow i bykom lezy pogratulowac..Jezeli chodzi o Dow to powrocil do kanalu w ktorym sie porusza ostanio tzn. 12200pkt - 12700pkt mysle ze w najblizszych dniach rynki beda musialy sie zdecydowac w ktorym kierunku beda zmierzac - wymusi to na nich dzien w ktorym wygasaja kontrakty oraz opcje na indexy oraz opcje na akcje - powszechnie dzien zwany trzech wiedzm - czytalem wypowiedzi forumowiczow o dniu czterech wiedzm hm. chyba do domu sobie czwarta wiedzme zaprosili.. ;-)) w najblizszym czasie mozna sie spodziewac wiekszych wahan na akcjach oraz wiekszych obrotow - uwazam ze wiedzmy beda wczesniej tanczyc nie czekajac na ostatni piatek marca.. Osobiscie obstawiam ze Dow jest w trakcie ubijania dna i obierze kierunek polnocny a wraz z nim takze inne rynki w tym GPW.wszystkie teorie czy tezy na temat bessy beda aktualne z tym ze osobiscie uwazam - w przyszlym roku , wraz z plaska linia bessy a takze z pekaniem wsparc.. ten rok bedzie rokiem byka.. tak uwazam..
anonim_03 / 2008-03-05 18:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
na temat widźmy w domu jest świetny dowcip w raporcie rocznym BerkschireHateway, trzeba samemu porzeczytać, bo bardzo jest w kontekście zanużony.

Co do końca marca. Moja wiejska analiza techniczna mowi że rynek się zdecyduje gdy średnie 20-sto i 50-cie dniowe się spodkają. To będzie właśnie jakoś koniec marca -- 10 tygodni od wyprzedaży. Układ jaki jest wróży raczej dobrze a może nawet i bardzo dobrze.
ślicznooka / 2008-03-05 18:32 / Uznany gracz giełdowy
coś w tym jest, u mnie w pracy też pełna mobilizacja "bo pod koniec marca...".
nowaa43 / 2008-03-05 17:23 / Idalia
musiałam wyjść z domu po 13, właśnie wróciłam i śpiewam hosanna !!!!
Pozdrawiam wszystkich pędzę coś zjeść...ale fajnie...
nowaa43 / 2008-03-05 17:25 / Idalia
PS. Już wiem czego się zaraz potem napiję. Za zdrówko wszystkich!!!
zońka19 / 2008-03-05 18:43 / Tysiącznik na forum
Hej! Halinka
co pijesz ? bo ja tez muszę się napic
nowaa43 / 2008-03-05 19:54 / Idalia
O!!! Witaj, już się napiłam (lubie whisky niestety) potem się zdrzemnęłam (to z powodu pogody, nie trunku) a teraz obudzona wracam i Cię widzę. Myślałam co u Ciebie, napisałaś że zapracowana - chyba wczoraj .
Tak to jest że się czasem mijamy z aktywnością na forum ale myślimy o sobie - to najważniejsze. Pozdróweczka!!!
sylwii34 / 2008-03-05 20:14 / "Obserwatorka"
Witam Was pięknie wieczorową porą...
A do radosnych kobiet śle wielki uśmiech :-)))))))
Miłym Panom oczywiście także :-))))))
Uwielbiam radosnych ludzi!
Pozdrawiam...
nowaa43 / 2008-03-05 20:31 / Idalia
Witam, gdyby nie uśmiechy i radości, kawały (czasem się nam nie udadzą), to świat pokazywałby tylko tę drugą, poważną a często ponurą stronę. Ja też uwielbiam takich ludzi, którzy w sumie " trudzą się" żeby troche innym dodać otuchy, radości itp. Pozdr.
Big Lebowski / 2008-03-05 17:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=TehFZ38kt6o Whiskey in the jar... ;-))
kloszard / 2008-03-05 16:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
pozdrowienia dla kacika calego...widze ze Jarg powrocil z L4....zdrowia i jeszcze raz zdrowia bo bez niego gielda sie nie przyda :-)
Jarg / 2008-03-05 17:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzięki Kloszardzie, pozdrawiam rownież
Big Lebowski / 2008-03-05 16:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=m8Ebcx-mTns&feature=related Hey Jozek...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy