Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-03-05 08:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
krzysiek29 / 2008-03-05 00:10 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam i zarazem dobranoc co do glownego forum zgadzam sie ze tam panuje okropna atmosfera a do tego malo merytoryczna Twoj katek i innych sa naprawde wspaniala alternatywa gdzie czegos mozna sie dowiedziec i dodatku w milej atmosferze!!!
A co do sytuacji na gieldzie i rynkach swiatowych wydaje mi sie ze mamy przed soba koncowke spadkow. I bardzo bym chcial zeby sie sprawdzil ten scenariusz. Po swiecie kobiet zawsze bylo tylko lepiej-:)
Jezeli powtorzy sie sytuacja z roku 1998-99 to przed nami bardzo mocne wzrosty!!!
A zeby nie mowic na pusto to pare wykresikow potwierdzajacych to teze

http://stockcharts.com/def/servlet/Favorites.CServlet?obj=ID369857
kazelot / 2008-03-05 00:04 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry i Dobranoc zarazem.Ciężki czas.Jarg witaj w domu.Kondycjoner już prawie skończony.
Big Lebowski / 2008-03-04 23:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jutro nowy dzien , nowy pieniadz- zarobiony lub..miejmy nadzieje ze zarobiony.. .:) Wszystkie moje wypowiedzi zawieraja prywatne przemyslenia i tak powinny byc odbierane .. wszelkie kopiowanie lub przenoszenie na inne fora - grozi kara pozbawienia wolnosci do trzech dni wlocznie.. ;-)) Dobranoc wszystkim..
sylwii34 / 2008-03-04 23:39 / "Obserwatorka"
Dobranoc Wszystkim... i dużo uśmiechu... pa pa
5424 / 2008-03-04 22:36 / Fan Linuxa Ubu
osobiście też bardzo lubię wpadać na waszą witrynę, ona ma rzeczywiście fajny klimacik i zero chamstwa, pozdrawiam wszystkich i idę spać do jutra, może jutro gpw odbije do góry.
barabaszek / 2008-03-04 22:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Jargu nie wiem czy Ci się spodoba ale na myśl ,że nie mogę być na koncercie w Twoim mieście który odbędzie się w ten weekend jestem zły jak cholera ...choć cholera jasna żyje się tylko raz jutro kupię bilet na allegro i pojadę chyba...jak dostanę jeszcze to pojadę....http://pl.youtube.com/watch?v=1wbGYHwIt0A
barabaszek / 2008-03-04 22:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Tego właśnie i podobnej muzyki chciałbym posłuchać jak uda mi się uzbierać te klocki co mi je z Kazelotem poleciliście...uwielbiam Franka Sinatre...płytę Duets with Frank Sinatra mogę słuchać ile tylko dusza zapragnie.
ślicznooka / 2008-03-04 22:49 / Uznany gracz giełdowy
Barabaszku, właśnie przeczytałam Twój post poniżej... powiedz mi Ty nieśmiertelny optymisto, ile razy zajmowałeś pozycje L a ile razy S?
barabaszek / 2008-03-04 23:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Za dużo L a za mało S ;-))))....choć raz miałem takie zaćmienie umysłu ,że żałuję sam siebie byłem nie dawno na S na poziomie 3107 ale wyjść z pieskiem mi się zachciało i od tego czasu już było tylko gorzej he he ....no cóż bywa...teraz też jestem na L na poziomie 2837 jak dobrze pamiętam....jak to mówią do odważnych świat należy...ciężko mi zawsze przechodzić na S i dlatego problem z gra na kontraktach...no co mam powiedzieć natura byka i tyle
ślicznooka / 2008-03-04 23:05 / Uznany gracz giełdowy
tak myślałam:-)
Barabaszku, pouczać Cię nie będę, bo gdzie mi do tego. Wierzę, że mimo wszystko sobie poradzisz. Powodzenia.
barabaszek / 2008-03-04 23:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Staram się być elastyczny ale sama wiesz ...bykom w niedźwiedzi czas bardzo ciężko...mam nadzieję dotrwać jednak do końca zawodów z tarczą co by kącikowi wstydu nie przynieść :-)))...ambitnie chciałbym się znaleźć w pierwszej 20-tce zobaczymy jak wyjdzie...jak to się w sportowym światku mówi ...do czasu kiedy piłka w grze....a ja jak na razie jeszcze dwie piłki zachowałem więc przy odrobinie szczęścia jest jeszcze czas się odbić.Pozdrawiam i nie dziękuję aby nie zapeszać.
barabaszek / 2008-03-04 23:21 / portfel / Tysiącznik na forum
A jutro sobie zapodam na odtrutkę i na spokojną głowę http://pl.youtube.com/watch?v=rlU5SKE4eb4&feature=related i myślę,że powinno być ok :-)) a psa zamknę jak będzie się upraszał na balkonie...jak będzie słoneczny dzionek niech się trochę opali (Highlander White Westerierka :-))))
barabaszek / 2008-03-04 23:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Dla tych forumowiczów którzy słuchają takiej muzyki prawdziwa perełka...w życiu bym się nie spodziewał ,że tak się da...http://pl.youtube.com/watch?v=F5BnCEPr7cU
mari / 2008-03-04 22:24 / Achi
a tu krótki instruktaż jak postępować z takimi co za bardzo brużdżą na papierkach
http://pl.youtube.com/watch?v=c8gYxguwLvc&feature=related
Jarg / 2008-03-04 22:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wczoraj miałem taki mały jubileusz....

2006-03-02 12:45:55 | 83.27.29.* | jarg
Na moją wyobraźnię podziałał przeczytany na innym forum post o "kiepskiej formie
intelektualnej zarządu spółki". W piątek puściłem cały pakiet. Czas pokazał, że miałem
rację.
Sądzę jednak, że STX stanie się kolejnym kąskiem spekulantów.

Tak, tak... dwa lata już przynudzam na forum... Pierwszy wpis jak jakiś gbur... ani nie przywitałem się, ani nie pozdrowiłem. No cóż, po prostu jestem nieśmiały... ze 2 miechy trzymałem palce na klawiaturze, zanim wreszcie cos wystukałem :). W tamtym czasie na głównym forum bywało 150-200 wpisów w gorącą sesję... Inne osoby... właściwie tylko Brydzia trajkocze wciąż z równą intensywnością. A Warren nie był jeszcze Warrenem :-)) Teraz na głównym jest zbyt duży zgiełk... U zaś Biga jest przytulnie, śpiewnie, a przy tym merytorycznie... :-)) WIelkie dzięki za gościnę, Dude...
Big Lebowski / 2008-03-04 22:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jarg my tu jestesmy jak rodzina - zauwaz Malgosia , Halinka, Sylwia , Godzi , Melodyjka ostanio jej nie ma , Ty , Barabaszek , Mari jaest jeszcze kilka osob , Tomaszek i wielu zagladajacych i piszacych np. czlowiek ktory ma rozlegla wiedze i doswiadczenie a przybral tak skromny nick - Cienias 1 , uwazam ze pisac merytorycznie lub muzyka gdyz muzyka lagodzi obyczaje..wszyscy bezy wyjatku sa u siebie a nie w goscinie - ten kacik jest dla wszystkich i chce zeby sie czuli jak u siebie..
melodyjka / 2008-03-04 22:35
Jestem.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.Jarga z okazji jubileuszu podwójnie.Buziaki
marboru / 2008-03-04 22:28 / portfel / "Bankier giełdowy"
witaj Dude....
kiedyś sceptycznie podchodziłem do Twojego odejścia z głównego forum, pamiętasz te chwile?............teraz wiem, że to była dobra decyzja..........
"Twój" prywatny pokoik ma swój niepowtarzalny klimat.
Brawo.

pozdrawiam
Jaronero / 2008-03-04 23:17 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
Też po czasie dopiero zrozumiałem te subtelne różnice... i ich wartość :) Główne to główne, ale kąciki Biga, Gab&Mor, i IGły... oraz Tomoka ;) są niezbędne do równowagi psychiczno - inwestycyjnej :))
Pozdr.
Jarg / 2008-03-04 22:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hmm... dokładnie w minioną niedzielę :) jeden dzionek mi uciekł...
Jarg / 2008-03-04 22:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hmm... dokładnie w minioną niedzielę :) jeden dzionek mi uciekł...
nowaa43 / 2008-03-04 22:29 / Idalia
gratulacje jubileuszowe, to miejsce jest niezwykłe, widać po tym z jaką radością są witani wracający...
Zegnam się na dziś dobranoc wszystkim i miłych snów
ślicznooka / 2008-03-04 22:40 / Uznany gracz giełdowy
Ja trzymałam palce na klawiaturze pół dnia, zanim napisałam pierwszy post:-)
Super post, aż się wzruszyłam.
marboru / 2008-03-04 22:47 / portfel / "Bankier giełdowy"
hej ślicznooka...........tak sobie patrzę i, my to prawie rówieśnicy na forum..........
pozdrawiam
ślicznooka / 2008-03-04 22:51 / Uznany gracz giełdowy
pamiętam Ciebie z początków:-) tzn na początku myliłeś mi się z innym nickiem (który akurat był wrogo do mnie nastawiony) ale szybko się przekonałam co do Ciebie:-)
marboru / 2008-03-04 22:57 / portfel / "Bankier giełdowy"
bardzo mi miło......... i proszę mnie nie mylić z niemiłymi nickami.........a nicków w miedzy czasie podobnych do mojego było kilka...............sam się sobie myliłem czasami czytając forum.
:-)
ślicznooka / 2008-03-04 23:04 / Uznany gracz giełdowy
:-))))
pozdrowienia
Big Lebowski / 2008-03-04 22:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://pl.youtube.com/watch?v=tZuRIsvKNOY A to dla Jarga na powitanie wiem ze lubi starorosyjskie - melodie..
Jarg / 2008-03-04 22:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trafiłeś Przyjacielu... bardzo lubię Czesława :)
EMR100 / 2008-03-04 21:57 / portfel / Walczący z wilkami
Slicznie dziekuje i miło pozdrawiam
EMR100 / 2008-03-04 21:54 / portfel / Walczący z wilkami
bywaja spóldzielnie,a tam nigdy nic niewiadomo
mari / 2008-03-04 21:52 / Achi
tak tak giełda to miejsce dla indywidualistów.
ja takim jestem a wy?
http://pl.youtube.com/watch?v=Tu4Hnbor9rI&feature=related
EMR100 / 2008-03-04 21:50 / portfel / Walczący z wilkami
Witam
Bigu moesz podac jaka strone gdzie mozna obserwować notowania posesyjne,przedsesyjne amerykanskich społek
Byłbym wdzieczy
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-03-04 21:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. hm. przedsesyjne posesyjne znajdziesz na rynku niemieckim www.comdirect.de tam masz spolki na rynku niemieckim notowania amerykansskich i na Nyse , Nasdaq - pozasesyjne znajdziesz tez tam pod haslem Lang & Schwarz
Jarg / 2008-03-04 21:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Poziomy cenowe są już atrakcyjne do zakupu. Świadczą o tym rekomendacje "redukuj", "sprzedaj", których coraz więcej...
Przeczytałem własnie jedną... rozbawiła mnie swoją pozorną niedorzecznością :-))
Otóż UniCredito CAIB wydało rekomendację "sprzedaj" dla właściwie skrajnie niedowartościowanego Lotosu (nieszczęsny, wszystkie główne wskaźniki ma jednocyfrowe), a jednocześnie podniosło rekomendację dla PKN do "kupuj" :-))
Uzasadnienie dla Lotosu: dosłownie z ang. "czy chciałbyś mieć akcje Lotosu w 2008?"
Jakby nie patrzeć... kłania się teoria spiskowa... he, he... Słowem: grubasy portfelowe chcą najwidoczniej przepakować bezczelnie aktywa z papierów PKN w papiery Lotosu, w ramach tej samej instytucji finansowej... :-)) Koniec świata :-))
nowaa43 / 2008-03-04 21:54 / Idalia
Witaj , jak miło!!! Ten policaj na dole to chyba właśnie sprzedał Lotos a kupił PKN stąd te nerwy...
Jarg / 2008-03-04 21:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, mnie również miło :-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy