Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-03-04 21:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie chce krakac ale dzisiejsza sesja w USA moze byc przelomowa -zeszli po stopy bardzo nisko - osobiscie obstawialem ze moga jeszcze nizej zejsc , uwazam ze od wielu sesji na Dow bylo ubijane dno calkiem mozliwe ze troche to jeszcze potrwa - dla lepszej orientacji proponuje przyjzec sie wykresom Dow z 1998r i obecnie - od wrzesnia obstawiam ze wlasnie mamy identyczne zachowanie Dow..
mari / 2008-03-04 21:36 / Achi
Witaj Big
Na co go nagoniłeś w tych ciężkich czasach że taki wściekły?:-))))))))))))
http://de.youtube.com/watch?v=6ShyjTpkIis&feature=related
Big Lebowski / 2008-03-04 21:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mari- hehe wszyscy chcieli kasy..;-))
Jarg / 2008-03-04 21:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie wieczorem

Nie ma jak w domu. Powróciłem skłuty, niczym herbatnik z dworca PKP :) A tu takie doły... na parkiecie... hmm... odwrót na z gory upatrzone pozycje.
LCC... po prostu brak słów... Znowu nie ma zarobionych... Znaczy: sprzedają jacyś zafajdani insajderzy... O ile dobrze przeczytałem... Lechu dopuścił do obrotu 3 mln papierów po zecie... A wydawało mi się, że te najtańsze stare akcje miały być zamrożone przez 2 lata... ale może tylko przywidziało mi się, albo jaśnie pan hetman Czarn(i)ecki miał na myśli jeno swoje papiery?...

Pozdrawiam Was serdecznie
Fajnie być znowu wśród Was

PS. Specjalne pozdrowienia dla Skarbu na chorobowym... :-)) i zyczenia powrotu maleństwa do zdrowia...

PS. Andrieju, klocek ma bezpieczniki 12,5A, mocy pobiera 104W na jałowym (max. 1200W), Linn na spodzie ma nalepkę z jakimiś oznaczeniami, ale nie wiem, o którą normę chodzi (EEC EN60065?)
barabaszek / 2008-03-04 21:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Jargu !!! Pozdrawiam serdecznie i współczuję pobytu jak się domyślam w jakimś nie fajnym miejscu związanym z chorobą jakąś...dobrze,że wydobrzałeś...bardzo Cię tutaj brakowało....z lezką w oku wspominam czasy kiedy na forum obojętnie czy na wzrostach czy na spadkach Jarg z Ślicznooką rządzili...:-(((...nowe kobitki starają się jak mogą i trzeba honor oddać ale ja to jakiś taki sentymentalista jestem.Pozdrawiam serdecznie i życzę jak najszybszego powrotu do pełni formy.
ślicznooka / 2008-03-04 21:44 / Uznany gracz giełdowy
Witaj Mój Drogi, jak dobrze Ciebie widzieć:-)
Specjalnie na Twoją cześć zakupiłam...buciora.
Pozdrowienia serdeczne... i nie rób nam tego więcej... :)
Big Lebowski / 2008-03-04 21:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jarg witamy w domu..;-))
Jarg / 2008-03-04 21:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kochani, miło być wśród Was... :-))
Big Lebowski / 2008-03-04 21:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=2Lfjc4Q9pso To tez jest dobre - ten gosciu w okularach to moj Przyjaciel Walter Sobczak alias - Kazelot..
barabaszek / 2008-03-04 22:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Dude ale musisz przyznać ,że strój Jesusa w tym kawałku wymiata...kur...a normalnie mistrzostwo świat...nawet w najśmielszym abstrakcyjnym myśleniu o ubiorze (kiedyś człek się tak ubierał w Liceum na dzień wiosny a co :-)))) nie wpadłbym na skomponowanie czegoś takiego...masakra jak by to pewna blondyna powiedziała (myślę.że by pasowali do siebie choć on przynajmniej w kręgle grać potrafi co trzeba mu oddać)
gooday / 2008-03-04 21:15
Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby mi wyłuszczyć pozycję w której aktualnie jest papier GTC ?
Cena ok. 30 pln, p/e=10, wyniki na +, rekomendacja docelowo cena 50 pln, spolka wig20
Dlaczego ten papier znizkuje?
Dziekuje za wszelkie komentarze i pozdrawiam
ślicznooka / 2008-03-04 21:21 / Uznany gracz giełdowy
Nie oczekuj sprawiedliwości od rynku, obecnie wiele spółek zostało przecenionych i wciąż testuje dna - taka jest kolej rzeczy od skrajnego niedowartościowanie do skrajnego przewartościowania. Trzeba swoje odczekać:-)

Dobry wieczór wszystkim, Amerykańce to mają niezłe wyciągarki:-))
barabaszek / 2008-03-04 21:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Halo po raz drugi Ślicznooka.Jak tam Pyzunia się ma ,lepiej już?Pozwolę sobie raz jeszcze...uściski.
ślicznooka / 2008-03-04 21:41 / Uznany gracz giełdowy
Hejka Barabaszku, po południu nie mogłam się dostać na stronę... wyjątkowo uściskuję również :-)
barabaszek / 2008-03-04 21:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Ech nie ma Was i od razu nie idzie mi gra :-((...kompletne rozchwianie orientacji i wyczucia sytuacji skutkowało zmniejszeniem kapitału z około już15k zł na już dzisiaj chyba 4,6 ....ale jutro myślę złapać wiatr w żagle...i popłynąć z prądem a nie pod jak od kilku dni he he...jak zwykle się nie poddaję i walczyć będę do samego końca :-)))
Big Lebowski / 2008-03-04 21:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=tZn9Oje88KA&feature=related Dawno nie bylo grane - a fury to nie moge odzalowac.. ;-))
nowaa43 / 2008-03-04 21:16 / Idalia
Pewien amerykański kucharz - powiedzmy po naszemu - uznany, jeździ po świecie i smakuje miejsowego jedzenia. Będąc w Szwecji u harleyowców zaczął wypytywać - jaka muzyka na bezludną wyspę - dźgał ich Abbą, której nie znosi ale zagrał w nich partiotyzm, a film - oczywiście "Big Lebowski"!!!!
Big Lebowski / 2008-03-04 21:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widzisz Halinka - bo znal sie na rzeczy.. ;-)) Pozdrowka..
superman / 2008-03-04 20:21 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich,
Armatura ciekawe info, widac, ze papier zbierany:-)
Big Lebowski / 2008-03-04 20:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=erJc4dzZ3IA Dawno nie gralismy..
5424 / 2008-03-04 19:44 / Fan Linuxa Ubu
bigu czy obecne spadki są jeszcze pozostałoścą po krachu kredytów hipotecznuch w USa czy jest to inna.............. bajka.
Big Lebowski / 2008-03-04 19:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
gdyby nie bylo tematu kredytow inny temat by sie znalazl.. co jakis czas rynki musza sie oczyscic - z elementow przypadkowych...;-))
5424 / 2008-03-04 19:51 / Fan Linuxa Ubu
długo jeszcze może to potrwać, jesteś na giełdzie od dawna i takie sytuacje pewnie kilka razy w swojej karierze przerabiałeś.
Big Lebowski / 2008-03-04 20:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wedlug mojej oceny Dow wlasnie uklepuje dno - wszystko bedzie rozegrane na dniach gdyz dzien trzech wiedzm wymusi na instytucjonalnych inwestorach - dzialanie tzn. uwazam ze beda starali sie upiec kilka pieczeni na jednym ogniu..
5424 / 2008-03-04 20:03 / Fan Linuxa Ubu
czyli jeszcze kilka dni spadkowych przed nami.
5424 / 2008-03-04 19:38 / Fan Linuxa Ubu
witam wszystkich ferum nie jest tak bardzo gnębiona dziś jej max wyszedł 8,95
trzymam ją od tamtej korekty i pare razy ja pomnozyłem.
Big Lebowski / 2008-03-04 19:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra - powiedz mi czy gdy Ci polecalem kupiles Armature w tym czasie ?
5424 / 2008-03-04 19:50 / Fan Linuxa Ubu
nie bardziej jakoś przekonałem się do ferum gram śladowym kapitałem prowizja od tranzakcji jest wysoka, dlatego nie rozdrabniam się.
wojtlek / 2008-03-04 17:55
Witam serdecznie, Bigu czy mógłbyś wyrazić swoje zdanie na temat dwóch moich sztandarowych spółek - Ferrum i BBIC? Postanowiłem twardo, że na nich zarobię parę groszy, ale moja nadzieja ( i kapitał) topnieje w oczach.... Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów!
wojtlek / 2008-03-04 17:58
Chyba chodzi mi o podtrzymanie na duchu...
Big Lebowski / 2008-03-04 18:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. wlasnie dlatego ze sa to b. dobre spolki sa gnebione - cel jest jeden odebrac niecierpliwym , BBIC jak tylko raz sprzedalem poszybwalo do nieba - dlatego takze trzymam i sprzedawac nie zamierzam.. Pozdr..
sylwii34 / 2008-03-04 17:43 / "Obserwatorka"
Dzień dobry kochani.
Buźka dla Ciebie Gosiu.
Jestem cała w skowronkach :)))
Dawno tak dobrego dnia nie miałam, czego wszystkim życzę...
TOMOK / 2008-03-04 17:58 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
a ja Cię wcale nie znam...nie wiem jak to się stało ale pewnie się minęliśmy jakoś:-)
No to Cię znam już :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-03-04 17:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Sylwia - bede zgadywal - wygralas w totka ;-)) albo zamieniasz sie w Skowronka ...:) Pozdrowka..
nowaa43 / 2008-03-04 18:15 / Idalia
Witam też (Halina) mój dzień też dziś całkiem całkiem, pozdrawiam.
sylwii34 / 2008-03-04 18:21 / "Obserwatorka"
Witam i tak trzymaj :-)
sylwii34 / 2008-03-04 18:10 / "Obserwatorka"
No prawie zgadłeś, właśnie zamówiłam wygraną :))
Witaj Tomok jakoś tak wyszło, że znikłam gdzieś około czerwiec-lipiec na tych kilka dni :-)
Ale mi Was brakowało...
Pozdrowionka
ślicznooka / 2008-03-04 21:23 / Uznany gracz giełdowy
Pozdrowionka. Zakochana? :)
sylwii34 / 2008-03-04 23:31 / "Obserwatorka"
ja to zawsze pozytywnie zakręcona i zakochana.. ;)
Big Lebowski / 2008-03-04 17:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=93ubRaUm2J0&feature=related Schody do nieba - troche w innym wykonaniu..
Big Lebowski / 2008-03-04 17:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja spadkowa na szerokim rynku-obroty jak zwykle symboliczne..Obecnie na rynkach szaleja shorty i to na wszystkich od GPW po Tokio - czasem tak bywa ze gdy wiekszosc uczestnikow gry znajduje sie po jednej stronie rynku - wowczas rynek lubi splatac figla uczestnikom jednej strony gry tzn. wiekszosci..Uwazam jeden element gry za pozytywny tzn. na rynkach obecnie nastroje mamy katastroficzne - ze tak powiem trudno o czarniejsze scenariusze - i to wlasnie napawa mnie optymizmem .. STX - wypowiem sie o tej spolce - zarzucano mi wiele - zainteresowanym radze przeczytac watek stx na parkiecie - odnalezc tam mozna moje dwa wpisy z tego roku - pisze tam takze jako Big Lebowski , STX - w takich firmach fundamentem jest akcionariusz wiekszosciowy i wszelkie dywagacje na temat cena zysk - nie maja sensu tzn. tak uwazam..caly czas mamy do czynienia z intensywnym zbieraniem materialu z rynku - bogaci i znaczni nie spiesza sie maja czas i pieniadze - tylko drobnica ma problem z czasem ;-) ale zawsze tak bylo i zawsze tak bedzie...
doji / 2008-03-04 18:17 / portfel / Bywalec forum

na rynkach obecnie nastroje mamy katastroficzne

Hmm...analityk, którego często wspominałeś: Tomasz Jerzyk pisze w artukule:
http://biznes.interia.pl/news/spadek-indeksow,1069694?source=rss

"...Kolejnym ważnym aspektem są nastrojów wśród inwestorów, które w dalszym ciągu są pozytywne, mimo bądź co bądź zauważalnej korekty w ostatnich miesiącach..."

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-03-04 19:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
T. Jerzyk - opisuje nastroje na GPW - ja raczej pisze o nastrojach na rynkach , na GPW spadki trwaja juz prawie rok na MIS iach tak wiec inwestorzy zdazyli przywyknac - sa spolki ktore zanotowaly spadki okolo 90%od szczytu tak wiec sytuacja jest odmienna od innych rynkow - np na rynku niemieckim nastroje sa fatalne a takze w USA - jak wiadomo impuls przyjdzie na GPW wlasnie z tych rynkow.. Pozdr.
Big Lebowski / 2008-03-04 17:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=H2-l4Z5dLVI&feature=related tu mamy dodatek do komentarza sesji - bardzo powazny - gdyz jezeli chodzi o pieniadze to zawsze sa to powazne tematy..
TOMOK / 2008-03-04 17:28 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś i ekipka cześć :-)
Jam drobinica tak ogólnie i mam czas i miewam też nastroje dotyczące inwestowania i mimo tego co się dzieje dziś dobry nastrój mam :-)
I Pyzunię i jej mamę pozdrawiam i zdrówka życzę, Wszystkich tak pozdrawiam, że hej :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-03-04 17:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku - to mowisz ze boczniak ? ... :) Pozdr..
TOMOK / 2008-03-04 17:36 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ano :-) zdania nie zmieniam...choć...choć...nie nie zmieniam :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-03-04 14:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=TYaZBnPIqxs A tak sie na gitarze gra..lub powinno..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy