Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
5424 / 2008-03-03 21:30 / Fan Linuxa Ubu
witam wszystkich Bigu wierzysz w to że DJ bojdzie do poziomu 11800, jeśli tak to do jakiego pozomu może wtedy dojść nasz wig i wig20
Big Lebowski / 2008-03-03 21:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. wierze nie wierze - uwazam ze Dow ksztaltuje dno jezeli jest na granicy 12tys to wypadalo by zejsc po stopy nizej - wig 20 tu jest pewna niewiadoma - wskaznikiem dla mnie jest kghm - gdyz ta spolke jako pierwsza kupuje zagranica - umacnia sie zlotowka to oznacza ze caly czas wchodza hm. przyjdzie moment ze naszych orlow wydymaja - jak maja w zwyczaju .. do iu spadnie trudno powiedziec..
cienias nr.1 / 83.29.23.* / 2008-03-03 22:25
witaj Biu.
ostatnio mało czytam na forum z powodu przebytej choroby, a teraz przykrych zdarzeń w rodzinie. (zmarł dziadek mojej żony, a był to naprawdę wyjątkowy człowiek :-((((
a teraz co do tego że moje na wierzchu , to nie czuję żadnej satysfakcji. (wolałbym aby tak nie było).
dla mnie obraz rynku się nie zmienił , a nawet bardziej utwierdzam sie w swoim przekonaniu.
dla mnie tak jak już pisałem to rok utraconych nadziei.
i jeszcze do kow@la nigdy nie napisałem o dużym odreagowaniu, pisałem tylko o odreagowaniu a to jest bardzo duża różnica.
obecnie sam mam teraz mętlik w głowie co do dalszego rozwoju sytuacji,co nie zmienia przekonania o którym wyżej pisałem.
prawdopodobnie longi będą chyba próbować coś odegrać ,ale jak wysoko to nie mam zielonego pojęcia
pozdrawiam jeszcze całą reszte (ale mi się zrymowało :-)))
Big Lebowski / 2008-03-03 22:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cienias .. widzialem ze byles chory i ciesze sie ze juz lepiej - przykre rodzinne zdarzenie.. ciesze sie ze jestes dysputy odlozymy na inny czas - brakuje mi tego przyznam szczerze.. Pozdrawiam..
rubin33 / 2008-03-03 21:14
zbyt muzycznie na kąciku żadnych rozmów Zapraszam na bankier.pl tam duskusja trwa całą dobę
Big Lebowski / 2008-03-03 20:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cienias 1 - jak czytasz to zapraszam do dyskusji - obecnie Twoje na wierzchu.. Pozdrawiam..
kow@l / 2008-03-03 21:20 / Bywalec forum
Cześć Dude,
Cienias obstawiał dłuższe odreagowanie...... i ja myślę, że w tym przypadku to właśnie na twoje wyjdzie! Szybszy zjazd w okolice minimów(ja myślę, że zejdą trochę niżej) jest chyba zdrowszym objawem. W ten sposób jest szansa na solidniejszy wzrost. Dłuższy wzrost np pod obiżkę stóp spowodowałby taką samą sytuację jak w styczniu i pretekst do jazdy na południe.
Za takim rozwójem wydarzeń przemawia również fakt, iż niemal wszyscy teraz gadają o wieliej 5 fali...a wiadomo, że większość się myli.

Brak mi doświadczenia ale jeżeli miałbym obstawiać rozwój wydarzeń to przydałoby się zamknięcie na wig20 w okolicach 2780 lub ciut poniżej, wtym lub przyszłym tygodniu z intraday poniżej styczniowej sesji i wtedy up.

to tyle paplaniny na temat wigów i już zmykam do inwestowania w spółki...inwestorem chcę być:-)
Big Lebowski / 2008-03-03 20:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=JFWPeVfWB9o Dawno nic nie gralismy..
nowaa43 / 2008-03-03 18:41 / Idalia
Dzisiejsze nasze nerwy parkietowe to naprawdę nic w porównaniu z tym, co poniżej.
Na szczęście wszystko się skończyło dobrze...

http://pl.youtube.com/watch?v=z42fchrzhHY
Big Lebowski / 2008-03-03 17:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja sprzyjajaca niedzwiedziom - Dow mysle ze to co opisywalem juz wczesniej zejdzie do poziomu 11800 celem zebrania tego co bedzie do zebrania . GPW obrala podobna taktyke do amerykanskiej - znaczni z pomoca wlasnych akcji spychaja spolki oraz indexy na nizsze poziomy celem odebrania walorow - od slabych rak..taktyka ulegla zmianie wywolanie wodospadow bedzie utrudnione - tak wiec serwowane sa spadki przy malych obrotach - gra na wymeczenie inwestorow .. Mysle ze rynki dokladnie sie okresla w dniu tanca trzech dziewczyn - osobiscie obstawiam wzrosty.. na dzien dzisiejszy nalezy jednak pogratulowac niedzwiedziom - jedno bedzie ciekawe gdy juz wszyscy sie obkupia - o czym beda pisac ?
mari / 2008-03-04 00:21 / Achi
czołem Big czołem załoga.
mój misiu ma podobne spostrzeżenia.Ja mu na to że wiele słabych rąk już niema.Choć ostatnio zauważyłem że wśrod słabych rąk znajdują się anonimowi insajderzy mający dostęp do informacji poufnych.
pozdro.
zońka19 / 2008-03-03 21:07 / Tysiącznik na forum
Witam serdecznie wszystkich
nie mam ostatnio czasu na pogaduchy
na giełdę tez nie
ja niestety jestem obkupiona
dziś ładnie tąpnęło
ja jak BIG kupiłam i czekam
Boże mój czego ja się doczekam ?(prawie jak piosenka )
Sancho Panches / 2008-03-03 18:43 / Bywalec forum
o odjezdzajacych zapakowanych na maxa akcjami pociagach.......
beda machac patrzac na nie z zalem z peronu......... i liczyc na to ze zawroca.......
z tym ze w tej chwili nie wiadomo do jakiego pociagu wsiasc i kiedy.....
witam
vonGluza / 2008-03-03 18:33 / portfel / Bywalec forum
Witam Dude,
portfel dziś mi sie skurczył ale synek mi się pierwszy raz sam odwrócił z brzuszka na plecy i to jest najważniejsze wydarzenie dnia. Do tego nie płacze, dużo sie uśmiecha, sam się sobą zajmuje. Co mi tam takie przejściowe spadki. Mam jeszcze ładnych parę lat na wzrosty i w końcu przyjdą. Było nie było do grobu ani kasy ani akcji ze sobą nie wezmę, wszystko zostanie dla Eryka czyli mojego syna.

Pozdrawiam
http://www.youtube.com/watch?v=4ADh8Fs3YdU
Big Lebowski / 2008-03-03 20:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. gratki i jeszcze raz gratki.. Pozdrawiam cala Rodzinke..
smooth / 2008-03-03 20:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Gratuluje! Znam to uczucie bo moja Hania dokonała tego wyczynu jakies 2 tygodnie temu.

Pozdrowienia
magda_kasperska / 2008-03-03 17:22
witam Gospodarza i Kącikowiczów

dla skołatanych nerwów dzisiejszą sesją coś ku pokrzepieniu serc
http://de.youtube.com/watch?v=aX1PwkgwsG0
nowaa43 / 2008-03-03 19:55 / Idalia
muzyczka rzeczywiście uspokajająca nerwy i ładna, mnie jakoś mnie dziś nie wzięło (tzn. nerwy) pozdrawiam
superman / 2008-03-03 17:12 / Tysiącznik na forum
IDM S.A posiada 5% Ponaru 1.822.165 akcji, cos to zmieni?
superman / 2008-03-03 17:00 / Tysiącznik na forum
dla ciekawosci,

Globalne fundusze wracają na rynki wschodzące
Anna Borys a.borys@pb.pl
03.03.2008 12:36
Czytaj komentarze(12)
To był najlepszy tydzień dla rynków wschodzących od początku roku. Według Emerging Portfolio Fund Research i Deutsche Banku między 20 a 27 lutego na rynki te trafiło 1,7 mld USD.

wiecej
http://tnij.org/auwh
Bronisław / 2008-03-03 16:51 / portfel / Bywalec forum
cóż pewne istotne wsparcia padły i to dosyć lekko-nie wiem kto sprzedaje po takich cenach... dzisiejsza sesja dała mi do myślenia
anonim_03 / 2008-03-03 16:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
oj kapryśna na kobita ;-))
Gagarin / 2008-03-03 15:50 / Bywalec forum
Witajcie,

ahh ten BIOTON mój nieszczęsny.... wiedziałem że będzie dziś z nim ciężko ale obstawiałem spadki -5%. Teraz tylko będę czekał żeby doszedł kiedyś przynajmniej do 1.18 i chyba się go pozbędę.

PS LOTOS w sumie też ostro poleciał w ubiegłym tygodniu....
Big Lebowski / 2008-03-03 15:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=8LJxN-fH8A4 Cos dla kierowcow.. A- 49 hehe..
Big Lebowski / 2008-03-03 14:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Inwestorom polecam obserwacje zachowania sie spolki KGHM - wilu niedzwiedzi ostrzy sobie apetyt na ta spolke po 80-70zl , wczorajpisalem i nadal podtrzymuje ze ponizej 100zl nie spadnie - bedzie to wskaznikiem dla calej gpw , mnbiejsze spolki wysypu nie ma gnebienie odbywa sie na zasadzie polowania wielorybow na lawice - majac mostwo akcji w wiwaderkach usypuja niewielka ilosc celem napchania wielorybich paszcz .. ;-) chociarz byli tacy co nosili akcje wiadrami poniesli i wiadra hehe.. wielorybymaja obecnie jeden cel npachac paszcze tak zeby akcje wypadaly miedzy zebami.. ;-)) - sygnal jak zwykle przyjdzie z USA - bedzie to nieoczekiwane przez rynki.. obecnie wieloryby poluja..
fund nielogo / 83.12.41.* / 2008-03-03 16:02
oczywiscie sa to Twoje prywatne przemyslenia i tak nalezy je odbierac...
Big Lebowski / 2008-03-03 16:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kazdy forumowicz jezeli cokolwiek napisze - to sa jego prywatne przemyslenia ..ja jestem wlasnie forumowiczem..
nowaa43 / 2008-03-03 16:45 / Idalia
Strasznie się dziś Panu L.C. oberwało. Ja już rozstanie mam za sobą nie powiem bolesne. Ale tak sobie przemyśliwam czy gdybyśmy mogli kupić coś taniej, to czy byśmy coś dokładali bez przymusu?
W interesie liczy się zysk firmy, właściciela. A że Pan L.C. traci etykietę "szlechetności" i przechodzi do grupy "Rychów" , może to my go takim kreowaliśmy...to sa moje przemyślenia itd..
fund nielogo / 83.12.41.* / 2008-03-03 16:44
oczywiscie ! Ja tylko przypominam tym,ktorzy moga sie zasugerowac, ze jestes wlasnie tylko forumowiczem. A pozniej wiesz jak jest, ludzie maja slaba wiedze ale za to wiary w nich moc...
Big Lebowski / 2008-03-03 14:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
sorry za literowki - problem klawiatury..
Big Lebowski / 2008-03-03 12:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=vkA9k6lDags Na rozruszanie towarzystwa Czarna Betty.. :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy