Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
needle / 2008-02-29 00:58 / Bez rangi
otóż ja znam, ale ja się interesuję rockiem...
...z nowym rokiem nowym krokiem
ten zespół właściwie niczego liczącego nie nagrał poza tym...
...to kawałek z końca mojej pierwszej setki
ale inne, prezentowane tu zespoły godne poświęcenia czasu...
do kolejnego poczytania
IGła
Big Lebowski / 2008-02-28 22:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jutro nowy dzien , nowy pieniadz..;-)) wszystkie moje wypowiedzi zawieraja prywatne przemyslenia i tak nelezy je odbierac..Dobranoc Wszystkim..
ślicznooka / 2008-02-28 22:54 / Uznany gracz giełdowy
prywatnie przemyślawszy również powiem.... Dobranoc Big, dobranoc Ekipa:-)
barabaszek / 2008-02-28 23:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Właśnie wstałem :-)) tak mnie znużyła dzisiejsza sesja ,że wyjątkowo położyłem się na chwilkę :-)).Pozdrowienia Ślicznooka.
kloszard / 2008-02-28 22:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Barabaszku sorki...moze nastepnym razem mi nie wyjdzie wreszcie :)
barabaszek / 2008-02-28 23:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Tylko obiecujesz i obiecujesz :-).Pozdrawiam serdecznie i zaznaczam ,że samemu tego winka kosztować Ci nie dam ;-))
dared695 / 2008-02-28 21:49 / portfel / "Bankier''
Witam Dude i Kacikowiczów.
Kolejny dzięń bez nałogu 14 nie palę
jak mi ciężko
k..
p..
nie wiedziałem...
zieleniutka / 2008-02-28 22:15 / Bywalec forum
Życzę powodzenia i wytrwałości .To tak jak na giełdzie,cierpliwość będzie nagrodzona.Radość później jest ogromna.Mnie się udało.Nie palę już 12 lat:):)
człowiek znikąd / 2008-02-28 22:15 / portfel / "Trillium"
PRZESTAN MYSLEC O TYM I LICZYC DNI A WKROTCE ZAUWAZYSZ ZE TO WCALE NIE TAKIE TRUDNE, SORKI za capa i nawet nie musisz Nicoretow ani innych p****** łykać
pozdro i uszy do gory - skoro mi sie udalo rzucic to Tobie tysz sie uda
5424 / 2008-02-28 22:01 / Fan Linuxa Ubu
po co się męczyć życie jest zbyt krótkie na odmawianie sobie przyjemości, żegnam wszystkich jutro nietypowy dziejń 29 lutego czuję że jutro pójdzie mocno do góry do jutra.
ślicznooka / 2008-02-28 21:51 / Uznany gracz giełdowy
tak trzymaj:-))
nie wiem, czy tu również pasuje ta reguła...ale może szklanka wody zamiast...:-)
Big Lebowski / 2008-02-28 21:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu.. Jak zdrowko calej Rodzinki ?
ślicznooka / 2008-02-28 22:01 / Uznany gracz giełdowy
Witaj Bigu, rodzinka zdrowa i wesoła.
A jak Ty się miewasz? I kiedy ruszamy z tymi koszulkami "nie marnuj głosu, oddaj na Obamę" ?
Big Lebowski / 2008-02-28 22:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
lada dzien- koszulki w druku.. ;-))
anonim_03 / 2008-02-28 21:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
co tam słychać w wielkim świecie ?
dared695 / 2008-02-28 22:04 / portfel / "Bankier''
dzieki, jakbym miał szklankę wódy zamiast to bym cały czas spał, a tu takie ciekawe rzeczy się dzieją.
ślicznooka / 2008-02-28 21:59 / Uznany gracz giełdowy
a wiesz, że nikt specjalnie nie przeżywa, że Jankesy się korekcą:-))
jutro mam kolejne podsumowanie moich postępów, zazwyczaj odbywały się one na dywaniku, a teraz szefostwo zaprosiło mnie na lunch... mam nadzieję, że nie dostanę czarnej polewki:-))
anonim_03 / 2008-02-28 22:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
no to gratki ;-))
ślicznooka / 2008-02-28 22:08 / Uznany gracz giełdowy
ech, zawsze jest coś za coś, tęsknię za Pyzunią:( i za porankami do 12 w południe:-)
kloszard / 2008-02-28 22:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tak...do 12 w poludnie to tylko jak jestes 'emerging', jak juz 'emerged' to nie ma zmiluj sie, od bladego switu :)...pozdro
ślicznooka / 2008-02-28 22:23 / Uznany gracz giełdowy
zależy z której strony patrzeć, bo jeśli jesteś emerging, to lepiej w ogóle nie kłaść się spać:-)
kloszard / 2008-02-28 22:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
o nie, to lepiej w ogole nie wstawac :)
ślicznooka / 2008-02-28 22:36 / Uznany gracz giełdowy
Klo, od razu widać, że stronisz od ryzyka:-)
zapraszam na niemiecką giełdę:-))
marboru / 2008-02-28 21:42 / portfel / "Bankier giełdowy"
witaj Dude

co myślisz o wynikach CSG za IV kwartał?
dzisiaj podali raport.
Big Lebowski / 2008-02-28 21:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru.. wyniki uwazam za bardzo dobre.. nie rozpisuje sie gdyz nie chce reklamowac towaru ktory mam w portfelu.. Pozdr..
marboru / 2008-02-28 21:49 / portfel / "Bankier giełdowy"
też tak sądzę, chciałem poznać Twoją opinię.
dzięki.

pozdro
Big Lebowski / 2008-02-28 21:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=8e-vgQSqNtA&feature=related
smooth / 2008-02-28 21:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Big, spoglądałes kiedyś na rynki Bułgarii czy Rumuni. Co myslisz o sytuacji na tamtych rynkach?

pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-02-28 21:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. obiecujace rynki - z tym ze uwazam ze nasz rynek obecnie jest najlepszym rynkiem tzn. o najwiekszym potencjale wzrostu..
5424 / 2008-02-28 21:08 / Fan Linuxa Ubu
witam wszystkich wieczorową porą dude wytłumacz dlaczego od kilku sesji jest taka sytuacja
zę od rana wszystko rośnie jak na drożdzach a potem robi up i dół okropny.
Big Lebowski / 2008-02-28 21:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra - opisywalem kiedys ze widzialem w tv jak poluja wieloryby na lawice - Ty pisales ze wieloryby to plankton jedza itd. ja widzialem ryby - mniejsza z tym , powiedzmy stado nalezy zagonic w odpowiednie miejsce i ostrzyc , obedrzec ze skory itp. zabrac im walory (akcje ) i puscic w trampkach - po lokaty.. taki proces obecnie mamy..
anonim_03 / 2008-02-28 21:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kaszaloty jedzą kałamarnice (duże) i ryby.
widziałem kiedyś szkelet w muzeum (całe muzeum było zbudowane dla tego szkieletu) i robi wrażenie. Szkelet wygląda zupełnie inaczej niż sam kaszalo z zwenątrz.
ślicznooka / 2008-02-28 22:02 / Uznany gracz giełdowy
a Chińczycy polują na rekiny nadziewając żywe psy na harpun... w ramach protestu nie będę oglądała olimpiady:(
nowaa43 / 2008-02-28 22:11 / Idalia
Witaj -myślę że do Olimpiady to im się jeszce więcej powodów uzbiera...
ślicznooka / 2008-02-28 22:14 / Uznany gracz giełdowy
cześć Halinka:-)
jeszcze prawa człowieka i zalewanie świata produktami robionymi przez małe dzieci... ech, szkoda słów... nie marnuj oczu, nie oglądaj olimpiady:-)
nowaa43 / 2008-02-28 22:21 / Idalia
jasne, muszę oszczędzać oczy na inne sprawy: kino, książki i ten ekranik..Tak się cieszę, że tu wpadasz. choć na chwilkę. Tak szybko się przekonujemy wbrew porzekadłu, że są ludzie niezastąpieni. Pozdrówka
ślicznooka / 2008-02-28 22:28 / Uznany gracz giełdowy
dziękuję, dziękuję, fajnie Ci to wyszło:-)))
ale wiesz... ten kącik jest niezastąpiony. Wbrew temu o co nas posądzają, że kopiujemy posunięcia Biga, itp, choć z tego co czytam to wiem, że każdy raczej robi swoje - a miejsce to jest wolne od peseudopropagandy popieranej pseudo rzeczowymi artykułami i argumentami.
podoba mi się to:-)
5424 / 2008-02-28 21:22 / Fan Linuxa Ubu
Czyli cierpliwie czekamy na wzrosty.
Big Lebowski / 2008-02-28 20:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=gdFWa_OgciI Ciekaw jestem czy ktos zna ten zespol..
anonim_03 / 2008-02-28 20:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
od kilku dni obserwujemy wyptaszanie w locie.
bardzo mi się to określenie podoba ;-))
Big Lebowski / 2008-02-28 20:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
bo to prawda - korekty i zabieranie akcji robi sie codziennie - do momentu wyprzedania - wowczas nastepuje mocne wybicie i powrot celem zebrania materialu - wyptaszanie..Sceptycy - obecnie czuja wyptaszeni sa spolki ktore maja kilkadziesiat procent wzrostu - i obecnie czas modlow o deszcz - gdy tylko Dow pokazuje spadek - nastepuja objawy extazy..to jak facet ktory z wiadomych powodow wymachiwal marynarka - krzyczac ze to wlasnie ten dzien.. ;-))
anonim_03 / 2008-02-28 20:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
masz jakąś opinię o powrocie do minimów ze stycznia ?
mam wrażenie że z każdym dniem prawdopodobieństwo maleje.
za długa ta konsolidacje żeby porządna panika była ...
Big Lebowski / 2008-02-28 20:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a kto niby ma sypac - kontrakty moga zrobic rozne zagrywki , ale na mniejszych wigach kto ma sypac - ci co mieliby sypac maja teraz porzadne dajace komfort zarobku lokaty ;-))
anonim_03 / 2008-02-28 20:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jedyne zagrożenie jakie widzę (na wigach i dałdzonasach) to że jakiś bank będzie musiał wyprzedawać aktywa -- ale z każdym dniem konsolidacji to ryzyko maleje.
Big Lebowski / 2008-02-28 20:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Anonim - na Dow juz wiedza ze nie ma czasu na p****..ly rok wyborczy , gospodarka notuja wzrost a miala byc recesja , wszystkie czarne scenariusze sa juz w cenach - tak uwazam - obstawiam obecnie ciagly wzrost na Dow - przerywany malymi korektami , mysle ze na GPW to juz wiedza stad - trzymanie indexu na uwiezi i zbieranie materialu..
melodyjka / 2008-02-28 21:12
Dobry wieczór Bigu i kącikowcy.Mam pytanie być może niemądre ale mnie nurtuje.. Czy istnieje mozliwość ,że kapital zagraniczny nie wejdzie na naszą giełde a wybierze inne rynki?
Big Lebowski / 2008-02-28 21:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=klKCQZJEFlA a tu na uspokojenie.. ;-))
Big Lebowski / 2008-02-28 21:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Melodyjna Dziewczyno - kapital zagraniczny jest caly czas na GPW - ma udzialy w firmach , wchodzi w nowe firmy itd.. powazne fudusze jak np. Morgan Stanley , pokazuje ile procent inwestuje w Polsce itd.. oczywiscie ze moga ominac nasz kraj - ale wchodza , pisalem wielokrotnie - obserwowac waluty gdyz to jest wskaznik obecnie..Pozdrowka..
melodyjka / 2008-02-28 21:31
Słucham i pamietam Twoje nauki.Zaniepokoiła mnie jednak opinia jednego z analityków ,cytuję:"Nadal jednak potykamy się z poziomem 3000 puntków i trudno jest się oderwać bez zastrzyku nowego kapitału. Obroty nadal są niewielkie, co potwierdza, iż handlują miedzy sobą tylko krajowi gracze. Dawniej, umacniający się złoty napędzał kapitał lub był skutkiem napływu kapitału zagranicznego, ale to już chyba historia".:Dlatego zapytałam.Udało mi się wczoraj odkupić BBica i tak już zostanie..Nawet zarobilam na prowizję.Uściski dla wszystkich
Big Lebowski / 2008-02-28 21:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
opisywalem juz to zjawisko - gdyby Wig 20 wybil sie porzadnie - to skup akcji byl by utrudniony , trzymajac na tym poziomie trzyma sie inwestorow w szachu i odbiera strachliwym akcje..
ślicznooka / 2008-02-28 21:50 / Uznany gracz giełdowy
zakupy są cały czas robione, niemniej dla kapitału zagranicznego nasza GPW to cały czas emerging market, więc wielkiego napływu kapitału nie ma co oczekiwać.
dobry wieczór wszystkim:-)
melodyjka / 2008-02-28 22:12
Czyli pozimy jakie były to już historia chociaz kto wie.Nie podziękowałam Ci Śliczna za materiały do nauki.(ftp://212.106.168.234/)Niniejszym to czynię . Nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się przez to przebrnąć ale przynajmniej spróbuję.Mam czas.Gieldy nie zamykają jutro. Pozdrówka
ślicznooka / 2008-02-28 22:17 / Uznany gracz giełdowy
spoko, spoko, i tak najlepsza nauka to wyciąganie wniosków z własnych błędów:-)
a giełda... kiedyś nam zamknęli, a byliśmy jedną z najstarszych w Europie... teraz są inne czasy, na szczęście:-)
powodzenia!
Big Lebowski / 2008-02-28 19:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://pl.youtube.com/watch?v=jnj9pthKmMk&feature=related Jeden z lepszych kawalkow..:)
GODZI / 2008-02-28 20:03 / Bywalec forum
Taa ...piękny wiesz Dude czasami w życiu jest tak żle ,że gorzej być ....
ale ciesze ze mam ten ,,PORTFEL'' muzyka pięknie gra, wiem ze Dziewczyny
gdzies tam są, no i jestes TY DUDE /troche wirtualny ale zawsze dobry ,miły ,smaczny, zagatkowy.........................................................../
Big Lebowski / 2008-02-28 20:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=UxDE_v8cbCo&feature=related Tylko rocznik sie nie zgadza reszta jak najbardziej urodzilem sie w polowie lipca..;-)) Pozdrowka.
vonGluza / 2008-02-28 21:49 / portfel / Bywalec forum
Witaj Dude
rodziłeś się w rocznicę Bitwy pod Grunwaldem? w czy w dniu bitwy? ;-) no ale tak stary to nie jesteś przecież ;-D
szkoda że mało czasu na pisanie bo dzidziuś jest strasznie "czasochłonny" ale z drugiej patrzyć jak zaczyna siadać - bezcenne

Pozdrawiam
i coś na dobry humorek, cierpliwość, rozluźnienie
http://pl.youtube.com/watch?v=cNN_r1UFLik
Gagarin / 2008-02-28 19:20 / Bywalec forum
Witajcie,

mam pytanko (jako amator, który ma część środków ulokowanych na giełdzie)

(już kilkakrotnie zadawałem różnego rodzaju pytanka w "portfelu Biga" i zawsze uzyskiwałem zaspakajające mnie odpowiedzi :) dlatego właśnie teraz chciałbym Wam zadać kolejne pytanko).

Od kilku miesięcy posiadam akcje ok 8 spółek ale 3 spółki stanowią ok 75% mojego portfela, są to:

1) CEZ (kupiony za ok 145 zł)
2) LOTOS (42 zł)
2) BIOTON (1.18)

jak widzicie przyszłość dla powyższej inwestycji (na razie nie mam potrzeby wyjmowania pieniążków z giełdy - więc może to być inwestycja nawet kilkuletnia)

z góry dzięki za odpowiedz :) pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2008-02-28 19:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kosmonauto.. Cez - firma o dobrej miedzynarodowej renomie - nalezy przez lata trzymac i nic nie robic.. , Lotos hm. firma o wielkich aspiracjach - jak wyjdzie mysle ze bedzie dobrze .. trzecia firma hm. napisze co mysle o niej .. nalezy do R.K. - osobiscie zaliczam tego osobnika do szemranego towarzystwa - znajomym odradzam inwestycje w jego spolki - druga sprawa to niski kiurs usd -ktory bedzie wyciskal pietno na wynikach tej firmy - sporo obiecanek - a glupiemu ... no wiesz co.. Pozdr..
Kai / 2008-02-28 19:44 / Tysiącznik na forum
jest dwoch R.K. na gieldzie :) (witaj Bigu)
Big Lebowski / 2008-02-28 19:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Kai.. obaj sa siebie warci..
TOMOK / 2008-02-28 18:34 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
cześć koleś i ekipka :-)
Dziś PIT odebrałem z DM...jedna strata nieduża ale jednak...
A liczyłem, że jednak zapłacę podatek...wolałbym :-)
ale co...trza żyć :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-02-28 19:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku.. za ten rok zaplacisz podatek.. Pozdr..
TOMOK / 2008-02-28 18:35 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
jednak strata miało być ...
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-02-28 18:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://pl.youtube.com/watch?v=lqAuuIDU2sw Jako ze reprezentuje sztab wyborczy Baracka Obamy ;-) przypominam nie marnuj swego glosu - glosuj na Obame.. A tu mamy bluesa czarno - bialy..
GODZI / 2008-02-28 18:28 / Bywalec forum
Witaj Dude...
witajcie Dziewczyny ...
Bigu od czasu do czasu wpadam do Twojego ;;kącika'' i czuję sie troche jak ;;gosposia''
muzyka świetna . posty tez ale Gospodarz musi wrócic do nas ...p. Big , Mr Dude
''KOCHAMY PANA '' /............................
Big Lebowski / 2008-02-28 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj GODZI.. staram sie tu byc jak tylko moge - uwierz mi jestem zWami caly czas .. Pozdrowka..
Big Lebowski / 2008-02-28 17:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja spadkowa , modly o deszcz - zostaly wysluchane..;-)) Wiele spolek odnotowalo spadek na zapas - gdyz uwazam ze lek przed wynikami powodowal pozbywanie sie walorow.. USA rynki zareagowaly nerwowo na wypowiedz szefa FED ktory stwierdzil ze jest mozliwe ze banki dotkniete przez kryzys tzn. beda jeszcze rynkom towarzyszyc bankructwa bankow..Rynki sa mocno wyprzedane i jak pisalem wielokrotnie - wodospady juz sie nie powtotrza.. Spadki jak i wzrosty beda sie przeplatac - rynek bedzie dreptal w miejscu - odwazniejsi beda wykorzystywac spadki do uzupelniania portfolio - mniej odwazni beda czekac na nizsze poziomy.. Ale to wszystko jest norma i nikogo zaskakiwac nie powinno..
anonim_03 / 2008-02-28 17:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Balladyna dobre ;-)
barabaszek / 2008-02-28 17:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Gospodarzu!Dopiero 2h giełdy u Jankesów ....pamiętajmy o zasadzie kupuj na złe wiadomości....nie powiedziane,że koniec sesji może Nas wszystkich jeszcze zaskoczyć.Pozdrawiam
kloszard / 2008-02-28 18:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Barabaszek ....hm..moze zakladzik maly :-)...jak zwykle spadek obstawiam...
barabaszek / 2008-02-28 18:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kloszardzie...a o którym indeksie rozmawiamy? :-))))...muszę spytać bo nie długo będę się musiał za jakąś niedrogą za to z przednim trunkiem winnicą rozglądnąć poczyniając zakłady z Tobą Kloszardzie ;-))...Pozdr.
kloszard / 2008-02-28 18:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
o ktorym indeksie..hm....wybieraj nie ma ulubionych:-)....winnica- swietny pomysl, czekam na bardziej sprzyjace warunki u nas, a jest blisko, jesli w lutym mamy 15 st. .....przyda sie na nastepne zaklady :-)
barabaszek / 2008-02-28 19:00 / portfel / Tysiącznik na forum
No dobra ...może być NASDAQ-100 AHI... ;-))...a tak poważnie to myślę,że NASDAQ i Dow Jones będą na tycim plusie...o S&P500 się nie założę...no i zacznę szukać tej winnicy ;-))
kloszard / 2008-02-28 19:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
to moze od razu poszukamy juz jakiejs ziemi w polsce pod nia....wiesz, o odpowiednim naslonecznieniu itp:) ...powaznie, to mysle ze wszystko zamknie sie na czerwono, tak jak my jutro przed weekendem...hm...
barabaszek / 2008-02-28 20:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Ach jak ja nie lubię jak tak prawisz...choć raz mogłoby wyjść na moje :-))....pozostaje mieć nadzieję...
kloszard / 2008-02-28 20:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tez bym chcial zeby bylo inaczej.....ale rzeczywistosc nie chce i robi swoje......
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy