Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
kazelot / 2008-02-20 21:23 / Tysiącznik na forum
Można ostatnio grać dt na PKN i TVN,zawszę na colę i batona wpadnie.
Big Lebowski / 2008-02-20 21:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Podsumowujac przerozne dyskusje i wymiane pogladow pomiedzy obozem bykow i niedzwiedzi - przy tak gwaltownie umacniajacym sie zlotym - nie widze mozliwisci do wygenerowania sie powaznych spadkow - jako argument uznaje ze pieniadze wplywaja a nie wyplywaja na nasz rynek - akcje obecnie zmienily rece tzn. przeszly w silne - male obroty nie daja mozliwosci rynkowi przejsc do fazy wykupienia - bedziemy dlugo przebywac w fazie wyprzedania a taka mamy obecnie..gry koszykowe to zupelnie co innego i beda mialy miejsce - jak dlugo gielda bedzie istniala - niedzwiedzie czekaja jednak na spolki nie z wigu 20 tylko na MIS..
kazelot / 2008-02-20 21:08 / Tysiącznik na forum
Gosiu.Jak Pyza?
Big Lebowski / 2008-02-20 20:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zloty potwierdza silny trend wzrostowy ktory bedzie jeszcze bardziej dynamiczny - po decyzji Fed ktora obnizy stopy w USA - tu chyba nikt nie powinien miec watpliwosci ,ECB - pomimo ze nie ma ochoty przylaczyc sie do obnizek stop - bedzie zmuszony do uleglosci w sprawie stop .. Umacnianie sie zlotego pokazuje ze nasz rynek jest obecnie postrzegany jako rynek nalezy lokowac gdzie pieniadze nie tylko w nasze obligacje ale takze i akcje -stad mozna zaobserwowac dobre zachowanie akcji ktore sa w kregu zainteresowan - obcego kapitalu - sa to spolki plynne i o sporej kapitalizacji a takze mniejsze o ciekawym profilu i o dobrych fundamentach .. Komunikaty o przekroczeniu wymaganego progu 5 % beda w najblizszym czasie ukazywac czesciej jak dotychczas bywalo.. w wielu spolkach inwestorzy zagraniczni nie przekrocza 5% - a jednak beda mieli znaczne pakiety ..
pietroo / 2008-02-20 20:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Bigu,
kiedy będzie ta obnizka stóp w USA?
Big Lebowski / 2008-02-20 20:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Piotrek .. oficjalnie w marcu z tym ze Fed moze w kazdej chwili to uczynic robiac niespodzianke rynkom - rynki to wiedza i beda to wlasnie dyskontowac..
pietroo / 2008-02-20 21:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a więc musimy się uzbroić w cierpliwośc i czekać
pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-02-20 19:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=AyXPp1P8rBY&feature=related W zwiazku ze popieram kandydata na prezydenta afroamerykanina- stosowny utworek.. ;-) Pamietaj nie marnuj swego glosu - glosuj na Obame.. :)
Martinezzz / 2008-02-20 19:14
ale kabaret sie robi powoli na naszej gieldzie co ma odbicie na forach. coraz wieksza ilośc graczy wysprzedana a tu za cholere amerykancy nie chca spadać. troche to juz zaczyna byc zenujące te ciagłe nakrecanie spirali strachu. no ale kazdy ciagnie w swoją stronę wiec sie nie dziwię. tak jak mowią anale poki są małe obroty to nie ma się czego bać, a tak jest od kilku sesji. zobaczymy co o 20 ameryka pokaże.
pozdro Dude i towarzyszy
melodyjka / 2008-02-20 20:21
Własnie miedzy innymi ja dałam sie wyleszczyc na BBicu.Chciałam sprobować połową powiekszyc liczbe akcji i co wyszło?Zostałam z gotówką a on odjechal.Tak długo nie robiłam żadnych ruchów i podkusilo.G... chłopu nie zegarek. Pozdrowienia dla wszystkich. A to juz lecialo? http://de.youtube.com/watch?v=yTWRsBj2OX0
Senior / 2008-02-20 20:39
Witam Biga and ALL
Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale zrobiłem to samo na BBiC (6,4) i juz nie zdążyłem odkupić.
Pozdrawiam
melodyjka / 2008-02-20 20:59
Dokładnie to samo.Rozweselilo! W grupie razniej. Dzieki.Cze.
Senior / 2008-02-20 21:19
Ale w zamian dobrałem Ferrum i Ponar'a
melodyjka / 2008-02-20 21:43
Big by chyba powiedzial-dobry wybór.Prawda Dude?Pozdro
Big Lebowski / 2008-02-20 20:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Melodyjna Dziewczyno .. :) bbic - jest kaprysnym papierem i nalezy uwazac bo lubi odjechac..Pozdr.
melodyjka / 2008-02-20 20:51
Witaj Dude. Trzeba bylo słuchać wujka kierownika,siedziec na czterech literach i pić herbatkę.Teraz przydzie sie modlić ,żeby spadl.Nauka kosztuje ,tylko troche za duzo.
pozdrowionka.
Big Lebowski / 2008-02-20 20:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
samo zycie nie zalamuj sie.. ;-)) Pozdrowka.
kazelot / 2008-02-20 21:12 / Tysiącznik na forum
Ja dzisiaj pożegnałem końcówkę po6.89.W sumie trafiłem ok 25 procenciszów.Myślę,że da sie jeszcze go zebrać taniej,a jak nie cóż jedziemy na innych papirusach.
melodyjka / 2008-02-20 21:32
Gratki..Ja cóż-jeszcze zielona blondynka jestem. usciski
kazelot / 2008-02-20 21:34 / Tysiącznik na forum
Ja wcześniej dostałem też na nim po grzbiecie,nie ma lekko.
krzysiek29 / 2008-02-20 18:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Obserwuje ten Relpol taka fajna spolka a takie zamieszanie juz czlowiek nie wie co sie z nia dzieje
Big Lebowski / 2008-02-20 18:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://pl.youtube.com/watch?v=YMyeS1XRBb4&feature=related Prawdziwy klasyk - w doskonalym wykonaniu..
superman / 2008-02-20 18:00 / Tysiącznik na forum
Historii Pana Wiaderka ciag dalszy, mianowicie kupil od Relpol S.A. 240.000 akcji FAM za kwotę 5.440.289,50 zł. Należna za akcję kwota zostanie uregulowana w ramach kompensaty wzajemnych zobowiązań i należności.
co daje ok. 22zl/akcje, ciekawe
TOMOK / 2008-02-20 17:37 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś i ekipka :-)
Wy to chyba ostro popijacie w ciągu dnia widzę...i ciągle ktoś muzykę zmienia...i podgłasza :-)
A giełdowo - boczniaczek / na moich spółkach na 100 % /
Po dzisiejszych małych spadkach jutro będą wzrosty jak nic
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-02-20 17:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku - bo my sie tancu.. wiesz.. ;-)) pozdr.
TOMOK / 2008-02-20 18:12 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
no znowu :-(
Pozdrawiam
ppprzemo / 2008-02-20 17:56 / Uznany Gracz Giełdowy
degenerat to bym jeszcze zrozumiał ale kmiot?
fun / 83.8.100.* / 2008-02-20 19:56
racja stary. mój błąd
TOMOK / 2008-02-20 19:57 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
On nie jest stary :-)
Pozdrawiam
fun / 83.8.100.* / 2008-02-20 20:23
a ja Pozdrawiam i ............. Pozdrawiam
ślicznooka / 2008-02-20 22:05 / Uznany gracz giełdowy
kolego - jeśli mogę tak bezpośrednio - Tomok to jest Tomek, przez duże T.
i tak już zostanie.i wara mi od niego.
Big Lebowski / 2008-02-20 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kolego czy Kolezanko - nie wiem , Tomaszek ma taki styl pisania - nie oznacza to ze jest gorszy od innych - do wielu jest lepszy tak uwazam - druga sprawa jest moim dobrym Kolega , podsumowujac nie widze powodu zeby ktokolwiek na niego najezdzal.. Pozdrawiam i przypominam miejsca ci tu dostatek..
TOMOK / 2008-02-20 20:28 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
i zobacz...tyle w Tobie rzeczowych komentarzy co we mnie...czyżbyś tłumokiem był? :-)
Pozdrawiam
magda_kasperska / 2008-02-20 17:32
witam Wszystkich

coś przyjemnego dla ucha:
http://pl.youtube.com/watch?v=fA-QyN-YZ-0

pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-02-20 17:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=o8E7aFdsSIY A teraz blues dla kierowcow - pamietaj piles - nie jedz ...;-))
Big Lebowski / 2008-02-20 17:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obama dalej powieksza przewage nad Hilary - to dobrze bo to nasz czlowiek .. Pamietaj nie marnuj swego glosu - glosuj na Baracka Obame !!!
Big Lebowski / 2008-02-20 16:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja ktora pozwolila wielu inwestorom zaopatrzyc sie w walory po na dzien dzisiejszy atrakcyjnych cenach - strzepywanie niecierpliwych oraz o slabych nerwach trwalo cala sesje i przynioslo skutek ..;-)) akcje ktore obserwuje sa agresywnie skupowane - i kupuja to specjalisci gdyz - inwestorzy pasywni nadal sa pasywni liczac na atrakcyjniejsze ceny.. USA - tamtejszy rynek mysle ze bedzie przygotowywal sie do kolejnej obnizki stop przez Fed - ktora to moim zdaniem wygeneruje wzrosty na rynkach w tym na GPW.. tak jak juz wspominalem ze carry trade - usd bedzie gral w przyszlosci pierwsze skrzypce i obstawiam masowy naplyw tego fenomenu na GPW- ten rok uwazam ze bedzie rokiem naszej gieldy - wzrosty nastapia duzo wczesniej jak sie wszystkim wydaje - koniec czerwca to uwazam ze bedziemy znacznie wyzej od obecnych poziomow , spolki od ostanich dolkow wzrosly po kilkadziesiat procent - i najsmieszniejsze sa obecnie gdybania sceptykow - ktorzy zachodza w glowe jaka jest przyczyna wzrostow- jest tylko jedna (atrakcyjne ceny ) akcje mamy obecnie niedowartosciowane..
Kai / 2008-02-20 18:15 / Tysiącznik na forum
Witaj Big... ladnie to ujales... strzepywanie niecierpliwych, dzis sie do nich kwalifikuje :) Z drugiej strony wejscie na rynek 15 stycznia dalo zwrot kapitalu z 50% zyskiem, to nie jest malo.
pietroo / 2008-02-20 19:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj,
fajnie Ci idzie inwestowanie, masz nosa do tego
pozdrawiam
ppprzemo / 2008-02-20 17:24 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dude,
bardzo nieśmiało pozwalam sobie zauważyć, że na moich spółkach od połowy stycznia już nastąpiły wzrosty. A dzisiejsza sesja nie sprowadziła ich do poziomu z piątku.
:-)
kow@l / 2008-02-20 16:18 / Bywalec forum
Dzień dobry,
...taki spokój i cisza?

Szykuje się fajne info związane z kolejnymi przejęciami Ponaru(byłem Wadowicach w zakładzie i troche popytałem:-)). O wojnie na górze cisza, nikt pary nie puścił. Firma kwitnie (!)... tak dla wątpiących!

Pozdrawiam cały najbrdziej muzyczny kącik ze wszystkich kącików giełdowych.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy