Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-02-19 22:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=2B2clFsLA3w Ten utwor dedykuje wszystkim nocnym markom.. ;-))
5424 / 2008-02-19 22:01 / Fan Linuxa Ubu
napiszcie o rozliczaniu się w urzędzie skarbowym z dochodów z giełdy.
rubin33 / 2008-02-19 22:08
5424 a dostałeś już rozliczenie???? bo ja jeszcze nie i ostatnimi dniami siedzę jak na szpilkach bo stratę bedę miał

ps kobieta mnie chyba tłuczkiem jakimś potraktuje
5424 / 2008-02-19 22:13 / Fan Linuxa Ubu
nie jeszce nie dostałem ale jak dostanę to żebym wiedział czym to się je. A kobiecie swojej nie pokazuj tego czego nie trzeba po co się ma wkurzać na zjawiska na które i tak nie ma wpływu.
rubin33 / 2008-02-19 22:18
Jutro pogadam z listonoszem że jakby coś z instytucji finansowej do mnie było to pod żadnym pozorem nie może przekazać tego w inne ręce niż moje bo w innym przypadku jestem martwy:-))))
5424 / 2008-02-19 22:24 / Fan Linuxa Ubu
zadzwoń do biura makl;erskiego i powiedz że sam odbierzesz bo np zmieniłeś miejsce zamieszkania i nie masz stałego adresu.
rubin33 / 2008-02-19 22:33
No?? chyba tak zrobię i powiem mojej miłej że jak nie ma pięćset tysięcy zysku to skarbówka wogóle się tym nie interesuje. Może uwieży Jak myślisz?
5424 / 2008-02-19 22:38 / Fan Linuxa Ubu
pewnie uwieży, jak ja umoczyłem pare lat temu na GPW to do tej chwili tak naprawdę nikt nie wie ile pieniązków, takie życie raz na wozie raz pod nim pozdrawiam jutro pewnie szykuje się ciekawy dzięń
rubin33 / 2008-02-19 22:53
muszę Ci powiedzieć że odrabiam straty . apropos giełdy to sam nie wiem dlaczego?, ale giełda wciągneła mnie na tyle że chyba już jestem nałogowcem i największa bessa nie wykurzy mnie z giełdy Poradzę sobie jakoś życzę wzrostów Twoim spółkom i moim też

Pozdrawiam
5424 / 2008-02-19 21:30 / Fan Linuxa Ubu
Dzięki obejrzałem teledysk ale beż głosu bo głos nie działa, w tamtym tygodniu wszystkie plagi zwalił się na mnie kompa spaliłem, brykę skasowałem jeszcze tylko umoczyć na giełdzie i finał imprezy, ostatnio na giełdzie zachowuje się jak praprawiczka przed rozdziewiczeniem chciała by a boi się, jestem w rosterce i zastanawiam się czy czekać czy działać poradz coś............będzie góra czy może przyjśc jakieś zawirowanie.
pklark / 2008-02-19 21:50 / portfel / -
Apropo bryki -zeby Cie pocieszyć -mam od nowości Opela Zafire i 3 miesiące temu odmówiła wspólpracy -1-szy warsztat poddał się .....2-i po tygodniu walki stwierdzil ,że nie da rady ....3-ci AUTORYZOWANY serwis OPLA walczy od 2 -ch tygodni i NIC ..........auto jak nie jeżdzilo tak nie jeżdzi .............a ja wku....ny.........a kompy i w pracy i w domu pracują z problemami ......więc witam w klubie ........
5424 / 2008-02-19 21:56 / Fan Linuxa Ubu
komp nie problem jutro przyślą mi bebechy i złoże coś sensownego, a bryka ma być zrobiona w przyszłym tygodniu trochę blachy się pogieło ale do tego czasu muszę się męczyć
bez auteczka ból ciężki.
Big Lebowski / 2008-02-19 21:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pisze juz wielokrotnie i podtrzymuje - zawirowania beda z tym ze male i srednie spolki beda rosly - obejrzalem Twoj portfel i wybierasz dobrze - banki mozna kupowac malymi partiami - na rozwinietych rynkach sa rekomendacje ktore mowia - na spadkach dokupuj - tak wlasnie i doslownie - wec dokupuj .. masz pojecie ilu niedzwiedzi modli sie obecnie o spadki ...;-))
5424 / 2008-02-19 21:41 / Fan Linuxa Ubu
Sory Dude wiem że jestem monotematyczny i zadaje to pytanie wielokrotnie nastawiłem się się generalnie na ferrum wymień jeszcze że dwie niedrogie spólki do 10 zł które warto wziąść pod uwagę
Big Lebowski / 2008-02-19 21:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jezeli sie boisz - obkup sie armatura , csg kupuj , ferrum dobrze wybrales .. millenium - koniecznie..pozniej zobaczysz co jeszcze..
leech / 89.76.81.* / 2008-02-19 21:54
Witam ! Piszesz BIG, ze rok 2009 bedzie "zly" dla gieldy, zatem Twoja inwestycja konczy sie wraz z tym rokiem, czy kupione na dlugi termin - w sensie zakopujesz papier pomimo obaw o rok nastepny ?
Big Lebowski / 2008-02-19 22:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. kupuje spolki z mysla zeby na nich zostac -jak bedzie zobaczymy , nawet podczas bessy spolki potrafia rosnac , nawet podczas bessy mozna pomnazac nie koniecznie kapital ale np. ilosc interesujacych Cie akcji - wazne zeby wiedziec czego sie chce .. rok a moze dluzej to szmat czasu - nie jést powiedziane ze 2009 zacznie sie walic juz od stycznia to moze nastapic w maju lub we wrzesniu .. tego nikt nie wie.. Pozdr.
leech / 89.76.81.* / 2008-02-19 22:07
Ok,dzieki, pozdr.
barabaszek / 2008-02-19 21:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór wszystkim.Serdeczne pozdrowienia z Karpacza (niestety bez śniegu)przesyłam dla forumowego grona.
Big Lebowski / 2008-02-19 21:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cienias 1 - jezeli bedziesz mial chwile czasu - zapraszam do dyskusji na argumenty , czas sie pospierac ..;-)) Pozdrawiam ..
cienias nr1 / 83.29.24.* / 2008-02-19 21:49
trudno mi się teraz spierać ponieważ przechodzę grypę jakiej nie miałem chyba od 12 lat.
gorączka mnie pali jak piec hutniczy
ale do rzeczy , pisałem wcześniej że oczekuje wzrostu na wig20 po 15lutego,
czy to już jest szczyt????? chyba jeszcze nie , ale skali nie podam bo to czysta spekulacja,
i może mieć tyle do realu co piernik do wiatraka :-)))
nie ukrywam natomiast że to są sesje dla mnie ważne, można powiedzieć że nawet decydujące,
w związku z powyższym zbieram zabawki coby nie podupaść na zdrowiu.
ryzyko jest takie że najwyżej odkupie drożej,
tak czy inaczej czas na nasze spieranie dopiero przed nami.
Big Lebowski / 2008-02-19 21:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cienias 1 . zdrowie najwazniejsze , na spory mamy czas ;-)) zycze powrotu do zdrowia.. Pozdrawiam..
cienias nr.1 / 83.29.24.* / 2008-02-19 21:56
i ja Cię pozdrawiam bo jak zwykle wcześniej zapomniałem , a także i wszystkich tu zaglądających.
5424 / 2008-02-19 21:12 / Fan Linuxa Ubu
dlaczego Bigu jesteś Dude ?/////
Big Lebowski / 2008-02-19 21:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=tZn9Oje88KA&feature=related Witaj Cyfra obejrzyj to co podaje - zrozumiesz - na tym filmie i wielomowiacym tytule teledysku - jestem we wlasnej osobie..
Big Lebowski / 2008-02-19 20:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=UIqYn_1IdZU Uwazam ze to bardzo dobry utworek a takze lubie tego goscia..
doji / 2008-02-19 20:40 / portfel / Bywalec forum

Jeden przykład...Ampli 70 % wzrost...a nigdy nie przeczytałem
słowa o spółce nigdzie...

Ja właśnie dla odmiany dzisiaj zakupiłem odrobinkę niesłyszanej spółeczki...również na literkę A...również oczekuję na wzrosty:-)

Pozdrawiam, doji
mari / 2008-02-19 20:07 / Achi
Witam Was.
Big czy Ty nie masz czasem czegoś wspólnego z panem Rozłuckim??
Słuchałem go dziś w Tok Fm i tak jak bym Ciebie słuchał:-))))
a teraz z innej beczki;
Odkryłem że jestem byczo nastawionym niedźwiedziem ,zawsze byłem a większość niepowodzeń na giełdzie spowodowana była tym że próbowałem wzorować się na tzw bykach.:-)).Nie można walczyć z własną naturą .A może to tylko jedna z faz przejściowych w czasie dojrzewania giełdowego:-))(jak larwa)chyba tak.
No cóż tak mi wychodzi dużo lepiej.
Ech frajer byłem i tyle.
Ps.
myślę że wielu tu takich tylko nie uświadamiają sobie tego lub o tym nie mówią.
Big Lebowski / 2008-02-19 20:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mari .. rozbawiles mnie hehe.. Rozlucki ha ha .. Ja jestem tylko dude.. Pozdr.
mari / 2008-02-19 20:24 / Achi
jutro będzie można posłuchać w necie.(około 18-18.30)to było.
pozdr.:-)))
Big Lebowski / 2008-02-19 20:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
podejrzewam go o skopiowanie mojego postu ;-)) - a przeciez zawsze ostrzegam ze -kopiowanie i przenoszenie na inne fora w tym przypadku Tok Fm- grozi kara pozbawienia wolnosci do trzech dni wlacznie ..;-)))
mari / 2008-02-19 20:35 / Achi
:-))podobno dobrą nowoczesną giełdę mamy.
Big Lebowski / 2008-02-19 20:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bo mamy Mari - tylko zjawiska patologiczne wyeliminowac - takie jak glupie splity z glownego parkietu , pipki manipulacje w RDO igielda na wysokim poziomie - mowie powaznie , krotko mowiac skonczyc z jarmarkiem.. ;-)) Pozdr.
mari / 2008-02-19 20:46 / Achi
to sie samo wyeliminuje przykładem niech będzie PCG.już kombinują jak połączyć akcje bo przegięli i papier popsuli.Myślę że widząc co się dzieje inne firmy już 5 razy się zastanawiają nad nowymi emisjami i splitami żeby z papieru śmiecia nie zrobić.:-)
Big Lebowski / 2008-02-19 20:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wszelkie formy jarmarczne - powinny byc eliminowane natychmiast - tak jak pisalem wielokrotnie nie mam nic przeciwko spolkom smieciowym - tylko nie na glownym parkiecie - klient wchodzacy do Cartiera - nie ma ochoty przechodzic obok stoiska z lumpexu.. tak jest na calym swiecie.. ;-)
nowaa43 / 2008-02-19 20:19 / Idalia
Dude ale nie pal w samochodzie, prosimy....
ślicznooka / 2008-02-19 19:55 / Uznany gracz giełdowy
Dobry wieczór wszystkim:-)
jakoś mi idzie, dziś cały dzień grałam w grę strategiczną, przynajmniej tak mi się to kojarzy:-))
ponoć dawno nie było kogoś, kto załapałby zasady w jeden poranek- taki komplement na zachętę dostałam:-))

ogólnie cały czas szukam mojej Pyzuni pod biurkiem, a ona w domu...chora potwornie:(((

Pozdrowienia stęsknione dla wszystkich.
Big Lebowski / 2008-02-19 20:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Malgosiu - najwazniejszego nie napisalem - wszyscy jestesmy dumniz Ciebie z nazej Dziewczyny w Luxemburgu.. .:)
Big Lebowski / 2008-02-19 20:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
znowu problemy z literkami.. sorry.
ślicznooka / 2008-02-19 20:37 / Uznany gracz giełdowy
dziękuję:-)) Big.... ach, aż słów nie mam...
miałam nadzieję, że z Wami posiedzę, ale nie mogę, z malutką bardzo źle.
ucałowania i pozdrowienia, dla wszystkich poniżej i powyżej:-)
Big Lebowski / 2008-02-19 20:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trzymamy kciuki za Malenstwo - a jeszcze sobie popiszemy Malgosiu , jak bedziesz miala glowe spokojniejsza.. Duzo Zdrowka dla Coreczki i calej Rodzinki..
TOMOK / 2008-02-19 20:10 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
cześć Gosia :-)
Pyzunia pewnie ładnie pachnie jak usypia i zapewne szybko zapachnie Ci spokojnym zdrowm snem...a mój 5 letni kawaler czeka nadal :-)
Pozgrywałem już zdjęcia na płyty...jeszcze raz dzięki :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-02-19 20:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu .. Gra strategiczna hm.. bedziesz dobrym Strategiem .. Coreczka chora hm. to przykre - mysle ze szybciutko wroci do zdrowia.. Pozdrowka.. :)
Jarg / 2008-02-19 19:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Skarbie, super, że zajrzałaś w skromne kącikowe progi... :-)) Pozdrówka serdeczne
nowaa43 / 2008-02-19 20:14 / Idalia
Właśnie zajrzałam a tu taka miła niespodzianka, pozdrowienia i życzenia zdrówka dla malutkiej
TOMOK / 2008-02-19 18:02 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś i ekipka :-)
poszkolilem się i jestem...wiem, że czekaliście z utęsknieniem :-)
Pozdrawiam
wax / 83.8.110.* / 2008-02-19 21:35
jasne nie miał kto fajnego forum zaśmiecać
rubin33 / 2008-02-19 18:19
TOMOK zapraszam do kupna speczki BLUETAX dyisiaj +18 % jutro robimy drugie tyle

PS coś trza robić w tych ciężkich czasach
TOMOK / 2008-02-19 18:37 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
oki...ale odpal portfel publiczny...pośledzę...nie tylko ja...może coś niebieskie zaatakuję ok? :-)))
Pozdrawiam
rubin33 / 2008-02-19 20:31
TOMOK zajżyj jak chcesz ale nic specjalnego w nim nie ma
Big Lebowski / 2008-02-19 18:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku .. zawsze czekamy z utesknieniem.. Pozdr..
TOMOK / 2008-02-19 18:05 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
taa...szczególnie na moją analizę rynku :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-02-19 18:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tomaszu Twoja analiza rynku - moze byc lepsza od wielu tzw. autorytetow , jak czytam jak ich wypowiedzi - to spokojnie mozna uwazam im pokoik w Tworkach zarezerwowac ;-)) Pozdr..
TOMOK / 2008-02-19 18:35 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ok...oto moja analiza
Jesteśmy w tzw. boczniaku...ciut rośnie ciut spada...ale raczej jest spokojnie
To analiza tylko na przykładzie moich walorów...bo na wielu od połowy stycznia można było porządnie zarobić
Czyli z tą bessą nie godzę się
Pozdrawiam
TOMOK / 2008-02-19 18:46 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
no widzisz/widzicie jaka analiza? :-)))
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-02-19 18:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widzisz Tomaszku - tu jest zawarta cala prawda o rynku.. pozdr.
TOMOK / 2008-02-19 19:04 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Jeden przykład...Ampli 70 % wzrost...a nigdy nie przeczytałem słowa o spółce nigdzie...
Jak znaleźć...przewidzieć coś takiego...?
Oto jest pytanie :-)
Pozdrawiam
Kai / 2008-02-19 19:50 / Tysiącznik na forum
Mozesz tylko wysledzic ruchy spekuly. Sama hurtownia wypada powoli z rynku, poczatkiem byla utrata strategicznego klienta - Gornoslaskiego zakladu energetycznego
TOMOK / 2008-02-19 19:53 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone

bo na wielu od połowy
stycznia można było porządnie zarobić

piękny przykład portfela, że od połowy stycznia można było...widzę jeszcze jeden taki na forum...zainteresowanym podam
Pozdrawiam
nowaa43 / 2008-02-19 20:17 / Idalia
oczywiście że czekamy....pozdrówka.
Big Lebowski / 2008-02-19 18:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
NYT: Clinton to PC, Obama to Macintosh - artykul pod tym tytulem znajdziemy na Onet - tak wiec mysle ze raczej wszysko mowi ten tytul - nie marnuj swego glosu - glosuj na Macintosh Barack Obama - to nasz czlowiek.. ;-))
Big Lebowski / 2008-02-19 17:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=dj2Hy9cRX7Q Dawno tego nie ogladalismy.. jest w czym wybierac..;-))
rubin33 / 2008-02-19 17:14
do barabaszka
Jakoś ten nasz wdm nie chce iść do góry chociaż wczoraj ładnie podskoczył
Zauważyłem że coś się zaczeło dziać na BLUETAX chyba wybicie się szykuje

Pozdrawiam inwestorów

Bigu gratki

sporo kobiet na Twoim forum chyba Cię lubieją

Pozdro
Big Lebowski / 2008-02-19 17:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. zapracowane sa te nasze Dziewczyny - ale pisza jak maja wolna chwile - to mile..:) Pozdr..
Big Lebowski / 2008-02-19 17:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiejsza sesja to korekta na szerokim rynku przeprowadzona - ksiazkowo tzn. tak jak w ksiazkach pisze czy to na walorach ktore mialy wzrosty ostanio znaczne czy na indexach - ktore takze generowaly wzrosty , istnieje mozliwosc tzn. takiego scenariusza nie mozna wykuczyc ze rynki znajduja sie w fazie poszukiwania kierunku , wyczekiwania , zlymi informacjami rynki sa zarzucane juz od wielu miesiecy - znaczna czesc tych informacji moze byc juz zdyskontowana tzn. w cenach akcji , rynki oczekuja obecnie jasniejszego przedsatawienia stanow gospodarek USA oraz europejskich - gdyz to ze rynek amerykanski ociera sie o krawedz recesji - wiedza juz wszyscy to ze w europie nastapilo spowolnienie takze - uwazam ze cofniecie na rynkach natapi wiadomo z tym ze wielu niedzwiedzi to rozczaruje - oczekiwania sa znacznie wieksze i to jest wlasnie dobre iak ma byc..
Martinezzz / 2008-02-19 18:19
Witaj.
Nie załamuj tak swoimi mało spadkowymi prognozami sierściowatych. Przecież wszyscy czekają na 2600. Chcesz żeby populacja tych pożytecznych ssaków gwałtownie sie zmiejszyła Pozdro
Big Lebowski / 2008-02-19 18:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. jestem za jak najwieksza populacja niedzwiedzi - im mamy ich wiecej na rynku to lepiej dla rynku akcji - uwazam ze nalezy o nich dbac oraz pielegnowac ich.. Pozdr.
Big Lebowski / 2008-02-19 17:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pozjadalo literki.. sorry..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy