Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
GODZI / 2008-02-19 09:03 / Bywalec forum
Witaj Dude ,witajcie moi mili....
wrota wyobrażni / 2008-02-19 08:57 / portfel / Poznań na +
Mam troszku hawe-pp co sądzice o wykupie akcji po 1,05 niby dobry interes c/wk 0,08 mają być zyski gróbi wywalili wcześniej akcje pewnie po to by odkópić z pp przedłórzyli termin zapisów bo nie przejeli pp tyle co chcieli i wyniki 20.02 w ostatni dzień notowań żeby mieli powód do pompowania pp ostatniego dnia dla mnie coś jest na rzeczy tylko pytanie co .Nie naganiam raczej odradzam sugerowanie się moimi sporzczerzeniami zbyt wiele razy się myliłem obecnie jestem na etapie nauki książki książki ksiązki moje typy wilbo peepes sanok octava aseccosloi hawe-pp zobaczymy co z tego wyniknie .Pozdrawiam
bohdan77 / 2008-02-19 08:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dzien dobry
właśnie przegląd prasowo forumowy robię i fajny cytat mi sie rzucił w oczy odnośnie milenium - dyskusja 2 forumowiczów - odnośnie dużych obrotów na milenium

"jak będą spore spadki czy milek może jeszcze coś oddać z ceny ?"
"Zawsze jest taka możliwość. Linia pomiędzy agonią i ekstazą jest cienka :)))"

zobaczymy czy dziś bedzie agonia czy ekstaza ale wydaje mi się że wić i kręcić się bedziemy napewno ;)
pozdrawiam
wrota wyobrażni / 2008-02-19 08:41 / portfel / Poznań na +
Witam wszystkich i pozdrawiam udanego dnia życzę
Big Lebowski / 2008-02-19 08:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
kazelot / 2008-02-19 08:18 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry
>>>>>>>>>
2008-02-18 18:36:08 | *.*.*.* | kazelot [ Tysiącznik na forum ]
Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski" [0]
Jarg,druzja,a sluszał Ty etyje patiefony

http://www.voice.com.pl/bat/
Jakoś tak chodzą ostatnio za mną
pietroo / 2008-02-19 08:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie
miłego dnia
oby kenobi / 87.205.160.* / 2008-02-18 23:32
Hey! Na bankier.pl niezła polewka, proponuje poczytać ten post:
http://www.bankier.pl/forum/pokaz_tresc.html?thread_id=1109836&strona=1

a tu probka:
Autor: ~Zygmunt de Bill [83.13.8.*], 2008-02-18 22:43
Jaka siła jest w tym rynku, że odbiera chęć spoczynku?
Szósta rano, pierwsza w nocy, w monitorze smutne oczy.
Najpierw Niki, potem Chiny o dziewiątej my wschodzimy,
w rytmie Daxa i Londynu biją serca giełdy synów.
Hen w oddali żona, dzieci, nikt nie patrzy sesja leci...
Tną gdzieś stopy, leci ropa, przy ekranach tysiąc chłopa.
Każdy mądry, oczytany jedzie z trendem, potem ..... Stany.
DJ wykres lub Nasdaqa mówi jasno ... będzie sraka.
Luka z rana ..... nic nie znaczy, będzie dobrze się zobaczy.
Oddasz akcje będziesz wałem, zaniżają przed odpałem !
Roczek w dupę, potem drugi, wezmę kredyt spłacę długi ...

..... już bez żony i mieszkania ale z nosem w notowaniach,
patrzę w forumowe posty, sznur z pętelką wniosek prosty ....

Zygmunt de Bill
Big Lebowski / 2008-02-18 23:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jutro nowy dzien , nowy pieniadz .. zarobiony lub .. wszystkie moje wypowiedzi wyrazaja prywatne przemyslenia i tak powinny byc odbierane .. Dobranoc wszystkim..
kazelot / 2008-02-18 23:25 / Tysiącznik na forum
Na dobranoc.

http://de.youtube.com/watch?v=5GZlJr1c48k
Big Lebowski / 2008-02-18 23:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wielu inwestorow ogarnia przerazenie - gdyz sa wzrosty a brak Kenobiego he he.. proponuje ekran monitora czerwona przepaska przewiazac ;-)) hehe..
kazelot / 2008-02-18 23:05 / Tysiącznik na forum
Dzisiaj na zakupach w markecie z głośników sączyła sie muzyka Heleny Wondrackowej.Tak mną cisnęła o glebę,że zamiast kawy kupiłem kawior,a zamiast whisky Whiskas.
Big Lebowski / 2008-02-18 23:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Whiskas hm. uwazam ze konserwy tej firmy sa lekko przesolone ;-))
kazelot / 2008-02-18 23:11 / Tysiącznik na forum
Czemu ten z wątróbką,całkiem,całkiem..
kazelot / 2008-02-18 23:14 / Tysiącznik na forum
Dobrze Padre,jestem szczęśliwym człowiekiem.
kazelot / 2008-02-18 23:17 / Tysiącznik na forum
Cieszysz sie podwójnie.Dziękuję.
magda_kasperska / 2008-02-18 22:54
witam wszystkich z Gospodarzem na czele,
Kilka dni temu zakupiłam trochę msz po 9,70. NIestety teraz jest tańszy. Czy ktoś wie, kiedy pokazą wyniki za iV kwartał? Czy warto go trzymać czy lepiej zamienić na coś majacego większy potencjał wzrostowy?
Z góry dziękuję za wszytskie odpowiedzi.

pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-02-18 22:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Magda - z tego co wiem wyniki tej spolki to chyba 29 lutego , czy trzymac i czy zmienic -sama musisz znalezc odpowiedz , wszystko zalezy z mysla o jakim horyzoncie czasowym myslalas przy zakupie.. Pozdrowka..
pklark / 2008-02-18 22:40 / portfel / -
Dobry wieczór -czy w szanownym byczym gronie znajdzie sie ktos ,kto mnie oświetli na temat PPWK -spólki ,która podała dobre wyniki ,jest z bardzo perspektywicznej branży ,po kilku sensownych przejęciach o niezłych wskaznikach c/wk czy c/z i SPADA -why???czyżby zmiana zarządu i rady nadzorczej była odbierana tak negatywnie -wszak nowe władze to nowa(lepsza?) strategia rozwoju firmy....
A moze gospodarz ją obserwuje? Bede wdzięczny za wszelkie uwagi.....i nie bede ukrywał ,ze odrobine akcji PPWK posiadam ..........
Big Lebowski / 2008-02-18 22:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. specjalista od tej spolki jest Jarg - mal ja w portfelu 13 lat - przeczytales dobrze ;-) nawet On stwerdzil ze spolka zostala zasmiecona .. Pozdr.
Big Lebowski / 2008-02-18 22:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=_7VsoxT_FUY Dawno to nie lecialo - muzyk ten popiera czynnie kandydature Baracka Obamy .. :) Pamietaj nie marnuj swego glosu - glosuj na Obame..!!!
Big Lebowski / 2008-02-18 21:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obecnie na swiecie na topie beda banki - ktore uwazam ze z wyjatkami , spora czesc zostala jednak ukarana przez rynek nieslusznie lub przesadnie , niewidzialna reka rynku bedzie to musiala skorygowac - oczywiscie w gore , dlatego po wielu miesiacach osuwania sie bankow - nadchodzi ich czas, banki nalezy kupowac obecnie - zawlaszcza te ktore nie biora udzialu w gierkach koszykowych - maja szanse stabilizowac portfele oraz stale niespktakularne wzrosty generowac..
pietroo / 2008-02-18 22:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Premier Kataru powiedział w wywiadzie dla agencji Bloomberga, że rządowa agencja od jakiegoś czasu kupuje na rynku akcje szwajcarskiego banku Credit Suisse.
Dodał, że do końca roku Katar chce przeznaczyć 15 mld dolarów na zakupy akcji europejskich i amerykańskich banków. Nie trudno się domyśleć, że ta informacja spowodowała wzrost zainteresowania akcjami banków w Europie. Nie jest to co prawda pierwszy bank, którego akcje kupują rządy krajów z Bliskiego Wschodu (wcześniej m.in. UBS, Citigruop), ale pojawia się istotna różnica. Katar kupuje akcje CS z rynku, podczas gdy w pozostałych przypadkach chodziło o obejmowanie emisji akcji lub obligacji zamiennych. Nie są to więc, pieniądze służące doraźnemu dofinansowaniu kapitałów własnych banku, lecz inwestycja kapitałowa, której efektem może być stabilizacja notowań CS.
marboru / 2008-02-18 21:54 / portfel / "Bankier giełdowy"
Banki będą ok........
.......ale myślę, że to o czym piszesz, czyli korekta w górę na Bankach dopiero po drugim kwartale........

dzisiaj Centek ucieszył,
tvn ucieszył
SSI również..............

mało wiary na rynku jest w Orlen (pewnie mi na nim cierpliwości braknie).....ale myślę, ze potencjał na kilka procent ma..........

pozdrowienia Dude
Big Lebowski / 2008-02-18 22:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru .. nigdy nie daje typow na dt. pisze o inwestowaniu , banki nie napisalem ze juz jutro rakieta - tylko sugeruje ze moga juz nie byc tansze , zreszta one beda pozbawione spektakularnych wzrostow tylko powolne i stabilne wzrosty beda generowac.. gratki .. Pozdr.
marboru / 2008-02-18 22:06 / portfel / "Bankier giełdowy"
Banki w Polsce są silne...........
ale nie da się ukryć, że początek roku w tym sektorze to wyraźne spowolnienie (wyniki za I kwartał wielu Banków pewnie rozczarują)......ale jak wiadomo po spowolnieniu przychodzi odpał hehehe

nie mogłem obserwować notowań na bieżąco dzisiaj...................miałem skrócić Centka po 5,85 ale miałem przeczucie i zostawiłem........jutro będzie pewnie ciekawie.
Big Lebowski / 2008-02-18 22:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
bedzie ciekawie..
pietroo / 2008-02-18 21:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak myślisz Bigu, jaki może osiągnąć poziom cena akcja banku M.?
Big Lebowski / 2008-02-18 21:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Piotrek .. powiem dokupuj..
pietroo / 2008-02-18 22:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:-)))
el pozero / 2008-02-18 21:42 / portfel
Witaj Bigu, wybacz być może trywialne pytanie, ale jak sądzisz, czy dzisiejsze obroty na Millennium przy minimalnej zmianie kursu to dobry znak? Czy wg Ciebie cena za papier na poziomie około 10-12 pln to perspektywa tegoroczna? Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2008-02-18 21:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. potezne obroty na niewielkim wzroscie swiadcza ze to transkcje umowione i ze ktos placi wiecej jak rynek placil do tej pory - tak widze taki potencjal wzrostu na tym walorze - spadki natomiast na Millenium wrazenia nie zrobia zadnego .. tzn. tak mysle. Pozdr.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy