Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-02-18 20:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Chcialem tylko powiedziec ze Malgosi dzisiaj poszlo dobrze a nawet bardzo dobrze , mysle ze gdy zlapie troche czasu na wiekszy oddech sama cos napisze..
pietroo / 2008-02-18 21:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wiedziałem, że sobie poradzi. Jest bardzo ambitna i zdolna.
Kai / 2008-02-18 20:46 / Tysiącznik na forum
Witaj Bigu! Male pytanko, jezeli dobrze pamietam kiedys interesowala Cie spolka BBIDEV. Masz na dzisiejszy dzien jakies zdanie na jej temat?
Big Lebowski / 2008-02-18 20:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. przygladam sie tej spolce - z tym ze obecnie jestem zapakowany w akcje.. Pozdr.
Kai / 2008-02-18 20:57 / Tysiącznik na forum
kurs utrzymuje sie na stalym poziomie, proby wybicia byly gaszone duzymi batonami, dzis bacznie sie przygladalem jej notowaniom, ale mam mieszane uczucia, czy bylo to podbicie pod wywalanie na wyzszym poziomie, czy tez "wyrysowanie" bialej ladnej swieczki.
Big Lebowski / 2008-02-18 21:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na malych i srednich spolkach akumulacja i zbieranie jeszcze nie zakonczone - dlatego beda one sie wybijac w sposob niekontrolowany i niezrozumialy tzn. tak uwazam..
pietroo / 2008-02-18 21:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kai masz piękny portfel. I do tego cały zielony.
Gratuluję
Kai / 2008-02-18 21:04 / Tysiącznik na forum
szukam nowych spolek :) Pepeesa kupilem dzis spekulacyjnie pod wyniki 2007/2006. Byc moze jutro Swarzedz pojdzie na odstrzal, za szybko rosnie, z Centkiem poczekam na wyzsze poziomy, Opera wreszcie przestanie sypac, Synthos to Police2 :)
pietroo / 2008-02-18 21:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
masz duże wyczucie :-)
Big Lebowski / 2008-02-18 20:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=EXwMIdiXn8o W zwiazku ze popieram kandydature afroamerykanina na prezydenta - stosowny utworek , wielu zadaje sobie pytanie dlaczego pisze i popieram Baracka Obame - odpowiedz jest prosta : skonczyly sie przyglupiaste , rasistowskie teksty na forum ktore nie przystoja - wydawalo by sie w wyksztalconym spoleczenstwie - malo tego uragaja podstawowym zasadom kultury i tolerancji - dlatego uwazam ze moja robote nalezy kontynuowac.. Przypominam - nie marnuj swojego glosu glosuj na Obame.. !!!! Obama to nasz czlowiek..
jeronimo / 2008-02-18 20:32 / Bywalec forum
Czy ktoś wie czemu dzisiaj Ponar nie walczył?
jeronimo / 2008-02-18 20:33 / Bywalec forum
pomyłka - chodziło o Pemug
pietroo / 2008-02-18 20:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O Ponar też. Maskruja go ostatnio bardzo ostro.
smooth / 2008-02-18 20:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Czy ta giełda w USA nie mogłaby być dłużej zamknięta. Spokojnie byśmy sobie do konca tygodnia 3700 zrobili :)
vonGluza / 2008-02-18 19:28 / portfel / Bywalec forum
w związku z tym, że kącik robi sie taki trochę muzyczny pozwolę sobie wszystkim smutnym, zdołowanym i w depresji oraz wszystkim innym w tym również gospodarzowi zadedykować wspaniałą piosenkę
http://pl.youtube.com/watch?v=jHPOzQzk9Qo&feature=related
Big Lebowski / 2008-02-18 18:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja wzrostowa - obroty ktore obecnie mamy na rynku tzn. niskie sa jak najbardziej zrozumiale - gdyz oczekiwanie na znizki powoduje ze wieksza czesc inwestorow jest pasywna.. Moment w ktorym pojawia sie ogromne obroty bedzie swiadczyl ze inwestorzy pasywni sie przylaczyli do gry i bedzie zwiastowal moment przesilenia na gieldzie..Jutro USA czyli przewodnik dla innych rynkow dziala normalnie - trwa przebudowa indexu Dow - tak wiec uwazam osobiscie ze nalezy sie koncentrowac na indexie S&P - 500 gdyz on jest bardziej znaczacy oraz przedstawia wyrazniej rynek amerykanski .. Zloty sie umacnia - uwazam ze to jest b. dobry prognostyk dla naszego rynku , usd - bedzie wypieral oraz zastepowal japonskiego jena w carry trade - bank Japoni pozostawil stopy na niezmienionym oprocentowaniu 0,5% - z mozliwoscia obnizki stop - natomiast Fed bedzie dazyl do obnizenia stop do 1% tak wiec wymiana walut oraz oplaty bankowe - beda zniechecac do wymiany usd na jena oraz franka szwajcarskiego - przyszla waluta carry trade to bedzie wlasnie usd..Rynki beda jeszcze wspinac sie po scianie strachu z tym ze bedzie jeszcze cofniecie celem odebrania walorow - uwazam ze nasze male i srednie spolki maja juz prawie roczne spadki tak wiec calkiem mozliwe ze najgorsze juz maja za soba - jezeli beda spadki to uwazam ze nie beda one az tak mocne jak wielu to sobie wyobraza..
chief100 / 2008-02-18 20:27 / portfel
Witam Gospodarza i kącikowiczów. Znalazłem na forum Bankiera wypowiedź dotyczącą akcji Armatury. "Napisze tak niedlugo do obrotu zostana wlaczone akcje pracownicze moj ojciec ma tego 5000 sztuk. Kolesie z firmy proponuja za nie 1 zleta od sztuki - nikt im tego w tej cenie nie sprzeda. Narazie czekac az wejda wtedy cena ruszy - blokowana jest zeby nue bylo za dobrze na pracowniczych i mozna przypuszczac ze robia to ludzie z firmy. Moim zdaniem po takim okresie bycia na parkiecie nie ma mozliwosci tak dlugiego trendu bocznego chociaz patrzac na akcje Krosna ...".
Jeśli można to proszę o komentarz dotyczący tej sytuacji. Pozdrawiam
el pozero / 2008-02-18 21:37 / portfel
Wiesz, ja pamiętam czasy kiedy mój tato miał akcje pracownicze KGHM. I właśnie po ich wejściu na rynek kurs (o ile pamiętam bo piszę z głowy) utrzymywał się dłuższy czas na dość niskim poziomie. Powodem było naturalne prawo rynku, po prostu zwiększona podaż sypiących górników przez jakiś czas blokowała kurs. Kiedy wszyscy górnicy sprzedali akcje i kupili sobie Daewoo Lanosa (pamiętam jak dziś - stało ich chyba z 20 na mojej ulicy) - kurs drgnął z posad. Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2008-02-18 20:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. kazda jaks wiszaca emisja czy nowowchodzaca - powstrzymuje na jakis czas kurs akcji przed wzrostem , obecnie mamy akumulacje i ktos to twarda reka trzyma - kurs akcji mozna trzymac lubkontrolowac tylko do jakiegos momentu - po uwolnieniu akcje wszystko nadrabiaja z nawazka - im dluzsza akuulacja tym lepiej w przyszlosci dla kursu.. Pozdr.
pietroo / 2008-02-18 20:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jakby tak skoczyło do 5 zł. :-))))))))))))))))))))))))
Big Lebowski / 2008-02-18 20:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
sorry pozjadalo literki..
pietroo / 2008-02-18 19:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ponar znowu dzisiaj masakra... Ciekawe do ilu go zwalą?
Pozdrawiam
Kai / 2008-02-18 20:52 / Tysiącznik na forum
Ponoc Wiaderny i Sniezynka scigaja sie ktory wiecej sprzeda i jak najtaniej odkupi.
pietroo / 2008-02-18 21:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przez takich baranów ja tracę kasę, a spólka traci dobre imię.
5424 / 2008-02-18 19:22 / Fan Linuxa Ubu
11800 na dJ to już historia która prędko nie wróci.
vonGluza / 2008-02-18 19:19 / portfel / Bywalec forum
cześć Dude
szybko z kręgli wróciłeś. Mam nadzieję, że kuli nie popsułeś a jeśli tak to nie martw się i posłuchaj muzyczki
http://pl.youtube.com/watch?v=xXwlorEn1lY

pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-02-18 21:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. dobre..:) Pozdr.
kazelot / 2008-02-18 18:36 / Tysiącznik na forum
Jarg,druzja,a sluszał Ty etyje patiefony

http://www.voice.com.pl/bat/
Jakoś tak chodzą ostatnio za mną
kazelot / 2008-02-18 17:45 / Tysiącznik na forum
Jarg,tam niżej to żart.Brutus niet contra.Skrzynka się robi powoli-ta z drugiego obiegu.
Jarg / 2008-02-18 18:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Andrieju, w giełdowym amoku zupełnie nie odczytałem dowcipu :) Cieszę się, że jednak nie podpadłem... Pozdrawiam
Jarg / 2008-02-18 17:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ach... lubię takie sesje... poproszę o repetę jutro... :-)
Tylko ten LCC... no cóż, diabłu ogarek też się należy...
nowaa43 / 2008-02-18 17:35 / Idalia
Zgadza się, zawsze ten diabełek coś złapie i trzyma oj trzyma.Mnie trochę już puścił Synthosa ale dwie jeszcze trzyma.IDm i MCi już są całe w siniakach od obijania się po dnie ale może się wyrwą.
Zegnam się do jutra bo drugi użytkownik potrzebuje komputera. Pozdrówka.
Big Lebowski / 2008-02-18 16:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
sesje skomentuje pozniej - powiem tylko jedno ze male obroty obecnie na wzrostach to atut a nie minus- jak to wielu interpretuje.. A teraz czas na kregle musze moja nowakule do kregli dotrzec.. ;-))
Big Lebowski / 2008-02-18 15:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=8LJxN-fH8A4&feature=related Dla wszystkich ktorzy buduja lub dostarczaja material na autostrady.. ;-)) ...
Big Lebowski / 2008-02-18 16:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=ISmgOrhELXs&feature=related A tu zeby nikt o suchym gardle nie przebywal - pamietaj piles - nie prowadz..;-))
nowaa43 / 2008-02-18 16:26 / Idalia
dobrze że nie dotyczy pasażerów...
Big Lebowski / 2008-02-18 16:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zgadza sie.. Pozdrowka..
nowaa43 / 2008-02-18 15:49 / Idalia
Jak Wam się podobał taki lekki zjazd wigów ok. 14.20 ? Taki odruch sią jakoś nazywa....
smooth / 2008-02-18 15:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,

Centrostal dzis cieszy. Mam nadzieje ze nie tylko mnie, bo wiem ze dosc poularna to spółka w tym kąciku.

pozdrowienia
Kai / 2008-02-18 17:47 / Tysiącznik na forum
Mnie ucieszy dopiero pod koniec tygodniu, taka mam nadzieje :)
Jarg / 2008-02-18 15:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zgadza się. To jest kącik Biga i CSG :-))

Pozdrówka
smooth / 2008-02-18 15:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Obrót na spółce też piekny. Big pewnie też :)
gorol / 2008-02-18 13:58 / portfel
moje zdanie o ponarze
patrząc na zachowanie papiera ewidentnie komuś zależy na zbiciu ceny myśle że 4,5-5
i wykończenie do końca wiaderka.zostało mu jeszcze ok6% lecz ktoś musi wiedzieć że jest to mocno zalewarowane a bank wstrzymał się z egzekucją po zakupach kalickiego i stradomia bo nastąpiło odbicie w górę.Nie widać agresywnej podaży a tylko uwalanie kursu ,jak puszczą lewary i będzie duży obrót to mysle że potem pójdzie do góry
ktoś chce wyeliminować wiaderka do końca i przejąć ten pakiet
pozdro
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy