Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Jarg / 2008-02-13 08:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Próchnik jednak ciągle na minusie (po IV kw.)
Tyle szmat sprzedają, a zarobić nie potrafią...
kloszard / 2008-02-13 09:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tak..drugi redan sie z tego robi....hm...powitania wszystkim ...
pietroo / 2008-02-13 09:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam wszystkich
ten Próchnik to padlinka, cięzko będzie wyjść na swoje
Jarg / 2008-02-13 08:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich

Ciekawą promocję dla potrzebujących własnego mieszkanka przygotowała firma Damac z ZEA:

Kto do 24 lutego zdecyduje się kupić apartament w najszybciej rozwijającej się metropolii świata, z oferty Damacu dostanie jako prezent samochód marki Bentley lub BMW. Lokalizacji jest sześć. Najtańsza inwestycja to Lakeside, kompleks czterech 21-piętrowych wież z siłowniami i z basenami (około 3 tys. euro za mkw.). Najdroższe są penthouse’y w dwóch wieżowcach w DIFC, czyli w wolnej strefie ekonomicznej, wydzielonej w Dubaju — z widokiem na sztuczną wyspę-palmę Dżumajra (ponad 8 tys. euro).
Model Bentley Continental Flying Spur dodawany jest do dużych dupleksów i penthouse’ów w ofertach na indywidualne zamówienie o cenie przekraczającej milion euro. Z samochodu można zrezygnować. Wtedy otrzymamy rabat w wysokości, bagatela, 112,5 tys. euro. BMW serii 3 Damac dodaje do dwu-, trzy- lub czteropokojowych apartamentów (możliwa zamiana na rabat — 14,4 tys. euro). Do jednosypialniowych apartamentów arabski deweloper dorzuca BMW serii 1 (albo rabat wysokości 10,8 tys. euro). (PB)

Hmm... no proszę... trzeba się poważnie zastanowić :-)

Pozdrawiam i udanej sesji życzę
człowiek znikąd / 2008-02-13 11:07 / portfel / "Trillium"
myślałem o tym kupując los 649 w Toronto,
niestety jeszcze nie tym razem, he he
a było do wyjęcia 24mln CAD
Pozdrawiam
anonim_03 / 2008-02-13 09:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

(około 3 tys. euro za mkw.).

tyle co w zapylony strych w Warszawie na Śródmieściu ;-))
Jarg / 2008-02-13 09:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No wiesz... lokalizacja jest nieco na peryferiach... :)
kloszard / 2008-02-13 11:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Jarg...wiesz...peryferia...to pewnie my dla nich :-)
a swoją drogą to tanio maja te bmw 1...jesli jest to rownowartosc 10,8 tys€ ....ech...bogaty zawsze ma taniej...dzieki temu jest bogaty bardziej :-)
Jarg / 2008-02-13 11:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, w niedalekiej przyszłości na pewno będziemy dla nich prowincją.
Wejdź na ten link:
http://skyscraperpage.com/diagrams/?2063133

... i zobacz jakie "domki" powstaną w niedługim czasie w rejonie Zatoki Perskiej. A swoją drogą... ten diagram jest bardzo poglądowy, jeśli chodzi o rozkład sił finansowych w przyszłości... Pozdrawiam
człowiek znikąd / 2008-02-13 12:37 / portfel / "Trillium"
ze swojej strony dodam ze pozycja 7 i 8 juz są szklone od dołu :-)
Jarg / 2008-02-13 12:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No proszę... :-)

Natomiast pozycja 1... konstrukcja jest wylana do wysokości ok. 200 m... :-)
kloszard / 2008-02-13 12:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Jarg..pozdrowienia....swoja droga...lubie ta nasza prowincje :-)
Jarg / 2008-02-13 12:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie da się ukryć... prowincja ma swoje atuty :-))
anonim_03 / 2008-02-13 11:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zauważcie że BMW 1 jest typowym samochodem dla właściciela kawalerki. Czy ten samochód jest często spotykany w Warszawie ? nie bardzo ...
Big Lebowski / 2008-02-13 08:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Odniose sie do propozycji Warrena Bufetta - tego amerykanskiego ;-)) nie jest pewne czy on zrealizuje ta propozycje , nie jest pewne czy otrzyma szanse realizacji - najwazniejsze jest jedno - ten czlowiek to legenda i jego zapowiedzi daja wyrazny sygnal - dla inwestorskiej braci na calym swiecie ..
krzysiek29 / 2008-02-13 08:57 / Uznany Gracz Giełdowy
Big z calym szacunkiem sam wiesz o jakie obligacie mu chodzilo nie te oparte na subprime tylko te ktore znosza zlote jajka dlatego od razu oferta zostala odrzucona.pozdr
Big Lebowski / 2008-02-13 08:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak juz napisalem powyzej - wazny jest sygnal ze jest gotowy do inwestowania i ze chce inwestowac - to sie liczy..pozdr.
marboru / 2008-02-13 08:34 / portfel / "Bankier giełdowy"
hej Bigu
widzę w portfelu Mille...........
wyniki za IV kwartał będą ok - więc może to dobry pomysł.
Big Lebowski / 2008-02-13 08:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru.. wlasnie napisalem u Ciebie ze kupuje..Pozdr.
marboru / 2008-02-13 08:41 / portfel / "Bankier giełdowy"
banki to nadal śliski temat........
sam wszedłem w bzwbk i mimo tego, że też prognozuję b. dobre wyniki za IV kwartał - papier stoi w porównaniu do innych dużych Banków z wigu20.
Big Lebowski / 2008-02-13 09:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Marboru .. do Millenium mam pewien sentyment - sprzedalem znacznie drozej jak kupuje.. i to cieszy..
al_capponi / 89.228.32.* / 2008-02-13 08:39
dzien dobry dude,witam wszystkich...widze, zakup mille ,ja rowniez sie wczoraj skosilem...pozdr.
Big Lebowski / 2008-02-13 08:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zyze..
Big Lebowski / 2008-02-13 00:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jutro nowy dzien , nowy pieniadz - czasem wieksza wartosc ma zrozumienie tego co sie dzieje na gieldzie od samego zarobku .. .. dorzuce tradycyjnie ze wszystko co pisze to sa prywatne przemyslenia i tak powinny byc odbierane .. Dobranoc wszystkim..
barabaszek / 2008-02-13 00:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Czas odespać ten pracowity dzień...Dobranoc wszystkim i do usłyszenia za parę godzin.Pozdr.
warren buffet / 2008-02-12 23:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Bigu, zawsze broniles topola, ale ostatnio przegina......
dzis to go ni w zab nie kumam, zaraz zapodam drina i chyba bede pil do rana, moze wtedy go skumam :)
Big Lebowski / 2008-02-12 23:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Warren. Topol 2 to indywidualista - nigdy nie ukrywal ze pisze po drinkach -jak to kiedys cezar Kaudiusz powiedzial( byl jakala ) nie wazne jak sie mowi tylko co sie mowi ;-) - jego czesto prowokuje jedna osoba - nastepnie ta osoba -dyplomatycznie znika on wybucha - dopada go reszta . nikt nie moze zarzucic mu ze nie jest kumaty - wielu moglo by cos od niego sie nauczyc - z drugiej strony drinki ( kopia ) .. Pozdr..
warren buffet / 2008-02-12 23:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
goscia lubie, szanuje bo kuma gielde. widac ze nie jest rok na parkiecie. ja tez jak wypije pisze.... czasem mniej madrzej czasem bardziej.... tak tylko chcialem znac twoje zdanie...... chlop sie czasem miota, ale wiedze ma.... niepotrzebnie wjezdza na drazliwe tematy....

lubie chlopa, wiedze ma.... tylko nie potrzebnie wdaje sie w sprzeczki.... tak jak tu u Ciebie.... zdarza sie madrala co wie wszystko..... takich wystarczy nie karmic

pozdro !
Big Lebowski / 2008-02-13 00:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warren - wyobraz sobie jedno wchodzisz na forum sporadycznie - a tu juz atak czeka na Ciebie , raz , dwa i tak mozna liczyc hm. jak myslisz co bedzie sie z Toba dzialo ? bedziesz nosil zadre a po drinkach wyrzucisz i dorzucisz.. - nie bronie nikogo i nie probuje tlumaczyc - mysle ze z kazdym dzialo by sie podobnie.. Pozdr.
warren buffet / 2008-02-13 00:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pozdro Bigu ;-)
kazelot / 2008-02-12 23:57 / Tysiącznik na forum
Jeff co to znowu dzisiaj wysyp mutantów?Chwilę człowieka nie ma i już bałagan na forum.
Big Lebowski / 2008-02-13 00:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Walter - juz pisalem o tym - ze mnie to rajcuje i bawi.. ;-)) Pozdr..
kazelot / 2008-02-13 00:07 / Tysiącznik na forum
To Ty jesteś liczydło?
Big Lebowski / 2008-02-13 00:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie jestem ;-) ale wiem kto nim jest.. :)
kazelot / 2008-02-13 00:12 / Tysiącznik na forum
Ja chyba też.
ślicznooka / 2008-02-12 23:39 / Uznany gracz giełdowy
no co Ty:-) bardzo lubię go czytać:-)) to chyba kwestia jakiegoś specyficznego poczucia humoru...
Big Lebowski / 2008-02-12 23:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=KxJpFM10yxI&feature=related Barabaszku a co powiesz o tym - to tak do drink i sera.. ;-))
barabaszek / 2008-02-12 23:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Myślę ser cholerka jeszcze w lodóweczce jest ale piwko to nabyłem tylko jedno...taki mały odwyk po weekendzie :-))....doborowe towarzystwo...bezcenne....był spacer z dzieciakami,kobietkami ,psem ...ognisko...trunki wszelakie...ach dla takich chwil warto żyć.
Marins / 2008-02-12 23:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Big co myślisz o dzisiejszym debiutancie?Ma szanse na wzrosty?
Big Lebowski / 2008-02-12 23:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marins - mam zasade nie kupowac debiutow .. debiuty obserwuje pobieznie..Pozdr..
Marins / 2008-02-12 23:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Co myslisz o dzisiejszym pompowaniu atlastest?
Big Lebowski / 2008-02-12 23:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wlasnie dlatego nigdy nie kupuje debiutow..;-))
Jarg / 2008-02-12 22:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na niesnaski, spory i chandry w wieczory...

Wszyscy razem zaśpiewajmy:
http://de.youtube.com/watch?v=eCY9pjA_1Ew

Dobranoc
.-. / 88.191.25.* / 2008-02-12 22:58
baba liczydło-księgowa
Big Lebowski / 2008-02-12 22:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Roznie juz o mnie pisano i roznie mnie nazywano - probowano osmieszyc , zmarginalizowac itp. lecz ci ludzie zapominaja o jednym ze ja lubie przeciwstawic sie wszystkim i zawsze pisalem podkreslalem i nadal podtrzymuje - ze mnie to rajcuje , bawi tzn. nazywajac rzecz po imieniu - szukam wyzwan.. ;-))
pklark / 2008-02-12 22:49 / portfel / -
A ja może natrętnie ale naganiam od początku lutego na ARMATURE ,OPONEO i WIELTON .....i patrząc po obecnych już nawet kursach chyba mam racje??????
pklark / 2008-02-12 22:56 / portfel / -
WITAM all ...........i szczerze polecam -nieżle już na tych spóleczkach zarobiłem -patrz portfel....
Big Lebowski / 2008-02-12 22:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cienias .. ciesze sie ze jestes brakuje mi czesto dyskusji na argumenty takiej rzeczowej - typu byk kontra niedzwiedz .. mysle ze moglibysmy sie czasem pospierac ;-))
cienias nr.1 / 83.29.29.* / 2008-02-12 22:54
nie obawiaj się jeszcze się pospieramy.
póki co teraz jedziemy w jednym wagonie :-))))))
myślę że zwrotnica przed nami na odpowiednim poziomie ??????
a może to ja się wykoleję???????? :-))))))))))
no nie, tak źle to nie będzie ,po prostu może będę zmuszony odkupić drożej.
jest jeszcze zima i skóry nie zmieniam :-)))))))
pozdro.
Big Lebowski / 2008-02-12 23:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wiesz nie bede twierdzil ze Twoje arugumenty nie maja podstaw i ze mozna je lekcewazyc - tylko jedno Ci powiem gdyz w inwestycjach sam wiesz najlepiej - inwestor jest samotnikiem - ale to mowie od serca - recesji nie bedzie.. tylko to chcialem powiedziec - zreszta mysle ze czytales .. Pozdrawiam..
cienias nr.1 / 83.29.29.* / 2008-02-12 23:10
no przecież i ja nigdy nic nie wspominałem o recesji
co najwyżej o spowolnieniu ,co dla mnie jest argumentem.
a jeśli chodzi o """" inwestora samotnika""""""
to muszę się z tobą zgodzić w 100%
Big Lebowski / 2008-02-12 23:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wiem ze nie wspominales o recesji - lecz tzn. tak mysle ze gdzies w podswadomosci to jednak to krazy.. nawet gdy sie to odrzuca..
cienias nr.1 / 83.29.29.* / 2008-02-12 23:20
nie w mojej podświadomości krążą o wiele przyjemniejsze rzeczy :-)))))
recesji u nas nie będzie bo nie ma ku temu podstaw.
Big Lebowski / 2008-02-12 23:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
chodzi mi bardziej o recesje w USA..
cienias nr.1 / 83.29.29.* / 2008-02-12 23:29
jeśli chodzi o USA , to w tym momencie jest dla mnie strzał 50\50
opieramy się na wiedzy jaką ktoś napisze czy powie
jak jest za kulisami??????? czyli jaka jest prawda????
NIE WIEM
w każdym razie robi się wszystko by takowej nie było.
Big Lebowski / 2008-02-12 23:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
we wczorajszym poscie wspominalem wypowiedz szefa firmy BASF - o rynku amerykanskim - uwazam jego wypowiedz wiecej aniezeli rzeczowa i bardzo wazna .. jest to powazny facet..
cienias nr.1 / 83.29.29.* / 2008-02-12 23:38
przykro mi ale sie nie odniosę do tego , ponieważ nie czytałem twojego postu ,jak i tej wypowiedzi.
a teraz zmykam (czy jak to się mówi spadam) bo jutro praca czeka ,
dobranoc Tobie i wszystkim jeszcze obecnym.
barabaszek / 2008-02-12 22:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Zapomniałem się przywitać wieczorową porą...już się poprawiam.Dobry wieczór wszystkim Bigowi i forumowiczom....cieszę się,że ten dzień należał w pełni do byków...już jedna z moich spółeczek po ostrym sprincie na północ na zielono...jakże cieszy po takim długim oczekiwaniu...cieszę się również,że całkiem ładniusie DT parę osób zaliczyło na centku a i ferdek poszedł w górę milusio...Pozdrawiam wszystkich serdecznie i przepraszam ,że w ciągu dnia tak mało się udzielam ale gra na kontraktach jest bardzo wyczerpująca...dobrze ,że zaczynałem od razu z "grubej rury" na Hawiku teraz to procentuje czasami stoickim spokojem jak sie zdarzy popłynąć pod prąd.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy