Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
TOMOK / 2008-01-29 19:41 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Gośka...po omacku szukam...i nie za bardzo mi idzie...jest szansa by przesłać program o którym wspomniałaś mailem?
Wdzięczny będę dozgonnie jeśli uratuje moje fotki :-)
Pozdrawiam
TOMOK / 2008-01-29 19:47 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Sprawa wygląda natępująco:
Mam dwie partycje dysku...C i D
Na dysku D miałem wszystkie katalogi ze zdjęciami
Zainstalowałem potem sobie grę na dysku D...ale za chwilkę mnie znudziła i odinstalowałem...
I wtedy wyczyściło mi ze zdjęć 15 z 30 katalogów ze zdjęciami
Dziwne te 5 zostało
Taka jest moja historia...i nadal wołam HELP
Pozdrawiam
TOMOK / 2008-01-29 19:48 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
15 z 20...sorki
Pozdrawiam
slicznooka / 2008-01-29 19:55 / Uznany gracz giełdowy
a, to spoko, odzyska się:)
TOMOK / 2008-01-29 19:58 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
powaga???
jeju...tak mi szkoda tych zdjęć...to głównie młody...
na rękach Cię będe nosił...obiecuję
Pozdrawiam
5424 / 2008-01-29 21:27 / Fan Linuxa Ubu
Sciągnij z netu program do odzyskiwania utraconych plików i odzyskasz na 100%
slicznooka / 2008-01-29 20:01 / Uznany gracz giełdowy
hmmm, byłoby fajnie, ale musiałbyś wpierw przypakować:-))
a jeśli nie formatowałeś dysku, to luzik, ja dopiero mam jazdę, sformatowane wszystkie partycje, nowy system operacyjny, a i tak sporo udało mi się już odzyskać:-)
5424 / 2008-01-29 21:32 / Fan Linuxa Ubu
jedna dobra rada zainstaluj linuxa do netu i nie złapiesz zadnego świńtwa z netu a przeglądara i aplikacje wszystkie takie same. polecam Ubuntu 7.10 bardzo prosty najlepiej zainstaluj na drugim dysku na drugiej patycji nie polecam ale można. A z tego co pisałaś to złapałaś wirucha z netu i połorzył ci kompa
slicznooka / 2008-01-29 19:42 / Uznany gracz giełdowy
odezwę się na maila,
mesko / 2008-01-29 19:10 / portfel / Status quaestionis
Może mi ktoś z szanownych forumowiczów wytłumaczyć o co chodzi ?
Kupiłem parę dni temu BBIC za 5,56 i dziś sprzedałem tą samą liczbę akcji za 6 zł i pokazuje mi, że sprzedałem ze stratą hmm, nie kumam
smooth / 2008-01-29 20:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Pamiętaj że najpierw sprzedajesz akcje które kupiłes wczesniej. Tak tez liczy sie podatek. Na początku kupowałes BBC w okolicach 9 zł a sprzdałes po 6 zł. Tak to liczy portfel i stąd ta strata.
mesko / 2008-01-29 20:41 / portfel / Status quaestionis
czyli wszystko ok tak ?
smooth / 2008-01-29 20:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Moim zdaniem tak.
mesko / 2008-01-29 19:27 / portfel / Status quaestionis
prosze zajrzeć do mojego portfela
barabaszek / 2008-01-29 20:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie mogę Cię znaleźć ale zaistniała sytuacja mogła mieć miejsce w momencie kiedy kupowałeś akcje "na raty" program jak mi się wydaje liczy również prowizję i dzięki temu wiesz jaki próg rentowności z inwestycji realnie osiągasz..w przypadku zakupów w różnych cenach tego samego waloru program wylicza sprzedaż od waloru z najwyższą ceną.Pozdrawiam
barabaszek / 2008-01-29 20:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Z tym progiem to przesadziłem ...zmęczenie chyba ...zysk miało być lub stratę.
mesko / 2008-01-29 20:29 / portfel / Status quaestionis
jak nie możesz znaleźć ?, mam portfel udostępniony publiczny przecie, ale dzieki za odp i tak dalej nie kumam :)
mesko / 2008-01-29 20:40 / portfel / Status quaestionis
no przeca jest obok nicka "mesko" nie? [ Portfel ]
barabaszek / 2008-01-29 20:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Podaj linka to zobaczę.
mesko / 2008-01-29 20:39 / portfel / Status quaestionis
http://www.money.pl/portfel/publiczne_informacje/portfel,informacje,46400.html
barabaszek / 2008-01-29 20:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Kolega Smooth wyjaśnił to prościej ale dokładnie chodziło o to co Ci napisałem...zacząłeś zakupy bbc drożej niż sprzedałeś dlatego ta strata
dziewcze / 2008-01-29 20:52
Witaj barabaszku . Widzę że masz w portfelu octavę . Kupowałam chyba w tym samym czasie . Czy myślisz , że doczekamy się aż perełka zaświeci na zielono ?


Pozdrawiam wszystkie owieczki.
slicznooka / 2008-01-29 21:16 / Uznany gracz giełdowy
nowe dziewcze w portfelu:-)))
witaj:-)
mesko / 2008-01-29 20:14 / portfel / Status quaestionis
Hmm to nikt nie pomoże z tym ja to pgarnąć ? :( może tam jest błąd ni w cholerę te obliczenia :(
zońka19 / 2008-01-29 19:39 / Tysiącznik na forum
mysle ze takimi sprawami nie ma sie co przejmowac
ja kupiłałam sobie kiedys Leasco na CeTo po 0,04 gr i w sidomie jak weszłam w stan konta pokazało mi ze są one po 3 zł
slicznooka / 2008-01-29 19:14 / Uznany gracz giełdowy
to oczywiste, pokazuje stratę, gdyż rozstałeś się z dobrą spółką:-)
zońka19 / 2008-01-29 19:28 / Tysiącznik na forum
dobre , dobre
grunt to poczucie humoru
mesko / 2008-01-29 19:17 / portfel / Status quaestionis
papier to ja jeszcze posiadam i nie zamierzam sie rozstawac :)
TOMOK / 2008-01-29 18:07 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś:-) cześć ekipka:-)
Jedno, dwa zdania w temacie...Czytam Tam...i czytam Tu...i jeszcze w paru miejscach czytam...
Tam gdzie czytam tam też piszę...staram się przynajmniej...
To mój wybór...i każdy ma swój...naturalne...
Lubię wielu ludzi...a ludzie jak ludzie...jedni się lubią z innymi...a z innym nie...
A gieldowo...to...mi znowu rośnie :-) więc siedzę sobie spokojnie...i z rzadka spoglądam w notowania...
Ech gdybym wyszedł na plus...coś sprzedał z zyskiem...ożyłbym zapewne...
No ale co...widocznie tą zimę trzeba mi przespać...chyba nie będąc misiem :-)
Pozdrawiam ciepło
slicznooka / 2008-01-29 18:13 / Uznany gracz giełdowy
też czytam czasem tu czasem tam, ale o istnieniu działo "opinie o spółkach" ciągle zapominam.... a wczoraj mi się przypomniało i popłakałam się ze śmiechu. Świetne Tomok:-)) jestem przekonana, że niedługo i Ciebie nazwą pasterzem:-))
Big Lebowski / 2008-01-29 18:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku - ciesz sie z tego co Ci gielda obecnie daje i organizuj czesciowo gotowke zebys na spadku mogl sie obkupic.. Pozdr..
TOMOK / 2008-01-29 18:39 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
:-) co do opinii o spółkach...przeciwaga taka...i zapraszam :-) chciaż...nikogo tam nie zapraszam...no ale...może zapraszam...a może nie :-)
a co do spadku...i obkupienia...Big...misiem jestem...śpię i tylko od czasu do czasu oczko otwieram by spojrzeć co się dzieje...ale misiem nie giełdowym...
Pozdrawiam ciepło
Big Lebowski / 2008-01-29 19:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tylko zebys nie zaspal - spij czujnie.;-)). Pozdr..
kazelot / 2008-01-29 17:57 / Tysiącznik na forum
Jeff,ja nie czytam forum, gospodyń wiejskich,forum wyznawców cocolino itd.bo to mnie wali co tam piszą.Jak natomiast goście z tych forów piszą tutaj,to znaczy,że czytają,a jak czytają to znaczy,że albo się nudzą,albo nie wali ich to co tutaj jest pisane.
Jam jest jedna z owiec,które prowadzisz,bez Ciebie o Massa ja nie miałbym nic.:-)

P.S Co to jest bałwochwalczość ?
nowaa43 / 2008-01-29 20:02 / Idalia
ja jestem owieczka, która się tu przybłąkała z nikąd i dobrze mi tu bardzo....czasem mam wrażenie że pasterza te nasze umizgi uwierają ale co ma powiedzieć??? proszę won na śnieg, wiatr i poniewierkę (tu myślę o forumowiczach młodych stażem).Nie mam wrażenia że się tu nie dopuszcza wymiany poglądów odmiennych, no chyba że idzie o to, czym się żywią kaszaloty. Rozumiem, że pasterza mogą czasem wkurzać ataki, pokażcie takiego, który broni swojego poglądu i się ani razu nie wkurzy??
slicznooka / 2008-01-29 18:14 / Uznany gracz giełdowy
"bałwochwalczość" to coś związanego z "nawzajem"... każdy interpretuje jak chce:-)
Big Lebowski / 2008-01-29 17:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja wzrostowa - pozwalaja takie sesje czesciowo zmniejszyc straty - inwestorom ktorzy poniesli ostanio straty , mysle ze takich sesji bedzie wiecej - nalezy wowczas organizowc gotowke na wypadek spadkow , cikawych wypowidzi udzielil L. Balcerowicz - wczoraj razem z Marboru poruszalismy ten temat - polecam przeczytac.. Jutro posiedzenie Fed - jak bedzie obnizka takie beda sesje po posiedzeniu - dzisiaj slyszalem ciekawa wypowiedz specjalisty ktory przewiduje ze stopy w USA moga zejsc nawet do 1% hm. ciekawe..gdyby takie cos nastapilo usd moze zastapic carry trade - wowczas nasza zlotowka umocnila by sie znacznie ..
slicznooka / 2008-01-29 18:10 / Uznany gracz giełdowy

inwestorom ktorzy
poniesli ostanio straty , mysle ze takich sesji bedzie wiecej


nie wiem czemu, ale taka wizja wywołuje u mnie zimny pot i trzęsienie rąk... jak się przez pół roku patrzyło na spadające indeksy, to każdy inny kolor niż czerwony wywołuje strach:-)
Skala spadków od szczytów dorównuje największym krachom w historii, choć była rozciągnięta w czasie.... to pozostawia ślady w psychice:-)
Big Lebowski / 2008-01-29 18:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Malgosiu - to nie byly az tak mocne spadki..
slicznooka / 2008-01-29 18:18 / Uznany gracz giełdowy
nie no pewnie, totalny sofcik, na spółkach z mojego kręgu zainteresowania średnio -70%... normalka:-)
Big Lebowski / 2008-01-29 18:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Malgosiu podczas ostaniej bessy Deutsche Telekom spadl 95% od szczytu - pomysl taka spolka z takim fundamentem..a lekkie firmy typu fon 99,9% albo wiecej..
slicznooka / 2008-01-29 18:27 / Uznany gracz giełdowy
Tak zdaję sobie sprawę, a tu...dużo już nie brakuje:-) więc taka korekta (przy założeniu, że to nie bessa) mimo wszystko jest imponująca i pozostając wciąż przy tym samym założeniu - potrzebna.
pietroo / 2008-01-29 18:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Gospodarzowi i wszystkim tu zaglądającym
powiedz mi Gosiu trzymasz jeszcze Próchnik i IBS?
slicznooka / 2008-01-29 18:49 / Uznany gracz giełdowy
Cześć Piotrek, obydwie pozycje mam (choć mocno skrócone), zaparłam się, pewnie bez sensu... bez hossy nie urosną:(
pietroo / 2008-01-29 18:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
IBS trochę urósł od tych największych spadków, jakieś 10 gr, może jeszcze ruszy wyżej...
co do Próchnika to nie wiem, stoi w miejscu
slicznooka / 2008-01-29 18:58 / Uznany gracz giełdowy
tam znowu jakieś cyrki w zarządzie, zniesmaczyły mnie te zagrywki:"(
pietroo / 2008-01-29 19:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ciekawe kiedy zacznie cos tam się dziać coś pozytywnego, co będzie miało dobry wpływ na kurs akcji
slicznooka / 2008-01-29 19:36 / Uznany gracz giełdowy
zobaczymy nadchodzące raporty, za IV zapowiadany był trzycyfrowy wzrost zysków.... pewnie próchno polata przed - spekulacyjnie. Trwalsza tendencja zależeć będzie od dalszych posunięć zarządu.
pietroo / 2008-01-29 21:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A więc uzbrajamy się w cierpliwośc i czekamy. Miejmy nadzieję, że chociaż wyjdziemy na swoje.
kow@l / 2008-01-29 17:39 / Bywalec forum
Z ciekawostek dzisiejszego dnia na ktore zwrocilem uwage, .....mysle ze material na Ponarze byl dzis intensywnie zbierany, co wy na to?
Pisze tak dla treningu, zeby sprawdzic czy sie juz troche znam czy nie:-)
needle / 2008-01-29 20:47 / Bez rangi
trochę to się zna każdy...
...ale lepiej ...trochę...więcej
barabaszek / 2008-01-29 17:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Gospodarzu czy zamiast prowadzić polemikę z "Dzieckiem hossy" mógłbyś zadbać o swoje "owieczki"(Pasterzu :-)))...prosimy o jakiś komentarzyk do dzisiejszej sesji...
Myszacz / 2008-01-29 17:21 / Bywalec forum
Cześć Big.
Popieram barabaszka.
Big Lebowski / 2008-01-29 16:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
2008-01-29 12:16:53 | *.*.*.* | flugo [ Dziecko hossy ]
1. only sheep need a leader- tu jesteśmy zgodni
2. kąciki i portfele i rangi oraz nominacja Ciebie na SuperUznanegoGracza spowodały
zamęt na forum głównym a Mo która z tym wystąpiła nie pisze tutaj- stąd moje
wczorajsze zgryźliwości
3. bawi mnie bałwochwalczość pod każdą postacią a tu jej pełno(sorry ale tak to
widzę)
4. nicka Śliczna mam tego samego od zawsze- nie imputuj mi proszę
5. pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-01-29 17:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Panie Flugo - odniose siedo tego postu punkt po punkcie, - 1- bez komentarza 2-kaciki i portfele - spowodowaly zamet na forum glownym - a kim Ty jestes zebys ustalal gdzie kto ma pisac - a co to forum glowne loza sprawiedliwych ? portfele i kaciki tworzy redakcja i kazdy sobie wybiera miejsce gdzie chce sie udzielac , Modliszka napisala to co napisala - jest dorosla - nie bede komentowal a czy pisze tutaj czy nie hm. takze jest dorosla - tekst w ktorym Modliszka wystapila - podobny napisal Igla - jakos nikt go nie zaatakowal - jezeli chodzi o niebieski dopisek - mozesz znalezc tekst w ktorym prosilem redakcje o wymazanie moich dopiskow.. gdybys tylo wczoraj mial dzien zgryzliwosci - nie zareagowal bym - robisz to stale gdyz uwazasz ze jestes z lozy sprawiedliwych i jestes cool.. 3. - balwochwalczosc hm.. na forum biegaja dwa rotwailery ktore sprawdzaja stan moralnosci na forum jeden jest rodzaju meskiego drugi rodzaju zenskiego - reszta adoruje sie nawzajem - uwazaja ze tylko oni sa sluszni , wielu forumowiczow odeszlo z forum - napisali wprost - dlaczego nie pisza - tylko nikt tego nie chce przyjac do wiadomosci .. bawcie sie dobrze - ja nikogo z nicka nie wymieniam i nie cytuje - oczekuje wzajemnosci.. pozdrawiam..
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2008-01-29 21:15
jednak nie wytrzymam
1. wyraziłem swoją opinie o początku zamętu nie roszcząc sobie prawa do oceny, której Ty nie unikasz pisząc o głównym(gowne) i o tym że nas olałeś itd
2. Mo to Mo- jej sprawa
3. uwielbienie bezkrytyczne obserwuję u wielu tu piszących- nic nie poradzę,że to co piszesz:reszta adoruje sie nawzajem pasuje mi bardziej do tekstów tu czytanych niż tam, moim zdaniem to jednak tam dochodzi do bardziej zażartych dyskusji niż tutaj
4. zadziwia mnie Twoje przewrażliwienie na swoim punkcie
5. Panie Needle- różnica pomiedzy twoim postem a zadymą wokół Biga jest podstawowa- ty pisałes o dywersyfikacji dopisków a Mo o wywyższeniu Biga ponad innych co się nie spodobało- pragnę zwrócic uwagę,że nie brałem w tym udziału...
pozdrawiam
jeśli czujesz się urażony- no cóż- spróbuję z tym żyć:))
Big Lebowski / 2008-01-29 22:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie chce mi sie tego dluzej przerabiac .. pozdrawiam..
needle / 2008-01-29 20:49 / Bez rangi

podobny napisal Igla - jakos nikt go nie zaatakowal

no niechby spróbowali...
Big Lebowski / 2008-01-29 17:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
uzylem niewlasciwego slowa - reszta - gdyz krzywdzi takie okresleni kilkoro forumowiczow - powiem wiekszosc .. z przejezyczenie przepraszam..
kow@l / 2008-01-29 17:34 / Bywalec forum
Dude, jestes fajny gosc(!)....ale czasami twoja wrazliwosc (chcialem napisac malostkowosc, ale pomyslalem ze cie uraze:-)) na na przycinki , powiem, wrecz nie pasuje do ciebie(luzaka). Jak napisalem wczoraj"psy szczekaja a karawana jedzie dalej.
Big Lebowski / 2008-01-29 17:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. nie mozna zostawic postu forumowicza bez odpowiedzi- bylo by to niegrzeczne .. Pozdr..
kow@l / 2008-01-29 18:24 / Bywalec forum
A moje pytanie o BBC pozostawiles bez odpowiedzi! :-( ....A owca potrzebuje ...........
Big Lebowski / 2008-01-29 18:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
BBIC- firma ktora bedzie podazac droga obrana przez MCI- z tym ze obecnie sa akcjonariusze w firmach ktorzy maja interes w tym zeby kurs byl niski - np. csg- zlomrex gra swoja gre - beda walczyc o kazdy grosz , ponar - Wiaderko - ma interes w niskim kursie robi to samo , stx- wlosi maja interes zeby zebrac jak ajnizej, itd.. BBIC- interes ma Deutsche Bank i jeszcze ktos - mysle ze Unicredito.. cierpliwosc wskazana..
kow@l / 2008-01-29 19:26 / Bywalec forum
:-) no! teraz jest ok:-) Dziekuje. Moze i masz racje co do checi i zamiezen BBC...tylko troche branze w ktore inwestuja to takie sobie i bez jasnej wizji (nie tak jak MCI). Tu troche plyty pilsniowej sie wala obok kas fiskalnych, budowlanka obok salonow z telefonami. Oczywiscie mozna wszystko sprowadzic do finansow, kupic tanio, sprzedac drogo, ale wizja jest tez potrzebna. I zeby naprawde inwestowac trzeba rozumiec branze, inaczej mozna zostac wpuszczony w mailiny. Dodatkowo zarzad nie budzi zaufania. Dwoch "lebkow" po troche ponad 30 lat + inzynier architekt (49 lat). Ludzie to skarb kazdej firmy!

To tak troche polemiki
kow@l / 2008-01-29 17:41 / Bywalec forum
a jak przechodzisz kolo knajpy i jakich "luj" cie zaczepia to co, dyskutujesz:-) Moze zbyt doslowne porownanie, ale przynajmniej wyraziste
Big Lebowski / 2008-01-29 17:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak raz Cie zaczepi - przejdziesz obojetnie - natomiast gdy bedzie robil to notorycznie zareagujesz..
superman / 2008-01-29 16:46 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich,
wkleje bo moze wszyscy nie czytali
29.1.Warszawa (PAP/Bloomberg) - Akcje na rynkach wschodzących mogą spaść o 12 proc. od obecnych poziomów, z powodu pogarszających się wyników spółek - poinformował we wtorkowym raporcie Oussama Himani z UBS AG.

UBS podniósł rekomendację dla izraelskich spółek do "przeważaj", a czeskich do "neutralnie" i obniżył rekomendację dla akcji spółek węgierskich do "niedoważaj".

Rosja, Tajwan, Polska i Meksyk pozostają, według UBS, preferowanymi rynkami wschodzącymi.

Indeks rynków wschodzących MSCI spadł o 19 proc. od 29 października 2007 roku. (PAP)

tak jak Dude mowil...
BOLESŁAWIII / 2008-01-29 15:40
Witam szanowne grono , czy ktoś ma dobre zdanie o Inwestcon ?ewentualnie jak złe to też proszę o podzielenie sie opinią.
zońka19 / 2008-01-29 15:44 / Tysiącznik na forum
ja dwa razy zarobiłam na niej
ostatnio czyli w zeszłym roku kupiłam po 14 z groszami sprzedałam po 22 z groszami
a mozna było troche wyzej
BOLESŁAWIII / 2008-01-29 15:51
Zastanawiam się czy obecnie z 7 da radę
zońka19 / 2008-01-29 13:45 / Tysiącznik na forum
przyznam Wam się do głupoty
a więc kupiłam na NC spółkę ECMSA po 5,41 , a teraz ktos chce sprzedac po 4,76
raczej powinnam pogodzic się ze stratą i sprzedac , ale cos mnie powstrzymuję
zastanawiam się czy przeczucie czy głupota
a Wy jak myslicie ? nie obrażę się
kloszard / 2008-01-29 14:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Zońka..zadna glupota...na gieldzie srednio 5 na 10 transakcji konczy sie strata...wazne, zeby straty na nich byly mniejsze niz zyski na pozostalych 5 :-) ...pzdr
needle / 2008-01-29 16:01 / Bez rangi
bardzo się dziwię takiej teorii...
...w ten sposób to indeksy stałyby niemal w miejscu, chętnych byłoby mniej do gry, a analitycy nie mieli by żadnej roboty...
...biorąc pod uwagę, że okresy wzrostów są dłuższe niż spadków to -jak dla mnie- nie trzyma się to kupy
needle / 2008-01-29 16:01 / Bez rangi
bardzo się dziwię takiej teorii...
...w ten sposób to indeksy stałyby niemal w miejscu, chętnych byłoby mniej do gry, a analitycy nie mieli by żadnej roboty...
...biorąc pod uwagę, że okresy wzrostów są dłuższe niż spadków to -jak dla mnie- nie trzyma się to kupy
kloszard / 2008-01-29 16:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
a analitycy nie mieli by zadnej roboty...nie widze zwiazku....
kloszard / 2008-01-29 16:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
to nie jest teoria...to sa fakty sprawdzone statystycznie...wnioski wyciagniete przez Ciebie sa nielogiczne....z tego wcale nie wynika ze indeksy stalyby w miejscu...
needle / 2008-01-29 16:29 / Bez rangi
mam nadzieją, że u Ciebie z logiką jest ok...
w ubiegłym roku miałem 2 straty, a 58 zysków...
...w poprzednim 1/46...
sądzisz, że inni aż tak mi ustępują?
kloszard / 2008-01-29 16:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
u mnie z logiką ok, dziękuję ...nie mnie sadzic, czy inni ustepuja, bo to statystyka, takie sa liczby...gratuluje, ze na 60 transakcji miales tylko 2 stratne, a na 46 tylko 1.......u mnie na 10 srednio 4 sa stratne.....
needle / 2008-01-29 16:55 / Bez rangi
po prostu ja dłużej trzymam papiery...max -jak dotąd - 6 lat!
...nie lubię ciąć strat i tyle...
...gdyby nie to forum to w zeszłym roku wcale bym nie miał minusów...
...i jakoś leci...
...a zyski %-owe portfela są na takim poziomie, że mi wystarczają...
...mam nadzieję, że następne lata będą podobne, ...a nawet połową się zadowolę
kloszard / 2008-01-29 17:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
gratulacje...6 lat to sporo dla mnie...obecnie tylko 10% portfela mam na dluzej..nigdy nie trzymalem akcji dluzej niz 1 rok...
pietroo / 2008-01-29 16:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A czy Twój portfel jest rzeczywisty ze stanem Twoich spółek na giełdzie?
Jeśli tak, to powiedz kiedy Masters wróci w te poziomy, po których go kupiłeś? Pytam się bo sam mam PDA.
needle / 2008-01-29 16:51 / Bez rangi
rekomendację wpisuję tak, gdzie miejsce ich jest!
a to co wyświetlasz to ANTYPORTFEL...
...czyli czego nie powinno się kupować...
...z różnych powodów!!!
...choć przecież można na tym zarobić:-))
z tamtych mam próchnik (z dużą stratą:-(, a jak pogrzebiesz w portfolio to mam wypisane co mam wraz z %-owyn udziałem w portfelu
needle / 2008-01-29 16:57 / Bez rangi
a na przyszłość...
...zapraszam do siebie...
...nie ma takiego tłoku, ale też jest miło:-)
mesko / 2008-01-29 13:53 / portfel / Status quaestionis
trzymaj i nie sprzedawaj
sprzedasz jeszcze w tym tyg z zyskiem - tak uwazam
zońka19 / 2008-01-29 14:15 / Tysiącznik na forum
dzięki za odpowiedz , poczekam za duzo tego nie mam 1000 szt , to by było ok 1 tys w plecy
nowaa43 / 2008-01-29 14:58 / Idalia
mnie się to też czasem zdarza, kupię i jazda w dół, jakoś w druga stronę rzadziej prawda? ale jak wtedy cieszy!
gorol / 83.22.131.* / 2008-01-29 12:28
wszyscy specjaliści od analizy technicznej widzą jeszcze 5 falę spadkowa i zjazd do ok 2500 na Wig20 i jedno mi tu nie pasuje jak wszyscy to scenariusz będzie zupełnie inny
co o tym myślicie
slicznooka / 2008-01-29 12:37 / Uznany gracz giełdowy
będzie:-) ale wtedy gdy wszyscy pomyślą, że już nie będzie:-)
kloszard / 2008-01-29 12:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
:-))
mesko / 2008-01-29 12:23 / portfel / Status quaestionis
jak będziecie mieli chwilkę to prosze posłuchać
Ciekawa pioseneczka, która odzwierciedla nasza sytuację na giełdzie :))))
mesko / 2008-01-29 12:24 / portfel / Status quaestionis
http://youtube.com/watch?v=wdMDWEpbrHU
flugo / 2008-01-29 12:18 / portfel / Dziecko hossy
odpowiedziałem Big pod wczorajszym wpisem
pozdrawiam
Lechu66 / 2008-01-29 11:14 / portfel / Pecunia non olet
Witam !

Coś ta nasza Armatura nie może sie przebić powyżej 2 zeta ! :)
smooth / 2008-01-29 11:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak to nie? Od wczoraj widze powyzej.
barabaszek / 2008-01-29 11:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Jest po wyżej a konkretnie wystawiona po 2,07 a brana była po 2,09 ostatnio.Pozdr.
smooth / 2008-01-29 11:47 / portfel / Tysiącznik na forum
O ile rynek sie nie zawali myśle że obsrwujemy właśnie wystrzał z armaty.
Ja to coś dzisiaj w ogóle jakoś optymistycznie nastawiony co nie powinno dla Was dobrze wrózyć. To taki mój wskaźnik.:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy