Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
smooth / 2008-01-28 22:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Widzicie TFI w swoich portfelach bo mi ktoś podwedził moje jednostki?
zońka19 / 2008-01-28 21:36 / Tysiącznik na forum
Big, a wiesz kiedys zastanawiałam się jaką firmę mogła bym otworzyc i pomyslałam ze moze kręgle , przyznam ze nigdy tego nie robiłam , ale muszę spróbować (mam na mysli kręgle nie firmę)
pozdrowka :)
Big Lebowski / 2008-01-28 21:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Zonka .. do odwaznych swiat nalezy.;-)). Pozdr..
slicznooka / 2008-01-28 21:42 / Uznany gracz giełdowy
Zosia, może bardziej kobiece sporty kick boxing na ten przykład:-))
zońka19 / 2008-01-28 21:46 / Tysiącznik na forum
miała bym problem kogos kopnąc ja jestem z tych, ze nie umię się bic
mój znak to rybka czyli intuicja , współczucie i ogolnie ofiarna pomoc
chociaz wiem ze nauka samoobrony to super rzecz
slicznooka / 2008-01-28 21:54 / Uznany gracz giełdowy
ja jestem wodnikiem, też wrażliwiec:) do tego wiecznie zagubiony w swoim świecie... czasem trzeba skopać tyłek... jak nie komuś to otaczającej rzeczywistości:-)
zońka19 / 2008-01-28 22:39 / Tysiącznik na forum
tak sobie mówie , ale potem kazdy bierze mnie na litosc i na okragło zajmuję się cudzymi sprawami
czasami mam doła i jestem zmęczona tymi "wszystkimi"
ale nie jestem asertywna , cóż zrobic
marboru / 2008-01-28 21:25 / portfel / "Bankier giełdowy"
witaj Bigu
tak jak pisałem - jestem konsekwentny i będę kupował.)
cały tydzień byłem w podróży, dzisiaj w pierwszy dzień pracy przejrzałem operacje na tfi - jest więcej nabyć niż odkupień i wierzę, że to dobry prognostyk...............ulica się uspokaja więc, nie powinno być źle w najbliższym tygodniu..........no chyba, ze wysyp danych będzie bardzo negatywny.

dzisiaj kupiony kghm, dobre prognozy na armaturze.
stany oby nie zawiodły w końcówce.

pozdro
marboru / 2008-01-28 21:28 / portfel / "Bankier giełdowy"
acha........w sobotę byłem na wykładzie Leszka Balcerowicza...........pokrótce to raczej nie widzi szans na recesję w Stanach.
Big Lebowski / 2008-01-28 21:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Marboru w moich wpisach z przed paru tygodniami napisalem mniej wiecej tak :- w sprawie polityki wysokosci stop w USA - mogilby sie wypowiedziec specjalisci z w zakresie bankowosci i doswiadczeniem miedzynarodowym - wymienilem tam L.Balcerowicza i K.Bieleckiego - natomiast wypowiedzi jakiegos Kazia z Dupiewka nad Notecia - nie maja zadnej wartosci .. ;-)) mozna to znalezc w moich wpisach .. Pozdr..
echoo / 84.10.173.* / 2008-01-28 22:13
chodzi Ci o Kaziow z glownego z UGG z boku ? :)
slicznooka / 2008-01-28 22:25 / Uznany gracz giełdowy
co chcecie od Noteci?:-)) wychowałam się nad nią, pływałam w niej... póki rybki nie zaczęły świecić w ciemności:))
marboru / 2008-01-28 21:49 / portfel / "Bankier giełdowy"
dokładnie
jestem optymistą i podzielam Twoje zdanie - spadać ostatnio musiało bo tfi umarzało, była panika i musiało tak być.
............a na giełdzie trzeba być konsekwentnym i iść zgodnie ze swoją strategią i planem.
luty w tym roku będzie dobry - wielu z tych, którzy sprzedali już żałuje swoich decyzji........będą kupować niebawem.
co do danych makro uważam, że recesja jest niepotrzebnym straszakiem.
mamy do czynienia ze spowolnieniem....ale jest to tylko spowolnienie.

Leszek odniósł się również do Chin................stwierdził, ze jeszcze prędko nie zwolnią.
Big Lebowski / 2008-01-28 21:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
najwidoczniej Leszek - czytal moje posty - gdyz od wielu tygodni to pisze.. ;-))
marboru / 2008-01-28 21:34 / portfel / "Bankier giełdowy"
he he he
no i jeszcze wyśmiał w dość "pośredni" sposób radę polityki pieniężnej, no i uważa, że w obecnej sytuacji podwyżki stóp procentowych są nieuzasadnione.
anonymous / 83.29.50.* / 2008-01-28 21:45
Niedawno, może miesiąc, może dwa temu..nie pamietam już, widziałem wywiad z nim (chyba nawet u samego Lisa) - opitalał rpp za brak zdecydowanych podwyżek stóp.
Teraz twierdzi, że podwyżki są nieuzasadnione? Szybko zmienił zdanie..
Interesujące, że i Skrzypek twierdzi tak samo.
marboru / 2008-01-28 21:50 / portfel / "Bankier giełdowy"
miesiąc, dwa temu sytuacja była zgoła odmienna...
anonymous / 83.29.50.* / 2008-01-28 22:12
raczysz żartować...
risky-rainmaker / 2008-01-28 21:01 / Ostatni Optymista
A my patrzymy na nich....masakra

http://www.youtube.com/watch?v=fJuNgBkloFE&NR=1
smooth / 2008-01-28 21:22 / portfel / Tysiącznik na forum
heh.. koles pytany o KFC jest debeściak :)
nowaa43 / 2008-01-28 22:07 / Idalia
Iran w Australii też duża rzecz..
Big Lebowski / 2008-01-28 20:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiaj na sesji bylo typowe dobieranie materialu tzw. gnebienie drobnicy, z drugiej strony nie odbiegalismy znacznie od innych rynkow tak wiec wszystko w normie , o wzrostach nikt nie pisze i nie napisze - oprocz mojej osoby , uwazam ze wzrosty przed nami - jezeli tylko w srode nie bedzie jakies wyjatkowo przykrej niespodzianki -Fed np. nie podwyzszy stop - wedlug mojej oceny Fed mozy tylko obnizyc lub zostawic na obecnym poziomie - ci co posiadaja akcje nawet niech sie nie wczytuja na temat ze obnizki sa zle , ze katastrofa itp.akademickie rozwazania - dziwne MFW - pochwalil polityke obnizki stop i malo kto przytacza - ten argument, dominuje zasada straszenia inwestorow o slabej psychice i podstawiania koszykow niziutko - jest to dzialanie wyrafinowane - z moralnosc ( towar deficytowy )..
vonGluza / 2008-01-28 21:00 / portfel / Bywalec forum
Witam
mam nadzieję, że nie zaniedbujesz kręgli przez ostatnie wydarzenia ;-)

Pozdrowienia dla wszystkich
Big Lebowski / 2008-01-28 21:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrawiam oczywiscie..
Big Lebowski / 2008-01-28 21:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. trzymam forme na odpowiednim poziomie.. ;-))
cienias nr.1 / 83.29.72.* / 2008-01-28 20:39
mylisz się Bigu.
o wzrostach to i ja napisze , a dokładniej potwierdzę to co pisałem wcześniej.
mianowicie że pierwsze odbicie zaskoczy wszystkich (niemile), większe odbicie zakładałem z niższych poziomów i tak się stało (możesz sprawdzić w historii )
ale wrócę do wzrostów!
uważam że rynek nie powinien się teraz cofnąć poniżej ostatniego dołka, przy szarpanych sesjach (tak zwanym strącaniu) powinniśmy podejść jakieś 400- 450 punktów na wig20 do góry.
zakładam że stanie się to w połowie lutego (może troszkę później) a możliwe że dopiero w marcu.
potem będzie dla mnie ;;;decydujące starcie;;;
póki co pozostaje???? no wiesz kim :-))))))))
pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-01-28 20:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to co pisalem powyzej - nie dotyczy Ciebie - gdyz piszesz co czujesz i przewidujesz i jestes konsekwentny - szacunek , lecz gdybys przytaczal rozne czarne wizje , robil wybiorczo wklejki - a rano bys zameldowal ze sie obkupiles - wowczas spojrzal bym na Ciebie tzn. Twoje wpisy inaczej - bez szacunku.. Pozdr..
cienias nr.1 / 83.29.72.* / 2008-01-28 21:02
pochlebiasz mi :-))))))))0
dziękuje bardzo. pozdro.
Big Lebowski / 2008-01-28 21:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mam zwyczaj nazywania rzeczy po imieniu - juz pisalem spadki obnazaja charaktery wielu moich znajomych - pozwala to na pewnego rodzaju selekcje - jakosc sie liczy a nie ilosc ;-))Pozdr
superman / 2008-01-28 20:03 / Tysiącznik na forum
witam,
w czasie odpoczynku od gieldy proponuje wieczorowa pora:
20:20 Teatr Telewizji Scena Faktu: Kryptonim "Gracz" - spektakl teatralny
:-)
TOMOK / 2008-01-28 19:10 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
koleś żyjesz?:-) cześć Wszystkim
ja w stanie spokojnej obserwacji...zero ruchów...zero emocji...
Czekam na coś co mnie giełdowo "wskrzesi" :-) Doczekam się...
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-01-28 20:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku.. Pozdr..
TOMOK / 2008-01-28 20:23 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Big...przy całej mojej sympatii dla forum gównego...roz-pier-du-cha taka tam dziś, że ciężko żyć :-)
Pozdrawiam
andrew69 / 2008-01-28 22:29
"dla forum gównego", czy "dla forum głównego"?-choć ja osobiście różnicy nie widzę. Ha, ha.
Big Lebowski / 2008-01-28 21:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrawiam Tomaszku..
mesko / 2008-01-28 18:12 / portfel / Status quaestionis
hmm a co powiecie o bbic, ładnie skoczyło na dogrywce :) Powiedzcie czy ten wzrościk cos oznacza? w sumie to obrotów nie było jakoś szczególnie więcej
jeronimo / 2008-01-28 17:38 / Bywalec forum
Witam rycerzy.
Pamiętam, że swego czasu dość popularna na tym formum była Magna. Od jakiegoś czasu zalicza ostry zjazd w dół. Czy jest jakiś szczególny powód takiej sytuacji czy też akcentuje ogólny trend spadkowy na giełdzie. Cena na tą chwilę jest wg. mnie b. atrakcyjna i zastanawiam się czy nie kupić. Proszę o poradę czy warto.
Fawelas / 2008-01-28 19:27 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
a czym ona przyciąga tak twoje oko? Przecież to spółka wydmuszka. Zarząd siedział na kasie i w końcu ją rozdał. Teraz jedynymi aktywami jest spółeczka produkująca opakowania i plotki na temat przejęcia przez Capka....
kloszard / 2008-01-28 17:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj..hm...ciezko powiedziec cos o wycenie obecnie....byla popularna przed dywidenda...teraz..hm...... technicznie bardzo wyprzedana...wiec powinna korekcyjnie odbic...osobiscie zbieram po trochu....
zońka19 / 2008-01-28 17:20 / Tysiącznik na forum
chyba spada cisnienie bo strasznie mnie na sen zbiera
a kącikowicze to juz posnęli ?
hm... zaczerpnę świeżego powietrza moze przejdzie
nowaa43 / 2008-01-28 17:35 / Idalia
O takiej pogodzie mówią,że jest dynamiczna. Spacerek napewno dobrze robi ale z tym jedzeniem, żeby nie było... to wypluj...Ja nie śpię, zabieram się za drugą kawę.Pozdr.
zońka19 / 2008-01-28 17:55 / Tysiącznik na forum
tak piszę o jedzeniu bo muszę , a raczej bardzo chcę schudnąć 5 kg
a tu waga się zacięla i ani drgnie
spacer nie pomógł , 4 kawę mam wypic ?
nowaa43 / 2008-01-28 18:29 / Idalia
Jeśli chcesz żeby drgnęła wreszcie, to sprawdziłam "zupę prezydencką". Kupujesz mrożonkę Hortexu wrzucasz do garnka + woda + sól + 3 -4 łyżki stołowe koncentrau pomidorowego. Po ugotowaniu zmiksować, doprawić jakoś np tabasco i zrobić 3dniówkę. 1 dzień zupa + owoce (bez bananów) + woda niegazowana, kawa też może być, 2 dzień to samo tyle że zmiast owoców warzywa (bez ziemniaków i strączkowych) 3 dzień rozbójnik, czyli to co przez dwa pierwsze dni. Niektórzy dają radę ciągnąc to przez 7 dni. Ale jak wytrzymasz te 3 to Ci się lekko odechce jeść. I o to chodzi.Gdyby Cię zainteresowało dalej to dopiszę pozostałe dni bo to się potem zmienia. Mam ten sam problem.
GODZI / 2008-01-28 19:24 / Bywalec forum
Droga nowaa43 diety kwsniewskiego już kiedyś próbowałam ale wtedy były takie czasy,
że nie było mrożonek ...jedliśmy ją przez 2 tygodnie ....od jutra spróbuję....

mam mnóstwo pracy ......koniec roku podatkowego wiec czytam z doskoku
Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkie kobitki na tym forum...

Dziewcze odezwij się...

P.S.Dla nowaa43 przyjmijmy ,że godzi jest nieodmienne...pozd
zońka19 / 2008-01-28 19:01 / Tysiącznik na forum
juz jadłam w zeszłym roku przez tydzien taką kapuscianke(paskudztwo)
ja jem bardzo mało ,ale mam mało ruchu
wiesz jak to jest po zakupy trzeba samochodem zeby nie dzwigac do kolezanki tez bo po co po ciemku isc jak mozna jechac
zmuszę się na siłownię na m-c to powinno wystarczyc
nowaa43 / 2008-01-28 20:46 / Idalia
To jest właśnie ten kłopot, mało ruchu, zima ....ale to się kończy i mamy być na wiosnę wyszczuplone, przynajmniej tym możemy sobie poprawić humor. Na GPW chyba będzie dłużej. Ja też nie cały czas posiaduję przy kompie (mąż coś napomyka o wspólności ustawowej małżeńskiej) no i inne sprawy też, tak, że jak się czasem nie odezwę mimo pytań to wyłącznie z tych innych przyczyn. Pozdrawiam wszystkie panie i panów.
smooth / 2008-01-28 21:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie chce być zgryźliwy ale pewnym sposobem na zrzucenie paru kg jest obkupienie sie na górkach. Stres swoje zrobi. Sposób sprawdzony i działa. Jedyny minus to niestety koszty tej kuracji.:).
nowaa43 / 2008-01-28 22:11 / Idalia
a jak tak parę razy obrócić, to zwyczajnie nie ma na papu....
zońka19 / 2008-01-28 21:41 / Tysiącznik na forum
Smoth prosze Cię nie zycz nam , a przynajmniej mi bo ja jestem na górkach po zakupach w pażdzierniku , pozycz mi juz nie wiem czego , ale nie tego i nie choroby i nie dramatu w rodzinie
wychodzi na to ze zostało zyczenie rewolucji żołądkowej
smooth / 2008-01-28 22:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Absolutnie nie życzę. Wiem natomiast z autopsji ze działa.
Ja to już jak coś palne:)
kriss4 / 2008-01-28 16:26 / portfel / Bywalec forum
dziś znów jakieś dziwne gierki na ponarze, zaczyna mnie męczyć ta spółka
zońka19 / 2008-01-28 16:58 / Tysiącznik na forum
masz racje , ale mnie to juz wszystkie męczą
czekam co ma byc to będzie
ale chyba jak nigdy zostanę dla poszczególnych spólek iwestorem dłuuuuuugo terminowym
risky-rainmaker / 2008-01-28 16:20 / Ostatni Optymista
I znów...jankesy wyrolują...strachliwych ;))))
risky-rainmaker / 2008-01-28 16:19 / Ostatni Optymista
I znów...jankesy wyrolują...strachliwych ;))))
adasiek z opola / 83.4.18.* / 2008-01-28 17:20
nie wyrolują, zamkną się dziś na -
smooth / 2008-01-28 21:00 / portfel / Tysiącznik na forum
pozdrawiam krajana:)
risky-rainmaker / 2008-01-28 21:48 / Ostatni Optymista
ja też...Twój krajan się mylił.. ;)
wrota wyobrażni / 2008-01-28 15:15 / portfel / Poznań na +
Co za nudna sesja jakoś te spadki dzisiaj pozbawione emocji
mesko / 2008-01-28 13:13 / portfel / Status quaestionis
czy nie zaczeliśmy czasami rajdu po tzw. sondowanie dna ? zresztą 2 raz w tym miesiącu ?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy