Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
mendes / 2008-01-24 17:57 / Bywalec forum
Witaj Bigu i bigomaniacy.Pozwolę sobie na kilka zdań moich przemysleń.Otóż odreagowanie należało się jak psu kość.W dalszy ciągu chodzimy na sznurku USA i tak będzie dalej.Nie wpadałbym w hurra optymizm,że teraz juz tylko wzrosty.Potrzeba spokoju na rynku.Potrzeba uklepać dno i pobujac się troche w konsolidacji przed ewentualnymi dalszymi wzrostami.Z pewnością część inwestorów postara się zrealizowac pokaźne zyski z ostatniej sesji.Strach dalej jest na rynku i są ludzie mocno pokaleczeni.
Jesli wielu analityków twierdzi ,że mamy recesje na 50% to równie dobrze można stwierdzić ,że na 50% dalej mamy hosse.Tak więc wielkiej wagi do takich stwierdzeń bym nie przykładał.Chociaż zagrożenie oczywiście istnieje.Ale czy będzie recesja to tak samo jakby rzucić monetą.Szansa na 50%.To tyle na temat czarnowidztwa analityków.
Czy Warren Buffet kupowałby akcje gdy na świecie szykowałaby sie recesja.To chyba zbyt doświadczony inwestor ,żeby popełniał błąd.Przewiduje się ,że będzie kolejna obniżka stóp o 0,5pkt.Kolejny ratunek dla giełdy.
Jeśli jednak się mylę i będzie ogólnoświatowa recesja to cóż.Jeśli ktoś ma środki w akcjach i kasa nie jest mu potrzebna to po bessie jest hossa i tego nikt nie zmieni.A hossa daje dużo więcej niż zabiera bessa.
Pozdrawiam i życzę spokoju.
Big Lebowski / 2008-01-24 19:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mendes.. istnieje ryzyko recesji w USA - ryzyko , natomiast u nas w kraju mamy stabilny i spory wzrost gospodarczy , mocna i stabilna zlotowke , dobre wyceny spolek itd.. zagraniczny kapital wchodzi intensywnie - turbulencje beda natomiast krachu nie bedzie..Pozdr..
kazelot / 2008-01-24 18:00 / Tysiącznik na forum
Cześć Mendes,pisz częściej w przerwach miedzy praniem pieluszek,a praniem pieluszek :-)
P.S Pisanie na 50% mamy recesję to tak jakby napisać facet jest na 50% martwy.
Pozdrawiam,małego Mendeska też.
mendes / 2008-01-24 18:03 / Bywalec forum
Cześć Andrieju.Mały Mendes jest super.I dobrze wychowany już:)Śpi i nie wadzi nikomu.Właśnie minął miesiąc:) pozdr...
nowaa43 / 2008-01-24 17:52 / Idalia
Rodzina mnie odepchnęła od kompa na parę godzin, teraz muszę się wygadać, wycieszyć, i w ogóle. Jaka radość na forum,,,,,. w co by tu zagrać, żeby tę energię spożytkować... przydałby się batut...
GODZI / 2008-01-24 19:32 / Bywalec forum
DROGA nowa43 musiało być Ci przykro że nikt nie odpowiedział
na Twój wpis ale taka radość opanowała wszystkich ...że nie ma z kim się
wygadać
wycieszyć
i poskakac

Z tymi skokami to uważaj bo na giełdzie potrzebna jest chłodna głowa i gorące gacie jak
mawia mój znajomy

Cokolwiek to znaczy....Pozd...
nowaa43 / 2008-01-24 19:53 / Idalia
Jest ok. To nie jest możliwe żeby na każdy post była odpowiedź, nic innego wtedy byśmy nie robili, nie mam takiego odczucia, czasem jest tak że wielu czyta ale nie zawsze ma się nastrój, czas itp. żeby coś odpisać. Ale jak się czasem zejdą takie dwa nastroje to jest b. miło. Pozdrawiam.
blondynka2 / 2008-01-24 17:52 / Bywalec forum
witam wszystkich
mam pytanie do bardziej doświadczonych (tylko prosze się nie smiać i nie zgrzytać zębami) co lepiej ustawiać stop loss czy stop limit, a jak stop limit to czy jest jakaś zasada co do limitu ?? z góry dziękuję za powazne podejscie do tematu :)))) pozdrawiam serdecznie
kazelot / 2008-01-24 18:06 / Tysiącznik na forum
Przy stop loos też ustalasz limit.Jednak jak on zostanie osiągnięty to sprzedaje sie,ale niekoniecznie po kursie limitu,może być niższy.Przy stop limit jak zwała idzie za szybko to moze Ci sie nie sprzedać,bo kurs już jest niżej,a Twoje zlecenie sie nie załapało.
Myslę,że jak już stawiać stopa to stop loosa.
kazelot / 2008-01-24 17:31 / Tysiącznik na forum
Teraz pora na kręgle-mam taka grę w komórce.
nowaa43 / 2008-01-24 17:44 / Idalia
a nie zapomnij pudru na ręce...
TOMOK / 2008-01-24 17:23 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś :-) ekipka cześć
Fajnie było by się obkupić w akcje...2-3 sesje wstecz
Nie wiem co to dziś było ale ucieszyło :-)
Jak długo coś takiego potrwa?
Trzeba to opić :-) / chlup/
Pozdrawiam
TOMOK / 2008-01-24 17:23 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś :-) ekipka cześć
Fajnie było by się obkupić w akcje...2-3 sesje wstecz
Nie wiem co to dziś było ale ucieszyło :-)
Jak długo coś takiego potrwa?
Trzeba to opić :-) / chlup/
Pozdrawiam
kazelot / 2008-01-24 17:30 / Tysiącznik na forum
Pisz chopie i po pięć razy. :-)
TOMOK / 2008-01-24 17:51 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
chłopie nichcący :-)
Pozdawiam
Big Lebowski / 2008-01-24 16:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja ze tak powiem udana - odwazni co zrobili zakupy zostali wynagrodzeni - gratuluje im -sobie takze gratuluje ;-)) niedzwiedzie hm.. raz na wozie raz pod. wozem ;-)) mysle ze niewiele osob liczylo na odbicie a juz z pewnoscia nie na takie mocne.. Inwestorzy takze powinni pamietac o realizacji zyskow - co by w amok zakupow nie wpadac tylko na boczku odlozyc troche gotowki, i jeszcze jedno chcialbym powiedziec nic wiecznie nie spada i takze drzewa nie rosna do samego nieba..
Kai / 2008-01-24 18:00 / Tysiącznik na forum
Bigu, mnie sesja cieszy jak najbardziej, mimo to uwazam ze mamy doczynienia z pulapka bessy. Skomentuj.
Big Lebowski / 2008-01-24 19:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. bedzie tak jak na to pozwoli kapital zagraniczny - gdyz oni obecnie rozdaja karty..tzn. tak uwazam..
kazelot / 2008-01-24 17:21 / Tysiącznik na forum
Jeff,mordo Ty moja.Okazywaliśmy nerwy i smutek okażmy radość.:-)))))))))
anonim_03 / 2008-01-24 17:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
problemy SG zostały przez rynek uzane za ich problemy. i to jest jakiś przełom.
Big Lebowski / 2008-01-24 17:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli rynek jest przez wiele tygodni zarzucany takimi infami - to wowczas inwestorzy uodparniaja sie , rynki sa w stanie mocnego wyprzedania..
anonim_03 / 2008-01-24 17:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jeszcze dwa-trzy dni temu rynek był uwarażliwiony na każde cokolwiek z banku (WestLB :-) a teraz pierwszy raz problemy banku zostały zignorowane ... i dobrze.
Big Lebowski / 2008-01-24 17:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
takie sprawy bedy jeszcze wyplywac i beda takze turbulencje..
Marins / 2008-01-24 16:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Myslisz ze jutro ruszymy na północ?
Big Lebowski / 2008-01-24 17:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
trudno powiedziec - znacznych spadkow nie przewiduje..
superman / 2008-01-24 16:41 / Tysiącznik na forum
kojaca zielen, trzeba sie cieszyc:-)
nowaa43 / 2008-01-24 16:44 / Idalia
tralalala, pamparampam, cudownie i do tego rosół.
GODZI / 2008-01-24 17:01 / Bywalec forum
Człowiek rodzi sie zmęczony a życie jest po to żeby odpoczywac

jeszcze kilka takich sesji a to hasło wymaluję sobie na śćianie

tak Droga nowaa43 tralalala pamparampam cudnie i do tego ogórkowa
nowaa43 / 2008-01-24 17:43 / Idalia
Ściskam Droga GODZI - ogórkowa hmmm, po następnej takiej będzie i u mnie
mesko / 2008-01-24 16:31 / portfel / Status quaestionis
kurcze
może mi ktoś powiedzieć dlaczego zlecenie sprzedaży od 16,20 do 16,30 nie chce sie zrealizować ?
kuzynx / 2008-01-24 16:42 / Tysiącznik na forum
jakiej spolki i po jakiej cenie ?
risky-rainmaker / 2008-01-24 15:10 / Ostatni Optymista
No tak...a z tym Capitalem to się coś dzieje...MACD wygenerował kupno...hmmm Kurcze muszę to przemyśleć...MCI bis
kow@l / 2008-01-24 15:06 / Bywalec forum
Witajcie wszyscy! Słońce znowu świeci, ptaki śpiewają, świeża bryza od morza, coż tu jeszcze dodać......życze wam następnych miesięcy w takiej atmosferze:-)

P.S. Dude ten twój BBC to chyba najgorszy papier na GPW. Jak spadało to leciał 2xszybcie. Jak rośnie to ledwo, ledwo. Obrót znikomy. To chyba to jest tak, że wszycsy kupili i trzymają....tylko nikt nie chce się dołączyć
GODZI / 2008-01-24 15:04 / Bywalec forum
Liczba osób po raz pierwszy ubiegających się o zasiłki dla bezrobotnych w USA spadła w ubiegłym tygodniu do poziomu 301 tys. – poinformował amerykański Departament Pracy.
Spodziewano się 320tys.

mam nadzieję że sprzedaż domów nie bedzie baaaaaardzo tragiczna .....
pietroo / 2008-01-24 15:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dude widziałeś dzisiaj Ponar? Ależ szaleństwo na nim....
BOLESŁAWIII / 2008-01-24 14:58
Bardzo mi miło ,czuję się przywitany ,nie zawsze mogę szybko odpisać ,praca trochę przeszkadza.
zońka19 / 2008-01-24 14:45 / Tysiącznik na forum
a gdzie podziała ślicznooka ?
risky-rainmaker / 2008-01-24 14:54 / Ostatni Optymista
Tęskni mi sie za Nią..
pietroo / 2008-01-24 14:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mi też. Baaaaaaardzo.
GODZI / 2008-01-24 14:50 / Bywalec forum
Słyszałam że wypoczywa...pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy