Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
barabaszek / 2008-01-24 08:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Gospodarza i forumowiczów.Dnia na zielono w portfelu życzę.Bigu gdzie się spotkamy dzisiaj jestem w Szczecinie wyjeżdżam za jakąś godzinkę.Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-01-24 08:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku.. jezeli chodzi o ksiazke to ona potrzebna jest we Wroclawiu , a spotkanie kiedys zorganizujemy.. Pozdr..
barabaszek / 2008-01-24 09:01 / portfel / Tysiącznik na forum
To jak mam Ci tą książkę przekazać ...będę dzisiaj w DIBRE w Szczecinie...znasz tam kogoś ...może tam zostawię?
Big Lebowski / 2008-01-24 09:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wyslalem Ci maila..
barabaszek / 2008-01-24 09:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Ok wyślij mi proszę adres na maila.Pozdrawiam do usłyszenia wieczorkiem
Marins / 2008-01-24 06:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich z miasta Łodzi....
mari / 2008-01-24 01:10 / Achi
I jeszcze jedno przed snem (moim)
Jeżeli tylko wielcy "spekulanci" skupowaliby akcje ,hm... można by się zastanawiać ale taki DB AG ?
Ps.
Ciekawe jaką to inwestycję krajową szykuje Karko.
Niedawno głosił że nic tu nie kupi bo zadrogo i rozglądał się za granicą-jak się okazało miał rację.
Czy teraz też ma rację że inwestuje w Polsce?
Pożyjemy zobaczymy,jak zwykle jedni trochę bogatsi drudzy trochę biedniejsi.
:-))
barabaszek / 2008-01-24 08:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Mari.Odpowiadając na Twoje wczorajsze pytanie ...mój portfel wirtualny nie jest :-).Pozdrawiam
mari / 2008-01-24 00:51 / Achi
Witam wszystkich choć pora senna.
Od wczoraj nurtuje mnie jedno zagadnienie.Dlaczego zaangażowanie w akcjach firm ,funduszy małych i średnich spółek nie spada pomimo spadku wartości akcji a funduszy emerytalnych spada drastycznie.Na pozór wydawałoby się że powinno być odwrotnie bo do emerytalnych wciąż płyną pieniądze i ich nikt nie naciska na wycofywanie kapitału a fund. małych i średnich narażone są najbardziej na irracjonalne działanie klientów.
Nieznam się na fundach i może dlatego mnie to dziwi.Jedyne co mi przyszło do głowy to celowe działanie funduszy emerytalnych których i tak nikt nie rozliczy w celu spotęgowania zwałki i zebrania żniwa przez inne(ale będące w systemie) fundusze .
Taka sobie nieformalna zmowa.Jak zwykle zrobiona kosztem szerokiej publiczności czyli
emerytów obecnych i przyszłych oraz drobnych wystraszonych akcjonariuszy.
Czy to nie byłoby zbyt proste?wręcz prostackie? a nawet bezczelnie chamskie działanie?
Ale co to zmienia?Kto udowodni złą intencję i w jakim celu?Po prostu samo życie.
Dymają nas na każdym kroku.
:-)))))))))))))))))))))))))))))
pozdro.
doji / 2008-01-24 08:31 / portfel / Bywalec forum
Niezbyt ciekawe zycie:-)
Pozdr.
Big Lebowski / 2008-01-23 23:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jutro nowy dzien ,nowy pieniadz.. Dobranoc wszystkim..
kazelot / 2008-01-23 23:50 / Tysiącznik na forum
Adios amigo.Trzymaj się chłopaku.:-))
Dobranoc wszystkim
Big Lebowski / 2008-01-23 23:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeszcze jedno chcialem dorzucic - wiekszosc tzn. prawie wszyscy ten rok przewiduja jako kiepski lub taki sobie natomiast nastepny ma byc super hm.. ja przewiduje ze nastepny bedzie kiepski a ten bedzie dobry - jak bedzie okaze sie w praniu..
mila2 / 2008-01-23 23:28 / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór Panom,zajrzałam tak na chwilkę,piję herbatkę zalecana przez Gospodarza,zielonych snów i dobranoc Wszystkim ;-))
Big Lebowski / 2008-01-23 23:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mila .. herbatka lagodzi obyczaje.. Pozdrowka..
mila2 / 2008-01-23 23:31 / Tysiącznik na forum
nie tylko herbatka ale również atmosfera tego forum ;-))
Big Lebowski / 2008-01-23 23:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ladny komplement ;-) dziekujemy..
januk / 2008-01-23 23:24
Witam,
Zarząd Ponar Wadowice S.A. (Emitent) informuje o podjęciu decyzji dotyczących zmian organizacyjnych w zakresie funkcjonowania Grupy Ponar.
Emitent planuje wniesienie, w formie aportu, części produkcji dotyczącej wytwarzania elementów hydrauliki siłowej prowadzonej obecnie w Wadowicach do odrębnego podmiotu gospodarczego......
Będą zmiany, ale czy na dobre dla akcjonariuszy?
Pozdr.
5424 / 2008-01-23 22:26 / Fan Linuxa Ubu
jeszcze jedno pytanko waszym zdaniem to co się w tej chwili dzieje to jest mocne odbicie, odreagownie spadków czy zmiana tredu.
Big Lebowski / 2008-01-23 22:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie wiem czy to odreagowanie czy zmiana trendu - jedno tylko powiem ze w czerwcu przewiduje ze bedziemy wyzej jak jestesmy obecnie - jak bedzie pokaze nam rynek..
risky-rainmaker / 2008-01-23 23:10 / Ostatni Optymista
on tak..możemy spaść na 2000 i się odbić na 2950 :) Ot mi perspektywa :)))
Big Lebowski / 2008-01-23 23:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Z tego co pamietam z analitykow jeden przepowiedzial ze Wig 20 bedzie wyzej na koniec roku - ja uwazam ze bedzie wyzej juz w czerwcu- obecnie wiekszosc rysuje dno bessy na podstawie ostaniej bessy - ostania bessa trwala dwa lata tak wiec inne okolicznosci inne uwarunkowania - dlatego uwazam wiekszosc oczekuje ze wlasmnie w koniec maja drugie polrocze - organizuja pieniadze a gielda ich wyprzedzi - jak ma to w zwyczaju.. sa to prywatne przemyslenia i tak powinny byc odbierane..
kloszard / 2008-01-23 23:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Risky..jesli jako ostatni optymista tak mowisz to duza szansa, ze to dolek juz :-)
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-01-23 22:17
dobry wieczor wszystkim....odpalilem na chwilke kompa aby zerknac na jankesow....standard wszystkich zrobili w ch....taca na datki dla us przechodzi z rak do rak ...jak nie chcecie
aby swiat pograrzyl sie w chaosie to robic szybko zrzutke ,zanim sie rozmyslimy....dobrej nocki...
5424 / 2008-01-23 22:05 / Fan Linuxa Ubu
Bigu zadam ci jedno pytanko osobiste w poniedziałek miałeś potężnego stracha.
Big Lebowski / 2008-01-23 22:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
odpowiem Ci szczerze ze nie widzialem zadnej tragedi - dlatego nic nie sprzedalem..
kazelot / 2008-01-23 22:12 / Tysiącznik na forum
Jeff,a jakaś lufka była?
Big Lebowski / 2008-01-23 22:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hehe.. Andrzej - kto jak kto ale Ty wiesz dokladnie - ze nie pekalem , znajomym polecalem kupowac rodzynki malymi partiami - Tobie zakazalem sprzedazy ferrum - tak wiec wiesz ze to co pisze na forum - robie to samo prywatnie..
kazelot / 2008-01-23 22:19 / Tysiącznik na forum
Tak to zaiste fakt.Ja nie sprzedawałem,a jeżeli już to po to,żeby odkupić taniej.
5424 / 2008-01-23 22:11 / Fan Linuxa Ubu
ja byłem nadwyraz spokojny i nawet w poniedziałek konwertowałem też szczeże
cienias nr.1 / 83.29.15.* / 2008-01-23 22:03
aha i jeszcze jedno spostrzeżenie!!!
zauważyłem że podczas takich sesji jak dzisiaj w usa bardzo ożywiają się fora,
można by rzec że, życie tętni w ludziach.
;-))))))
Big Lebowski / 2008-01-23 22:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Juz dawno temu napisalem ze w USA zaczna na sporych minusach sesje a zakoncza dynamicznym wzrostem - dzisiaj mielismy lekcje pogladowa , w sumie G. Soros przypomina mi reportaz o slynnym specjaliscie od gaszenia pozarow , takze amerykanin jezdzil po calym USA i robil wyklady dla strazakow - dziwnym trafem na jego trasach podrozy wybuchaly potezne pozary - najczesciej markety itp. gineli ludzie , okazalo sie ze podpalal to wlasnie ten wykladowca ;-)) Soros takze wywolal pozar zeby na odpowiednim poziomie obkupic sie w longi i akcje.. samo zycie..
anonim_03 / 2008-01-23 22:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
był taki film z Chaplinem jak był szklarzem ;-)))
kazelot / 2008-01-23 22:07 / Tysiącznik na forum
Albo.....film Dług
kazelot / 2008-01-23 22:11 / Tysiącznik na forum
Nomen omen zrobił go Krauze :-)
5424 / 2008-01-23 22:03 / Fan Linuxa Ubu
Nie każdy jest Sorosem...........
cienias.nr1 / 83.29.15.* / 2008-01-23 21:50
dzisiejszy wzrost w usa oceniam jako skup interwencyjny ;-)
tak więc tańce czas zacząć czas zacząć ,liczymy wszyscy na to więc liczę i ja
pytanie więc jest takie ???????
czy orkiestra przestanie grać , a jeśli to kiedy.
i w tym miejscu bigu nasze drogi się rozchodzą.
ale jeśli się okaże że poszedłem w niewłaściwą drogę (co cały czas biorę pod uwagę}
to wtedy będę cię bigu próbował dogonić
czy mi się uda?????????? nie wiem
pozdrawiam wszystkich bo ciągle o tym zapominam
Big Lebowski / 2008-01-23 22:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cienias - nasze drogi beda sie jeszcze wielokrotnie krzyzowac....Pozdr..
Martinezzz / 2008-01-23 21:45
oj ciężko sie czyta ostatnio fora gieldowe. wszyscy wieszczą krachy, recesje, armagedon, kryzys 100 lecia. niektorzy nawet niby doswiadczeni przestrzegają wszystkich przed pochopnymi zakupami akcji. ze jeszcze za wczesnie. w obecnej systuacji po pierwszej - właściwie po 3 - fali spadkowej na miskach należałoby powoli dobierac akcje do portfela. no bo kiedy? jak urośnie 20% i wszyscy będą trąbić że giełda odbija. wowczas będzie za późno. patrzac na wykres mis moze spaść do 2500 pkt i to bedzie koniec spadków. nikt przy zdrowych zmysłach nie bedzie sprzedawał firm ktore przynoszą zyski, w kraju w którym pkb na najbliższe kwartały ma wynieść 4-5 %. no chyba ze spirala paniki, krachu i rececji wymiecie wszystkich i wszystko na długie miesiące. dlatego nie patrzac na nic, wzorując sie na WB ktory dziś także ogłosił swoje nowe zakupy, także jestem 100% w akcjach. przynajmniej wrażeń na najbliższe dni mi nie zabraknie. niech ABG,BBIC i BBID pokażą tylko ten jedyny właściwy kierunek. pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy