Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
nowaa43 / 2008-01-23 09:31 / Idalia
Dobrze się nie zaczyna odcięło mnie w ING, nic nie widzę....
gabrik / 2008-01-23 09:23 / portfel / Wierny Forumowicz
jak navigare tu bedzie to proszę przekazać że kurs odniesienia dla opcji wynika z ich teoretycznej wartości
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-01-23 09:13
dzien dobry dude,witam wszystkich
Big Lebowski / 2008-01-23 09:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Al.. co tam w Chicago - strzelaja ?
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-01-23 09:24
witaj dude...nie mam pojecia,porzucilem ten rewir na rzecz spokojnej europy:-)
zońka19 / 2008-01-23 09:10 / Tysiącznik na forum
widzę ze Big ma dzis pesymistyczne nastawienie do giełdy
Big Lebowski / 2008-01-23 09:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Zonka - realizm u mnie , jestesmy przed wiekszym odbiciem mysle jednak ze to jeszcze nie dzisiaj..Pozdrowka..
zońka19 / 2008-01-23 09:01 / Tysiącznik na forum
Witam i zielonego zyczę
ja mam te same tęsknoty co risky
zielen na giełdzie i zieleń na dworze to byłby piękny duet
oj marzenia :)
Big Lebowski / 2008-01-23 08:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
mesko / 2008-01-23 09:10 / portfel / Status quaestionis
Witaj Big, witajcie forumowicze
P.S
Przychodzi blondynka do sklepu AGD i pyta sprzedawcę:
-Proszę pana, po ile ten telewizor?
- Blondynkom nie sprzedajemy.
Zdenerwowana blondynka wychodzi ze sklepu. Następnego dnia przychodzi do sklepu i pyta ponownie:
- Proszę pana, po ile ten telewizor?
- Blondynkom nie sprzedajemy.
Blondynka wkurzona na maxa wychodzi ze sklepu AGD.
Następnego dnia przychodzi przebrana za brunetkę i pyta:
- Proszę pana, po ile ten telewizor?
- Blondynkom nie sprzedajemy.
Blondynka zdziwiona pyta:
- Skąd pan wiedział że jestem blondynką?
A facet na to:
- Bo to mikrofalówka!

Mam nadzieje, że nasza koleżanka bloondi mnie nie znienawidzi :P
pietroo / 2008-01-23 09:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie
edi1 / 83.7.1.* / 2008-01-23 08:56
Witaj Bigu jaki scenariusz na dzis przewidujesz, dzieki
Big Lebowski / 2008-01-23 08:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. wzrostow nie przeiduje..
pietroo / 2008-01-23 09:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ranek ładnie się otworzył.
risky-rainmaker / 2008-01-23 00:13 / Ostatni Optymista
Dobranoc...Tęskni mi się....za kolorem zielonym...
abs2005 / 2008-01-22 23:51
Dobry wieczor wszystkim!!
szukam dobrej duszy, ktora pomoze mi zrozumiec dzialanie PP i PDA.czy jest miedzy nimi zwiazek??
Ktora z tych opcji obniza wartosc akcji notowanych juz na GPW??
i co sie dzieje jesli PDA ma nizsza lub wyzsza cene od akcji nowej serii??
risky-rainmaker / 2008-01-23 00:03 / Ostatni Optymista
http://bossa.pl/edukacja/prawo_poboru/
kazelot / 2008-01-22 23:41 / Tysiącznik na forum
Jak mawiał mój nauczyciel najgorszy dla inwestora jest marazm i poddanie się.W takie dni jak obecnie jest trudno,ale ja próbuję cały czas dt i gry z dnia na dzień od 10 dni jestem praktycznie na zero.Swoje po grzbiecie dostałem,ale sklepu nie likwidują jutro,ani za rok.Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.Trzymajcie się twardziele.
Pozdrawiam nauczyciela :-)
Jeck / 2008-01-22 22:52 / "Poławiacz perełek"
Witam Wszystkich wieczorkiem.

Z ogromną przyjemnością zawiadamiam Was, że marzenie Kacperka Stryczyńskiego zostało zrealizowane.
Dzisiaj Nasz kolega z forum, z wolontariuszami FMM przekazał w szpitalu klinicznym we Wrocławiu Kacperkowi telewizor z DVD-jego marzenie.

Dziękuję Wszystkich za pomoc i zaangażowanie w Naszą akcję.
Pieniądze, które pozostały pójdą na ....(patrz mail-jutro, dzisiaj już idę spać :-)

To tyle pokrótce, reszta w mailu.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję Wszystkim- Nasze forum jest WIELKIE!!!
Jeck
kazelot / 2008-01-22 22:54 / Tysiącznik na forum
To dobrze,że ktoś się szczerz uśmiechnie....
Jeck / 2008-01-22 23:08 / "Poławiacz perełek"
dostaniesz na maila zdjecia-On już sie śmieje ;-))
kloszard / 2008-01-22 22:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Bigu..wszystkim...wiesz cos o pp pemugu ?....sporo ruchu wokol tego papieru....
Big Lebowski / 2008-01-22 22:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. jeden ze stabilniejszych papierow obok ferrum i armatury - tym spolkom - spadki niestraszne.. nie wiem..
Marins / 2008-01-22 23:31 / portfel / Tysiącznik na forum
no Atlantis pieknie mknie na północ....
Big Lebowski / 2008-01-22 22:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
FI22.1.Warszawa (PAP) - AIG TFI ocenia, że na koniec 2008 rokuindeksy warszawskiej giełdy będą na znacznie wyższych poziomachniż obecnie. Uważają, że po ostatniej przecenie wyceny wielu
spółek na GPW osiągnęły już atrakcyjne poziomy - poinformował nawtorkowym spotkaniu z dziennikarzami prezes AIG TFI KrzysztofStupnicki."Zakładamy, że na koniec tego roku, jeśli chodzi o giełdę,będziemy znacznie wyżej niż obecnie. Czyli ci co zdecydują sięwejść na rynek w najbliższym czasie mają szansę zarobić" -powiedział Stupnicki."W obecnej sytuacji mamy przereagowanie w dół i wyceny na GPW
już
osiągnęły dosyć atrakcyjne poziomy. Uważamy, że obecniekorzystniej jest trzymać lub kupować niż sprzedawać" - dodał.Zaznaczył jednocześnie, że to co się będzie działo na GPW będziezależało w dużej mierze od tego, jak zachowają się klienci
funduszy inwestycyjnych.W ocenie AIG TFI obecnie atrakcyjnymi branżami do inwestowania sąIT, budownictwo i firmy handlowe, natomiast słabiej mogązachowywać się banki i spółki surowcowe.Zdaniem Stupnickiego ostre spadki trwające od połowy stycznia na
światowych giełdach są wynikiem widma recesji w USA, którą napoważnie uświadomili sobie inwestorzy po zapowiedzi planu pomocygospodarce przez prezydenta George'a W. Busha."Zapowiedziany przez tamtejsze władze plan pomocy to musztarda
po
obiedzie i może przynieść efekt dopiero za około pół roku" -powiedział.Jednocześnie prezes AIG TFI uważa, ze słabość gospodarki USA niepowinna mieć przełożenia na stan gospodarki polskiej i wyniki
spółek."Polska gospodarka prawie w ogóle nie jest powiązana z
gospodarkąUSA. Nie mamy recesji w Polsce i nie będziemy jej mieli przezkolejne pięć lat. Wyniki polskich spółek pokazują wyraźną dynamikę
wzrostu" - powiedział prezes AIG TFI.Obecną sytuację na giełdach Stupnicki porównuje do tej z lat 2002- 2003."Obecnie mamy sporo analogii z rokiem 2002, kiedy był
planowanyatak na Bagdad. Wówczas w USA mieliśmy masowy odpływ od ryzyka i
lokowanie pieniędzy jedynie w bezpieczne instrumenty - dokładnieto samo mamy teraz. Ta sytuacja się nagle odwróciła i w 2003 r.giełdy zaczęły znów rosnąć" - powiedział.
warren buffet / 2008-01-23 00:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pierwszy raz Big widze ze cytujesz kogos.......... hmm
Big Lebowski / 2008-01-23 08:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zrobilem wyjatek - gdyz podeslano mi ten artykul , w tym artykule sa slowa ktore od dawna wypowiadam . dlatego wkleilem..
5424 / 2008-01-22 22:17 / Fan Linuxa Ubu
na czym polega gra na kontroktach?????????
Big Lebowski / 2008-01-22 22:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kilka osob pytalo mnie jak widze funta angielskiego - ceny nie podam gdyz tej walutcie nigdy specjalnie sie nie przygladalem - moge powiedziec jedno ze Bank Angli - bedzie zmuszony do obnizki stop co sie odbije na cenie funta tzn. jego cena w stosunku do zlotego obnizy sie znacznie - tak przewiduje a jak bedzie pokaze rynek.. usd - czeka mocniejsze odreagowanie gdyz mysle ze wiekszosc inwestorow obecnie jest po jednej stronie rynku - tak wiec usd w krotkim terminie moze sie wzmocnic a nastepnie powrot do spadkow - ten rok bedzie rokiem slabnacego usd - nastepny rok bedzie rokiem dolara..
5424 / 2008-01-22 22:21 / Fan Linuxa Ubu
kiedy bedzie można uznać że kryzys hipoteczny w USa jest w pełni zarzegnany,
Big Lebowski / 2008-01-22 22:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trudno o jednoznaczna odpowiedz - mysle ze gdy instytucje finansowe dotkniete kryzysem wyemituja i umieszcza na rynku - nowe emisje akcji wlasnych lub obligacji.. nie ma sie co ludzic to akurat bedzie sie jeszcze walkowalo - wazniejsza jest gospodarka jako calosc - chodzi o to zeby nie dopuscic do recesji..
Marins / 2008-01-22 23:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Ale Hamburgery powinny sobie z tym problemem poradzic....Kwestia czasu ..
5424 / 2008-01-22 22:47 / Fan Linuxa Ubu
p[ewnie jeszcze przed nami niejedno zawirowanie związane z hipotekami.........
5424 / 2008-01-22 21:54 / Fan Linuxa Ubu
widze że jedziemy od skrajenego pesymizmu do huuura optymizmu.
Big Lebowski / 2008-01-22 21:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mylisz sie - optymizmu brakuje , raczej wiekszosc jest skolowana..;-)
kazelot / 2008-01-22 22:06 / Tysiącznik na forum
Zerknij na dół od Zeusa,to aż bije optymizmem....:-)
5424 / 2008-01-22 22:03 / Fan Linuxa Ubu
dzisiejsze nastroje w porównaniu z wczorajszymi to wielki optymizm co poniektórzy już liczą zyski dlatego pewnie jutro ich nie będzie bardzo chciałbym się mylić
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy