Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Jarg / 2008-01-21 17:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No cóż, trzeba przyznać, że takiego spadku na PKO BP (-9,65) nawet najstarsi ludzie nie pamiętają. Niedźwiedzie górą... hmm...

Z drugiej strony spora część rynków światowych wystraszyła się zapewne poziomu fiutów w Stanach... a te mogą wkrótce gwałtownie zmienić kierunek... Jutro ciekawe raporty z USA: BoA (będą zapewne kiepskie), natomiast J&J, Apple i TI powinny być dobre...
kloszard / 2008-01-21 17:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Jarg...impulsow bylo kilka...azja....odpisy i obnizenie ratingu kilku instytucji finansowych w niemczech....powszechna panika....pieniadz znowu w cenie...zlotowka spada....ciekawe, jak chca to potem odkrecic....jedno jest pewne...tytanowe moga sie okazac za slabe....
Jarg / 2008-01-21 18:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Klo. Obserwowałem dzisiaj DAXa na tle jankeskich fiutow...
Jak na gumce... fiuty w dół - DAX mocno w dół, fiuty w górę - DAX lekko do góry... i tak przez całą sesję... Ubezwłasnowolnienie giełd europejskich od USA jest wręcz poniżej godności :)... Rynki azjatyckie są bardziej niezależne...
kloszard / 2008-01-21 18:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
moze...hm....jak jest panika, to nawet wiekszy opad deszczu w nigerii moze byc przyczyna wodospadu .....szkoda, bo to beda miesiace odrabiania...
TOMOK / 2008-01-21 17:11 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś:-) cześć ekipka
eee w sumie nie tak źle...damy radę.
Nie lubię słowa panika...używane jest zbyt często moim zdaniem.
Pamiętam czas...mój brat miał akcje PKN Orlen...jak samoloty walnęły w WTC...to taki właśnie panikarz doradził mu sprzedaż chyba jak dobrze pamiętam po 15 zł...mówił "sprzedawaj...sprzedawaj...bo jutro za 10 zł nie sprzedaż"
Noi sprzedał :-( Dziś wie, że błąd popełnił
Czymać się :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-01-21 17:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku .. Pozdr..
TOMOK / 2008-01-21 17:17 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ale nigłupio myślę? :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-01-21 17:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obecnie na GPW - mamy systematyczne masakrowanie zwlok.. niedzwiedziom gratuluje zajecia pozycji po wlasciwej stronie - sobie nie bede gratulowal .. akcji nie sprzedaje .. do Gabrika - dzisiaj na Bloombergu slyszalem ciekawa wypowiedz ze AT - nie odzwieciedla prawdy o rynku podczas paniki - futures w USA podczas ostaniej bessy 2002r czesto bylo uzywane w celu puszczania inwestorow w maliny - i dzisiaj takze nakrecalo rynki..
MIMO / 2008-01-21 17:39 / Bywalec forum
pozdrawiam ekipę. Ależ emocje dziś... kurcze pkobp pokazuje nam gdzie znajduje się się sentyment do branży .Dzisiaj zdecydowałem się łapac noże. wybrałem CSG coś chyba się kroi . jakiś komunikat?
warren buffet / 2008-01-21 17:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
trzeba przyznac ze dzis sie im udalo
risky-rainmaker / 2008-01-21 17:30 / Ostatni Optymista
Warren...udało Ci się z tym 6,5 na koniec dnia...nie powiem ;)))
cienias nr.1 / 83.29.24.* / 2008-01-21 17:09
przepraszam że się trochę wymądrzam ,lecz nie kierują mną emocje.
osobiście z gpw zwiałem końcem września,
też mną szarpały różne myśli że może to nie tak jak mi się wydaje? że może będzie lepiej?
że może źle robie? teraz wiem że się nie myliłem.
co do gpw. niema hossy bez spadków tak jak niema bessy bez wzrostów.
myślę że wkrótce będzie to większe odreagowanie ,nie chcę pisać o poziomach żeby nic nie sugerować bo tak naprawdę sam nie mogę dokładnie określić.
tak czy owak ,jedni to wykorzystają a inni nie. przecież każdemu potrzebne jest wytchnienie. bo totalna zwala nikomu nie jest na rękę ,nawet najgrubszym grubasom w tej szulerni.
Big Lebowski / 2008-01-21 17:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cienias - pisz jak najczesciej - gdyz Twoje wypowiedzi sa szczere i pozbawione taniego cwaniactwa , pisz jak widzisz rynek a Twoje niedzwiedzie wypowiedzi sa tu jak najbardziej porzadane.. Pozdrawiam..
cienias nr.1 / 83.29.24.* / 2008-01-21 17:31
dziękuje bigu za zaproszenie ale ja to jestem tylko skromna płochliwa mysz i daleko mi do was,
A tak naprawdę żeby być dobrym inwestorem to trzeba najpierw być skopanym, sam
przecież dobrze o tym wiesz.
gdy zagoją się rany to ma sie już jakieś doświadczenie , następnie jakąś wiedzę ale do tego i tak jeszcze potrzeba jednego chyba najważniejszego SZCZęśCIA.
cienias nr.1 / 83.29.24.* / 2008-01-21 16:51
TFI- kiedyś wybawcy a teraz zdrajcy.
moim skromnym zdaniem powinniśmy się już zatrzymać, nie zakładam zjazdu na 2500.
na ten poziom przyjdzie jeszcze czas.
nie tak dawno chciałem się dowiedzieć co znaczy słowo "tanio"
oczywiście nie jest moją intencją być uszczypliwym ale w czasie bessy (a taką osobiście obstawiam) tanio będzie wtedy gdy ci najwytrwalsi będą się bać włączyć komputer,a ci mniej wytrwali oddadzą swoje mocne spółki.
bo giełda przechodzi ze skrajnego przewartościowania do totalnego niedowartościowania. amen.
jeronimo / 2008-01-21 16:40 / Bywalec forum
Nie wiem jak wy ale ja mam juz lekką czkawkę jak patrze na ostatnie wyniki giełdy. Proszę o jakieś pocieszenie bo wpadnę w panikę!!!!
smooth / 2008-01-21 16:55 / portfel / Tysiącznik na forum
nie wiem co napisac by cie przestraszyc jak juz wydaje sie ze gorzej byc nie może a tu jednak bum. Wtedy podobno czkawka przechodzi.
vvv / 83.24.31.* / 2008-01-21 16:35
ten PNF to cholernie mocny papier....
mesko / 2008-01-21 16:33 / portfel / Status quaestionis
Ta...
teraz to już można się upić...
Denubis / 2008-01-21 16:12 / portfel
Witam
Wracam do domu i patrze wig20 -6,10% ale jaja hehe, tego się nie spodziewałem dzisiaj :)
Ale co tam, grunt to dobry humor ;)
Napewno kiedyś będzie lepiej
Pozdrawiam
Sancho Panches / 2008-01-21 15:37 / Bywalec forum
w skali 1-10
ja oceniesz swoj optymizm?
oczywiscie po odetchnieciu, i malej drzemce coby zbyt impulsywnie nie podchodzic do tematu:)
risky-rainmaker / 2008-01-21 15:52 / Ostatni Optymista
Jeśli chodzi o giełdę...to mój optymizm jest nie ustający...dziś nawet wskoczyłem do ogniska...i wyskoczyłem w czas...tracąc tylko prowizję...Myślę, że 2500 na Wig20 to dobry punkt zwrotny...no chyba, że się wsparcia na DJIA nie utrzymają w granicach 10700....to sie cofniemy troszkę.. ;))) Wiesz dużo w tym emocji..i nie wiadomo kto kogo ciągnie i gdzie ...ogon psa czy pies ogon...
kloszard / 2008-01-21 16:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
no i szostka z przodu na wig20.....hm...teraz to juz jest panika globalna....spadki w azji napedzaja europe...europa nakreci stany...obys zyl w ciekawych czasach....hm....
krzyniek / 2008-01-21 15:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja 12,5, pasi?
Sancho Panches / 2008-01-21 15:44 / Bywalec forum
wcale sie nie pastwie..... serio....
mi tez zalezy... chocby na emeryturze i ofe.....
gVarek / 2008-01-21 14:53 / "zGÓRnikt"
w sumie co sądzisz Bigu o tej sytuacji, jest szansa, że się spadki wreszcie opamiętają?
Big Lebowski / 2008-01-21 14:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W sumie nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo - najgorsze co moze byc to pelzajaca bessa tzw. salami krach , dynamiczne spadki sa lepsze - wypilem mnostwo herbaty i nadal bede pil..
nowaa43 / 2008-01-21 14:56 / Idalia
Witaj Big, a propos herbata

"Z rozkoszy tego świata ilości niepomiernej
zostanie nam po latach herbaty szklanka wiernej
i nieraz się w piernatach pomyśli w porze nocnej
ha, trudno lecz herbata, herbaty szklanka mocnej.
Dopóki ciebie, ciebie nam pić
póty jak w niebie, jak w niebie nam żyć
herbatko, herbatko, herbatko...."
oczywiście słowa Jeremi Przybora
dared695 / 2008-01-21 14:14 / portfel / "Bankier''
Witaj Big witam Wszystkich!
Jestem z boku i obserwuję rozwój wydarzen.
Wracajac do herbaty to u mnie nazywa się tak księżycówę, ma ok 70 %, posmack herbaty ,,elgrej,,... mam nadzieję, że nie o tej herbacie piszesz :-)
-a może i u Ciebie jest ona słynna i dostępna.
To tak dla rozładowania napiecia.
mesko / 2008-01-21 14:19 / portfel / Status quaestionis
Ta, wszyscy piją od ranka i dlatego, papier wyprzedają :P ehh
Niektórym to proponowałbym mleko..... :/
dared695 / 2008-01-21 14:23 / portfel / "Bankier''
Być może masz rację, powinno być odbicie ale biorąc ogólną sytuację AT może nie zadziałac.
barabaszek / 2008-01-21 14:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Myślę,że obecna sytuacja jest tak pokręcona a podejście tak bardzo emocjonalne przez drobnych inwestorów,że AT może tu wyznacznikiem nie być...jedno jest pewne po dzisiejszym dniu...foundy zaliczały w ostatnich czasach złe wyniki a pieniędzy od ludzi nabrały multum...nakręciły te spadki teraz kupią tanio i dużo i za chwilę będą świętować i mamić następnych klientów wysoką rentownością i interes się kręci :-)...ja jestem cierpliwy i poczekam...wiecznie spadać nie będzie....Pozdrawiam
Sancho Panches / 2008-01-21 15:36 / Bywalec forum

foundy zaliczały w ostatnich
czasach złe wyniki a pieniędzy od ludzi nabrały multum...nakręciły te spadki
teraz kupią tanio i dużo i za chwilę będą świętować i mamić następnych
klientów wysoką rentownością i interes się kręci :-)

no nie wiem barabaszku czy to nie zbyt optymistyczne..
z tym mamieniem to bedzie coraz trudniej a swietowanie rowniez trzeba bedzie odlozyc..
;-) / 87.207.225.* / 2008-01-21 14:57
AT bazuje na kursach spółek lub indeksów. Ceny są średnią wypadkową wszystkich zachowań: tych co wiedzą, i tych co nie, rekinów i leszczy, spanikowanych i łapaczy noży, fundów i OFE, naszych i zagranicy. Wszystkich !!! Dlatego mówienie, że AT może nie być wyznacznikiem jest niezgodne z prawdą. Po prostu mamy bessę i wszystko toczy się szybciej i krócej niż w czasie hossy.
kriss4 / 2008-01-21 13:37 / portfel / Bywalec forum
na tle europy to to dziś jesteśmy najmocniejsi jak narazie
Sancho Panches / 2008-01-21 13:58 / Bywalec forum
daj nam troche odpoczac:)
troche dajmy sie dogonic, potem znowu uciekniemy..
http://stooq.pl/q/?s=ftse250&d=20080121&c=3m&t=l&a=lg&r=cac40+wig20
risky bez logowania / 85.128.111.* / 2008-01-21 13:25
Cześć Społeczności...to tam słychać..to jak 2500 na WIG20 ?
de havik / 2008-01-21 13:36 / portfel / "Tysiącznik na forum"
szczerze, myśle, że jestesmy blisko odwrotu,

być może przejmę rolę "Ostatniego Optymisty":)))

Pozdrowka
Sancho Panches / 2008-01-21 13:55 / Bywalec forum
jak to kloszard pisze dopóki bedzie wiekszosc optymistow "bessa" sie nie skonczy...
dostaniemy po tylku i to jeszcze nie raz..
u nas bardziej doswiadczonych musi wrocic pokora...... a wraz z nowymi inwestorami przyplynac swieza wolna gotowka:)
czas leczy rany......
anonim_03 / 2008-01-21 12:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Właśnie wróciłem z meeting,
we Frankfurcie to bomba wybuchła czy co ????
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy