Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
kloszard / 2008-01-19 16:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witam wszystkich...gospodarza...takie przemyslenie natury ogolnej ....odnosnie kryyzysu finansowego w usa...regułą stało sie, ze bank uspokaja rynek, a pozniej podaje o wiele gorsze wyniki ...dzieje sie to w przeciagu 2-3 tygodni, co oznacza, ze bank ....jego zarzad doskonale zna sytuacje...mimo to klamie..,,bezwstydnie ...bez obciachu...bezczelnie....nie spotkalem sie z zadnnym komentarzem na ten temat...co oznacza, ze dla komentatorow jest to normalne.....to smutny swiat...i to ze..prezesi takich firm odchodzac kasuja swoje bonusy jakby nic sie nie stalo...
anonim_03 / 2008-01-19 18:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
myślę że temat będziemy jeszcze odwiedzać,
z bohaterami o słowiańsko brzmiących nazwiskach ...
Martinezzz / 2008-01-19 16:57
niestety taka jest prawda. o problemach z kredytami to już połowie 2007 roku zaczęto przebąkiwać. i tylko Alan miał odwagę mówić zę to sie skończy katastrofą. natomiast pozostali wielcy finansisci i bankowcy nie mieli odwagi się wychylić przed szereg i powiedzieć wprost że jest big problem. za czasów dawnej japoni to tacy zarządzający powinni zbiorowo popełnić sepuku. co do jednego oszusta.no ale kiedyś honor miał inną wartość niż obecnie.
Jarg / 2008-01-19 17:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jest to niestety smutna prawda o współczesnym świecie biznesu... bezwzględna pogoń za zyskiem, skrajna asertywność, pogarda dla słabszych... Opamiętanie nie przychodzi nawet po ujawnieniu takich afer, jak tej z Enronem... gdzie przecież wsadzono parę osób do paki na wiele lat... a jedna z kilku najbardziej szanowanych firm doradczych z długą tradycją po prostu zeszła z tego świata... Ale cóż, w tym świecie liczy się tylko pieniądz, a życie toczy sie dalej...
Jarg / 2008-01-19 15:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Adaś zmienił się w nielota... czyżby biedaczysko też utopił kasę w jakimś giełdowym wynalazku, że tak podłamał się?... To co pokażę dzisiaj Endrju... jak nie przymierzając zainwestował w ...

Takie tam sobotnie przemyślenia :-))
Jeck / 2008-01-19 15:55 / "Poławiacz perełek"
a moje jest takie, że Adaś (ogromny SZACUNEK) powinien skończyć karierę,i to nie dlatego, że nie ma formy, ale po to aby rzesza niekompetentnych dziennikarzy (sic!) pzrestała się na Nim wozić.
A ten dzisiejszy "dziennikarz" co ze Stochem rozmawiał, to już kompletne DNO.

To tyle sobotnich przemyśleń..

Ps. a ja dzisiaj z żonką karnawał ide żegnać :))
nowaa43 / 2008-01-19 16:10 / Idalia
zgadzam się z tobą, dostaję trzęsionki jak taki jeden.... nie będę się wyrażać .. dopada Adaśka i atakuje: nooooo cooooooo toooooo się stało.....?????Powinien sobie już odpocząć, uwielbienie narodu ma a "pismacy" niech sobie poszukają iinego tematu.
Jarg / 2008-01-19 15:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam w sobotnie popołudnie... Ciepło u nas... 12 stopni we Wrocku... Ale pogoda i ciśnienie... ech... nic tylko spać...

PS. Andrzeju... nie mogę znaleźć słuchawek, a młodą wywiało na weekend... :-II
nowaa43 / 2008-01-19 13:37 / Idalia
Właśnie przeczytałam komunikat, że BZ WBK AIB Ass.Mgmt SA zwiększyło udział w MCI do ponad 18% . Będzie teraz wysyp takich info, moich nie dostali....
Jeck / 2008-01-19 15:27 / "Poławiacz perełek"
witaj, oni pięknie kumulują..:-) miesiąc temu też było info o zw. udziału przez AM BZ WBK
Ja chwilowo bez perełki..:-(
Jarg / 2008-01-19 15:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jacku... bez pereki? No coż, perełka ma z czego spadać...

Pozdrawiam serdecznie
Jeck / 2008-01-19 15:51 / "Poławiacz perełek"
Witaj :-))

Jest mi z tym b. ciężko.
Podawałem kilka dni temu, że oddałem resztę.
Mam do niej stosunek, rzekłbym osobisty :-) , (wiem, że do spółek nie nalży się przywiązywać, ale.....) zarobiłem na niej kilka PLN-ów :-).
I napewno do niej wrócę i wiem, że będzie kosztowała moje 80-100. Koszyczek juz nastawiony..:-)
Pan Czechowicz jest b. mądrym człowiekiem, więc o firmę się raczej nie martwię, jeśłi już to o koniunkturę, bo niestety firma tego segmentu jak kania dżdżu potrzebuje hossy :-))

Pozdrawiam serdecznie
nowaa43 / 2008-01-19 16:04 / Idalia
Też go lubię, dzięki tej perełce mimo wszystko zapłacę podatek,a trochę strat zrealizowałam.. Bawcie się Pańswto dobrze, pozdrawiam ciepło.
Jeck / 2008-01-19 16:36 / "Poławiacz perełek"
:-), dzięki bardzo.
Zabawa bedzie przednia-tego jestem pewien ;-)

pozdrawiam
Jarg / 2008-01-19 16:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja również życzę udanej zabawy...
Jeck / 2008-01-19 16:47 / "Poławiacz perełek"
dzienks. A jestem pewien dobrej zabawy, bo dobre towarzystwo idzie, a to gwarancja sukcesu :-))

Ps. Jarku zbieraj siły, piwa się chyba niedługo napijemy...bo najwazniejsze jest dobre towarzystwo ;-)
kazelot / 2008-01-19 12:55 / Tysiącznik na forum
Barabaszku o dziwo dziadowska TVP2 o trzeciej w nocy na żywo gala.Jutro ma być powtórka o 9 z grosikiem
barabaszek / 2008-01-19 13:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Super dziękuję bardzo...czas dla rodziny ...do usłyszenia.Pozdrowienia dla wszystkich.
nowaa43 / 2008-01-19 12:32 / Idalia
Dzień dobry wszystkim (w Wawie strasznie ponuro) a miłośnikom naszych wspaniałych złotek przypominam o trzymaniu kciuków o 20 grają z Serbią, niestety nie obejrzę, bo nie mam eurosportu 2. Pozdrawiam .
5424 / 2008-01-19 12:44 / Fan Linuxa Ubu
transmisja jest na eurosporcie.
nowaa43 / 2008-01-19 13:34 / Idalia
dzięki, zaczaję się coś może nie doczytałam, że tylko w eurosp.2.
barabaszek / 2008-01-19 12:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich w ten pochmurny dzionek.
kazelot / 2008-01-19 12:03 / Tysiącznik na forum
Panie Jargu-wieczorkiem będziecie na Skype?
kazelot / 2008-01-19 12:02 / Tysiącznik na forum
Miłośnikom bicia sie przez dwóch groźnych panów po buzi,przypominam dzisiaj w nocy Andriu vs.M.Mollo
barabaszek / 2008-01-19 12:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Wiesz może na jakim programie będzie relacja na żywo?Pozdr.
kazelot / 2008-01-19 11:20 / Tysiącznik na forum
Płyta Motorhead-Orgasmotron-daje solidną porcję energii.Właśnie mnie dobudziła.
faluch / 2008-01-19 10:57 / Bywalec forum
Witam
Bigu mozesz wyrazic opinie co sie dzieje ze złotówką?
Od kilku dni gwałtownie sie osłabia...chyba jeszcze sobie poczekamy na zakupy zagranicznych
pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-01-19 11:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - zlotowka takze graja tak jak akcjami , lada dzien zacznie sie gra na usd.. kapital zagraniczny kupuje nasze akcje systematycznie..Pozdr..
Big Lebowski / 2008-01-19 09:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
Big Lebowski / 2008-01-19 10:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak juz pisalem wczoraj Dow oraz inne rynki w przyszlym tygodniu obstawiam spore odreagowanie - czesc inwestorow powinna to wykorzystac Plan prezydenta USA ratowania gospodarki - musi zatwierdzic kongres - wiadomo ze beda klotnie stad reakcja inwestorow byla taka jaka byla - to ze amerykanie robia wszystko zeby ratowac gospodarke to widac - ostre ciecie stop ktore nastapi - przyniesie poprawe juz za kilka miesiecy - gospodarka USA zanotuje spowolnienie - recesji uniknie , sprawa bankow i instytucji finansowych - wiadomo bylo ze bedziemy wszyscy zarzucani negatywnymi informacjami temat musi byc przetrawiony -to ze inni orientalni inwestorzy widza szanse na niezly zarobek i kupuja udzialy w amerykanskich instytucjach finansowych swiadczy o tym ze maja niezly zmysl do robienia interesow - i krzyki naszych rodzimych rasistow malo kogo wzrusza , gdyz my uwazamy sie za narod wybrany - mielismy przeciez papieza ;-)) hm.. inni takze mieli i maja..Na naszym rodzinnym podworku rynek mysle ze jest mocno wyprzedany - jakos nikt nie wspomina o meldowaniu wynikow - nikogo to nie obchodzi ;-)) fundusze powoli zaczna - beda zmuszeni ujawniac nowe zakupy , wiekszosc juz zapowiada wedrowke wig20 na 2500pkt - jezeli wszyscy to zapowiadaja tzn. beda kupowac przy 2700 .. jak bedzie pokaze nam rynek ja mysle ze sa walory ktore mozna partiami dobierac - lecz niczego nie polecam.. tekst ten stanowi prywatne przemyslenia i tak powinien byc odbierany..
pawlitos / 83.175.191.* / 2008-01-19 12:37
Witam serdecznie Szanownego inwestora tego forum - Bigu jesli możesz skomentować sprawe spólki Ponar Wadowice byłbym serdecznie wdzięczny.Wielu inwestorom zapewne również się nie podoba obecna sytuacja związana z ta spólką.Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
de havik / 2008-01-19 10:41 / portfel / "Tysiącznik na forum"
witam,

rzeczywiście (o czym pisałeś) co raz wiecej informacji o zwiększaniu udziału w poszczególnych spółkach... no i wykresy zaangażowania funduszy w akcje (pisał o tym Mari), cały czas w góre

nawet jesli to nie jest dno, to chyba jesteśmy bliżej niż dalej
anonim_03 / 2008-01-19 10:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Wszystkich.
Od września 2006r. do koło marca 2007 r. media niemieckie żyły zwolnieniami w Simens-Benq. Straciło wtedy pracę pare tysięcy ludzi, w blasku reflektorów.
W tym samym czasie, po cichu gospodarka tworzyła 100 000 miejsc pracy miesięcznie, w sumie ponad 1 milion w ciągu roku.

Media nie kłamią ... ale przedstawiają niereprezentatywny wycinek rzeczywistości.
5424 / 2008-01-19 10:08 / Fan Linuxa Ubu
cześć wolny wekend to nie jest głupia sprawa
kazelot / 2008-01-19 09:59 / Tysiącznik na forum
Sie mano Jeff,mordo Ty moja.
Witam wszystkich.
Big Lebowski / 2008-01-19 10:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Andrzej.. Pozdr..
barbarka / 17.255.241.* / 2008-01-19 02:17
dobranoc
spij moje dziecie
i snij o nagiej kobiecie
mari / 2008-01-18 23:50 / Achi
a w fundach znów zwiększenie procentowe udziału.znaczy odbierali od wywalających na odbiciu.:-))
mari / 2008-01-18 23:41 / Achi
wygoniłem syna spać:-))
Chciałem napisać parę słów o politykach i gospodarce ale...
Powiem tylko ciekawe czy będzie ich stać na to by szybko upraszczać ,likwidować a tam gdzie nie można to obniżać podatki i redukować wydatki czy tylko będą o tym gadać i wykazywać że są pełni zapału ale nie mogą.
Inaczej-czy Tusk okaże się mężem stanu czy tylko marnym politykiem.
Zadanie ma trudne jak nigdy dotąd.
no może zwalczenie hiperinflacji było równie trudnym zadaniem.
pzdr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy