Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
boruvva / 2008-01-17 09:32 / WrocLove
Witam,udanych tranzakcji życze
Dołączam sie do pytania "zońka19". Jaki kurs funta przewidujesz Big'u??
Pozdrawiam
pietroo / 2008-01-17 09:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam wszystkich
dzisiaj ładnie podskoczyło na początku, ale jak będzie dalej?
nowaa43 / 2008-01-17 09:24 / Idalia
Dzień dobry wszystkim i powodzenia w tym co się bedzie działo
al_capponi / 89.228.33.* / 2008-01-17 09:22
dzien dobry dude,witam wszystkich
kazelot / 2008-01-17 09:15 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry.
Nosił wilk razy kilka...............ostrzygli znów owce :-(
zońka19 / 2008-01-17 09:12 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich
jak nie zielonego to chociaz zerowego dnia zyczę
Bigu widzę ze jestes specjalistą od walut
powiedz mi proszę jak obstawiasz funta na koniec roku ?
pozdrawiam :)
Big Lebowski / 2008-01-17 08:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..udanych transakcji zycze..
mari / 2008-01-17 08:54 / Achi
Czołem Big ,Czołem załoga!
Jarg / 2008-01-17 08:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie

Azja zrobiła sobie dzisiaj odpoczynek od spadków... jest szansa na podobne odbcie i w Europie. A czy u nas? Mam nadzieję, że posiadacze różnistych papierów (mniej)watrościowych mają nieco więcej oleju w glowie, niż naczelni poważnych (dotąd) dzienników... No cóż, może im wydaje się, że teraz więcej zarobią... suma sumarum jednak - stracą wszyscy.
Jarg / 2008-01-17 08:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
... i oczywiście życzę wszystkim udanego dnia i zieloności... nie tylko w warzywniaku :)
superman / 2008-01-17 08:21 / Tysiącznik na forum
dzien dobry,
zycze zielonego zamkniecia
TaS / 2008-01-17 00:23 / Tysiącznik na forum
czytam Was i czytam i od samego rana rozmyślam nad rzuceniem sie na głęboka wode - kapitał mam niewielki - i kuszą mnie KGHM, KredytBank... siedze i myśle nad nimi... heh...

C/Z na poziomie 5 jak w KGHMie brzmi smakowicie na dłuzszy termin...

ot dywagacje nowicjusza leszczucha ;)

dobranoc :)
Jarg / 2008-01-16 23:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mały ruch w kąciku o tej porze... Jak widać dzisiejsze emocje zmogły inwestorów :-)
kloszard / 2008-01-17 00:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Jarg...zglaszam sie.... :-)
Jarg / 2008-01-17 00:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja też już przyjmę pozycję horyzontalną :)

Dobranoc
kazelot / 2008-01-16 23:19 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocy.Giełdowi optymiści.............i pesymiści też
Jarg / 2008-01-16 23:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc Andrieju...
Jarg / 2008-01-16 23:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zgadnijcie, o jakiej spółce napisał dzisiaj pewien inwestor:
cytat]
Myślę, że w końcu dotarliśmy do dna. Średnie kroczące wskazują na akumulację papiera. Dzisiejszy kurs ewidentnie został sztucznie zaniżony. Teraz parę dni pomielimy się na tym poziomie, może liźniemy 3 gr. (korekta w "locie"), a później będziemy obserwatorami spektakularnych wzrostów. Współczuję kolegom wywalającym dzisiaj po 4 gr.
Wszystkim naganiaczom życzę rychłego powrotu do zdrowia (psychicznego oczywiście).

Ten papier i jego akcjonariat nie przestaje mnie zadziwiać, także w pozytywnym znaczeniu - przecież śmiech to zdrowie.
de havik / 2008-01-16 23:19 / portfel / "Tysiącznik na forum"
niby tak,

ale kto wie, czy to nie najłatwiejsze 100%, w tej chwili :)))
Jarg / 2008-01-16 23:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Absolutnie nie neguję możliwości drzemiących w tym walorze (czego nieraz dowiódł).
Zwraca jednak uwagę, że tak powiem: wyjątkowa "asertywność" akcjonariuszy :)
kloszard / 2008-01-16 22:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dobry wieczor wszystkim...ciekawy dzien...dla mnie glownie dt..troche dobieram...y, nie sadzilem zeaz tak wyciagna..obroty solidne....
mysle, ze jeszcze bedzie test sprawdzajacy, ale troche sie przeczyscilo....
Big... nie gniewaj sie..czasem chce troche...hm...poszerzyc swiadomosc:)...wiec troche prowokuje....po prostu chyba czasem za grzecznie tu dla mnie....tylko w fermencie rodzi sie wartosc... :-) pozdrowienia
risky-rainmaker / 2008-01-16 22:58 / Ostatni Optymista
w fermencie rodzi się alkohol....:)))
kloszard / 2008-01-16 23:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tez....i to w wielu formach, kolorach i procentach :-)
gabrik / 2008-01-16 22:50 / portfel / Wierny Forumowicz
pozwole sobie cos wpisać nigdy nie mozna być mądrzejszym niż rynek ale trzeba zdawać sobie sprawę w jaki momencie jest rynek skoro ktoś nie sprzedawał gdy indeksy były 40 czy 20 procent wyżej a sprzedaje teraz ti jego wiedza widocznie tak mu każe natomiast ja nadal "widzę" to co pisałem w ubiegłym tygodniu że sa dla mnie (a teraz nawet mocniejsze) sygnały możliwości zmiany tendencji i obecnie gdybym grał na kasowym to kumulowałbym sobie walory oczywiście nie na pałę ale po ich analizie lub ewentualnie kupił jednostki funduszu (totalnie się w nich nie rozeznaje) zweryfijuję to dopiero na wyrażny sygnał rynku tzn. gdy rynek wyrażnie "stratuje" poziom 2875-2917 na wig20.

i powiadam zastanawianie się kto teraz kupi czy kupuje akcje nic nie daje tylko zaprząta umysł a pisanie że to spekuła i na krótko no cóż gra na giełdzie to spekulacja i trzeba to szybko zaakceptować a nie na siłę wmawiać sobie "jestem inwestorem"
Jarg / 2008-01-16 23:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No wiesz Gabriku, paru "inwestorów" poczuło się pewnie urażonych, że ich inwestycję życia nazywasz giełdową spekulacją :-)) No cóż, tylko zatwardziały kontraktowiec może nie w pełni czuć to ulotne marzenie o fortunie po latach :-) Pozdrawiam
gabrik / 2008-01-16 23:28 / portfel / Wierny Forumowicz
nie,nie zatwardziały czy nie ale nawet kontraktowiec zapewniam może czuć a nawet powinien to marzenie mieć :-)
kloszard / 2008-01-16 23:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
powiem szczerze, ze podziwiam inwestorow, ktorzy planuja inwestycje na lata....mnie udalo sie tylko ostatnio z msz...znalem go bardzo dobrze...i wierzylem w opacha....kiedys z optimusem i getinem ....w usa z apple...hm...wierzysz w ludzi....dlatego tylu ludzi uwierzylo w lccorp ....
Jarg / 2008-01-17 00:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Takich jest bardzo niewielu. Najczęściej długość zaangażowania w dany walor wynika z przymusowego przekwalifikowania z gracza w inwestora długoterminowego :) Natomiast zupełnie inne motywacje pojawiają się po przekroczeniu pewnego progu zaangażowania. Wówczas dochodzi już uczestnictwo w RN... wejście w pewien krąg wtajemniczonych, istotne profity z dywidendy etc. Ale to już jest inny wymiar...
kloszard / 2008-01-17 00:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hm...mysle ze uczestnictwo w RN to co juz zupelnie innego...ale jak ludzie pisza ze maja akcje przez 12 lat...matko i corko....Jarg Ty chyba cos miales :-)
Jarg / 2008-01-17 00:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
He, he... posiedzenia RN to najczęściej nudy... dopóki firma nie popadnie np. w tarapaty... wtedy robi się ciekawie... słowo! :-)
kloszard / 2008-01-17 00:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wierze :-)
ja tylko w zarzadach...tez nuda..te godziny...te wycieczki ego...walka o wladze....bezsens dla mnie :-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy