Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Martinezzz / 2008-01-15 20:37
jedno co dziwi że nie widać zwiekszonej ilosci komunikatow ze spolek o wychodzeniu funduszy. właściwie to dzisiaj zadnego nie znalazlem a coraz wiecej jest komunikatów o nabywaniu akcji przez członkow zarzadu, prezesów itd. cos mi sie wydaje że sami sobie wmawiamy te ogromne kolejki w bankach i BM. sami sie nakręcamy a później to już książkowy model śnieżnej kuli
anonim_03 / 2008-01-15 20:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
w PKO BP kolejki były, są i pozostaną :-)
marboru / 2008-01-15 20:39 / portfel / "Bankier giełdowy"
a pracujesz w Banku?
Martinezzz / 2008-01-15 20:52
o bankowości to mnie uczyli ale kariera zawodowa potoczyła sie w innym kierunku. po prostu wg mnie zaczynamy szukac układu i trzymajacych wladzę wsrod funduszy inwestycyjnych. fundy dały początek a teraz to juz leci swoją drogą
marboru / 2008-01-15 21:10 / portfel / "Bankier giełdowy"
to uwierz proszę w ilość umorzeń.
umorzenia się niedługo skończą.
Big Lebowski / 2008-01-15 20:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dla wielu inwestorow obecne zachowanie rynku to zaskoczenie , pierwszyzna itd. dla mnie, dla Jarga , Igly itp niepierwszyzna i tak jak pisalem spadek moze byc taki ze skarpetki spadna - obecnie hm. boli ale w normie ,
kloszard / 2008-01-15 20:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Big..wiele maluchow spadlo juz 70-80% od szczytow....jak na spadanie skarpetek mysle, ze wystarczy....
cienias nr.1 / 83.29.50.* / 2008-01-15 20:25
dla mnie natomiast to jest pierwsza faza bessy.
odbicie na które wszyscy czekają ??? będzie a i owszem , jedni zamkną pozycje inni będą czekać na więcej.
myślę że tak jak i skala spadków wszystkich zaskoczyła, tak i skala wzrostów zaskoczy.
(obawiam się tylko że raczej niemile) większe odbicie ( według mojej oceny będzie z niższych poziomów)
j jeszcze jedno nie chciałbym być odbierany jako wieszczący spadki,i nie czekam na to aby was oskubać z tanich akcji .
myślę że większość sama je odda.(tylko na to potrzeba czasu)
zaznaczam że to są tylko moje przemyślenia .r.
Big Lebowski / 2008-01-15 20:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wykluczyc niczego absolutnie nie mozna..
MaxRipper / 2008-01-15 20:20 / portfel / Bywalec forum
:) Heh Bigu sam nie wiem czy chcialbym byc taki twardy jak ty :).
Ogolnie w obliczu takich spadkow przypominaja mi sie te wszystkie zlote zasady zarzadzania kapitalem. Oby w obliczu mega wzrostow o tych zasadach nie zapomniec.

P.S. Dla nieświadomych podaje tabelke odrobienia strat - spadek ceny o:
5% - wymaga 5,3% wzrostu (aby wyjsc na 0)
15% - 17,6%
30% - 42,9%
50%-100%
a dalej to juz szkoda pisac...
Big Lebowski / 2008-01-15 20:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dlatego czesto pisze zeby pomnazac ilosc akcji i grac juz obranymi - nie skakac z dwojga zlego mozna probowac..
MaxRipper / 2008-01-15 20:31 / portfel / Bywalec forum
Swego czasu myslalem jeszcze nad dokupowaniem akcji po niższych cenach - usrednianiem w dol (chyba o tym mowisz) - ale to chyba nie dla mnie - IMHO spore ryzyko i kasa dla podkupowania sie moze w skonczyc...

Widze ze rodzi sie dysputa o zarzadzaniu ryzykiem :)
Big Lebowski / 2008-01-15 20:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
absolutnie nie sprzedajesz 1000 akcji x i starasz sie odkupic 1100 akcji x..
MaxRipper / 2008-01-15 20:40 / portfel / Bywalec forum
Hmm ciekawe :). Kiedys musze sobie zrobic symulacje dzialania tego sposobu bo wydaje sie bardzo logiczny :)

Kiedys tez czytalem o dokupowaniu kolejnych partii akcji po wzroscie o X punktow. W ten sposob na koncu mamy zaangazowany spory kapital a ryzyko poczatkowe jest stosunkowo male. Niestety nie jest to system bez wad - w momencie gdy akcje zaczynaja spadac zyski topnieja w tempie ekspresowym.. :) Ktos zna jeszcze jakies dobre metody zarzadzania?
mari / 2008-01-15 21:06 / Achi
może to komuś pomoże
http://www.efixpuls.pl/cotton2/dokumenty/produkty/akademia/money_management.sxw.html
marboru / 2008-01-15 20:18 / portfel / "Bankier giełdowy"
witaj Dude.......
niestety Dupa............na pocieszenie powiem napiszę tylko tyle, ze fundowi.......powoli kończą umorzenia..........trochę chyba już opamiętania w nich wstąpiło.
Big Lebowski / 2008-01-15 20:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru..rynek jest mocno wyprzedany..
kloszard / 2008-01-15 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
od kilku miesiecy.....
marboru / 2008-01-15 20:34 / portfel / "Bankier giełdowy"
do końca tygodnia obstawiam, ze raczej odbicia nie będzie - no chyba,że na niektórych walorach.......
zamierzam kupować systematycznie - a tych akcji, które mam nie oddam ze stratą.
z drugiej strony patrząc na "własne" fundy to uważam, że z akcji to już sporo się wyprzedały.......ostatnie wyceny jednostek znacznie są mniejsze niż spadki na głównych indeksach.
risky-rainmaker / 2008-01-15 19:59 / Ostatni Optymista

2008-01-15 18:28:41 | *.*.*.* | piotr.filip

bessa konczy sie wtedy kiedy ostatni optymista odda akcjie...
skomentuj
zgłoś do usunięcia



To ja chciałem Wam powiedzieć, że jeśli to bessa...i jeśli to prawda...to ja Wam mówię, że ja nie sprzedam...i bessa będzie trwała w nieskończoność :))
piotr.filip / 2008-01-15 20:06
Bo Ty jestes prawdziwy Inwestor a nie jakis tam leszcz do kwadratu...:)))
pietroo / 2008-01-15 19:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie,
Chciałbym Wam wszystkim podziękować za słowa otuchy i wsparcia. Jeszcze raz wielkie dzięki. Nie wiedziałem, że to tak się potoczy, ale będę walczył i starał się do końca, bo jestem uparty i bardzo mi na tym zależy.
Powoli na jakiś czas dam sobie spokój z giełdą, bo mam inne sprawy, ważniejsze dla mnie na głowie. Ale będę tutaj zaglądał, jeśli pozwolicie i czasem coś napiszę.
Pozdrawiam Gospodarza i wszystkich tu zaglądających.
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Big Lebowski / 2008-01-15 20:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Pietroo .. to czy masz sprzedac akcje czy zostawic - tego Ci nie powiem , natomiast powiem Ci zebys zabral sie do pracy i to ciezkiej a poczujesz sie lepiej - czas ze maly dt i bajerek forumowy i mozna zyc - odchodzi w przeszlosc , zarobisz pieniazki zainwestujesz jesienia i wszystko wroci do normy - obecnie wygladanie manny z nieba i katowanie sie nic nie daje .. Pozdrawiam..
pietroo / 2008-01-15 20:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bigu,
Postanowiłem pozbywać się akcji. Może nie tak na hurrrra i na razie daję sobie spokój z giełdą. Zresztą widzę, że teraz to nie przelewki, a ja nie mam do tego obecnie głowy. Co innego ją zajmuje, to co jest naprawdę ważne. A kasa kurczy się z dnia na dzień i nie bardzo wiadomo kiedy ten proces się zatrzyma.
Zrobię tak jak mi radzisz. Dzięki wielkie.
Pozdrawiam
kuzynx / 2008-01-15 20:37 / Tysiącznik na forum
Bylem za granica na wakacjach, zeby zarobic na ostatni rok studiow, w poprzednim semestrze juz dorabialem, bo wiedzialem ze w tym roku juz stypendium miec nie bede , stracilem prawie wszystko, wczoraj w oczekiwaniu na na odbicie zapakowalem sie w akcje i wyszlo tak jak wyszlo, w tej chwili jestem na minus - troche pieniazkow jest pozyczonych, teraz musze isc do pracy, bo po prostu nie mam na utrzymanie, a na studiach dziennych z tym jest ciezko i jestem w totalnej kropce, takze chlopie nie jestes sam, podobno dobrze jest na poczatku dostac w leb, ale ja chyba dostalem mlotek pneumatycznym, pozdrawiam.
pietroo / 2008-01-15 20:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj,
ja straciłem dużo kasy, ale teraz mam inny kłopot, bo tracę coś co ma większe dla mnie znaczenie,
ale dzięki za Twoje słowa, będę trzymał kciuki za to abyś wyszedł z tych tarapatów
pozdrawiam
kuzynx / 2008-01-15 21:22 / Tysiącznik na forum
moge sie domyslac o co chodzi... powodzenia.
zońka19 / 2008-01-15 20:06 / Tysiącznik na forum
Pietro będzie dobrze , za jakis czas będziesz się śmiał
trzymaj się i powodzenia
pietroo / 2008-01-15 20:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Uważam Was za swoich przyjaciół, mimo iż znamy się tylko wirtualnie. A jest takie powiedzenie, że przyjaciół poznaje się w biedzie. I ja się w mojej "biedzie" na Was nie zawiodłem. Jesteście wspaniali.
nowaa43 / 2008-01-15 20:19 / Idalia
Pietroo cieszę się,że się odezwałeś, Ty też jesteś wspaniały

na poprawę nastroju specjalnie dla Ciebie od chyba starszej koleżanki trochę Bigowej muzyczki

http://www.youtube.com/watch?v=TS9_ipu9GKw
pietroo / 2008-01-15 20:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:-)))))))))))))))))))))))
kazelot / 2008-01-15 19:50 / Tysiącznik na forum
Jeżeli to korekta to taka kozacka,szorujemy nieźle po bruku.obyś miał rację Jeff.
5424 / 2008-01-15 19:42 / Fan Linuxa Ubu
Bigu naprawdę uważasz że to tylko silna korekta i nic głebokiego się za tym nie kryje.
5424 / 2008-01-15 19:37 / Fan Linuxa Ubu
jaki wpływ na zachowanie rynku może mieć nabliższa wypowiedz Berneka możę ona coś zmienić ...........na lepsze.
Big Lebowski / 2008-01-15 19:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na Bloombergu bardzo czesto pojawia sie taki napis :" Inwestorzy handluja akcjami na wlasne ryzyko - akcje moga rosnac lub spadac.." pamietajmy o tym..
Sancho Panches / 2008-01-15 19:45 / Bywalec forum
witam Bigu i kacikowiczow:)
fajnie brac udzial w takich momentach:) kurz, pot, lzy strach, radosc:) chyba nie ma lepszej szkoly zycia
uczmy sie, uczmy
pokory nigdy za duzo.. szanujmy pieniadze i nastepnym razem nie wchodzmy calym kapitalem na rynek....
komus pieniadze nie pracowaly na lokacie???
hehe...
PS: zmienilo mi sie troche nastawienie.. zyskow ktore zdobylem nigdy nie zainwestuje juz w 100%... trzeba troche zawsze wydac... zwyczajnie prze pier niczyc.. po to sie w to bawimy:)
Sancho Panches / 2008-01-15 19:57 / Bywalec forum
w zadnym wypadku, przypadek:) ale jesli tak bylo to tylko potwierdza typowe nastawienie wiekszosci swiezych inwestorow z polowy tamtego roku.....
po co dywersyfikowac portfel skoro akcyjne rosly po 10%/mies a zrownowazone tylko po 3%???
nie lepiej pojsc od razu w akcyjne??
nic na to nie poradzimy mechaniku... mleko sie rozlalo....
mechanik_7 / 2008-01-15 20:01
SP masz racje tylko w 50 % (odezwe sie pozniej)
kazelot / 2008-01-15 19:11 / Tysiącznik na forum
Nie,że Ty klękasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jeff,bój się........
Tak parafrazuję swój dopisek:Żelazo nie klęka........To nie dotyczy nikogo z forum
kazelot / 2008-01-15 19:09 / Tysiącznik na forum
2008-01-15 13:24:37 | *.*.*.* | anonim_03 [ Portfel ] [ Uznany Gracz Giełdowy ]
dzieki ...
może nie napisałem, chodzi mi o głośniki do komputera do salki do
telekonferencji w robocie. Nie będziemy tam jazzu słuchali ;-)
-------------------------------
Bose to pewien rodzaj prestiżu(szczególnie w Niemczech)
Więc jeśli o to chodzi to jak najbardziej.
Jeśli o jakość dźwięku to taniej kupisz coś równie dobrego.
kow@l / 2008-01-15 18:53 / Bywalec forum
Oooo...Redakcja mi cos dopisala. Tak ,bywam na tym forum!

P.S. Big przez to forum mam duze straty (mam nadzieje ze widzisz przymrozone oko) i wiesz, co mysle, takich ludzi jak ja to nie fora powinny uczyc gry na gieldzie, tylko teoria, teoria i jeszcze raz teoria, a przede wszystkim samodzielne decyzje. Zoltodzioby ida z tlumem, za glosem lidera, za plotka, niezdolni do podejmowania szybkich i swiadomych decyzji i sa po kolei odstrzeliwani. Nadzieja nie gasnie w nich do konca,......w koncu gasnie i sprzedaja wszystko, czuja sie przegrani. Wiem bo sam tego doswiadczam, lecz jestem w komfortowej sytuacji. Gram oszczednosciami, ktorych nie bede potrzebowal przez nastepne kilka lat i ta "gre" chodz nie malymi pieniedzmi, traktuje jako nauke na przyszlosc.
Dude, ty jestes liderem, za toba podaza duza grupa ludzi, wiec i na tobie spoczywa duza odpowiedzialnosc. Kazdy podejmuje wlasne decyzje lecz ty masz ogromny wplyw na decyzje wielu, w takich czasach jakie nadeszly, twoja postawa moze byc zarowno wzorem jak i przeklenstwem. Mysle, ze gdybym nie znalazl tego forum juz by mnie na gieldzie nie bylo, lecz moja sytuacja jest inna. Dla wielu innych,.... chyba by lepiej bylo, gdyby tego forum nigdy nie znalezli.

Pozdrawiam, zelazo nie peka!
MaxRipper / 2008-01-15 19:06 / portfel / Bywalec forum
Ehh ciężko mi jest gdy ludzie tracą duże pieniadze bo wiem ze wśród nich mogę być rownież ja...
Kowal ty po prostu musisz nauczyc sie grac wg pewnych zasad. A rady innych traktowac jako wskazowke lecz nigdy slepo za nimi nie podazac. Osobiscie uwazam ze Big jest naprawde dobrym inwestorem-praktykiem. Wiele juz przeszedl wiele widzial. Jednak rynek potrafi zaskoczyc kazdego...
kow@l / 2008-01-15 20:08 / Bywalec forum
Ja tez tak uwazam. Mam swoj rozum, lecz i nature hazardzisty i niestety ucze sie na swoich bledach. Co nie znaczy, ze nie wyciagam wnioskow.
Jak wiesz nauka jest procesem, a gielda to nie studia gdzie zdajesz egzamin i dostajesz tytul.

Moj, post nie byl przeciwko Bigowi, poniewaz mam duzy szacunek do jego wiedzy i doswiadczenia. Ja pisalem do czytajacych takich jak ja,... ktorych jest wielu. To bylo jak podsumowanie pewnego okresu, ktory mam, mam nadzieje juz zasoba
mechanik_7 / 2008-01-15 19:12
Max zgadzam sie w 100% nad wszystkimi wpisami nad naganianiem na spolki nalezy sie zastanowic i przemyslec. decyzje kazdy podejmuje sam. ale czy za duzo optymizmu to nie za duza kurtuazja gospodarza
MaxRipper / 2008-01-15 19:29 / portfel / Bywalec forum
Na pocieszenie powiem tylko ze jak opadnie kurz bo tej krwawej bitwie na nowo bedzie mozna budowac portfele - oczywiscie nie mowie kiedy sie to stanie bo nie mam bladego pojecia :). Swoja droga wielu z tu obecnych inwestorow uderzy o kamieniste dno i odejdzie z rynku - nielicznie pozostana, wyciagna wnioski i zaczną wszystko od nowa z poteznym bagazem doswiadczen.

A jesli chodzi o ostatno krazace powiedzenie, że zelazo nie peka - coz sa straty ktore mozna odrobic w ciagu kilku dobrych sesji, sa tez takie ktore wymagaja wielu miesiecy hossy. To jakie straty toleruje kazdy z nas zalezy od charakteru - porownywanie tych ktorzy trzymaja akcje z kilkudziesiecioprocentowymi stratami do żelaznych inwestorow (żelaza) jest bledne...
mechanik_7 / 2008-01-15 19:24
Bigu, ciekawe co by bylo gdybys odtrabil besse, recesje, krach. Ilu by uwierzylo a kto by mial jeszcze watpliwosci. W sumie to w Twoim interesie bo zamierzasz kupowac
MaxRipper / 2008-01-15 19:31 / portfel / Bywalec forum
Ej ej Mechaniku - na Biga nie ma sie co zloscic bo tak jak mowilem każdy z nas podejmuje decyzje samodzielnie. Ja zawsze szanowalem jego zdanie jako zdanie starszego stazem... kolegi :). I nadal bede je respektowal - ale to co kupie i kiedy sprzedam bedzie zalezalo ode mnie - TYLKO I WYLACZNIE.
mechanik_7 / 2008-01-15 19:42
na nikogo sie nie zloszcze a na pewno nie na Biga. o tym co kupuje i kiedy sprzedaje decyduje ja. tak tez napisalem


2008-01-15 19:12:51 | *.*.*.* | mechanik_7
Max zgadzam sie w 100% nad wszystkimi wpisami nad naganianiem na spolki nalezy sie
zastanowic i przemyslec. decyzje kazdy podejmuje sam. ale czy za duzo optymizmu to nie
za duza kurtuazja gospodarza
MaxRipper / 2008-01-15 19:56 / portfel / Bywalec forum
Heh chodzilo mi o ten drugi post :):
"
2008-01-15 19:24:13 | *.*.*.* | mechanik_7
Bigu, ciekawe co by bylo gdybys odtrabil besse, recesje, krach. Ilu by uwierzylo a kto by mial jeszcze
watpliwosci. W sumie to w Twoim interesie bo zamierzasz kupowac"

Ale jesli nie masz pretensji do gospodarza to ok - zapomnijmy o tym :).
Big Lebowski / 2008-01-15 18:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gdyby tak bylo to posluchano by mnie we wrzesniu i obecnie wszyscy byli by usmiechnieci - oficjalnie moge powiedziec ze nikt mnie nie posluchal .. dokladnie nikt.. Pozdr..
5424 / 2008-01-15 19:20 / Fan Linuxa Ubu
ja cię posłuchałem wtedy jestem uśmiechniety nie biadole, dla mnie spadki mogą trwać i ze dwa tygodnie
kow@l / 2008-01-15 19:02 / Bywalec forum
Szacunek, pamietam....tez czytalem te slowa. To jednak niczego nie zmienia.
Big Lebowski / 2008-01-15 19:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Powiem inaczej - ja nie widze tu konca swiata - dla mnie to korekta..
jaano / 2008-01-15 23:32
oby jak najkrotsza... ;)
bo juz tez niezle wtapiam... najgorsze jest to ze czlowiek ma niechec do inwestowania po takiej wtopie a to chyba czasem najlepszy moment...
pozdrawiam wszystkich
kazelot / 2008-01-15 19:01 / Tysiącznik na forum
Jeff,dodaj coś co na pewno wielu zaskoczy.Ty sam siebie nie posłuchałeś i to własnie najdziwniejsze.
Żelazo chyba zaczyna klękać.
Big Lebowski / 2008-01-15 19:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie klekam , tylko nalezy wyciagac wnioski i dalej do przodu..
Big Lebowski / 2008-01-15 18:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wszyscy sa blisko0 lecz nie doklanie tak - bessa sie konczy zawsze wtedy gdy zarzadzajcy w instytucjonalnych - kapituluja , wowczas to wlasnie jest koncem bessy - nastepny etap to akumulacja..i czekanie ..;-))
:-o / 87.207.225.* / 2008-01-15 18:47
A kiedy zarządzający kapitulują ?
Big Lebowski / 2008-01-15 18:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
potezne pakiety rzucane na rynek - i rynek to odbierze - wowczas jest zakonczenie bessy ..
mechanik_7 / 2008-01-15 18:59
to odnosnie pakietow rzucanych na rynek
WIT / 2008-01-15 18:33 / Bywalec forum
Mamy wiec kolejną głęboką korektę czy to już bessa zawitała na rynkach...
Teraz za wcześnie by wyciągać takie wnioski..czas pokaże...
zońka19 / 2008-01-15 18:27 / Tysiącznik na forum
ja jestem cała w strachu
Bigu Ty nic nie sprzedałes ?
Big Lebowski / 2008-01-15 18:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spoko Zonka - zdrowie najwazniejsze.. troche sprzedalem ale zaraz bede kupowal..
Big Lebowski / 2008-01-15 18:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Juz kiedys zadawalem to pytanie - ale powtorze - czy ktos wie kiedy konczy sie bessa ?
jotzet / 2008-01-15 19:30
Wtedy, gdy tu, na forum, znowu będziemy mogli przeczytać ".... a teraz Dude idzie grać w kręgle; bawcie się dobrze ....." :-)
piotr.filip / 2008-01-15 18:28
bessa konczy sie wtedy kiedy ostatni optymista odda akcjie...
kiedy....??? / 77.253.165.* / 2008-01-15 18:28
jak obrót na giełdzie po sesji podliczą na ok 100 milionów, tak było podczas ostatniej kilka razy obroty wynosiły po ok 90
kazelot / 2008-01-15 18:25 / Tysiącznik na forum
Wywalają fundy i jest duże tąpnięcie.
dako / 2008-01-15 18:23 / Bywalec forum
A już się zaczeła ?
WIT / 2008-01-15 18:20 / Bywalec forum
Witam
Teraz prosimy Dude o Twoja wersje
Pozdrawiam
WIT / 2008-01-15 18:16 / Bywalec forum
Wtedy gdy na parkiecie nie ma już żadnego optymisty.
Wtedy gdy wszyscy prognozują dalsze spadki a gdy pojawi sie osoba, która mówi, że już niedługo będzie lepiej jest przez tłum wyśmiana.
Wtedy właśnie kończy sie bessa
mechanik_7 / 2008-01-15 18:23
dla niektorych jest niesmiertelna. trwac bedzie wiecznie
ślicznooka / 2008-01-15 18:25 / Uznany gracz giełdowy
Big, kto wygrał maszynkę do mielenia wołowiny?:-)
Big Lebowski / 2008-01-15 18:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
przydzielil bym sobie - ale mam juz tyle tych maszynek do mielenia wolowiny ze chyba zaczne konserwy wolowe produkowac.. ;-))
Big Lebowski / 2008-01-15 18:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Juz kiedys zadawalem to pytanie - ale powtorze - czy ktos wie kiedy konczy sie bessa ?
mari / 2008-01-15 18:14 / Achi
Witaj Big.
bessa kończy się gdy ostatni leszcze puszczą,gdy na forum pojawią się wpisy typu :straciłem majątek ,nigdy więcej giełdy,poco mi to było...itp.,gdy brak już nadzieji na to że może skończyć się spadanie.:-))))))))))
lub inaczej :gdy mniej jest chętnych na sprzedaż akcji niż na kupno.
jeszcze troszkę i będzie można tanio kupić fajne firmy i wtedy skończy się bessa:-))
Big Lebowski / 2008-01-15 18:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mari .. pozdr..
Big Lebowski / 2008-01-15 18:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Juz kiedys zadawalem to pytanie - ale powtorze - czy ktos wie kiedy konczy sie bessa ?
Big Lebowski / 2008-01-15 18:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
trzy klony - to na wypadek gdyby kolejka sie utworzyla..;-))
superman / 2008-01-15 18:08 / Tysiącznik na forum
hm. trudne pytanie:
1. kiedy wiekszoc o niej wieszczy,
2.
3.
4.
...
ślicznooka / 2008-01-15 18:15 / Uznany gracz giełdowy
kiedy już dalej nie chce spadać, ale najpierw jest długo i dłuuugo i jeszcze raz dłuuugo marazm, po czym nieśmiało drga, ale dalej nikt nie wierzy we wzrosty.
Acha... jeszcze jest wersja, że wtedy, gdy oficjalnie zostanie ogłoszona recesja:-))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy