Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
TOMOK / 2008-01-10 20:26 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
kupiłem taką gotową marną pizze w sklepie...ile toto trzeba piec?
Muszę być jutro zdrowy...na imprezę idę...do kolegi...:-)
Pozdrawiam
5424 / 2008-01-10 20:36 / Fan Linuxa Ubu
przeczytaj na opakowaniu niektóre pizze nie wolno podgrzewać w mikrofali tylko w piekarniku
koochcik / 149.254.192.* / 2008-01-10 22:19
bo to gumowe sie przypali a metale ciezkie skoroduja, metan sie uwolni i wejdzie w reakcje z siarkowodorem z ogorkow z przeceny... a tak to wszystko tluszczyk zaleje i to smierdzace straci i jest git. smacznego :))
5424 / 2008-01-10 20:38 / Fan Linuxa Ubu
a żebyś się nie struł musowo 50 czystej.
ślicznooka / 2008-01-10 20:31 / Uznany gracz giełdowy
Przeczytaj na opakowaniu:) ale średnio 20 min...
przekaż pozdrowienia dla kolegi:)
TOMOK / 2008-01-10 20:33 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
podarłem opakowanie...dlatego pytam :-)))
Pozdrawiam
TOMOK / 2008-01-10 20:35 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
do needle idę na tą imprezę :-)))
Wpadnij...byłem kiedyś..fajnie było
Pozdrawiam
ślicznooka / 2008-01-10 20:41 / Uznany gracz giełdowy
Dzięki za zaproszenie, niestety działam mu na nerwy:-)
A nawet takiej pizzy zazdroszczę, przeprowadzam połowinę przez dietę i muszę gotować coś, od czego on schudnie, a ja nie:( ciężkie to...
TOMOK / 2008-01-10 20:45 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ja też mu działam na nerwy :-)
a kto mu nie działa ? ...ale idę...choć traktuje jakoś tak nijak mi się chce iść
A to drugie..fakt ciężkie
Pozdrawiam
party123 / 2008-01-10 21:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
No co wy, przecież to niespotykanie spokojny człowiek...
Trochę złośliwy ale żeby mu na nerwy działać? Nie przesadzacie oboje?
party123 / 2008-01-10 20:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

2008-01-10 16:21:47 | *.*.*.* | ślicznooka [ Portfel ] [ "Żeński bywalec forum :-)" ]
Rety, moja ulubiona zabawa:-)
1,6, 12, 24,28,32
biorę 10% wygranej:-)

Niestety dziś już nie zdążyłem postawić, jeśli w sobotnim będzie masz 10% :)
ślicznooka / 2008-01-10 20:17 / Uznany gracz giełdowy
Spoko, te liczby mają nieograniczoną żywotność:-))
ale deal jest deal:-))
Jarg / 2008-01-10 20:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, czyżbyś przerzucił się na pewniejsze sposoby zarabiania? :-) Pozdrawiam
party123 / 2008-01-10 21:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
:) Jakoś muszę odrobić te straty, wygram milion to będę już tylko 20% do tyłu :):)
Big Lebowski / 2008-01-10 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiadomo spadki - wiadomo ze mniejsze indexy cierpia - nie jestesmy wyjatkiem gdyz no niemiecki Mdax spadl -2,1 % , Techdax podobnie inne male indexy takze podobnie - do czego zmierzam - wielcy przebudowuja oraz uzupelniaja portfele - a nie maj zwyczaju robic tego na wzrostach - robia zawsze to na spadkach - nie bez powodu gpw zachowuje sie podobnie do czeskiej gieldy - kapital zagraniczny dzial juz w regionie - wrocimy do schematow ktore zawsze sie powtarzaja - beda wzrosty - najpierw wchodzi i kreci gielda zagranica , nastepnie nasze fundusze i kolejny etep ulica ..
Jarg / 2008-01-10 19:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie wieczorem

WIELKA WYPRZ w pełni. Ostatnie wydarzenia na GPW tak jakoś zbiegły się z posezonową kampanią reklamową Plusa urokliwie inscenizowaną przez kabaret Mumio.
Kabaret również zrobiły na giełdzie niektóre fundusze.

PS. Podobno we Wrocławiu jakiś emeryt rozwalił krzesłem komputer w biurze maklerskim. Wściekł się, bo ponoć przyszedł kupić obligacje, a za namową doradców w biurze kupił jednostki... choć złośliwi powiadają, że poradzili mu akcje Toory... :)

Pozdrawiam serdecznie
5424 / 2008-01-10 20:28 / Fan Linuxa Ubu
moich rodziców też uwilnie w banku chcieli orzenić z jednostkami funduszy.
Zauważyliście że znikneły reklamy funduszy z TV a tak na dobrą sprawę to oni teraz powinni zacdząć się reklamować.
Big Lebowski / 2008-01-10 19:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zloty sie umacnia Fed do konca roku obetnie stopy do okolo 3% i powtorze gdyz juz to pisalem a takze zrobilem zaklad nie bedzie mial wyjscia ECB jak chociaz symbolicznie obnizyc stopy .. na temat szkodliwosci obnizek stop i tezy o drukowaniu pieniedzy mozna na forach - naczytac sie do woli - gdyz kazdy ma prawo wypowiedzi i mozemy sobie gdybac - natomiast konkretnie moga sie wypowiedziec specjalisci bankowi z doswiadczeniem bankowosc na rynkach zagranicznych , moze jakas wartosc przedstawiac wypowiedz K. Bieleckiego , Balcerowicza - natomiast wypowiedz - Kazia z Dupiewka nad Notecia - ma nie wielka wartosc..
anonim_03 / 2008-01-10 20:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zauważ Bigu, że ludzie ze świecznika często odzanczają się rażącą niekompetencją. Jak nasz obecny Premier, obiecujący 2 tata temu dolara po 5 złotych za dwa lata, jak Pan Balcerowicz trzymający wysokie stopy, ale oszczędności w walucie opartej o zupełnie odwrone koncepcje czy jak eksperci Merill Lynch -- którzy teraz wieszczą recesję.
Zauważ że jedną z najbogatrzych osób na świecie jest Ździsiek z Omaha.
Big Lebowski / 2008-01-10 20:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Politycy zawsze klamia gdyz taka maja profesje - Balcerowicz na calym swiecie ma marke tylko nie w kraju.. w 2009 roku nastapi podnoszenie stop w USA - gdyz beda takie potrzeby a w naszym kraju maga byc obnizki ..
anonim_03 / 2008-01-10 20:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mówiłem działaniach w 2001- 2002 które były podwójnie szkodliwe.

PS. Uważam działania BB za bardzo rozsądne ... o czym się przekonamy jak nasza bańka mieszkaniowa zacznei oficjalnie pękać.
GODZI / 2008-01-10 20:07 / Bywalec forum
Mam nadzieje ze od czasu do czasu bede mogła o cos zapytac,cos wtracic
albo po prostu ''podsłuchac Was'' i w praktyce wykorzystywac wiedze tutaj
zdobyta .

Ciesze sie ze zdobyłam sie na odwage i "cos "napisałam
Big Lebowski / 2008-01-10 20:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witamy na forum i zapraszamy do dyskusji.. Pozdrawiam..
TOMOK / 2008-01-10 20:13 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
:-) jam tu nie gospodarz...ale ciepło witam
Pozdrawiam
ślicznooka / 2008-01-10 19:54 / Uznany gracz giełdowy
Nie zdziwię się, jak się Kaziu zaloguje i nam tu nawtyka:-))
Big Lebowski / 2008-01-10 19:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli imie bedzie sie zgadzac i miejscowosc - dochodzi jeszcze rzeka.. ;-))
GODZI / 2008-01-10 19:47 / Bywalec forum
Witam Dude i całe Towarzystwo
Czytam Was od jakiegos czasu wiele sie nauczyłam czytajac wasze komentarze
najbardziej podoba mi sie Wasz optymizm ,poczucie humoru
a wiedza na temat K A Z D Y jest powalajaca pozdrawiam

Kazia z Dupiewka nad Notecia
Jarg / 2008-01-10 20:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, może nie będzie bogato, ale na pewno jest wesoło :) Pozdrawiam

PS. Masz bardzo ładne imię :)
bohdan77 / 2008-01-10 21:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a Dupiewek nad Notecią to też bardzo urokliwy zakątek :)

dobry wieczór
dr / 83.23.99.* / 2008-01-10 19:33
witaj Bigu.dobrze zauwazylem, ze znow sie rozstales ze "STALOWYM UTRAPIENIEM":)? powodem jest zamieszanie na A4?? POZDR dla wszystkich obecnych
Big Lebowski / 2008-01-10 19:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
witaj.. powod - stopy puscily.. pozdr..
dr / 83.23.99.* / 2008-01-10 19:40
a nie uwazasz, ze ta krytyka STX jest troche nadto nakrecana??moze celowo? POMIJAJAC FAKT, ZE TO TYLKO prawieAUTOSTRADA:) AAA!! DZIEKI WSZYSTKIM ZA SLOWA OTUCHY W TYCH CIEZKICH CHWILACH:)
Big Lebowski / 2008-01-10 19:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Krytyka stx - male ma znaczenie - tak samo jak male ma znaczenie krytykowanie Budimexu - gdyz fundamentem w tych firmach jest akcjonariusz wiekszosciowy - w przypadku stx Autostrade - problem jest w tym ze np. akcjonariusz wiekszosciowy ma interes zeby byl niski kurs - gdyz moze miec zamiar dokupienia akcji z rynku - tak jak Solorz wydymal akcjonariuszy Elektrimu inni robia podobnie - wazny jest ich interes a reszta malo wazna..Pozdr..
dr / 83.23.99.* / 2008-01-10 19:53
mam wlasnie podobne zdanie. nie zawracam juz i zycze udanych trafien .tych na gpw i tych wazniejszych na KREGIELNI;) pozdr.
Big Lebowski / 2008-01-10 19:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dziekuje - pozdrawiam..
Martinezzz / 2008-01-10 18:55
Witam Biga i towarzystwo

Żeby pocieszyć to powiem że jeszcze trochę i bedzie lepiej. Jeszcze 3 sesje po -4 i mwig ląduje na 3 tyś osiagając dno wszystkich denek.

A na powaznie to znowu zagranica wykoleguje polskich inwestorów. terez kiedy powoli ceny na niektórych społkach robią sie bardzo ciekawe to kapitał zagraniczny bedzie zapewne powoli wchodził na nasz parkiet. a nasi? oczywiście pełna dystrybucja i sprzedaż w panice. dla kogo? dla zagranicy. a jak za kilka mc-y pojawią sie wzrosty i ulica powoli bedzie wracać na parkiet, a później emeryci do tfi to kto będzie im sprzedawał coraz droższe polskie papiery wartościowe? zagranica.
pozdrawiam
party123 / 2008-01-10 19:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kurcze, sobie wpisałem komentarz i mnie wysypało z forum :(
Więc teraz krócej - dlaczego wszyscy używają czasu przyszłego - _będą_ wchodzić. A może właśnie teraz jest to "będą"? Może właśnie przejmują akcje z drżących rąk?
Jak sądzicie?
ślicznooka / 2008-01-10 20:26 / Uznany gracz giełdowy
my wiemy, że tak jest, pozostali wejdą 15% wyżej:-)
Martinezzz / 2008-01-10 20:25
w tym problem ze nie wiadomo kiedy. w zwiazku z tym że nasz rynek jest najwiekszy w regionie i przez to bacznie obserwowany to wchodzenie kapitału zagranicznego bedzie niezauważalne do czasu. my sie wykrawiamy, przerzucamy sobie papier z rąk do rąk zamiast powoli, bardzo powoli skupować wybrane walory. niestetyt polski inwestor znow zostanie wykiwany
anonim_03 / 2008-01-10 19:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
twarde dno jest w okolicy 1800 ale poza tym całkowicie się zgadzam.
nielogo / 83.4.96.* / 2008-01-10 18:45
witam,

"Wall Street to jedyne miejsce, do którego jedni przyjeżdżają Rolls Royce'ami, aby zasięgać porad u tych, którzy podróżują metrem"


Zaciekawiony tematem przyłącze sie do zaszczytnego kącika inwestorów pieszczonych przez rynek. Czy rynek jest rzeczywiscie taki wredy na jakiego wygląda, zwłaszcza w ostatnich tygodniach?
Przecież jak mówią "Trend is your friend" więc czego się bać...chyba, że "HISTORIA UCZY, ŻE NIKOGO NIC NIE NAUCZYŁA"... ale gdy uda nam sie jakimś cudem (a te maja nadejść) opanować nieco techniki, cwaniactwa i giełdowego doświadczenia, a przede wszystkim WIEDZY dowiemy sie, że "Nie łap spadającej brzytwy" a co najważniejsze " żadne drzewa nie rosną do nieba ", a tym bardziej zyski. więc..."Jeśli nie masz pojęcia o diamentach, poznaj jubilera"... Giełda to nie promocja w hipermarkecie, jutro sie nie skończy, tak więc " nie spiesz się, stracić zawsze zdążysz "

I pamiętaj

Zasada nr 1: Nigdy nie trać pieniędzy. Zasada nr 2: Zawsze pamiętaj o zasadzie nr 1

a także

"nie chwal dnia przed 16.30"

na zakończenie dodam..."nie samą giełdą żyje człowiek" wiec "co się odwlecze to nie uciecze"

www.smieszne.na-pulpit.pl/smieszne2.jpg


Pozdrawiam
bohdan77 / 2008-01-10 21:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hehe

lot na północ

zaniżanie przed odpałem - to moje motto ;)

Nadzieja na odpał umiera ostatnia... to też niestety..;)
party123 / 2008-01-10 20:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jeśli chodzi o powiedzonka giełdowe to trzeba jeszcze pamiętać, że to nie są bezwzględne reguły, zwłaszcza że często sobie przeczą. Na brzytwę można odpowiedzieć: kupuj kiedy krew się leje, a na drzewo do nieba - pozwól zyskom rosnąć.
I tak dalej. Doświadczenie uczy kiedy jakie należy stosować.
Kiedyś jak będę to doświadczenie miał to potwierdzę albo zaprzeczę :)
Kai nielogo / 193.17.14.* / 2008-01-10 17:59
Witaj Big! Kiedys Cie prosilem o rekomendacje dla Staska... i zrobiles to... mozesz przypomniec ile to bylo... 24zl, czy 2,40zl? :) Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-01-10 18:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - byly dwie rekomendacje jedna wymieniles a druga gdy sprzedalem po 6,46 napisalem ze spadnie - wiekszosc z forum mnie odwiedzala zeby sobie pozartowac z tego powodu - sprzedales po 6,50 zl ? Pozdr..
Kai / 2008-01-10 19:02 / Tysiącznik na forum
Sprzedalem tak dawno, ze zdazylem o tym zapomniec. Teraz tylko DT (dosc agresywne)
TOMOK / 2008-01-10 17:49 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś :-) cześć ekipka :-)
A mi dziś dwie spółeczki urosły...zobacz Big...z Interferiami pomyliłem się o jeden dzień...przedwczoraj pisałem, że dostaną szansę...następnego dnia a dostały dziś.
No bo prawie 2 % na plusie dziś to sukces...
Damy radę :-)
Pozdrawiam
Kai / 2008-01-10 19:16 / Tysiącznik na forum
Jutro pewnie Magna Cie mile zaskoczy. Pozdrawiam!
Kai / 2008-01-10 19:20 / Tysiącznik na forum
A do Interferii mam sentyment, jeszcze wiosna wraz z Nafta i Zetkama to byly moje "okrety flagowe", no i daly troche zarobic :)
Big Lebowski / 2008-01-10 18:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gratki Tomaszku.. !!! do 2% wzrostua a jak cieszy co? Pozdr..
TOMOK / 2008-01-10 18:47 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Big ...2 % na plusie to szczyt marzeń :-)
Ciesz mnie jak nie spada więcej niż 7-8 %
Spadki rzędu 2-3 %...traktuję jako udany dzień:-)
Ano takie czasy...pewnie będą i lepsze i zmieni się hierarchia wartości...i na 2-3 % wzrosty będziemy narzekać.
Ja czekam.
Pozdrawiam
blondynka2 / 2008-01-10 17:53 / Bywalec forum
własnie sie za gapienie w TV zabieram, ale zobaczyłam ze przybył Tomok więc zerknełam, optymizmem odrazu powiało, mam takie odczucie, że jestes wieczny optymista, mylę się?? pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-01-10 18:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Blondyneczko - jezeli to nie tajemnica to napisz jaki masz portfel tzn sklad .. Pozdr..
blondynka2 / 2008-01-10 18:55 / Bywalec forum
witaj Bigu, żadna tajemnica, PPWK, BBIC,Ferrum,LCC,Swarzędz,MNI, ot i cały portfelik, wydaje mi sie że ani zły ani genialny, taki sobie, mój wybór po, ale było też: Police, Puławy i PGNiG (żałuję tych spółek niektóre z obecnych bym zamieniła na te), najgorsze w jakie sie wpakowałam to ACE i Kolastyna, duże straty, chociarz kolastynka fundamentalnie to dobra spółeczka tylko w kiepskim czasie zagościła w moim portfelu i za długo zwlekałam żeby się jej pozbyć, jak chyba u każdego duży opór przed realizacja start, ale były też chwile radości, jak na zdzichu jak jeszcze około 6-7 kosztował, dał zarobić, co do swarzędza to pewnie kicha, ale nowy prezio nowe nadzieje, może nowy cos pokaże, a jak nie to zobaczymy, zresztą swarzęc miałam jeszcze na początku giełdy (92 chyba), ale to byl tylko incydent w moim zyciu, szybko się zniechęciłam po poważnej wtopie, teraz więcej latek w metryce i inaczej do wszystkiego sie podchodzi, no i człowiek dorobiony to nie ma takiego cisnienia jak wtedy na finanse rodzinne, pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-01-10 19:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pottfel nie jest zly - proponuje skoro chcesz trzymac na longa - z kazdego waloru oddzielic czesc i w przyszlym tygodniu na odbiciu sprzedac - 50% portfela i odkupic taniej te same walory.. bedzie okazja..
TOMOK / 2008-01-10 18:02 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
różnie bywa...były momenty, że portfel zamykałem i nie chciało mi się z nikim gadać.
Ale się wraca...
Zrób sobie portfel będzie widać jak "walczysz" a i czasami ktoś miły wpadnie
Polecam
Pozdrawiam
jeronimo / 2008-01-10 17:43 / Bywalec forum
Cytat z filmu:
"trzymajmy sie ramy to sie nie posra*y"
blondynka2 / 2008-01-10 17:38 / Bywalec forum
nie no widze, że jest całkiem źle (a niby dlaczego ma być dobrze głupia blondynko ktos może zapytać) ide więc jakiegoś filma obejrzeć, najlepiej komedyje, pozdrawiam i do rychłego czytania
blondynka2 / 2008-01-10 17:27 / Bywalec forum
widzę że nikt nie ma ochoty na głupie gadki, słuchajcie tak naprawdę to mnie to też nie bawi, jestem w plecy kupa kasy, ale co mam zrobić, siaść i płakać czy poleźć i się upić, po poważnych przejściach z alkocholem to drugie nie wchodzi w grę więc zostaje mi tylko kpina, która może kiepsko wychodzi ale staram się wyluzowac bo stres to jest to co nas ponoć zabija powoli, gdzieś tam takie mądrości wyczytałam, no dobra kończę te p*******, pozdrawiam
Kai / 2008-01-10 18:08 / Tysiącznik na forum
Redukuj etapami. I nie zapominaj o gieldzie (to wazne!!!) Jezeli przyjdzie bessa (w/g mnie mamy ja od lipca)... sledz kursy, a przyjdzie taki moment ze kupisz w samym dolku. W nastepnym cyklu odrobisz straty z nawiazka. Ale ja jestem tylko malym żuczkiem i mozesz mnie nie posluchac :)
blondynka2 / 2008-01-10 18:35 / Bywalec forum
dziękuje za radę (pewnie lepsza niż taktyka którą przyjełam) ale mam skompletowany portfel i trzymam go na longa na dobre i złe :))) tym bardziej, że z racji pracy nie mogę śledzić na bierząco notowań, i powiedziałam sobie, że jak się da to nie oddam ze strata juz więcej, bo tak bywało, mój kolega inwestuje od słynnej prywatyzacji banku śląskiego, dawał mi poczatkowo rady, kupuje spółki na 4-5 lat i twierdzi, że na tym wychodzi, ja mu w konto nie zagladałam ale nie mam też powodu żeby mu nie wierzyć, wiec może to naiwne ale spróbuje w ten sposób, co nie oznacza że jak po drodze będa zyski (co się chyba może zdarzyć :))) ) to nie bede realizowac, pozdrawiam :))
Kai / 2008-01-10 19:13 / Tysiącznik na forum
Mamy podobny staz na gieldzie, tez zaczynalem od 5 spolek, bo tylko tyle ich tam bylo. Najwazniejsze w tym wszystkim jest to, aby sie nie zniechecac, gdy spadki trwaja 2-3 lata i wszystko sie kisi we wlasnym sosie.
nowaa43 / 2008-01-10 17:34 / Idalia
ja się żegnam na dziś bo komputer potrzebny rodzinie, można też się upić nigdzie nie łażąc, ale głowa boli potem tak samo... więc lepiej tylko delikatnie martini z lodem i cytrynką, najlepiej czerwone...albo whisky... tu lepiej bez lodu.... pozdrawiam wszystkich..
pietroo / 2008-01-10 17:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nieźle nas znowu przetrzepali
blondynka2 / 2008-01-10 17:19 / Bywalec forum
taki mały cytacik "Baza utrzymuje się ciągle na sporym plusie, czyli optymistycznie nastawieni do przyszłości (a nie dnia dzisiejszego) posiadacze pozycji na rynku terminowym są jeszcze w przewadze" , czy ktoś obeznany może zielonym (tfu niemodny kolor) to wytłumaczyć, może głupie pytanie, ale szukam choc cienia optymizmu, cos tam kumam tylko nie wiem czy słusznie, a zresztą kto pyta nie bładzi
krzysiek77 / 2008-01-10 17:26
Witam wszystkich. Między innymi dlatego lubię do Was zaglądać, ponieważ nawet gdy jest źle, tu choć trochę jest zabawnie :-)
Pozdrowienia
blondynka2 / 2008-01-10 17:15 / Bywalec forum
dzień dobry wieczór wszystkim
i znowu padaka, to juz się staje nudne, a giełda podobno jest taka emocjonująca, adrenalina i te sprawy, moje dziecko oglada jakis horrorek i sie boi, ma wiecej emocji niz jest na tej całej GPW w warsaw, te akcje to monotematyczne są normalnie, i mało kolorowo jest, tylko ta purpura i purpura, długo to jeszcze tej beznadzieji???? pozdrawiam :))))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy