Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Jarg / 2008-01-03 10:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich... i miłego dnia Wam życzę
nowaa43 / 2008-01-03 10:04 / Idalia
Dostałam wiadomość, że K. Rybiński zrezygnował z funkcji Wiceprezesa NBP
nowaa43 / 2008-01-03 10:01 / Idalia
Dzień dobry wszystkim. Wczoraj byłam zabiegana ale jak przebiegałam koło komputera to widziałąm, że puszczał zielone race, śpiew jakby dochodził.....no i te pionowe starty. Dzisiaj odpoczywa. Cieszę się z tymi którzy mieli wczoraj sukces.
kazelot / 2008-01-03 09:44 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich.
Szczególnie zaś Ślicznooką
slicznooka / 2008-01-03 10:50 / Uznany gracz giełdowy
Witaj szczególnie Kazelocie:-)))
a z Jargiem się przywitałeś?:-)
Jarg / 2008-01-03 10:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Skarbie... mam nadzieję, że tym razem nie podpadłem?
slicznooka / 2008-01-03 10:58 / Uznany gracz giełdowy
Jarg, Kochanie, Ty nigdy:-)
lisekchgo / 68.77.14.* / 2008-01-03 09:30
dzien dobry wszystkim w kolejnym dniu zmagan z silami ciemnosci....
Big Lebowski / 2008-01-03 09:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
Big Lebowski / 2008-01-03 09:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiaj mamy hartowania stali ciag dalszy - wlasciwie wiekszosc liczy na solidny pogrom i krew lejaca sie strumieniami..
barabaszek / 2008-01-03 10:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Bigu!Rozumiem ,że tego scenariusza nie popierasz ;-)?
zońka19 / 2008-01-03 09:09 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry .
Jak się polepszy to się s........
zielonego zyczę
barabaszek / 2008-01-03 08:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień dobry wszystkim.Dobrych inwestycji życzę.
mesko / 2008-01-03 08:12 / portfel / Status quaestionis
Witam wszystkich, witam Big. Zgodnie z moją rangą :) chciałbym zadać Ci 2 pytanka:
1) co to sie wydarzyło na głównym wczoraj, że tak nagle spadł ?
2) skąd wiedziałeś kiedy wyjść z Censtalgd i FW20H8 ? (może i laickie pytanie ale co tam, w prawdzie podejżewałem że ten kontrakt da Ci więcej zarobić) używasz jakichś wskaźników ? AT ?

P.S
Udanego dnia życzę
kazelot / 2008-01-02 23:49 / Tysiącznik na forum
Jarg a tego Arcama słuchałeś?Bo reszta jest cool,ale coś Arcam mnie ostatnio nie przekonuje.Miałem jakiś piec i coś z CD-ków.I to nie chciało zagrać.
Jarg / 2008-01-03 00:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak. On ma właśnie dobrą średnicę... ale grał z moim piecem... Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Naim, którego polecasz.... naprawdę. To jedyny Naim, jakiego do tej pory słuchałem... Ciekaw jestem, jak grają klocki z górnej półki Naima... CDS3, a zwłaszcza CD555... może być odlot.
PS. Barabszek ma spore to pomieszczenie, do tego dzielone... potrzeba będzie niezłych kolumn... Pozdrawiam
kazelot / 2008-01-03 00:27 / Tysiącznik na forum
Słuchałem jeszcze 5x-model wyzej.Grubasów nie miałem okazji.Ale brytyjskie grubasy muszą grać.Pozdrawiam
kazelot / 2008-01-03 00:35 / Tysiącznik na forum
W kwestii pomieszczenia,to pewnie piecyk z rodzaju naszych 500W przy 4 Ohmach.=))))
Big Lebowski / 2008-01-02 23:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jutro nowy dzien ,nowy pieniadz - zakonczenie w USA nie napawa optymizmem , wszyscy zatem jutro widza zwale hm. rynek nam pokaze co bedzie.. Dobranoc wszystkim..
slicznooka / 2008-01-02 23:21 / Uznany gracz giełdowy
Dobranoc Big,
ja również się pożegnam, uśmiechy.
kazelot / 2008-01-02 23:50 / Tysiącznik na forum
Nie witałem,to Dobranoc.
slaw / 2008-01-02 21:39 / Uznany Gracz Giełdowy
Big normalnie ciagniesz dzieci na manowce tym NTV ))))))
Big Lebowski / 2008-01-02 21:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Slaw - nie bylo jeszcze tego zeby - wielokrotnie powtarzano te typy tzn. Brazylia ,Polska i Tajlandia..
slicznooka / 2008-01-02 21:42 / Uznany gracz giełdowy
Slaw, no proszę Cię...:-) pogadaj z tymi, co Teletubisie nam puszczają!:-))
pietroo / 2008-01-02 21:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Gosia,
Kiedy wracasz do naszego kraju?
Jak Ci idzie na giełdzie?
Pozdrawiam
slicznooka / 2008-01-02 21:49 / Uznany gracz giełdowy
W Ojczyźnie jestem obecnie, na wygnanie, czyli do siebie i swojego nicka, wracam 07.01... a na giełdzie rok zakończyłam z małym minusem. Małym, bo mi się spekulacja na SSI udała, +37% sporą częścią portfela... inaczej byłby niezły noworoczny minus. Znowu wlazłam w próchno, tak z wykresu, bez sentymentów... no może z małym:-)
pozdrowienia.
pietroo / 2008-01-02 21:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Myślisz, że Próchno da coś zarobić? Moim zdaniem to chyba da, ale przez long czas. Narazie kisi się poniżej złotówki.
barabaszek / 2008-01-02 21:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj w Nowym Roku Ślicznooka.Pozdrawiam serdecznie :-)
slicznooka / 2008-01-02 21:50 / Uznany gracz giełdowy
Witaj Barabara, kak dziela? :-)
Pozdrowionka.
barabaszek / 2008-01-02 21:59 / portfel / Tysiącznik na forum
No co mam powiedzieć...mój portfelik oprócz inwestycji z początków na giełdzie zaczyna się bardzo przyjemnie zielenić ;-)))....a i ostatnie przemyślenia co do spółek zaskakują nawet Biga...a co najważniejsze na plus :-)
barabaszek / 2008-01-02 22:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Właśnie sobie wyświetliłem tabelkę całości spółek na GPW...i mogę powiedzieć tylko jedno...szacuneczek wielki dla maluszków właśnie pokazali,że niewielkimi pieniędzmi można zrobić duże wzrosty he he i w ten sposób grubasy będą mieli zagwózdkę jak myślę wraz z mądrymi głowami z funduszy którzy jak jeszcze prześpią parę takich sesji to będą mieli pełne ręce roboty aby znowu zrobić taką obsówę jak ostatnio która spędzała Nam sen z powiek...a malutcy mają już po dziurki w nosie takich cudów...tak to wygląda z pozycji "zielonego" gracza giełdowego (hmm ciekawy tytuł :-))))...a dodam ,że jak jeszcze zagranica po takich prognozach jak omawia je Bigu wrzuci na GPW cash to hmm może i moje akcje z początku inwestowania nie będą taki najgorsze (to tak pomarzyć sobie pozwoliłem)
barabaszek / 2008-01-02 22:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Szkoda,że mnie cała ta akcja ominęła ale w mieście Biga byłem dzisiaj od 14.00 ..i szwagrowi sie chłopak urodził ...co za dzień...
barabaszek / 2008-01-02 22:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Gdzieś zniknęła Ślicznooka ...gdyby nie Jarg z Kazelotem to pomyślałbym,że sam na forum jestem :-)
slicznooka / 2008-01-02 23:03 / Uznany gracz giełdowy
Ja tak doskakuję:-) a Jarg z Kazelotem to nawet się nie przywitali:((
Barabaszku, będzie z Ciebie super inwestor, tak trzymaj.
Pozdrowionka
kazelot / 2008-01-02 23:47 / Tysiącznik na forum
No nie tak do końca z Jargiem to się kazelot przywitał rano.:-)
A teraz jestem z doskoku i walę na temat,który walcujemy od rana.
Z kolei Gosi już nie ma,żeby się przywitać,wiec żegnam.
Ale kocioł.
Jarg / 2008-01-02 23:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wybacz Skarbie to fo pa... oczywiście witaj gwiadzo :-) (mam nadzieję, że Twój mąż nie przyczepi się za tę poufałosć)... Pozdrawiam serdecznie
slicznooka / 2008-01-02 23:14 / Uznany gracz giełdowy
Witaj Jarg, nie sądzę, by przyczepił się o cokolwiek, to taki kochany typ, że wszystko rozumie i o nic się nie złości:-)
barabaszek / 2008-01-02 23:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie będę dziękował aby nie zapeszyć :-)))...ale starać się będę na maksa.Pozdrowionka dla Ciebie również.
pietroo / 2008-01-02 21:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie,
Dzisiaj miałem kiepski dzień. Nie tylko na giełdzie, ale też poza nią. Co zrobić, aby było lepiej? Tu i tu.
Pozdrawiam
barabaszek / 2008-01-02 21:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Musisz znaleźć spokój w sobie ...nie najłatwiejsza droga ale najlepsza...pamiętaj,że uśmiechnięta emanująca zadowoleniem z życia osoba otworzy każde drzwi.Pozdrawiam serdecznie.
pietroo / 2008-01-02 22:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Próbuję tak robić, ale od jakiegoś czasu wszystko wali mi się na głowę, nic mi nie wychodzi. Tamten rok był dla mnie tragicznie zły, ten mam nadzieję, że będzie lepszy, ale jak na razie nic na to nie wskazuje.
Żyję ostatnio nadzieją, że się wszystko jakos odmnieni na lepsze.
barabaszek / 2008-01-02 22:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Nadzieja dobra rzecz ale trzeba szczęściu pomóc :-)))...także próbuj ...nawet jak początkowo nie wychodzi...postaraj się nie poddawać stresowi i mieć otwartą głowę i ...uszy :-)
pietroo / 2008-01-02 22:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki za radę i proszę trzymaj za mnie kciuki
pozdrawiam
barabaszek / 2008-01-02 21:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór Gospodarzowi i forumowiczom.Kazelocie i Jargu sprzęt będzie stał w salonie na ograniczonej jedną małą ścianką oddzielającą troszkę kuchnię ale nie za dużą i powierzchnia będzie otwarta...powierzchnia to jakieś około 50m2.
kazelot / 2008-01-02 21:43 / Tysiącznik na forum
A masz teraz cokolwiek do słuchania?
barabaszek / 2008-01-02 21:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Obecnie Kazelocie to tak na prawdę nie mam....został jakiś sprzęt sprzed lat...nigdy nie było czasu na kompletowanie czegoś miłego tylko praca i praca i inwestowanie w przyszłość (ale nie narzekam,ponieważ będąc konsekwentnym w realizowaniu wyznaczonych celów doszedłem do tego co obecnie posiadam ale kilka lat wyrzeczeń wszelkich był :-))
kazelot / 2008-01-02 21:52 / Tysiącznik na forum
Więc to co napisałem poniżej nie za bardzo da sie zrealizować.Jednak odradzam zdecydowanie pochopne ruchy typu zakup wszystkiego na chybcika w jednym sklepie,bez słuchania,bo pan sprzedawca-doradca tak mówi.
kazelot / 2008-01-02 21:56 / Tysiącznik na forum
Pozostaje zakup CD np Naim 5i,a następnie pasowanie do niego wzmacniacza i kolumn.
Oczywiście nie możemy zapomnieć o kabelku sygnałowym i głośnikowym.Przy tej klasie sprzętu to konieczność.
barabaszek / 2008-01-02 22:04 / portfel / Tysiącznik na forum
I tak właśnie zrobimy zacznę od cd i tak metodą prób i błędów będzie się sprzęt kompletować :-)...mam na to Kazelocie jeszcze sporo czasu coś plus minus 9 miesięcy jak dom stanie...ale cd już mogę szukać przecież....i tak będziesz mógł mnie wprowadzić w świat dobrego odsłuchu kroczek po kroczku...co Ty na to?
kazelot / 2008-01-02 22:18 / Tysiącznik na forum
Z przyjemnością.Myślę,że Jarg się nie wychyli.Rozejrzyj się za Naimem 5i to najnizszy ich model,ale firma jest w światku audio legendą.Jak coś będziesz miał na oku daj znać,może załatwimy taniej.Możesz pisać na forum.Jeff nie ma nic przeciwko.Możesz mi wysłać prywatnego maila przez portal,bo nieraz na forum mogę przeoczyć.Pozdrawiam.
Jarg / 2008-01-02 22:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozwolicie, że się włączę... Barabaszku metoda zakupu, którą zaproponował Andrzej jest najlepsza z możliwych (powiedziałbym nawet, że jedynie słuszna :-)). Ponieważ , jak piszesz, nie miałeś dotąd kontaktu ze sprzętem dla maniaków... proces doboru będzie w Twoim przypadku dłuższy, ponieważ początkowo wszystko wyda Ci się super... a w takim stanie świadomości człowiek często sugeruje się powierzchownymi wrażeniamii, a dopiero później krystalizuje się poziom naszych oczekiwań. Ponieważ poruszamy się w obrębie 20 000 za całość, sensownym przedziałem cenowym za CD będzie ok. 4500 - 5500. Przy Twoich preferencjach muzycznych zaproponuję 4 Anglików: Cambridge Audio 840C, Naim 5i, Creek Classic CD, Arcam Diva 192CD... łaczy ich ważna cecha producenci specjalizują się w tym przedziale cenowym, więc ich wyroby są bardzo wyśrubowane. Nie polecam hi-endu dla ubogich, czyli najtańszych odtwarzaczy manufaktur specjalizujących się w hi-endzie (np. Linn Genki)... moim zdaniem zachodzi tu podobna właściwość, jak w przypadku niesławnego Porsche dla ubogich, czyli modelu 924. Aby od razu móc korzystać i oswajać się z dźwiękiem proponuję połączyć zakup cedeka ze słuchawkami Sennheiser HD600 + wzmacniacz słuchawkowy Musical Fidelity XCan-2 lub XCan-3. Te dwa elementy powinny kosztować ok 2500 i będą bardzo użyteczne także po skompletowaniu całości. Słuchawki HD600 są bardzo wrażliwe i idealnie neutralne, więc pozwolą precyzyjnie osłuchać każdy klocek. To na razie tyle.
Jarg / 2008-01-02 23:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
PS. Wśród tej czwórki jest jeden chlubny wyjątek, ale on raczej potwierdza regułę... :-))
slicznooka / 2008-01-02 23:16 / Uznany gracz giełdowy
Jarg, moje gratulacje, to pierwsza wypowiedź na forum, którą przeczytałam 9 razy:-) i nie zrozumiałam:-))
pozdrowienia.
Jarg / 2008-01-02 23:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:-)) Powiem tylko Skarbie, że nie jest to post o giełdzie.
barabaszek / 2008-01-02 22:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Pozdrawiam i dzięki serdeczne.
:) / 193.170.194.* / 2008-01-02 21:34
A mnie już nic nie cieszy....bo wszystko jest mało warte...prócz jednego..
Big Lebowski / 2008-01-02 21:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tWitaj .. to dziwne - wydaje mi sie ze ciagle sie jednak usmiechasz..;-))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy