Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
kazelot / 2008-01-02 21:33 / Tysiącznik na forum
Jeff,ja szukałem długo typa z pod ciemnej gwiazdy-znalazłem ciebie.:-)
Big Lebowski / 2008-01-02 21:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Walter - ja jestem typem z pod ciemnej gwiazdy..;-))
kazelot / 2008-01-02 21:40 / Tysiącznik na forum
Wiem przecież,toteż pozwoliłem sobie napisać.Pozdrawiam.
kazelot / 2008-01-02 21:34 / Tysiącznik na forum
Ciebie oczywiście przez duże C.
kazelot / 2008-01-02 21:31 / Tysiącznik na forum
Jarg słusznie pyta Barabaszku jakie pomieszczenie ma służyć do słuchania
muzyki.Szczególnie istotne jest to przy doborze kolumn.Nie każde pokażą
pełnie swoich walorów w nieodpowiednim(za małe,za duże...)pomieszczeniu.
Najsłuszniejszą drogą przy konfiguracji sprzętu za niebanalne przecież
w Twoim przypadku pieniądze jest zakup po odsłuchu.I to najlepiej u siebie.
Obecnie nie powinno być z tym problemu.Ja zabrałbym sie do tego od zakupu
CD odsłuchując go w sklepie.Następne klocki już w domu,pasując je do odtwarzacza.
Zakładam,że jakiś sprzęt masz obecnie.Kupujesz CD stawiasz z tym co masz i słuchasz
tego jakiś czas.Następnie upatrujesz wzmacniacz(nie jeden),
CD pod pachę do sklepu i słuchasz.Jeśli któryś pasuje to do chaty i słuchasz.
Metoda małych kroczków-przynosząca najlepsze efekty.Ja swój tor tak do końca
dopieszczałem 10 lat.
Big Lebowski / 2008-01-02 21:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Postaram sie wyjasnic dlaczego GPW - jest wskazywana przez fachowcow jao jedna z trzech krajow z EM . np. wzrost gospodarczy Niemiec w tym roku spadnie do okolo 1,8% w USA do okolo 2% itp. Polska ze swoim wzrostem gospodarczym okolo 5% z wzmacniajaca sie zlotowka a takze dosyc plynna zlotowka , z atrakcyjna wycena spolek na gpw , z funduszami unijnymi przydzielanymi na rozbudowe sektorow i wzmacnianie takowych - obecnie jest lakomym kaskiem dla funduszy zagranicznych ktore oplywaja w gotowke i szukaja atrakcyjnych miejsc do pomnozenia pieniedzy - wszystkie te warunki GPW spelnia i dlatego bedzie wyrozniona .. mysle ze obecnie jestem jedyna osoba ktora przepowiada wzrosty na gpw hm.. nie pierwszy to raz..
marboru / 2008-01-02 21:39 / portfel / "Bankier giełdowy"
Bigu witam ponownie......i z wieszczeniem wzrostów przyłączam się do Ciebie.)
wracając do CSG - pytanie: czy zamierzasz wrócić do tego waloru?

ja na jutro ustawiłem się pod KGHM - może wpadnie?
Big Lebowski / 2008-01-02 21:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - calkiem mozliwe ze juz jutro kupie..csg
marboru / 2008-01-02 22:00 / portfel / "Bankier giełdowy"
Bigu mogę Ci oddać w transakcji pakietowej poza rynkiem - powiedzmy po 9 zł.
Co Ty na to? hahaha
pozdrawiam
TOMOK / 2008-01-02 20:28 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś :-) ekipka cześć
Mam nowe miejsce w pracy...jestem ciut zagubiony i z brakiem internetu chwilowo :-(
Dochodzę do siebie powoli
Pozdrawiam w Nowym Roku
Big Lebowski / 2008-01-02 20:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku - licze na to ze sie w koncu odnajdziesz..;-)) Pozdr..
slicznooka / 2008-01-02 20:31 / Uznany gracz giełdowy
cześć Tomek, fajnie, że jesteś, powodzenia w nowej pracy.
TOMOK / 2008-01-02 20:36 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
dzięki, pracodawca ten sam pozostał..ale...przez pięć lat pracowałem z ludźmi potem pięć lat sam...a teraz zznowu z ludźmi muszę :-)...i na dodatek półtorej godziny wcześniej muszę wstawać :-(
Będzie dobrze :-)
Pozdrawiam
slicznooka / 2008-01-02 20:38 / Uznany gracz giełdowy
to prawie jakbyś z macierzyńskiego wracał znowu do ludzi:-))) trzymam kciuki
pozdrowienia
Big Lebowski / 2008-01-02 19:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trzy kraje wymieniane z EM sa wymieniane przez specjalistow z N-TV - Brazylia , Polska i Tajlandia.. wlasnie w tej chwili wymieniaja te kraje i mowia o korzystnej wycenie spolek na GPW - dlatego uwazam ze nalezy akcje kupowac..
slicznooka / 2008-01-02 20:20 / Uznany gracz giełdowy
Bigi, mówiłam już, że uwielbiam kiedy jesteś bykiem?:-)
Przegapiłam kilka okazji w końcówce zeszłego roku, NTT cały czas mam w analizowanych, ale zniechęciło mnie rysowanie trendu na niskich obrotach. To samo dzieje się teraz na BBD.. tym razem nie przepuściłam:-)
Big Lebowski / 2008-01-02 20:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Malgosiu - jak jest czas zeby byc bykiem nalezy byc bykiem jak jest czas niedzwiedzia to wiadomo - jestem bykiem i obecnie rekomenduje inwestowanie w akcje - zaznaczam inwestowanie - jezeli ktos szuka typa hm. to moge polecic typa z pod ciemnej gwiazdy..;-))
slicznooka / 2008-01-02 20:33 / Uznany gracz giełdowy
hehe, to teraz pobudziłeś mi wyobraźnię... a ja mam takiego typa... nie to, że sama wynalazłam, ktoś powiązany z mi podszepnął, sprawdziłam i się zdecydowałam. Bomi go zwą.. brzmi fajnie:-)
mari / 2008-01-02 21:31 / Achi
Beneficjenci wzrostu

"Najbardziej perspektywiczne branże 2008 r. to sektor handlowy i usługowy. Oba mają rosnąć na fali boomu gospodarczego, rosnącej konsumpcji i konsolidacji rynku. Kroku dotrzymuje im budownictwo, ale tu analitycy mieli na myśli drogi. Specjaliści liczą na inwestycje w infrastrukturę i EURO 2012. Wyróżniona została także branża IT, gdzie spodziewane są duże nakłady na informatyzację administracji."
NTT zobaczymy czy jutro wzrosną obroty...
slicznooka / 2008-01-02 21:40 / Uznany gracz giełdowy
Branża budowlana, tu nie ma bata, dobre spółki będą rosnąć, urośnie i budimex.... na sponiewierany stalexport też przyjdzie pora. Sektor IT, hmm, tu płynność na obserwowanych wciąż byle jaka. Ale... gdzie sektor paliwowy? Bankowy w 2008 został już skreślony, ale przed paliwowym wciąż widziałabym pole do wzrostów.
A NTT, ech, cena wciąż dobra:-)
Big Lebowski / 2008-01-02 17:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Niezly skecz wczoraj w tv widzialem - opowiada facet kobiecie w restauracji - wiesz ze na ulicy x - otworzyli nowy burdel i za 200 euro - mozna zjesc bez ograniczenia , wypic drinkow do oporu i kilka razy pokoje odwiedzic ! - kobieta sie pyta - a byles tam juz ? nie odpowiada facet ale moja zona tam byla !!!
Big Lebowski / 2008-01-02 17:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Walter - nie przeszkadzaja mi wpisy o sprzecie , pisac mozna o wszystkim natomiast omijac polityke i religie - a to tylko dlatego zeby nie byl konfliktow.. wlasciwie gdy jakis tekst o polityce sie trafi tez swiat sie nie zawali..;-))
Big Lebowski / 2008-01-02 17:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Odniose sie do bankow na GPW- wiadomo obecnie sentyment jest negatywny do tych instytucji - to jedna z przyczyn ich slabego zachowania, drugi wazny czynnik to - wchodzenie duzych zagranicznych bankow o lepszej wycenie akcji oraz konkurencja ktora bedzie miala skutki w gorszych wynikach bankow..- ostrzegalem przed inwestowaniem w banki juz przed wielu miesiacami i nadal ostrzegam - paradoksalnie obecnie wiekszym wzieciem i zainteresowaniem beda spolki MIS o dobrych perspektywach.. tekst ten stanowi prywatne przemyslenia i tak powinien byc odbierany..
kazelot / 2008-01-02 17:41 / Tysiącznik na forum
Jeff,jeśli Tobie nie przeszkadza to będę smażył o sprzęcie u Ciebie.Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2008-01-02 17:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiejsza sesja - pomimo spadku glownych indexow - dla wielu inwestorow byla udana , dla mnie osobiscie takze udana ..;-)) jednak nie ludzmy sie dzisiejsza i jutrzejsza sesja - toczy sie pod nieobecnosc tych co naprawde rozdaja karty, tak czy owak kazdy zysk cieszy ;-)) .. Na n-tv dzisiaj poraz kolejny polecano polski rynek- twierdzono ze nasz kraj ma przyzwoity wzrost gospodarczy i wycena akcji jest atrakcyjna, na rynkach panuje obecnie niepewnosc i wszystkie oczy skierowane na Dow - gdy do tej pory tylko USA wskazuje nam kierunek i mysle ze jeszcze dlugo tak bedzie..USA obecnie raczej nas nie rozpieszcza - jednak nalezy byc dobrej mysli..
kloszard / 2008-01-02 17:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
indeks ISM w usa ponizej 50...to trend na najblizsze dni mamy wyznaczony.....
slicznooka / 2008-01-02 17:24 / Uznany gracz giełdowy
hej Klo,
gratki za tytuł., widzę, że Big mnie uprzedził, a chciałam Cię zgłosić.... dzięki temu zauważyłam, że mój wygląda inaczej:-) na ma to jak poczuć się wyjątkowym:-))
kloszard / 2008-01-02 17:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Sliczna, wielkie dzieki, brakuje Cie...wracasz jak pamietam 7.01?....
moj lepszy bo z duzej litery he, he :-)))))))
a swoją drogą to 1kw wyglada srednio, chyba ze wiara podnieci sie znowu ewentualna obnizka stop....krotkoterminowo nieciekawie to wyglada, szczegolnie ze w wig20 sporo bankow, a beda zjezdzaly.....
slicznooka / 2008-01-02 17:43 / Uznany gracz giełdowy
z UGG nie będę polemizować, aczkolwiek myślę, że czekan nas jeszcze kilka szybkich zwrotów akcji, rynki wciąż niespokojne, maluchy dały dziś powody do optymizmu odłączając się od wigu20, niemniej trudno oczekiwać, by szły one w przeciwnych kierunkach:-) reasumując, będzie można zarobić, jak i stracić w tym roku... chyba wyślę aplikację na komentatora money:-)))
kloszard / 2008-01-02 17:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
zarobic jak i stracic....hm..dosyc ryzykowne stwierdzenie :-)
w kazdym razie gotowka znowu w cenie jutro :)
pozdrowienia
slicznooka / 2008-01-02 20:56 / Uznany gracz giełdowy
Klo, nie ma w tym nic ryzykownego:-) w 2008 roku nie wszystkie inwestycje przyniosą zysk, a więcej będzie takich, na których będzie można stracić. Dlatego ja będę się trzymała kilku inwestycji długoterminowych, a resztą portfela będę grała krótką piłkę.
kloszard / 2008-01-02 22:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
moje najlepsze inwestycje ostatnio to dt....jak widze ostatnio na czym zarabiam to wychodzi na to ze inwestycje dlugoterminowe sa najbardziej ryzykowne i najmniej zyskowne...i obawiam sie, ze co najmniej przez nastepne kilka miesiecy tak bedzie....
slicznooka / 2008-01-02 23:04 / Uznany gracz giełdowy
zgadzam się z Unanym:-))
slicznooka / 2008-01-02 17:15 / Uznany gracz giełdowy
Dobry wieczór,
dzisiejsza sesja- zacytuję klasyka... "sia la la la la...":-)))
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku... rety.. jak mi Was brakuje!!
Big Lebowski / 2008-01-02 17:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu.. widze ze sesja udana ;-)) Pozdrowka..
slicznooka / 2008-01-02 17:44 / Uznany gracz giełdowy
ano:-))) csg nabyty więc udana:-)) pozdrówka
kazelot / 2008-01-02 16:41 / Tysiącznik na forum
Big,Marboru CSG dało dzisiaj radę.
marboru / 2008-01-02 16:48 / portfel / "Bankier giełdowy"
czekam z resztą na drugi taki dzień i cenę powyżej 8,50..........
kto wie, może się doczekam - dzisiejszego dnia chyba nikt się nie spodziewał?

sam po sylwestrowym info liczyłem na jakieś +5%.........

Wzrost cieszy.
kazelot / 2008-01-02 16:39 / Tysiącznik na forum
Jargu i Barabaszku,mam propozycje:Będę pisał o Audio w portfelu Barabaszka,bo tu Wujka Kierownika delikatnie zamulamy.Chyba,że Barabaszek ma coś przeciwko temu.Skrobnę cosik wieczorem.Pozdrawiam
Jarg / 2008-01-02 17:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Skrobnij, a jak Barabaszek będzie miał coś przeciw... możemy założyć osobny kącik audio.
kazelot / 2008-01-02 17:42 / Tysiącznik na forum
Jeff zezwolił,więc napiszę tutaj.
barabaszek / 2008-01-02 21:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak by coś to ja się zgadzam bez dwóch zdań :-).Pozdr.
zońka19 / 2008-01-02 16:28 / Tysiącznik na forum
sporo dzis spółek na ładnym plusie
u mnie Getin to największy wzrost +4 %
reszta +1 , albo -1 , nie zle i nie dobrze
moze będzie powoli lepiej
albo mam spółki nie te co trzeba
marboru / 2008-01-02 16:01 / portfel / "Bankier giełdowy"
Bigu gratuluję CSG.
Częściowo zrealizowałem zyski - cieszą.
bohdan77 / 2008-01-02 15:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam serdecznie.
dziś doświadczyłem pierwszy raz jak moje akcje odleciały w ciągu jednej sesji o 19 % czyżby to był właśnie tzw. odpał??

no więc życze Wam (i sobie...;) codziennie takich odpałów w tym 2008 roku
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy