Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
nowaa43 / 2007-12-23 16:01 / Idalia
Po Świetach będę przebudowywać swój portfelik i Lcc jako inwestycja długoplanowa napewno się tam znajdzie, muszę tylko zrobić porządek z tym co miało być na krótko a zrobiło się na długo. Dziękuję za te cenne uwagi, swoją drogą Panu LC byłoby miło, gdyby wiedział, ze ma taką dobrą opinię. To chyba jeden z niewielu takich na polskim rynku.
jacquesmayol / 2007-12-23 15:10 / portfel / "How deep can you go?"
Bigu na tej stronce http://www.comdirect.de da sie zmienic jezyk na angielski gdzies?
Bronisław / 2007-12-23 14:51 / portfel / Bywalec forum
witam gospodarza i kącikowcow-życzę spokojnych i zdrowych świat... pozdrawiam-swoją drogą lcc to spółka w rękach naprawdę dobrego menadżera....
nowaa43 / 2007-12-23 14:18 / Idalia
Do LCC mam duży sentyment i do LC też (choćby po Getinie, na którym zarabiało się długo i pewnie). Kupując w debiucie zachowałam się trochę jak owca, Czapajew coś w tym stylu. A właściwie przykładowy leszcz. Człowiek się uczy całe życie.
michoo / 2007-12-23 13:42 / portfel / "Hakuna Matata"
Wpadam na chwilę przed wyjazdem do domu, coby złożyć Ci Bigu i wszystkim tu zaglądającym najlepsze życzenia wesołych świąt! Cobyście spędzili je w gronie bliskich Wam osób i odpoczęli przez ten świąteczny czas od trosk codzienności.
nowaa43 / 2007-12-23 13:28 / Idalia
Pewnie masz rację, trzymałam od debiutu 6 z groszami a brak pieniędzy na zakupy i chęć zysku oczywiście (tak wiele dobrych spółek jest b. tanich) skusiły mnie do takiej desperacji. Teraz już uważam na debiuty i myślę że na tych nowych zakupach zarobię troszkę szybciej .Ale ryzyko oczywiście zawsze jest. Dzięki.
Jarg / 2007-12-23 14:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rozumiem, że ciężko patrzeć na topniejący kapitał... większość z nas - obecnych na rynku tego doświadcza... W przypadku LCC trzeba niestety uzbroić się w cierpliwość... Tutaj z Wrocławia mamy może inną perspektywę patrzenia na LCC, które jest "tuż obok", niż z innych stron kraju... U nas bardziej zapewne widać konsekwencję, z jaką ten biznes jest prowadzony, a warto przypomnieć, że LCC jest grupą o 8-10 lat młodszą od GTC czy JWC..
Gdybym dostrzegał jakieś poważne zagrożenie to sam redukowałbym... i już o tym wiedziałabyś... Tak, jak zdecydowaliśmy z Bigiem (chyba mogę tak napisać) o porzuceniu Dudy... Pozdrawiam
nowaa43 / 2007-12-23 13:20 / Idalia
Dobrze mówisz Jarg. Trzeba próbować cieszyć się życiem, Świętami, wszystkim niekoniecznie z jakimś dodatkowym napędem. Umiar, umiar i jeszcze raz umiar, w jedzeniu, piciu inwestowaniu też. Tzn tu może być różnie byle odpowiedzialnie. Zimę w mieście też pięknie opisałeś. Pozdrawiam.
Jarg / 2007-12-23 13:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich

Piękny dzionek we Wrocku... pokryte grubym szronem gałązki drzew bielą się w blasku promieni słonecznych... sucho, niewielki mrozek... taką zimę w mieście lubię najbardziej...

Odpowiadając na pytanie forumowicza "5424" - jak najlepszą - ale apeluję, żeby używać z umiarem, a już całkowicie powstrzymać się w Wigilię... to jest piękne, religijne święto, ktore warto uszanować, nawet jak do wiary daleko...
Potem na pasterce... chuch taki, że trudno wytrzymać...

Pozdrawiam
nowaa43 / 2007-12-23 12:32 / Idalia
Dzień dobry Dude, dzień dobry wszystkim. Przepraszam ale z wrażenia zapomniałam się przywitać. Dzięki za wskazówki na koniec roku i na przyszłość. Już zaglądając do Twojego forum trochę to zaczęłam. Sprzedałam LCC (bolało) ale choć to dobra spólka, to do 6,zł jeszcze trochę no i kupiłam sobie ( były tanie) PPWK, Ferrum i Synthos (tu chyba się trochę pospieszyłam, ale jak na razie tylko trochę).Reszta już chyba w Nowym roku. Pozdrówko.
Big Lebowski / 2007-12-23 12:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
na zakupy zawsze jest dobry czas .. nie spiesz sie kupuj powoli partiami..Pozdrowka..
Jarg / 2007-12-23 13:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nowa, nie wiem od jakiej ceny trzymałaś LCC, ale wydaje mi się, że troszkę pochopnie wyrzuciłaś LCC. Papier jest już bardzo zdołowany i ma szansę na zmianę trendu... można było zostawić chociaż jedną trzecią albo nawet połowę... tak sądzę... :-)
Pozdrawiam
kazelot / 2007-12-23 12:15 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry Jeff i wszyscy wyznawcy kultu Jeffa Kręglarza.
Big Lebowski / 2007-12-23 12:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mamy jeszcze w tym roku kilka godzin seji gieldowej i przechodzimy w nastepny rok.. jaki byl ten rok wszyscy juz wiemy ;-)) , jaki bedzie nastepny hm.. mozemy sie tylko domyslac .. Osobiscie uwazam ze przyszly rok bedzie rokiem wzrostow dobrych akcji - obecnie mozna wybrac rodzynki ktore sa naprawde tanie - inwestorzy zazwyczaj robia dwa bledy - gdy akcje rosna - trzymaja liczac ze ich walory zawedruja do nieba ;-) i dlatego nie realizuja pokaznych zyskow , drugi blad podczas spadkow nie kupuja gdyz uwazaja ze walory beda wiecznie spadac - a oni nadstawia koszyczek w piekle ;-)) - instytucjonalni patrza na to inaczej i gdy cena im odpowiada zbieraja z rynku atrakcyjne walory z mysla o przyszlych zyskach.. Namawiam do solidnego inwestowania gdz na najblizsze lata nie ma innej alternatywy - nad akcje..Uwazam ze jezeli do tej pory ktos popelnial bledy - powinien wrocic do korzeni tzn. ukladac portfel tak jak ksiazka pisze - podzielic kapital na dobre spolki -dobierac sobie branzowo , niewielki procent przznaczyc na spekulacje , zawsze trzymac czesc w gotowce w oczekiwaniu na okazje .. Jestem jedna z niewielu osob ktora namawia do inwestowania obecnie - gdyz ceny sa atrakcyjne , podczas bessy nalezy postepowac inaczej tzn. oczekiwac kapitulacji inwestorow instytucjonalnych - bessy nie mamy - wiec musimy byc elastyczni tzn. postepowac jak instytucjonalni..
Big Lebowski / 2007-12-23 11:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich..
nowaa43 / 2007-12-23 11:23 / Idalia
Wczoraj wieczorem wszystko się jakoś zawiesiło. Atak klonów czy co??? Też tak mieliście?
Big Lebowski / 2007-12-23 11:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Nowaa.. wszyscy to wczoraj przerabiali.;-)) . Pozdrawiam..
kazelot / 2007-12-23 12:15 / Tysiącznik na forum
Jeff Ty na pewno miałeś atak Klonów.Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2007-12-23 12:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Walter.. trafiles w 10...;-)) Pozdrawiam..
5424 / 2007-12-23 10:56 / Fan Linuxa Ubu
jaką wódeczke kupiliście na święta
ale / 2007-12-23 11:20 / portfel
Wszelkiej pomyślności,a przede wszystkim zdrowia dla Ciebie Dude oraz dla Wszystkich piszacych i czytających ten ZACZAROWANY KĄCIK,który przyciąga jak magnez...
Big Lebowski / 2007-12-23 11:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wzajemnie Ale.. Pomyslnosci .. Pozdrawiam..
rachfalek / 2007-12-22 21:13
Bigu, czy mozesz mi powiedziec na jakim indeksie amerykanskim znajde notowania firmy ST Microelectronics ?
Z gory dziekuje
Big Lebowski / 2007-12-22 21:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Uzywaj .. www.comdirect.de wowczas masz notowania na 7 gieldach niemieckich - dodatkowo Paryz, Londyn, Mediolan i Nasdaq.. Pozdr.. PS. gdybys mial trudnosci to pytaj..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy