Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
pietroo / 2007-12-21 20:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Uwielbiam taką atmosferę przedświąteczną, tą bieganinę, zakupy, składanie sobie życzeń, pamieć o najbliższych... To jest niepowtarzalne i dzieje się tylko raz w roku.
Big Lebowski / 2007-12-21 20:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pietro dwa razy w roku.. ;-))
pietroo / 2007-12-21 20:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Masz rację, ale na Boże Narodzenie jest inaczej i tak jakoś bardziej rodzinnie.
Big Lebowski / 2007-12-21 20:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dlatego ze swieta polaczone z nowym rokiem i choinka.. ;-))
pietroo / 2007-12-21 21:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Może masz i rację. :-))))
marssell / 2007-12-21 19:42 / Bywalec forum
Jakop troll na tym forum też życzę wam wszystkim wesołych świąt , Nareszcie odpoczniemy od giełdy Uffffffffffffff jaka ulga heheh pozdrawiam
EMR100 / 2007-12-21 19:36 / portfel / Walczący z wilkami
Wesołych Swiat dla całego grona, jak najlepszego nowego roku, gosciłem tutaj bardzo żadko ale czuje sie tak jak bym był zawsze.
Pozdrawiam właściciela, zycze sukcesów
Trzymajcie sie
Big Lebowski / 2007-12-21 19:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zdrowych i Wesolych i najlepszego w Nowym Roku.. Pozdrawiam..
slicznooka / 2007-12-21 19:17 / Uznany gracz giełdowy
Nie będę mogła przed Wigilią, więc już dziś...
Całemu niepodrabialnemu i wyjątkowemu kącikowi, Wesołych Świąt...
Czasem jest tak, że to, co przynosi nam największą radość, jest na wyciągnięcie ręki, a my błądzimy w jej poszukiwaniach. Zatem w nadchodzące Święta życzę Wam wszystkim, byście tą radość i szczęście znaleźli pod dłonią, choinką, w skrzypiącym śniegu pod butami, w uśmiechach bliskich osób.

A w nadchodzącym roku... oczywiście zieloności. Nie wszyscy zarobimy, ale jednoczy nas pasja, ryzykowne hobby... które wciąż w sobie rozwijamy. Oby nas przybywało, a przynajmniej nie ubywało:-))

Pozdrowienia najcieplejsze, o zapachu piernika:-)
pietroo / 2007-12-21 19:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia, aby przebiegały w miłości i były pełne ciepła rodzinnego. Bo to jest w tych chwilach najważniejsze, być koło najbliższych.
Życzę tego wszystkim tu zaglądającym kącikowiczom.
Big Lebowski / 2007-12-21 19:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pietro - takze Zdrowych Wesolych.. Pozdrawiam..
pietroo / 2007-12-21 19:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dziękuję wszystkim, a szczególnie Tobie Bigu jako gospodarzowi :-))))))))))))))
risky-rainmaker / 2007-12-21 19:22 / Ostatni Optymista
Wesołych Świąt...Małgosiu..Czasami tak...jest..a czasami staramy się w to wierzyć... Radości....
slicznooka / 2007-12-21 19:27 / Uznany gracz giełdowy
a czasem jest tak, że jak Bóg zamyka drzwi, to otwiera okno... trzeba wierzyć, że i nam powiew wiosny jest pisany:-)) Radości i Tobie... takiej do utraty tchu.
Big Lebowski / 2007-12-21 19:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
My takze Ci zyczymy Malgosiu i Twojej rodzinie .. Wesolych Swiat.. a pierniczek pachnie cudnie..;-))
slicznooka / 2007-12-21 19:30 / Uznany gracz giełdowy
dziękuję w imieniu rodzinki:-) ucałowaniadla Klonów... a pierniczka przywiozę, do porannej kawki:-))
Wesołych Świąt Bigu.
Big Lebowski / 2007-12-21 19:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Klonom - przekazalem zyczenia i razem dziekujemy.. ;-))
Big Lebowski / 2007-12-21 19:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kawa obecnie - pozbawiona smaku..;-)) ale jak bedzie jeszcze pierniczek to pychota..;-))
barabaszek / 2007-12-21 20:39 / portfel / Tysiącznik na forum
I ja przyłączę się do życzeń świątecznych dla Ciebie Ślicznooka...zdrówka dla całej rodzinki..słodziutkiej rodzynkami, orzechem i miodem kutji na stole,smakowitych potraw wielorakich,chóru głosów a wszystko to w rodzinnym gronie przy uśmiechu i w dobrym humorze życzę ja Tobie.
Jarg / 2007-12-21 20:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Do Świąt jeszcze kupa czasu :-) Ale skoro kilka osób już wybywa... to i ja przyłączę się z życzeniami zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku...

Śliczny Skarbie, na pewno nie wszyscy zarobią w nadchodzącym roku na GPW... ważne, abyśmy my - Kącikowicze pod patronatem Biga mocno powiększyli sakiewkę ( ato jest jak najbardziej możliwe)... i pamiętali w przyszłym roku o potrzebujących, o tych, którym nie poszło w życiu tak jak nam.

Serdecznie pozdrawiam
mendes / 2007-12-21 19:16 / Bywalec forum
Wszystkim forumowiczom życzę wiele zdrowia i miłości i samych sukcesów na giełdzie w 2008roku.
Kazelocie i Człowieku-syn Jakub,piątek,godz.14.15.Wszystko ok.Ze mną również.Kto następny?
Pozdrawiam Biga i pozostałych inwestorów.
slicznooka / 2007-12-21 20:03 / Uznany gracz giełdowy
dopiero teraz zauważyłam, ale cudnie, gratulacje ogromne:-))
Jarg / 2007-12-21 20:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Serdecznie gratuluję Mendes... :)
risky-rainmaker / 2007-12-21 19:24 / Ostatni Optymista
Gratulacje....ja się trzymam...jeszcze..choć kandydatka...jest CUDOWNA...
kazelot / 2007-12-21 19:19 / Tysiącznik na forum
Tata-Ty wiesz.
Big Lebowski / 2007-12-21 19:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gratki Mendes - Pozdrawiam cala powiekszona ;-)) Rodzine..
pietroo / 2007-12-21 20:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gratuluję Ci Mendes. I bardzo zazdroszczę. To jest najcudowniejszy prezent pod choinkę.
Ja takiego nie mam. I dodatkowo mi się jakoś życie kiełbasi. :-(((((
barabaszek / 2007-12-21 20:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Mendez gratki dla Ciebie i pozdrowienia dla całej rodzinki...pietroo czasami musi być gorzej aby było lepiej.Pozdrowienia
pietroo / 2007-12-21 20:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki za słowa otuchy. Mam nadzieję, że tak będzie, bo na razie jest tylko bardzo źle.
Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2007-12-21 19:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Risky - jednak zaden z nas nie obstawil wigu 20 na koniec roku - jednak Ty byles blizej z prognoza..
risky-rainmaker / 2007-12-21 19:18 / Ostatni Optymista
Bigu...jakoś nie mam z tego satysfakcji... :)) A LCC...ciągle podkupuje...
Big Lebowski / 2007-12-21 19:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zgadza sie - LCC jest podkupywany..
risky-rainmaker / 2007-12-21 18:44 / Ostatni Optymista
STANY SIĘ ROZPADAJĄ>>

http://wiadomosci.onet.pl/1662870,12,item.html

.....
risky-rainmaker / 2007-12-21 19:31 / Ostatni Optymista
a to w ramach...poparcia...

http://rozmowy.onet.pl/_loinc/sonda/wyniki.html?ITEM=11580&MIEJSCE=WIADOMOSCI

.....
kazelot / 2007-12-21 18:58 / Tysiącznik na forum
Sitting Bull-Tatanka Yotanka i Crazy Horse-Tasunka Witko.Wielcy wodzowie wolnych Siuksów,zamordowani przez amerykańskich faszystów.
marssell / 2007-12-21 18:51 / Bywalec forum
stany to ja gęstym moczem olewam
Big Lebowski / 2007-12-21 19:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mozesz powiedziec - czegu tu szukasz ?
kazelot / 2007-12-21 19:07 / Tysiącznik na forum
panowie z żulem to ja się nie wdaję w dyskusję.Żul cuchnie,beka i zasadniczo bełkocze.Można mu dać w pysk,jak jest zbyt nachalny,ale lepiej nie tykać,bo jeszcze upaprze.
risky-rainmaker / 2007-12-21 19:07 / Ostatni Optymista
Bigu...organizm mu się odwodnił....jak sam napisał...Została zaburzona praca nerek, które zaczynają produkować zbyt gęsty mocz, co doprowadzić może do zatrucia organizmu przez zalegające toksyny. Z powodu niedoboru wody, mogą nastąpić też trwałe zmiany w pracy mózgu, który jest najbardziej uwrażliwiony na brak wody.

Jak widać odwodnienie jest spore...
risky-rainmaker / 2007-12-21 18:59 / Ostatni Optymista
ale może rób to u siebie w łazience..do umywalki (jak zawsze)... Pozdrawiam serdecznie :)
kazelot / 2007-12-21 19:02 / Tysiącznik na forum
Brawo ,słuszna uwaga Risky.
Big Lebowski / 2007-12-21 17:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oglaszam koniec sabatu - zle panienki odlecialy.. sesja byly calkowicie pdporzadkowana wiedzmom - inwestorzy maja juz inne priorytety tzn. karpie choinki itp.. Przyszly rok bedzie rokiem akcji - Fed obnizy stopy do 3,5 % tak samo postapi ECB - gdyz nie bedzie mial innego wyjscia tylko obrac droge amerykanskiego banku centralnego..Dzisiaj na Bloombergu uslyszalem wypowiedz analityka z DB - ktory stwierdzil ze kraje surowcowe dysponuja obecnie niesamowitymi zapasami pieniedzy - i beda inwestowac tylko w akcje a nie w nieruchomosci itp.. stwierdzil ze rok 2008 bedzie rokiem akcji - jest to jeden moich ulubionych analitykow jeszcze nigdy mnie nie zawiodl.. nazywa sie Norbert Walter i mam do niego zaufanie .. drugim analitykiem ktorego powazam jest bardzo madra pani - obecnie niezbyt czesto sie wypowiada ..Jezeli indexy beda wedrowac na polnoc w USA. Londynie , Frankfurcie itp. to nie widze powodow aby GPW - obrala inna droge..wahania beda wystepowac - ale kierunek bedzie jeden i co do tego nie mam watpliwosci.. dorzuce jeszcze wypowiedz N. Waltera - ktory stwierdzil ze bardzo dobrze sie stalo ze banki centralne - postawily gotowke do dyspozycji celem zazegnania kryzysu - i jego slowa ze nie ma mowy o zadnym tanim pieniadzu - przytaczam gdyz czesto czytam argumenty o drukowaniu pustych pieniedzy - nic bardziej blednego..ostania sesja przed switeczna - ostani komentarz przed swiateczny - Zdrowych i wesolych swiat..
barabaszek / 2007-12-21 17:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Gospodarza i forumowiczów...dobrze,że nadmiar zajęć nie pozwolił mi dzisiaj siedzieć nad giełdą...zanudziłbym się na śmierć chyba...jak dla mnie wyniki jak flaki z olejem...no chyba ,że mnie coś ominęło.Pozdrawiam serdecznie
nowaa43 / 2007-12-21 16:14 / Idalia
To chyba był ten sam biedaczysko. Przynajmniej w szampańskim nastroju dopływamy do końca. A w kuchni....karpik po dekapitacji przygotowuje się do galarety, sledzik moczy się w oliwce, potem dostanie z jednej strony biały rulonik z posiekanej cebulki, z drugiej zielony z posiekanych korniszonków + zimna wódeczka... chyba dostałam tzw. "oskomy"...
nowaa43 / 2007-12-21 15:33 / Idalia
Małżeństwo w kryzysie przychodzi do psychologa a kobieta już od drzwi mówi, mówi, mówi........Psycholog podchodzi do niej i namiętnie całuje w usta. Kobieta milknie. Psycholog do męża: pana żona potrzebuje tego 3 x w tygodniu. Mąż: w porządku, mogę ją tu podrzucać w poniedziałki i środy i czwartki . Pozostałę dni wykluczone bo gram w....kręgle.
Jarg / 2007-12-21 15:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:-))

Synek zaskoczył rodziców w intymnej sytuacji... widząc zdziwienie malca skonsternowany ojciec postanwia wyjaśnić: - nic się nie stało synku, po prostu popycham mamusię...
- Aaa, wiem - woła synek - w zeszły czwartek pan listonosz tak popychał mamusię, że gdyby nie ściana, to by ją na samą pocztę zapchał!
vonGluza / 2007-12-21 16:03 / portfel / Bywalec forum
Tatuś przechodzi koło pokoju synka wieczorem gdy ten właśnie się modlił. Synek odmówił paciorek i zakończył modlitwę słowami "i daj Boziu zdrowie mojemu rodzeństwu, mamusi, tatusiowi i dziadkowi. Do widzenia babciu". Na drugi dzień babcia zmarła. Stary pomyślał przypadek ale wieczorem synek ponownie się modli i kończy:"i daj Boziu zdrowie mojemu rodzeństwu, mamusi, tatusiowi. Do widzenia dziadku." Stary już w szoku wieczorem specjalnie poszedł podsłuchiwać i słuszy zakończenie modlitwy:"i daj Boziu zdrowie mojemu rodzeństwu i mamusi.Do widzenia tato." Stary zamarł.
Na drugi dzień na wszekli wypadek nie golił się, do pracy poszedł na piechotę rozglądają się na wszystkie strony. W pracy niczego nie dotykał. itd. Wreszcie wraca do domu spocony i zestresowany. Dwoni do drzwi, otwiera mu żona a on do niej: ale miałem stresujący dzień. A ona na to:" Ty miałeś stresujący dzień? Dziś na wycieraczce zmarł mi tu listonosz"
Big Lebowski / 2007-12-21 16:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
U nas zawsze jest - listonosz w USA np. mleczarz.. ;-)) na jedo wychodzi.. hehe..
Jarg / 2007-12-21 16:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:) Ale hydraulik jest wszędzie taki sam...
człowiek znikąd / 2007-12-21 16:35 / portfel / "Trillium"
Witajcie,
dzieciaki podglądają przez dziurkę od klucza harce w sypialni rodziców;
po chwili kręcąc głową siostra mówi do brata:
"A nam to zabraniają w nosie dłubać"
pozdrawiam :-)
Big Lebowski / 2007-12-21 14:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czego to na forum sie nie znajdzie nawet przepis jak zrobic chlopczyka lub dziewczynke..hm.. przypomnial mi sie kawal - jak przychodzi pani do lekarza ;-) i mowi do niego - panie doktorze a ja chciala bym miec dziecko - tylko moj malzonek naduzywa alkoholu i z nim nie chce miec nic wspolnego .. pan doktor odpowiedzial - prosze pani dzisiejsza medycyna do zrobienia dziecka nie potrzebuje wcale - meskiego osobnika ;-) nastepnie wyjal probowke wlal jakiegos plynu i zapytal pania - jaka plec dziecka ma byc? kobieta odpowiada - no chlopczyk , jaki kolor wlosow - kobita odpowiada blond doktor sytematycznie dolewa jakies plyny , jaki kolor oczu ?- pani odpowiada niebieskie i zeby byl troche podobny do Belmonda - doktor dolal plynu wymieszal i kazal pani wypic - pani wypija i natychmiast usypia - pan doktor wstaje z fotela rozpina rozporek i mowi - ja ci tu k.... zaraz dam Belmonda !!!
mila2 / 2007-12-21 14:53 / Tysiącznik na forum
To taki śliczny brzydal i ma w sobie to coś;-))),ale wierzę ze mozna zaplanowac płeć tylko trzeba dokładnych obliczeń,życzę powodzenia próbującym..Dude ,niedyskretne pytanie,masz coś z niego?
Big Lebowski / 2007-12-21 14:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tylko jestem wysportowany jak Belmondo ..;-) jak wiadomo kregle..
marboru / 2007-12-21 13:45 / portfel / "Bankier giełdowy"
nie wiem, czy wy też tak macie?
ostatnio kupiłem ABG po 6,01................sprzedałem............skoczyło ponad 7 zeta pięknie........
miałem fam po 7,51......................oddałem - skoczyło potem w okolice 10 zł............
sprzedałem mało płynne CEDC ..........a ono dalej rośnie............

aż strach robić jakieś ruchy normalnie.
kloszard / 2007-12-21 14:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
witam wszystkich ...ja mam inaczej .....kupuje i wtedy akcja sie kisi albo spada...w sumie to nawet chcialbym zeby cos co sprzedalem poszlo do gory....jakas mala bo mala ale jednak jakas satysfakcja :-)
lepiej sie zajac bliskimi...prezenty ...choinka...zycze wszystkim( moze jestem pierwszy z zyczeniami ? :-)...spokojnych...wolnych od gieldowych i nie tylko zmartwien swiat...
Jarg / 2007-12-21 13:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
WItaj
Wujek Dobra Rada: "Ciesz się zyskiem, żałuj strat, a nie odwrotnie".
Pozdrawiam
marboru / 2007-12-21 13:57 / portfel / "Bankier giełdowy"
dokładnie, dokładnie.....
przedewszystkim cierpliwości brakuje i czasami emocje grają....

nauka nauka nauka
Jarg / 2007-12-21 13:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wielce pouczający wątek z bankiera na temat Toory, czyli giełdowa psychologia tłumu:

http://www.bankier.pl/forum/temat_kurcze-ktro-i-dlaczego-to-kupuje,5303125.html

do poczytania zwłaszcza dla początkujących... :)
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-12-21 13:24
Jargu....zajrzalem na linka...najlepsze ...."ktos trzepie leszczy,w lutym pewne 20 zeta "hehe
pozdr.
Jarg / 2007-12-21 13:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:-)) Najlepsze, że wielu tak długo próbuje wyciągnąć jakieś pozytywy z wczorajszego info, że w końcu zaczyna w to wierzyć. I tak powoli okazuje się, że fatalna wiadomość to w rzeczywistośći tajny kod grubasów... więc ogólnie to info jest super! Nic, tylko kupować!:-)))

Pozdrawiam również
Jarg / 2007-12-21 13:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W końcu na podobnym wątku odezwał się mędrzec:
"Sami od siebie kupujecie i sobie sprzedajecie , i tak od kilku miesięcy , tylko cena coraz niższa" - nic dodać, nic ująć...
nowaa43 / 2007-12-21 13:06 / Idalia
Wrocław ma jakiś specjalny klimat - w szerokim znaczeniu, jakąś energię. Wawa też ma swoje dobre strony. Przyłączam się do gratulacji dla rodziców a maluszek... jak mu się życie ułoży, czy czasy będą nadal takie ciekawe?? Niech się zdrowo trzyma (bo chowa jakieś nieładne).
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy