Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2007-12-19 08:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
wrota wyobrażni / 2007-12-19 09:37 / portfel / Poznań na +
Dzień dobry wszystkim udanego dnia życzę
rachfalek / 2007-12-19 09:03
Witam forumowiczow ,zycze udanego dnia.Bigu czy przyjdzie taki dzien ze bedziemy sie cieszyli z posiadania bbc,bo ja juz stracilem nadzieje.Ktos 4,7,9 akcjami kazdego dnia obniza kurs spolki.
Big Lebowski / 2007-12-19 09:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. bedziesz mial jeszcze sporo radosci - gdyz to sa bardzo dobre akcje - ktos chce sie obkupic - zreszta one zawsze chodza innymi drogami np. caly rynek bedzie stal w miejscu a one beda bic rekordy.. cierpliwosc wskazana.. pozdr..
Jarg / 2007-12-19 08:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich Uzależnionych...
kazelot / 2007-12-19 08:56 / Tysiącznik na forum
Zdrawstwujtie.
Big Lebowski / 2007-12-19 09:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Andrzej.. to tak jak pociag przyjazni z ZSRR wjezdza na dworzec w Warszawie a na wagonie napisane czerwona farba odrecznie napis - Ja was pazdrawlaju - podpisane "bagazowy z moskwy " ..;-))
kazelot / 2007-12-19 09:08 / Tysiącznik na forum
Ja toze Was pozdriawliaju-Andriej z goroda festiwala Russkiej piesni
barabaszek / 2007-12-19 10:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień dobry wszystkim.Pozdrowienia i korzystnych transakcji życzę.
Marins / 2007-12-19 08:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Big z tymi jajami z tytanu Ci sie udało:)
kazelot / 2007-12-19 09:01 / Tysiącznik na forum
Tytan jest biokompatybilny,więc uwaga,bo mogą zostać na zawsze.
Big Lebowski / 2007-12-18 23:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim..
slicznooka / 2007-12-18 23:32 / Uznany gracz giełdowy
Dobranoc Big.
przeczytałam jaki zajęty jesteś... no tak asystentka wyjechała na wakacje:-))
Snów Najmilszych:-))
Big Lebowski / 2007-12-19 09:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oj Malgosiu - brakuje mi Ciebie.. ;-))
barabaszek / 2007-12-18 23:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Z pieskiem na nocny spacer i do snu trzeba się ułożyć ...Dobrej nocy wszystkim
risky-rainmaker / 2007-12-18 23:11 / Ostatni Optymista
Ja wróciłem z zakupów...i teraz idę spać..Dobrej Nocy...:))
Big Lebowski / 2007-12-18 23:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mialo byc Dobranoc Risky..
Big Lebowski / 2007-12-18 23:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc Riski ..
slicznooka / 2007-12-18 23:26 / Uznany gracz giełdowy
Radosnych Snów:-))
Tobiaszek / 2007-12-18 22:54
ale mamy mlyn na gieldzie :)
jak pewnie my wszyscy trzymam kciuki za nasza gielde, mam nadzieje ze juz niedlugo, jak wieszczy Big, odrobimy straty z ostatnich dni. licze na to bo odkad zaczalem grac (jakis tydzien przed poczatkiem listopadowej zapasci) to ciagle jestem pod kreska, aktualnie jakies 15% kapitualu poczatkowego :)
u licha, czy to odrobie? a pomyslec ze dzis gdy siedzialem przed kompem i lcc bylo po 2,70 to zamiast kupowac za glowe sie trzymalem :)
Tobiaszek / 2007-12-18 23:02
btw. probowalem dorwac ksiazke Kostolany ale nigdzie nie moge na nia wpasc :/ w bibliotece Uniwersytetu Wroclawksiego jest jedna - wypozyczona, Akademii Ekonomicznej we Wroclawiu - jest z 5 ale wszystkie wypozyczone, w merlinie z ktorego moglbym ja miec za "friko" tez jej nie ma, w bibliotekach internetowych nie ma, nawet na DC i torrentach jej nie znalazlem :/
buu
dared695 / 2007-12-18 22:27 / portfel / "Bankier''
Witam wszysykich, witam Big'a.
Pozwolicie , że was poczytam.
Proszę nie sugerować się moim portfelem, jest zupełnie wirtualny.
Ale szkoda mi go jakoś usunąć. Był taki moment że miałem na nim kilkudziesiętny
przyrost. znajdowały się w nim spółki, które obserwowałem oraz które realnie miałem.
Niesteyt praca nie pozwala mi na codzienne przeglądanie i śledzenie notowań.
A może to i dobrze, więcej zdrowia zostanie, bo po dzisiejszym dniu to można palpitacji dostać
Pozdrawiam czekamy na WZROSTY. ;-)
wrota wyobrażni / 2007-12-18 21:57 / portfel / Poznań na +
Dobry wieczór wszystkim a szczególnie tobie Bigu siedze mocno na ponarfie i dzisiaj pokazał że potrafi jeszcze trochę na czerwono ale od jutra Poznań na + ;)))) Big jak zwykle miałeś racje ;)wszyscy dzisiaj czują optynizm a co było wczoraj ;) Dał bym się wyleszczyć na maksa dzieki tobie no i oczywiście kilku innym osobą wszyscy wiedzą o kogo chodzi bo chodzi o karzdego z was przetrwałem i mam nadzieje że jutro wszyscy będziemy zadowoleni .
Big Lebowski / 2007-12-18 22:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. ja juz pisalem Ci ze wpadles w amok spekulacji - powiem szczerze b. zly objaw - musisz uwazac na wlasne emocje.. Pozdr..
wrota wyobrażni / 2007-12-18 22:55 / portfel / Poznań na +
Trudne początki wiem Bigu że masz racje pewnie i dysertyfikacja by się przydała i więcej spokoju z czasem to się zmieni na lepsze daj mi trochę czasu.Pozdrawiam
Marins / 2007-12-18 22:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Big co myslisz o Hawe?
Big Lebowski / 2007-12-18 22:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marins.. Hawe - ulubiona spolka spekulantow , nie gustuje w takich firmach ale to nie przeszkadza zarabiac i ludzie zarabiaja.. jak to Jarg pisal trzeba miec jaja z tytanu.. ;-)) pozdr..
barabaszek / 2007-12-18 22:40 / portfel / Tysiącznik na forum
No właśnie Bigu co myślisz o Hawe :-)))))?
barabaszek / 2007-12-18 22:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Podpadłem Dude ,że się tak do mnie nie odezwiesz dzisiaj?Pozdr.
Big Lebowski / 2007-12-18 22:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku - odpowiedz byla skierowana do Ciebie i Marinsa , musisz wiedziec ze obsluguje nie tylko forum - ale jeszcze skrzynke mailowa , skype itp. nie jestem w stanie z kazdym z osobna sie przywitac i pozdrowic - gdybym komukolwiek nie odpowiedzial na pytanie - wowczas pytanie nalez smialo powtorzyc - nie jestem w stanie wszystkiego na raz ogarnac.. Pozdrawiam Barabaszku..
barabaszek / 2007-12-18 23:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja tylko żartowałem z tym Hawe sorki dlatego ten uśmiech był...bo już myślałem ,że coś może chlapnąłem choć ostatnio czas tylko po nocach...Pozdrawiam serdecznie
wrota wyobrażni / 2007-12-18 22:25 / portfel / Poznań na +
Ale nie ukrywam łatwo nie było ostatnie dni stesujące były strasznie
Big Lebowski / 2007-12-18 21:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli jest sporo otwartych - krotkich pozycji i nastapily by wzrosty - to wzrosty byly by szalone - gdyz sprzedaz krotka polega na sprzedazy pozyczonych akcji - i akcje trzeba oddawac coraz drozsze - dlatego na rynkach rozwinietych nastepuje wowczas panika kupna - gdyby tam nastapila to Polacy nie gesi i swoje wzrosty maja..;-))
barabaszek / 2007-12-18 21:29 / portfel / Tysiącznik na forum
I na to właśnie czekam z niecierpliwością...na panikę kupna...co za cudowne stwierdzenie :-)...ostatnim razem kupiłem walory dwa dni bodajże przed wzrostami...no co mam powiedzieć ...już na nie czas he he
barabaszek / 2007-12-18 21:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Ślicznooka przeglądałem właśnie wykres kupiłaś w granicach 8,70 sprzedałaś koło 9,40 ?Pozdrówka
slicznooka / 2007-12-18 22:48 / Uznany gracz giełdowy
blisko, k 8,71 s 9,38:-))
pozdrówka
barabaszek / 2007-12-18 22:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Tak się właśnie domyślałem,że ten humor z mroźnego grudniowego dzionka sie nie wziął...ale powiem tak ....za szybko Ślicznooka za szybko...myślę,że jutro będzie ciąg dalszy...
slicznooka / 2007-12-18 22:52 / Uznany gracz giełdowy
a, i wzięłam wczoraj ssi po raz 3:-) tym razem dobrze...
barabaszek / 2007-12-18 22:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja miałem dzisiaj dzień zakupów ale w sklepach...jutro przykra uroczystość mnie czeka...ale od ranka jeszcze na giełdę wskoczę mam nadzieję oko ucieszyć zielenią oby :-)
barabaszek / 2007-12-18 23:08 / portfel / Tysiącznik na forum
No czas na ssi przespałem dzisiaj ale czekam na wejście jeszcze innej spółki na NC...już wkrótce zawita wesołą nutką :-)...orzesz k...jak mi ktoś zjechał moje WDM hmmm....będą wzrosty...duże na tym walorze
Big Lebowski / 2007-12-18 20:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czy przyszlo komus do glowy ze jutro lub pojutrze moze nastapic panika kupna .. wiekszosc siedzi na pieniazkach hm.. calkiem mozliwe , calkiem mozliwe..
marboru / 2007-12-18 21:21 / portfel / "Bankier giełdowy"
witaj Dude.......
a ja z uporem dobieram CSG...........
wierzę w spółkę.
Big Lebowski / 2007-12-18 21:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru.. jestem przekonany ze ta spolka da Ci powod do otworzenia szampana .. Pozdr..
Renumious / 2007-12-18 21:35 / portfel / "GPW Kmiot"
że się znowu wtrące...widziałem kiedyś film gdzie otwierano szampana...rozbijając go na głowie jakiegoś wyrostka...CSG frunie lotem koszącym, chociaż teraz z AT wynika że winno nastąpić odbicie...stawiam na krótkoterminowe w granicach kanału spadkowego...
marboru / 2007-12-18 21:31 / portfel / "Bankier giełdowy"
plan jest taki, że dopóki będzie spadał to będę dobierał.......
zobaczymy jak na tym wyjdę - ogólnie średnia moja cena na walorze jest niska więc nie jest źle.
pozdro
Renumious / 2007-12-18 21:23 / portfel / "GPW Kmiot"
żeby ta wiara nie okazało się zbieżna z tą w Św. Mikołaja...;)
marboru / 2007-12-18 21:29 / portfel / "Bankier giełdowy"
wiara w Św. Mikołaja była całkiem uzasadniona - kto kupował pod koniec listopada a oddał 6 grudnia bądź kilka dni później - zarobił na ładną paczkę........
........kto wie może Mikołaj przyjdzie jeszcze raz i coś pod choinką zostawi?
Renumious / 2007-12-18 21:37 / portfel / "GPW Kmiot"
to raczej mikołajki były, prezenty zwykle mniejsze i do buta
ale cóż...wiara czyni cuda podobnoz
marboru / 2007-12-18 21:42 / portfel / "Bankier giełdowy"
spytaj tych którzy weszli w bioton i w odpowiednim momencie wyszli.
spółek które dały dobrze zarobić w tym okresie było całe mnóstwo. jeśli tego nie widziałeś i nie widzisz do dzisiaj - to cóż..............mikołaj Cię nie odwiedził.
Renumious / 2007-12-18 22:13 / portfel / "GPW Kmiot"
:) zdaje sobie sprawę ze wzrostów po kilkadziesiąt % w tym okresie, ale
jak ktoś daje mi prezent, nawet duuuży, uprzednio tłukąc mnie gołą pięścią w twarz i kopiąc po tym jak padam ścięty z nóg tym uderzeniem to jakoś prezent wydaje mi się mało atrakcyjny...;)
myślę że taka sytuacją dotyczyła szerszego grona "dzieciaków"
Big Lebowski / 2007-12-18 22:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Teraz ja pozwole sobie na wtracenie co nieco- jak wiadomo rynek to ulica gdzie ruch odbywa sie w dwie strony i nalezy brac to co rynek nam daje i cieszyc sie z tego co uzyskamy..
anonim_03 / 2007-12-18 21:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zapomniałeś o jednej grupie uczestników rynku (może rzeczywiście w Polsce mało istotnej) czyli posiadaczach krótkich pozycji.
Big Lebowski / 2007-12-18 21:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak jak odbywalo sie dobijanie bykow - odbedzie sie odstrzal niedzwiedzi..
Renumious / 2007-12-18 20:56 / portfel / "GPW Kmiot"
Czy komus przyszło do głowy żeby przestać w końcu panikować? Kupiłeś...siedź w papierach, sprzedałeś, siedź w kasie...i zajmij się lepieniem pierogów...albo mieleniem maku ;)
Ja przynajmniej taki mam zamiar i tylko zamkniecia sobie sprawdzam...
Pozdrawiam 'zimne du..."
Cool Renu
Big Lebowski / 2007-12-18 21:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widac ze okres przedswiateczny dominuje ;-)) to dobrze.. , to dobrze.. Cool Renu.. Pozdr..
superman / 2007-12-18 21:33 / Tysiącznik na forum
witam wszystkim,
Dude mowiac o niedzwiedziach to miales na mysli?

http://tnij.org/akh7

:-)
Big Lebowski / 2007-12-18 21:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. hehe. dobre..;-))
barabaszek / 2007-12-18 20:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór wszystkim...fajnie ,że nastroje dopisują choć moje spółeczki tego nie odczuły za bardzo :-)...ale co się odwlecze to...Pozdrowienia dla wszystkich...Ja przez cała sesję tylko raz z komórki zajrzałem na dwie spółki (albo mi "odbiło" albo jestem totalnie wyluzowany choć zajęty byłem dzisiaj okrutnie muszę przyznać).Pozdrawiam tych szczęśliwych i tych co wkrótce będą :-)
risky-rainmaker / 2007-12-18 19:45 / Ostatni Optymista
No w końcu ujawnili...przebłyski miałem od miesiąca

http://gielda.onet.pl/0,1660550,wiadomosci.html

A co do KGHM ostatnio rozmawiałe z Dyrektorem ds. rozwoju i odniosłem wrażenie, że mimo oporów politycznych i trzepania wszystkiego czego się da...z tej firmy...Oni zdają sobie doskonale sprawę z tego...że za chwilę...miedzi braknie...odechciało im się stawianie na złoża...w Afryce...Chcą podążać...w stronę technologiczną....i nie byłbym zaskoczony jak za 20 lat...KGHM byłby spółką której przychody są generowane w większości z takich projektów.

A teraz lecę na zakupy ;)
TOMOK / 2007-12-18 19:36 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś :-) ekipka czesć
Jesteś ostro inwigilowany...naliczyłem 23 nie licząc mnie...
To ja mówiłem Jarząbek :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-18 19:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku- Jarzabku..;-)) Pozdrowka..
Big Lebowski / 2007-12-18 18:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu .. super dzionek mowisz.. ciesze sie , pierozki ulepione - tez super - o rybkach nie zapomnij.. ;-)) Pozdrowka..
slicznooka / 2007-12-18 18:52 / Uznany gracz giełdowy
o rety.... rybki.... :-)
pozdrowienia Bigu.
slicznooka / 2007-12-18 17:05 / Uznany gracz giełdowy
dzień dobry,
fajny dzionek:-))
pozdrowienia.
Jarg / 2007-12-18 17:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór Ślicznym Oczętom :-))

Humorek dopisuje... chyba dzisiaj jakieś sukcesy parkietowe były?

Serdeczności :)
slicznooka / 2007-12-18 18:19 / Uznany gracz giełdowy
Witaj Mój Drogi,
tak... dziś był dobry dzień na dt:-) i ogólnie święta idą, pierogi już ulepiłam, kolędy wyśpiewuję. Same pozytywy pozytywne:-))
Serdeczności również.
Jarg / 2007-12-18 17:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widać magię zbliżających się wiedźm. Obroty na kontraktach... oraz transakcje pakietowe na 300 mln...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy