Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
barabaszek / 2007-12-17 22:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Pytanie do Biga i uznanych..czy można powiedzieć ,że większość walorów jest już w mocnych rękach czy jeszcze nie całkiem?
Big Lebowski / 2007-12-17 23:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku - wiekszosc akcji jest w mocnych rekach - z tym ze ich jeszcze to nie zadawala , chca wyrwac reszte od indywidualnych..wazna sprawa - mocnym rekom sie nie spieszy nic a nic ich nie goni maja czas - w przeciwienstwie do drobnych akcjonariuszy..
warren buffet / 2007-12-17 23:32 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
moim zdaniem nie. ulica mocno jeszcze siedzi na gieldzie. absolutnie nic jeszcze nie jest w mocnych rekach.
Big Lebowski / 2007-12-17 23:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warren o klasycznej bessie zapomnij obecnie - tego typu ze przetrzebia i odnowa - wycena spolek na gieldach jest wyjatkowo niska i jezeli chodzi o gieldy i hosse to jestesmy w polowie drogi - czy warto bylo byc na rynku hm.. n ikt nie jest w stanie utrafic idealnie - ci co mowia ze trafili idealnie - klamia..
warren buffet / 2007-12-17 23:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oczywiscie..... ale sądze ze mocne rece beda brały w 2008.... poczatek 2009... ja nie wierze ze ludzie sie rzucą znow na fundusze akcji, jak getin bank da 9% na lokacie.....

masz jakies zdanie ? odnosnie lokat tak wycenianych ? chyba bierzesz to pod uwage ?
Big Lebowski / 2007-12-17 23:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ludzie sie rzuca do funduszy w koncowce hossy - zawsze tak bylo i tak zostanie.. pieniedzy na rynku jest dosyc- wystarczy...
warren buffet / 2007-12-18 00:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
moim zdaniem końcowka hossy była w lipcu ( 5,5 mld )
smooth / 2007-12-17 22:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,

Pamiętam, że kiedys toczyła sie na tym forum dyskusja na ten temat. O ile dobrze pamietam brała w niej udział slicznooka. Chodzi mi mianowicie o rynek urzadzen do nawigacji satelitarnej. Mam do Was pytanie: czy jest jakąś spółka oprócz IBSYSTEM spośród notowanych na GPW która zajmuje sie tematem?

ps
Udowodnione naukowo, że kontakt z drugim czlowiekiem odnosnie przezwyciezania tego samego problemu ma nieocenione pozytywy. I ja sie teraz tu poczułem lepiej.:)
Jeszcze będzie zielono.!

Pozdrowienia
Jarg / 2007-12-17 23:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj

Tak... PPWK od wielu lat rozwija własny system nawigacji GPS... obecnie dostepny jest w formie systemu Navigo, Navigo 2 i Navigo2Go.

Pozdrawiam
Jeck / 2007-12-17 22:31 / "Poławiacz perełek"
zapytaj Jarga :-))

Nie tak dawno PPWK podpisało umowę z google ws map dla google maps. Nie jestem pewien, ale chyba pewne firmy wykorzystują te mapy w dynamicznych nawigacjach.

A napewno NaviExpert (spółka zależna od MCI :-)) działa na rynku nawigacji samochodowych, poczytaj sobie : http://www.naviexpert.pl/
Jarg / 2007-12-17 23:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrawiam Jacku :)
smooth / 2007-12-18 00:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzięki wielkie. Poszukam, poczytam.

Pozdrawiam
smooth / 2007-12-17 22:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,

Pamiętam, że kiedys toczyła sie na tym forum dyskusja na ten temat. O ile dobrze pamietam brała w niej udział slicznooka. Chodzi mi mianowicie o rynek urzadzen do nawigacji satelitarnej. Mam do Was pytanie: czy jest jakąś spółka oprócz IBSYSTEM spośród notowanych na GPW która zajmuje sie tematem?

ps
Udowodnione naukowo, że kontakt z drugim czlowiekiem odnosnie przezwyciezania tego samego problemu ma nieocenione pozytywy. I ja sie teraz tu poczułem lepiej.:)
Jeszcze będzie zielono.!

Pozdrowienia
Sancho Panches / 2007-12-17 21:59 / Bywalec forum
witam wieczorkiem:)
z jakiego to filmu??
-gdzie jest moje 300 baniek!? gdzie jest k..... moje 300 baniek??
-jest cos wazniejszego niz twoje 300 baniek
-tak, np 500 baniek:)
przypomnialo mi sie jak spojrzalem na indeksy:)) i niestety skojarzylem ze znikajaca kasa:)
pozdr
smooth / 2007-12-17 22:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Oczywiście "Chłopaki nie płaczą", a odpowiedź dokładnie brzmiała "tak, np 600 baniek".

100 baniek miec a nie miec to 200 baniek różnicy.:)
marssell / 2007-12-17 21:43 / Bywalec forum
polecam filmik który aktualnie leci na polsacie Kupa śmiechu heheh



dobranoc
barabaszek / 2007-12-17 21:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Marssell udostępnij swój portfel aby było jak równy z równym...chciałbym się przekonać czy coś inwestujesz jak i kiedy i w co aby Twoje słowa nie były czczą gadaniną...jak sobie przypominam mówiłeś ,że jesteś na giełdzie od początku więc nie powinno to stanowić chyba jakiegoś problemu...i jeszcze jedno zadam sobie trud sprawdzenia czy nie lejesz w nim wody.Powodzenia
Big Lebowski / 2007-12-17 22:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Daj spokoj Barabaszku - pozegnal sie i niech idzie w pokoju- i wiecej nie wraca..
barabaszek / 2007-12-17 22:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Bigu..lubię konkrety jak trzeba jak ma coś na prawdę ciekawego niech się wykaże może oprócz ciężkiego charakteru i braku ogłady jest dobrym graczem ..z tym,że chciałbym zobaczyć to poparte dowodami...inaczej traci czas na tym forum...Pozdrawiam...PS.Powiem szczerze,że nie wyczułem znaków na taką obniżkę...mam nadzieję,że nie będzie się ciągnęła jak poprzednia...trochę oddechu by się przed świętami przydało :-)))
TOMOK / 2007-12-17 22:14 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś :-)
ekipka cześć...jakoś leci...te smutki giełdowe to nic w porównaniu z tym co niżej czytam... :-(
Pozdrawiam ciepło
decathlonpionki / 2007-12-17 22:02 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
mozna taki portfel odwalić że nikt się nie połapie a i koleś zarobiony "będzie":)
Nie sprawdzisz wszystkiego. Po fakcie każdy może być mądry:)
PZDR
barabaszek / 2007-12-17 22:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie doceniasz mnie Decathlonpionki jak mi na czymś zależy potrafię być cierpliwy,skrupulatny,wnikliwy...Pozdrawiam
decathlonpionki / 2007-12-17 22:37 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
ale on przecież ma wszystkie dane do dyspozycji. co za proble wybrać spółki które dały zarobić wsadzić je do portfela i zaraz sprzedać...
Myślę że bez problemu da się to zrobić:)
Hehe, pamiętasz o książce?? :P
barabaszek / 2007-12-17 22:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Właśnie wlazłem na pocztę i odpisałem ...muszę sobie zainstalować wreszcie jakiś program pocztowy he he...co do Twojej wypowiedzi ...uwierz mi ,że jeżeli będzie próbował oszukać to się tego dowiem,udowodnię i nie będzie miał już tutaj miejsca...
decathlonpionki / 2007-12-17 23:20 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
a i wejdz jeszcze raz jak mozesz na poczte bo nie chce tu na forum mówić na głos:)
decathlonpionki / 2007-12-17 23:11 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
ok ok:)
ale jak juz jestes taki dociekliwy spawdz i mój, może te minusy to jakieś nieporozumienie i próba oszustwa:) heh
Pozdrawiam serdecznie.... I oczywiście doceniam:)
wrota wyobrażni / 2007-12-17 21:10 / portfel / Poznań na +
Sen o Ameryce to już nie ten sam sen .
wrota wyobrażni / 2007-12-17 21:08 / portfel / Poznań na +
Ostanio jarg mówiliśmy o transakcji 220000tyś akcji na ponarfie. Dziś paczka miała wolumen 700.000tyś akcji czyli 7000.000pln ale myślę że ktoś nie bardzo ma ochotę płacić podatek dlatego raczej nie robi to na mnie wrarzenia.Pozdrawiam i życzę wszystkim spokojnej nocy.
Jarg / 2007-12-17 21:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, teraz nie ma już sensu zwracać uwagi na umówione pakietówki. Wystarczy zerknąć na listę dzisiejszych transakcji... ceny... marzenie he, he... Tak to już jest zawsze na koniec roku. Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-17 20:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jestesmy obecnie w kregu dzialania - wiedzm, jak juz wczoraj pisalem 21grudnia - wiedzmy beda tak zmeczone ze bedzie to nader spokojna sesja , wiedzmy dzialaja w dwie strony takze wzrosty takze beda - zreszta USA zawsze szaleja gdy tylko maja jakies wazne przemowienie - co do bessy hm.. kazdy , zaznaczam kazdy by chcial zeby zatrzymac obecne pieniadze z portfela i obkupic sie MCI po 0,40 gr , MSZ po 0,90gr i tak wyliczac mozna bez konca - i z paru zlotych zrobic milion , jest jesze jeden sposob na zrobienie miliona - opisywalem - zainwestowac dziesiec milionow i wowczas nie jest trudno z tego zrobic milion.. ale tak na powaznie bessy nie mamy jak do tej pory sa bardzo silne wahania i tak jak Kloszard pisal - wiecznie spadac nie bedzie - wzrosty beda wybiorcze - przed wielu tygodniami pisalem ze nalezy omijac banki obecnie cytuje sie analitykow - ktorzy odradzaja kupowanie bankow..jutro lub pojutrze obstawiam calkowite uspokojenie rynkow - jak bedzie pokaze nam rynek..
kloszard / 2007-12-17 21:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Bigu..witaj...problem w tym, ze nawet jak sie uspokoi to nie ma specjalnie podstaw do wiekszych zwyzek.......nawet po zwyzkach jesli przyjda w styczniu inwestorzy beda liczyli straty....jesli usa sie odbije to moze gdzies w okolicach 2 kw 2008 .....
Big Lebowski / 2007-12-17 22:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kloszard.. najlepsze sa wzrosty tak bez powodu ;-)) a na powaznie powod zawsze sie znajdzie - w trzecim kwartale USA wychodzi na prosta i gielda wczesniej dyskontuje..
kloszard / 2007-12-17 22:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
najlepsze sa jakiekolwiek wzrosty .....najlepiej trwajace dluzej niz 1 dzien :-) ...a powaznie....dobrze gdyby sie jakis znalazl....
marssell / 2007-12-17 20:55 / Bywalec forum
i mały post do biga!! bigu jakby nie patrzeć Twoje przewidywania biorą w łeb

Nie gniewan się i Ty też się nie gniewaj

Zmykam dobranoc
kow@l / 2007-12-17 20:35 / Bywalec forum
Dobry wieczór,
nawiązując do postu kloszarda mam propozycję. Może byśmy wypisali po dwa powody na każda z teorii dotyczącą rozwoju rynku polskiego w 2008?
Jako młodziak i leszcz w tej elicie GPW pozwolę sobie skromnie acz prowokacyjnie zauważyć:
1. Bessa
- ludzie są przekonani, że po latach hossy musi przyjść bessa (samospełniająca się przepowiednia), patrz forum ogólne
- kłopoty banków i ogólnie instytucji finansowych,...bez nich hossa nie jest możliwa, ...chyba tutaj to wyczytałem
2.
- ludzie są przekonani, że po latach hossy musi przyjść bessa (większość nie ma racji)
- przemysł ma się dobrze, ....na rynku widzę inwestycje, iwnestycje i jeszcze raz inwestycje...przemysł ciężki, górnictwo, samochody, spożywka, farmacja, itp
slicznooka / 2007-12-17 20:41 / Uznany gracz giełdowy
Rynki poruszają się od skrajnego niedowartościowania do skrajnego przewartościowania. Nie zaliczyliśmy jeszcze tej drugiej skrajności, wskaźniki wciąż mieszczą się w ramach przyzwoitości plus niedowrtościowane perełki.
Czyli... na moje śliczne oko, mamy postój na zmianę hossowych koni, potem wio dalej z tym kramem:-)
marssell / 2007-12-17 20:53 / Bywalec forum
ślicnooka jestem z Ciebie dumny Potwierdza się teoria że najlepsi inwestorzy pochodzą z k**cujawskopomorskiego heheh


Dobranoc i do zobaczenia w Toruniu
anonim_03 / 2007-12-17 20:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

2007-12-17 19:50:14 | *.*.*.* | marssell
ale przecież big obstawia wzrosty!!!!! to nie masz się czym martwić
zmykam na zawsze z tego forum
żegnam was i pozdrawiam a w szczególności dobrych graczy giełdowych


genralnie "na zawsze" znaczy na dłużej niż na 3 minuty. Ale ja staromodny jestem.
bohdan77 / 2007-12-17 21:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
;)
marssell / 2007-12-17 21:09 / Bywalec forum
anonim możesz być spokojny że ślicznookoą zostawiam już dzisiaj całkowicie dla ciebie Dobrze z nią pogadać Ona ma zawsze sporo dobrych rad Polecam i nie trzymaj mnie więcej za slówka


dobranoc
marboru / 2007-12-17 20:33 / portfel / "Bankier giełdowy"
witam wszystkich
dzisiaj jest dla mnie dzień refleksji.......
...........zmarł tragicznie 2 letni synek mojej przyjaciółki.
w obliczu takiej tragedii wszystko jest bez znaczenia.

bardzo smutny dzień.
zońka19 / 2007-12-17 21:41 / Tysiącznik na forum
Współczuję zasmuconym , wiem co znaczy stracic kogos bliskiego
a zyc trzeba dalej .....
czas goi rany ....i to jest prawdaj
decathlonpionki / 2007-12-17 21:27 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
W czwartek odszedł mój brat...
Masz racje, nic się nie liczy...
Big Lebowski / 2007-12-17 21:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru.. to naprawde smutne i tak jak piszesz wszystko inne jest bez zanaczenia..Pozdrawiam..
kow@l / 2007-12-17 20:37 / Bywalec forum
Dzieci to nasz największy skarb, nic poza tym się nie liczy...
Pozdrawiam
Jarg / 2007-12-17 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To prawda. Fatalna wiadomość... Jak powiadają: nie ma mic gorszego dla Rodziców niż pochować własne dziecko... Współczuję i pozdrawiam
slicznooka / 2007-12-17 20:48 / Uznany gracz giełdowy
to.... niewyobrażalne:(( moje najgłębsze wyrazy współczucia.
barabaszek / 2007-12-17 22:22 / portfel / Tysiącznik na forum
I to jest dopiero k******* brak równowagi i sprawiedliwości na świecie....bardzo smutne...mojej przyjaciółki mąż stracił wczoraj mamę...ciężki chwile tym bardziej ,że widzimy się prawie codziennie.Pozdrawiam
superman / 2007-12-17 20:31 / Tysiącznik na forum
dobry wieczor,
Prezydent z Texasu znowu przemowil...

http://tnij.org/akdp
kloszard / 2007-12-17 19:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dobry wieczor wszystkim,
sesja...wszyscy widzieli....dalej uwazam ze na takim rynku powinno sie stac obok...natomiast chcialbym wrocic do dyskusji, ktorą prowadziłem min z Jargiem dotyczącej ogolnie rynku odziezy i obuwia w Polsce i zbyt wysokich cen....i oto na poczatku grudnia gino rossi obniza zysk netto za 2007 rok...akcje sa obecnie najnizsze w historii....prochnik podal ostatnio wyniki sprzedazy za kolejny miesiac i widac bylo spadek jesli chodzi o sprzedaz z metra kwadratowego .....to symptomy nadchodzacych zmian....do tego dodalbym coraz wyzsze ceny zywnosci, ktory to trend z pewnoscia bedzie kontynuowany oraz rosnącą inflację....oczywiscie spadki nie trwaja wiecznie i pewnie styczen przyniesie odbicie, ale nie widze przeslanek dla kolejnej fali szerokiej hossy....pewnie czesc mocno przecenionej budowlanki sie podniesie, troche ciezkiego sprzetu....IT...ale spora czesc rynku nie bedzie w tym uczestniczyla...
Jarg / 2007-12-17 20:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór

Kloszardzie, z powodu podeszłego wieku mam już zaawansowaną sklerozę i niezbyt przypominam sobie naszą dyskusję (którą wspomiałeś) o rynku odzieży i obuwia w Polsce. Wydaje mi się, że rozmawialiśmy o markach, a raczej o braku rozpoznawalnych polskich marek odzieżowych w świecie. Sądzę jednak, że nazbyt uogólniasz zagadnienie, moim zdaniem kłopoty Gino i Próchnika wiążą się raczej z nietrafionymi kolekcjami, do czego oni zresztą się przyznają. Zastrzegam, nie znam danych szczegółowych dotyczących kondycji ogółu polskich firm odzieżowych... a żeby w pełni ocenić sytuację trzeba by znać dane sprzedąży innych wiodacych firm takich jak Ryłko, Alka, Vistula itp. Z tego co czytałem na ten temat, sądzę, że mijający rok był rekordowy jeśli chodzi o sprzedaż w tej branży.
kloszard / 2007-12-17 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Jarg...
rozmawialismy o markach i wysokich cenach polskich produktow w porownaniu z markami globalnymi...chcialbym uogolniac, ale z tego co pamietam sam pytales sie o szczegoly kupowania prezentow w usa i przywozu....bo w kochanej polsze ZA DROGO...co do nietrafionych kolekcji ..hm...jakos trzeba sie tlumaczyc.....nie wiem czy rok byl rekordowy bo sie jeszcze nie skonczyl...Jarg po prostu widze jak postepuja moi znajomi ....porownuje ceny....przestalem kupowac w polsce...pozdrowienia...
Jarg / 2007-12-17 20:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To nie do końca tak... USA są obecnie wyjątkiem wobec całej UE ze wzgledu na dramatycznie niski kurs zielonego. I stąd zinteresowanie zakupami u Jankesów... zresztą nie tylko moje, ale ponoć całego zamożniejszego świata. Z tymi kolekcjami Kloszardzie to może być prawda... znam podobny przypadek... mój kolega miał firmę odzieży dziecięcej... nie trafił z kolekcją letnią... było kiepskie, chłodne lato... sprzedały się śladowe ilości... i ogromne straty. Pozdrawiam
kloszard / 2007-12-17 21:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Jarg, wiem ze usa to troche wyjatek, natomiast osobiscie robilem ostatnio zakupy odziezy w krajach UE- taniej niz u nas i lepszy wybor......moi znajomi podobnie....co do kolekcji...hm....moze tak byc, natomiast dalej uwazam, ze podstawowym problemem sa zbyt wysokie ceny....do tego dochodzi coraz drozsza zywnosc i presja na coraz wyzsze pensje...nawet jesli ten rok bedzie rekordowy to dalej w tym segmencie rynku bedzie ciezko....pozdrowienia
anonim_03 / 2007-12-17 19:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jakie widzisz powody dla podniesienia się budowlanki ?
kloszard / 2007-12-17 20:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
potrzeby inwestycyjne dotyczace szeroko pojetej infrastruktury- drogi, nastepne linie metra w wawie ...stadiony....mosty...wpisz co chcesz, zapoznienie siegaja dziesiatek lat...a pieniadze na to sa...
slicznooka / 2007-12-17 20:14 / Uznany gracz giełdowy
niby wszystko dobrze, a budowlanka jak dostawała baty tak dostaje:-)
jeszcze się jej odmieny, ale przed 2012 nie spodziewałabym się większych wzrostów, jako sektora.
slicznooka / 2007-12-17 20:15 / Uznany gracz giełdowy
i pozdrowienia Kloszardzie... kwiatka w oknie i tak postawię:-))
anonim_03 / 2007-12-17 20:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak zaobserwowałem że zyski budowlanki świetnie się korelują ze stopami procentowymi ... im niższe stopy tym lepszy zysk. Ale ten trend zostanie oczywiście przełamany :-))
slicznooka / 2007-12-17 20:32 / Uznany gracz giełdowy
"normalnie" to MSZ po takiej serii wiadomości ze spółki, długo oczekiwanego rozwiązania w sprawie PRINŻ, serii artykułów w prasie, zrobiłby 20%. Cóż, co się odwlecze to nie uciecze:) A zyski tam nie będą się korelowały ze stopami:-))
Natomiast pewną korelację widzę w zyskach Pgnig a stopami w US, tu cięcie i tam cięcie:-))
anonim_03 / 2007-12-17 20:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
serii artykułów w prasie przynosi zyski wydawcom i drukarzom ... a nie budowlance.

PS. Kupowanie bez opamiętania po serii artukułów w gazecie to patolagia z której musimy się wyleczyć -- do tego są właśnie korekty.
slicznooka / 2007-12-17 20:47 / Uznany gracz giełdowy
Anonim, jesteśmy w XXI wieku, czasach reklamy, PR-u, ogólnego dostępu do informacji... oraz w jakimś tam sensie łowienia na to jeleni.
anonim_03 / 2007-12-17 20:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak korekta nie wystarczy by wyeliminować patologie .... to hmmm.
slicznooka / 2007-12-17 20:58 / Uznany gracz giełdowy
ale to nie patologia:-) giełdy zawsze reagowały na plotki, senscyjne informacje, fajne story:-)) tu zawsze ktoś kogoś próbował.... jak to się mów... wy..kołować:-))
kloszard / 2007-12-17 21:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Sliczna ..jak widzimy obecnie..... nie zawsze reaguja :-)
reaguja w czasie hossy.....a hossy niet....
kloszard / 2007-12-17 20:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
kwiatki zawsze !!! ale bez firanek i zaslon :-)))
mysle, ze jednak w styczniu czesc budowlanki odbije...a wieksze wzrosty ...he he ...ja juz zapomnialem nawet o najmniejszych....
a baty to prawie wszyscy dostaja...pozdrowienia :-)
slicznooka / 2007-12-17 20:37 / Uznany gracz giełdowy
hehe,fakt... natomiast całkiem miłe odbicia są na NC:-) jest to pewna alternatywa na naszą ociężałą GPW.
barabaszek / 2007-12-17 21:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór...zawsze powtarzałem,że dobrze mieć pewne firmy na NC które można teraz spokojnie z zyskiem sprzedawać i kupować taniejące walory głównego parkietu.Pozdrowienia Ślicznooka
EMR100 / 2007-12-17 19:42 / portfel / Walczący z wilkami
Witam
Przyszedłem sie pozalic , czerwono mam okropnie w portfelu, i zaczynam tracic wiare, aby do piatku
Piszcie cos optymistycznego,o zawał nie trudno wtych czasach
Mimo wszystko pozdrawiam
slicznooka / 2007-12-17 20:20 / Uznany gracz giełdowy
praktycznie każdy kto został na papierach dostaje teraz po d., jeśli pootwierałeś pozycje długoterminowe to nie patrz na to co się dzieje, jeśli się przejmujesz, to pospekuluj i postaraj się odrobić część strat grą.
Wiesz, tu nie chodzi o wiarę, tylko o zarobek i Twój kapitał.
marssell / 2007-12-17 19:50 / Bywalec forum
ale przecież big obstawia wzrosty!!!!! to nie masz się czym martwić


zmykam na zawsze z tego forum
żegnam was i pozdrawiam a w szczególności dobrych graczy giełdowych
ninek / 2007-12-17 19:28
Dobry wieczór
działo się dziś trzeba przyznać, ale jak wieszcz głosi ...ja z synowcem na czele ( tu akurat Big z nami ) i jakoś to będzie :))
pozdrawiam wszystkich ciepło
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy