Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-12-17 09:45
witam gospodarza oraz szanownych kacikowiczow...
Big Lebowski / 2007-12-17 09:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Al - ze tak spytam czy Chicago nadal jest podzielone pomiedzy rodziny ? ...;-)))
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-12-17 09:54
nic sie nie zmienilo ,wojna trwa w najlepsze..... czlowiek za stary jest na bieganie
z pukawka po dzielnicy.....:-))
Big Lebowski / 2007-12-17 09:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Al - nikt Ci nie kaze biegac - siedzisz sobie wygodnie w fotelu - wielki sygnet na palcu - przychodza do Ciebie po porade lub pomoc, caluja w sygnet - inni biegaja na Twoje polecenie ;-))
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-12-17 10:04
to moze na poczatek,aby gielda miala respekt dla moich walorkow ,oj trace wplywy:-((
Big Lebowski / 2007-12-17 09:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Al.. Pozdr..
kow@l / 2007-12-17 09:13 / Bywalec forum
Witam wszystkich i udanych tranzakcji życzę!
Dobra wiadomość z MSZ dotycząca PRInż!... I znowu ktoś wiedział już w piątek:-)
Big Lebowski / 2007-12-17 09:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. zawsze sa lepiej poinformowani..;-))
kow@l / 2007-12-17 09:29 / Bywalec forum
Twoja forumowa faworytka i ulubienica tłumów należy do nich:-) ja niedoinformowany choć zadowolony!
Big Lebowski / 2007-12-17 09:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Malgosia hm.. - umysl analityczny plus kobieca inuicja..;-))
kow@l / 2007-12-17 09:37 / Bywalec forum
co do kobiecej intuicji...to może żone podpytam co dalej?:-)
Jarg / 2007-12-17 09:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To Ty jeszcze nie pytałeś? :-))
kow@l / 2007-12-17 09:43 / Bywalec forum
kocham ją więc i denerwować nie mam serca!!:-) Mam nadzieję, że w przyszłym roku kupie jej coś fajnego z tych moich marnych inwestycji:-(
Jarg / 2007-12-17 09:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wobec żony należy bezwzględnie stosować "propagandę sukcesu". W przeciwnym razie... w sytuacji kiepskiej koniunktury giełdowej będziesz zbierał podwójne cięgi - od giełdy i od żony...To rada od doświadczonego "żonkosia" :-))
Jeck / 2007-12-17 10:14 / "Poławiacz perełek"
Drogi Jarku, gorzej jak żona "czuję bazę"...:-(
Moja perełka jest stale monitorowana :-))
Jarg / 2007-12-17 10:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jacku, przyznam szczerze, że ja nie wtajemniczam połowicy w takie szczegóły inwestycyjne. Ale to nie oznacza, że ona nie dostrzega, co się dzieje na rynku finansowym. Przecież nie żyjemy na odludziu...
Jeck / 2007-12-17 11:01 / "Poławiacz perełek"
:-) mea culpa, teraz już wiem...;-))
pozdrawiam.

Zaraz wybywamy do wracia. :-(
kow@l / 2007-12-17 09:54 / Bywalec forum
Dzięki, .....strategia to ważna rzecz....nie tylko na giełdzie:-)
barabaszek / 2007-12-17 10:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Posłuchaj dobrych rad kolegów co to mają doświadczenie...kobiety to tak na prawdę od swoich mężów oczekują 2 rodzajów informacji a mianowicie ...dobrych i bardzo dobrych...każde nasze chwilowe niepowodzenie jest oceniane jako wygłupy dużego dziecka (słynne a nie mówiłam i takie tam)...najlepiej mówić ,że nie najgorzej (może być wtedy,że zaraz będzie w domyśle albo już jest i oszczędzisz sobie rozterek mówienia swojej połowicy nieprawdy ;-))).Pozdrawiam
kow@l / 2007-12-17 10:32 / Bywalec forum
Przy całej sympatii do Ciebie....skąd wiesz, że mi brak doświadczenia z kobietami?? (przemówiło męskie Ego)
........co do giełdy.....tu pełna pokora!!
Pozdro
barabaszek / 2007-12-17 11:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Miałem na myśli staż sukcesów i porażek na giełdzie i informacji przekazywanych połowicom ...rozumiem ,że wiadomości na giełdzie nie są najlepsze ale spokój trzeba zachować.Bez urazy kolego.Pozdrawiam
kow@l / 2007-12-17 09:17 / Bywalec forum
transakcji...oczywiście
Jarg / 2007-12-17 09:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. Zwróciłeś uwagę na pewien aspekt, o którym często zapominamy. Nabywając kupon totolotka lub innej państwowej gry losowej, można mieć 99% pewność, że uczestniczy się w uczciwej grze, której finałowe losowanie odbywa się przeważnie bezpośrednio na oczach widzów. Wchodząc do kasyna można mieć już pewne obawy, że zdarzy się stół do ruletki celowo, delikatnie "wypaczony", a krupier szybkimi dłońmi może podsuwać nam od czasu do czasu ustawiony wcześniej zestaw kart.... wszystko, zebyśmy za często nie wygrywali :-)) Natomiast, wchodząc na GPW od razu musimy się pogodzić z faktem, że uczestniczymy w grze, w której zawsze grupa insiderów i osób z nimi związanych będzie wcześniej i lepiej poinformowana, redakcje wpływowych pism branżowych również, a nawet grono związane z obsługą samej giełdy. I taka to jest "uczciwa" gra...
Big Lebowski / 2007-12-17 08:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
Jarg / 2007-12-17 08:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Szanownego Gospodarza i jego wiernych Fanów

... i dołączam się do życzeń udanych transakcji oraz ogólnie miłego dnia...

Jak ja lubię poniedziałek.
Big Lebowski / 2007-12-17 08:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg.. oby to nie byl lany poniedzialek..;-))
Jarg / 2007-12-17 09:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Formułując to zdanie miałem raczej na myśli pewną bardzo popularną komedię... o Warszawie w czasach świetności PRLu :-))
Big Lebowski / 2007-12-17 09:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Film - ze tak powiem super jak wiekszosc tego rezysera..;-))
Zadżumiony nietoperz / 216.224.124.* / 2007-12-17 00:22
Hehe Jarg marnujesz się na tej giełdzie człeku.
Ale dzisiaj jako rzekłeś proza życia,u mnie ta jej weselsza część.Z małą dużo lepiej,a pachniało już bardzo nieciekawie,to i zdobyłem się na wyjazd do sklepu na zakupy.Takie najprzyjemniejsze w roku.Za kasę uzbieraną ze znajomymi z biznesu nakupiłem prezentów dla Domu Samotnej Matki.Ledwie się zapakowałem w kombiaka :-)Nie omieszkałem też zatankować prezentów dla mojej córeczki,oczywiście z innej puli,hehe.
Dziękuję wszystkim trzymającym kciuki za moją maleńką.

I małe sprostowanie:

Choć Gacek Wielkouch,wśród mej licznej braci.
Na pierwszeństwa palmę jak nikt zasługuje.
Ja pisząc po nocach moi mili kamraci.
Jestem Nocek Duży,lecz się nie przejmuję.
Big Lebowski / 2007-12-17 08:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Batmanie . Nietoperku - to bardzo ladnie ze w takich dniach ludzie potrafia pomyslec o innych a takze zadzialac.. Pozdr..
Jarg / 2007-12-17 09:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Nocku :)

Jak już napisał Dude... naprawdę podziwu godne Twoje działanie...
Trzeba pomagać ludziom, których ścieżki życiowe pogmatwały się i którzy niestety nie załapali się na starcie... i nie korzystają z dobrodziejstw przemian w naszym kraju. Pozdrawiam
lefek / 2007-12-17 00:09 / Bywalec forum
Witam.
Wzrosty ... wspaniała rzecz.... któż by z posiadaczy akcji by ich nie chciał !!!!!!
lecz trzeba sobie postawić pytanie ... aby do nich doszło , to na dzień dzisiejszy WIG20 powinien pokonać moja Linię Bessy która obecnie znajduje się na poziomie 3750 pkt .... z czasem ta wartość będzie się zmniejszać .... i po pokonaniu tej Linii będę mógł z 90% prognozą obwieścić ..... nowe szczyty !!!!!!
kiedy do tego dojdzie i czy do tego dojdzie????..... odpowie nam .... sam Rynek :))

pozdrawiam :))
lefek / 2007-12-16 23:21 / Bywalec forum
Witam wszystkich.
hmm ... niezbyt ciekawa sytuacja dla posiadaczy akcji ... cóż taka specyfika giełdy ...
obecnie prognozuję wtorek i środę odreagowanie obecnych spadków .. jak wysokie ... niestety nie potrafię odpowiedzieć!!!!
Jeśli w pon fut dotknie 3520 intra, to odreagowanie może sięgnąć min 3640 ... jeśli nie dotknie i miałoby nastąpić odreagowanie ... to prognozuję do poziomu min 3680 intra...
cóż można powiedzieć obecnie o naszym parkiecie gdy obecnie tylko ok 23% spółek jest wciąż powyżej sk-50!!!!!!
Rynek i tak zrobi po swojemu.....
pozdrawiam :))
mactac / 91.94.52.* / 2007-12-16 22:41
Witam wszystkich na forum. Ostatnio codziennie czytam wasze wypowiedzi.Proszę o pomoc
Biga. dużo straciłem na funduszach, i jutro zamierzam się wycofać. Jeżeli mógłbyś mi pomóc
czy poczekać jeszcze tydzień , czy przeczekać na obligacyjnych. Mało wypowiadam się na forum , nie mam jeszcze doświadczenia , dlatego proszę o pomoc. Szanuję Wasze doświadczenie i wypowiedzi , ale nerwy już mi odmawiają posłuszeństwa. Pozdrawiam
wszystkich na forum.
barabaszek / 2007-12-16 23:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja miałem fundusze przez pół roku i z nich zrezygnowałem ale straty nie były tak duże...wszystko zależy od tego na jaki okres czasu określiłeś inwestowanie swoich środków w fundusze...jeżeli środki nie są Ci potrzebne do życia to zapomnij o nich na rok lub dwa i to powinno przynieść Ci zyski...jeżeli tego zrobić nie możesz decyzja należy do Ciebie...musisz pamiętać (a jak przypuszczam nikt Ci o tym nie powiedział),że inwestowanie w fundusze sprawdza się w przypadku inwestycji długoterminowej...trzeba mieć na prawdę dużo szczęścia jeżeli zarobi się powiedzmy przez okres pół roku...Będę bardziej odważny i powiem,że jeżeli to ma być dla Ciebie lokata kapitału na przyszłość powiedzmy 3-5 lat...to spokojnie możesz o funduszach zapomnieć i powiedzmy raz na 3 miesiące sobie na nie zerknąć ale też należy sie powstrzymać z emocjami...należy na to patrzeć w dłuższym terminie.Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-16 22:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. w tej sprawie od nikogo nie uzyskasz porady - gdyz tu chodzi o pieniadzae a jak wiadomo pieniadze to ogromne emocje - wyobraz sobie ze gdyby cCi ktos podszepnol zebys jutro nie sprzedal tylko za tydzien - a w tym czasie nastapily powazne spadki ktore jeszcze bardziej poglebily by Twoja sytuacje - tak wiec odpowiedz i decyzje musisz znaklezc sam .. zarabianie na gieldzie to ciezki kawalek chleba - nalezy o tym pamietac..
Jarg / 2007-12-16 22:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No cóż, czas zstąpić z "wyżyn poetyckich" na nizinę prozy życia. Przed nami tydzień, który zapowiada się interesująco... znowu Rysiek znajdzie się w centrum uwagi... dzięki "Wprost". Ciekawe też będą "doniesienia" z Getin Holdingu... oczywiście, jeśli takowe się pojawią... No i na koniec tygodnia... te trzy kucharki nad kotłem... :-))
Big Lebowski / 2007-12-16 22:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jutro nowy dzien - nowy pieniadz, bedzie to tydzien prawdy ,wprawdzie piatek dzien czarownic - ale osobiscie obstawiam ze jednak w piatek - wiedzmy zmozone tancami usiada zmeczone na - miotlach ;-)) jako jedna z niewielu osob obstawiam wzrosty i mam nadzieje ze rynek mnie nie zawiedzie..
EMR100 / 2007-12-16 21:53 / portfel / Walczący z wilkami
Wersja giełdowa
Poemat na wsze czasy no no
Pozdrawiam
Jarg / 2007-12-16 21:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gackowi, nietoperzowi - poecie zdolnemu
Z życzeniami powrotu Pociechy do zdrowia...

INWOKACJA

Giełdo! Udręko moja! ty jesteś jak zdrowie
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto na cię stracił. Dziś szczodrość twą w całej ozdobie
Widzę i opisuję... bom zarobił na tobie.

Panno łaskawa, co cię fundusze bronią jak Częstochowy
I w po PZPRowskiej długo stałaś bramie, ty, co oligarchów
Raj ochraniasz z jego naiwnym ludem!
Jak mnie dziecko hossy (pierwszej) do fortuny powróciłaś cudem,
(Gdy po internetowym krachu, bez środków trafiłem pod strzechę,
Podnosząc broń do skroni... chwyciłem nadziei pociechę)
I znowu mogłem pieszo do bram twych iść na błogie... zatracenie,
Trzymając drżącymi rękami spisane zlecenie.
Tak mnie powróciłaś cudem na próżności łono.
Tymczasem przenoś moją duszę utąsknioną
Do tych analiz pięknych, do tych tabel... zielonych,
Szeroko, na ekranie laptopa rozciągnionych.
Do tych wykresów malowanych kolorem rozmaitem,
Przystrojonych cyframi... i obrotów szczytem.
Gdzie las batonów, zleceń ukrytych łan się płoży,
A na dole MACD sygnałów moc, jak na dłoni wyłoży.
A wszystko przepasane, jakby (Bolingera) wstęgą, miedzą
Zieloną, na niej z rzadka białe świece siedzą...
Big Lebowski / 2007-12-16 21:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jarg .. co tu duzo prawic - jestem pod wrazeniem i pelen podziwu..
ślicznooka z pełnym brzuszkiem:) / 80.54.159.* / 2007-12-16 21:59
świetne, choć technicznie nie jest to trzynastozgłoskowiec:-)))
Big Lebowski / 2007-12-16 22:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Malgosiu - tak z pelnym brzuszkiem - mozna odczytac dwojako...;-))
ślicznookaa / 80.54.159.* / 2007-12-16 22:11
też tak właśnie pomyślałam:-)) kiedyś zapewne przyjdzie dzień, kiedy napiszę, że będziecie wójkami.... jeszcze nie dziś:-))
risky-rainmaker / 2007-12-16 22:39 / Ostatni Optymista
:))) Nie chcę być wójkiem .....
ślicznookaa / 80.54.159.* / 2007-12-16 22:46
ok, dam znać jeśli będę robiła casting na... ciocię:-))
risky-rainmaker / 2007-12-16 22:51 / Ostatni Optymista
tylko brodę...muszę zgolić...i jak to kiedyś brydzia określiła...zapuścić...włosy na łysej pale... :)))
Big Lebowski / 2007-12-16 22:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to oglosze sie wojkiem najlepszym...;-))
Jarg / 2007-12-16 22:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kochani: wójkami na pewno nie... natomiast wujkami może... :-))
ślicznookaa / 80.54.159.* / 2007-12-16 22:48
hehe, błąd powtarzany kilkakrotnie wchodzi do obiegu:-))
niemniej posypuję głowę popiołem... i rumieńcem oblewam.
Jarg / 2007-12-16 22:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No cóż, pięknym oczętom nie łatwo dogodzić, oj nie łatwo... :-)
ślicznookaa / 80.54.159.* / 2007-12-16 22:08
idzie Ci doskonale, pod względem poetyckim, rzecz jasna:-)))
barabaszek / 2007-12-16 23:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Powiem tylko szok normalnie .Gratki Jargu!!!
Jarg / 2007-12-16 23:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:-))) Pozdrawiam serdecznie
Jarg / 2007-12-16 21:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór
doji / 2007-12-16 20:39 / portfel / Bywalec forum
Witam forumowiczów, jak i wszystkich posiadaczy książki A. Kostolany :-) Mam taki pomysł...może ktos posiadający książeczkę i nienajgorszą cyfrówkę mógłby zrobić z tego użytek dla dobra ogółu? Wprawdzie nie jest to pomysł godny naśladowania...niemniej dla doba wyższego miałby służyć ( oraz choćby z powodu wyprzedanego nakładu ). Liczę na odzew i pozdrawiam.
Big Lebowski / 2007-12-16 20:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dorzuce jeszcze ze ta ksiazka nie jest recepta na sukces - pomaga zrozumiec mechanizm funkcjonowania gieldy - widzialem wiele wywiadow z Kostolanym - na pytanie jakie akcje przyniosly mu najwiekszy procentowo sukces - odpowiedzial ze przedwojenne obligacje niemieckie ktore kupil za 35usd a uzyskal z tej inwestycji 65tys usd..- ogolnie bardzo barwna postac - jak 17 latek bral nauke u najwiekszego francuskiego spekulanta gieldowego..
doji / 2007-12-16 21:06 / portfel / Bywalec forum
Gdyby była receptą...wystarczyło by przeczytać jedną książkę - niby wspaniale, ale któż wówczas by tracił...więc i któż zarabiał:-) Chciało by się rzecz tak źle i tak nie dobrze. Swoją drogą przeczytałem już kilka "ciekawszych", a tej jeszcze nie udało mi się zdobyć, a sądzę, że pewno w śród "ciekawszych" skoro polecałeś by sie znalazła. Swoją droga sporo pozycji mozna znaleźć pod ponizszym linkiem:
http://rapidshare.com/users/6Z6ZI9
Zapewne większość osób zna, ale może są jeszcze tacy, którzy nie dotarli do tej stronki. Mam równiez jedno pytanie Bigu: kiedyś pisałeś, ze przeczytałeś jedna książkę w życiu odnośnie giełdy - właśnie A. Kostolany...pisałeś to poważnie?...gdyż troszkę cieżko dać temu wiarę:-) Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2007-12-16 21:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pisalem powaznie - jeszcze powiem ze wiecej nie przeczytam - gdyz moze powstac metlik w glowie - jedna dobra i wystarczy..Pozdr..
kriss4 / 2007-12-16 21:39 / portfel / Bywalec forum
Witam jeżeli mógłbyś polecic mi dobrą książke o tematyce giełdowej to bardzo bym prosił
Big Lebowski / 2007-12-16 22:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. wszystkim polecalem i nadal polecam - " psychologia Gieldy " Andre Kostolany..Pozdr..
piro / 193.239.62.* / 2007-12-16 22:12
Dude szukam po necie tej książki i niestety nigdzie nie znalazłem:(Też chetnie bym przeczytał tą pozycję .Pozro..
Big Lebowski / 2007-12-16 22:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ma tu ta ksiazke nasz kolega forumowy - i byc moze wiecej osob przeczyta..Pozdr..
doji / 2007-12-16 21:31 / portfel / Bywalec forum
Hmm...troszkę mnie zaskoczyłeś...a nawet bardzo:-) Książki nie czytałem, więc mam ograniczone mozliwości wypowiedzi, niemniej, jeśli nie czujesz potrzeby czytania kolejnych to czy nie można stwierdzić, że dla Ciebie ta książka stanowi jakąś tam " receptę na giełdę"? Teraz zapewne masz również sporo doświadczenia za sobą, jednak jak przypuszczam po przeczytaniu nie miałeś a do takich wniosków doszedłeś...chyba że czytałeś ja w trakcie "nabywania doświadczenia"?
Big Lebowski / 2007-12-16 21:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dokladnie to odebrales - ta ksiazka wytycza mi kierunek i nie chce mylic kierunkow .. reszte zalatwia doswiadczenie..
Big Lebowski / 2007-12-16 20:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - ja mysle ze do przeczytania tej ksiazki zbyt wiele czasu nie potrzeba i ze forum moze sie wspierac w tej sprawie efektywnie..Pozdr..
doji / 2007-12-16 20:50 / portfel / Bywalec forum
Może i racja, choć według mnie prościej jest kliknąć kilka razy niż przesyłać książeczkę. Druga sprawa: czy nie warto posiadać dobrych książek "pod ręką"? Pozdr.
Big Lebowski / 2007-12-16 18:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ten tydzien - dostarczy inwestorom sporo emocji - w piatek 21 grudnia wygasaja terminy kontraktow oraz opcji - tak wiec bedzie starcie optymistow z pesymistami - osobiscie uwazam ze pesymisci byli juz przy glosie tzn. mieli swoje piec minut a teraz czas na optymistow - dlatego obstawiam wzrosty..
barabaszek / 2007-12-16 19:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Dude...dużo zajęć ale Kostolany do połowy przeczytany...i tu mała refleksja..obaj sprzedaliśmy deskę za wcześnie zdecydowanie a ja do tego wygenerowałem stratę na cpenergii kompletnie bez sensu...myślę,że w ciągu 2 miesięcy mój portfelik się trochę zmieni choć z zadowoleniem na kilku walorach odczytuję znaki a myślę mało tego (zobaczymy czy nie za bardzo krótkowzrocznie) iż armata z igrupem właśnie osiągnęły swoje małe poziomy cen poniżej których spadać już nie powinny.Pozdrawiam
doji / 2007-12-16 19:19 / portfel / Bywalec forum
Witam Cię barabaszku. Masz może kostolanę w formie elektronicznej? Jeśli nie to moze wiesz w jaki sposób mozna ją dorwać? Z moich dotychczasowych poszukiwań wynika, że nakład dawno się wyczerpał, więc nie sposób zakupić ( nie licząc antykwariatów, gdzie jak dotąd nie spotkałem ) Pozdrawiam.
Myszacz / 2007-12-16 19:29 / Bywalec forum
Przepraszam że się wcinam w rozmowę... Jeżeli chodzi o ksiażkę Kostolany i próbę jej kupna to proponuję zakup przez allegro... (sam ją w taki sposób nabyłem). książka popularna... lecz co jakiś czas pojawia się ...
Witam Biga i Formułowiczów.
barabaszek / 2007-12-16 19:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Do mnie się zgłosił jeden z forumowiczów ,że jest w jej posiadaniu i może ją zbyć...przelałem pieniążki na konto i za 3 dni książeczka była na poczcie za co mu serdecznie dziękuje.Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-16 19:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku.. jaka ksiazke masz Kostolanego ? jezeli chodzi o deske - to walor ten psul mi samopoczucie tak wiec nie zaluje.. Pozdr..
barabaszek / 2007-12-16 19:24 / portfel / Tysiącznik na forum
"Psychologia giełdy" co ciekawe to po paru Twoich komentarzach i tej ostatniej korekcie zacząłem instynktownie kombinować jak Kostolany sobie to wymyślił...hmmm tylko te dwukrotne splajtowanie jakoś mnie nie kręci ;-)))...no cóż przezornie w odpowiednim czasie gotówka w moim portfelu zajmie większy procentowy udział..Pozdr..PS To tak jak mi cpenergia ...ale reakcja była przedwczesna i jak pisze Andre trzeba trochę cierpliwości (jak ja cholerka nie lubię być cierpliwy ...normalnie to nie jest zgodne z moim charakterkiem ...)
Big Lebowski / 2007-12-16 19:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mam pytanko - czy po przeczytaniu mogl bys ewentualnie pozyczyc ? chodzi o jedna z naszych forumowiczek ..
barabaszek / 2007-12-16 19:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Pod warunkiem jak mi zdradzi kolor swoich ślicznych oczu ;-))))
Big Lebowski / 2007-12-16 19:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to akurat nie chodzi o Malgosie - Malgosia ma oczka szaro - zielone hm.. co tu duzo mowic sliczne , ale nasza inna kolezanka ma rownie sliczne oczka..;-))
ślicznooka z pełnym brzuszkiem:) / 80.54.159.* / 2007-12-16 21:56
za chwilę zacznę być zazdrosna:-))
ale mam nadzieję, że Koleżanka popisze z nami w kąciku.
Big Lebowski / 2007-12-16 22:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kolezanka zaczyna pisac niesmialo pod nickiem Thai..
ślicznookaa / 80.54.159.* / 2007-12-16 22:14
super, mam nadzieję, że wkrótce się poznamy.
Big Lebowski / 2007-12-16 19:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kolezanka mialo byc z duzej litery.. sorry..
barabaszek / 2007-12-16 19:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie ma problemu..jak przeczytam dam znać a nie sądzę aby to trwało więcej niż 3 dni choć zajęć bez liku jakoś tak...ale obiecuję,że pożyczę.
Big Lebowski / 2007-12-16 19:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
okey.. dzieki .. zaraz powiadomie..
EMR100 / 2007-12-16 17:43 / portfel / Walczący z wilkami
Troszke posłodze ale to chyba najlepsze forum w necie, jest cos dla kazdego , poezja, fachowe doradztwo finansowe, zdaza sie zyciowe, dla mnie to nawyk niewiem jak innych.
Mozna duuzo sie nauczyc
Wszystkim dzieki a szczególnie
wiadomo!!
Big Lebowski / 2007-12-16 18:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. ciesze sie ze Ci sie tu podoba .. Pozdr..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy