Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
kazelot / 2007-12-16 14:40 / Tysiącznik na forum
Napiszę tak:Chwasty trzeba plewić stop Miałem niezły Meksyk stop Ale już jest dużo lepiej stop Pozdrawiam stop
Big Lebowski / 2007-12-16 18:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Walter.. ciesze sie ze jest coraz lepiej - a bedzie dobrze..Pozdr..
wrota wyobrażni / 2007-12-16 14:44 / portfel / Poznań na +
brzmi ja telegram z wakacji;)
kazelot / 2007-12-16 14:47 / Tysiącznik na forum
Nie chciej takich wakacji,czego Ci życzę.
wrota wyobrażni / 2007-12-16 15:01 / portfel / Poznań na +
Kazelot w życiu wszyscy mamy problemy każdy je ma ja mam swój ty masz swój inni też mają .Ja do życia podchodzę na zasadzie jeśli coś mnie spotkało to tak miało być i koniec nie zadaje sobie pytania dlaczego co mogę to zmieniam czego nie moge zmienić muszę zaakceptować .Najwarzniejsze to być sobą w każdej sytuacji uczciwie ocenić problem i adekwatnie do własnego sumienia go rozwiązać .Każdy dzień nawet ten najgorszy kiedyś się kończy jutro będzie nowy dużo lepszy głowa do góry.
wrota wyobrażni / 2007-12-16 14:29 / portfel / Poznań na +
Witam wszystkich widzę że niezlie się tutaj działo ale Bigu to co pisał Marsel nie ma znaczenia bo to świadczy o nim a nie o tobie ja osobiście wiele się przy tobie nauczyłem np o latających scyzorykach;) odradzałeś ale widocznie najlepiej człowiek uczy się na własnych błędach.Pamiętam jak przewidziałeś wzrosty listopadowe osobiście darzę cię durzym zaufaniem i mam nadzieje że jak będziesz w Poznaniu dasz znać Oczywiście pozostałych gości też chętnie poznam i nie jest to forma grzecznościowa macie czas i ochote zapraszam.Wszyscy jedziemy na tym samym wózku raz tracimy raz zyskujemy to jest giełda .Bigu czy wiesz o co chodzi z ponarfech że przełożyli walne Wiaderek dokupuje wie coś czy chroni kurs akcji bo spadek nie jest mu na ręke przed sprzedażą części udziałów jak sądze ale mogę się mylić .Drugie pytanie Dude kupiliśmy tego samego dnia tyle że ja 7% póżniej;) zamierzasz trzymać tą spółke na dłużej czy raczej krótko terminowo piątek pograłem sobie Dudą dt :)
Big Lebowski / 2007-12-16 18:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. co do wczorajszego incydentu to pisalem - zycie toczy sie dalej ;-)).. jezeli chodzi o Ponar - mozna tylko spekulowac - moje zdanie jest takie ze akcje sa tanie i ludzie z zarzadu lub wspolwlacsciciele firm skupuja je - jest to proces zauwazalny na wielu walorach..jezeli chodzi u Dude to liczylem a takze rozwazalismy z Jargiem - mozliwosc zniesienia embarga - na jak dlugo kupilem to nie wiem..Pozdr..
nowaa43 / 2007-12-16 14:12 / Idalia
Mogło się coś pomylić.... ogólnie życzę zdrówka wszystkim i idę do kącika szyć zazdroski.
Big Lebowski / 2007-12-16 13:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie komentowalem jeszcze sprawy Getinu - uwazam ze L.C. jest wysmienitym przedsiebiorca i doskonale wie co robi - zaliczyl bym go do tego typu ludzi co szukaja nowych wyzwan - jest calkiem mozliwe ze wlasnie dla L.C -nowym wyzwaniem bedzie wlanie LCC - tak jak Malgosia sugerowala..
anonim_03 / 2007-12-16 14:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak czytam analityków OpenFinance to mam wątpliwości czy ci zawodnicy widzą jak prowadzić bank dlugoterminowo. Np. za rzecz zupelnie normalną OpenFinance uznaje ratę kredytową 3000 zł przy zarobkach netto 4400 zł. Ciekawe czy takie kredyty w książkach mają ... a stopy procentowe rosną.
barabaszek / 2007-12-16 17:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Anonimie już wyjaśniam...Polacy to taki ciekawy naród o którym mówią obcokrajowcy ,że jest fenomenem w dziedzinie finansów osobistych....Polak zarabia np.1500 zł a wydaje co miesiąc 2.200 :-))) (resztę ma z prac nie objętych okiem przez wszystkich bardzo lubianego i szanowanego fiskusa bo słusznie zresztą myśli,że fiskus i tak wymyśli jak tu mu się do kieszeni dorwać jak to nie będzie wymiana obowiązkowa co 10 -latek dowodu osobistego to coś sie zaraz znajdzie innego...a Polak to normalnie chce żyć jak człowiek kabla pooglądać ,fureksa mieć, szynki pojeść, normalnie jak wszędzie w cywilizowanych krajach i z************** przy tym jak mały wół więcej niż wspomniani obywatele krajów cywilizowanych nie chce aby mu jeszcze fiskus na wszystkim łapę kładł)...a w bankach wiedzą,że Polak potrafi...jak nie to i tak zlicytują ot i cała filozofia.Pozdrawiam
kloszard / 2007-12-16 13:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Powitania dla wszystkich..widze ze plci pieknej przybywa...poezja rozbrzmiewa...dobrze, firanki...hm... niech beda..z bolem ale sie zgadzam :-)
getin..p.Leszek chyba jednak faktycznie sprzedaje...czyli najazd na wschod raczej sie nie udal...tym razem tez timing z getinem nie taki dobry jak z lcc :-)
zdrowia zycze wszystkim potrzebujacym
slicznooka / 2007-12-16 13:23 / Uznany gracz giełdowy
a na zasłonki też? i baldachim nad łóżkiem:-)) no dobra, wiem że przesadzam.
co do Getinu, to trudno nie zrozumieć Czarneckieg... niech chłop się pręży i Lcc rozwija.
pozdrowienia
kloszard / 2007-12-16 13:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wiedzialem...podstawowy błąd w negocjacjach....to zgadzać się na cokolwiek :)
wiec..zadnych zaslon......firan....nic..niente....niczewo....mają byc zawsze 2 zgrzewki piwa dobrze zmrozonego w lodowce..i obiad punktualnie o 17!
:-))))))))))
tak..tez mysle ze dobrze z getinem...niech chlop przysiadzie na lcc...choc Jarg cos o jakims newsie nie wspomnial :)...
pozdrowka
barabaszek / 2007-12-16 19:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Ostre zakupy robione przez LCC mogą świadczyć tylko o jednym ...nie śpią, mają plan na rozwój firmy i ten plan konsekwentnie realizują i myślę sobie ,że w niedługim czasie walor ten pójdzie ostro w górę bo obecnie po fali sprzedaży znajduje się w silnych rękach ...jeżeli ktoś myśli inaczej proszę mnie poprawić.Pozdrawiam
slicznooka / 2007-12-16 12:08 / Uznany gracz giełdowy
Dzień dobry,
widzę, że kobiecego piękna przybywa w kąciku:-)) tylko patrzeć jak firmanki powiesimy i ciasto upieczemy:-))

Pozdrowienia serdeczne.
risky-rainmaker / 2007-12-16 13:08 / Ostatni Optymista
Ja drożdżówkę poproszę ze śliwkami...i dużą ilością kruszonki ;)))

Życzę miłego dnia.. uśmiechów. Dziś w mojej duszy rozbrzmiewa jedna pieśń...i krzyczeć chcę!!!

http://dodzix.wrzuta.pl/audio/fN0FgVt10q/leszek_mozdzer_-_incognitor

.....
slicznooka / 2007-12-16 13:19 / Uznany gracz giełdowy
Spokojnie Ci w duszy gra....ale cóż... urzekła mnie Twoja historia:-))

I dziękuję za deklarację, doczytałam na poprzedniej stronie.... niemniej - ja nie jestem zaborcza:-)) No może troszeczkę, ale w zasadzie wcale... ale za słowo trzymam:-))
Miłej niedzieli dla Biga, Ciebie i wszystkich kącikowiczów.
risky bez logowania / 85.128.111.* / 2007-12-16 14:42
A jak ma grać...spokój...i czas..czas i spokój...:))) No i wiele innych spraw...ale nie wypada mówić.. :)))
Big Lebowski / 2007-12-16 12:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu..;-)) Pozdrowka
nowaa43 / 2007-12-16 11:51 / Idalia
Dzień dobry Gospodarzowi i wszystkim forumowiczom. Jak się cieszę, że taki dobry , to chyba przez tę tę poezję, co drzemie w nas. Jeśli można przyłączam się do życzeń zdrowia dla córeczki barabaszka.Pozdr.
barabaszek / 2007-12-16 13:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Z moją córeczką wszystko w porządku pewnie miałaś kogoś innego na myśli mimo tego bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Big Lebowski / 2007-12-16 12:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. poezja wplywa na nas wszystkich - pozytywnie ;-)) Pozdrowka..
Big Lebowski / 2007-12-16 09:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
piro / 83.19.47.* / 2007-12-16 11:03
W. Białek prognozuje ok. 40 % wzrost W20 w pierwszych miesiącach 2008. Co Ty na to Dude???czy taki scenariusz jest w ogóle możliwy bo wydaje sie nieprawdopodobny ???.Jesli mi juz pozwoliłes to pisze:-)
Big Lebowski / 2007-12-16 11:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czy az tyle wzrosnie to nie wiem - obstawiam powazne wzrosty , wielu to smieszy co pisze ale obstawiam powazne wzrosty..w czasie hossy np.. po bessie sa dwa etapy gdzie najwiecej mozna zarobic - pierwszy etap gdzie nastepuje potezne wybicie - pozniej mamy powolny i systematyczny wzrost i nastepny etap gdzie najwieksze zarobek jest to eforia - koncowe stadium, obecnie mielismy korekte ktora miala znamiona bessy - wszyscy sa nastawieni na spadki - pisza at do kitu itp.. - dlatego dude obstawia powazne wybicie - jak bedzie pokaze rynek..
piro / 83.19.61.* / 2007-12-16 11:27
Dude a czy mozliwym jest ze juz mamy besse ????ze np euforia była juz na wiosne i od tego momentu mamy besse??Pozwoliłes to teraz Cie zamęcze :-)i po co Ci to było:-)
Big Lebowski / 2007-12-16 11:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mamy korekte na malych i srednich spolkach - ktora ma znamiona bessy ale to korekta uwazam ..
darek57 / 2007-12-16 10:22
Dzień dobry wszystkim mam pytanie w związku sprzedażą GETIN Banku jeżeli mam tam oszczędności 120 tys to co stanie się z nimi po sprzedaży banku czy nowy właściciel przejmuje w 100% zobowiązania z góry dziekuje i prosze o poważną odpowiedź ,gdy wczoraj pisałem zapytanie na innym forum to jakiś idiota mi odpisał że skoro przejmują Hiszpanie to dostane rogi a może i ogon z byka.Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2007-12-16 10:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pieniadze ktore masz - sa bezpieczne , nowy wlasciciel przejmuje wszystko wraz zobowiazaniami - spac mozesz spokojnie.. nie masz potrzeby robic nerwowe ruchy.. Pozdr..
darek57 / 2007-12-16 11:03
Dzieki za odpowiedz pieniądze te mam zamiar przeżucić latem-sierpień na giełde,wycofałem się z niej w listopadzie z 7 tys straty jak w getin odpracują to ponownie na giełde wrócą . Życze wszystkim stalowych nerw i jestem z wami za tym by giełda się pieła w góre zostawiłem 50 tys na akcjach Arki,ale napewno ich nie rusze gdy nie zarobią chociaż tyle co bym miał w banku, a czytając opinie ludzi którzy się cieszą gdy giełda idzie w dół to się tylko pytam co z ich drugim filarem,trzecim filarem.Pozdrawiam.
Zadżumiony nietoperz / 78.84.178.* / 2007-12-16 01:31
List do D.

Są w życiu chwile piękne i są takie,że boli.
I nie można się wyrwać ze smutku niedoli
Rzeczy przy,których inne maluczkimi się zdają,
a problemy wszelakie w niwecz odpływają.
I mimo,że uczucia bolesne jak wiatr duszą targają.
One bólem bezbrzeżnym jak murem otaczają.

Tyś jest jak kwiat wiosenny co na życia łące,
mieni się w słońca promieniach kolorów tysiącem.
Ty sens mojemu życiu nadajesz w dni i noce.
Jesteś moim spełnieniem,miłości owocem.
Słońce blednie w Twym blasku i nikną gwiazd mrowia.
Jedno mam tylko marzenie-wracaj Córciu do zdrowia.
Big Lebowski / 2007-12-16 09:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Batmanie - Nietoperku - mysle ze wiele osb wzruszylo sie i takze mysle ze wszyscy zycza aby Twoja Corka jak najszybciej wrocila do zdrowia..Serdecznie pozdrawiam Ciebie i Twoja rodzine..
slicznooka / 2007-12-16 12:19 / Uznany gracz giełdowy
Życzenia zdrowia dla Córci.
barabaszek / 2007-12-16 13:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Pozdrowienia serdeczne dla córci ode mnie także.
Big Lebowski / 2007-12-15 23:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim..
piro / 83.19.61.* / 2007-12-15 23:51
Dobranoc Dude .Ja tu juz nie bede nic pisał..nie chce zanizac wysokiego poziomu tego forum a zdaje sobie sprawe ze tak jest :)Bede sobie tylko czytał .Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2007-12-16 09:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Piro - piszac o poziomie nikt nie mial na mysli Ciebie i Tobie podobnych - bylo to skierowane do nizej wymienionego osobnika - jezeli zadasz sobie trud to kliknij na jego nicka - ma okolo 100 postow i przeczytaj - redakcja na moja prosbe o Kazelocie post usunela - ale i tak uzyskasz odpowiedni obraz.. Pozdrawiam serdecznnie i ponawiam prosbe pisz..
piro / 83.19.47.* / 2007-12-16 09:56
Witaj Dude i reszta załogi-Dude wiem ze pisałes do Marssela a nie do mnie ale ja sam doszedłem do takiego wniosku ale miło ze Ty masz inne zdanie i pozwalasz pisac takim laikom jak ja .Jesli chodzi o tego Marssela to masz całkowita racje ,facet przegina ,Pozdrawiam serdecznie.
Big Lebowski / 2007-12-16 10:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kazdy byl kiedys - poczatkujacym i to zadna ujma przyznac sie do tego , zadna ujma przyznac sie ze sie ma gieldy dosc , do lekow itp.. bo wszystko to ludzka rzecz..Pozdr.
piro / 83.19.61.* / 2007-12-16 10:25
Nie kazdy z tych wielkich tak ja Ty Dude ma takie zdanie i to Ciebie tez wyróżnia na tle innych .Często jest tak ze Cie wyzywaja i takie tam ,wiem bo doswiadczyłem .Pozdr
Big Lebowski / 2007-12-16 10:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ja jestem tylko o dude jezeli wielki - to dude ... ;-)) pozdr..
Big Lebowski / 2007-12-15 22:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zycie toczy sie dalej - co jakis czas pojawiaja sie osobnicy ktorzy probuja zaistniec - w ten lub inny sposob - wczesniej osobnik ten opluwal Kazelota .. dlatego moja reakcja byla taka a nie inna .. wszyscy sa tu mile widziani i sa szanowani - z tym ze jezeli ktos nie umie sie zachowac to wowczas reakcja nastapi..wymieniamy sie pogladami - wspieramy sie mamy takze - kacik poetycki.. ;-)) mysle ze powinnismy dazyc do utrzymania odpowiedniego poziomu gdyz czasy sa ciezkie - koniunktura nas nie rozpieszcza..
Sancho Panches / 2007-12-15 23:42 / Bywalec forum
heja:) koniunktura faktycznie nie rozpieszcza ale niezaleznie od niej warto chyba sie wspierac:)
na dobre i na zle:))
pisze bo dopiero wpadlem, nie znam sprawy o Kazelocie, w sumie nie znam nawet powodow Twojego odejscia z forum glownego...
mimo ze ze jestem tu od roku i probuje rzadko bo rzadko zaistniec (sic) bardzo lubie ten kacik:)))
pozdrawiam tez Tomka:) dla niego moge tez byc nawet resztą:)) jak to kiedys mowil:))
pozdr
TOMOK / 2007-12-15 23:53 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
reszta :-)...słowo ma wiele znaczeń....ciepłe też i zawsze takie miało w moim wykonaniu...przecież wiesz :-)
Kontempluję się muzyczką właśnie
http://tnij.org/aj4y
Pozdrawiam
TOMOK / 2007-12-15 23:10 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
mamy też zaklady :-) piękne mecze nieraz trafiają się :-)
cześć koleś :-) ekipka cześć...
naprawdę Tu odpoczywam też ;-) dzięks :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-15 23:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku.. ciesze sie ze jestes..;-) no co do zakladow to robisz wielkie postepy..;-)) Pozdr..
risky-rainmaker / 2007-12-15 22:59 / Ostatni Optymista
no i mamy akcje charytatywną ;))
Big Lebowski / 2007-12-15 23:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
oczywiscie - szacunek dla Jecka za wszystko co uczynil i nadal czyni w tej sprawie..
nowaa43 / 2007-12-15 22:21 / Idalia
No właśnie każdy może pisać...strasznie dziś dużo emocji. Panowie spokojniej trochę, bo sami zrobicie z tego forum to samo co jest na innych. Pozdr.
risky-rainmaker / 2007-12-15 21:59 / Ostatni Optymista
Bigu jestem zawiedziony...nie było mnie dzień...a taki tu...b u r d e l ;)))) Poradzić sobie nie potrafisz...ehh...Widzisz On nie rozumie...że każdy może pisać..i wzajemne oskarzania nia mają powodu istnieć...Ty coś mówisz...ktoś słucha...jak próbuje oprzeć swoje decyzje na tym...to jego wola jego kasa...skoro tu dotarł..to wie...Ja coś mówię..też to ktoś czyta....fundy też puszczają reklamy....ktoś się skusi...banki zachęcają...jednym słowem...Twój wybór, Twoja sprawa....osobiście musze stwierdzić..że czasem uciekam od informacji...od nastroju...od Ciebie...od Kenobiego..od Brydzi..od Was...bo mam odmienne zdanie...i klimat mi nie służy...chwilami...(np. jak Bigu byłeś misiem)...ech dużo by prawić...jedno jest pewne...zawiść...i arogancję trzeba tępić!!
nowaa43 / 2007-12-15 21:55 / Idalia
Wieczoru poezji 12 grudnia u was długo nie zapomnę. "Nam sprzedać dobrze nie dano..."będę sobie przypominać w złe godziny jako tekst krzepiący.
nowaa43 / 2007-12-15 20:51 / Idalia
Dobry wieczór Gospodarzowi i wszystkim forumowiczom. Jarg dobrze prawi. A poza tym nie ma przymusu bycia tu. Idą Święta , życie się toczy, oprócz giełdy jest jeszcze kupa świata (że się tak wyrażę). Pozdrawiam wszystkich a swoją drogą demokracja czasem wkurza!!!
Big Lebowski / 2007-12-15 21:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Nowaa..maly incydent z forumowiczem - i to nie pierwszy z ta osoba , zycie tocvzy sie dalej.. Pozdrawiam..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy