Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Jarg / 2007-12-15 20:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór

Widzę, że i u nas bywają odwiedziny trolli. No cóż, czasy teraz cięzkie, korekty się mnożą to i frustratów wszelkiej maści przybywa. No i ten często powtarzany argument dodający rangi: przecież ja to znam bo jestem na giełdzie od samego początu....
Aż chciałoby się dodać (za Francem Maurerem): .... i będę do samego końca... mojego lub jej.

Pozdrówka
risky-rainmaker / 2007-12-15 22:58 / Ostatni Optymista
Dziś Dogi dwa...w telewizji....jak to było...hehehe :)))
Big Lebowski / 2007-12-15 15:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wszyscy specjalisci woskowi i nie woskowi - oglaszaja czarne dni na rynkach tzn.. spadki na calego hm.. osobiscie lubie sie wszystkim przeciwstawic - rajcuje mnie to i uwazam ze jednak nastapia wzrosty - inwestorzy siedzacy na gotowce zrobia sobie swieta - powyjezdzaja w gory nad sliczny Baltyk itp.. a rynki beda sobie rosly i to znacznie - bedzie to rajd switeczno noworoczny polaczony z efektem stycznia - tekst ten przedstawia prywatne przemyslenia i tak nalezy go odczytywac..
mactac / 79.162.43.* / 2007-12-15 20:43
Witam wszystkich na forum .Obyś miał rację Bigu mam już dosyć nieprzespanych nocy ,
a byłem "grzeczny " cały rok i chciałbym coś dostać pod choinkę czego i tobie życzę.
pozdrowienia
ps
ostatnio gustuję w zielonym
Merowin / 2007-12-15 19:20 / Bywalec forum
Witaj Big, pozdrowienia dla kacikowiczow,bylem dzisiaj w Szczecinie , ale nigdzie Cie nie widzialem. Pozdr.
Big Lebowski / 2007-12-15 19:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. gralem w kregle..;-)) Pozdr..
Merowin / 2007-12-15 19:23 / Bywalec forum
Nastepnym razem tam Cie poszukam.
Big Lebowski / 2007-12-15 19:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zagramy partyjke..;-))
marssell / 2007-12-15 17:55 / Bywalec forum
Big teraz jedynymi graczami na giełdzie są fundy a fundy nie podciągną kursów do góry bo ich na to nie stać , także o wzrostach raczej nie ma mowy , jedyna rzecz która jest dobra to to że nie będzie wiekszych spadków bo goście we fundach odpowiedzialni za dobre wyniki chcą utrzymać obecny calkiem niezły wynik dla nich na odpowiednim poziomie , no bo oni dostaną odpowiednią kaskę za to , ale o rajdzie świątecznym albo noworocznym to trzeba zapomnieć Od Nowego roku lecimy w dół


Pozdrawiam
marssell / 2007-12-15 18:19 / Bywalec forum
big pewnie się wypowie inaczej a to tylko po to żebyście kupili jego akcje
barabaszek / 2007-12-16 03:44 / portfel / Tysiącznik na forum
I tu kolego pojechałeś za grubo...to było bardzo niegrzeczne..nie wchodzi się do kogoś do mieszkania i straszy gości Gospodarzem :-)))....aby być obiektywnym czytałem Twoje wypowiedz odnośnie stanu rynku i Twoich reakcji na stan w danej chwili...muszę powiedzieć ,że krótkoterminowo masz duże wyczucie ale...można swoje poglądy wyrażać w sposób merytoryczny nie obrażając przy tym nikogo a szczególnie Gospodarza tego forum który wyraża swoją opinię a za decyzje finansowe odpowiadamy jednak sami...dla mnie liczą się konkrety jeżeli chodzi o stronę finansową portfela Biga (a wynika z niego jasno ,że jego decyzje finansowe skutkują zyskiem to po pierwsze) a poza tym lubię na tym forum wymieniać poglądy nie tylko związane z giełdą i inwestowaniem i dobrze się czuję wśród ludzi je wypowiadających (mam na myśli poziom intelektualny...to po drugie)....ja pieniądze mam co nie znaczy ,że nie chcę ich pomnożyć :-)))...ale dla mnie pieniądze to nie wszystko (pewnie dlatego ,iż je posiadam i uwierz mi ,że harowałem na nie jak wół przez kilka lat i przez tyle godzin,że mógłbym godzinowo licząc iść za jakieś 10 lat na emeryturę ustawową)....moja rada...mniej złych emocji więcej dobrych to zawsze działa...Powodzenia.
Big Lebowski / 2007-12-15 18:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tolerowalem cie cieciu do tego momentu - a teraz ci powiem spadaj..
marssell / 2007-12-15 18:42 / Bywalec forum
big ja do Ciebie żalu nie mam tylko po co kręcisz tych małych graczy jakimiś tam wzrostami przwecież doskonale wiesz że giełda staje się nie ciekawa tymbardziej teraz ! po wydawałobysię wszelkich perturbacjach niema końca tego i nam Twoim miejscu jako gospodaraz polecałbym własną inicjatywę i dobre rozpoznanie się w rynku
ninek / 2007-12-15 18:59
czy aby pan trzeźwy ? bo bardzo literki pan gubi .... i przestawia.....
a ci mali gracze też mają swoje rozumki.
pozdr.
Big Lebowski / 2007-12-15 18:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jest forum ogolne - ktore ci polecam , tu jest grono kameralne i tak zostanie.. o moje rozpoznanie sie nie martw .. jezeli ogolne forum ci nie pasuje zaloz swoje - tu nie masz czego szukac..
marssell / 2007-12-15 18:56 / Bywalec forum
big szkoda mi tylko tych ludzi którym polecasz jakąś spółkę i tych którzy poprzez nie znajomość rynku a zaufanie tobie tracą jakieś tam swoje pieniądze
Big Lebowski / 2007-12-15 19:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to ladnie ze sie martwisz - tak jak pisalem masz mozliwosci udzielania sie w innych miejscach - nie pierwszy raz tu obrazales ludzi.. sa jakies granice dlatego odejdz - zreszta zadeklarowales to juz dawno - wiec deklaracje zobowiazuja..
marssell / 2007-12-15 19:09 / Bywalec forum
big kogo obraziłem????? CIECIE???????
Big Lebowski / 2007-12-15 19:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wczesniej obrazales Kazelota - jest zasada ze jezeli cie gdzies nie chca to oznacza ze nalezy odejsc - zreszta deklarowales ze odchodzisz wiec co tu jeszcze szukasz ?
marssell / 2007-12-15 19:12 / Bywalec forum
Big nie powinieneś czuć się obrażony Pamietej że gramy na giełdzie a giełda to kasa
marssell / 2007-12-15 19:16 / Bywalec forum
bigu mniejsza o większość ja zanam giełdę opd jej samych początków i sorry że tak trochę nasmarowałem o tobie ale wiedz że takich jak ty są tysiące
Big Lebowski / 2007-12-15 19:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wiec idz miedzy te tysiace i glos dobre slowo - tu cie nikt nie slucha..
markas / 2007-12-15 17:12
Witam Gospodarza i Szacowne Grono.Miły kacik ciekawi ludzie , dobra muzyka fajnie Was poczytac i kształtować własne zdanie a propo giełdy i nie tylko.Bigu pytanie o pepa i foksal .Pepa mam dość długo bo już rok w foksal zaczałem dopiero wchodzic po połaczeniu z zeneris, ale obrót sladowy z kursem sie ktos bawi i dylemat czy zbierać na tym mozna powiedziec dość ciekawym poziomie czy jeszcze czekac.Wczorajsze prognozy pepa na 2008 podobne do 2007 ,chociaż oni zawsze sa dość skromni i to w nich lubię.Pozdrowienia ;)
Big Lebowski / 2007-12-15 18:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj..a wlasciwie witamy na forum.. Pep - kiedys myslalem ze tylko ja mam Pepa- tym bardziej milo uslyszec ze ktos ma go caly rok i dodam ze ta spolke nalezy miec , co do foksal to raczej sie nie wypowiem gdyz nie przygladalem sie tej spolce.. Pozdr..
piro / 83.19.61.* / 2007-12-15 16:30
Witaj Dude i reszta załogi:) Dude poczytałem sobie dzisiaj jak radziłes i kilka rad sobie zapisałem i mam zamiar sie do nich stosować np Gdy masz watpliwości zapadnij w letarg..lepiej praktykować chrapanie niż tracić czas i ponosic koszty ...albo jeszcze tak..ignoruj prognozy giełdowe..bój sie gdy inni sa chciwii badz chciwy gdy inni sie boją ...traktuj spadki koniunktury na giełdzie jako okazje do zakupów ,Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze Twój scenariusz sie sprawdzi czego Wszystkim życzę bo Dude postanowiłem jeszcze nie wychodzić z rynku .
decathlonpionki / 2007-12-15 16:45 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
to chyba nie Big był właścicielem tych słów, tylko Andre.
PZDR
decathlonpionki / 2007-12-15 13:19 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
Do barabaszka:
Czytałem w postach poniżej że Kostolanyego czytasz, ja przeczytałem tylko Psychologię giełdy, jeśli masz coś jeszcze to napisz proszę na maila lub pod tym postem.
Pozrawiam i pracowitego weekendu:)
Jarg / 2007-12-15 11:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie w sobotni poranek, a szczególnie nową forumową Koleżankę

Gacku, wierszyk wielce urokliwy... moje uznanie :-))
Wieczorkiem cosik odpiszę....
Thai / 2007-12-15 21:33 / Bez rangi
Witaj Jarg wieczorowa pora ;)

Twoja wierszyki sa rownie urzekajace.
Chetnie czytam obu Panow... taki dialog za pomoca poezji-duze wyzwanie.
Bardzo to mile ;)
marboru / 2007-12-15 10:41 / portfel / "Bankier giełdowy"
Wiadomości
2007.12.14 godz. 16:40:00 Aktualny kurs GETIN: 13.74 (-0.43)

Leszek Czarnecki sprzedaje Getin
(PAP, pr/15.12.2007, godz. 09:14)
Jeden z najbogatszych Polaków szykuje się do sprzedaży swojego imperium finansowego. Dlatego kondycję finansową Getin Banku analizuje hiszpańska La Caixa - dowiedziała się "Rzeczpospolita".


R E K L A M A czytaj dalej

Wartość transakcji szacuje się na 6-8 mld zł. O tym, że Getin Bank jest na sprzedaż, mówiono od dawna. Z informacji gazety wynika jednak, że biznesmen z Wrocławia Leszek Czarnecki chce sprzedać całą giełdową grupę - Getin Holding. GetinBank jest największą jego częścią.

"Bez komentarza" - odpowiada na pytanie na ten temat Artur Wiza, członek zarządy Getin Holdingu.

Rozmówcy podkreślają, że już od ponad roku toczyły się w tej sprawie rozmowy z różnymi podmiotami.

"Można sobie wyobrazić sprzedaż głównego biznesu Leszka Czarneckiego. Już wcześniej zrobił coś podobnego, pozbywając się firmy leasingowej EFL. Lepsze czasy na sprzedaż takiego biznesu były jednak do lata tego roku. Dziś zaufanie do instytucji finansowych zostało podważone" - uważa Jacek Chwedoruk, dyrektor generalny Rothschild Polska. Wynika to ze strat banków amerykańskich poniesionych na kredytach hipotecznych i sprawia, że zainteresowanie kupnem holdingu nie będzie takie jak jeszcze rok temu.

"Grupa Getin to bardzo dobry biznes, wysokiej jakości. I zapewne grupy europejskie będą nią zainteresowane" - przyznaje jednak Jacek Chwedoruk.

W skład grupy finansowej wchodzą jeszcze m.in. Noble Bank, towarzystw ubezpieczeniowe Europa oraz firmy pośrednictwa finansowego.

Z informacji "Rz" wynika, że bliski zakupu jest duży hiszpański bank La Caixa. Przeprowadza właśnie szczegółową ocenę kondycji Getin Banku. Hiszpanów stać na nabycie całego holdingu. Są trzecią co do wartości aktywów instytucją finansową w Hiszpanii i liderem wśród europejskich banków oszczędnościowych. Ich majątek jest wart o jedną szóstą więcej niż wszystkich polskich banków. Hiszpanie są mocno zainteresowani zagraniczną ekspansją. Od lipca mają oddział w Polsce, a w październiku otworzyli w Rumunii. Nie chcą jednak zdradzić polskich planów. Nie odpowiedzieli też na pytania o zamiary wobec Getin Banku.

Według wyceny rynkowej Getin Holding jest dziś wart prawie 10 mld zł.

-------------------------------
a jednak plotka stała się prawdziwa.
Jarg / 2007-12-15 10:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru

Ta plotka krąży po Wrocławiu od 1,5 roku. Zawsze jednak była dementowana przez przedstawicieli Zarządu. Ale skoro zamieszczają ją już poważne media... hmm... sprawa jest widocznie poważnie zaawansowana... Prawdę mówiąc jestem pozytywnie "rozczarowany" jeśli chodzi o przedmiot... Twój "donos" sprzed 2 tygodni, sugerował coś innego i muszę przyznać wywołało to nawet krótkotrwała konsternację w "moich kręgach" :-)) Jednak taki obrót sprawy (jeśli rzeczywiście ma miejsce) był od dawna przedmiotem rozważań i może być wręcz bardzo korzystny (finansowo) dla obecnych posiadaczy akcji :-)

A już bez wątpienia jest bardzo korzystny dla posiadaczy LCCorp...

Pozdrawiam
marboru / 2007-12-15 11:00 / portfel / "Bankier giełdowy"
Witaj Jarg
zamieszczałem dwie informacje..........ta pierwsza jeszcze nie odpaliła.
druga jak widać już wybuchła.......to co pisałem nie tak dawno - ok tygodnia temu potwierdza fakt prawdopodobieństwa pierwszej mojej informacji.............
a tak naprawdę łącząc fakty to jedna z drugą są bardzo powiązane.
należy się spodziewać zatem w niedalekiej przyszłości innych negatywnych informacji ze spółek Pana L - a kurs na GPW wszystkich walorów spadnie.

pozdrawiam.
Jarg / 2007-12-15 11:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale to nie jest negatywna informacja. Natomiast druga, jeśli chodzi o tą... o której ja również dowiedzałem się... zostanie szybko zignorowana przez rynek...
marboru / 2007-12-15 11:32 / portfel / "Bankier giełdowy"
zobaczymy co będzie....
ja na razie nie mam nic od Pana L...........i w tych okolicznościach chyba szkoda ryzykować - sytuacja bardzo niepewna......i jak przypuszczam niestety informacje te jak i ta powyższa wpłyną negatywnie na akcje spółek z całego imperium.
oby nie - czego nie życzę posiadaczom akcji.

w poniedziałek zobaczymy reakcję rynku na te informacje.
Jarg / 2007-12-15 11:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeśli chodzi o tę pierwszą informację... Marboru, ona już krąży od bardzo dawna... pierwszy raz pojawiła się jakieś póltora roku temu. Przyznam szczerze, po przeczytaniu Rzepy od razu ogarnęły mnie podejrzenia, czy to nie jest kontrolowany przeciek... właśnie po to, żeby sprawdzić, jaka będzie reakcja rynku... Wbrew pozorom jest to dość często stosowany zabieg.
ninek / 2007-12-15 09:46
Dzień dobry gospodarzowi i forumowiczom.

Dziękuję za dobrą radę Jarg. Poczytałem , pół nocki przed ekranem zaowocowało postanowieniem , że kontrakty to raczej za jakiś czas.

Miłej soboty wszystkim życzę.
Big Lebowski / 2007-12-15 09:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
Bronisław / 2007-12-15 09:09 / portfel / Bywalec forum
Dzień Dobry Bigu witajcie kącikowcy.....
Big Lebowski / 2007-12-15 00:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim..
Zadżumiony nietoperz / 85.25.151.* / 2007-12-15 00:18
Witches brew

Co trzy miesiące,wiedźmy zlatują i w kotle czarcim strawę gotują.
Pierwsza pod kotłem węgła żarzy,aż wywar w naczyniu ukropem się warzy.
Druga chce schładzać,więc zimnem dmucha,wtedy powstaje zawierucha.
Trzecia jak dzikie czyha zwierze i zawsze stronę silniejszej bierze.
Zaś inwestorzy duzi i mali,co wokół kotła się zebrali.
Stoją i patrzą jak oniemiali,jak raz przygasa,raz się pali.
Wielu w tym czasie nerwy traci,wielu zaś wtedy się wzbogaci.
Wiedźmy harcują,narobią zamętu i odlatują,pośród lamentu.
Powrócą znowu z krainy stworów,lecz wielu nie wróci już inwestorów.
Niektórzy sądzą,ze nietoperze mają z wiedźmami zawarte przymierze.
Nic bardziej mylnego,zapewnić chciałem....
Chciałem,lecz z nimi odleciałem.
Big Lebowski / 2007-12-15 00:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Thai.. ciesze ze sie dalas namowic do pisania na forum - wszyscy panowie beda Cie tu adorowac ;-)) a takze wspierac - zwlaszcz Ci z Wroclawia ..;-)) Pozdrawiam serdecznie..
risky-rainmaker / 2007-12-15 09:45 / Ostatni Optymista
Witam, ja chiałem zdementować...i proszę o wybaczenie, ale moja adorację ograniczę do Małgosi ;)


Co to Getinu, informacje mają jakieś swoje podstawy, a jeśli tak tzn. że projekt "wschód" nadzwyczajnie szybko się zakonczył...tylko nie wiadomo w którą stronę ;))

http://gielda.onet.pl/0,1659008,wiadomosci.html
Big Lebowski / 2007-12-15 09:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Risky .. wiernosc to podstawa ;-)) wystarczy ze bedziesz wspieral - Wroclawianke..
risky-rainmaker / 2007-12-15 09:58 / Ostatni Optymista
Optymizmem....napewno. A teraz lecę...zapowiada się piękny dzień. Pozdrawiam i życzę miłej soboty.
Big Lebowski / 2007-12-15 10:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozrawiam i takze milej soboty zycze..
Thai / 2007-12-15 00:34 / Bez rangi
Witaj Bigu... to tylko skromny usmiech, trudno sie powstrzymac na taka poezje ;-)) Ja rowniez pozdrawiam serdecznie. P.S. Email sie kisi w Twojej poczcie ;-))
Big Lebowski / 2007-12-15 00:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
sorry to wszystko przez te zmiany - pisalem do Ciebie a nie widzialem Twoich maili..Pozdrowka..
Big Lebowski / 2007-12-15 00:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hehe.. Nietoperku Pozdrawiam..
Big Lebowski / 2007-12-14 23:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Taniec trzech wiedzm - odbywa sie w dwie strony tzn.. inwestorzy majacy pozycje krotkie na kontraktach oraz opcje typu put staraja sie zepchnac kursy akcji oraz indexy na nizsze poziomy - i to sie wlasnie odbywa - inwestorzy o slabych nerwach moga sie nabawic trwalego urazu do gieldy w tym czasie , inwestorzy majacy opcje typu call oraz dlugie pozycje - staraja sie przepchnac akcje oraz indexy na wyzsze poziomy - ci sie wlasnie uaktywnia..dlatego wlasnie jestem optymista- w piatek uwazam ze bedzie juz spokojna sesja - gdyz wszystkie gierki obecnie na biezaco sie odbywaja ..
barabaszek / 2007-12-14 23:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór wszystkim.Pozdrawiam Biga i forumowiczów.
barabaszek / 2007-12-14 23:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Ano witaj Dude...a ja to normalnie spokojny jestem jak nigdy....ostatnio tak miałem tuż przed nagłymi wzrostami w ciągu ostatniej korekty tej długiej...byłem taki normalnie wyspokojony (nowy wyraz :)),że po 11 spokojnie z giełdy dzisiaj zlazłem i zająłem się innymi sprawami...Dude te moje ostatnie zakupy oceniłeś na nie warte komentarza czy nie było czasu na p******* he he...może jak znajdziesz chwilkę to jednak się skusisz na mały komentarzyk...taki tyci....;-)
Big Lebowski / 2007-12-14 23:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
14 zachoni hm.. wiele osob z forum umoczylo na tym walorze ale wiara nadal jest silna - u mnie akurat nie .. elkop hm.. byly spore wzrosty - czy beda kontynuowane trudno powiedziec - mozliwe ze beda w kazdym razie zycze Ci wzrostow..
barabaszek / 2007-12-14 23:45 / portfel / Tysiącznik na forum
A co myślisz o mojej perełce Igrupie ...dzisiaj nawet mnie zaskoczyła pokazując swoja siłę :-)...no bo o dokupienie armaty to się pytać nie będę bo nie ma o co pytać przecież prawda ?
Big Lebowski / 2007-12-14 23:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W I group - moze byc ciekawie , armatura - tu mozesz byc spokojny..
barabaszek / 2007-12-14 23:37 / portfel / Tysiącznik na forum
PS Mam lekturkę na wieczór niejakiego Kostolany...:-))).....hiszpanka doszło dziękuję
Big Lebowski / 2007-12-14 23:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
w jego ksiazkach sa wskazowki jak nalezy myslec na gieldzie i jak ten mechanizm odbierac - spoko gosciu..;-))
barabaszek / 2007-12-14 23:56 / portfel / Tysiącznik na forum
A co myślisz o próchnie cena jak na promocji...choć ostatnio ciężko mu szło po tej korekcie...muszę znowu przejechać w weekend wszystkie spółki...a dzisiaj dostałem spazmów ...ogrom straty przez mały umysł...że też klapa mi na głowę nie spadła :-)))...no cóż zaćmienie umysł teraz już za późno myślę trochę zgrany chyba walor choć cały czas wzrosty na nim.Pozdrówka
Big Lebowski / 2007-12-15 00:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Prochnik - wielokrotnie ostrzegalem np. Malgosie chodzi od 0,50 zl do 2 zl - tak wiec moze spasc do 0,50 zl jak i wzrosnac - mnie osobiscie ta spolka nie rajcuje..
barabaszek / 2007-12-15 00:43 / portfel / Tysiącznik na forum
No co mam powiedzieć mnie za bardzo też nie ale odleszczyć się nie dam a niech mi tam niech się ukisi jak ogóry na zimę :-))
Big Lebowski / 2007-12-14 23:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przypominam o pjawieniu sie nowego produktu na gieldzie niemieckiej o nazwie - Xetra Gold ktorym mozna handlowac a takze w kazdej chwili zamienic na zloto fizyczne - pytano mnie o takie produkty wielokronie dlatego podaje to info.. wkn: A0S9GB
piro / 83.19.47.* / 2007-12-14 23:19
Dude czy ja mogę się Ciebie o cos zapytac,poradzić sie??.Jesli sobie nie życzysz to napisz po prostu nie i nie ma sprawy:)
Big Lebowski / 2007-12-14 23:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pytac zawsze mozna - z odpowiedzia - roznie bywa..tak wiec pytaj..;-))
piro / 83.19.61.* / 2007-12-14 23:50
No to zapytam a jak bedzie z odpowiedzią zobaczymy:):)Głupio mnie się tak pytać bo to takie laickie pytanie ale dobra zaczynam-mam juz prawde mówiąc dość giełdy i chciałbym na jakis czas odpocząć od niej tylko sobie tak założyłem że odrobię straty i z konwertuje swoje fundy akcyjne na pieniężne(mam fundy nie akcje) ale jak widać na naszej giełdzie nie jest to teraz proste:)miałem nadzieje ze teraz mi sie to uda ale jak widac ciężko jest ,no i własnie ,jak myslisz dude czy jest to mozliwe przy takiej sytuacji jaka teraz jest??nie chciałbym juz pogłębiać swojej straty a inwestować bede dalej tylko chce sobie zrobić przerwe bo już za dużo mnie to kosztuje a czasy strasznie niepewne
Big Lebowski / 2007-12-15 00:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
czasem dobrze robi przerwa - nabierasz dystansu , odpoczywasz , wiele osob namawialem do tego np. Tomokowi zalecalem zrobienie przerwy itd.. w momencie kiedy poczujesz ze jestes spokojniejszy wowczas mozesz wrocic - w czasie przerwy mozesz poglebiac widze o gieldzie.. czasy przyjda jeszcze dobre i zawsze mozna sie obkupic..Pozdr..
piro / 83.19.61.* / 2007-12-15 00:17
Dziekuje Ci Dude ..tak chyba zrobię ..tylko mam dylemat czy np. juz w poniedziałek dac zlecenie konwersji czy może czekać na odbicie i dopiero wtedy wyjść ...i tak będę czekał :) to jest chyba juz nałóg u mnie gapie sie w te notowania całymi dniami jak mam taką możliwość ...wiem ze nie powinno sie tak robić...ze to jest chore ...musze cos z tym zrobić koniecznie..to bezsensu.Pozdr.. kurcze nie moge sie pogodzić ze mam wyjść ze stratą to bolesne jest:(
Big Lebowski / 2007-12-15 00:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
na to pytanie - sam musisz znalezc odpowiedz..gielda to nie tylko up,up ale takze krew , pot i lzy.. Pozdr..
nowa 43 / 83.16.43.* / 2007-12-14 22:17
Wierzących jest więcej. Dzisiaj w Warszawie spadło bardzo jeszcze przed danymi ze Stanów. Cierpliwości życzę ta zabawa nigdy nie gwarantowała samych sukcesów nie mówiąc już o tym, że zawsze może się zdarzyć nie wiadomo co. W obie strony. Dobranoc wszystkim, a jak już nie będzie wyjścia to żeby zobaczyć zielone można łyknąć to samo co w ang. komedii Zgon na pogrzebie (nikt po tym nie umarł) a ci co wzięli mieli zielone.
marboru / 2007-12-14 21:39 / portfel / "Bankier giełdowy"
witaj Dude........
dzisiaj dwa ruchy - sprzedałem część CEDC i uśredniłem w dół CSG............cholera, zaczynam się niecierpliwić.......
Big Lebowski / 2007-12-14 21:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru.. nie Ty jeden tracisz cierpliwosc - mysle ze wiekszosc stracila nadzieje..
marboru / 2007-12-14 21:47 / portfel / "Bankier giełdowy"
nadzieja jest duża - co do ogólnej sytuacji na rynku - podzielam Twoje poglądy.
Centrostal natomiast zawsze po przejściu poniżej 7 złotych odbijał się.......
mam go średnio po 8,16 więc nie jest źle...........
jeśli spadnie niżej i w styczniu będzie nadal poniżej oczekiwanej ceny przeze mnie dokupię b. duży pakiet....................kiedyś ten dołek złapię.
Big Lebowski / 2007-12-14 21:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
csg- to szczegolny papier , obecnie zlomrex jest zainteresowany zebraniem materialu z rynku - zebrac mozna tylko poprzez organizowanie spadkow..
marboru / 2007-12-14 21:52 / portfel / "Bankier giełdowy"
ten scenariusz właśnie wraz ze złomrexem właśnie realizuję.
ważne daty się zbliżają i w końcu cena Centka zostanie "uwolniona".
mila2 / 2007-12-14 22:04 / Tysiącznik na forum
Witam,lejecie miód w moje serce bo mam go dużo powyżej 10 ;-((
ale żeby nie tak pesymistycznie to u mnie już w całym domu zapach
domowego pasztetu(trochę okrojony bo bez zająca),czujecie?mniam,mniam
Big Lebowski / 2007-12-14 22:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mila.. pasztecik hm.. pychota...;-))
marboru / 2007-12-14 22:13 / portfel / "Bankier giełdowy"
a na Armaturze znowu pakiecik poszedł 200k po 1,3 zł.
niedługo pewnie się dowiemy kto bierze.

Bigu zamierzasz wrócić do CSG?
Big Lebowski / 2007-12-14 22:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
armatura - dzisiaj pokazala ze nie ma zamiaru wiecej spadac.. przymierzam sie do csg..
marboru / 2007-12-14 22:29 / portfel / "Bankier giełdowy"
jak myślisz do jakiego poziomu może spaść jeszcze?
Big Lebowski / 2007-12-14 22:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
trudno powiedziec - czasu zlomrex zbyt wiele juz nie ma..
marboru / 2007-12-14 22:40 / portfel / "Bankier giełdowy"
ciekawe, czy inne podmioty instytucjonalne będą zainteresowane kupnem przed połączeniem?
i co w tym wszystkim robi Opera? jak na razie nie zarabia na akcjach centka..........
poniżej 7 zł moim zdaniem chyba nie będzie długo.
Big Lebowski / 2007-12-14 22:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ja mysle ze oni chca tej wymiany..i mysla dlugoterminowo..,
marboru / 2007-12-14 22:45 / portfel / "Bankier giełdowy"
pożyjemy zobaczymy....niebawem dowiemy się na jakich poziomach nastąpi wybicie - myślę, że nastąpi to niebawem.
pozdrawiam i dobranoc Dude.
Big Lebowski / 2007-12-14 22:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
milych snow Marboru..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy