Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2007-12-14 10:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Osobiscie przewiduje - w tym roku strojenie okien tzn. wybiorcze wzrosty , a takze efekt stycznia tzn. powazne wzrosty - w przyszlym roku na rynkach zadnej bessy nie przewiduje - hossa ciag dalszy dlatego nalezy ukladac portfele umiejetnie tzn. dobre walory ktore obecnie sa korzystne do kupienia - jest w czym wybierac - sceptyczne nastawienie analitykow na calym swiecie to jest wlasnie b. dobry prognostyk dla akcji w przyszlym roku i obecnie.. stopy w USA nadal beda obnizane - nastepna obnizke przewiduje juz w marcu - kryzys na rynku nieruchomosci oraz bankowy - uwazam ze juz jest w cenach uwzgledniony - obe4cnie tylko jakies pojedyncze banki beda ukarane kursowo - natomiast inne sektory beda zmierzac w wiadomym kierunku..
pietroo / 2007-12-14 11:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czyli trzeba uzbroić się w cierpliwośc i czekać :-))
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-12-14 10:22
ja rowniez dalbym maly datek na potrzebe.....tylko mam same prawie ,ze bezwartosciowe$....
czy wysylajac $ zamienia na zlotowki w danym banku?po kursie aktualnym?zakladam,ze nie jest to konto walutowe...
barabaszek / 2007-12-14 10:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Jest tez konto walutowe polskiego oddziału Mam marzenie zobacz na stronie w lewym dolnym rogu.Pozdrawiam
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-12-14 10:48
zajme sie tym barabaszku..pozdr.
Bronisław / 2007-12-14 10:06 / portfel / Bywalec forum
Witam kacikowcow i Gospodarza-obecnie stoje obok rynku-uważam ze zarówno u nas jak i za oceanem panuje duze niezdecydowanie-u Nas wyczekiwanie co będzie za oceanem-obecnie nie ma dobrych relacji dla inwestycji long no chyba ze niektórzy nie zlikwidowali stratnych pozycji i nie pozostaje im nic innego.....pozdrawiam
anonim_03 / 2007-12-14 10:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
całkowicie się nie zgadzam.
właśnie teraz jest pora na wybranie dobrych spółek, da się je znaleźć atrakcyhnych cenach.
tylko króttkoterminowo jest teraz mało przejrzyście.
Spalatyn / 2007-12-14 11:29
Anonimie, widzę w Twoim portfelu właśnie taką spółkę, w którą chciałbym zainwestować na longa, mianowicie PGNiG. Nie pytam czy będzie taniej, bo pewnie trochę taniej jeszcze będzie w tym roku, ale raczej o to, jak widzisz przyszłość tej spółki. Ostatnio pojawiło się kilka obiecujących informacji, a z drugiej strony wysoki udział Skarbu Państwa, niejasne plany prywatyzacyjne związane z tzw. polityką "bezpieczeństwa energetycznego" i roszczenia pracownicze odnośnie nowej emisji... Oczywiście chętnie poznam również opinie pozostałych kącikowiczów... w szczególności miłego gospodarza, ostatniego już chyba optymisty ... Jestem tu pierwszy raz, więc pozdrawiam Szanowne Grono i Gospodarza!
Big Lebowski / 2007-12-14 11:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. uwazam ze b. dobry wybor..PGNIG z firm surowcowych wybral bym wlasnie ta spolke.. Pozdr..
anonim_03 / 2007-12-14 12:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
PGNIG nie ma praktycznie konkurencji.
na hosse nic specjalnego, na zawirowania -- rewelacja.
Spalatyn / 2007-12-14 12:25
Dzięki za dobre słowo :) Ten grudniowy odwrót św. Mikołaja "na z góry upatrzone pozycje" należy moim zdaniem potraktować jako okazje do zakupów kilku fundamentalnie dobrych papierów, takich właśnie jak PGNiG. Oczywiście jeśli ktoś myśli o inwestowaniu, a nie spekulowaniu. Hmm.... z jednej strony czekam na wzrosty, jak wszyscy, a z drugiej strony liczę na spadki, żeby sie obkupić. Jeżeli wy też tak macie, to chyba nici z rajdu w tym roku.... pozdrawiam
Bronisław / 2007-12-14 10:23 / portfel / Bywalec forum
jakos narazie ten popyt ujawnia się niemrawo-ale cóż kto będzie miał racje czas pokaże-w końcu uznany nie jestem:)
anonim_03 / 2007-12-14 10:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
oczywiście w skepie najbardziej uwielbiasz stać w kolejkach, i przepychać się między innymi do towaru ??

Jak chcesz coś kupić i interesuje cię SPÓŁKA a nie kurs to właśnie teraz jest dobry czas by coś wybrać.
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-12-14 09:50
dzien dobry wszystkim..... qpw wyglada jagby mialo zaraz sie rozleciec:-(
kloszard / 2007-12-14 09:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Powitania wszystkim..Lisek...spokojnie...zaraz to sie nie stanie...to jeszcze troche potrwa :)
sluchajcie..zagapilem sie z pieniedzmi na mam marzenie- mozna jeszcze to zrobic? gdzie wyslac?
magna....jakby spadki mialy sie zakonczyc.....
Jarg / 2007-12-14 10:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kliknij na nicka Jecka i prześlij mu wiadomość... myślę, że ucieszy się i prześle zwrotne instrukcje...
kloszard / 2007-12-14 10:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wyslalem, dzienks Jarg :)
Jeck / 2007-12-14 11:22 / "Poławiacz perełek"
Witajk, oczuywiście czekam !! dzienks
Niestety dane mam w domciu, chyba że ktoś pośle instr. kloszardowi ;-)
pozdrawiam Jeck
Renumious / 2007-12-14 09:46 / portfel / "GPW Kmiot"
Widzę że krajowi inwestorzy wprost rzucili się do zakupów...
ninek / 2007-12-14 09:28
Witam serdecznie i miłego dnia życzę.
Pozdro Jeck i duże uznanie za twoją akcje. Marzenie ok.

Może chłopczyk , kiedyś na forum napisze :))
Jeck / 2007-12-14 10:04 / "Poławiacz perełek"
:-) bardzo możliwe, życzyć mu trzeba!

Okazało się, że koordynator fundacji też gracz :-) powiedział,że do nas zajrzy..
pietroo / 2007-12-14 09:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie
udanego dnia życzę
:-))))
Jarg / 2007-12-14 09:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Zacnych Spekulantów :)

... i do życzeń udanego dnia dołączam się...

PS. Moje uznanie dla wszystkich darczyńców :-)
... choć może zbyt optymistycznie zakładałem, że będzie nas więcej...
Jeck / 2007-12-14 10:02 / "Poławiacz perełek"
Wiatm !
Jarku, IMHO- pierwsze koty za płoty. Zobaczysz za rok będzie lepiej !!

pozdrawiam serdecznie i zielonego :-)
Jarg / 2007-12-14 10:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Serdeczności również :)
barabaszek / 2007-12-14 09:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień dobry wszystkim...Jargu nie jest źle marzenie się spełni także spoko jest :-)).Miłego dnia no ciekawe czy obronimy WIG-a dzisiaj po początkowym małym optymizmie czarne chmury się zbierają coś znowu.
wrota wyobrażni / 2007-12-14 09:26 / portfel / Poznań na +
Gdyby nie tvn cnbs kto wiedział by o tym co się dzieje w stanach tylko fachowcy ta telewizja to świetny malipulator nastrojów zwykłych posiadaczy akcji uczciwych ludzi.Kiedyś mówiono telewizja kłamie czy te czasy wracają;)
anonim_03 / 2007-12-14 09:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie mam cnbc :-)
zawsze staram się dotrzeć do informacji żródłowej.
wrota wyobrażni / 2007-12-14 09:04 / portfel / Poznań na +
Witaj Bigu i pozostało brygado życzę zadowolenia z posiadanych akcji o 16:30
Big Lebowski / 2007-12-14 08:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
superman / 2007-12-14 08:43 / Tysiącznik na forum
dzien dobry,
Wielki Szu znowu przemowil
http://gielda.onet.pl/0,1658282,wiadomosci.html
mesko / 2007-12-14 08:11 / portfel / Status quaestionis
Dzień dobry wszystkim
W tym tyg. w środę specjalnie wziąłem wolne z pracy aby spokojnie sobie kupić papierki i i odpocząć troszkę od giełdy mając już wypełniony portfel. Chcę teraz troszkę pomóc dziewczynie w przedświątecznych obowiązkach
Do tej pory to w pracy i po pracy od kilku tyg. to tylko money i Biga forum, oglądanie (a raczej zapoznawanie się) ze spółkami. Jednym słowem to fajnie jest tu z Wami być, na ogół nie jestem panikarzem ale uwierzcie ! Jak fajnie poczytać nie raz mądre wypowiedzi niektórych użytkowników

Życzę udanych transakcji, później wzrostów, no i już teraz wesołych Świąt Bożego Narodzenia Wam życzę i spełnienia marzeń, tych mniejszych no i tych większych.
Do usłyszenia

P.S
Napewno będzie mnie korciło aby od czasu do czasu tu wpadać :)
Big Lebowski / 2007-12-14 00:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jutro nowy dzien ,nowy pieniadz .. Milych snow wszystkim..
Jeck / 2007-12-13 23:28 / "Poławiacz perełek"
Uwaga, dotyczące zbiórki na Fundację "MAM MARZENIE"

Zdeklarowani, prosze odebrać maila !!!!
Kto nie dostał, poszę o sygnał.!!

Pozdrawiam Jeck

Ps. Nietoperkowej pociesze, zdrowia życzymy !!!
Jarg / 2007-12-13 23:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jacku, dostałem maila... świetny wybór, naprawdę. Bardzo się cieszę, że to w takiej formie. WIELKI SZACUNEK dla Ciebie za inicjatywę i organizację.

Pozdrawiam serdecznie
Jeck / 2007-12-14 00:17 / "Poławiacz perełek"
czerwienię sie...
kazelot / 2007-12-13 23:43 / Tysiącznik na forum
Dostałem maila-wchodzę w ten wagon.
Big Lebowski / 2007-12-13 23:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jeck - z czystej ciekawosci - jak wyglada kapital zadeklarowany ?
Jeck / 2007-12-13 23:48 / "Poławiacz perełek"
2 550
Czekam na Twój adres!!! :-))
Big Lebowski / 2007-12-13 23:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak wrzucisz @ do poszukiwania to znajdziesz moj adres mailowy - ja dzisiaj troche jestem - zaganiany - nowy komputer , nowy sytem - nie moge sie pozbierac .. gdybys nie znalazl to jutro Ci podesle.. Pozdr..
Jeck / 2007-12-14 00:00 / "Poławiacz perełek"
Jarek Ci prześle :-)
Przekaże mu
pozdro
Jeck / 2007-12-14 00:04 / "Poławiacz perełek"
Jarek już się zdeklarował :-) zuch chłopak, hehe
barabaszek / 2007-12-14 00:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Poszło .Pozdrawiam..znakomity pomysł ta akcja...jak by kiedyś coś dołączę z przyjemnością.
Jeck / 2007-12-14 00:18 / "Poławiacz perełek"
teraz to chyba my do Ciebie ;-))
barabaszek / 2007-12-14 00:24 / portfel / Tysiącznik na forum
:-))).W takim razie do miłego.
Jeck / 2007-12-14 00:25 / "Poławiacz perełek"
:-)
dobranoc
warren buffet / 2007-12-13 23:21 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Bigu widze jako uznany gracz giełdowy jestes za pustym dodrukiem pieniądza..... ekonomia tego nie pochwala...... akcje to nie wszystko. idąc do sklepu ide po masło, po wode a nie po akcje.... akcje to nie zycie.... zycie to nie PRL..... dodruk pieniadza jest dobry na krotka mete.

kiedys to przerabialismy....
Big Lebowski / 2007-12-13 23:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warren - powiedz mi ktory bank centralny dodrukowal pieniadze - konkretnie.. odpowiem Ci - zaden , panstwo sciaga podatki gromadzi kapital i jezeli interesy panstwa sa zagrozone - uruchamia je stosownie do potrzeb.. Japonia obrala inna droge - i w sumie gospodarka chdzi jak " jude " po pustym sklepie , napisalem jude gdyz na klawiaturze brakuje mi paru liter..amerykanow - mozna nie lubiec , mozna sie dziwic - ale nalezy brac przyklad - A. Kostolany kiedys napisal ze zadne panstow nie dopusci do kryzysu na rynku finansowym - bedzie interweniowac - oczywiscie mial na mysli powazne panstwa.. Pozdr..
warren buffet / 2007-12-13 23:32 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tylko nie widzisz, ze USA probuje miękko wyladowac kosztem..... swiata ? my bedziemy na woły pracowac ? to ze maja intela. wporzo. to ze maja microsoft - wporzo. ale niech sie za budni nie robią i za mądrzy......

cfaniactwa nie lubie.....

pozdro !
Big Lebowski / 2007-12-13 23:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warren - sprawiedliwosc jest tylko dla bogatych.. nikt tego nie zmieni , w czasie drugiej wojny swiatowej bylismy czwarta armia po stronie aliantow - a maszerowali w paradzie zwyciestwa francuzi a nie my - francuzi mieli kilku partyzantow ktorzy robili dywersje - ktora polegala na tym ze do butelek z drogim winem wlewali tanie wino.. ;-)) Pozdr..
warren buffet / 2007-12-14 09:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pozdro ! ;-)
faluch / 2007-12-13 23:04 / Bywalec forum
Witam wszystkich,
Dzis był ciezki dzień ale o dziwo duzo nie straciłem.
Polecam przyjrzec sie MSZ, od kilku dni ktos intensywnie skupuje, dopiero dzis po poludniu sobie trochę odpuscił.
Mam pytanie odnosnie planowanego zakupu BMP albo MCI. Wskaznikowo niemiecka spółka bije na głowę MCI. Pamiętam ze kiedys Big napisał ze BMP to śmieć.
Moze ktoś poleci którą wybrać?
pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-13 23:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaqj.. napisalem ze BMP - na rynku niemieckim to smiec , porzadne spolki na rynku niemieckim - pokazuja nie tylko wkn - numer identyfikacyjny , kgv- to nasza cena zysk , wskaznik dywidendy - BMP - pokazuje tylko wkn - bo musi !!! Pozdr..
faluch / 2007-12-13 23:16 / Bywalec forum
ok, faktycznie, zgadza sie co do słowa:)
A która z nich bys polecił na dłuzej?
faluch / 2007-12-13 23:26 / Bywalec forum
Przyznam szczerze, ze mam wiele spółek z Twojego portwela, ale właśnie poza BBIC.
Trochę czytałem o tej spółce i przyznam szczerze nie rozumiem na czym mają tak dobrze zarabiać. Sa funduszem NFI, a kiedys słyszałem ze te instytucje mają jakies ulgi, które niebawem zlikwidują. Trochę boje sie tej firmy, nie rozumiem po co kupują np "magne" czyli inny NFI i jak chcą zrobić na tym interes. Poza tym nie widze u nich w portwelu spółek technologicznych czy ekologicznych (a to wydaje mi sie przyszłościowe). Moze mógłbyś w kilku zdaniach wyjasnic na czym polega ich fenomen? Przyznam szczerze, ze chciałbym wnich uwierzyć, tak jak wirze w inne Twoje rekomendacje.
pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-13 23:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
BBIC- ma bardzo powazny akcjonariat a bedzie jeszcze powazniejszy , bardzo dobre wyniki , zajmuje sie tym co robii MCI czy BMP - ale uwazam ze wzystkich w biznesie przebije a takze cena akcji..Pozdr..
faluch / 2007-12-13 23:52 / Bywalec forum
Dzieki,
A nie boisz sie likwidacji NFI i tego ze zabiora im ulge podatkowa?
Big Lebowski / 2007-12-13 23:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
w zadnym wypadku .. nie boje sie..
faluch / 2007-12-14 00:03 / Bywalec forum
Jeszce poczytam na necie i cos zdecyduje,
dzieki za wyjasnienia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy