Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Sancho Panches / 2007-12-09 21:32 / Bywalec forum
krotko bylem ale dobranoc wszystkim
pozdr
kloszard / 2007-12-09 21:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dobry wieczor wszystkim...do Kepo- pare groszy moge dodac jesli chodzi o Skandie....mam tam pare zlotych i wplacam co miesiac( program 10-letni z kredytem )... dla mnie ma to sens w przypadku dlugoletniego inwestowania...minus to niemale oplaty....plusy to ucieczka od belki, mozliwosc dywersyfikacji ryzyka oraz inwestycji w fundusze denominowane w euro i $ ...
kepo / 2007-12-09 22:11 / portfel
Witaj Kloszard.
Masz Skandie parę lat i.. warto?
Chodzi mi o to, czy faktycznie dostęp do zagranicznych funduszy i odroczony podatek rekompensują wyższe koszty zarządzania? Wiem że nie jest to łatwe pytanie ale ogólnie, czy jesteś z produktu zadowolony?
kloszard / 2007-12-09 22:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Kepo ..jestem tam 2 lata....tak jak napisalem - jest to fundusz do dlugoterminowego inwestowania, czyli 5 lat minimum i dla ludzi, ktorzy nie interesuja sie rynkiem....
zrozumialem ze masz jakies obiekcje dotyczace Skandii, uczciwosci, chciwosci....nie wiem jeszcze czego ...jesli chodzi o zadowolenie, to brakuje mi funduszy w innych walutach niz $i €, oplaty za wysokie ale mam nizsze % kredytu wiec sie rownowazy....reszta w komentarzu do Jarga......pzdr
mendes / 2007-12-09 21:41 / Bywalec forum
Kloszardzie. W razie potrzeby kasy np na operacje dziecka to ile dostaniesz z powrotem ze swoich pieniędzy?Dostaniesz niemałe kary za to.Belkę jesli będzie to i tak zapłacisz na końcu.Jedyny plus jesli można to tak nazwać to to ,że wrazie twojej niewypłacalności to komornik ich nie zabierze i możesz uposażyć np kochankę jeśli nie chcesz podarowac rodzinie.
Krepo.To wygląda tak jakbyś chciał kupować akcje za pośrednictwem biura maklerskiego a zlecenie dawałbyś Bigowi i za to mu jeszcze płacił za to.Płacisz Skandii za pośrednictwo,płacisz funduszom za zarządzanie,a możesz to samo zrobić płacić tylko funduszom.Na forum funduszy jest jakis wątek o Skandi-poszukaj.A tutaj jest link na temat dyskusji o doradcach finansowych klientów ,którzy mieli z nimi do czynienia http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44442&w=54221853.
pozdrawiam wszystkich i nie podejmuje dyskusji.Wyraziłem tylko moją opinie.
warren buffet / 2007-12-09 22:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zgadzam sie. szkolono mnie na skandie kiedys. ja kitu nie potrafie wciskac. na 25 lat ok. ale ja wole miec pieniadze do dyspozycji a nie zamrazac
kloszard / 2007-12-09 21:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Mendes...witaj...w razie potrzeby i jednoczesnie korekty na gieldzie tez poniesiesz straty...belke zaplace ale raz, jesli zmieniam portfel przez kilka lat kilka razy w roku to jest to roznica....tyle uwag....pozdrawiam i tez nie podejmuje dyskusji :-)
pietroo / 2007-12-09 21:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Twój rekomendowany IBS-ik ładnie wzrósł w ciągu ostatniego tygodnia. Mam nadzieję, że się jeszcze będzie wznosił.
Pozdrawiam
kloszard / 2007-12-09 21:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Pietroo..co do IBS to hm...nie jest moj dluzszy faworyt, ale stac go obecnie na solidne odbicie......chyba Sliczna go lubi na dluzej...nie czuje do konca ich strategii....ale ogolnie IT bedzie na fali wznoszacej...tak mysle...pzdr
Sancho Panches / 2007-12-09 21:26 / Bywalec forum
ja tez mam:) fajnie Kloszardzie ze powiedziales ze masz skandie:) moze sie powspieramy:))
w tej chwili TEMP4 SCH1 HSBC 4 HSBC 1 ML5
ja mam portfel na 15 lat:)
ciekawe co z tego wyjdzie:)) ja sie nie napinam:))
PS: szkoda ze tak malo fundow w euro:(
kloszard / 2007-12-09 21:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Sancho...ja mam teraz tylko BPH4...moze zamienie na skarbiec akcja...korzystam tez na nizszym % kredytu...co do fundow brakuje mi w innych walutach niz$ i euro....pozdrowienia
Big Lebowski / 2007-12-09 20:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku - nie ma powodu abys swoj portfel ukrywal - wrecz przeciwnie masz czym sie pochwalic - a bedzie jeszcze lepiej..;-))
barabaszek / 2007-12-09 20:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzięki Dude ...jakieś sugestie oprócz tych wymienionych przeze mnie?
Sancho Panches / 2007-12-09 21:21 / Bywalec forum
witam serdecznie:)
staram sie was czytac ale ostatnio dajerare tylko w weekendy:((
niemniej ciesze sie ze istnieje ta grupa wsparcia pod wezwaniem Aladyna latajacego na dywanie zwanego tutaj Dude:))
fajnie was poczytac:) choc ja bez polskich akcji a uzbrojony jedynie w fundy nieruchome:/
azja u mnie w portfelu w nadmiarze:) szczegonie indie:) ciekawe co z tego wyjdzie
pozdrawiam was serdecznie
Big Lebowski / 2007-12-09 20:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tak trzymac..;-))
barabaszek / 2007-12-09 20:35 / portfel / Tysiącznik na forum
W sumie "raz kozie śmierć"...niech zostanie....Wszystkim którzy do niego zajrzą,chciałbym uprzedzić,że na giełdzie jestem od dnia kiedy ten portfel powstał praktycznie czyli od 07.09.07 i należałoby się tym raczej sugerować w kierowaniu sie czymkolwiek po zaglądnięciu do niego :-)))...tak drodzy forumowicze gram na giełdzie od 3 miesięcy.Pozdrowienia
Renumious / 2007-12-09 20:47 / portfel / "GPW Kmiot"
Życzę powodzenia. Okres trudny, ale do nauki, cóż, wyśmienity :)
barabaszek / 2007-12-09 20:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Wg mnie najlepszy jaki może być,uczy wytrwałości i podejmowania trudnych decyzji.Pozdrawiam
Renumious / 2007-12-09 20:53 / portfel / "GPW Kmiot"
Otóż to.Ja zaczynałem kilka lat temu, jakoś tuz po debiucie Biotonu, który jako pierwszy znalazł się w moim portfelu ( z pewnych względów poza fundamentalnych czy tehcnicznych). Oczywiście sprzedając po paru miesiącach zapdłem na "Syndrom Małego Boga". Pokaźnych zysków pozbawił mnie próchnik zdaje się...od tamtej pory wiem, że na giełdzie błędy są nieuniknione i zawsze trzeba być cool :)
barabaszek / 2007-12-09 20:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Moją najpoważniejszą decyzją na giełdzie była pierwsza sprzedaż ze stratą :-)))...teraz już takich obiekcji co do tego nie mam...aczkolwiek zawsze te zlecenia jakoś tak długo się wklepują ...hmmm ;-)))
anonim_03 / 2007-12-09 21:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja zaczynałem rok temu ... i cóż źadnych spektakularnych sukcesów ;-)
kilka spółek +100%, kilka +50% i kilka się kisi, żadnej solidnej straty na akcjach (była jedna na kontraktach tego lata ;-) Tego lata moje spółki spadły bardzo mało ... niektóre wogóle nie odczuły korekty ... troche "ryzyko walutowe" przywaliło po plecach.

Pan Rynek potraktował mnie bardzo uprzejmie za co mu w tym miejscu dziękuje. Dla mnie 30% rocznie, bez "atrakcji" to świetny wynik.
pietroo / 2007-12-09 21:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gratuluję Tobie "polityki" giełdowej. 30% fajny wynik.
barabaszek / 2007-12-09 21:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Wielki szacunek dla Ciebie Anonimie...chciałbym kiedyś w przyszłości posiąść taką właśnie umiejętność doboru swojego portfela.Pozdrawiam
tomtay / 2007-12-09 21:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
bardzo obszerny kolorowy i urozmaicony,
jednym slowem - ladny drogi barabaszku ;))
barabaszek / 2007-12-09 19:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór Dude i forumowicze.Pozdrowienia dla wszystkich
Big Lebowski / 2007-12-09 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku - chciales zebym zajrzal do Twojego portfela ;-)) - wiec pokaz.. Pozdr..
barabaszek / 2007-12-09 22:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Dude w ciągu 1,5h został wyświetlony 165 razy...ile osób czyta to forum?...Matko jedyna teraz to się dopiero wygłupiłem :-)))
Big Lebowski / 2007-12-09 20:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a gdzie slawne Zurawie ?
barabaszek / 2007-12-09 20:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Sprzedane i chyba ze 3 jeszcze inne
barabaszek / 2007-12-09 20:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Prawie 4 zł na jednej akcji zarobku było ...uważam to za na prawdę udana inwestycje...i jest nowa perełka jak myślę w moim portfeliku (parę zaszłości także :-) zbliżą się do ceny która będzie do przełknięcia i zamknę pozycje Unima Stalex i Karen
TOMOK / 2007-12-09 20:22 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
duży szacun barabaszku
Miałeś objekcje wiem...ale Cieszę się, że koleś zmotywował Cię :-)
Wielu będzie zaglądać i dopingować...zobaczysz jak to cieszy :-)
Pozdrawiam ciepło
barabaszek / 2007-12-09 20:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Tomok to tylko na chwilkę odblokuję portfel za tydzień jak w nim posprzątam :-))))...teraz sie załapałeś przy okazji oceny Biga:-) .Pozdrawiam serdecznie
TOMOK / 2007-12-09 20:28 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
zostaw jak jest...nie pożałujesz...namawiam
Pozdrawiam
pietroo / 2007-12-09 20:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zawsze ktoś mądrzejszy albo więcej wiedzący np. Big może Ci coś podpowiedzieć :-))
pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-09 18:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jutro mowy dzien nowy pieniadz - wlasciwie mysle ze rynki beda tkwily w oczekiwaniu na posiedzenie FED a wlasciwie - podanie komunikatu o obnizce stop - amerykanie z desperacja walcza z zagrozeniem recesji i wyglada na to ze stopy obniza - moze to dac impuls do dalszych wzrostow - sporo inwestorow zrealizowalo zysk z ostanich wzrostow i obecnie oczekuja na spadki hm.. w przypadku gdy takowe nie nastapia bede zmuszeni do zakupow - co przysluzy sie do wzmocnienia trendu wzrostowego - ogolnie wsrod analitykow , inwestorow jest spory sceptycyzm - dobry prognostyk..
anonim_03 / 2007-12-09 19:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co i rusz natrafiam na stwierdzenie ekspertów że teraz "ryzyko jest duże".
Ja to widzę że właśnie teraz ryzyko jest bardzo małe ... bo sypacze już wysypali :-)
Big Lebowski / 2007-12-09 19:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Anonim - skoro fundusze stroja okna na koniec miesiaca - jakiegokolwiek , to koniec roku - odpuszcza ?...;-))
anonim_03 / 2007-12-09 19:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nieodpuszczą :-)

co do stycznia ... zdyskontowaną mamy katastrofę sprzedaży świąteczniej, może być że sprzedaż będzie całkiem-całkiem.
Big Lebowski / 2007-12-09 19:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W Nowym Jorku w okresie przedswiatecznych zakupow oczekuje sie przyjazdu okolo 1 mln turystow - ktorzy przyjada zrobic zakupy ...;-))
anonim_03 / 2007-12-09 19:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
i każdu kupi iPoda Touch, po trzy będą brali ;-)
TOMOK / 2007-12-09 18:53 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
cześć koleś :-) kolesie i koleśki cześć
Tak zgadzam się...też jestem sceptyczny...jesli to dobry prognostyk to ok :-)
No i aktualnie pilnuję gotującego się bigosu...mniam...muszę uważny być :-)
To tak jak z giełdą :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-09 18:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wita Tomaszku .. bigosik nie moze sie przypalic.. tak wiec uwazaj.. Pozdr..
Big Lebowski / 2007-12-09 16:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kepo.. osobiscie jestem zwolennikiem tezy wszystkiego nalezy sprobowac..Skandia hm.. watpliwosci nalezalo by miec w przypadku sprzedazy jednostek BKO- Lesia Grobelnego ale w tym przypadku chyba jest tak jak Jarg pisal - oferta dla zamoznych obywateli.. Pozdr..
kepo / 2007-12-09 16:09 / portfel
Witaj Dude:) Mówi się że produkt dla klasy średniej, oby takowej było jak najwięcej..
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-09 16:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
oby..;-)) im wiecej produktow na rynku tym lepiej mysle ze nasz kraj odstaje od innych europejskich krajow - z tego typu oszczedzaniem , powiedzial bym ze to niezagospodaroana czesc rynku..
kepo / 2007-12-09 15:18 / portfel
Witajcie towarzysze,

Chciałem was o coś spytać, bo dostałem pewną propozycję i szczerze nie wiem jak do niej podejść. Dokładniej zaproponowano mi bym został "doradca inwestycyjnym" i oferował klientom Skandię. Analizowałem i porównywałem zalety, wady, koszty zarządzania i opłacalność takiej inwestycji i.. jestem w kropce.
Dużo bardziej interesuje mnie bezpośrednia gra na giełdzie, ale korzyści jak odroczony podatek Belki czy prowizje od klientów też nie są bez znaczenia.

Co myślicie o takich programach? Mogę je polecać z czystym sumieniem?

Pozdrawiam!
Renumious / 2007-12-09 20:43 / portfel / "GPW Kmiot"
Istotą dobrej sprzedaży jest przekonanie, że dany produkt zaspokoic może czyjeś potrzeby, niekoniecznie twoje...
Jeśli po dogłębnej analizie dojdziesz do wniosku że ten produkt moze zadowolic kogoś, kogokolwiek, to temu komukolwiek ten produkt sprzedasz z czystym sumieniem :) Znam kilka osób które z tego żyją...
Dodam, że osobiscie nie jestem zwolennikiem tego typu produktów. Konstrukcja polisy ogranicza znacząco zyski które potencjalnie mozemy osiągnąć.
kepo / 2007-12-09 22:16 / portfel
Może lepszym wyjściem jest inwestowanie pod zwykłym parasolem jak AIG?
Pytanie czy korzyści z dodatkowych funduszy rekompensują wyższe opłaty?
anonim_03 / 2007-12-09 21:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
co jest wstydliwego w słowie sprzedawca że zastępuję się go np. "doradca inwestycyjny"
Renumious / 2007-12-09 22:02 / portfel / "GPW Kmiot"
jeśli chcesz zainwestować w fundusz, albo kredyt wziąść, albo lokatę jakąś założyć...to wybierzesz kontakt do doradcy czy sprzedawcy?
pytanie potraktuj mniej osobiście, a bardziej ogólnospołecznie ;)
Jarg / 2007-12-09 15:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Prawdę mówiąc nie bardzo rozumiem, z czym masz problem. Jeśli zaproponowano Ci bycie doradcą i oferowanie klientom tego produktu finansowego za odpowiednią gratyfikację... a Ty masz czas zajmowac się tym... to nad czym tutaj się zastanawiać? Produkt typu "kup i na jakiś czas zapomnij" ma określoną grupę odbiorców - zwykle o mniejszej skłonności do ryzyka, zwłaszcza takiego, jakim jest bezpośrednia gra giełdowa.

Pozdrawiam
kepo / 2007-12-09 15:44 / portfel
Chodzi mi o to czy nie lepiej dla zwyczajnego człowieczka gdyby sam zainwestował kasę w jakiś fundusz, unika wtedy dodatkowych opłat. Z tego co widzę główną zaletą programy jest odroczony podatek Belki, nie płaci sie go przy konwersji, jeśli go zlikwidują to jest to zwyczajny fundusz funduszy, w dodatku ze sporymi opłatami.
Nie jestem ekspertem a nie chciałbym ludziom wciskać czegoś w co sam nie wierzę, dlatego pytam szanowne forum o opinię.. czy jest to wartościowy produkt?

Adrian
Jarg / 2007-12-09 15:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciężko z pozycji maniaka giełdowego odpowiadać na pytanie dotyczące raczej filozofii inwestowania... :-) Ale poważnie: przeglądałem kiedyś tego typu ofertę... i moim zdaniem jest ona sensowna, ale skierowana przede wszystkim do zasobniejszych portfeli. Według mnie nie opłaca się wchodzić w tego rodzaju produkt finansowy kwotą mniejszą niż 100 000 PLN. Taka jest moja opinia.

Jarek
kepo / 2007-12-09 16:08 / portfel
Dzieki za opinie Jarek
100 000 prędzej czy później każdemu się na takim rachunku uzbiera, chociaż jak na jednorazową składkę to sporo :]
Jeśli już, to będę go polecał jako typową składkę na extra emeryturę tj min. 25lat, lepsze takie oszczędzanie niż żadne..
Jarg / 2007-12-09 15:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W ramach przeglądu zapomnianych spółek - Multimedia Polska.
Wyniki nie takie złe, akcjonariat również, ff w normie, wskaźniki także. Jednak w ciągu roku od debiutu nie dała raczej podstaw do satysfakcji swoim akcjonariuszom. W sumie zapomniany papier. Na najbliższym NWZA mają przegłosować wykup własnych akcji, a to zwykle oznacza brak pomysłu na rozwój i frustację RN. Ale może ktoś, kto ma... napisze parę ciepłych słów na temat MMP...

PS. Obroty ostatnio jakby ciut większe...
Big Lebowski / 2007-12-09 13:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wlasnie obejrzalem powtorke z walki hm.. jak bym mial podsumowac to - prawdziwy artysta obil ulicznego chuligana..
Jarg / 2007-12-09 13:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trafiłeś w sedno...
inwestor1975 / 2007-12-09 14:55 / Tysiącznik na forum
witam
zaglądnęłem
boks i sztuki walki to moja pasja
ogłądałem
o 6.30 spać poszedłem
brzydko klinczował
ale ciosy piękne
zwłaszcza ostatnia runda
anonim_03 / 2007-12-09 11:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich.
Jak się człowiek spojrzy na AMD to wszystkie znaki na niebie i na ziemi mówią żeby krótką kupować (i maszyny to zapewne robią :-). Być może, jak ATI zamortyzują, i pojawi się nadzieja zysków to AMD będzie dobrą spółką po bardzo rozsądnej cenie. Obserwować chyba warto.

PS. Generalnie nie lubię rynkowego nr. 2, ale AMD Opteron jest liderem.
Jarg / 2007-12-09 12:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, kiedy AMD przejęło ATI... jakoś to zdarzenie umknęło mojej uwadze...
anonim_03 / 2007-12-09 17:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tak z pół roku temu ;-)
wrota wyobrażni / 2007-12-09 11:15 / portfel / Poznań na +
Witam gospodarza i gości udanej niedzieli życzę.
Big Lebowski / 2007-12-09 10:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
slaw / 2007-12-09 09:40 / Uznany Gracz Giełdowy
no i Floyd załatwił sprawe .... co kasa to klasa
Big Lebowski / 2007-12-09 10:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
walka roku jednak a nie stulecia..
kazelot / 2007-12-09 11:12 / Tysiącznik na forum
Witam.Chyba przyszłego roku,bo w tym już były lepsze.Swoją drogą Floyd Mayweather Jr. jest mistrzem taktyki.Nie jest to efektowne,ale szalenie efektywne.Z Golden Boyem jednak wygrał niezasłużenie,tym razem nie było dyskusji.Kolo się wyszumiał dostał trzy głuche na beret i pozamiatane.
Big Lebowski / 2007-12-09 11:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Andrzej .. szczerze mowiac nie ogladalem tej walki ale o 12:30 powtorke obejrze ..
Jarg / 2007-12-09 11:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zdrawstwujtie Druzja

Zgadzam się Walterze. Prwadziwy mistrz walczy po to, żeby wygrać i nie dać się zbytnio uszkodzić... 10 runda wynagrodziła chyba wszystkie poprzednie. Nie była to jednak na pewno walka roku...
Big Lebowski / 2007-12-09 11:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg.. obserwujac walki np. Alego - dochodzi sie do wniosku ze nie mial zadnego interesu uderzac w korpus itp.. tylko w papuche..;-)) i dlatego mial prawo powiedziec ze jest najlepszy..
Jarg / 2007-12-09 11:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak już przypomniałeś wczoraj Dude... bohaterowie epickiej bitwy w Manilli: Ali i Joe byli tak wycieńczeni i poobijani, że praktycznie nie powrócili już później do wielkiej formy.
Tak więc trzeba mocno walić i jak najmniej zbierać... niekoniecznie ku uciesze publiczności...
Big Lebowski / 2007-12-09 12:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
byla jeszcze jedna taka walka Lennox-Mavrovic okladali sie 12 rund po ktorej Zeljko na ring juz nie wrocil - a np wczesniej Mavrovic dla Salety potrzebowal cale 9 sekund i pozamiatane..;-))
Jarg / 2007-12-09 12:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
I dlatego Endrju tak długo pozostaje w ringu... nasz mistrz nokautu nie zdązył jeszcze zebrać zbyt wielu ciosów w trakcie kariery :-))
Inny nasz mistrz... Przemysław... gdyby nie skończył kariery mógłby (z tych samych powodów) wychodzić do walk zapewne jeszcze w okolicach sześćdziesiatki... :-))
kazelot / 2007-12-09 13:31 / Tysiącznik na forum
Tawariszcz
Nie wolno porównywać Endriu z Przemkiem.Endriu,gdyby był bardziej poukładany to zmiótłby Bowa w obu walkach(Bowe i tak już nie pozbierał sie po tych walkach).Wtedy dostałby walki o tytuł będąc w sztosie i mógłby być naprawdę wielkim bokserem.Przemek mógłby w takich walkach nosić ręcznik za Endriu9ewentualnie.
Jarg / 2007-12-09 13:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zgoda Andrieju Kazelotowiczu. Jednak moim zamiarem nie było ich porównywanie, a jedynie wskazanie przyczyn ich potencjalnej "świeżości" :-))
Przemysław za późno przestawił się z kickboksingu na boks, więc nie był już w stanie wyrobić sobie wartościowych nawyków, które nabywa się w młodzieńczym okresie uprawiania tej dyscypliny... A ponadto ta jego wyjątktowo "kryształowa" szczęka... :)
Endrju jest wprjed pierwyj mastjor w Polszcze.
Jarg / 2007-12-09 13:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
popr. w Polsze
kazelot / 2007-12-09 11:57 / Tysiącznik na forum
W walce dwóch świetnych bokserów są możliwe dwa rozwiązania-Mordobicie albo szachy.Tu były szachy z lekką nutką dekadencji.
ninek / 2007-12-09 00:27
cześć nietoperek
fajnie piszesz wiesz , itak inaczej :)
troszkę się napiłem i chciałem tylko powiedzieć , że bardzo wam dziękuję ludziska.
Dude tobie, że jesteś i dobrze radzisz.
pozdr.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy