Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Zadżumiony nietopeż / 88.191.63.* / 2007-12-09 00:15
Lubię sobie pisać wieczorem na forum,
rano to przeczyta inwestorów kworum.
Mnożą się na forum te o niczym posty,
niczym w mętnej wodzie bujne wodorosty.
I tak sobie myślę,że któregoś rana,
będę już uznany.....a może uznana?
Jarg / 2007-12-09 00:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
WItaj SickBatmanie... i dla poety znajdzie się uznanie...
risky-rainmaker / 2007-12-09 00:49 / Ostatni Optymista
Jargu...my we Wrocławiu...nie śpimy...pilnujemy świat kiedy on śpi...przed Stworami...
mendes / 2007-12-08 23:29 / Bywalec forum
Witajcie.Bigu szukasz DB?Od 19.10 jest w DUD.pozdr...
bohdan77 / 2007-12-08 23:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ale szyfr ;)
Jarg / 2007-12-09 00:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzięki informacji kolegi Mendesa raz jeszcze zerknąłem na akcjonariat Dudy (o DB wiedziałem) i ze zdumieniem odkryłem, że... członkiem RN jest również Zientara, co prawda akcji ma niewiele (jak na jego mozliwosci)... ale jednak :-))

... no chyba, że to nie TEN Zientara, tylko przypadkowa zbieżność nazwisk...
Jarg / 2007-12-09 00:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
... a jednak... to TEN Zientara :-))
warren buffet / 2007-12-09 00:46 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to Duda jest spekulacyjna jak pieron :) ino narazie tego nie pokazuje
Jeck / 2007-12-08 20:10 / "Poławiacz perełek"
Witam wieczorową porą. !

Uwaga, dotyczące zbiórki na Fundację "MAM MARZENIE"

Dwaj chłopcy, którzy chcieli autka mają już spełnione Marzenia...szukamy czegoś nowego :-)

Deklaracja "podstawowa" 50 pln, jak ktoś deklaruje więcej-proszę to napisać w mailu.
Czekam na deklaracje na maila: klikasz na mojego nicka i wysyłasz wiadomość lub na adres: akcja_forumowa_MM@op.pl
Ustalamy, że przyjmujemy zgłoszenia do 12 grudnia.
Potem podaję info na forum i na maila :ile mamy deklaracji i jakie marzenie możemy za to "kupić"

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za deklaracje, sporo dzisiaj przybyło :-)
Jak tylko będziemy znali marzenie, które bedzie naszym I-ym celem -wysyłam każdemu zdeklarowanemu na maila info z instrukcją .
Prośba: jak ktoś ma zablokowane wysyłanie do niego maili- proszę o podanie go w wiadomości z money`a. Muszę Was jakoś zawiadomić !!!

Pozdrawiam wszystkich ciepło.
TOMOK / 2007-12-08 19:59 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
cześć koleś :-) ekopka cześć
zakupiłem małe co nieco na wieczór :-)
Mam tydzień urolopu :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-08 20:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku .. zakupiles browarek..;-)) Pozdr..
TOMOK / 2007-12-08 20:05 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
baaa :-))))
Pozdrawiam
slaw / 2007-12-08 19:12 / Uznany Gracz Giełdowy
witajcie .... Big ten Hatton czy jak mu tam ... jeszcze nigdy nie widzialem jego walki wiec stawiam na Floyda to bylo nie bylo uznana bokserska marka no i zlał mojego de la Hoye

nakupilem jak glupi ElstarOil... niech lezy i czeka ... chyba niedlugo bede sie musial ujawnic jako znaczacy akcjonariusz albo zloze wniosek o upadlosc konsumencka ale z moich wiesci biopaliwa w tym kraju sa pewne jak malo co ...

ps. czy ktos moze ma elektroniczne wydanie parkietu??? prosze o podeslanie na kmajo@poczta.onet.pl bo do mnie na wieś nie dowieźli ... dziwne bo śniegu nie ma
Big Lebowski / 2007-12-08 19:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Slaw .. hm.. mowisz biopaliwa ? jezeli chodzi o boks zaden z nich nie jest moim idolem ale licze na pranie..;-))
slaw / 2007-12-08 19:19 / Uznany Gracz Giełdowy
wiem tylko z w miare pewnego zrodla ze PSL nie cofnie sie ani n krok z obowiazujacego od przyszlego roku limitu wiec ...... skoro ta spolka jest najlepiej przygotowana do tego to chyba powinienem zarobic ..... mysle ze sygnalem bedzie pierwszy kontrakt zawarty a ostatnio insider pierwszy troszke zakupil ..... w tamtym roku tylko sprzedawali wiec .... czyjnosc zalecam i .... herbatkę
anonim_03 / 2007-12-08 20:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak chcesz to mogę Ci napisać co myśle o biopaliwach, obawiam się wylko że mnie wygwiazdkuje -- już uczciwiej zainwestować w burdel.
slaw / 2007-12-08 20:33 / Uznany Gracz Giełdowy
domyslam sie ale ja nie amierzam uszczesliwiac kierowcow tylko na tym zarobic ))))
anonim_03 / 2007-12-08 20:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Slaw -- Ty i ja jako inwestorzy indywidualni jesteśmy na końcu ... dla nas uczciwość spółek i zarządu to absolutny mus.

Oczywiście, być może zarobisz na łapówce, danej ze szkodą dla środowiska, przez Wicepremiera Pawlaka dla swoich poleczników. Ale jak by co to nie pisz potem o Pinokiu na W ;-)
slaw / 2007-12-09 09:42 / Uznany Gracz Giełdowy
ale jezeli chodzi o transparentnosc to powiem ci ze uważam zarzad Elstara za jeden z najlepszych .... to wina PiSu i Gilowskiej ze rynek zderegulowali bo Kownackiemu z Orlenu sie to nie podobalo .... a teraz 2 lata bylo na przystoowanie sie do nowych regulacji ... nalezy je wprowadzic i koniec ... spolki mialy czas ....
slaw / 2007-12-08 19:19 / Uznany Gracz Giełdowy
wiem tylko z w miare pewnego zrodla ze PSL nie cofnie sie ani n krok z obowiazujacego od przyszlego roku limitu wiec ...... skoro ta spolka jest najlepiej przygotowana do tego to chyba powinienem zarobic ..... mysle ze sygnalem bedzie pierwszy kontrakt zawarty a ostatnio insider pierwszy troszke zakupil ..... w tamtym roku tylko sprzedawali wiec .... czyjnosc zalecam i .... herbatkę
Big Lebowski / 2007-12-08 19:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Slaw a Elektrotim trzymasz jeszcze ?
slaw / 2007-12-08 19:34 / Uznany Gracz Giełdowy
tak tylko sprzedalem i dobralem sobie niedawno ... uwazam ze to bardzo dobry papaier jest
Big Lebowski / 2007-12-08 19:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jakie jeszcze skarby masz w portfelu?
slaw / 2007-12-08 20:32 / Uznany Gracz Giełdowy
action ..... idm znowu
Big Lebowski / 2007-12-08 20:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
powiedz mi gdzie sie podzialo dwoch znacznych akcjonariuszy z IDMu..?
Big Lebowski / 2007-12-08 19:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
herbatka zawsze sie sprawdza ..;-)) czujnosc hm.. trzeba miec palec na spuscie.. :)
Big Lebowski / 2007-12-08 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ostanio ogladalem b. ciekawy program: mianowicie policja belgijska zatrudnia niewidomych - zeby w czasie robienia podsluchow wylapywac jeszcze inne dodatkowe odglosy, slowa itp..
wrota wyobrażni / 2007-12-08 18:46 / portfel / Poznań na +
Gdy zwiedzamy galerie malarstwa możemy trafić na wystawe pokazującą proces konserwacji dzieła.Często przedstawia się tam zdjęcia rentgenowskie,na których widać wcześniejsze wersje wystawianego obrazu ukryte pod wersją ostateczną.W ten sposób dowiadójemy się co daje wytrałość ,że nawet największym mistrzom nic nie przychodzi łatwo,że oni także popełniają błędy,a potem ukrywają je przed światem.Ciekawy jestem co byśmy zobaczyli gdybyśmy prześwietlili portfele kilku uznanym graczom giełdowym czy mają coś do ukryćia;)
Big Lebowski / 2007-12-08 18:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobra mysl - gdyz wielu uznanych jest tak sprytnych ze zawsze wychodza przed zwalka i oczywiscie sa obkupieni przy wzrostach - samo zycie..
wrota wyobrażni / 2007-12-08 19:31 / portfel / Poznań na +
Chętnie bym prześwietlił portfel tak z ciekawośći Jarga mądze pisze ale z portfelem trochę wstydliwy a ty Big
Big Lebowski / 2007-12-08 19:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wyobraz sobie ze doskonale znam portfel Jarga i Ci powiem ze Jarg ma sie czym pochwalic..
wrota wyobrażni / 2007-12-08 19:55 / portfel / Poznań na +
wiem to Big dlatego to jego portfel bym chętnie poznał a nie innych osób.Odebrałeś to co napisałem zbyt powarznie .Ale już nie chcę sobie wobrażać niech zostanie tak jak jest.
wrota wyobrażni / 2007-12-08 20:11 / portfel / Poznań na +
Ci to nie brzmi dobrze szczególnie pisane z durzej litery ale nie bądzmy drobiazgowi nic się nie stało;) żyjemy dalej.
Big Lebowski / 2007-12-08 19:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
odebralem to lekko ale odpisalem to co wiem tzn.. znam portfel Jarga doskonale..
kazelot / 2007-12-08 18:56 / Tysiącznik na forum
Jeff,a ta twoja Lubawa,którą skrzętnie skrywasz?
Jarg / 2007-12-08 18:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja myślę, że Dude po cichu nakupował FONa... pod ten split.
Big Lebowski / 2007-12-08 19:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nalezy pamietac ze tej spolki nie wolno nazywac badziew - gdyz rani uczucia innych forumowiczow - prawidlowa nazwa uzywana przez fachowcow i nie rani uczuc tych co zainwestowali w ten.b. spolka smieciowa..;-))
anonim_03 / 2007-12-08 19:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
e tam śmieciowa: spółka o bliżejnieokreślonej działalności operacyjnej.
Big Lebowski / 2007-12-08 19:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Igla kiedys sprawdzal co jest pod ich adresem - stwierdzil ze nic...;-))
Jarg / 2007-12-08 19:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No to mamy już w kąciku political corectness :-)
Big Lebowski / 2007-12-08 18:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli chodzi o rynek amerykanski jest w czym wybierac - firmy IT, Bio, ja polecal bym firmy ktore placa dobra dywidende - gdyz uwazam ze przyszly rok to bedzie glowny atut - polecil bym np.New York Times -dywidenda 5,27%, Blackstone 5,45%- firma nie tak dawno debiutowala na Nyse zapisy szesciokrotnie przekroczyly ilosc akcji w sprzedawano akcje po 35usd- obecnie spadly na wskutek kryzysu ale jako pierwsze wroca na odpowiednie poziomy ..
Big Lebowski / 2007-12-08 18:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie ma naszej slicznej Malgosi - nic tylko Bidulka karpie dokarmia ..;-)) ostatnio niby nie zgadlem ale mysle ze w miedzy czasie jednak podsypywala pokarmek tym rybkom..;-))
Jarg / 2007-12-08 18:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zapewne... Śliczna pisała chyba, że jedzie w kujawsko-pomorskie... tam jest wiele stawów hodowlanych... :-))
kloszard / 2007-12-08 18:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
moze i podsypywala, ale po glowie na pewno chodzily jej kolejne pomysly na szybkie pomnozenie majatku :-)
Big Lebowski / 2007-12-08 18:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to ze mysli o pomnazaniu to - ma do tego predyspozycje - natomiast podsypuje zeby karpie byly tlusciutkie w odpowiednim czasie to dlatego ze ma dobre serduszko..;-))
kloszard / 2007-12-08 18:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
:-))
Jarg / 2007-12-08 18:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W tych przemyśleniach o pomnażaniu... chyba nie odbiega od forumowej normy... :)
Jeśli zaś chodzi o dobre serduszko... posypuje, żeby nie były głodne. Na pewno nie da zrobić rybkom krzywdy... :-)
kazelot / 2007-12-08 16:30 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry.Ja mam pytanie do znawców boksu.Parę miesięcy temu Mayweather walczył z Oscarem i to była rzekomo walka stulecia.Teraz w tym samym roku walczy z Hattonem i jest to walka roku.Skoro ta jest walką roku,a odbywa sie w tym samym roku co walka stulecia to powinna być walką stulecia,albo to tamta powinna być walką roku.
Ot dziennikarskie brednie.
Big Lebowski / 2007-12-08 16:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Andrzej .. oglaszanie walk stulecia hm.. promotorzy probuja zbic troche kasy , my sami wybieramy walki stulecia - dla mnie walka stulecia - Ali - Foreman w Kinszasie..
kazelot / 2007-12-08 17:04 / Tysiącznik na forum
Masz racje tylko to było ubiegłe stulecie.W tym to chyba jeszcze takowej nie było.Chyba,że Walter Sobtchak vs samochód sąsiada :-)
Jarg / 2007-12-08 18:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wszystko jest jednym wielkim trzepaniem kasy w tym biznesie... i opanowano to niemal do perfekcji...
Tak samo podział na federacje... po co wyciskać szmal w jednej kategorii wagowej, jak można... zrobić to wielokrotnie :-)) I pomyśleć, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu walka o mistrzostwo świata była walką o jednoznaczny prymat...
Jarg / 2007-12-08 17:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Moje typy:
1. Rumble In The Jungle
2. Thrilla In Manilla
3. Pierwsza walka Tysona z Holyfieldem
decathlonpionki / 2007-12-08 19:11 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
Rocky vs Ivan :)
Big Lebowski / 2007-12-08 17:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Thrilla Manilla - byla super gdzie Joe zgubil ochrone na zeby ale walczyl - slowa Alego po tej walce przyjechalismy jako mlodzi i zdrowi sportowcy a wracamy jako starzy faceci..
kazelot / 2007-12-08 17:05 / Tysiącznik na forum
Pierwsza Gołoty z Bowem.Niezły wypas....
Jarg / 2007-12-08 17:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak się tak dłużej zastanowić... trudno wytypować... były walki o niesamowitej dramaturgii... ale były również pokazujące bajeczny talent i kunszt... np. pierwsza walka Alego z Sonny Listonem...
kazelot / 2007-12-08 17:15 / Tysiącznik na forum
Marvin Hagler vs Sugar Ray Leonard
kloszard / 2007-12-08 16:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Powitania wszystkim..witaj Big...powrot do domu- mialo byc kupno prezentow dzis..ale nic ciekawego nie znalazlem..swoja droga to chyba napisze ksiazke kucharska...bo jak widze wszyscy pisza :-)
Zobaczylem ze Big takze jest za obnizka stop % w usa...good..dobrze zmrozony absolut to jest to :-)))
jeszcze odnosnie rynkow...co do rynku indyjskiego przeczytalem ostatnio opinie na serwisach usa ze zaczyna byc uwazany za drogi...hm....za to rozplywaja sie na temat wietnamu....ale tam przeciez tez duzo uroslo....chiny mysle duzo przegrzane.,..
Bigu mam pytanie odnosnie spadku ferrum w piatek...na dosc sporych obrotach ..czy to z uwagi na osiagniecie ceny sprzedazy nowej emisji...czy opor na at....
Big Lebowski / 2007-12-08 17:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wietnam - to maly bananowy rynek jak na razie nic wiecej.. Indie to IT firmy na swiatowym poziomie oraz biotechnologiczne takze swiatowy standart..
kloszard / 2007-12-08 18:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Big...ale wlasnie o to chodzi...ponad 85 mln ludzi..koszty pracy 2 razy nizsze niz w chinach...szczytem marzen jest motocykl.....mozliwosci bardzo duze....tam moze tylko rosnac....
Indie to jest swiatowy poziom ale coraz drozszy...a ostatnia zwalka po probie majstrowania przy gieldzie pokazala, ze dobrze zarobionych jest bardzo duzo.....
Big Lebowski / 2007-12-08 18:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jezeli mialbym postawic na region to Balkany..wyjatkowo niedoceniony..czesciowo budowany na gruzach..
kloszard / 2007-12-08 18:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
i urokliwy do tego...i blisko....
Jarg / 2007-12-08 18:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Absolut już od dawna się mrozi... tylko jeszcze nie wiadomo, kto akurat tę butlę będzie oprózniał.. :-)) Ostatni numerek BoE pokazał, że niczego nie można być pewnym...
kloszard / 2007-12-08 18:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
i dobrze...emocje dalej beda rosly :-)...szczerze...to jeszcze nie kupilem...ale dla bezpieczenstwa nabede :)
Big Lebowski / 2007-12-08 16:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. ferrum - uwazam ze to taka ksiazkowa korekta , strzepniecie nerwowych..obroty hm.. 63000akcji to nie byla wywalanka , strzepniecie - uwazam ze to bardzo zdrowe.. Pozdr..
anonim_03 / 2007-12-08 16:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sektor samochodów jest w całkiem atrakcyjnych cenach -- nie uczestniczył on w ostatnich wzrostach. Osobiście trzymam Tata Motors, ta spółka ma ostatnio bardzą złą prasę ze względu na konstruowany przez nich samochód za 2500 $.
kloszard / 2007-12-08 16:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Anonim....tak zgadzam sie...Tata wydaje sie atrakcyjna...
anonim_03 / 2007-12-08 16:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kupiłem trochę na górce rok temu :-|
teraz powoli dobieram jak jest po okazyjnych cenach.
kloszard / 2007-12-08 16:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
..pamietam ze kupujesz tez w usa...spolka NVDA....moze jakies przemyslenia...skojarzenia .....podoba mi sie....
Big Lebowski / 2007-12-08 16:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nvidia - jedyny na swiecie producent kart graficznych - praktycznie nie maja konkurencji obecnie sa po korekcie i uwazam ze droga na szczyty rozpoczeta..
anonim_03 / 2007-12-08 17:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zgoda, z wyjątkiem "jedyny na świecie".
zarówno Intel jak i ATI (obecnie część AMD) robi karty graficzne.
jest też paru nieliczących się na szerokim rynku graczy (np. SiliconGraphics)
Big Lebowski / 2007-12-08 17:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Silicon graphics- to raczej filmy a nie karta graficzna..
anonim_03 / 2007-12-08 17:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Slilicon Graphics to obecnie głównie superkomputery (jak i grafika typu wizualizacja protein w 3D). Kiedyś, kiedyś SGI był nr. 1 na rynku akceleratorów i koprocesorów graficznych -- OpenGL to jest ich produkt. Pare latek temu popadli w problemy ... i rok temu mieli Chapter 11 :-)

SGI nigdy samo filmów nie robiło, ale filmy były robione na SGI ;-)
Big Lebowski / 2007-12-08 17:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wiem ze nie kreca filmow - natomiast program do robienia fimow- to mialem na mysli..
anonim_03 / 2007-12-08 17:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
odkąd karty obsłygujące OpenGL hardwarowo stały się commodity ich los był przesądzony.
kloszard / 2007-12-08 17:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Bigu ..dzieki ..myslalem ze dopiero w przyszlym roku kupujesz :-))
Big Lebowski / 2007-12-08 17:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nvidie mialem w portfelu wielokrotnie..;-))
kloszard / 2007-12-08 17:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
powaznie...... :-)
to moze jeszcze sirf....ostatnio sie spoznilem...pojechal 50% wciagu miesiaca chyba...teraz lekko spadl..mam ochote...
Big Lebowski / 2007-12-08 17:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
co to jest sirf ?
kloszard / 2007-12-08 18:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
rynek GPS...dostarczaja hardware i software.....sirf technology holdings...
anonim_03 / 2007-12-08 18:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
garmina polecam.
anonim_03 / 2007-12-08 16:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Głębszych przemyśleń nie mam (w komputerze mam kartę Intela)
Technicznie i finansowo wygląda atrakcyjnie :-)

Pytanie jakie trzeba sobie zadać: czy ich nowa karta podniesie ciśnienie graczom/grafikom ? (czy kto ich tam kupuje). Jeżeli znasz odpowiedź ...
kloszard / 2007-12-08 17:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dzieki :-)...jako klient bardziej czuje apple'a...
juz 2 razy zarobilem na nim dobrze w ciagu 6 miesiecy....teraz mysle zeby sie przesiasc...
anonim_03 / 2007-12-08 17:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
MacBook ma Intela, iMac ma ATI
MacBookPro i MacPro ma nvidie.

PS. Hitem tego sezonu będzie IPod Touch. (moja subiektywna opinia :-)
kloszard / 2007-12-08 17:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tak wiem, ze nvda jest w apple....tak do niego trafilem :-) ale wiesz...kazdy rynek ma swoja specyfike....lubie kupowac cos co dobrze znam...dzieki temu na ostatniej zwale w usa dobralem apple na lokalnym dolku........

mozliwe ze ipod touch....otwarli nowy sklep w ny...wyglada naprawde niezle( na zdjeciach przynajmniej :-)....apple ma najlepszy marketing i prmocje darmowa na swiecie....klienci stali w nocy....i za chwile nowy mini laptop....to moze tez byc hit...
anonim_03 / 2007-12-08 17:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
iPod touch to jest powód by kupić nowego iPoda ... a tych jest ze 100 milionów. :-) powszechnie dostępny WiFI to dla iPodTouch wiatr w żagle.

mini laptop -- nic oficjalnie nie ma :-) Osobiście póki co średnio to widzę: mi dysk twardy nie przeszkadza, pamięć SD jest mimo wszystko drogawa, a grzeje się głównie procesor.

Jak będą mieli _niegrzejący_ się mini-laptop to będzie hicior :-)
kloszard / 2007-12-08 17:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
bedzie na flashu....przecieki juz sa :-)
Martinezzz / 2007-12-08 15:58
Witam.

Jak juz koledzy wczesniej wspomnieli dzis nocka nie przespana. mozna niezły maraton bokserski zaliczyć bo pierwsza gala zaczyna sie o 22 w polsacie a nastepnie druga o 2 w nocy z vegas, a pewnie walka wieczoru bedzie gdzies koło 5. stawiam na floyda.
Dla akcjonariuszy bbic - wiadomo kto obejmuje nową emisje. ML +UniCredito po połowie. pozdro
bohdan77 / 2007-12-08 17:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
skad to info? było gdzies publikowane
Martinezzz / 2007-12-08 17:10
PARKIET, nr 285 (3508), s. 9

BBI Capital Fundusz pozyska 30 mln zł

BlackRock i UniCredit w gronie udziałowców

Międzynarodowa firma inwestycyjna BlackRock i jeden z dużych europejskich banków obejmą nową emisję akcji BBI Capital. Łącznie zainwestują w spółkę około 30 mln zł, kupując 4,25 mln papierów po 7,2 zł.

Akcje stanowiące około 9 proc. w podwyższonym kapitale spółki zostaną wyemitowane na podstawie uchwały, która pozwala zarządowi BBI Capital na sprzedż do 12,5 mln papierów w ramach kapitału docelowego. - W tej chwili nie planujemy kolejnych emisji - mówi Dawid Sukacz, prezes BBI Capital. Jego firma analizuje w tej chwili cztery kolejne inwestycjie. - Pieniądze na nowe projekty chcemy pozyskiwać z emisji papierów dłużnych - dodaje D. Sukacz (zarząd funduszu ma zgodę na emisję obligacji na 100 mln zł).

BlackRock to spółka należąca w 49 proc. do amerykańskiego banku inwestycyjnego Merrill Lynch. Na całym świecie zarządza aktywami o wartości 1,3 bln dolarów. W Polsce dotychczas koncentrowała swoją działalnośćna sprzedaży jednostek międzynarodowych funduszy inwestycyjnych. Firma nie podaje bliższych szczegółów na temat zakupu akcji BBI Capital. - Zgodnie z polityką funduszu nie komentujemy naszych inwestycji - dowiedzieliśmy się w biurze prasowym BlackRock.

Kto zostanie drugim akcjonariuszem BBI Capital? - Nie mam upoważnienia od ujawniania tych informacji - mówi D. Sukacz. - Mogę jedynie potwierdzić, że papiery, mniej więcej po połowie obejmą dwa podmioty - dodaje prezes BBI Capital. Najbardziej prawdopodobnym kandydatem wydaje się grupa finansowa UniCredito. Jej przedstawiciel, Jan Modrzejewski, wiceprezes UniCredit Group w Londynie, dołączył 4 grudnia do rady nadzorczej BBI Capital.
bohdan77 / 2007-12-08 17:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
super, to powinno podniesc jeszcze kurs, dzięki
h16v / 2007-12-08 14:18 / Bywalec forum
Witam!
Wypowiedziałeś się dość optymistycznie o rynku Amerykańskim w przyszłym roku. Jak widzisz za tem na tym tle rynek Chiński?Słyszałem również że ostatnie zdławnienie wiąże się również z blokadą możliwości wejścia chińskich inwetorów na giełdę w HongKong'u. Ale to ma się zmienić w pierwszym kwartale tego roku. Więc może to jednak będzie powrót do dynamicznego trendu wzrostowego?

pozdrowienia dla wszyskich
Big Lebowski / 2007-12-08 14:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynek chinski - tu byl bym ostrozny - obecnie wyzej cenie Indie - wzrost gospodarczy 9% w skali roku - potencjal ze tak powiem wielki.. Pozdr..
Jarg / 2007-12-08 14:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dude, dzisiaj coś dla dużych chłopców... Floyd Mayweather Jr. vs Ricky Hatton... w Las Vegas... :)
Big Lebowski / 2007-12-08 14:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
no to moze byc szlagier sezonu..;-))
Jarg / 2007-12-08 14:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Już na ważeniu chłopaki się popstrykały :-))
Big Lebowski / 2007-12-08 14:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
widzialem hehe.. bedzie ciekawie..;-))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy