Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Jarg / 2007-12-08 14:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wysłuchałem przemówienia Jarka Kaczyńskiego na zjeździe PISu... i... uspokoiłem się, naprawdę... Z takimi poglądami i programem PIS nie ma szans na dobry wynik w przyszłych wyborach. Odwołuje się do elektoratu, który teraz na niego głosował... ale który szybko wymiera... A rok po roku dochodzą do głosu (wyborczego) młodzi Polacy (tacy jak moje córki) którzy myślą o życiu w zjednoczonej Europie, a nie o ksenofobii... I jeśli nie nastąpi jakaś globalna, koszmarna recesja i PO nie popełni kardynalnych błędów... będzie pierwszy po 1989 r rząd, który pozostanie u władzy na druga kadencję.
młody Polak / 87.105.165.* / 2007-12-08 14:50
Jarg, obejrzyj sobie film "Nocna zmiana" | http://www.informacje.int.pl/nocna-zmiana.html | i powiedz czy gdyby wybory były teraz też zagłosowałbyś na PO. Ja tym ludziom poprostu nie wierzę. Film trwa godzinę ale warto.

Pozdrowienia z Wrocławia
Jarg / 2007-12-08 14:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oglądałem... kompletne bzdury...
Ja jestem dawny KLDowiec... czterdziesci z hakiem lat na karku... pamiętam jeszcze podziemie z lat 80-tych... i widzę, co się porobiło z Kaczorami, Macierewiczem czy Olszewskim... co wygadują i jakimi ludźmi teraz się pootaczali...

Pozdrawiam
młody Polak / 87.105.165.* / 2007-12-08 15:02

Ja jestem dawny KLDowiec


Yhym, to wiele wyjaśnia :]

pozdrawiam
Jarg / 2007-12-08 15:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
I koniec dyskusji... he, he
młody Polak / 87.105.165.* / 2007-12-08 15:55
Ok. Ja nie bede dyskutowal tylko na koniec powiem jak ja to widze. Szkoda mi tylko Biga i jego kacika :/ Juz nie bede, obiecuje.
W roku 2005 głosowałem na PO. Wtedy też Głosowaliśmy za normalnością, realistycznym podejściem do problemów.młodzi Polacy którzy myślą o życiu w zjednoczonej Europie, a nie o ksenofobii. Wygrał PiS. Miał byc ciemnogród, uwstecznienie, a może nawet i średniowiecze. Z wyborców i polityków PiS próbuje się zrobić wrogów narodu. Nie powiodła się jednak propaganda wyborcza jedynej słusznej partii i tym razem hasła panów Pawlaka i Tuska pt. "Trzeba z żywymi naprzód iść" nie przyniosły efektu. Minęły 2 lata a mnie żyje się.... lepiej. Skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle? Politycy PO grzmia, ze rozwoj gospodarczy, owszem jest, ale bylby wiekszy jesli oni byliby u wladzy. Walka z przestepczoscia oraz lapowkarstwem owszem jest, ale jest nieskuteczna i przeprowadzana w paskudnej formie prowokacji. Ponadto prezydent nie dba o interes swojego kraju, bo nie zgadza sie na ustepstwa wzgledem UE. Nie prywatyzuje sie przedsiebiorstw ktore rok rocznie przynosza zyski. Na szczescie sa debaty przedwyborcze, ktore obnazaja slabe strony owczesnego premiera. tym sposobem przewage zyskuje Donald Tusk, bo zna cenę kilograma ziemniaków. Media oglaszaja jednoglosnie, ze PO ma najlepszy program. Ten program to miłość, miłość i zaufanie. W Berlinie i Moskwie otwierają butelki z szampanem. Oto wreszcie rzadzic beda ludzie z ktorymi mozna robic interesy. Pierwsi Polacy (nic ze oczyszczani z zarzutow) wracaja z emigracji. Polskojęzyczne media swietuja sukces. Wszystkim zyje sie lepiej. Konczy sie medialny szum, koncza sie afery, wreszcie zaczyna sie normalnosc. Pierwsza jej oznaka jest przerolowanie tegorocznych oszczędności na przyszły rok i nazwanie tego "zaoszczędzimy w 2008 r.". Ach, ale niedobrzy sa Ci politycy PiS bo nie wpadli na to ze mozna "zaoszczedzic" 4mld w roku 2007, wydajac 8 mld w roku 2008. Na szczescie juz niedlugo. Najnowsze sondaze GW i TVN i wskazuja na 122% poparcie dla PO i PSL a Donald Tusk i Waldemar Pawlak walcza juz tylko miedzy soba o miano najpopularniejszego polityka. Aha, no i oczywiscie wszyscy podpisywali ale nikt nie wspolpracowal i nie donosil :] A w ogole lustracja jest bee. To dopiero jest propaganda.
Jarg / 2007-12-08 16:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ręce opadają, jak czytam takie argumenty... no comment.
anonim_03 / 2007-12-08 14:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
PO naobiecywało gruszek na wierzbie ... oj naobiecywało
mniejmy nadzieję że ludzi potraktowali ich mało poważnie ... i nie będą z obietnic rozliczali.
Jarg / 2007-12-08 14:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Po osiemnastu latach Polacy w dużym stopniu umieją już oddzielić propagandę wyborczą od realiów sprawowania władzy na codzień. Głosowaliśmy za normalnością, realistycznym podejściem do problemów... a nie bolszewickim "uświęcaniem celu przez środki"... Od PO oczekujemy przed wszystkim kilku istotnych zmian w prawie, uproszczeniu procedur prawnych, dalszej decentralizacji władzy, reformy finansów publicznych... oraz pogłębieniu integracji z UE.
Państwo musi być mniej obecne w życiu codziennym obywatela...
Nie oczekujemy ofiarowania 3 mln mieszkań, tylko żeby np. łatwiej było zbudować samemu...
anonim_03 / 2007-12-08 15:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
miało tu nie być polityki. :-)
Dla mnie nie jest jasne czy obecny premier Tusk jest kompletnym ignorantem ekonomicznym czy cynicznym kłamcą.
Dwa lata temu obiecywał dolara po 5 zł i krach w gospodarce.
Teraz u szczytu konunktóry i przy widocznych czarnych chmurach na horyzoncie (wzrost inflacji i podwyżki stóp oraz wrost wydatkow indeksowanych inflacją) obiecuje cud gospodarczy (sic!) oraz wzrost płac w budżetówce i świadczeń socjalnych.
Poza tym przerolowanie tegorocznych oszczędności na przyszły rok i nazwanie tego "zaoszczędzimy w 2008 r." uważam za niesmaczne.
Jarg / 2007-12-08 16:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeszcze dwa lata rządów PISu, Samoobrony i LPR i krach zapewne byłby... tego już (na szczęście) nie da się dowieść...
Tusk nie jest ekonomistą, tak samo jak nie jest nim Kaczor, Miller, Buzek czy Pawlak...
(z premierów po 1989 r. ekonomistą był tylko Jan Krzysztof Bielecki)
I wcale nim być nie musi... a o dokonaniach rządów PO porozmawiamy za 2 lata...

Sorry Dude za te polityczne dywagacje... poniosło mnie, ale pierwszy raz od pamiętnych wyborów czerwcowych wygrała formacja, na którą głosowałem... :-))
anonim_03 / 2007-12-08 16:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przy obecnym systemie ekonomiczno-prawnym w Polsce o tym czy gospodarka się rozwija decyduje cykl gospodarczy. Kto jest w rządzie jest jakoś na 10 miejscu. Politycy przecaniają swoją rolę :-)

Twierdzenie że to jakość polityków decyduje o stanie gospodarki może prawadzić do komicznych wniosków, patrząc na wykes mWig od wyboru poprzedniego parlamentu do decyzji o samorozwiązaniu.

PS. Krach w przeciągu 2 lat uważam za dość prawdopodobny (niezależnie od rządów).
Jarg / 2007-12-08 16:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przy obecnym systemie ekonomiczno-prawnym w Polsce... w tym fragmencie trafiłeś w sedno... tu właśnie jest pies pogrzebany... gąszcz norm prawnych do uporządkowania zwłaszcza w zakresie prawa gospodarczego... tu jest poletko do uprawy, tu można osiągnąć naprawdę przełom... i jeśli PO sobie z tym nie poradzi... to w przyszłych wyborach ja także na nich nie zagłosuję... :)
wrota wyobrażni / 2007-12-08 12:40 / portfel / Poznań na +
Witam wszystkich czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie spółki synhos i skotan czy warto w nią wchodzić za pomoc wszystkim dziękuje i pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-08 13:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - widze ze spekulacja Cie opetala hm.. jestes poczatkujacym inwestorem - uwazaj gdyz mozesz trwalego urazu do gieldy sie nabawic i mowie to powaznie.. spekulowac mozesz 5 tys zl i wtedy jest okey natomiast przy wiekszej sumie i wiekszej wtopie moze byc nieciekawie ...Pozdr..
wrota wyobrażni / 2007-12-08 13:44 / portfel / Poznań na +
Dzięki za radę napewno jest dobra Czy warto wejść teraz w pemug troszkę się skorekcił i ppwk lub coś innego aby spokojnie dotrwać do końca miesiąca .Wiem że takie pytanie jest trochę nie na miejcu no ale może ktoś podzieli się swoimi typami.Pozdrawiam i życzę udanego weekendu
Big Lebowski / 2007-12-08 13:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wedlug mojej skromnej oceny powinienes sobie portfel ulozyc - kilka dobrych firm starannie dobranych i dotrwac z nimi do konca roku - natomiast 5-10tys przeznaczyc na szybka spekulacje , zelazna dyscyplina i efekty przyjda.. usiadz wybierz kilka firm przedstaw swoj portfel - tak jak Ty to widzisz i wowczas uslyszysz - uwagi krytyczne lub za.. Pozdr..
anonim_03 / 2007-12-08 14:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

i dotrwac z nimi do konca roku

zabawna uwaga jak na 8-go grudnia ;-)
Big Lebowski / 2007-12-08 14:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie znasz sytuacji tego czlowieka - poczatkujacy , zbiera pieniadze dla niepelno- sprawnego syna , tak wiec uwazam kazdy zysk realizowac i wszelkie turbulencje stac z boku ..
wrota wyobrażni / 2007-12-08 14:49 / portfel / Poznań na +
Bigu pamiętasz no to mnie zaskoczyłeś i to bardzo in +++++
Big Lebowski / 2007-12-08 15:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pamietam dlatego wobec Twoich poczynan na gieldzie tzn. w ich ocenie jestem troche bardziej surowy.. Pozdr..
faluch / 2007-12-08 13:40 / Bywalec forum
Witam,
Bigu. Czy mógłbyś sie odniesc do spółki synthos. Sołowow robi jakieś dziwne zagrywki... niby dobra spółka ale sam już nie wiem co o tym mysleć... Mam niewielki pakiecik ze stratą 20% i nie wiem czy wywalić czy dokupić?
pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-08 13:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj synthos - dawne Dwory chyba , wszystkie firmy ktore maja obecnie z exportem do czynienia - zwlaszcza strefa dolarowa kursy tych firm spadaja gdyz nic innego jak usd ciagnie je w dol , sam oberwalem deska barlinecka po plecach i wiecej tego scierwa nie dotkne .. Solowow jest dobrym biznesmenem i cokolwiek robi to dla dobra firmy w dlugim terminie natomiast - kursu akcji na gpw - bronil nie bedzie , w dlugim terminie firma pokaze ze panskie oko konia tuczy - natomiast w krotkim usd bedzie balastem dla takich firm.. Pozdr..
faluch / 2007-12-08 14:16 / Bywalec forum
Dzieki. Solowow robi jednak jakies dziwne posuniecia, np Oopczno. Przerzuca pieniądze i nie wiem dokadnie o co w tym chodzi, ale funduszom sie to nie podoba....
Myślisz ze synthos ma duzy udział eksportu w USD?
pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-08 14:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mysle ze tak - malo ze export - to dochodzi drozejaca ropa takze drogi import - tacy biznesmeni typu Solowow - obecnie moga robic jakies dziwne ruchy tzn. dla nas dziwne a oni moga robic to - wzgledy podatkowe ..
faluch / 2007-12-08 15:40 / Bywalec forum
Na razie nie bede robił zadnych ruchów, poczekam na rozwoj sytacji,
dzieki
kokar / 82.139.42.* / 2007-12-08 13:34
http://www.bankier.pl/wiadomosc/ADS-S-A-Uchwalenie-tekstu-jednolitego-Statutu-Emitenta-1680278.html

Bigu mam prosbe,mógłbys swoim fachowym okiem spojrzec na przedmiot działalnosci spolki ads?Powyżej link.Czy nie za dużo tego wszystkiego?Moim skromnym zdaniem to jest pod publiczke dla reklamy spolki a wiadomo to co wymaga reklamy jest dziadostwem.No i nasuwa mi sie powiedzenie,to co jest od wszystkiego jest do niczego.Z góry dziekuje za rade

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-08 13:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
witaj.. nie wchodzi mi ta strona - zrob wklejke lub opisz o co biega.. pozdr..
kokar / 82.139.42.* / 2007-12-09 08:20
Witaj Bigu
Ok troche tego dużo

Przedmiotem działalności Spółki jest:
1)działalność usługowa związana z chowem i hodowlą zwierząt, z wyłączeniem działalności weterynaryjnej – PKD 01.42.Z,
2) produkcja mięsa z wyłączeniem mięsa z drobiu i królików – PKD 15.11.Z,
3)produkcja mięsa z drobiu i królików – PKD 15.12.Z,
4)produkcja konserw, przetworów z mięsa, podrobów mięsnych i krwi – PKD 15.13.A,
5)działalność usługowa związana z wytwarzaniem wyrobów z mięsa – PKD 15.13.B,
6)produkcja win gronowych – PKD 15.93.Z,
7)produkcja jabłecznika i win owocowych – PKD 15.94 Z,
8)produkcja piwa – PKD 15.96.Z,
9)produkcja wód mineralnych i napojów bezalkoholowych – PKD 15.98.Z,
10)produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych – PKD 25.2,
11)produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych – PKD 28.7,
12)działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana – PKD 29.24.B,
13)sprzedaż hurtowa realizowana na zlecenie – PKD 51.1,
14)działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży określonego towaru lub określonej grupy towarów gdzie indziej niesklasyfikowana 51.18.Z,
15)sprzedaż hurtowa skór – PKD 51.24.Z,
16)sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa – PKD 51.32.Z,
17)sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych – PKD 51.34.A,
18)sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych – PKD 51.34.B,
19)sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych – PKD 51.55.Z,
20)sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów – PKD 51.56.Z,
21)pozostała sprzedaż hurtowa – PKD 51.90.Z,
22)sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych – PKD 52.25.Z,
23)restauracje – PKD 55.30.A,
24)bary – PKD 55.40.Z,
25)magazynowanie i przechowywanie towarów w pozostałych składowiskach – PKD 63.12.C,
26)pośrednictwo finansowe pozostałe, gdzie indziej nie sklasyfikowane – PKD 65.23.Z,
27)działalność pomocnicza finansowa, gdzie indziej nie sklasyfikowana – PKD 67.13.Z,
28)kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek – PKD 70.12.Z,
29)wynajem nieruchomości na własny rachunek – PKD 70.20.Z,
30)działalność badawczo rozwojowa – PKD 73,
31)zarządzanie i kierowanie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej – PKD 74.14.B.
Big Lebowski / 2007-12-09 10:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. czesto firmy zglaszajac dzialalnosc gospodarcza - okreslaja zakres tej dzialalnosci tzn.. mozliwie jak najwiecej - nie oznacza to jednak ze beda sie tym zajmowac - taka furtka oznacza ze moga dzialac w tej dziedzinie , firme sie ocenia na podstawie tego co robi a nie na podstawie deklaracji - masz racje troche zbyt szeroki wachlarz dzialalnosci .. Pozdr..
Big Lebowski / 2007-12-08 11:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Euro kosztuje juz tylko 3,5754.. hm.. co by tu powiedziec - nie ma jak nasza zlotowka..
Jarg / 2007-12-08 13:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dude, witajcie zacni Kącikowicze...

Coraz wiekszą czkawką odbija się mocna złotówka... O ile np. Bioton nie wywołuje u mnie (jeszcze) jakichś szczególnych uczuć współczucia (zapewne dlatego, że i zarządzaniu możnaby pogrzebać i kapitał stoi za nim niemały)... o tyle już sytuacja drobnych, solidnych wytwórców i owszem. Mam tutaj na myśli "przemysł" bombkarski... chociażby u Wujka Sama polskie bombki choinkowe są uznaną rozpoznawalną marką, dziełem docenianym... a tu w ciągu kilku lat zjazd rentowności o kilkadziesiąt procent... i widmo bankuctwa branży, a co za tym idzie oddania rynku w ręce małych skośnookich ludzików, którzy za miskę ryżu i 10 centów założą na głowę chustkę i udawać będą np. kurpiowską babę...
GW przypomniała dzisiaj ten problem... a na dodatek tak się składa, że w początkach wolnej RP byłem przez moment związany z tym oryginalnym rzemiosłem (he, he)...

Pozdrawiam i życzę miłej soboty
anonim_03 / 2007-12-08 13:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
witaj Jarg ... tyle że słaba złotówka może się czkawką jeszcze większą odbić, biorąc pod uwagę że około 50% kredytów hipotecznych jest we Frankach
Jarg / 2007-12-08 13:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
(Gallu)anonimie... ja nie narzekam na mocną złotówkę... dla mnie może drożeć nadal (i oby drożała). Po prostu współczuję wytwórcom nastawionym na eksport... na dodatek tworzących rozpoznawalne w świecie marki... bo tak naprawdę polska marka to dotychczas niemal tylko Wyborowa, Żytnia czy Polonez...
Big Lebowski / 2007-12-08 13:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg.. jednym slowem bombowy facet z ciebie - pisze specjalnie z bledami gdyz na klawiaturze brakuje mi paru literek i gdybym inacze napisal bylo by pokracznie , dlatego bombowy..Pozdr..
Jarg / 2007-12-08 13:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wybacz Stary... ale po trzeźwemu nie jestem taki domyślny, jeśli chodzi o aluzje... :-))
Dla mnie napisałeś niemal bezbłędnie... ale jak skończę tę zgrzewkę browarka... IQ zapewne podskoczy :-)) Pozdrówka
Denubis / 2007-12-08 10:52 / portfel
Witam
Zauważyłem, że spore jest tu zainteresowanie akcjami charytatywnymi.
Zapraszam wszystkich motocyklistów z okolic trójmiasta do udziału w rajdzie św. Mikołaja.
Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.mikolaje.gd.pl/
Big Lebowski / 2007-12-08 10:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
We wtorek Fed obnizy stopy - to ze obnizy to jest pewne , kwestia tylko o ile obnizy hm.. bylem sceptyczny co tegorocznej nastepnej obnizki stop ale obecnie widze ze amerykanie sa zdesperowani i chca szybko pozegnac sie z kryzysem - stad agresywna postawa Fed w obnizaniu stop..usd po takiej obnizce nadal bedzie tracil na wartosci - z tym ze obstawiam ze amerykanska waluta stoi krotko przed odwroceniem trendu - przyszly rok bedzie przelomowy - gospodarka USA - pozegna sie z kryzysem , usd zmieni trend na wzrostowy a nam inwestorom gieldowym bedzie zylo sie lepiej..uwazam ze w przyszlym roku nalezy inwestowac w akcje amerykanskich bankow i firmy ktore zostaly zmaltretowane poprzez kryzys na rynku nieruchomosci w mysl zasady na zle wiadomosci kupuj- wowczas osiagasz prawdziwe profity ..na dobre wiadomosci - to chyba nie musze przytaczac co powinno sie czynic..
barabaszek / 2007-12-08 12:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień dobry Dude i forumowicze.Jakiej platformy używasz do kupna walorów na zagranicznych giełdach?Widziałem ofertę Saxo na stronie Nasdaka jej przedstawiciele operują również w Polsce czy jest Ci ona znana?Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-08 13:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku - z jakiej platformy hm.. nigdy nie pytam moich specjalistow z banku ING.. jest mi obojetne - byle bylo kupione lub sprzedane.. Pozdr..
bohdan77 / 2007-12-08 10:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dobry Dzień

coż idzie tylko dodać - niech sie tak stanie.
Jeck / 2007-12-08 11:08 / "Poławiacz perełek"
doszło :-).
Tak właśnie na razie się pisze.
Chyba,że :

akcja_forumowa_MM@op.pl

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-08 09:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
Zadżumiony nietopeż / 89.112.2.* / 2007-12-08 00:19
Nocna pora,różne ciemne stwory
opanowują fora.
Wyczekują świeżej krwi,kto następny?
Może Ty?
Lecz nie tutaj,na tym forum
ja nie lękam się potworów.
Tu z potworów każdy szydzi,
chcecie to spytajcie br....
onecezar / 83.16.186.* / 2007-12-08 03:22
Rumunska kuchnia mmniiiiaaaaammmmm
onecezar / 83.16.186.* / 2007-12-08 03:19
Potwory czekaja na Ciebie zeby zjesc twoje oczy......mniammmm
doji / 2007-12-08 00:32 / portfel / Bywalec forum
Witaj. Widzę, że główne forum również nie jest Ci obce. Może masz już na swoim koncie jakiś tomik poezji? :-) Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2007-12-07 23:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim..
Jeck / 2007-12-07 23:42 / "Poławiacz perełek"
Dobranoc, too.
barabaszek / 2007-12-07 22:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Chciałbym dodać takie info...Fundacja "Mam marzenie" jest Organizacją Pożytku Publicznego a dlaczego o tym wspominam...można odliczyć 1% od zapłaconego podatku...czyli potwierdzenie przelewu kwoty trzymamy do rozliczenia rocznego a później jak zapłacimy podatek występujemy o zwrot kwoty równoważnej 1% zapłaconego przez Nas podatku....to ważne info dla osób zarówno o dużych jak i o małych dochodach które wolą przeznaczyć swoją część podatku na konkretny cel.Pozdrawiam
Jeck / 2007-12-07 23:05 / "Poławiacz perełek"
:-) rzeczywiście bardzo istotne, dzienks barabaszku.
pozdrawiam

Ps. dziękuję WSZYSTKIM, którzy juz sie zdeklarowali!!!. Zaraz bbedziemy mogli zbierać na następne marzenia!!!!!
barabaszek / 2007-12-07 23:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Spoko koleś ;-))) cała przyjemność po mojej stronie.
barabaszek / 2007-12-07 23:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Dodam aby nikt sobie nie pomyślał,że straszna taka ze mnie złotówa...że w takim przypadku jedną kwotą można spełnić nie jedno ale kilka marzeń(rok w rok)...myślę ,że teraz chyba bardzie jasne ...jak nie to wytłumaczę jak by coś.
TOMOK / 2007-12-07 23:06 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Barabara...info o tym, że chcesz gościć ludzi u siebie ...
to wystarczy...
co tam wystarczy
To strasznie dużo!!!
Pozdrawiam ciepło
barabaszek / 2007-12-07 23:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Się jeszcze kiedyś spotkamy towarzysko Tomok (po sezonie bo w sezonie chatka musi na kredyt zarabiać ale koniec września początek października potrafi być bardzo ładny nad morzem zresztą nie ważne gdzie i kiedy ...towarzystwo najważniejsze).Pozdrawiam
barabaszek / 2007-12-07 23:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Sobie dryndnę jutro do księgowej co by mi szepnęła ile to będzie plus minus fiskus chciał mnie obedrzeć i mu tego jednego procenta uszczknę he he a co :-)
Jeck / 2007-12-07 23:02 / "Poławiacz perełek"
Mam nową wersje info. Jutro wklejam na wątek.. :-)
TOMOK / 2007-12-07 22:42 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
no wstałeś..naraszcie :-)
Koleś...
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-07 22:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku - alias Browarek.. jak ma sie Kacperek ? Pozdr..
TOMOK / 2007-12-07 22:49 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
No to powiem...ostatnia akcja..syn mówi do mnie...jedziemy do przedszkola:
tatko chcę mieć taką pracę jak ty
Mówię do syna ok :-)
a on do mnie:
Tatko...a kto zrobił twoją pracę:-))))
POzdrawiam
Jeck / 2007-12-07 21:25 / "Poławiacz perełek"
żebyście nie zapomnieli!!!!

Uwaga, dotyczące zbiórki na Fundację "MAM MARZENIE"

Pierwsze propozycje:

Składka "podstawowa" 50 pln. Czekam na deklaracje na maila. Ustalamy, że przyjmujemy
zgłoszenia do np. 12 grudnia.

Pozdrawiam wszystkich ciepło
Jeck / 2007-12-07 22:11 / "Poławiacz perełek"
Nasze pierwsze "marzenie" do spełnienia :
http://mammarzenie.org/bialystok/2007/grzes_p.php

Mamy już ~3/4 zdeklarowanych na to marzenie :-)

Dzieki i pozdrawiam
Jeck / 2007-12-07 22:15 / "Poławiacz perełek"
Uwaga: jeśli Chcesz zadeklarować większą kwotę- napisz to mailu od razu, a nie dopiero jak będziemy robić przelewy!!! Plisss
Big Lebowski / 2007-12-07 22:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeck - Malgosia ma racje , czesc forumowiczow mysle ze nie umie sobie z tym poradzic..
Jeck / 2007-12-07 22:38 / "Poławiacz perełek"
co radzicie? chciałem uniknąc GG... podać maila?
Big Lebowski / 2007-12-07 22:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
musisz tak jak Malgosia napisala ze nalezy kliknac na Twego nicka i wyslac wiadomosc wraz z deklaracja - nastepnie dodatkowo opsz jak od strony technicznej ma wygladac przesylanie pieniedzy.. - tak to sobie wyobrazam..
Jeck / 2007-12-07 22:51 / "Poławiacz perełek"
Ale przeciez w "ogłoszeniu" jest napisane "Czekam na deklaracje na maila. (........)każdy dostaje maila z adresem i nr konta fundacji na które ma przelac kasę."

Aha, z tym moim mailem...hmm,mze rzeczywiście podam go publicznie.
Chodziło mi o to żeby to info nie było za długie, a żeby zmieściły sie wszystkie najpotrzebniejsze informacje... Dodam w takim razie krótka instrukcje, jak do mnie maila wysłać.

Czy myslicie, że to wsytarczy?
Big Lebowski / 2007-12-07 22:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mysle ze tak ..;-))
slicznooka / 2007-12-07 23:05 / Uznany gracz giełdowy
Jeck, może nie instrukcję a maila po prostu. Te wiadomości z money nie zawsze dochodzą.
Jeck / 2007-12-07 23:17 / "Poławiacz perełek"
założyłem właśnie konto na potrzeby akcji:

akcja_forumowa_MM@op.pl

dzięki śliczna :-)
TOMOK / 2007-12-07 22:45 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Gośka nie ma ś
Traci w moich oczach:-)
z ś byała najśliczniejsza..a bez ś....
Pozdrawiam :-)))
TOMOK / 2007-12-07 23:16 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
beż ś...jestem jaki"s" nie taki..jakto bez ś
Pozdrawiam
slicznooka / 2007-12-07 23:18 / Uznany gracz giełdowy
nie przejmuj się, Ty zawsze jesteś śliczny:-))
TOMOK / 2007-12-07 23:26 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
:-) nie może być tak, że wszyscy Ciebie lubią...to wbrew naturze...
To przejdzie do historii...ta sympatia
W moich kręcha to : piękna łycha :-)
Pochylam się by ucałować Twoją dłoń
Pozdrawiam
slicznooka / 2007-12-08 00:52 / Uznany gracz giełdowy
ej, a jak Ciebie wszyscy lubią to jest ok, tak? nie ma tak dobrze! :-))) od dziś wojna!:-))
Big Lebowski / 2007-12-07 23:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tomaszku, Tomaszku..;-))
slicznooka / 2007-12-07 22:29 / Uznany gracz giełdowy
Witaj Jeck, to kupujemy autko na akumulator:-)

tak się zastanawiam, czy czytający na pewno wiedzą, że mają kliknąć na Twój nick i wysłać wiadomość z deklaracją przelewu... bo mało coś zgłoszeń:(
barabaszek / 2007-12-07 22:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór kącikowcom.
wrota wyobrażni / 2007-12-07 20:13 / portfel / Poznań na +
Poprawiacie mi chumor i za to lubię was najbardzie a teraz lecę obejrzeć sobie Leszka ja wygra z koroną;)
wrota wyobrażni / 2007-12-07 20:13 / portfel / Poznań na +
Poprawiacie mi chumor i za to lubię was najbardzie a teraz lecę obejrzeć sobie Leszka ja wygra z koroną;)
TOMOK / 2007-12-07 19:49 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Czołem koleś :-) kolesie i koleśki witajcie
Trochę mi ręce opadają z moimi inewstycjami ale czymam się
Ugrałem dziś "grosz" na dudzie ale...ech...jak krew w piach mi idzie
Ale uzbrojony w ulubiony trunek zamierzam miło spędzić wieczór
Gabrik mnie kusi z tym co robi...Koleś powiedz co o tym myślisz :-)
Pozdrawiam
gabrik / 2007-12-07 21:07 / portfel / Wierny Forumowicz
dobrze że wpadłem proszę brać poprawkę co tomok pisze ja absolutnie nie zgłaszałem się do niego z zadnymi kusicielskimi propozycjami. Tomok pisz jasno bo ktos może mylnie odebrać taki post
TOMOK / 2007-12-07 21:17 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Gabriku to, że piszę, że mnie kusisz nie znaczy, że kusisz mnie dosłownie tzn. namawiasz...naganiasz..itp...nic z tych rzeczy :-)
Odebrałeś to zbyt dosłownie :-)
Kusi mnie...to co robisz...
ok więcej nie użyję słowa...kusi...
Zaintrygowany jestem bardzo tym co robisz...
Pozdrawiam ciepło
broker / 2007-12-07 21:09 / Szejk
heheh ale chyba czytający to forum wiedzą o co chodzi ;)) gabrik ty kusicielu ;p
slaw / 2007-12-07 19:46 / Uznany Gracz Giełdowy
witam wpadam patrze i oczom nie wierze ........ rany julek Big co Ty masz w portfelu .... no takiego szrotu to u ciebie w historii jeszcze nie bylo .... no moze poza dwoma spolkami .... chyba znowu musze do Ciebie zadzwonić bo sie widze pogubiłeś ))))))
Big Lebowski / 2007-12-07 22:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Slaw - milo Cie znowu widziec .. ;-)) Pozdrawiam..
risky-rainmaker / 2007-12-07 20:19 / Ostatni Optymista
Po naszej ostatniej rozmowie...próbie rozmowy to Sławku, uznałem...że musisz mieć jakieś problemy...a jak nie chcesz ze mną rozmawiać...to zawsze możesz powiedzieć...odp... Pozdrawiam
slicznooka / 2007-12-07 19:49 / Uznany gracz giełdowy
witaj, a masz upatrzonego następcę IDM?:-))
slaw / 2007-12-07 19:50 / Uznany Gracz Giełdowy
Big go ma ...... i ja go mam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy