Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Jeck / 2007-12-07 07:27 / "Poławiacz perełek"
Ku Pamięci !!!

http://www.mammarzenie.org

Pozdrawiam wszystkich ciepło.

Dziękuję za deklaracje :-). Do "Marzeń coraz bliżej"...prosze o dalsze !!

zielonego życzę
Zadżumiony nietopeż / 89.113.76.* / 2007-12-07 00:46
Nocna pora,różne ciemne stwory
opanowują fora.
Wyczekują świeżej krwi,kto następny?
Może Ty?
Lecz nie tutaj,na tym forum
ja nie lękam się potworów.
doji / 2007-12-07 01:30 / portfel / Bywalec forum
Witam. Widzę, że co dzień, tzn noc:-) po dwa nowe wersy dodajesz. Faktycznie nie ma sie co lękać...przynajmniej teraz i tutaj:D
barabaszek / 2007-12-07 00:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobranoc wszystkim...czas aby oczy odpoczęły i umysł :-)
Big Lebowski / 2007-12-06 23:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jutro nowy dzien, nowy pieniadz .. milej nocy wszystkim zycze..
mesko / 2007-12-06 23:31 / portfel / Status quaestionis
dobranoc wszystkim, ehh dzisiaj to się działo... Fajnie było dołączyć do Was
kazelot / 2007-12-06 23:28 / Tysiącznik na forum
Dobranoc Jeff.
A o tym było niżej:
zobacz dyskusję

2007-03-28 14:39:28 | *.*.*.* | Big Lebowski
kolego ja osobiscie jestem po jednej stronie rynku
ale jak bedzie trzeba to nawet powieka mi nie drgnie zeby przesc na druga strone i
pozostawic takich jak Ty w osamotnieniu...
barabaszek / 2007-12-06 23:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Kazelocie witaj.Możesz mi powiedzieć jak znaleźć tą dyskusje?Musiał być Big mocno nie cool jak coś takiego komuś powiedział...chciałbym poczytać kto go tak i czym wyprowadził ze stanu ..cool...:-).Pozdrawiam
kazelot / 2007-12-06 23:40 / Tysiącznik na forum
Musisz szukać po dacie.Cytowałem,żeby pokazać to o czym Dude pisał niżej.Nie wolno się przyzwyczajać,trzeba błyskawicznie dostosowywać sie do sytuacji na rynku.Ci co się przyzwyczajają zostają sami i z ręką w nocniku.Pozdrawiam.
barabaszek / 2007-12-07 00:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Musiało być to na głównym bo w Biga portfelu tego nie mogę znaleźć...ale tak po trosze to Big lubi swoje walory :-))...całą korektę przeczekał z nimi z małymi wyjątkami.Pozdrawiam
barabaszek / 2007-12-06 23:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobranoc Bigu właśnie chciałem abyś rzucił okiem na mój portfel ...ale co się odwlecze to...Pozdrawiam
barabaszek / 2007-12-06 23:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Miało być "chciałem prosić"
Jarg / 2007-12-06 23:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wzajemnie... śpij smacznie... śnij ... wiesz o czym :-)
barabaszek / 2007-12-06 23:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Jarg....niech zgadnę o złotym pucharze wszechczasów w kręgle?:-))
domelex / 2007-12-06 22:48
Witam serdecznie, Gospodarzu jak oceniasz dalsze kroki spolki lccorp...warto dokupic maly pakiecik...?? pozdrówka
marssell / 2007-12-06 22:54 / Bywalec forum
najlepsza społeczka do kupna to SSI-PDA



Pozdrawiam gospodarza i ślicznooką
barabaszek / 2007-12-06 22:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Marssell przecież to bardzo spekulacyjny walor ...skąd więc takie przeświadczenie...ja przynajmniej byłbym ostrożny.Pozdrawiam
marssell / 2007-12-06 23:04 / Bywalec forum
żaden spekulacyjny to jest lepsza inwestycja niż w jakiegoś tam fona albo pcg które są już po splitach i pp, ssi to świeżunia na giełdzie i cena docelowa wg. mnie to 1,2 pln i to do końca roku


Pozdr
barabaszek / 2007-12-06 23:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Popraw mnie jezeli się mylę ...uważasz,ze fon to nie jest spekulacyjny walor?:-)
marssell / 2007-12-06 23:16 / Bywalec forum
jest spekulacyjny tak samo jak i pcg albo ostatnio mewa
barabaszek / 2007-12-06 23:00 / portfel / Tysiącznik na forum
A Big i Ślicznooka mi świadkiem ,że od spekuły nie stronię :-)))
marssell / 2007-12-06 23:13 / Bywalec forum
ja też nie heheh na spekulacyjnych inwestycjach więcej można zarobić niż na tzw prawdziwym inwestowaniu w papier Nie chwalAc się ostatnio z mewy wyciągnołem 30% podczas jednej sesji

Pozdr
barabaszek / 2007-12-06 23:17 / portfel / Tysiącznik na forum
To gratki ...ale tez można się mocno pokaleczyć i należy o tym pamiętać.Pozdrawiam
marssell / 2007-12-06 23:28 / Bywalec forum
zwijam się z neta Big obstawia wzrosty jutro oby się jego przewidywanie sprawdziło


dobranoc wszystkim , życzę jutro na otwarciu +2% a tym co się nie zdążyli opkupić -2% heheh
Big Lebowski / 2007-12-06 22:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. Lcc nalezy sytematycznie dokupywac na spadkach i oczywiscie pozycja long..nie nalezy sie obawiac tej spolki - da zarobic tego jestem pewien.. Pozdr..
domelex / 2007-12-06 23:19
ok. nie bede dalej wnikal:), przeanalizuje twoje wskazowki co do tej spolki. dzieki i pozdrawiam serdecznie. milej nocy zycze, i jutro dobrych wynikow...
domelex / 2007-12-06 23:02
to czyzbys teraz liczyl na malą korekte tej spolki...?? bo widze ze nie masz jej w portfelu...
Big Lebowski / 2007-12-06 23:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W portfelu nie mam jej z czysto technicznych powodow - dobrzy znajomi z forum je znaja - opisywal nie bede.. daje tylko slowo ze z powodow technicznych i to musi wystarczyc.. Pozdr..
Falken / 2007-12-06 22:48 / portfel
Witam Big -a i o rade pytam:-) Mam w swoim portfelu kilka spółek które mi ciążą a najbardziej Budvarcen, zapakowałem sie w niego po debiucie i od tamtego czasu systematycznie spadał.No i zastanawiam się czy jednak sie z nim rozstać i wejsc w inna spółke. W budwarze większosc akcji nalezy do włascicieli, i nie widac za bardzo aby jakies fundusze sie tam pchały, a to jesli dobrze rozumie wypowiedzi na forum, moze byc duża przeszkoda do wzrostów no i jeszce to spadające euro nie za bardzo sprzyja eksporterom za nasza zachodnią granice. Pozdrawiam wszystkich.
Big Lebowski / 2007-12-06 22:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. osobiscie nigdy nie kupuje debiutow , uwazam ze obecnie spolki ktore dobrze sie zachowuja podczas spadkow beda rosly najbardziej - spolki ktore niszcza zdrowie nalezy puscic bez zalu i kupic takie ktore sprawia radosc i zadowolenie.. kilka a dobrych spolek i bedzie dobrze.. Pozdr..
Falken / 2007-12-06 23:27 / portfel
Dziekuję za odpowiedź. Przy okazji chciałbym nagonić na spólke z mojego portfela Graaal , ktory ostatnio sprawia mi troche radości. firma sie rozwija, ma duzo przejęć, np niedawno Kooperol (firma zajmuje sie produkcją :konserw,pulpetów itd, oprocz tego znajduje sie tam szwalnia w której szyte sa tzw Big bagi( przez kilka lat to własnie ze szwalni pochodził główny zysk), no i na koniec do kooperolu nalezy kilkadziesiat hektarów ziemi niedaleko wjazdu na budowaną autostradę A1,obecnie te pola są uprawiane. No i podobno Graal nabył tą spólke za 4,5 miliona zł.Dodatkowo fundusze coraz bardziej wchodzą w ta spólkę.

A tak zupełnie z innej beczki film Big Lebowski jest jednym z moich ulubionych i za każdym razem gdy go oglądam coraz bardziej mnie bawi.
Pozdr
risky bez logowanie / 89.171.22.* / 2007-12-06 22:46
Gdzie moje Ślicznookie Skarby :) Impreza druga.... a myśli ... :)
Big Lebowski / 2007-12-06 22:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Masz racje Risky - Malgosia na tym forum to prawdziwy Skarb .. szanujmy ten Skarb..
barabaszek / 2007-12-06 22:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Szanujemy zdecydowanie i nie pozwolimy aby ktoś nie szanował...niech no któryś tylko spróbuje...wytropimy i ....hmmm marny jego los :-))))..."bo z ludźmi się nie zadziera"...tak to było?
Big Lebowski / 2007-12-06 22:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Po dzisiejszej sesji na forum glownym smutek, zaliczenie karpia, zdziwienie itd. nalezy sie pogodzic z wyzszymi cenami - kopanie sie z koniem nie wchodzi w rachube - zawzieci przystapia do zakupow na koncu - wtedy ja oglosze ze pozamiatane.. co jednych smuci innych cieszy i tak fortuna kolem sie toczy..
dared695 / 2007-12-06 22:01 / portfel / "Bankier''
Witam Big"a oraz formułowiczów. Trochę Was poczytam,
zostawiłem kontrakty kupiłem akcje, czekam na Dakar-Laponia :-)
Pozdrawiam wszystkich.
marssell / 2007-12-06 22:41 / Bywalec forum
apropos kontraktów to co trzeba się zdecydować czy zajmujesz pozycję długą czy krutką , obie jednocześnie wzajemnie się wylkuczają i nic na nich nie zarobisz


Pozdrawiam i życzę wiedzy o inwestowaniu na giełdzie
Big Lebowski / 2007-12-06 22:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dared 695 - obejrzalem twoj portfel hm.. proponuje zrealizowac straty postawic na piec do siedmiu dobrych spolek i pilnowac chlebka.. Pozdr..
barabaszek / 2007-12-06 21:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór Dude i forumowicze.Pozdrowienia dla wszystkich.
Big Lebowski / 2007-12-06 21:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku.. pozdr..
barabaszek / 2007-12-06 22:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Sorki dzisiaj za te Orco któryś z forumowiczów wskazał mi ślad...ale i tak nie bardzo rozumiem co się dzieje na tej spółce
Big Lebowski / 2007-12-06 22:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
spoko , spoko Barabaszku badz cool.. ;-))
barabaszek / 2007-12-06 22:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Jestem cool ....chciałem ją zakupić myślisz ,że to zbieranie przed?
Big Lebowski / 2007-12-06 22:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku ne przygladalem sie specjalnie tej spolce - jezeli przczucie Ci mowi kup - to krotki kaszel..;-))
barabaszek / 2007-12-06 22:45 / portfel / Tysiącznik na forum
oki doki :-)))) Dude
Big Lebowski / 2007-12-06 21:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Slowo bessa jest przytaczana przez dzieci hossy ktore nawet nie maja pojecia co to slowo oznacza - w czasie bessy spadki sa tak mocne ze nawet twardzielom skarpetki sie obsuna , inwestorzy o slabszych nerwach beda siedziec na muszli klozetowej i zastanawiac sie dlaczego ta spluczka tak wolno sie napelnia - narazie mamy hosse , hosse , hosse..i tzw. luzik..;-))
Kai nielogo / 193.17.14.* / 2007-12-06 23:03
Zaliczylem juz kilka cyklow i wydaje mi sie ze miara bessy nie jest moc spadkow ale czas ich trwania :) Pozdrawiam gospodarza!
kokar / 82.139.42.* / 2007-12-06 21:40
Bigu podziwiam Cie jesli to prawda co masz w wirtualnym portfelu masz też w realnym to ja jakbym był na minus 70 kilo to bym popuscił a Ty wytrwałeś i duzo wskazuje że niedługo bedziesz na plusie.Dobre masz spółki,widać że masz duze doswiadczenie w grze czy jak kto woli inwestowaniu na giełdzie.Tez bym tak chciał :)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-06 21:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
portfel ktory mam na monej posiadam w realu - nigdy nie kupuje spolek w ktore nie wierze nawet ktore dotychczas mnie zawiodly - wiem ze przyjdzie ich czas - podstawowa zasada - wierzyc w swoje spolki..a ja wierze..Pozdr..
barabaszek / 2007-12-06 22:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Właśnie Dude wierzyłem w Strefę i Kolastynkę i ta wiara się opłaciła :D....popilnuję jeszcze tego chlebka.
Big Lebowski / 2007-12-06 21:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak jak juz pisalem - jutro panika kupna tzn. dzien jak codzien i tak do konca grudnia hm. w styczniu tez.. ;-))
Sancho Panches / 2007-12-06 21:38 / Bywalec forum
witam:)
fajnie ze jest wszystko zgodnie z twoim planem:) oby dalej tak bylo:))
pozdr i oby do przodu:)
jesli to ma byc hossa to idzmy ma mega maxima:)
pozdr
anonim_03 / 2007-12-06 21:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
przez pare miesięcy wypalał się czerwony pixel a teraz pora na zielony ;-)
Big Lebowski / 2007-12-06 21:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zgadza sie - najgorsze sa przyzwyczajenia - inwestorzy ktorzy przywykli do spadkow;-)) - ciezko im sie przestawic , przyzwyczaja sie do wzrostow - ta sama melodia - inwestor w ciagu minuty powinien zmieniac skore niedziedzia na bycza i na odwrot - tak jak wymaga rynek , nikt na wieki nie jest niedzwiedziem ani bykiem..;-))
slicznooka / 2007-12-06 21:47 / Uznany gracz giełdowy
bardzo trafne, inwestorzy przyzwyczaili się do spadków i wciąż widać nerwowość na rynku oraz brak wiary we wzrosty. Mnie natomiast najbardziej zaskakuje to, że niektórzy czekali na solidny dołek od miesięcy, a gdy się pojawił, nie wykorzystali szansy, a nawet innym odradzali kupowanie.
Big Lebowski / 2007-12-06 21:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Malgosiu - gielda to 70% psychologia - wyliczyl to A.Kostolany i gielda porusza sie od przesady do przesady - najtrudniejsze jest okreslenie stanu przesilenia i momentu kupowania lub sprzedazy - wymaga to trzezwej oceny sytuacji rynkowej ..
anonim_03 / 2007-12-06 22:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ale własnie znając fundamenty można określić w którą stronę psyche przegina ...
kloszard / 2007-12-06 22:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ze znajomoscia fundamentow to moze byc czasem problem....co pokazuja ostatnie trupy wyskakujace z szaf bankowych...i wtedy robi sie goraco...pojawiaja sie emocje....
kloszard / 2007-12-06 22:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wlasnie ....to glownie psychologia... to o czym pisze sliczna nie jest proste wlasnie ze wzgledu na psychologie... emocje...wymaga chlodnego...spokojnego podejscia, natomiast pieniadze maja w sobie olbrzymi ladunek energii....
......ja mam problem z dolkiem tzn z reguly nie wierze ze cos mocno spadnie....
albo sprzedaje za wczesniej bo nie wierze za az tyle urosnie...wiec w sumie cena rownowagi mi wychodzi niezle :)
slicznooka / 2007-12-06 22:16 / Uznany gracz giełdowy
Ale istnieje pewna powtarzalność zachowań... jak patrzyłam na Warrena piszącego w co drugim poście o masowych umorzeniach w funduszach, to wiedziałam już, że dołek blisko:-)) taki żarcik... a serio, fajnie mieć Biga czy Anonima, którzy stwierdzili, że dołek i się nie pomylili.
slicznooka / 2007-12-06 21:57 / Uznany gracz giełdowy
no tak.. a wiadomo, że z trzeźwością u graczy giełdowych to różnie bywa... :-)
ninek / 2007-12-06 21:59
z całą pewnością.
zauważyć można pewien pewnik, że i podczas wzrostów jaki i spaków....
ninek / 2007-12-06 21:56
morał jest chyba taki, że luzik wymagany bezwzglęnie :))
TOMOK / 2007-12-06 21:50 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Gośka gdzie masz śśśśśśśśś :-)
żarcik...doczytałem...a swoją drogą to Wy dwie sśliczne jesteście...to dobrze :-)
Pozdrawiam
slicznooka / 2007-12-06 22:24 / Uznany gracz giełdowy
ej no! ciągle Ciebie lublju!! :-)))
nie pisałam, gdyż chciałam się powstrzymać od napisania czegoś takiego:
"ś" mam tam gdzie punkt G... w swoim imieniu:-)))
Pozdrowienia
TOMOK / 2007-12-06 22:27 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
no to :-)
Teraz to będę dobrze spał :-)
Dobrej nocki wszystkim
Pozdrawiam
anonim_03 / 2007-12-06 21:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ja tam jestem bykiem (chwilami ostatnim) ;-)))
ale na moich walorach korekta była delikatna.
wielu wskoczyło za późno i wyskoczy za wcześnie i przestraszy się wzrostów ;-)
Big Lebowski / 2007-12-06 22:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Anonim .. nigdy nie mozna powiedziec ze jestem bykiem - gdyz w czasie bessy pojdziesz z torbami i na odwrot , sa inwestorzy o byczym charakterze hm. siebie do nich zalczam ktorzy lepszy performers osiagaja podczas hossy , natomiast inwestorzy o zacieciu niedzwidzim maja lepsze wyniki podczas bessy natomiast podczas hossy sa siermiegami.. tak to juz jest..
anonim_03 / 2007-12-06 22:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tak naprawdę to jestem dzieckiem bessy (na rynek pracy wchodziłem w 2001 r.) dość dobrze pamiętam atmosferę roku 2000 .... Całkowitej wiary że przed nami Nowy Lepszy Świat ... tego obecnie nie ma -- może poza rynkiem nieruchomości w Polsce.
Jeck / 2007-12-06 21:10 / "Poławiacz perełek"
Uwaga, dotyczące zbiórki na Fundację "MAM MARZENIE"

http://www.mammarzenie.org

Pierwsze propozycje:

Składka "podstawowa" 50 pln (oczywiście można więcej) . Czekam
na deklaracje na maila. Ustalamy, że przyjmujemy zgłoszenia do
np. 12 grudnia.
Ja dzwonię do Fundacji ustalić szczegóły.
Potem podaję info na forum i na maila :ile mamy deklaracji i
jakie marzenie możemy za to "kupić"
każdy dostaje maila z adresem i nr konta fundacji na które ma
przelac kasę.
I wszyscy będa szczęśliwi :-))

Pozdrawiam wszystkich ciepło.

Ps. malkontentów proszę o niezabieranie głosu.Wszelkie pomysły,
usprawnienia mile widziane.
PODKREŚLAM: NAM NIE ZALEŻY NA POKAZANIU SIĘ (dlatego wolałbym
nie firmować tego portalem money.pl), PO PROSTU ZRÓBMY COŚ
DOBREGO W IMIĘ SPOŁECZNOŚCI, JAKĄ CHYBA JESTEŚMY !!!

Dziękuję za deklaracje :-). Do "Marzeń coraz bliżej"...prosze o dalsze !!
Big Lebowski / 2007-12-06 21:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeck - podoba mi sie Twoja incjatywa , w miare mozliwosci bede ja promowal.. Pozdrawiam..
Jeck / 2007-12-07 00:19 / "Poławiacz perełek"
Dzięki, i o to chodzi-dobry PR jest duuuużo wart ;-)
Pozdrawiam all
kloszard / 2007-12-06 21:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dobry wieczor...chetnie sie przylacze..pozdrowienia
człowiek znikąd / 2007-12-06 21:47 / portfel / "Trillium"
Ja juz zglosilem swoj akces
Pozdrawiam
Jeck / 2007-12-07 00:18 / "Poławiacz perełek"
Zauważyłem ;-)
Dzięki za piękną kartkę!!! :-))
ninek / 2007-12-06 21:03
Dobry wieczór wszystkim.
Dziś dzionek był ładny i zielony u mnie :)
Dude mam pytanko: co byś kupił chcąc zainwestować 50% kapitału, który jeszcze jest wolny?
Kilka spółek kusi. Kilka jest tak stabilnych , że aż oczywiste, ale taka perełka według ciebie ??
Z góry dzięki i pozdr.
Film obejrzałem cały mimo iż żonka troszkę narzekała, acz podobałeś się jej nawet taki nieogolony i nieuczesany.
waldi42 / 2007-12-06 21:17
Witaj Bigu, a co powiesz na spólkę Jago? dzisiaj zakupilem polowę portfela ponizej 3,40 ,uważam ze na tej społce zaczną sie potęzne wzrosty,które przewiduję przez kilkanascie dni.pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-06 21:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Waldi.. Jago hm.. siedzi w nim szemrane towarzystwo - co zarobkow nie przekresla..Pozdr..
waldi42 / 2007-12-06 21:29
Chcę zebys sie przyglądał jak jogody bedą rozmrozone w najblizszych dniach,moje przewidywania co do ceny w tym miesiącu to jedna jagódka będzie się równała cenie za jeden kilogram na hali targowej,pozdrawiam Bigu twój kącik jest the best
Big Lebowski / 2007-12-06 21:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzieki - to jest nasz kacik..Pozdr..
Big Lebowski / 2007-12-06 21:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. wedlug moje skromnej oceny - sa dwie perelki na GPW - i obie mam w portfelu - BBIC, Ferrum.. Pozdr..
bohdan77 / 2007-12-06 21:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wiesz Dude ;) (odkąd oglądnąłem film mam śmiałość tak sie zwracać heheh ) zastanawiam sie czy to nie dzisiaj będzie taka sesja która pociągnie nas do góry o której mówiłeś zaczęła sie od prawie 0 a kończy sie (na razie ) około 1,3%
pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-12-06 21:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oczywiscie Pozdrawiam..
Big Lebowski / 2007-12-06 21:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiaj nasi pseudo inwestorzy zaliczyli karpia.. hehe.. dzisiaj sprobowalem nowej rosyjskiej wodki " Parlament " - niestety bez mleczka ;(-.. dlatego uzywam slow nieparlamentarnych..;-))
ajak / 89.174.124.* / 2007-12-06 20:21
A co o tej spółeczce myślicie? Da zarobić już wkrótce? Proszę o opinie. Z góry dzięki

Bankomaty na ważnych dworcach kolejowych

eCard pozyskał atrakcyjne lokalizacje dla nowych bankomatów. Zwycięstwo w ogłoszonych przez PKP przetargach gwarantuje spółce miejsce na 24 dworcach kolejowych w całym kraju.

Trzy dworce w Warszawie, Dworzec Główny we Wrocławiu, a także Rzeszów, Kielce oraz Lublin – to tylko niektóre z miejsc, w których niebawem pojawią się bankomaty należące do eCardu. To efekt zwycięstwa w przetargach ogłoszonych przez Polskie Koleje Państwowe SA Oddział Dworce Kolejowe. Dzięki podpisanej umowie sieć eCardu wzrośnie o ponad 10 proc.

- Dworce kolejowe to dla operatorów bankomatów jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji. Każdego dnia pojawiają się tam tysiące osób, liczne punkty handlowe zachęcają do zakupów. Tymczasem ciągle jeszcze niewiele dworcowych kas czy małych sklepików umożliwia dokonanie płatności kartą. Potrzebna jest gotówka, której dostarczają nasze bankomaty – powiedział Krzysztof Trojak, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Bankomatów, Członek Zarządu eCard S.A. – Chcemy być nie tylko jak najbliżej posiadaczy kart, ale również rozbudować pakiet oferowanych im usług. Już teraz podróżni mogą w oczekiwaniu na pociąg doładować telefon komórkowy. Prowadzimy rozmowy, dzięki którym już wkrótce zakres dodatkowych funkcjonalności znacznie się poszerzy.

Każdego tygodnia sieć eCard powiększa się o 4-5 bankomatów. W ciągu niespełna roku od pojawienia się pierwszej, przekroczyła granicę 200 maszyn. Do końca 2008 roku ma ich być co najmniej 400. Firma oferuje Polakom również bankomaty sezonowe i mobilne cash cary. Z usług eCardu korzystają klienci sieci handlowych Kaufland, Społem, M1, Real czy IKEA oraz stacji benzynowych koncernu BP. Posiadacze kart wystawionych przez mBank, Nordea Bank, BRE Bank i Citi Handlowy wypłacają gotówkę z bankomatów bez dodatkowych opłat. Spółka bliska jest pozyskania kolejnych atrakcyjnych lokalizacji oraz sfinalizowania umów network sharingowych z dwoma dużymi bankami.
Big Lebowski / 2007-12-06 21:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
witaj.. uwazam ze ta spolka ma przyszlosc.. Pozdr..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy