Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
h16v / 2007-12-03 11:40 / Bywalec forum
Coś słabiutko się zachowuje LCC. Naprawdę jestem ciekaw tej spółki.
A jakie masz Małgorzato dalsze wizje co do AGB? Bo narazie równo prze do przodu.
g115 / 2007-12-03 12:03 / portfel
Witam wszystkich.
Z tym parciem ABG to tak trochę kiepsko - powiedziałbym że wlecze się, a czasami kilka kroków do tyłu też idzie. Jestem mimo to dobrej myśli.
Pozdrawiam
ślicznooka / 2007-12-03 11:48 / Uznany gracz giełdowy
i taka jest moja wizja, ma równo przeć do przodu:-))
ppprzemo / 2007-12-03 12:17 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj,
ale teraz jak msz spadnie do Twojej reko to obiecuję, że troszkę nabędę :-))
mirek@ / 68.77.25.* / 2007-12-03 11:33
mnie juz dali spokoj na szczescie...
wrota wyobrażni / 2007-12-03 11:32 / portfel / Poznań na +
Witam wszystkich i pozdrawiam i znowu weszłem w drozda a sprzedałem elektrim Solorz za bardzo pilnuje kursu a apropo pogody niedługo święta więc pogoda mi nie straszna myśle o prezentach Bigu a ty napisałeś już list do św mikołaja
Big Lebowski / 2007-12-03 11:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. codziennie wysylam kartke do sw. Mikolaja ... ;-))
ślicznooka / 2007-12-03 11:07 / Uznany gracz giełdowy
Nie dość, że ankieta wciąż wyskakuje, to do ataków dołączył jeszcze wielki, wstrętny pająk... i jak tu pracować w takich warunkach? Redakcjo... przynajmniej z ankietą coś zróbcie, bo to paranoja jakaś...
Jarg / 2007-12-03 11:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Napisałem do nich zażalenie w tej sprawie... ale obawiam się, że apanaże za ankietę, która być może została zainspirowana przez kogoś z zewnątrz... są wyższe niż skutki frustracji dwojga wiernych forumowiczów...
doji / 2007-12-03 12:08 / portfel / Bywalec forum
A może prościej by było poblokować reklamy?
Jarg / 2007-12-03 12:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co dwie głowy to nie jedna... istotnie zadziałało... dzięki :)
Jarg / 2007-12-03 11:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A teraz jeszcze dołączyły się problemy z funkcjonowaniem rachunku. Ciekawe, że problemy te występują zawsze, kiedy "moment" giełdowy skłania raczej do pozbywania się walorów. Natomiast nie przypominam sobie, żeby występowały problemy, kiedy sytuacja na giełdzie jawi się jako dogodna do zakupów... Prawo Murphy'ego czy świadome działanie "określonych kół" :-))
ślicznooka / 2007-12-03 11:33 / Uznany gracz giełdowy
To musi być jakiś błąd systemu, nie wierzę, żeby jakaś firma prowadziła badania ankietując wielokrotnie tą samą osobę, bo to po prostu niereprezentatywne.
No chyba, że jest to mediamarkt... :-)
ślicznooka / 2007-12-03 11:35 / Uznany gracz giełdowy
o rety... zniknęło:-))) Redakcja jednak dba o zdrowie psychiczne forumowiczów:-))
ślicznooka / 2007-12-03 11:54 / Uznany gracz giełdowy
a jednak nie:((
barabaszek / 2007-12-03 12:11 / portfel / Tysiącznik na forum
A ja miałem tylko raz..od razu skorzystałem z krzyżyka w prawym górnym rogu i mam święty spokój...Ślicznooka ...za porządna jesteś hi hi zachciało Ci się ankietkę wypełniać i to dwa razy :-)))
szybki Jack / 2007-12-03 10:55 / portfel
Witam, w strugach deszczu, gospodarza i cały kącik :-)
Pokarało mnie i zostałem przeniesiony z BPH do Pekao24. W związku z tym mam pytanie, bo oczywiście dodzwonić się do nich nie ma możliwości.
Czy w tym systemie jest opcja wyboru parametrów kolum w tabeli notowań?
Pozdrawiam i samej zieleni życzę :-)
MAKARA / 2007-12-03 11:46
szybki JACK . Nie przeczytałam dokladnie . kolumny podobnie jak w bph , kliknij na walor cz gdzikolwiek , tylko nie czym zatwirdzic - ikona wyjście i kolory, może nie zrozumiałam. Jak pisałam nie wchodzi czas transakcji , ale jest w wykazie, może ci się to uda czekam na wiadośc.
MAKARA / 2007-12-03 11:35
szybki Jack . na stronie głównej z llewj strony informacje - notowania na niebiesko , kliknij , , pózniej z lewj na górze będą okna , akcje GPW , ZAZNACYC.WALORY. I RESZTA PODOBNIE JAK W BHP. NIE MOGŁAM WRZUCUC KOLUMNY CZAS, CHYBA SYSTEM CHODZI W KRATKĘ , JEST OKROPNY PRZECHODZĘ DO BPH Z POWROTEM.KTO MIAŁ COŚ NIE ROZLICZONE MOŻE W CIĄGU 14DNI PRZEJŚC DO BPH BEZ KOSZTÓW ZAKŁADAJĄC RACHUNEK / MAGNA/ JEŚLI COŚ CI WYJDZIE TO NAPISZ. ZLECENIA SKŁADA SIĘ PODOBNIE - TYLKO NIE AKTYWNE OKNO ZLECENIA , MOŻNA PRZEZ GŁÓWNĄ STRONĘ. POZDROWIENIA
szybki Jack / 2007-12-03 15:00 / portfel
czas się odkrywa, tylko czegoon dotyczy?
w POK nie mieli nawet szkolenia i nie odpowiedzą na żadne pytanie, a centralna pomoc odkłada słuchawkę.
chodziło mi o wyświetlenie 5ciu ostatnio zawartych transakcji.
Pozdrawiam
szybki Jack / 2007-12-03 15:21 / portfel
znalazłem, bardzo pogmatwane i nie wyświetla się w tabeli głównej. na danej akcji musisz kliknąć "?", następnie "dziennik" i "tabela/wykres" i wybrać "tabela", to jest chore!
a w BPH było całkiem przejrzyste :-(
pozdrawiam
barabaszek / 2007-12-03 10:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień dobry wszystkim.Fatalna pogoda na Pomorzu
Jarg / 2007-12-03 10:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No niezłą "bombkę" ktoś zrzucił na FAMie... macanie stopów...
A może po prostu jakiś "niekumaty" :-)
mojojojo / 79.184.148.* / 2007-12-03 11:15
ta... na gieldzie są sami niekumaci... :)
zońka19 / 2007-12-03 10:04 / Tysiącznik na forum
Witam ciepło w ten pochmurny dzień
kloszard / 2007-12-03 10:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Powitania poranne dla wszystkich, za oknem brrr..., ciesze sie, ze na forum humory dopisuja :)
pietroo / 2007-12-03 10:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
coś chyba będziemy zaczynać nurkować....
Jarg / 2007-12-03 08:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
UWAGA!
Bardzo ważna informacja dla wszystkich entuzjastów Gospodarza i czytelników kącika :-)

W środę na kanale TVN 7 o 22.45 będzie projekcja słynnego dokumentu o życiu naszego Gospodarza pt "Big Lebowski" nakręconego przez braci Cohen. Będzie można zobaczyć jak beztroski żywot wiedzie nasz guru giełdowy... serdecznie polecam :)
Big Lebowski / 2007-12-03 09:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hehe.. qrde bylem taki nieuczesany wtedy.. ;-))
Jarg / 2007-12-03 09:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale wygladałeś kwitnąco... jak człowiek sukcesu, rentier... :)
Big Lebowski / 2007-12-03 09:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak by nie bylo wozilem milion usd w walizce..;-))
Jarg / 2007-12-03 09:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
I te geny... nic dziwnego, że ta wybitna artystka zupelnie oszalała na Twoim punkcie....
Big Lebowski / 2007-12-03 08:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
pietroo / 2007-12-03 09:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie
mila2 / 2007-12-03 08:45 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry..;-))
ślicznooka / 2007-12-03 08:57 / Uznany gracz giełdowy
Dzień dobry, miłego dnia:-)
pająk / 2007-12-03 08:42
Dzień dobry.
dzisiaj rano zasłyszałem (w RMF), że wzrost gospodarczy w Polsce jest wyższy niż zakładany i przewiduje się, że przyszły rok będzie dla gospodarki rewelacyjny.
Oby przełożyło się to na nasze akcje!
anonim_03 / 2007-12-03 08:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
osiągnięcie 6% wzrostu w przyszłym roku, bez efektu niskiej bazy, bez malejącego bezrobocia (w dużych miastach bezrobocie nie może już spadać) za to przy rosnących stopach procentowych będzie raczej trudne :-)
Jarg / 2007-12-03 09:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bezrobocie w Polsce jest wciąż na tyle wysokie, że ma z czego spadać...
Stopy procentowe mogą dalej rosnąć chociażby ze względu na szybki wzrost płac. Ale ten wzrost płac właśnie będzie napędzał i już napędza popyt wewnętrzny, a więc powtorzenie 6% wzrostu gospodarczego w przyszłym roku jest najzupełniej możliwe, choć niewątpliwie będzie trudne.
barabaszek / 2007-12-03 10:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam! Jarg w Polsce jest jakieś bezrobocie?...Wczoraj się dowiedziałem,ze gość który na skale masową uprawia warzywa i zboża płaci ludziom 800zl...tygodniowo!!!!...jeździ 40km po ludzi ...a składu po wypłacie zostaje 40% i co Ty na to?Ludziom się nie chce pracować i taka jest prawda...dzisiaj kiedy tylu naszych rodaków wyjechało pracy jest mnóstwo...Pozdrawiam
Jarg / 2007-12-03 10:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku, jest to temat na dłuższą dyskusję... i wiąże się w dużym stopniu z gąszczem przestarzałych, nieżyciowych i nieraz idiotycznych norm prawnych związanych prawem pracy, ZuSem, skarbówką, KRSem itp. Faktem jest, że pracy u nas w bród... ale za 800-1200 zł... a za takie pieniądze coraz mniej ludzi chce pracować...
Jarg / 2007-12-03 08:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzień dobry Dude, witajcie Kącikowicze

Dołączam się do życzeń owocnego, giełdowego dnia...
Jarg / 2007-12-03 00:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czas spać... moje koty pozajmowały już miejsca na sofie i fotelach... więc i ja udam się już do sypialni... pół godziny same pokimają..., a potem szur... szur po schodach... przybiegną cicho do naszej sypialni... A ja kiedyś myślałem, że koty chodzą tylko własnymi ścieżkami :-))

Dobranoc
Jeck / 2007-12-02 23:59 / "Poławiacz perełek"
Witam, drodzy kącikowicze :-)

jakiś czas temu narodził się pomysł aby zrobić coś (jako społeczność forum) dla innych, jakąś akcję charytatwną. Niestety w amoku zarabiania, uciekło...przykre.
Idą Święta, może zmobilizujemy się i postanowimy razem o jakiejś zbiórce na rzecz, np: fundacji "Mam marzenie".

Jestem świadomy, że znaczna cześć Naszego forum działa mocno charytatywnie, ale może w ramach forum zdoła z siebie wykrzesić jeszcze trochę ofiarności.. :-)

Zdaję sobie sprawę, że nie każdemu to odpowiada, taka forma (np. chcemy zaistnieć jako forum, pochwalić się, zaimponować komuś, etc....) NIC Z TYCH RZECZY !!!!

Jak chcesz pomóc- pomóż!. Chcemy, żeby to była dobra, zorganizowana akcja, Święta tuż tuż, czasu nie dużo.

Na propozycję czekamy na forum lub priv`ie: do mnie lub do sumami.

Pozdrawiam serdecznie all.

Ps. Będę o tym przypominał co jakiś czas.
I-e propozycje (nasze) podamy niedługo.
A prosze sobie wejść na tę stronkę:
http://www.mammarzenie.org jak niedużó dzieciom potrzeba do szczęścia
Może Ty masz jakiś pomysł oraz pomysł jego reazlizacji.

Oby tym razem się udało.
ślicznooka / 2007-12-03 00:02 / Uznany gracz giełdowy
znam się dobrze z tą fundacją... ciekawe czy znam i Ciebie:-)
Jeck / 2007-12-03 00:07 / "Poławiacz perełek"
obawiam sie, że nie :-(( ale chętnie poznam bliżej i fundacje i Ciebie :-))

W takim razie może Ty, ślicznooka weźmiesz stery do swoich pieknych, małych, kobiecych rączek? ;-)) (Risky napewno pomoże-zwłaszcza Tobie...)

Co o tym myślisz? wypali? raz już nie wypaliło, zostaliśmy prawie oskarżeni o zadufanie, próżnośc etc..
ślicznooka / 2007-12-03 00:13 / Uznany gracz giełdowy
To piękna fundacja... spełnianie marzeń, często ostatnich, niesie olbrzymie wzruszenia.
I często chodzi o naprawdę małe rzeczy - strój księżniczki czy czarodzieja, spotkanie z Papieżem czy wyjazd nad morze... czyli tyle ile wydajemy na głupoty w supermarkecie.

Będę również przypominała.
barabaszek / 2007-12-03 00:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Jeżeli chodzi o wyjazd nad morze ..mogę w grafiku zaznaczyć parę dni jako zajęte :-))))
barabaszek / 2007-12-03 00:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Poproszę tylko podać datę wcześniej..tak do ostatniego maja i nie ma sprawy...Dziwnowska plaża wita a ja zapewnię zakwaterowanie..
barabaszek / 2007-12-03 00:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Datę do ostatniego maja miałem na myśli...przyjazd może być w środku sezonu...
Jeck / 2007-12-03 00:38 / "Poławiacz perełek"
świetnie!! juz widziałem osóbke, która marzy o polskim morzu!!, dzięki
barabaszek / 2007-12-03 00:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie ma problemu dane proszę wyślij na maila zaznaczę w grafiku rezerwacje i co ...zapraszam ją(osóbkę ) do siebie nad morze kiedy tylko chce.Pozdrawiam
barabaszek / 2007-12-03 00:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Aby nie było ,że żarty sobie robię to powiem że mam dom nad morzem który wynajmuję w sezonie letnim..podaj mi swój adres mailowy to wyślę Ci adres mojej strony internetowej,będziesz mógł zobaczyć gdzie co i jak :-)
Jeck / 2007-12-03 05:30 / "Poławiacz perełek"
adres masz jak klikniesz na 'jeck" ;-)
A co do kosztów pobytu, myśle, że forumowicze pomogą. Tu właśnie o to chodzi!!!
TO CO, POMOŻECIE???
barabaszek / 2007-12-03 01:08 / portfel / Tysiącznik na forum
I aby wszystko było jasne to pobyt będzie kosztował 10zł za dzień (wraz z osobami towarzyszącymi razem w pokoju mogą być 4 osoby) ...za pobyt zapłacę z własnych środków ...tak aby się skarbówka nie czepiała :-)))).Pozdrawiam
Jarg / 2007-12-03 00:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć Jacku

Czekamy więc na propozycje. Jesli dobrze zrozumiałem... zbiórka na rzecz FMM to tylko przykład?

Pozdrawiam
Jeck / 2007-12-03 00:17 / "Poławiacz perełek"
Witaj Jarku,
(już dwa razy napisałem i dwa razy nie wewszło...:-((()
Oczywiście że to przykład. Pamietasz na zlocie był taki pomysł, ale na wskutek m.in "nie możności" money.pl umarło. teraz musi wyjść.
Tam jest sporo prozpozycji, a dzieciaki mają "małe" marzenia...
Uda sie nam, jak tylko parę osób się skrzyknie.

Czekam na konkretne propozycje! :-))

pozdrawiam serdecznie
barabaszek / 2007-12-03 00:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak pójdzie na zbożny cel dołożę się na pewno masz na to moje słowo.Pozdrawiam i jak mogę w czymkolwiek pomóc pisz na maila
risky-rainmaker / 2007-12-02 23:25 / Ostatni Optymista
Witam tuż..przed północą...ostrze sobie zęby... ;)) Jutro nowy dzień...:)
barabaszek / 2007-12-02 23:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór Risky..Czym może Nas zaskoczyć jutrzejszy dzień...normalnie ...wzrosty :-)))).Pozdrawiam
risky-rainmaker / 2007-12-02 23:39 / Ostatni Optymista
Jakoś jeszcze jutro nie liczę na wzrosty....jak tak sobię patrzę...to mi to na zieleń nie wygląda..poza tym poniedziałek....wiesz...ja mam LCC i nie co zapomniałem o GPW..bo brak czasu...wiesz....są ważniejsze sprawy...kobiety...a jak mają jeszcze śliczne oczy... ;P....Trudno mi coś prorokować...
ślicznooka / 2007-12-02 23:56 / Uznany gracz giełdowy
Risky-Romantyku, na ślicznookie kobiety nie ostrzy się zębów, tylko smaruje dłonie balsamem... taka koleżeńska rada:-))
barabaszek / 2007-12-03 00:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Jesteś pewna tego do końca Ślicznooka?...Ponoć kobieta zmienną jest ....
ślicznooka / 2007-12-03 00:14 / Uznany gracz giełdowy
tak twierdzą mężczyźni, którym się nie udało:-)
barabaszek / 2007-12-03 00:30 / portfel / Tysiącznik na forum
A to ciekawe bo to słowa kobiety :-)))...No cóż ale co ja mogę na ten temat powiedzieć..cieszę się ,że nie przestaje sobie ostrzyć zębów za każdym jednym razem (nie mylić z monogamią :-))...wiem ,że żyję..ale każdy z Nas postrzega to inaczej...prawdaż?
Jarg / 2007-12-02 23:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Risky... Przyjacielu... coś mi się wydaje, że szykuje się kolejna zmana Twojego nicka...
Z "Ostatni Optymista" na "Ostatni Romantyk"(forum)... :-))

Pozdrawiam serdecznie :)
barabaszek / 2007-12-02 23:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmmm ...także mam LCC i to na górce kupiony (błędy świeżo upieczonego inwestora )..no powiedzmy średniej górce....a co do kobiet....cóż mi po życiu w którym miłość nie gości....kto to powiedział?
barabaszek / 2007-12-02 22:57 / portfel / Tysiącznik na forum
To nie jest zdecydowanie najlepszy dzień dzień w moim skromnym życiu także...Kayah na dobranoc dla mnie a dla Was ...najlepszego ...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy