Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
wrota wyobrażni / 2007-11-30 20:47 / portfel / Poznań na +
Witam wszystkich czy jest ktoś kto nie ogląda tego tańca na lodzie zawarjuje przez ten program no ale nic nie poradze ja mam mecze a żonka tańce pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-30 21:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. radze ogladac razem z zona i udawac ze to jest super program..;-)) gdzies wyczytalem ze malzonek we wloszech znecal sie na zona tzn. zmuszal ja do ogladania godzinami westernow.. hehe..
ślicznooka / 2007-11-30 21:02 / Uznany gracz giełdowy
to ja wesprę żonę, powiedz jej, że na foxlife leci angielska wersja u can dance:-))
wrota wyobrażni / 2007-11-30 23:38 / portfel / Poznań na +
A oglądałaś kiedyś ru-tw;) ostatno jak dobrze pamiętam wspominałaś o rosyjskiej muzyce spróbuj ślicznooka fajny odmienik .Poza tym nie wiem dlaczego mam słabość do rosyjskiego a będąc wielokrotnie w Rosji dodam że rosjanie nas cenią i lubią;) Możę kiedyś polubię ich giełde jak uznam że sprawa jukosu nie ma szans na powtórke ale to raczej szybko nie nastąpi
wrota wyobrażni / 2007-11-30 21:16 / portfel / Poznań na +
dzięki za rady muszę wytrwać ;)
wrota wyobrażni / 2007-11-30 21:19 / portfel / Poznań na +
Dzisiaj bigu zabawiłem się w spekulanta kupiłem sobie coś w rodzaju puszki pandory tak na jakiś czas zobaczymy z jakim skutkiem
ślicznooka / 2007-11-30 20:27 / Uznany gracz giełdowy
Wypełniłam ankietę świąteczną... 2 razy! przestańcie mi proszę ją wrzucać, przy każdym odświeżeniu strony.
Buli1985 / 2007-11-30 20:22 / portfel
Witam bardzo serdecznie szanowne grono! Jest to tutaj mój debiut ( pod względem wypowiadania się ) , chociaż odwiedzam ten zakątek regularnie. Na początku chciałbym powiedzieć , że jestem pod dużym wrażeniem poziomu praktycznie wszystkich wypowiedzi na tym forum , a w szczególności kultury w stosunku do wszystkich osób (Nikt nikogo nie obraża , chociaż w internecie jest to już praktycznie normą- przykład onet komentarze ). Jestem w zasadzie początkujący(działam na giełdzie od lutego 2007), jednak zawsze uważałem ,że najważniejsze jest się każdego dnia rozwijać i poszerzać swoją wiedzę i to właśnie staram się czynić. Chciałbym się odnieść do sytuacji banków z wig 20 . Od dłuższego czasu jestem posiadaczem między innymi bzwbk i dzisiejsza sytuacja mnie zaskoczyła. Jestem w stanie zrozumieć ,że jakiś duży inwestor lub fundusz rzucił duże zlecenie pkc w celu uwolnienia środków na bardziej intratne inwestycje (akcje ). Jednak nie do końca rozumiem ( a właściwie zupełnie nie rozumiem) sytuacji po fixingu . Po 16:20 , widząc ofertę sprzedaży bzwbk po 237zł , postanowiłem ją niezwłocznie przyjąć. Złożyłem zlecenie , które nie zostało z jakiś niewiadomych względów przyjęte... ? Od 16:20 na bzwbk nie było żadnych transakcji! Pana przewodniczącego , prezesa , właściciela i oczywiście wszystich innych, prosiłbym o wyjaśnienia tej sytuacji i o komentarz do tej sytuacji.
Big Lebowski / 2007-11-30 20:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. czasem bywaja przerozne oferty ktore nie maja zamiaru byc zrealizowane - sprzedazy jak i kupna.. Pozdr..
Renumious / 2007-11-30 20:35 / portfel / "GPW Kmiot"
Buli...ja obserwowałem notowania na dogrywce i tam miała miejsce sytuacja nast.
Ktoś dał duze zlecenie sprzedazy po 235 PLN. Cześć zlecen K weszło po tej cenie, ty po prostu dałes zlecenie za późno. Ten kto chciał sprzedać po 235 sprzedał, ale czesc tych co chciała się załapać na nagłą promocję obeszła się smakiem, min. Ty...
Renumious / 2007-11-30 20:40 / portfel / "GPW Kmiot"
Na przyszłość jak chcesz miec pewnośc ze zlecenie Ci wejdzie warto skorzystać z PKC...w tym przypadku na pewno kupiłbyś za 235 PLN, oczywiście trzeba mieć rękę na pulsie gdyz duże zlecenia na S i K w ostatniej chwili bywaja anulowane...
Renumious / 2007-11-30 20:42 / portfel / "GPW Kmiot"
oczywiscie PKC złozone przed 16.20
Big Lebowski / 2007-11-30 20:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Analitycy przewiduja wzrost wigu20 w przyszlym tygodniu hm.. mysle ze sie nie myla ..
Renumious / 2007-11-30 20:25 / portfel / "GPW Kmiot"
Anale mają swoje chwile zawsze w trakcie fazy zasadniczej hossy i bessy. W trakcie takiej zawieruchy jaka miała miejsce w ciągu ost. 3 miesiecy notorycznie nie trafiali z prognozami :)
ślicznooka / 2007-11-30 20:22 / Uznany gracz giełdowy
W zasadzie nie widzę powodów, by tak miało nie być, choć oczywiście spadków również nie można wykluczyć. (chyba zawód zmienię, na analityka,,,).
Big Lebowski / 2007-11-30 20:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Malgosiu Ty juz jestes analityczka... ;-))
ślicznooka / 2007-11-30 20:32 / Uznany gracz giełdowy
W zasadzie to racja:-) zdaje się, że tam minimalny wymagany próg omylności to 50%... tyle to mam :-))
Sancho Panches / 2007-11-30 19:57 / Bywalec forum
a jankesi to leca w gore w stylu Dedala czy Ikara?
Bigu pewnie powie ze Dedala:)
oby sie nie odmlodzil:))
pozdr
Big Lebowski / 2007-11-30 20:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. wiele osob wypatruje obecnie korekty zeby wkroczyc do akcji ;-)) a ta jak na zlosc nie chce nadejsc.. Pozdr..
Sancho Panches / 2007-11-30 19:58 / Bywalec forum
oczywiscie Dedal a nie Big z tym odmlodzeniem:) choc kto wie??
Sancho Panches / 2007-11-30 19:55 / Bywalec forum
widze ze jak mnie nie ma przed monitorem to jest dobrze:)
w takim razie ide dalej malowac, składac meble, i sprzatac:)
pozdr dla Biga i Kacikowiczow
kow@l / 2007-11-30 19:26 / Bywalec forum
Witaj Dude,
mam prośbę o dwa słowa komentarza do dogrywki na Wig20!? Kursy baków przy b.dużym obrocie w dogrywce poleciały kilka procent!
Z góry dzięki i pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-30 19:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj dzisiejsza sesja jest nietypowa gdyz ostani dzien miesiaca - tak wiec cuda w takie dni sie zdarzaja.. Pozdr..
anonim_03 / 2007-11-30 20:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ciśnie się na palce: "zaniżanie przed odpałem"
ślicznooka / 2007-11-30 20:09 / Uznany gracz giełdowy
jakie zaniżanie? przecież sesja była wzrostowa:-)
anonim_03 / 2007-11-30 20:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
chodzi o dużego Wiga. na koniec troche się uwalił (dla zmylenia publiczności)
ślicznooka / 2007-11-30 20:20 / Uznany gracz giełdowy
raczej dla utwierdzenia publiczności, że to zawyżanie przed dopałem...:-)
anonim_03 / 2007-11-30 19:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak mi się zebrało na wspominki ...
pamiętacie zwałke w lutym ? wtedy oficjalnym powodem było to, że Alan G. przwidział że w IIIQ USA wejdzie w recesję. Tak czy inaczej, ta recesja w IIIQ to był pewniak ... teraz już wiemy, że był dynamiczny wzrost, ale cały czas "jutro będzie recesja".
mendes / 2007-11-30 19:32 / Bywalec forum
Anonimie-kiedyś trafi z trafnością analizy.Dopóki źródło kredytów nie wyschnie nie będzie recesji w USA.To słowa jednego z analityków amerykańskich.I jest w tym wiele racji.pozdr....
jotzet / 2007-11-30 18:37
Witam serdecznie,
Dude, mam prośbę. Czy mógłbyś w wolnej chwili skomentować dzisiejsze zachowanie kursu Synthos'a (Dwory). Kurs cały dzień leciał w dół (widać było, że ktoś wywalał), a przecież spółka ma solidne podstawy. Czy jest to powiązane z dzisiejszymi komunikatami ze spółki, czy to ktoś pilnuje kursu, a może to "zaniżanie przed odpałem";-) . Ciekawostką też jest, że akurat dziś została podniesiona rekomendacja Raiffeisena do "kupuj". Wprawdzie domyślam się, że często takie rekomendacje są sygnałem do wyjścia:-), ale tak jakoś tym razem nie mam pewności co o tym myśleć.
pietroo / 2007-11-30 17:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam,
dopiero wróciłem dzisiaj do domku i oczom nie wierzę, piękna sesja dzisiaj była :-)
ucieszył mnie szczególnie Midas, którego kupiłem kilka dni temu :-))
życzę wszystkim udanego weekendu
pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-30 16:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Osobiscie rekomendowal bym kupowanie na dluzszy termin akcji ktore obecnie sa wstrzymywane wzrosty - zaliczam do nich lcc i armature - sa z pewnoscia inne takze..
warren buffet / 2007-11-30 23:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zgadzam sie co do LCC
Kai nielogo / 193.17.14.* / 2007-11-30 18:30
Dodalbym 14Zach do tej listy
barabaszek / 2007-11-30 17:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Bigu...a na krótszy okres jakieś rekomendacje?...Strefa jednak posunęła sie do przodu ...zostawiłem tak jak wszystkie które kupiłem na dołkach jak się któraś nie posunie do końca przyszłego tygodnia ...zamknę pozycję.Pozdrawiam
kloszard / 2007-11-30 16:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
bbic...
bohdan77 / 2007-11-30 17:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dokładnie, cały czas jak tylko coś chce sie wybic dostaje strzała...
cierpliwosci, cierpliwosci
Jarg / 2007-11-30 16:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No nie... znowu jakiś londyński ćwok przyblokował aprecjację kursu LCC. Trzeba przyznać, że to znakomity psycholog... bo chociaż wiem o co biega... to jestem już nieźle poirytowany... :-)
kloszard / 2007-11-30 16:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Jarg.. ..mowiles...kupuj tylko solidne spolki...moga tez solidnie irytowac :-)))
Jarg / 2007-11-30 16:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czas na powrót taty do domu... piątek łykendu początek... :) Apap
zońka19 / 2007-11-30 16:25 / Tysiącznik na forum
Panowie a co tam w Armaturze słychac ?
jakos nie chce rosnąć
barabaszek / 2007-11-30 16:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich dzień dobry....pakiecik zakupowy na cersenit 680k szok.Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-30 15:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Amerykanskie instytucje finansowe zamierzaja zamrozic stopy procentowe dla kredytow w sektorze nieruchomosci - dla budujacych domy bedzie gwarancja niskiego oprocentowania - na najblizsze lata - wsparte przyszla obnizka stop przez FED - moze to byc niezlym paliwem pod swiateczne wzrosty na Dow..
bohdan77 / 2007-11-30 20:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak nic tylko kupowac nieruchomości w usa, złotówka sie umacnia, dolar tanieje i jeszcze oprocentowanie hipotek zamrożone... pare mcy hossy u nas i chyba tak zrobie ;)
eh floryda, plaza, drinki z parasolkami... :)))))))
Jarg / 2007-11-30 16:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W pełni zgadzam się...
Taka dygresja: rząd PO-PSL zamierza odblokować wielkie prywatyzacje... i ja im wierzę. W końcu trzon PO to liberałowie. Już w przyszłym roku zaczną trafiać na parkiet kolosy... więc mimo dużego napływu gotówki od bogacącego się społeczeństwa i zagranicy... kapitał będzie stopniowo rozpraszany i coraz rzadziej zdarzać będą się jazdy po 200-300%. Warto więc już teraz skupić się na wyborze naprawdę solidnych i perspektywicznych papierów... może to truizm, ale tak jakoś postanowiłem przypomnieć... :-))
Big Lebowski / 2007-11-30 16:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jarg - od kiedy pojawilem sie na forum pisze wlasnie o tym samym - solidne firmy ... ;-))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy