Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Jarg / 2007-11-28 08:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich
pietroo / 2007-11-28 09:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie :-))))))
Big Lebowski / 2007-11-28 06:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim .. udanych transakcji zycze..
h16v / 2007-11-28 08:23 / Bywalec forum
A Chiny kolejny dzień na spadku. I kto mi teraz powie, że oni sa zależni od USA? ;)
Ale tak poważnie mówiąc to jest tam sytuacja bardzo niewesoła. Masz może jakieś przeczucie kiedy skończy się lot w dół?
Jarg / 2007-11-28 08:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No właśnie dlatego spadają, bo są zależni...
Kilka przyczyn: obawy, że spowolnienie w stanach odbije się na chińskim eksporcie do USA... zapowiedzi władz, że naprawdę zrobią wszystko, aby schłodzić chińską gospodarkę... urealnienie kursu juana...
h16v / 2007-11-28 09:02 / Bywalec forum
OK zatem to rozumiem.
Ale rozumiem też że to spdanie Chińskich gigantów mimo wszystko też w któryms momencie się zatrzyma? Słyszalem wiele oponii potwierdzających mimo wszystko ogromny rozped tamtej gospodarki. Prawdę mówiąc głoszące nawet takie stwierdzenia, że będzie to wkrótce pierwsza gospodarka świata. Nie wiem czy to herezej co teraz pisze ale przecież wszystko jest możliwe.
Jarg / 2007-11-28 10:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Z Chinami jest ciekawa sprawa... istotnie rozpędzonego kolosa trudno jest zatrzymać... Inna historia to trudności w ocenie faktycznej wielkości chińskiej gospodarki. Słyszałem, że wkrótde ukaże się niezależny raport, który "odchudza" oficjalnie podawany rozmiar i potencjał gospodarki Chin. Abstrachując od tego... widzimy tylko "wierzchołek góry lodowej"... Szanghaj, Pekin, Kanton... a cała prowincja chińska tkwi jeszcze przynajmniej w epoce rewolucji kulturalnej Mao... a miejscami nawet w średniowieczu. Tak więc, upłynie jeszcze wiele wody w Jangcy zanim Chiny prześcigną USA...

Pozdrawiam
kloszard / 2007-11-28 10:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Powitania wszystkim, Jarg..tak z chinami to trudna sprawa...dla mnie glowny problem to brak transparentnosci gospodarki....wiele panstwowych odgornych decyzji politycznych w gospodarce....mnie najbardziej martwi ingerencje w srodowisko naturalne, ktore powoduje nieodwracalne zniszczenia... konfucjusz stworzyl idealne spoleczenstwo do wykonywania nawet najbardziej bezsensownych czynnosci...ale oczywiscie potencjal ogromny...
Jarg / 2007-11-28 10:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj... właśnie dlatego powstaje ten raport... ochrona środowiska, prawa człowieka - temat rzeka... ale największe niebezpieczeńtwo tkwi w fakcie, że jest to ciągle państwo totalitarne... i stanowi niestety przykład dla innych potencjalnych satrapów, że można stworzyć dobrze prosperującą gospodarkę przy całkowitym braku demokracji... myślę, że Putin już dawno to zauważył...
kloszard / 2007-11-28 11:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hmm...mysle ze w dlugim terminie jednak sie nie da stworzyc dobrze prosperujacej gospodarki....wystarczy spadek cen ropy i rosja lezy.....nikt tez nie wie co sie stanie z chinami w przypadku zawirowan...ale pamiec ludzka jest krotka :)
broker / 2007-11-28 06:55 / Szejk
Witaj Big widzę że wcześnie dzień zaczynasz ;))
pozdrawiam i też zielonego życzę
Zadżumiony nietoperz / 88.191.29.* / 2007-11-27 22:43
tak sobie poczytałem wasze forum wstecz całkiem merytorycznie i miło.Jednak zauważyłem,parę dzionków wstecz,że was też nawiedzają p o pi e rd ółki zakłócające spokój.
Cóż c f e l i nie sieją a ci co tu szumią to pewnie przygłupy z onetu.
anonim_03 / 2007-11-27 22:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
moja teoria jest taka, że dzień-dwa przed odwrotem pojawia się wysyp "nielogo" często sfrustrowanych i agresywnych. Traktuję to jako dobry znak że rynek się wyprzedał ;-)
Zadżumiony nietoperz / 84.42.228.* / 2007-11-27 22:51
Ja jestem miły nielogo,a największym c f e l e m tutaj był zalogowany.Jakiś marabo czy równie głupi nick.Loguje się,a i tak jest śmieciem.Ja się nie loguje a pozdrawiam.
ślicznooka / 2007-11-27 22:50 / Uznany gracz giełdowy
napisałam to pierwsza, nie odgapiaj:-))
anonim_03 / 2007-11-27 22:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dzień przed odbiciem rozsądni skąd indziej ludzie zaczynają panikować ;-))
_wookash_ / 2007-11-27 23:11 / Bywalec forum
ufff... obyś się nie mylił.. z duszą na ramieniu dobierałem v ostatnich dniach i czuję się v 63 % przygotovany na odvrót od spadkóv :}

pzdr:)
ślicznooka / 2007-11-27 23:02 / Uznany gracz giełdowy
wiesz, bo moja kolejna teoria jest taka, że nawet rozsądni mają swoją psychiczną granicę wytrzymałości na spadki. Poniżej jej progu sprzedają.
anonim_03 / 2007-11-27 23:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
i to wtedy jest odbicie ... i nowa fala hossy.
... ale ktoregoś razu nie będzie :-|
ślicznooka / 2007-11-27 23:09 / Uznany gracz giełdowy
owszem, wtedy kiedy Ty sprzedasz....
barabaszek / 2007-11-27 23:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór Ślicznooka ...jak myślisz potoczy się ten wózek wreszcie do przodu (LCC)...jutro walczę ostro z Twoją niedawną rekomendacją i może znalazłem rodzynka choć niby czas nie na nią....ale kto wie zobaczymy.Pozdrowienia jak zwykle
ślicznooka / 2007-11-27 23:22 / Uznany gracz giełdowy
Pozdrówka,
Lcc sobie poradzi, spójrz co pisał Jarg i Risky, poza tym zniecierpliwienie na tym papierze osiąga punkt krytyczny:-) A ja dziś zakosztowałam czegoś z Twojego pakietu słodyczy:-))
Jarg / 2007-11-27 23:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Potwierdzam... będzie z LCC pożytek... A swoją drogą... jak za kilka lat... kiedy spółka osiągnie juz wartość rynkową GTC... :) dalej ludziska będą pamiętać ten numer z lewarem? Hmm... myślę, że tak :-))

Pozdrówka i dobranoc :)
ślicznooka / 2007-11-27 23:33 / Uznany gracz giełdowy
jestem pewna, że przejdzie on do historii GPW.
Dobranoc Jarg.
barabaszek / 2007-11-27 23:26 / portfel / Tysiącznik na forum
I jak było?Opowiadaj szybciutko :-)
ślicznooka / 2007-11-27 23:28 / Uznany gracz giełdowy
na początku ładnie, k11,8 s12,8, a potem znow k12,1 i została mi w ręku przylepiona:-))
barabaszek / 2007-11-27 23:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Jutro odbijesz sobie jak nic :).Dobranoc...PS Na wejściu na plus jakiegoś zeta
risky-rainmaker / 2007-11-27 22:20 / Ostatni Optymista
Dobry wieczór...Wrocław...z głową do góry wita...my gramy fair...
anonim_03 / 2007-11-27 22:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
sorry risky, ale to wycieranie sobie gęby szczytnymi hasłami "uczciwości", "gramy fair", "nowi nie powinni się odzywać" dla ugrania czegoś-tam to najgorsza cecha Pisu.
risky-rainmaker / 2007-11-27 22:27 / Ostatni Optymista
Anonimku...wytłumacz...nie rozumie...ja mówię...że tu jest inaczej...że na ostatnim forum polityczno gospodarczym uznaliśmy..że należy zadbać...o dobry kontakt z Berlinem...rozmawiać..z Czechami o autostradzie..do Pragi...i olać...resztę..to oni na tym stracą...uwierz mi....my jesteśmy spokojni..wpuszczamy się ładnie w korku...dziś jechałem 4 razy dłużej...śnieg...nie wiem czy nas czeka bycie Bayenem...ale..
Big Lebowski / 2007-11-27 22:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
juz pisalem wczoraj - Wroclaw da sobie rade bez expo , nie ma tego zlego coby...
risky-rainmaker / 2007-11-27 22:22 / Ostatni Optymista
No i z moim Ziomalem...Jargiem..czekamy na to by kolejna perełka..z naszego miasta...po MCI szybowała pod niebiosy...LCC
risky-rainmaker / 2007-11-27 22:22 / Ostatni Optymista
No i z moim Ziomalem...Jargiem..czekamy na to by kolejna perełka..z naszego miasta...po MCI szybowała pod niebiosy...LCC
Jarg / 2007-11-27 22:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A propos LCC. Czy może ktoś z szanownych pisarzy i czytelników kącika jest z G. Śląska i orientuje się, co to za działkę kupiła spółka córka LCC w Katowicach przy ul. Ceglanej (dzisiejsze info)... czy jest blisko centrum i co tam obecnie stoi?
warren buffet / 2007-11-27 23:34 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oo ceglana.... to przy hotelu GKS Katowice.... to jest praktycznie w centrum. Bardzo dobra lokalizacja
kloszard / 2007-11-27 22:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
potwierdzam...dobra lokalizacja biurowa....
_wookash_ / 2007-11-27 22:49 / Bywalec forum
dobry vieczór vszystkim:)

działkę łatvo zlokalizovac tutaj: http://maps.google.com/ poland - katovice - ceglana
vygląda atrakcyjnie:]
kow@l / 2007-11-27 22:44 / Bywalec forum
Witam,
ceglana to b.dobre miejsce w Katowicach, do centrum nie daleko,blisko A4 (pare metrów). Nie wiem dokładnie która to działka ale to raczej miejsce na powierzchnie biurową niż mieszkalną.
Renumious / 2007-11-28 09:38 / portfel / "GPW Kmiot"
tak jak pisaliśmy jakiś czas wcześniej, Katowice to w tej chwili atrakcyjny kąsek dla inwestycji budowlanych...Tym bardziej cieszy info o nabyciu przez LCC działki własnie tam...
Jarg / 2007-11-27 21:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Insiderzy kupują, "Londyn" kupuje... kupił więc i Karkosik... A co kupił? Ano kupił akcje DGA... miłośnicy mocnych giełdowych wrażeń... łączcie się... jutro :-)
ślicznooka / 2007-11-27 22:05 / Uznany gracz giełdowy
hmmm Karkosik miał wchodzić po 40% "zwale" na rynku... czyżby to już ten moment?:)
kuzynx / 2007-11-27 22:16 / Tysiącznik na forum
nie patrz na Karkosika tylko sluchaj BIG`a , on ma wieksza glowe do GPW niz wszystkie anale (polskie) razem wziete
ślicznooka / 2007-11-27 22:29 / Uznany gracz giełdowy
ja się słucham tylko Guru-Mistrza-Karkosa-Karkosika-Krokusika, nie widać?:-))
Jarg / 2007-11-27 21:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór

20 000 wpisów później...
A miało go nie być... długo... może już wcale...
I petycje otwarte do Gospodarza pisałem...
A i słownie Gospodarza przekonywałem...

Gratki Dude... naprawdę udało Ci się... naprawdę...
kloszard / 2007-11-27 22:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Jarg... wielkie dzieki ze przekonales Biga...tez kupie absoluta niech.... sie mrozi jakby co :)
Big Lebowski / 2007-11-27 22:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg.. dzieki.. co fakt to fakt - przekonywales i przekonales :) obecnie mamy wlasne miejsce gdzie mozemy cos na skrobac -to tak jak knajpa - Jesiony.. ;-)) i co najwazniejsze jest zawsze stolik dla stalych bywalcow ..;-))
Big Lebowski / 2007-11-27 21:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak Renomius slusznie zauwazyl wracamy do konkretow- cieszy mnie ze w USA nie ma szalenczego wzrostu typu shorty - odkupuja akcje, tylko spokojne bez wiary ksztaltowanie sie trendu, daje to podstawy do optymistycznego spojrzenia na przyszlosc, odwazni zaczna robic zakupy juz jutro - mniej odwazni w nastepnych dniach tzn. taki scenariusz obstawiam..
superman / 2007-11-27 21:39 / Tysiącznik na forum
pozdrawiam gospodarza i cale forum:)
marboru / 2007-11-27 21:36 / portfel / "Bankier giełdowy"
wpisów u Biga przybywa....już jest ponad 20100....
Bigu życzę Ci wpisów co najmniej na poziomie 6-cio cyfrowym........do czego swoją osobą obiecuję również się przyczynię.

pozdro Dude
Big Lebowski / 2007-11-27 21:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrawiam Marboru..
kazelot / 2007-11-27 21:26 / Tysiącznik na forum
20.03 czyli przed ośmioma miesiącami poczyniłem nieśmiało wpis w tym portfelu,był to zarazem pierwszy nieBigowy komentarz.Nigdy nie przypuszczałbym,ze po ośmiu miechach będzie tych wpisów aż tyle.
I co ważne to atmosfera,jaka tu panuje.
Ja osobiście nauczyłem sie tu wiele.
Dziekuję Bigowi zwanemu Dude,Jargowi jargowiczowi i......................wszystkim.
Jeff jesteś spoko koleś.
Big Lebowski / 2007-11-27 21:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Andrzej .. dzieki .. fakt minelo troche czasu..;-))
Renumious / 2007-11-27 21:39 / portfel / "GPW Kmiot"
Mam nadzieję że od jutra "koniec z lizaniem się po f...." i kacik wróci na swój tor-standard ;)
Oczywiscie gratuluje jubileuszu, a przy okazji życze wszystkim tej barwy strzałek na GPW, która dzisiaj strzałki indeksów za oceanem pokryła...

Pzdr
wrota wyobrażni / 2007-11-27 21:02 / portfel / Poznań na +
Witam gospodarza i pozostałych forumowiczów Dzisiaj jak moje akcje spadały -4% pytałem czy tylko na tyle je stać Dobrze jest was poczytać i być spokojnym o przyszłośc nie rószył mnie dzisiejszy dzień ani przez chwile zresztą skończyłem dzień na zero i powiem wam że moich akcji zbyt szybko nie sprzedam jestem krótko na giełdzie ale nie ukrywam że wciągneło mnie .Chcę wam podziękować za szczerość i prawde bez was dzisiaj byłbym mega zdenerwowany a zwami śmiałem się z tego co dzisiaj się działo .Bigu i pozosała załogo nie macie pojęcia jaką odwalacie robote .Czasami zdarzy mi się napisać coś takiego że miałbym ochotę zapaść się pod ziemie ale uczę się i myślę że takich wpisów będzie coraz mniej;) Chcę żebyście czuli dume z tego co robicie bo powinniście ją czuć każdego dnia. Acha to nie wazelinka nie oczekuje tajnych rad sam dobieram sobie portfel na podstawie własnych przemyśleń czasami pytam was tylko o rade ale nie kopiuje;) Pozdrawiam
wrota wyobrażni / 2007-11-27 21:15 / portfel / Poznań na +
No i gratuluje 20000 postów Bigowi szacunek
Big Lebowski / 2007-11-27 21:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dzieki- to sa nasze wpisy wspolne.. Pozdr..
Martinezzz / 2007-11-27 21:02
mam pytanie do posiadaczy abg. co to za wymiana na koniec dnia ? ktos wyprzedaje?
doji / 2007-11-27 21:09 / portfel / Bywalec forum
Ach...odsprzedał się mały pakiecik:-)
barabaszek / 2007-11-27 21:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Ślicznooka DT robiła ;-)))
kloszard / 2007-11-27 20:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Big ..dzieki za floydow :)
...mam to na winylu...ostatnio znowu zaczalem zbierac....winyl ma dla mnie to cos...:)
Big Lebowski / 2007-11-27 21:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zgadzam sie calkowicie... :)
barabaszek / 2007-11-27 21:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kloszardzie a się chciałem dzisiaj założyć ,że Stany się zamkną na zielono :-)...Yes - Owner Of A Lonely Heart ...ponoć najlepsze nagranie studyjne wypuszczone na vinylu...muszę przyznać ,że to super wypas z przytupem
kloszard / 2007-11-27 21:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
miales szanse :-))
tego akurat nie mam....pamietam teledysk....efekty specjalne z orlem, wezem...1983 rok...
barabaszek / 2007-11-27 21:34 / portfel / Tysiącznik na forum
wszystko przez tą moja suczkę (West Terrier) ..przylezie toto spojrzy w oczy ..stanie na łapkach i weź ją na spacer nie zabierz ...a już posta pisałem..a później obiad basen i dopiero wróciłem...upiekło Ci się tym razem ale co ma .....
kloszard / 2007-11-27 21:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wiesz..tez uwielbiam psy wiec sie nie dziwie :)..wlasnie ..co ma ..do nastepnego razu :)
kloszard / 2007-11-27 21:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
gratulacje za tyle wpisow...naprawde fajna sprawa :)
Big Lebowski / 2007-11-27 21:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kloszard - bez Malgosi , Kazelota , Jarga Ciebie itd.. nie bylo by tego kacika i tej atmosfery przepowiadano ze ten kacik umrze smiercia naturalna - rzeczywistosc jest inna , ciesze sie ze mozemy tu wymieniac sie infami oraz porozmawiac..
kloszard / 2007-11-27 21:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
ja tez sie ciesze..wszystkim wielkie dzieki :-)))
Zadżumiony nietopeż / 89.150.202.* / 2007-11-27 20:57
Widzę,że macie tu jubileusz."Dwadziescia tysięcy wpisów niezależnej ekipy"-J.Werne(r)
Zadżumiony nietoperz / 64.5.53.* / 2007-11-27 20:40
Panie Big,czy naprawdę obstawia pan w najbliższych dniach wzrosty?
Big Lebowski / 2007-11-27 20:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
obstawiam w najblizszych dniach wzrosty..
barabaszek / 2007-11-27 20:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wieczorkiem Biga i forumowiczów...nastroje widzę znakomite...scenariusz jak zapowiedział Big więc jutro jazda bez trzymanki...ale ludzi nowych w ostatnich dniach do Gospodarza zagląda...wiadomo jak się ma klasę to i ludzie chętnie odwiedzają...ostatnio Jarg napisał coś o bankierze i wszedłem poczytać o LCC ale po kilku postach na głównym odpuściłem sobie...dramat ,wyzwiska,niewybredne słownictwo...szok i zero tolerancji.Gratulacje dla Biga za 20000 posta bo jest za co :-)
Zadżumiony nietopeż / 64.5.53.* / 2007-11-27 20:48
Bardzo dziękuję za odpowiedź.To najlepsze forum w tym internecie.
Big Lebowski / 2007-11-27 20:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hehe.. tylko dlatego ze sa tu optymisci ?
Zadzumiony nietopeż / 64.5.53.* / 2007-11-27 20:53
Nie dlatego,że jest tu pan Big Lebowski i paru innych fajnych gosci.
Big Lebowski / 2007-11-27 20:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dziekuje - my wszyscy tworzymy to forum i my takze staramy sie tu o mila atmosfere .. zagladaj czesciej - nieopierzony ptaku... ;-))
mactac / 91.94.151.* / 2007-11-27 21:48
2007-11-27 20:57:42 | *.*.*.* | Big Lebowski [ Portfel ] [ "Uznany Gracz Giełdowy" ]
dziekuje - my wszyscy tworzymy to forum i my takze staramy sie tu o mila
atmosfere .. zagladaj czesciej - nieopierzony ptaku... ;-))
skomentuj zgłoś nadużycie

Komentarz: Od jakiegoś czasu czytuję wypowiedzi na tym forum, i dlatego ,że sporo umoczyłem zaczynam się uczyć ( najlepiej na własnych błędach). Faktycznie patrząc z pozycji " zielonego" jest to forum o najwyższym poziomie .Co do Pana Big Lebowskiego
to dziękuję po prostu , że jest i , że pisze. I że uczy takich jak ja i daje nadzieję pozdro dla
wszystkich z forum
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy