Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
anonim_03 / 2007-11-24 17:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich

Jak wszyscy wedzą nie mam żadnych wtyk ...

Polska jest w szale kredytowych poczynając od kredytów hipotecznych na samochodowych i konsumpcyjnych kończąc. Getin i OpenFinance są w centrum bardzo agresywnego marketingu kredytów (przynajmniej tak to wygląda z zewnątrz) szczerze mówią gdy nasz lokalny sub-prime kryzys się zacznie obstawiam że zacznie się właśnie w okolicach Getinu.

PS. Jakiś czas temu pisałem o tym na forum głównym w dyskusji z aszulskim57 ;-))
Jarg / 2007-11-24 17:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oj anonimie, anonimie...

Może i nie masz wtyk, ale na pewno masz niewielkie pojęcie o warunkach udzielania kredytów w Polsce i stopniu okredytowania naszego społeczeństwa w ogóle.
Kilka słow komentarza skreślę jeszcze wieczorem... ponieważ komputer teściowej to... hmm... straszny muł... dziw, że jeszcze działa... :-))) Pozdrawiam
Renumious / 2007-11-24 19:33 / portfel / "GPW Kmiot"
i ja się dorzuce z "ojaniem". Ale anonim napisał ze wtyk nie ma i ze tak to widzi z zewnątrz to się nie ma czego czepiać ;)
Ja napiszę tylko ze marketing jedno, a procedury bankowe drugie...to na razie dwa bieguny. Przynajmniej jesli idzie o hipoteczne kredyty. Na dzien dzisiejszy historie które rozgrywaja się w stanach to w odniesieniu do naszego rynku science-fiction...
pzdr
Jarg / 2007-11-24 16:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
MARBORU!

Bardziej bystrzy czytelnicy tego forum zauważyli zapewne, że mam pewne "chody" w kręgu firm Leszka. C... i zapewniam: NIC nie słyszałem o jakichś szczególnych kłopotach jego holdingu finansowego. Sytuacja jest oceniana jako po prostu adekwatna do aktualnych warunków sektora finansowego w Polsce... ani gorzej, ani lepiej...
Twoje wypowiedzi przypominają mi styl insynuacji Antoniego Macierewicza, a przez to są mało wiarygodne... i tyle.
Nie mam aktualnie akcji ani Getinu ani NB, ale jeśli coś będę wiedział na ten temat... to delikatnie zasugeruję na forum w czym może być problem...

Jarg
kloszard / 2007-11-24 17:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hm...moge tylko dodac, ze kilku pracownikow noble banku dokonywalo zakupow obecnie ...wiadomosc z pierwszej reki...to oczywiscie moze nic nie znaczyc, ale ....hm...pracownicy zazwyczaj wiedza co nieco....
...tez nie posiadam aktualnie ani NB ani G......
barabaszek / 2007-11-24 16:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Ci mniej bystrzy dlatego pytają tych bardziej bystrych :-).Pozdrawiam (nie bądź okrutny....kto pyta nie błądzi...)
nowicjusz1982 / 2007-11-24 16:04 / Dzieciak *€* forum
wiem ze sa osoby ktore nie odpisza na forum ogulnym dlatego i tu wkleje
jesli ktos moze cos doradzic co robic jak odzyskac pieniadze i czy jest szansa na pozwanie tej agentki lub tow. gerlig prosze o wpisy w moim portfelu rowniez jesli sa pytanka

OPINIA
odradzam wspolpracy z tow.ubez.Gerling Polska pracuja tam niezetelni agenci
wprowadazaja oni w blad potrafia nawet wyslac zlecenie wykupu polisy na inne konto od
wskazanego w umowie puzniej twierdzac ze to klient jest winien. takze nadal czekam na
pieniadze ktore wyladowaly dziwnym przypadkiem na koncie znajomej osoby pani agentki
....
jakis czas temu piszac o kiepdkiej wspolpracy z ta wlasnie pania z tow. GERLING
niektorzy krytykowali i nasmiewali sie ciekawy jestem co onie mysla o tej sytuacji ??

czy to normalne tego rodzaju "pomylki-przypadki " ??
Sancho Panches / 2007-11-24 16:30 / Bywalec forum
jak bylem jeszcze studentem mialem ubezpieczenie w euro26
tak sie sklada ze korzystalem z tego ubezpieczenia w czasie gdy bylo obslugiwane przez gerling a akze pozniej za czasow signal iduna........
w mojej ocenie gerling wypadl duzo lepiej..... lepsze odszkodowanie i mniejsza laska za usluge.......... generalnie na plus
mysle ze twoja sytuacja wymaga pomocy odgornej z centrali gerlinga.... napisalbym pismo do jakiegos prezesa zeby zaiteresowal sie sprawa, wszystko ze szczegolami...... pisanie do tej pani czy jej kolezanki:)) jest strata czasu....... uderzaj z grubej rury gdzies wysoko:)))
Sancho Panches / 2007-11-24 16:31 / Bywalec forum
oczywiscie witam wszystkich
nowicjusz1982 / 2007-11-24 16:06 / Dzieciak *€* forum
dodam ze temat jest glebszy i mam sporo tego typu sytuacji z ta osoba reprezetujaca tow. GERLING POLSKA
Bigu mam nadzieje ze nie masz za zle ze i tu to wrzucam
pozdrawiam
mendes / 2007-11-24 16:25 / Bywalec forum
Witam.Ja korzystałem z pomocy Komisji Nadzoru Finansowego.Pilotują sprawy skarg i zażaleń.
Jest to bezpłatne.dok@knf.gov.pl
nowicjusz1982 / 2007-11-24 17:00 / Dzieciak *€* forum
dzieki pismo poszlo do siedzi bby gerlinga w piatek opisalem cala wspolprace z ta kobieta poczekam ale mam jeszcze knf i tvn 24 na myslli
pietroo / 2007-11-24 15:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
weekend za pasem, więc jak najbardziej na miejscu będzie maly trening stalego elementu sobotnich powrotów do domu

życze powodzenia na "najwyższym" poziomie !


http://relax.tlt.ru/%7Epricol/flash/mera.swf
Big Lebowski / 2007-11-24 14:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dla wszystkich ktorzy nie wiedza czy ja to ja ;-) chcialbym pokazac nagranie z czasow gdy propagowalem zdrowe drinki tzn . do wodki i lodu dodawalem swieze mleczko oraz propagowalem ziola lecznicze i rozweselajace... ;-)) http://www.youtube.com/watch?v=tZn9Oje88KA&feature=related zaznaczam ze sweterek goralski nadal posiadam..
barabaszek / 2007-11-24 14:50 / portfel / Tysiącznik na forum
I wszystko jasne :-)...oki żona goni do porządków ...Bigu pamietaj o mnie proszę ...dziś goście w domku ale w nocy zaglądnę zobaczyć komentarz.Pozdrawiam
kazelot / 2007-11-24 14:50 / Tysiącznik na forum
Haha.To i coś o mnie...
http://www.youtube.com/watch?v=XhI0OVs_zj0
marboru / 2007-11-24 14:14 / portfel / "Bankier giełdowy"
witam wszystkich.
odnośnie mojej krótkiej informacji, którą przekazałem odnośnie spółek Pana Leszka Cz, a przede wszystkim dwóch jego Banków.
mam pewne informacje o których publicznie nie mogę się wypowiadać w szczegółach - przepraszam ale nic więcej na ten temat nie napiszę.
dla niedowiarków proponuje śledzić najbliższe dni - podejrzewam, że będzie głośno.
informacje jakie się pojawią w mediach myślę mogą mieć negatywny wydźwięk dla innych Banków - co mnie martwi.

gdybym miał kasę bądź rachunek w Getinie - miał bym zwyczajnie stracha.
to tyle w tym temacie.)
barabaszek / 2007-11-24 14:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Bardzo to niepokojące co napisałeś...myślisz,że może sie to przełożyć również na LCC oraz na nastroje na giełdzie czy tylko raczej na spółki należące do Pana Leszka?Pozdrawiam
marboru / 2007-11-24 14:23 / portfel / "Bankier giełdowy"
myślę, że spółki Pana Leszka niedługo zaskoczą negatywnie posiadaczy akcji.
a cała sytuacja jeśli ujrzy światło dzienne (a myślę, że tak) będzie mogła mieć zły wydźwięk na zachowanie kursów akcji wszystkich Banków niestety.
pożyjemy - zobaczymy.
barabaszek / 2007-11-24 14:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Myślę,że jeżeli Twoje informacje są prawdziwe to dałeś powód do zmartwienia wielu zacnym forumowiczom tutaj...sporo z Nas ma duże pakiety akcji LCC...dobrze byłoby abyś racji nie miał ;-)
marboru / 2007-11-24 14:30 / portfel / "Bankier giełdowy"
sprawa dotyczy przede wszystkim Getin i Noble - nie mam pojęcia jak zachowają się kursy akcji LCC (też kiedyś miałem) - jeśli miałbym coś ze stajni L. Cz. skrócił bym pozycje dopóki jest sza o pewnych sprawach.......

pozdrawiam.
barabaszek / 2007-11-24 14:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Bigu jak myślisz co mogłoby tak wstrząsnąć imperium Pana Leszka?...przecież to znakomity fachowiec i biznesmen.
marboru / 2007-11-24 14:35 / portfel / "Bankier giełdowy"
taka jest obecna opinia rynku na temat tego Pana. Wiedz, że wielu postrzeganych za dobrych fachowców i biznesmenów popełnia błędy, za które trzeba słono płacić.
Opinia o Panu L. Cz. - dla posiadaczy LCC to chyba niezbyt dobra jest - w szczególności dla tych, którzy kupowali akcje na debiucie i zostali z papierem.
kloszard / 2007-11-24 15:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hmm..pamietaj Marboru ze ta sa powazne rzeczy, o ktorych piszesz....
Sancho Panches / 2007-11-24 16:37 / Bywalec forum
fakt, trzeba uwazac, nawet jak sie pisze w dobrej wierze.......
konsekwencje mimo anonimowosci zawsze moga byc.......
barabaszek / 2007-11-24 13:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Wczoraj już mocno byłem zmęczony i przejechałem niewiele spółek...doszedłem do Interferii (Tomok nie chcę się pastwić nad Tobą bo lubię Cię ...ale teraz to nawet ona tak źle nie wygląda po tej korekcie:-) i jednego kandydata dla planów Biga znalazłem...ale jeszcze w niedzielę postudiuję...określę grupę i zobaczę czy uda mi sie trafić tego rodzynka
barabaszek / 2007-11-24 13:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień Dobry Bigu i forumowiczom.
Big Lebowski / 2007-11-24 13:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich.. system pozostaje na pozycji S 3590... ;-))
barabaszek / 2007-11-24 13:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Wpadł prawda kazelocie ;-)...zapomniał nicka nasz Big zmienić
Jarg / 2007-11-24 13:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj...
Taka mała refleksja... choć wiem, że nie lubisz tematów politycznych na wątku...
Jednak w drodze wyjątku... z przyjemnością wysłuchałem dzisiaj w całości 1,5 godzinnego wystapienia nowego premiera co nie zdarzyło mi się od dawna (piątkowego 3,5 godzinnego expose już nie zdzierzyłem :-)) I pomyślałem... nareszcie od baaardzo dawna normalny facet na tym stanowisku, nie ekskomuch, bez suflera za plecami, z realistycznym podejściem do rzeczywistości... po prostu swój chłop.
Jak ten gość nie wykrzywił się przez tyle lat politykowania... to naprawdę zadziwiające, ale jest jeszcze wielu takich w Platformie, SLD i nawet dwóch w PISie...
Jest tym bardziej widoczne, jak Kaczor się wyalienował... ta nowomowa... niczym z czasów PZPR... Jednak polityk musi mieć rodzinę, dzieci... przebywać wśród ludzi, znajomych... choć patrząc na niektorych w PIS chyba nawet to czasem nie wystarczy...

Pozdrawiam
kazelot / 2007-11-24 13:36 / Tysiącznik na forum
Dobrze prawisz,akurat w tej kwestii mam takie samo zdanie.Oby tylko pozostał dalej normalnym gościem.
I pan Waldek jakby już inny."Panie Waldku,pan się nie boi"
barabaszek / 2007-11-24 13:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Waldek ma twarz pokerzysty...nigdy nie wiadomo co mu akurat chodzi po głowie hehe
Big Lebowski / 2007-11-24 13:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zgadzam sie calkowicie w tej kwesti.. najbardziej mnie cieszy ze kampania buraczana zostala oddelegowana na nalezne miejsce tzn. pole.. ;-))
kazelot / 2007-11-24 13:40 / Tysiącznik na forum
Ale daliśmy.Prawie równo.I jeszcze jedno:A inna frakcja niech się skoncentruje na modlitwie...
barabaszek / 2007-11-24 13:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Teraz Nasz premier musi mieć za doradców ludzi z charakterem,ustawionych,przedsiębiorczych z wizją i przede wszystkim uczciwych...jeżeli Rząd nie sieje w społeczeństwie myślenia ,ze to tylko banda krętaczy i złodziei to łatwiej jest zaakceptować zmiany i reformy nawet te najtrudniejsze.
Jarg / 2007-11-24 12:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Kapitana i kącikową Załogę

Aż dwa dni bez notowań... jak to przetrwać? :-))

Pietro, 90% walorów jest chyba dość tania... przeszła tzw. niezależny split inwestorski :-)
3 miesiące temu FAM był po 14 teraz jest po 7... itd, itp...
Pozdrawiam
barabaszek / 2007-11-24 13:28 / portfel / Tysiącznik na forum
No właśnie i jeszcze pogoda nie zachęcająca do spacerów...ech słoneczko by wyszło za chmurek i poświeciło troszkę od razu lżej by się człowiekowi zrobiło na duszy
ślicznooka / 2007-11-24 12:40 / Uznany gracz giełdowy
Do g115,
Nie wiem jak będzie z ABG, jednak patrzę sobie na wykres o tu http://stooq.pl/q/?s=abg&d=20071123
i widzę, że spółka ma gdzie rosnąć, obecnie jest na najniższych poziomach, czyli nie ma kto tam realizować kilkusetprocentowych zysków;
następnie patrzę na akcjonariat, Deutsche Bank, Prokom, zarząd... jest ok.
Raporty, bardzo przyzwoite, wzrost zysków rok do roku, czyli firma wciąż się rozwija.

Czy warto brać na longa, musisz sam sobie odpowiedzieć na to pytanie:-)
Pozdrowienia.

I zarazem zmykam na kilka dni, pilnujcie giełdy Chłopaki:-))
bohdan77 / 2007-11-24 12:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no to na GPW będziemy mieć spadki..... ;)
ślicznooka / 2007-11-24 12:50 / Uznany gracz giełdowy
Bohdan, brońcie:-)))
wrota wyobrażni / 2007-11-24 12:07 / portfel / Poznań na +
witam wszystkich i pozdrawiam Mam pytanie jakie przewidywania co do przyszłego tygodnia nadal czeka nas chuśtawka nastrojów czy przyszły tydzień będzie spokojniejszy.Trochę spokoju by się przydało
kazelot / 2007-11-24 12:06 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich.
Dzisiaj kursy ani drgną.Mocny ten nasz rynek.
bohdan77 / 2007-11-24 12:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
he he, wreszcie dobre info :)
pietroo / 2007-11-24 12:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i nic nie stracimy :-))
pietroo / 2007-11-24 12:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witajcie
wczoraj ładnie się zamknęły Stany, więc może i my w poniedziałek będziemy mieć dobrą sesję
pozdrawiam i życzę udanego weekendu
kloszard / 2007-11-24 12:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
powitania wszystkim...w poniedzialek pewnie otwarcie wyzej a pozniej znowu czekamy na usa...spokoju raczej nie przewiduje niestety w przyszlym tygodniu...ale jest jeszcze szansa na wzrosty ...wczoraj wpadl mi comarch na wykresie...zdziwilem sie ze taki tani....hmm..
spokojnego weekendu dla wszystkich.
polecam film animowany o pszczolach-bee movie..swietny !....
pietroo / 2007-11-24 12:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
Swarzędz jest teraz chyba tani, nie poleciłbyś go?
kloszard / 2007-11-24 13:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hejka..wiesz spekulacyjnie kilka walorow jest dobrych obecnie ktore mocno spadly...( dla mnie np:fam) ktore sa solidniejsze niz swarzedz..hm...myslalem ze bedzie dobry na longa ale po wynikach 3kw czekam co najmniej do wynikow za 1kw2008(pisalem o tym wczesniej... )..moze jeszcze podskoczyc w okolice 70gr...
pietroo / 2007-11-24 15:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A co myślisz o Midasie? Zastanawiam się nad nim.
kloszard / 2007-11-24 15:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hm....dalem sobie spokoj z nfi karkosika...choc ten moze troche odreagowac..przynajmniiej czyms sie zajmuje....kolo 20% tak mysle...
pietroo / 2007-11-24 15:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki za podpowiedzi :-))
kloszard / 2007-11-24 16:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
powodzenia :)
pietroo / 2007-11-24 12:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
bardzo chciałbym :-))
Big Lebowski / 2007-11-23 23:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim..
Jarg / 2007-11-23 23:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Słodkich snów Gospodarzu...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy