Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
kazelot / 2007-11-23 23:36 / Tysiącznik na forum
Dobranoc Dude Gabrik :-) i cała ekipa
Big Lebowski / 2007-11-23 23:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Walter.. Dobranoc..
warren buffet / 2007-11-23 23:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Polish Energy Partners Spółka Akcyjna (Spółka) informuje, że w dniu 23 listopada 2007 roku Spółka otrzymała zawiadomienie, zgodnie w którym Pioneer Pekao Investment Management S.A. (Pioneer) działając w imieniu:

- Pioneer Akcji Polskich FIO;
- Pioneer Dochodu MIX20 FIO;
- Pioneer Wzrostu i Dochodu MIX40 FIO;
- Pioneer Wzrostu MIX60 FIO;
- Pioneer Średnich Spółek Rynku Polskiego FIO;
- Pioneer Stabilnego Wzrostu FIO;
- Specjalistycznego Funduszu Inwestycyjnego Otwartego Telekomunikacji Polskiej;

poinformował o zbyciu przez w/w fundusze akcji Spółki w wyniku czego w/w fundusze posiadają łącznie, wg. stanu na dzień 21 listopada 2007 roku, 1.863.909 akcji Spółki uprawniających do 1.863.909 głosów na walnym zgromadzeniu, co stanowi 9,99% ogólnej liczby akcji Spółki oraz 9,99% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.

Przed wspomnianą wyżej transakcją w/w fundusze posiadały łącznie 1.905.509 akcji Spółki uprawniających do 1.905.509 głosów na walnym zgromadzeniu, co stanowiło 10,21% ogólnej liczby akcji Spółki oraz 10,21% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.

kom espi amp/

a jak to skomentujecie ? nie tylko duda
rachfalek / 2007-11-23 23:35
Jestem niedoswiadczonym inwestorem ale wydaje sie mi ze podcza nawalnicy z umazaniem jednostek jaka sie ostatnio odbyla , fundusze musze sprzedawac akcje .Przeciez ani z pepa ani z dudy pionier nie wyszedl tylko zmniejszyl zaangazowanie.
Jarg / 2007-11-23 23:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Takie zmnieszenie zaangażowania musisz jednak traktować z domysłem, że chodzi jednak o niemal całkowite lub calkowite wyjście. Fundusze siedzą niemal w każdej społce, ale nie przekraczają 5% progu... to umożliwia im obrót akcjami bez ostentacyjnego zwracania uwagi.. często widać to w "tajemniczych" transakcjach pakietowych. Pioneer mógł sprzedać inne papiery, jeśli potrzebował gotówki i nie musial tego ogłaszać "wszem i wobec"... Tak więc tu sprawa jest poważniesza... pozdrawiam.
warren buffet / 2007-11-24 00:10 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dokladnie.

ps. kumaty gość z Ciebie, widać ze przeżyłeś na giełdzie portierów :)
Jarg / 2007-11-24 00:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzięki Warrenie... ale jak to teraz przeczytałem... stylistyka...ech... 1,2 promila... robi swoje :) A może już 2 promile? Pozdrawiam :-)
Jarg / 2007-11-23 22:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pioneer wychodzi z Dudy. Niezłe interesy robią chłopaki w tym roku... wcześniej Toora, teraz Duda... czyżby nie wierzyli już w otwarcie rynku rosyjskiego?
A może zatrudnili jako doradcę b. minister Fotygę? :-))
A może czyszczą portfel pod umorzenia jednostek? Co myślisz Dude?
kloszard / 2007-11-23 23:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
pioneer dla mnie osobiscie jest antywskaznikiem....nie wchodze tam gdzie jest pioneer..ekipa jest w tym kraju najwczesniej i niczego sie nie uczy....
Big Lebowski / 2007-11-23 23:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mysle ze to fachowcy i wiedza co robia.. Toora hm.. podobna firma takze wloska w tym samy stylu robial przekrety najwieksze banki braly w tym udzial firma nazywala sie Parmalat - akcjonariusze dostali po grzbiecie, dlatego uwazam ze Pionier wie co robi, cos jest nie tak z Duda - nie mylic z dude..;-)) hehe..
rachfalek / 2007-11-23 23:20
Bigu pionier nie tylko z dudy wyszedl.dzis przekazal informacje ze zmniejszyl rowniez zaangazowanie w pepie.Jezeli mozesz skomentuj to wyjscie pioniera z pepa.Pozdrowienia.
Big Lebowski / 2007-11-23 23:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
oczywiscie Pozdrawiam..
Big Lebowski / 2007-11-23 23:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pionier to wlasciwie fundusz amerykanski - wiec moga miec jakies inne przeliczenia , interesy dolarowe.. w PEPie akurat funduszy nie brakuje inne wchodza..
barabaszek / 2007-11-23 23:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wieczorową porą! Wiem ,że wszyscy mają do Ciebie tysiące pytań i ciężko wszystkim odpowiedzieć może jednak uda mi się namówić Ciebie abyś spoglądnął na te spółki i jednym zdaniem ocenił w którą na pewno byś nie inwestował z własnego doświadczenia jeżeli mogę prosić...później sobie sam dojdę w ramach nauki dlaczego :-)
Big Lebowski / 2007-11-23 23:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku - jutro na spokojnie odniose sie na temat tych spolek . daje slowo.. Pozdr..
barabaszek / 2007-11-23 23:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Dziękuję bardzo jak zwykle,decyzję o ich zakupie podjąłem sam 2 dni temu (dały już radość ,bez Energopolu ale wydaje mi się ,że jest przyszłościowy)...jeżeli Twoja ocena będzie krytyczna o którejś z nich będę dochodził i kopał głębiej dlaczego.Pozdrawiam.PS. Zakup WDM wydaje mi się strzałem w dziesiątkę...bardzo mnie wzrost tego waloru ucieszył :-)
Sancho Panches / 2007-11-23 22:56 / Bywalec forum
ja nie dude ale moze to dobry moment na realizacje zyskow??
nie mam nic do rosjan ale u nich w polityce to jak z mafia.........
nigdy nie wiesz czy nie zmienia zdania..............
choc kto wie...... do odwaznych swiat nalezy...... nie kazdy kto krecil lody z mafia zginal:))
Sancho Panches / 2007-11-23 22:56 / Bywalec forum
pzcywiscie mialo byc "zyskow"
Sancho Panches / 2007-11-23 23:29 / Bywalec forum
pisze tu zeby nie zaburzac powyzej pionierskiej rozmowy:))
dobranoc wszystkim
kloszard / 2007-11-23 22:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Big...nie wiem...czy jestes jeszcze...wiesz...zabawne jest...wiekszosc insidersow u nas i w usa kupuje....indeksy generuja sygnaly sprzedazy...recesja....to zawsze zabawne jak kazdy zyje w swoim swiecie...
Sancho Panches / 2007-11-23 22:51 / Bywalec forum
i o to chodzi w tej zabawie:)
Big Lebowski / 2007-11-23 22:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jestem , jestem trafilem na zabawna historie na forum glownym powazny facet wydawalo by sie wysunol hipoteze ze ja pisze jeszcze pod nickiem Gabrika.. ;-))
kloszard / 2007-11-23 23:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
przyznaj sie i po sprawie...nie bedzie tematu :--)))))))))))
kloszard / 2007-11-23 23:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tak.......jesli mam byc szczery to tez Cie podejrzewam o warrena :-)))))
warren buffet / 2007-11-23 23:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
łolaboga :)
Big Lebowski / 2007-11-23 23:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
masz na mysli tego z USA ?... ;-))
kloszard / 2007-11-23 23:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dokladnie :-)
barabaszek / 2007-11-23 23:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Wystarczy spojrzeć w operacje na portfelu Biga aby wiedzieć ,że to ten sam :-)...mało tego szykuje sie do zakupów po wsadzie gotówki do portfela (jak dobrze spojrzałem)...w przyszłym tygodniu będzie wiadomo o której spółce Bi mówił,że czeka aby ją nabyć...czeka mnie pracowity tydzień aby odkryć tego rodzynka he he
Sancho Panches / 2007-11-23 22:58 / Bywalec forum
nie udawaj ze tak nie jest :)))))))
a tak serio, nie przypuszalem ze nawet zagladasz na forum glowne:)
Big Lebowski / 2007-11-23 23:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie bede ukrywal ze nie czytam , czytam tak jak oni czytaja u mnie..
Sancho Panches / 2007-11-23 23:13 / Bywalec forum
nie latwe masz zadanie, nie zazdroszcze, serio.........
oby tylko tych pozytywnych wpisow bylo wiecej niz neg...........
zawsze sie znajdzie ktos kto bedzie psy wieszal...............
ja nie wiem czy majac nawet duza wiedze chcialbym miec dopisek "uznanego" a co dopiero miec najczesciej odwiedzany portfel na money.........:)))
fajnie ze jestes ale w chwilach slabosci nie podszywaj sie pod garbika:))) choc on tez uznany:))) kurcze za dobry jestes....... musisz znow stworzyc jakis nowy login.........
ale nie pisz za madrze bo znow zrobia cie uznanym:)))
TOMOK / 2007-11-23 23:10 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ale można być i Tu i Tu ?
wiem, że można :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-23 23:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tomaszku, Tomaszku - ile browarkow bylo dzisiaj ?.. ;-)) Pozdr..
TOMOK / 2007-11-23 23:20 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
5 x 0,5
i na deser 0,33 / czarna godzina / :-)
A poważnie...Tu i Tam jest moje miesce zresztą zawsze tak było i nie ukrywałem tego
I wiem, że to niem znaczenia gdzie ale jak :-)
Pozdrawiam ciepo
5424 / 2007-11-23 22:19 / Fan Linuxa Ubu
dziś w USa jest taka krótka sesja??????///
kloszard / 2007-11-23 22:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wiesz..maja w usa takie ogromne indyki...nafaszerowane hormonami..trzeba miec czas zeby to zjesc :)))))
no i te zakupy....5 ulica...same przeceny ....wszystko za bezcen....wiec musza miec czas zeby wszystko wykupic :)
Big Lebowski / 2007-11-23 22:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja dzisiaj w USA - mozna powiedziec ze swiateczna ..
Sancho Panches / 2007-11-23 22:41 / Bywalec forum
dzisiaj szkoda czasu zawracac sobie glowy jankesami
krotko i swiatecznie.........
bez znaczenia na przyszlosc..... ani up ani down
Sancho Panches / 2007-11-23 22:50 / Bywalec forum
a poza tym nie podoba mi sie usd/jpn........
jakos wczroraj i dzisiaj ponizej kreski........
czasem wole na to popatrzec niz na indeksy
kloszard / 2007-11-23 23:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tak...ostatnio coraz mniej wierze w grudzien....
g115 / 2007-11-23 21:22 / portfel
Witam.
A ja mam w zasadzie pytanie do ślicznookiej. Nie ukrywam, że za
Twoją rekomendacją zakupiłem ABG. Dzisiaj ABG skoczyło przyzwoicie, może po rekomendacji Beskidzkiego DM. Pytanie moje więc dokąd Twoim zdaniem zmierza ABG? Czy cena docelowa wyznaczona przez Baskidzki DM to cena, w pobliżu której warto sprzedać, czy też jest to Twoim zdaniem papier, który warto potrzymać na dłużej - nawet kilka lat? Wszelkie sugestie dotyczące mile widziane.
Pozdrawiam
marboru / 2007-11-23 20:05 / portfel / "Bankier giełdowy"
witaj Bigu.
właśnie poczytałem projekty uchwał walnego Centrostalu.......ciekawe jak w poniedziałek się zachowa papier? Co myślisz?

jeśli mogę coś komuś doradzić w Twoim kąciku to: trzymajcie się z daleka w najbliższym czasie z daleka od spółek Pana Leszka Czarneckiego - w szczególności od Getinu i Noble.
serhio / 2007-11-23 20:57 / Bywalec forum
Witam,

mam w portfelu Noble wlasnie. Z jakich powodow cos niedobrego mialoby sie dziac z Getinem i Noble, moglbys rozwinac?

Pozdrawiam
kloszard / 2007-11-23 20:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Marboru..witaj...hm....gdybys cos jeszcze napisal na ten temat ....bylloby super...
pzdr
Big Lebowski / 2007-11-23 20:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru.. trudno powiedziec jak zachowa sie kurs csg.. jezeli bedzie dobrze na gpw - powinno byc dobrze z csg.. Pozdr..
marboru / 2007-11-23 20:18 / portfel / "Bankier giełdowy"
to daleka dwa razy mi się napisało - sorry.)
Jarg / 2007-11-23 20:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To może powinniśmy się trzymać z dala od wszelkich banków?

Pozdrawiam
Jarg / 2007-11-23 21:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak najlepiej... chlapnąć coś bez sensownego uzasadnienia i zostawić... niech teraz dumają...

Dzięki stary
Marins / 2007-11-23 21:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Jarg...Co myslisz o Jupiterku?
Jarg / 2007-11-23 21:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, przyznam szczerze, że dzisiejszy komunikat o wychodzeniu Mośka z Jupitera przyjałem z ulgą. Ten gościu to... zero zdolności do kompromisu, obrażanie się o byle co, niedotrzymywanie porozumień - wypisz wymaluj były premier :)
Słowem ten komunikat to zdecydowany pozytyw. Trochę gorzej wyglądają inne sprawy... Koczyk ma jakiś irracjonalny strach przed inwestowaniem aktywów... ponad rok temu zapowiadał 10 projektów inwestycyjnych do 2008 r. Ile zraelizował?... 2?...3? Zobacz na strategię inwestycyjną BBIC. I to był drugi obok Mośka powód mojego wyjści z Jupitera.
I jeszcze jedno... Jupek ciągle ma spory pakiet Energopolu, który makabrycznie poleciał, nie bedzie więc już mozliwe takie księgowe zrobienie zysku jak w I półtoczu (wpisali 80 zł za akcje EPL)... będzie to nieładnie wygladać w kolumnach porównawczych przyszłorocznych raportów... niby to tylko księgowy zysk... ale jednak źle wygląda.
Jeżeli poprawią strategię inwestycyjną i nie będą już wiązać się z takimi "partnerami" finansowymi jak Mosiek, wtedy przyszłość będzie OK. W każdym razie ja cały czas Jupka bacznie obserwuję. Pozdrawiam
Jarg / 2007-11-23 19:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór

Zawsze z przyjemnością czytam projekty uchwał FONa.
Odnoszę wrażenie, że jedyną działalnością tej spółki giełdowej jest procedowanie i uchwalanie coraz to nowych splitów i emisji ku uciesze "inwestorów" o dużej skłonności do ryzyka... Najnowszy projekt uwzglęnia już potencjalnych akcjonariuszy liczonych jako całość populacji ziemskiej do roku 2020...

Nawet nie wiem, w jakiej branży FON prowadzi działalność. Nigdy tego nie sprawdzałem :)

Miłego wieczoru
TOMOK / 2007-11-23 19:16 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Serdecznie witam Biga i ekipkę
Taką to oto mialem przygodę dziś:
rankiem postanowiłem kupić ELKOP / odgapiłem chyba...warren :-)/
ale żeby go kupić wystawiłem na sprzedaż OCTAVIE
ale że uparłem się ją oddać powyżej ceny zakupu to nie sprzedałem i ELKOP z - 1 % odjechal chyba na +18 %
To jak się doczekałem i sprzedałem OCTAVIE 0,01 zł powyżej ceny zakupu :-)
To się zapakowałem w MIDASA...chyba dość drogo :-(
Żądny emocji to wszystko poczyniłem :-)
Aha i prośba może ktoś odpowie mi na pytanie :
w ile piątków na gpw był wzrost, w ile spadek a w ile
zostało bez zmian ?
Kolega mnie pyta:-) Będę wdzięczny
Pozdrawiam ciepło
Big Lebowski / 2007-11-23 20:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku.. Pozdr..
TOMOK / 2007-11-23 20:44 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Big...masakra co?
Powiedz szczerze wiesz, że nie obraże się :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-23 20:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tomaszku.. najwazniejsze zeby piwko bylo schlodzone - gdyz to tygryski najbardziej lubia.. Pozdr..
TOMOK / 2007-11-23 21:10 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Ale dzisiaj zachwywałem się tak jakby giełda ostatni dzień była tak się czułem
Ucieka mi coś myślałem sobie i czytałem wpisy jak to ludziom rośnie
A mi nie za bardzo ale...
schłodzone jest :-) i jest w "obrocie" :-)
Pozdrawiam
wrota wyobrażni / 2007-11-23 19:05 / portfel / Poznań na +
Witam ciebie Bigu oraz wszystkich pozostałych .Mam pytanie o co chodzi kupiłem dzisiaj sporo Drozapolu wiem że sporo stracił ale zadziwia mnie polityka podawania infa że 20-11-2007 Ofe Bankowy sprzedaje akcje Drozapolu a 23-11-2007 17:00 kolejne info że skupują akcję Drozapolu .Narazie akcje trzymam ale czy takie info nalerzy odbierać pozytywnie zignorować czy przyjąć za dobrą .Za odpowiedz dziękuje i pozdrawiam wszystkich mam nadzieje że wszyscy będą w spokoju i z dużym uśmiechem spędzą weekend
wrota wyobrażni / 2007-11-23 20:29 / portfel / Poznań na +
Spółka nie warta komentarza rozumiem dam sobię jakoś rade nie przejmujcie się udanego wekendu życzę i pozdrawiam. Zastanawia mnie jeszcze to że cena zjeżdzała tego waloru tak samo jak TORRY tyle że torra jest bankrutem a oni nie chyba że czegoś nie wiem
Big Lebowski / 2007-11-23 20:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. nie odbieraj tak tego .. z komentarzami trafiam do kazdego i Ty nie bedziesz pominiety .. Drozapol dobra firma z tym ze ma okres turbulencji natomiast infa o kupnie lub sprzedazy tego waloru przez fundusze - uwazam za az takiego znaczenia nie maja .. Pozdr..
wrota wyobrażni / 2007-11-24 11:27 / portfel / Poznań na +
Dzięki i pozdrawiam no i przepraszam troszeczkę się zestresowałem że mocno się w niego zaangażowałem zobaczymy co będzie dalej .Zresztą podziwiam ciebie że masz taką cierpliwość i chęć pomagania innym.
TOMOK / 2007-11-23 20:40 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
no dobra Big to teraz moja kolej na komentarz :-)
ale nieraz jak coś napiszę i potem czytam to masakra i zasadniczo nie wymaga komentarza :-)))
Pozdrawiam
wrota wyobrażni / 2007-11-24 11:30 / portfel / Poznań na +
Tak zwany wypadek przy pracy;) zdarza się nie tylko tobie
rachfalek / 2007-11-23 18:49
Witam wszystkich , a szczegolnie goraco gospodarza.Bigu co sadzisz o dzisiejszym zachowaniu sie ferrum
Big Lebowski / 2007-11-23 19:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. ferrum dzisiaj bylo wejscie pda - dlatego kurs ostanio byl tak dolowany , ale kurs zachowal sie dobrze - zakladam stopniowe polepszanie sie kursu..Pozdr..
5424 / 2007-11-23 20:12 / Fan Linuxa Ubu
trzymać ten papier
marssell / 2007-11-23 18:46 / Bywalec forum
torfarm ???? co sadzicie o tej spółce?????????
jacquesmayol / 2007-11-23 18:00 / portfel / "How deep can you go?"
Witam wszystkich.
Mam pytanie Big, jak sadzisz jaki wplyw bedzie mialo na Polske przyjecie wspolnej waluty Euro? wtedy sie chyba nie bedzie oplacalo miec pieniedzy w gotowce? ludzie w grecji i hiszpani wcale nie sa tacy szczesliwi z wymiany waluty, dla nich zycie stalo sie drozsze a zarobki za tym nie podazyly w takim stopniu, owszem z zewnatrz to moze wyglada lepiej bo naplywa kapital, nieruchomosci szalalay ale to glownie zza granicy, czy moze sie myle? nie mowie ze mam 100% racji.
Inna sprawa to gdzies czytalem ze podwyzka stop przez RPP w przyszlym tygodniu jest przesadzona, jak myslisz moze to wplynac na gielde?

a na koniec cos naprawde tworczego i warte obejrzenia :))
http://tnij.org/azxc

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-23 19:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj... przyjecie nowej waluty uderzy w przecietnego obywatela - tzn. spoleczenstwo zubozeje.. przyjecie euro uderzylo we wszystkie nacje niemcy np. ceny liczone w markach przeszly na ceny w euro a zarobki zmniejszyly sie o polowe - taka sama procedura bedzie w polsce.. Pozdr..
jacquesmayol / 2007-11-23 20:18 / portfel / "How deep can you go?"
nie do konca odpowiedziales na pytanie, jesli to nie problem:), to prosilbym zebys powiedzial w jaki sposob najlepiej zabezpieczyc swoj kapital na okres wymiany waluty? ulokowac wczesniej pieniadze w ziemie, nieruchomosc, zloto, czy po prostu trzymac w gotowce i niech sie przewalutuje po sztywnym przeliczniku? a moze akcje na gieldzie?

jeszcze raz pozdrawiam wszystkich.
Big Lebowski / 2007-11-23 20:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
z tym zabazpieczeniem to roznie bywa - cena zlota moze spasc, nieruchomosci takze moga spasc , antyki trudno sprzedac itd. zlotego srodka nie ma kazdy musi sam znalezc zloty srodek..
h16v / 2007-11-23 17:44 / Bywalec forum
Powiem Wam, ze mam straszną ochote zainwestować na naszej giełdzie. Myślę że te spółki potrzebują wsparcia szczególnie teraz. Ale się boję jak cholera. Błędne koło.
Bardzo mi się podoba spółka Techmex również z racji dziedziny, którą się w życiu zajmuję. Poza tym ma niezły trend ogólny. Teraz jest w mocnym dołku po całej tej zadymie więc może jednak podejmę decyzję...
A spólka LCC ma dość mały wskaźnik C/Z - co o tym sądzicie??
Jarg / 2007-11-23 17:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W tym wypadku ten wskaźnik jest mniej ważny. Firma jest dopiero budowana, dopiero rozpoczyna się jej ekspansja... i pod to trzeba kupować (jesli się chce). Przypomnę, ze jeszcze na pocz. 2006 r. wkaźnik C/Z Getinu wynosił ok 100.
h16v / 2007-11-23 17:54 / Bywalec forum
To co może podejmiemy jakąś wspólną inicjatywe i wejdziemy w ta spółkę?? Mam na mysli LCC. Ja się zgłaszam na ochotnika.
kloszard / 2007-11-23 18:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj h16v..dobrze trafiles...tu wszyscy oprocz gospodarza sa zapakowani w lcc....i na razie specjalnie nie zarobieni he he, ale kto wie co przyniesie przyszlosc ... :)
h16v / 2007-11-23 18:20 / Bywalec forum
Dobra - to w najbliższym czasię wchodzę z Wami :))) Czas pokarze rzecz jasna tą przyszłość. Trochę martwi jednak to, że spólka według BIG'a tak mocno jest zależna od Londynu bo tamte rynki są znow zależne od USA. A jakoś tak mam przeczucie, że maluchy powinny obrać własną drogę.
kloszard / 2007-11-23 18:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hm..moze powinnny ale bez jankesow nigdzie nie pojedziemy....a kazdego akcjonariusza lcc przyjmujemy z radoscia :)
choc moze warto przestrzec ze to inwestycja raczej dlugoterminowa.....
Big Lebowski / 2007-11-23 17:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiejsza sesja pod nieobecnosc gield amerykanskich - gdyz dzisiaj nie mozna napisac ze USA jest obecne - sesja na Dow jest naprawde swiateczna i wykorzystaly to wszystkie gieldy europejskie z GPW - wlacznie ,rynek pokazuje ze u inwestorow wystepuje glod zyskow hm .. cos mi to przypomina..cieszmy sie tym co daje nam rynek gdyz jutro czy pojutrze moze byc inaczej.. bardzo silne euro dla europejskich exporterow bedzie naprawde odczuwalne w 2008 r i 2009 r - ten rok jest jeszcze poblazliwy dla exporterow..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy