Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Renumious / 2007-11-23 10:15 / portfel / "GPW Kmiot"
jeja, ale wczoraj to brzydkich słów coniemiara było w postach o których wole niepamiętać. To jedyne miejsce (poza sporadycznymi wpisami na własnym portfelu) do którego zagladam i czasem cos nabazgrole i uważam je za wyjątkowe. Stąd pozwole sobie na drobną sugestię. Następnym razem jak jakiś bungee-frustrat-forumowicz wyżyga się w poscie na tym forum po prostu dajmy mu ignora, zero reakcji to najlepszy sposób.
Z byczymi pozdrowieniami...
kazelot / 2007-11-23 10:21 / Tysiącznik na forum
Toć chciałem go odseparować białą grubą kreską,ale jątrzył dalej.popieram Twoje sugestie,ignorując zabierasz takim pożywkę.Pozdrawiam
Renumious / 2007-11-23 10:27 / portfel / "GPW Kmiot"
hehe, a ja się zastanawiałem co tam w tych postach jest napisane i jak że tego nie widać nawet - głupio się przyznać - zaznaczałem twoje posty sprawdzając czy przypadkiem nie jest tam napisane coś białą czcionką...ech...wczorajsze wzrosty chyba mi w głowie pomieszały
kazelot / 2007-11-23 10:32 / Tysiącznik na forum
Wiesz z ta białą czcionką,to ciekawe taki atrament sympatyczny.Tylko na forum chyba się nie da.
Renumious / 2007-11-23 10:34 / portfel / "GPW Kmiot"
o tym właśnie pomyślałem :) ale rzeczywiście nie da się...chyba
Jarg / 2007-11-23 10:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich

W poniedziałek głosowanie i ostateczne rozstrzygnięcie, kto zorganizuje Expo w 2012 roku. Wrocław jest obok marokańskiego Tangeru i koreańskiego Yeosu najpoważniejszym kandydatem do jego organizacji. W tej trójce jednak nie jest faworytem. Nie udało się bowiem pozyskać głosów Francji i Hiszpanii, które popierają Tanger leżący w tradycyjnej strefie wpływów obu państw w Afryce Północnej (jest to przy okazji przyczynek do dyskusji o potrzebie głębszej integracji i solidarniści w obrębie UE). Nie wiadomo również, jak zareagują państwa latynoamerykańskie przy takim stanowisku Hiszpanii. W ciągu ostatniego tygodnia członkami organizacji zostało także niespodziewanie kilkanście małych państewek (zapewne na skutek lobbingu Koreańczyków) o czym pisałem już kilka dni temu. Szanse Wrocławia wzrastają jednak znacznie, jeśli do finalowej tury głosowania nie zakwalifikują się Marokańczycy.
Nie tylko dla Wrocławia, ale całej Polski ewentualne przyznanie organizacji Expo będzie wydarzeniem wielkiej rangi, większej niż organizacja Euro 2012. Jest to bowiem impreza wielomiesięczna, liczba odwiedzających będzie kilkakrotnie wieksza od liczby kibiców przyjeżdżających na mistrzostwa pilkarskie. Pomijając ekonomiczne aspekty, Polska przez wiele miesięcy będzie widoczna na mapie wydarzeń świata, a taka promocja jest nam cały czas bardzo potrzebna.
Z firm będących na GPW naturalnymi beneficentami Expo wydają się być firmy wrocławskie z sektora budowlanego i inwestycyjnego, a więc LCCorp i Budopol. Są jednak inne spółki, ktore sporo inwestują we Wrocławiu: Gant, Echo,Octawa i inne.
Zapewne można liczyć dzisiaj i w poniedziałek na ruchy spekulacyjne na tych papierach.
Wrocławski magistrat powściągliwie ocenia szanse naszego miasta. Jednak tym razem, w odróżnieniu od sytuacji sprzed czterech lat możemy liczyć na silne wsparcie ze strony rządu, premiera i licznych autorytetów z L. Wałęsą na czele. W ciągu czterech lat prezydent Wrocławia i urzędnicy magistratu wykonali naprawdę wielką pracę w dziedzinie promocji naszego miasta. Oby się udało.

Pozdrawiam i życzę udanych decyzji inwestycyjnych. Trzymajcie kciuki za Wrocek :-)
kazelot / 2007-11-23 10:17 / Tysiącznik na forum
No stary ja trzymam za Wrocławiem zawsze to przecież stolica Polski zachodniej.
Krokodyl III / 2007-11-23 10:11
Witam wszystkich w salonie
Kasa na rachunek dopiero płynie, tylko pytanie, czy warto jeszcze wchodzić?
Ale jeśli te dwa, a myślę że 1,5 dnia to wszystko na co nas stać, to może lepiej poczekać na jakieś silniejsze sygnały kupna?
pzdr
Renumious / 2007-11-23 10:36 / portfel / "GPW Kmiot"
jeśli wczoraj nie wszedłeś to ja bym sugerował zaczekać do nast. tygodnia...
Krokodyl III / 2007-11-23 10:40
Tak się też przyczaję, bo zaczną realizować , w dodatku USA może dołożyć do pieca...
W każdym razie dzięki za odpowiedź...
ślicznooka / 2007-11-23 10:01 / Uznany gracz giełdowy
Bph mi nie działa:(( jakby nie mógł się zwiesić wczoraj, gdy hałwe sprzedawałam...
człowiek znikąd / 2007-11-23 10:34 / portfel / "Trillium"
Hałwa jest dobra, a najlepsza chyba turecka :-)
barabaszek / 2007-11-23 10:03 / portfel / Tysiącznik na forum
He he he mało co z krzesła nie spadłem ...na prawdę trzeba jakieś spotkanko zorganizować jak się to już wszystko uspokoi...obiecuję mało mówić na tematy giełdowe ;-)
ślicznooka / 2007-11-23 10:10 / Uznany gracz giełdowy
nie rób mi tego, a z kim mam o giełdzie porozmawiać... w domu jak tylko wypowiadam to słowo, to mąż mi zaczyna walizkę pakować:-))
barabaszek / 2007-11-23 10:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Miałem na myśli spotkanie które bardzo bym chciał aby kiedys doszło do skutku :-)).Ja na giełdzie na prawdę to znam się jeszcze bardzo bardzo nie wiele ale...już sie troszkę nauczyłem dzięki cierpliwości Biga i stałemu składowi tego forum za co jak zawsze bardzo Wam dziękuję...oczywiście błędów się nie ustrzegłem i wczoraj w euforii wzrostów zapomniałem się zgłosić na pda ferum...ale i tak na koncie grosze więc nie będę tego rozpamiętywał stało się...wiem jedno tak jak pisał kloszard czeka Nas jeszcze spadek,konsolidacja i mam nadzieję trwały trend wzrostowy i jestem z siebie dumny,że pomimo tego,że w szczytowym momencie korekty za straty mógłbym kupić średniej klasy samochód osobowy to nie poddałem się panice i w trakcie nie sprzedałem akcji no chyba ,że dla dt.Pozdrawiam wszystkich serdecznie
barabaszek / 2007-11-23 09:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Ślicznooka jak jesteś to pozdrawiam serdecznie...i przysiądź czasami ...wiesz na czym...popatrz na Hawe :-)
ślicznooka / 2007-11-23 09:42 / Uznany gracz giełdowy
aj... trzeba mi było wczoraj napisać:((
barabaszek / 2007-11-23 09:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Przecież pisałem ;-) W gorącej wodzie kompana jestes co ...;-)...to tak jak ja ...ale stan mojego portfela do wczoraj znacznie moje emocje ostudził i nauczył choć na chwilę cierpliwości hehe (wszystko przez Biga ;-))
genesis / 84.40.245.* / 2007-11-23 09:25
Ludzie, co wam się porobiło na tym forum... Chciwość i strach tak zmieniają ludzi...... to jest przykre... każdy odpowiada się siebie i swoje finanse.. a ewentualne bóle zachowywać powinien tylko dla siebie.... Fora jak giełda również odleszczają się z frustratów i niegodnych nazwy tzw. inwestora...
Pozdrawiam Gospodarza forum.
barabaszek / 2007-11-23 09:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Proszę genesis i innych takich podobnych ...nie zajmujcie miejsca na tym forum i dajcie spokój ludziom którzy akurat lubią ze sobą porozmawiać...jest tyle innych forów gdzie znajdziecie ludzi o podobnym myśleniu.Pozdrowienia
genesis / 84.40.245.* / 2007-11-23 09:43
Do barabaszka;

ja nikogo na forum nie obrażam. A na forum zaglądam bo mam takie prawo i cenię wypowiedzi niektórych osób. Forum nie jest jak rozumiem zamknięte a również wypowiedzi są dopuszczalne... Moja wypowiedź to refleksja nad ludzkimi emocjami...
Pzdr
barabaszek / 2007-11-23 09:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Już przeprosiłem :-).Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-23 09:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku.. Genesis - nie mial zlych intencji - nawiazal do wczorajszej przyglupiastej i zbednej dyskusji - oraz ma racje.. Pozdrawiam jeszcze raz Genesis..
barabaszek / 2007-11-23 09:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Och to bardzo przepraszam Genesis ...ale jeszcze nigdy to forum nie przeżywało takiego najazdu kolesi o małym rozumku...że też tak się im ciężko przyznać do błedu...nie rozumiem ...nie raz się ośmieszyłem na tym forum swoimi wypowiedziami a nikt się ze mnie nie śmiał...ale ja chciałem się czegoś nauczyć a nie z wyzwiskami od razu ...teraz jestem misiem ;-).Pozdrawiam Genesis
genesis / 84.40.245.* / 2007-11-23 09:53
pzdr dla Ciebie barabaszek. Mnie też ponoszą emocje.... pracuję nad tym od lat, he,he
Big Lebowski / 2007-11-23 09:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Ludzie jak to ludzie - slabi skrywaja sie za jednodniowym nickami i w ten sposob chca odreagowac wlasne porazki i slabosci.... zycie toczy sie dalej.. Pozdrawiam..
kow@l / 2007-11-23 09:39 / Bywalec forum
Witaj Bigu,
Powedz proszę, jak doświadczony inwestor żółtodziobowi. Czy wejście na 80% całej mojej kasy podczas takiej korekty to objaw utraty kontroli nad sobą(!) czy może już pewnego doświadczenia. Jestem dalej obstawiaczem kursu czy może już iNWESTOREM?
P.S. Jestem na giełdzie od marca 07
kazelot / 2007-11-23 09:30 / Tysiącznik na forum
Nie wiem o co Ci chodzi ludzie tutaj zachowują się kulturalnie.
Podkreślam ludzie.
wrota wyobrażni / 2007-11-23 09:00 / portfel / Poznań na +
Witam i pozdrawiam czas naprawić błędy wczorajszego dnia.Wszystim życzę powodu do dumy z portfela po zakończeniu sesji
Big Lebowski / 2007-11-23 09:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. badz ostrozny w naprawianiu .. sprzedales z zyskiem - tak wiec nie ma co naprawiac..
Big Lebowski / 2007-11-23 08:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
kloszard / 2007-11-23 08:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Big, dobrego dnia wszystkim zycze..
Big Lebowski / 2007-11-23 08:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj dobry Czlowieku..
barabaszek / 2007-11-23 09:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień dobry wszystkim.
TOMOK / 2007-11-23 09:21 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Dzień dobry :-)
Pozdrawiam
EMR100 / 2007-11-23 00:37 / portfel / Walczący z wilkami
Odnosnie chin, tak urosły 50 %, z z godnie zprzysłowiemjak wyzej wejdziesz to z wyzszej wysokosci spadniesz, i to prawda ,
ale wzrost pkb Chin to przede wszystkim eksport i to własnie Stany sa ich najwiekszym odbiorcą,wiec czy to nie jakis znak ??
Np. załamanie eksportu??
Big Lebowski / 2007-11-22 23:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jutro nowy dzien , nowy pieniadz .. Dobranoc wszystkim..
Big Lebowski / 2007-11-22 23:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Malgosiu nie pogratulowalem Twojego dt - teraz nadrabiam "Gratki " i milych snow..
ślicznooka / 2007-11-22 23:38 / Uznany gracz giełdowy
dzięki:-) choć po ostatnich stratach portfel ledwo to odczuł...
Big Lebowski / 2007-11-22 23:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zawsze to jednak cos ;-))
EMR100 / 2007-11-22 23:14 / portfel / Walczący z wilkami
Miłej ncy zycze,aa nipokoi mnie dlaczego chiny tak odjechały, poszukam jeszcze moze cos znajde co sie stało -4,41% nie dobrze
kloszard / 2007-11-22 23:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
sprawdz ile chiny urosly w ciagu ostatniego roku...
pozdrowienia
5424 / 2007-11-22 22:55 / Fan Linuxa Ubu
ja wczoraj kupiłem ferum i na dobry początek mam 8% w plecy.
samuray / 2007-11-22 23:02
kupuj wiecej co big kupuje to dobrze na tym wyjdziesz!!!
EMR100 / 2007-11-22 22:44 / portfel / Walczący z wilkami
am w porfelu msx, wytrzymałem nie sprzedałem , ale jak jutro jeszcze podskoczy to chce go wywalic, troche nie jestem pewny czy nie za wczesnie ,moze poczekac z tym papierem do przyszłego tygodnia. Chce tylko uciac straty,juz nie msle o zarobu nawet.
Mysle ze przy obecnym rynku wzrosty grudniowe nie beda trwały zbyt długo ,jaka jest Wasza opinia??
marssell / 2007-11-22 22:46 / Bywalec forum
trzymaj do natępnego tygodnia
ślicznooka / 2007-11-22 22:53 / Uznany gracz giełdowy
Skoro koniecznie chcesz znać opinię, to wg mojej wig20 powinien teraz wykonać ruch w górę o jakieś 300 pkt, wątpię by maluchy się z nim rozjechały, tym bardziej, że od paniki sprzedaży do paniki kupna na wyprzedanym rynku jest mniej niż od miłości do nienawiści.
Nastroje sprzyjają wzrostom, ale dużo zależy od braci indykożerców i skośnookich, więc nie ma nic pewnego.
ślicznooka / 2007-11-22 23:06 / Uznany gracz giełdowy
aaa, nie dodałam jeszcze, że z opiniami to jest tak, że każdy ma swoją.
marssell / 2007-11-22 23:12 / Bywalec forum
dyplomacja i nikła siła perswazji to chyba Twoja domena Co?? heheh


200000 zł PLN za spojżenie w Twoje oczy :-)))
ślicznooka / 2007-11-22 23:21 / Uznany gracz giełdowy
Kolego, pomyliłeś mnie z Demi Moore. Niby marzenia się spełniają, ale to nie ta bajka. Tu tylko krew, pot i łzy:-))
marssell / 2007-11-22 23:32 / Bywalec forum
łzy jak zimna rosa?????
ślicznooka / 2007-11-22 23:37 / Uznany gracz giełdowy
nie, jak zimne nóżki:-))
marssell / 2007-11-22 23:42 / Bywalec forum
jak zimne nóżki ?? :-))))))to chyba mało tych łez
marssell / 2007-11-22 23:49 / Bywalec forum
a zresztą mniejsza o łzy wystarszą te które są wylewane przez tych którzy mają powody


Dobranoc ślicznooka
marssell / 2007-11-22 23:16 / Bywalec forum
idę pospać trochę dobranoc
ślicznooka / 2007-11-22 23:07 / Uznany gracz giełdowy
acha, ale jak tak czytam różne, w tym swoje, to mało czyja się sprawdza:-)
że też nie potrafię się wypowiedzieć w jednym zdaniu....
TOMOK / 2007-11-22 22:43 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Dobrej nocki :-)
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy