Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2007-11-22 22:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mysle ze wszelkigo rodzaju frustratami nie ma co sobie glowy zawracac..
marssell / 2007-11-22 22:37 / Bywalec forum
bigu zgadzam się z Tobą w stu procętach Jeszcze nie dawno myślałem ze to forum jest jakimś tam mało wiele wyznacznikiem jeżeli chodzi inwestowanie w giełdę ale stwierdziłem że to forum jest jednak nie dla mnie Grajcie sobie jak chcecie nie chcę w to wnikać jednak myślałem ze stać was na więcej jeżeli chodzi o wolumen . Myślałem nawet że może kiedyś połączymy siły i zagramy wspólnie jednakże czytając was stwierdziłem ze raczej nie macie siły żeby pograć na giełdzie tak naprawdę ale mniejsza z tym
Big przepraszam za wtrącenie się tutaj na Twoim forum
Już mnie tutaj więcej nie będzie
a Wam wszystkim życzę dobrych wyników z inwestycji
anonim_03 / 2007-11-22 22:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ale poziom flustracji chyba warto znać ...
ślicznooka / 2007-11-22 22:36 / Uznany gracz giełdowy
tak, tak, statystykę trzeba znać. na razie cieniutko... ale czego się tu spodziewać, jak ktoś już się zdobędzie na odwagę, to zapomina co chciał przekazać... i wychodzi taki bełkot.
apeluję o konkrety:
ile procent
z jakiej wysokości kredytu
co powiedziała żona
anonim_03 / 2007-11-22 22:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
akcje muszą przejść od tych którzy interesują się kursem do tych których interesują spółki ;-)
ślicznooka / 2007-11-22 22:44 / Uznany gracz giełdowy
dżizes, Gall, moich nie dostaniesz:-)
5424 / 2007-11-22 22:29 / Fan Linuxa Ubu
też tak sądzę jak wdacie się w pyskówki to koleś założy kilka ników i zdezorganizuje forum.
mała parówa / 2007-11-22 22:34
Ja chętnie odstąpię mu nicka,będzie do niego pasował jak ulał.
ślicznooka / 2007-11-22 22:43 / Uznany gracz giełdowy
właśnie miałam pisać, że się stęskniłam:-)) co tam u Ciebie, nadal w folii?:-))
mała parówa / 2007-11-22 22:51
Folia mi nie słuzy,lepiej we flaku.Lubie was czytać,a gdzie Risky?I co to za siuśmaki tutaj szczekaja?
Pozdrawiam
ślicznooka / 2007-11-22 22:58 / Uznany gracz giełdowy
Ostatnio nerwowo, spadki zabrały naszego Ostatniego Optymistę, choć pisał coś o jakiejś radości, więc pewnie casting na żonę mu wypalił i ma teraz inne obowiązki...
nikogo innego nie zauważyłam, ktoś szczekał?:-))
5424 / 2007-11-22 22:26 / Fan Linuxa Ubu
kiedyś czytałem na tym forum o spółce Ferum że to przyszłościowy walor co o nie myślicie i dlaczego dziś nie wzrosła.
EMR100 / 2007-11-22 22:24 / portfel / Walczący z wilkami
Pisze tak jakna to zasługujesz człowiek wykształcony z kazdym potrafi rozmawiac jego jezykim do Ciebie przemawia twoim wiec sie nie dziw.
samuray / 2007-11-22 22:21
no i co ladny mail mi przyslal wasz znawca?Jaka jest jego kultura?Przeciez ja pisze prawde i tylko pytam grzecznie?
ślicznooka / 2007-11-22 22:20 / Uznany gracz giełdowy
Dobry wieczór,
ktoś mi kiedyś powiedział, że sygnałem kończącym korektę jest rzucanie się sobie do gardeł:-)
Ja preferuję wprawdzie inne rozrywki... zapasy w błocie i takie tam... przeciwniczki poszukuję:-))
Sancho Panches / 2007-11-22 22:28 / Bywalec forum
ullaa:) ale pomimo pewnych maili da sie u jeszcze znalesc normanosc wiec nie jest zle:)))...... na forum glownym totalna jatka:)))
myslicie ze ten sumer czy jakos to powaznie sadzi ze uwierzymy ze Bigu wyslal do niego maila i tym samym podal mu swoj adres:)))))))))))))???? ale slaba wkretojagoda............... buuuuuuuu..... kreatywny to on nie jest
pozdr i dobranoc. czas odpoczac
TOMOK / 2007-11-22 22:23 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Gośka no się Ci się rzucę do gardła a co tam :-)
Skończymy korektę szybciej ale rzuć się też mi to jeszcze szybciej :-)
Pozdrawiam
anonim_03 / 2007-11-22 22:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
rozmarzyłeś się, nie ;-)
ślicznooka / 2007-11-22 22:34 / Uznany gracz giełdowy
Fajne z Was chłopaki... jak tu się takim do gardeł nie rzucać:-) dobrze, że nie do tych byczych... no tych... rogów.
anonim_03 / 2007-11-22 22:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tam niżej dyskutowaliśmy szczegóły Twojej fizjonomi ;-))
ale w obecnej atmosferze to może troche niestosowne. ;-)
ślicznooka / 2007-11-22 22:28 / Uznany gracz giełdowy
cóż... przechwalać się nie będę:-))
Sancho Panches / 2007-11-22 22:16 / Bywalec forum
kurcze coraz wiecej niedopieszczonych na forum...
proponuje ich calkowicie olac bo jak bedziemy ripostowac to sie beda klonowac:)))
kloszardzie kiedys dawno temu pytales sie o winyle... otoz niestey gdzies zostaly zdegradowane..... rozplynely sie w martiksie wiec handlu nie bedzie;) mam nadzieje pamietasz:) to bylo jeszcze pod moim starym nikiem jarekon
kloszard / 2007-11-22 23:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Sancho!
szczerze mowiac teraz sobie przypomnialem ze to ty to dawny jarekon :)
wielkie dzieki za pamiec o winylach !!!!!
oczywiscie ze pamietam...no zoz jakby co polecam sie na przyszlosc :)
pozdrowienia
5424 / 2007-11-22 22:12 / Fan Linuxa Ubu
lisiekchgo po co ta agresja, każdy może wyrazić swoją opinie, zachowaj poziom dyskusji panujący na tym forum, lubię czytać ten kącik ze względu na atmosferę tu panującą i brak obscenicznych wypowiedzi,
anonim_03 / 2007-11-22 22:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
troche się forum zbrutalizowało i nastąpiła eskalacja emocji.
lisekchgo / 75.200.202.* / 2007-11-22 21:42
samuray:idz sie lepiej dziecko wypaluj,po cichu za zamknietymi drzwiami lazienki udajac
,ze wlasnie prubujesz zwrocic obiad....rodzice i tak wiedza co tam robisz,acha nie zapomnij popsikac sprejem,wiesz tak niby dla niepoznaki...
samuray / 2007-11-22 21:45
jak w Korei-ani słowa krytyki hehehe
Big Lebowski / 2007-11-22 22:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mysle ze mamusia cie ubierala w sukienki jak byles malutki i w ten sposob cie skrzywdzila - obecnie uzywasz szminki a na spacer wychodzisz z torebka..mozesz zacytowac maila jakiego ci wyslalem.. pochwal sie - nawet zrob wklejke..
TOMOK / 2007-11-22 22:13 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
pas
to najlepsze co mozna uczynić:-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-22 22:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrawiam Tomaszku..
marssell / 2007-11-22 21:25 / Bywalec forum
a teraz będzie post dla optymistów Nie wiem czym się kierujecie na giełdzie ale powiem wam coś co pozwoli wam spokojnie zasnąć a mianowicie wczorajsza sesja była nerwowa i z tego co czytałem na forach dla niektórych tragiczna ,ale mniejsza z tym , natomiast dzisiejsz sesja pokazała że jednak nasz rynek jest silny i nie patrząc na stany które dzisiaj się obżerały indykami poszliśmy wyżej niż oczekiwania i chyba wypszedziliśmy dzisiaj sesję w stanach która jutro napewno bedzie na plusie

ps kto panicznie się wyprzedał to niech załuje a kto przetrzymał tą korektę no to myślę że odrobi straty a kto dzisiaj kupił np. na otwarciu i nie sprzedał waloru jeszcze no to będzie wygranym


Pozdrawiam i szykuję się do zakupów nie bądźcie tak pazerni i9 odstąpcie marssellowi papiery po dobrej cenie!! heheeeheh X_oczko



dobranoc:-)))))
5424 / 2007-11-22 22:15 / Fan Linuxa Ubu
na pewno............. to umrzemy.
dżim / 83.22.112.* / 2007-11-22 21:21
Witam wszystkich,

Często czytam wasze forum, jesteście grupą pozytywnych inwestorów;)
ja jestem całkiem świeżym i dlatego chciałem o coś zapytać
Mianowicie kiedyś Bigu napisałeś ze mamy teraz korektę, po korekcie wybrane walory zaczną rosnąc.. Czy jesteś tego pewien? Troc he czytam i raczej pojawiają się opinie dosyć odwrotne, a dokładnie ze będziemy mieć już tylko korekty wzrostowe a przez sytuację na świecie bessa jest nieunikniona.

Zwracam się o opinie do wszystkch

Pozdrawiam serdecznie
anonim_03 / 2007-11-22 21:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
1. Jeżeli bessa jest teraz nieuchronna to kontrakty spadkowe to czysty zysk
2. Jeżeli wszyscy to wiedzą to zapakowali się w kontrakty spadkowe
3. Zakup kontraktu spadkowego powoduje (pośrednio) spadek indeksu
4. Więc obecny poziom indeksu odwzorowuje to że będzie bessa
5. Czyli bessa jest już zdyskontowana i czas na wzrosty
6. Aż takich pewniaków na gieldzie niestety nie ma ;-)
dżim / 83.22.112.* / 2007-11-22 21:43
rynek dyskontuje wszystko, nawet bessę:) Optymistyczne anomin, dzięki:)
anonim_03 / 2007-11-22 21:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
źe wszystko to przesada, ale całkiem sporo.
Big Lebowski / 2007-11-22 21:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. pewne jest tylko jedno - dzien i godzina niepewna..jezeli najwiekszy wig20 bije rekordy to nie mozna tego nazwac bessa tylko dlatego ze male spolki spadaja , gdyby korelacja byla odwrotna wowczas mozna wspominac o bessie .. nawet podczas najwiekszych bess w grudniu akcje dawaly zarobic generujac wzrosty.. mysle ze okolo marca sytuacja sie wyjasni - czy dalej hossa czy bedzie rynek niedzwiedzia.. Pozdrawiam..
dżim / 83.22.112.* / 2007-11-22 21:48
Ok, czyli rozumiem że krótkoterminowo powinno byc po staremu, grudzien i styczen up,
moze troche dluzej..
Masz jakies prognozy co do wzrostów? Misie beda rosły jak poprzedniego roku?:)
Big Lebowski / 2007-11-22 21:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
uwazam ze wszystko zalezy od innych rynkow - jezeli Dow nam nie zrobi kuku to inne rynki takze dobrze sie zachowaja w tym takze GPW..
TOMOK / 2007-11-22 20:39 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Witam Big i ekipkę witam
Muszę stwiedzić, że za mało kupiłem dziś
W sumie dzięgów nie miałem przy sobie :-)
I w ten sposób kupiłem tylko trzy :-)
A giełdowo...hmm...ani się w sumie nie cieszę ani nie martwię
Pozdrawiam ciepło
Big Lebowski / 2007-11-22 20:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku.. Pozdr..
kazelot / 2007-11-22 19:13 / Tysiącznik na forum
Jarg ok 20 chciałbym wdepnąć do Ciebie na 5 minut na Skype.Będziesz_
Jarg / 2007-11-22 19:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wolałbym o 21.30, dasz radę?
marssell / 2007-11-22 18:55 / Bywalec forum
Przestrzegam wszystkich przed hura optymizmem już drugi raz w ciągu ostatnich dwu tygodni mamy dzisiaj optymistyczne nastawienie Pojawia się pytanie czy dzisiejsza sesja to odwrót od spadków czy też dobry moment na wyprzedanie akcji ?? myślę że ani jedno ani drugie poprostu trzeba jeszcze czekać

gratuluję inwestorom jednosesyjnym dobrych zarobków
pozdrawiam i pomykam bo obowiązki mnie wzywają
kloszard / 2007-11-22 18:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
sluchajcie...a moze wyslac petycje do pana Dow i pana Nasdaqa ...niech sobie wypoczna dluzej....nie otwieraja gieldy do konca roku...splaca kredyty...sprzedadza domy co ich nikt nie chce...wysla wszystkie tanie samochody u siebie( np bmw 5) do nas, bo u nas jakos ciut dorzej.......dadzom ludziom na swiecie zarobic na milosc boska :-))))
kazelot / 2007-11-22 18:58 / Tysiącznik na forum
O Jonesie zapomniałeś.
kloszard / 2007-11-22 19:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
fakt jeszcze jest ten Jones :)
barabaszek / 2007-11-22 20:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Wyślemy go do najnowszej produkcji o Indianie :-)..niech się chłopak zabawi
Xed / 2007-11-22 18:50
witam, mam pytanko, dla niektórych może wydawać się głupie, ale-
-jaki jest "najzdrowszy" wskaźnik C/Z ?
anonim_03 / 2007-11-22 19:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
każdy ma swoje widzimisie ... dla mnie najzdrowszy jest Z systematycznie rosnący, względnie równo, bez wybojów i niemiłych niespodzianek.

Fachowo, skalą dla C/Z jest stopa procentowa -- wiec C/Z = 20 można uznać za rozsądne. Oczywiście żeby się na C/Z nie przejechać Z musi być stabilne i z działalności operacyjnej.
kloszard / 2007-11-22 19:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hm...dla mnie wysokosc c/z nie ma znaczenia... tzn z reguly rosna bardziej firmy o wyzszym c/z z uwagi na szybki rozwoj i oczekiwania zgodnie z zasada ze gielda kupuje przyszlosc...oczywiscie musi byc rosnac wtedy powyzej rynku...regularnie...po prostu sama firma jest wazna, co robi..jej perspektywy ...branza...
Big Lebowski / 2007-11-22 18:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W czasie bessy - widzialem chumor w gazecie - facet rano wychodzi do biura po ubiorze widac ze ma z akcjami do czynienia mina kwasna jak to przy bessi a zona na pozegnanie wola do niego - ze kiedys jak spotka tego Dow Jonesa - to mu powie co o nim mysli.. ;-))
wrota wyobrażni / 2007-11-22 18:18 / portfel / Poznań na +
Witam wszystkich co za dzień zarobiłem i to całkiem nieżle ale się wyprzedałem czy dobrze zrobiłem czas pokarze jestem leszczyk ale jednak na plusie po pierwsze chronie kapitał ale dzisiaj chyba przegiołem z tą sprzedarzą. Natomiast was podziwiam macie mocne nerwy i bycze jaja bez wyjątku ;)
wrota wyobrażni / 2007-11-22 18:41 / portfel / Poznań na +
Dzisiaj wyszedł mój brak doświadczenia tak myśle i trochę mi smutno :( przynajmniej do jutra 9:30 ;)
anonim_03 / 2007-11-22 18:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

bycze jaja bez wyjątku

czekmy na opinię ślicznookiej ;-))
ślicznooka / 2007-11-22 22:22 / Uznany gracz giełdowy
eee, ślicznooka siedzi i zawija je w te sreberka:-)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy