Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
ninek / 2007-11-20 09:13
witam i serdecznie pozdrawiam
dziś może być piękny dzień :))
Bronisław / 2007-11-20 08:30 / portfel / Bywalec forum
witam Gospodarza i kącikowców-tak sobie myślę, ze wielu z inwestorów początkujących odpadnie z rynku po tym jak będa musieli zapłacici podatek od zysków-otóż dlaczego-do lipca trwała zwyżka na rynku-duża częsc zarobiła na walorach-teraz generalnie traci-sądze ze mało kto z początkujących jest poza rynkiem-wniosek-wartos rachunków maleje z sesji na sesje a podatek od zysków z przeszłości zapłacic trzeba.Co o tym sądzicie?
aneka / 85.193.241.* / 2007-11-20 09:01
BRONISŁAW. mam wrażenie ,że dopisuje Ci humor, patrząc na portfele , czytając posty i uwzględniając rzeczewistośc na naszej giełdzie tylko nie liczni będą płacic podatki, tym bardzie że mamy do końca roku prawdopodobnie miesiąc spadków. Podatek od strat pozostanie do odzyskania w następnych latach, o ile będą zyski.

z pozdrowieniem
aneka / 85.193.241.* / 2007-11-20 09:01
BRONISŁAW. mam wrażenie ,że dopisuje Ci humor, patrząc na portfele , czytając posty i uwzględniając rzeczewistośc na naszej giełdzie tylko nie liczni będą płacic podatki, tym bardzie że mamy do końca roku prawdopodobnie miesiąc spadków. Podatek od strat pozostanie do odzyskania w następnych latach, o ile będą zyski.

z pozdrowieniem
ślicznooka / 2007-11-20 09:03 / Uznany gracz giełdowy
Aneka, na jakiej podsatwie przewidujesz kolejny miesiąc spadków?
aneka / 85.193.241.* / 2007-11-20 09:59
ŚICZNOOKA Uważam,że politycy byli bardziej zaiteresowani swoimi karierami jak gospoarką, oczywiście nie tylko unas, ale i w innych krajach . Gospodarka kręciła się swim torem . Wnaszym Kraju i innychn podobnych napędzali ją oligarkowie, żerując na pracownikach i wykupując za minimalne cene przedsiębiorstwa. Jak można uczciwie pracując w ciągu 10 -15 lat dorobic się milionów, mając wcześniej tylko kantor. Politycy chwali się tylko sukcesami , które były przypadkowe i oczywiscie wyolbrzymione. Pokilku latach niby rozwoju , trzeba płacic za komsupcję ponad stan , ale nie naszą tyklo BOGATYCH i pięknych , oraz polityków i ich klik. Wsumie gospodarka nie wygląda tak kwitnąco - przykład słuzba zdrowia, likwidowane szpitale , nb, niskie renty , emerytury., dzieci nie mające 2-go śnadania czasem obiadu. Korupcja urzędników na każdym szczeblu.
Doszedł do tego kryzys USA , dużo czytam nie szybko on minie i dlatego są słabe szanse dla naszej giełdy i chyba innch, oby było inacaej.
Czytam forum , jest ciekawe większośc sa=ądząc po postach fantastyczni młodzi kudzie, ale za dużo optymizmu no i strat
. POZDROWIENI wszystkim miłycm i oczywiście zieleni.
ślicznooka / 2007-11-20 10:05 / Uznany gracz giełdowy
zieloności i Tobie:-)
decathlonpionki / 2007-11-20 08:40 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
jeśli sprzedadzą ze stratą to podatek który będą musieli zapłacić zmniejszy się.
Chyba:)
PZDR
ślicznooka / 2007-11-20 08:43 / Uznany gracz giełdowy
mam zrealizowane takie straty, że podatku się nie boję. a poza tym my (początkujący) wchodziliśmy na szczytach, więc co tu za zyski realizować, hehe.
dzień dobry wszystkim,
wczoraj z Bigiem postraszyliśmy Japońca i proszę jaki ładny efekt:-)
Sancho Panches / 2007-11-20 09:06 / Bywalec forum
ladnie wam wyszlo:) naciaganie struny dzien nastepny.. nadzieja znow zywa
witam wszystkich
Big Lebowski / 2007-11-20 06:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
wrota wyobrażni / 2007-11-19 23:17 / portfel / Poznań na +
Pewnie nie napiszę nic mądrego ale czy zwróciliście uwage na gwiazdy tygodnia SFI w mbanku .ściema hmmm.
barabaszek / 2007-11-19 23:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie czytaj tych bzdur taka moja rada....wiecznie ich fundusz akcji znajduję poczesne miejsce jako fundusz z dobra stopą zwrotu ...no pewnie jak się wybierz okres z największego doła do największego wzrostu to jakoś się to zmieści ...ich dane wg mojej skromnej opinii są bardzo wybiórcze i nie wiarygodne...z własnego doświadczenia powiem,że na ich funduszu akcyjnym a miałem ich 3 straciłem przez ponad 5 miesięcy najwięcej ...i to byłoby na tyle jeżeli chodzi o komentarz
wrota wyobrażni / 2007-11-19 23:38 / portfel / Poznań na +
Bardziej mi chodziło o konwersacje na fundusze obligacji i pieniężne przez klijentów tfi
barabaszek / 2007-11-19 23:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Pewnie te dane są prawidłowe...nowi klienci są przekonywani przez "doradców" ,że akcyjne są bee....ale ja bym zwrócił uwagę na coś innego...dwa z nich to Leeg i tu się zgodzę,że pomimo olbrzymiego kapitału którym dysponują z wpłat swoich klientów potrafią się bardzo szybko wycofywać ze stratnych inwestycji i w okresie słabym przynoszą mała stratę co jest pietą Achillesową funduszy z ogromnym kapitałem (dotyczy przede wszystkim funduszy akcyjnych)
barabaszek / 2007-11-19 22:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Oki zniknąłem trochę z forum ale projekt mojego życia z szacowną małżonką oglądałem...;-)....podaję linka do przepisu mam nadzieję ,że w obecnej nerwowej sytuacji i o tej godzinie(myślę ,że znając przyzwyczajenia Biga już poszedł spać i mnie z forum nie wykreśli) podaję linka do przepisu...http://www.kafeteria.pl/bonappetit/przepisy/obiekt_int.php?id_p=8184.....ja go zawsze robiłem dokładnie wg przepisu bez odchyleń ...ponieważ jest dopracowany w każdym szczególe...a jest jeszcze ktoś na forum?
ślicznooka / 2007-11-20 08:45 / Uznany gracz giełdowy
dzięki Barabaszku, przepis wypróbuję w środę i powiem co przypaliłam:-))
bohdan77 / 2007-11-19 22:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja jestem ... ale cóz z tego ani ślicznooki ani wysoki... z kończącym sie kapitałem.. :)
barabaszek / 2007-11-19 23:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Przepis posłałem tez na maila ...nie przejmuj się tak duża ilością składników ...efekt smakowy jest bajeczny...a nie daj się wyprzedać taka sytuacja nie będzie trwać już długo (słowa Biga :-))...więc uszy do góry (a i pomodlić sie nie za szkodzi he he)
Pooh / 2007-11-19 23:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Witam. Przepis wygląda ciekawie.
Pytanie tylko o skład przyprawy do mięsa duszonego... Wolę pojedyncze składniki.
I w sumie to nawet nieskomplikowany, kwestia posiadania wszystkich składników jednocześnie.
Wypróbuję, napiszę :) / w bliżej nieokreślonej przyszłości. ;)

Co do GPW - ustawiam za chwilę ostatnie zlecenia kupna - stawiam na pułapkę bessy w U.S. Wóz albo przewóz.
Pozdro.
barabaszek / 2007-11-19 23:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Uwierz mi ,że pracochłonny a potrafię sobie zadania w kuchni poukładać jak należy ...a co do tej przyprawy jest dość złożona i idealnie zrównoważona jak na mój gust...powodzenia ...dobre zajęcie aby się odstresować
Pooh / 2007-11-20 00:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Pobawię się w wolnej chwili...
Mam znajomą, która ma alergię na gluten, więc gotowe przyprawy z reguły odpadają. /Glutaminian/.
Ja się tak często odstresowuję :).
Pozdro.
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-19 22:33
witajcie towarzyszki(e) ,niedoli....
lisekchgo / 68.77.25.* / 2007-11-19 22:35
widze,ze indrexy spadly u hamburgerow,ide obczaic sprzedaz domow...
decathlonpionki / 2007-11-20 08:25 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
myśle że jak każdy zakupi do domku to problem sam się rozwiąże:)
kloszard / 2007-11-19 21:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Powitania dla wszystkich...hm...bylem dzis na filmie o eskimosach...maja duzo szczescia w zyciu- bez rynku subprime..wystarcza kilka ludzi i igloo stawia sie momentalnie....bez rynku akcji...w sumie nuda....ale jakos chyba potrzebuje jej troche ostatnio :)
wzialem dzis troche bbic....a jutro...well..moze pojde na kregle :-))))
Big Lebowski / 2007-11-19 21:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. hehe.. witamy w klubie.. ;-))
kloszard / 2007-11-19 21:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Big..witaj...obserwujac siebie czuje ze dno jest blisko...czyli zniechecenie osiaga szczyt :)
nie wiem tylko czy rynek bedzie mial sile sie odbic...ostatnio zdechle koty jakie takie wybrakowane, nawet porzadnie odbic sie nie potrafia :)
Big Lebowski / 2007-11-19 22:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
odbije - mysle ze na kontraktach zrobia przesiadke oraz Dow takze zmieni kierunek..
kloszard / 2007-11-19 22:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tez mam taka nadzieje... HP podal dobre wyniki...optymistycznie na koniec dnia...
pozdrowienia
bohdan77 / 2007-11-19 22:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
po sesji?
kloszard / 2007-11-19 23:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
po sesji...nordstrom tez podal bardzo dobre..jest nadzieja :)
bohdan77 / 2007-11-19 21:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ktoś (o pieknych oczach....;) tu raz mówił że 20 list to bedzie znacząca w usa sesja. i faktycznie tak może byc. jutro o 14 są kolejne dane o domach. bedą złe wiec totalny zjazd, środa odreagowanie, czwartek święto indyka, (u nas lekkie wzrosty) piątek zaczyna sie sezon zakupów w usa, skrócona sesja na sporym plusie a u nas poniedziałku 26-11 rajd św mikołaja ( do 6 -12 ) ?
hehe
to moja subiektywna....
heyka
ślicznooka / 2007-11-19 21:20 / Uznany gracz giełdowy
to Gabrik też ma śliczne oczy??? :-)) nie wiedziałam, że mam tak silną konkurencję:-))
P.S. ja go cytowałam, gdyż liczę się z jego poglądami i nie chciałam, by ta data zaginęła na forum.
barabaszek / 2007-11-19 20:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich serdecznie i ciepło choć mi dzisiaj lodowatym wiatrem w portfel powiało oj powiało...no ale cóz jak się powiedziało a i b ..trzeba c...smutki Grantsem zalewam.Ślicznooka masz maila już chcesz przepisik ? Tak jak pisałem wczoraj dzisiaj zdobyłem całkiem przyjemny kapitał który zamierzam zainwestować bo już dno..prawie się przekopujemy do magmy ;-)...mam przynajmniej taka cichą nadzieję
bohdan77 / 2007-11-19 21:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to jest ten przepis o którym wczoraj mówiłeś? jesli mozna wyslij mi również, jak bede miał zacięcie w łikend to zrobie ;)
bohdan77@wp.pl
ślicznooka / 2007-11-19 21:08 / Uznany gracz giełdowy
hej, co dołek to dołek:-)
poproszę przepis na adres:
slicznooka-malgosia@yahoo.com
pozdrówka:-)
barabaszek / 2007-11-19 21:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Pozdrówka Śliczna...jutro zapi...am z samego ranku do banku kasę wpłacić i będę gapił się w ekranik jak sroka w gnat ;-)...mam nadzieję,że zakupy teraz jakoś odchudza stratę jaką mam na portfelu a jest ona oj pokaźna oj tak tak ;-)...nie wiem czemu ale jakoś nie tracę nadziei ,że jednak dobrze będzie (później będę jak się uda oczywiście opowiadał,że normalnie się nadaje do tego hehe a jak się nie uda....nic nie będę mówił ;-))))) ...taki żarcik co by nie popadać w melancholię...Śliczna ale powiedz szczerze ...to nie Twoje 40,3k LCC wystawione na koniec ...mów jak na spowiedzi...;-)
ślicznooka / 2007-11-19 21:26 / Uznany gracz giełdowy
ja płotka jestem :-)) sprzedałam połowę swojego pakietu w cenie wczorajszego zamknięcia, jutro będę polować taniej.
bohdan77 / 2007-11-19 21:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Płotki nie mają takich ślicznych oczu....tylko takie wyłupiaste ;) wiec na Płotkę sie nie nadajesz.
ale jesli mogę odnośnie pakietów i LCC. co oznaczac mogą regularnie dokonywane sprzedaże pakietów akcji LCC po 2,5 ?? dzięki
bohdan77 / 2007-11-19 21:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mam na mysli transakcje pakietowe
Jarg / 2007-11-19 21:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przy takich ilościach NIC. Są to wymiany między funduszami. Jeden sprzedaje tanio drugiemu akcjie spółki X, a w zamian otrzyma tanio pakiet akcji spółki Y. Często, zeby np. zrobic sobie stratę podatkową.
bohdan77 / 2007-11-19 21:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dzięki
barabaszek / 2007-11-19 21:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Widziałem dzisiaj chwilkę wywiadu P.Czarneckiego w cnbc na tvn ...pełen szacunek mam do tego Pana..tylko niech bardzo proszę da jeszcze szarakowi parę złotych na LCC zarobić ;-)
Big Lebowski / 2007-11-19 20:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak jak pisalem juz wielokrotnie - nastapi sesja na Dow mocno spadkowa - malo tego wiekszosc bedzie pewna spadkow a Dow zakonczy na sporym plusie - wowczas nastapi zmiana trendu - mysle ze jestesmy blisko takiej sesji..
superman / 2007-11-19 20:42 / Tysiącznik na forum
witam, czasami tu wpadam poczytam:)
Dude myslisz, ze od Swieto Dziekczynienia?
Big Lebowski / 2007-11-19 20:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. nie mysle o tym swiecie , uwazam ze rynki osiagna stan wyprzedania.. Pozdr..
Big Lebowski / 2007-11-19 20:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Odniose sie do spolki STX - zanotowala dzisiaj spory spadek , nazywano mnie kapitanem tej spolki ;-)) na innym forum przeczytalem ze - kapitan wyskoczyl za burte hm.. kapitan pokazal ze trzeba zejsc na lad - malo tego kapitan prosil o zejscie na lad - gdyz statek - podlega remontowi .. wroce do tej spolki jak przyjdzie czas..
warren buffet / 2007-11-19 23:08 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a po ile to nastapi ? po 2 zł ?
dared695 / 2007-11-19 20:18 / portfel / "Bankier''
Ja tam dużo nie chcę, tylko na podatek jeszcze zarobić i będzie git.
Koniec roku nieubłaganie sie zbliża i w tym upatruję nadzieji.
pozdrawiam Big i kącikowicze :>)
wrota wyobrażni / 2007-11-19 19:08 / portfel / Poznań na +
Witam wszystkich i pozdrawiam ale stany lecą Dude wspominałeś coś o zejściu DJ poniżej poziomu 1300 narazie się sprawdza tylko co dalej
kazelot / 2007-11-19 18:38 / Tysiącznik na forum
Wujku kierowniku,podtrzymaj mnie na duchu.
Sancho Panches / 2007-11-19 19:31 / Bywalec forum
w pierwszej chwili przeczytalem:
"potrzymaj mnie na dachu"
hehe
mam nadzieje ze nie potrzebujesz wsparcia "antyskocznego" a jesli juz to pamietaj o spadochronie:)
Big Lebowski / 2007-11-19 18:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
3m sie Andrzej .. bedzie git.. ;-))
TOMOK / 2007-11-19 19:01 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
czołem Big czołem ekipka
Po nocy zawsze jest dzień...choćby to miała być noc polarna :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-19 19:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku.. Pozdr..
Tobiaszek / 87.105.190.* / 2007-11-19 18:30
witam
mam pytanie natury technicznej
wczoraj wieczorem wystawiłem do sprzedaży 100 akcji po 9,37 zl oraz 150 po 9.42 zł
dziś rano ktoś kupił 130 moich akcji po 9,42
i teraz pytanko: dlaczego ten ktos najpierw nie kupil 100 akcji po 9,37 a potem 30 po 9,42 tylko od razy 130 po wyższej cenie?

i konkretne pytanie (do Biga)
co Pan sądzi o rekomendacji kupuj Prokuratora dla barlinka na cene 10 zl z jakimis groszami? dlaczego tak zarekomendowal? (wiem, ze o to powinienem pytac P. ale...), co w ogóle Pan sądzi o rekomendacjach Prokuratora? ostatnio sprawdzalem jego nieco starsze rekomendacje kupuj to praktycznie wszystkie sa nietrafione...

pozdrawiam
Tobiaszek / 87.105.190.* / 2007-11-19 18:39
a moje pierwsze pytanko?.. bardzo proszę o króciutką odpowiedź
alan87 / 83.12.249.* / 2007-11-19 18:52
musiałeś złożyć zlecenie wielosesyjne i na tko następnej sesji kurs został podbity i dlatego zostało sprzedane drożej niż na zamknięciu sesji poprzedniej
Big Lebowski / 2007-11-19 18:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Twoje dwa zlecenia byly zsumowane i obydwa miescily sie w cenie otwarcia..
Big Lebowski / 2007-11-19 18:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj ja jestem tylko dude zaden pan - jezeli chodzi o rekomendacje prokuratora - kazdy pisac moze jeden lepiej drugi ... Pozdr..
ślicznooka / 2007-11-19 18:33 / Uznany gracz giełdowy
a kto to jest Prokurator? ktoś od nas?
Tobiaszek / 87.105.190.* / 2007-11-19 18:38
Prokurator jest guru z "opinii o spółkach" na tym forum
rzuć na nie okiem, to się przekonasz :)
Renumious / 2007-11-19 18:41 / portfel / "GPW Kmiot"
ale czy ty sobie sam nie odpowiedziałeś na pytanie ? jesli gośc ma nietrafione "reki" to po kiego grzyba sobie tym głowę zawracać?
owo pytanie potraktować jako retoryczne...
kuzynx / 2007-11-19 19:00 / Tysiącznik na forum
Spora wiekszkosc jego rekomendacji byla trafiona, ma on (Prokurator) swoj wskaznik ktory podaje mu sygnaly kupna i sprzedazy, wskaznik opracowany jest na podstawie AT - ktora przeciez ostatnio przy spadajacym calym rynku wogole sie nie sprawdza.
Prokurator pomogl juz nie jednej osobie, ktora zaczelo przygode z gielda.
Jak ktos nie ma ochoty moze omijac jego rekomendacje szerokim lukiem,
koles robi to calkowicie bezinteresownie i nikogo do niczego nie zmusza....
Renumious / 2007-11-19 18:35 / portfel / "GPW Kmiot"
to taki gośc co daje rekomendacje chyba ;)
ślicznooka / 2007-11-19 18:41 / Uznany gracz giełdowy
znalazłam go w wyszukiwarce moneyowej:-) fajny, taki w sam raz dla tych co poszukją gotowej recepty na inwestowanie... czyli dla dawców kapitału:-)
Renumious / 2007-11-19 18:43 / portfel / "GPW Kmiot"
dawać ich! dawać ich bo spadki już bolesne są prawie nie do wytrzymania...klonować prokuratora, zalewać rynek rekomendacjami kupuj, skupuj, bierz, łap, rzucaj, szoruj, murwaj, lokuj, trasuj, byrluj! znowu bredzę ;)
bohdan77 / 2007-11-19 20:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mój kapitał już prawie sie kończy, czekam na godnych następców. (Subiektywna) Rekomendacja w g. mnie KUPUJ LCC PKC jutro rano - wystwie swoje ;)) żarcik
ślicznooka / 2007-11-19 18:50 / Uznany gracz giełdowy
to masz ode mnie rekomendację: bredź więcej:))))) a reszta formowiczów: kupuj poczucie humoru bez limit ceny (PKC):-))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy