Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2007-11-18 10:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
Jarg / 2007-11-18 10:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich

No i doczekałem się...
Pierwszy awans do ME od kiedy ogladam i kibicuję reprezentacji, a oglądam od... 1972... od pamiętnego finału turnieju olimpijskiego z Węgrami... dzieciakiem jeszcze będąc...
Brawo chłopaki, Brawo Leo... coś jednak jest w tym, że dawnymi czasy większym poważaniem darzyliśmy królów elekcyjnych obcego pochodzenia niż rodzimych... :-)

Miłej niedzieli
Big Lebowski / 2007-11-18 10:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. i tu widzimy co moze zrobic doskonaly fachowiec - z g... bat moze ukrecic , natomiast pijak , niedorozwoj ( Janas ) - nawet najlepszy zespol moze zepsuc..;-))
Jarg / 2007-11-18 11:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
co racja, to racja... :-))
Big Lebowski / 2007-11-18 11:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
czytalem ze Janas dostal w prezencie - doskonala 30letnia Whisky - i zarzadzil - pani Jolu pani poda z cola !! .. ;-))
Jarg / 2007-11-18 11:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jest też jakąś ironią losu, że za prezesury Listkiewicza odsądzanego (w dużej mierze słusznie) od "czci i wiary", oskarżanego o konserwowanie i ochronę starych układów w PZPN i całym naszym footballu... odnieśliśmy jednak parę spektakularnych sukcesów... jak awans do MS po 16 latach, przyznanie organizacji Euro 2012 nie mówiąc już o dniu wczorajszym... Nie zmienia to jednak faktu, że degrengolada w polskiej piłce była i jest, co widać na poziomie klubowym... A więc potrzeba więcej Beenhakkerow do klubów, do PZPNu... :-) A wtedy podniesiemy się z kolan na dobre...
Big Lebowski / 2007-11-18 11:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mistrzostwa swiata w niemczech - jeden wielki wstyd - kobiety sie ze mnie smialy ;-)) ale byc moze teraz mamy swiatelko e tunelu - moze bedzie lepiej..
kloszard / 2007-11-18 11:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Powitania wszystkim...ciesze sie ze wszystkimi z awansu..ale ..nasza liga prawie nie istnieje...p.L z innymi fachowcami dalej u władzy...pojscie na mecz dalej nie gwarantuje ze czlowiek calo wroci do domu...hmmm...ale oczywiscie dzis sie cieszymy :)

a ironia losu....hm ..zawsze sie pojawia np... Leszek Miller dopiero po upadku komunizmu zostal premierem...choc prawie tego nie przezyl he he :)
wrota wyobrażni / 2007-11-17 22:57 / portfel / Poznań na +
No i bujamy w obłokach oby jak najdłużej.
TOMOK / 2007-11-17 22:33 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Teraz moja minuta :-)))
Kto zna się na piłece?
Pozdrawiam ciesząc z Wami się
Fawelas / 2007-11-18 00:02 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Witajcie, radość jest ogromna. Przed meczem bujałem syna na rączkach. Za 20 lat będzie co opowiadać.
Merowin / 2007-11-17 22:44 / Bywalec forum
Witaj TOMOK,gratulacje tobie i reprezentacji.
ślicznooka / 2007-11-17 22:54 / Uznany gracz giełdowy
gratki Tomok, pozdrowienia:-).... to jakie to typy na dt?:))
TOMOK / 2007-11-17 23:04 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
oj Gośka...wiesz jaki ze mnie typ :-)
ale szcześciarz życiowy jestem...a dziś myślę sobie...jak Tu trafiłem :-)
Pozdrawiam
TOMOK / 2007-11-17 21:42 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Big :-)))))))))))))))))))STAWIASZ!!!!!!
Pozdro
party123 / 2007-11-17 21:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Brawo. To tak na szybko - jakie akcje na dt w poniedziałek? :):)
Big Lebowski / 2007-11-17 21:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Powiedzmy tak wypije Twoje zdrowie - stawiac moge do oporu gdy kiedys sie spotkamy.. Pozdr..
TOMOK / 2007-11-17 21:32 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Witam milusińscy
Big szanse są 50 / 50
Ale ja wygram 2-0 :-)
Pozdrawiam wszystkich znieczulony jak zawsze :-))))))))00
Big Lebowski / 2007-11-17 21:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku.. ja chce zebys Ty wygral.. browarkiem sie raczysz ?.. Pozdr..
TOMOK / 2007-11-17 21:38 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Jak zawsze...nie pijami nic innego...
Stawiasz jak wygram...:-)
i wiem, że z chęcią to zrobisz
Pozdrawiam
ślicznooka / 2007-11-17 21:08 / Uznany gracz giełdowy
Dobr wieczór,
u chłopaków pomroczność jasna czy grypa żołądkowa, bo grają, że ech.....:(
Pooh / 2007-11-17 21:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Witam. Ciężki mecz, ale nie jest źle :).
A Ebi.. widać.
I Boruc - interwencja przy wolnym prima sort :)
Pzdr.
Big Lebowski / 2007-11-17 21:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bez Rasiaka - nie ma szans ;-))
TOMOK / 2007-11-17 21:35 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
kaplica bez Rasiaka :-)))
Pozdrowiom
kloszard / 2007-11-17 21:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dobry wieczor...hm..ze sie tak wyraze ..sledze mecz na onecie....
i oto 29 min - 'mecz zablokowal sie w środku pola' :)
Big Lebowski / 2007-11-17 21:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to imie wziete jest od slynnego pilkarza portugalskiego - Euzebio , ktory wywodzil sie z Mozambiku..mial nawet - ksywe czarna perla Mozambiku..
Fawelas / 2007-11-18 00:04 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
BA nawet grał jako reprezentant Mozambiku a potem Portugalii takie to kiedyś były czasy.....
ślicznooka / 2007-11-17 21:18 / Uznany gracz giełdowy
Euzebiusz jest nieziemski, jeszcze jedna taka brama, a swojemu snowi dam tak imię:-)))
party123 / 2007-11-17 21:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Na zczuba.pl był piękny komentarz przed meczem.
Jak Ebi strzeli to jak będzie syn to mu dam Euzebiusz. A jak córka to jej dam na imię Euzebiusz. Jakoś jej to kiedyś wytłumaczę :)
ślicznooka / 2007-11-17 21:44 / Uznany gracz giełdowy
:-))) chyba perspektywa nowego pokolenia Euzebiuszów zmotywowała Ediego:-) no nic... trzeba iść płodzić :-)))
Pooh / 2007-11-17 21:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Ale dopiero po meczu :)...
ślicznooka / 2007-11-17 21:12 / Uznany gracz giełdowy
dokładnie:-))
doji / 2007-11-17 18:54 / portfel / Bywalec forum
Witaj Bigu. Zapytać chciałem o Twoja byłą "miłość":-) Co obecnie sądzisz o IDMie jako o inwestycji długoterminowej w tych niepewnych czasach, w perspektywie projekty "bank" jak i zakupu sporych ilości akcji przez prezesa? Wiem, że teraz sporo spółek wygląda atrakcyjnie, więc jeśli można:-) ocenę IDMu poproszę w stosunku do nich. Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2007-11-17 18:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. IDM hm.. ciekawa sprawa - byl w tej firmie DB, ML - obecnie nie ma zadnego z nich- cos jest nie tak , ale obserwuje..Pozdr..
Big Lebowski / 2007-11-17 18:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Andrzej - chyba wiesz ze dwoch rencistow bedzie sie bilo - Michalczewski i Rocchigani..
kazelot / 2007-11-17 21:06 / Tysiącznik na forum
Tak Jeff,znowu cyrk jak w pierwszej walce,czy rzeźnia jak w drugiej?Rocky tyle co wyszedł z pi er dla i zapewne nie robił tam za c****.
kazelot / 2007-11-17 21:08 / Tysiącznik na forum
Za C w e l a C W E L A c w e l a C w E l a c W e L a
Big Lebowski / 2007-11-17 21:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hehe.. Rocchigani- byl wielkim bokserem - tylko mial czarny charakter i byl bez managera i wielokrotnie byl skrzywdzony ( werdykt ) - desek nigdy nie zaliczyl walczac w polciezkiej..
kazelot / 2007-11-17 21:40 / Tysiącznik na forum
To prawda,ale w drugiej walce z Tigerem,gdyby nie ręcznik trenera to by leżał i to ciężko.
Big Lebowski / 2007-11-17 21:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
on wtedy sporo zarobil - i olal dalsza walke , pieniadze jak zwykle szybko rozpuscil..taki mial charakter - slyszalem ze kiedys z bratem tez mistrzem we dwoch na gole rece pokonali 10 policjantow z palkami - niemiecka policja uzywa drewnianych pal.. ;-))
doji / 2007-11-17 18:45 / portfel / Bywalec forum
Do czasu walki, tj 28 maj to już emeryci będą:D
kazelot / 2007-11-17 21:16 / Tysiącznik na forum
Widziałem ostatnio w akcji Hollyfielda.Chciałbym przeboksować tak jak on w ringu chociaż połowe,czyli 6 rund.oczywiście w walce z cieniem,a nie z mistrzem świata.A przecież to dziadek.
kazelot / 2007-11-17 18:15 / Tysiącznik na forum
No Dude jesteś chłopaku,a już się bałem,te spadki.......
Big Lebowski / 2007-11-17 18:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Walter - pamietam jak potraktowales nazistow z grupy Autobahn - jeden stracil ucho .. ;-))
kazelot / 2007-11-17 18:21 / Tysiącznik na forum
Ech.To były czasy.
Big Lebowski / 2007-11-17 18:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jeszcze wroca Andrzej.. ;-))
Big Lebowski / 2007-11-17 17:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co do bessa czy hossa - jak mozna oglosic besse - skoro rekordy sie bije na wigu 20, to tak gdyby Dax - bil rekordy a Mdax i Sdax - mialy besse , na mniejszych wigach jest korekta - nic wiecej..
anonim_03 / 2007-11-17 17:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na DJIA był praktycznie boczniak do września 2001, w tym czasie NASDAQ starcił 60% od szczytu ... a potem zaczeła się bessa.
Big Lebowski / 2007-11-17 17:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
do 2000r byla hossa internetowa - Yahoo gdy debiutowalo na S& P-500 w jednym dniu skoczylo chyba 100% spolki nowych technologi rosly tysiace procent, Dow w tym czasie nie mial szans z Nasdaqiem..dlatego Dow podcuas krach spadl chyba tylko 30 %..
anonim_03 / 2007-11-17 18:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jakby się spojrzeć na Nasdaq i DJIA w latach 1999-2001 i mWig (sWig) i Wig20 teraz to takie troche podobieństwo ...

to że Wig20 bije rekordy (kontraktami) nie znaczy że na szerokim rynku nie ma bessy ... o ile nie zajdzie się lider nowej fali hossy. Zgranych liderów chyba niestety czeka biotoniczny los.
Big Lebowski / 2007-11-17 18:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jezeli wiecej osob mowi bessa - to lepiej - ja mowie korekta..
anonim_03 / 2007-11-17 18:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ja też mowię korekta na S&P 500 i DAX (przed mocnym biciem rekordów wszechczasów) .. ale nie wiem który sektor to pociągnie.
Big Lebowski / 2007-11-17 17:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a dla przykladu Dax spadl 70%...
wuerka / 2007-11-17 18:07 / Tysiącznik na forum
jeżeli Bigu i Anonim nie macie pewności- a chyba nikt jej nie ma- to mnie wypada tylko czekać...:-))
kto ma akcje, ten myśli bardziej pozytywnie- sam mam i dobrze wiem, że może być różnie
ale czekam do przyszłego tygodnia
Big Lebowski / 2007-11-17 17:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich..
wuerka / 2007-11-17 17:22 / Tysiącznik na forum
halo, halo, tu Łódź się zgłasza :-)))
Łódź wita i pozdrawia Szczecin
Big Lebowski / 2007-11-17 17:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szczecin wita i pozdrawia Lodz.. ;-))
ślicznooka / 2007-11-17 17:22 / Uznany gracz giełdowy
witaj Big... stanowczo za dużo trenujesz, oby zakwasów mięśnia trójgłowego z tego nie było:-)
Big Lebowski / 2007-11-17 17:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu.. szykujemy sie na Wietnam ;-)).. co do miesni zaprawiony jestem..hehe.. Pozdrowka..
anonim_03 / 2007-11-17 17:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
albo wątroby ;-))
wuerka / 2007-11-17 17:26 / Tysiącznik na forum
dzisiaj to się chyba nic innego nie da robić
wrota wyobrażni / 2007-11-17 16:08 / portfel / Poznań na +
A teraz zakładam koszulke razem z synami i moją księżniczką i Polska Gola Polska GOLA a co zaszalejemy będzie super optynizm wzrośnie. ps dzisiaj po meczu wszyscy szczęśliwy w tym kraju będą warto o tym pomyśleć i samemu z tego skorzystać Pozdrawiam
wrota wyobrażni / 2007-11-17 14:06 / portfel / Poznań na +
Bigu czy analizowłeś kiedyś fundusz MCI Troszkę stracił ostanio może warto w niego wejść połowa akcjonarjatu to fundusz arka wyniki za ostani rok sporo na
+ co onich sądzisz albo lepiej co o nich sądzicie Pozdrawiam i życzę udanego weekendu
Jarg / 2007-11-17 14:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kilka dni temu ktoś już o to pytał i chyba odpowiadałem... Więc raz jeszcze:.. To jest bardzo dobra spółka, dobrze zarządzana... z jednym problemem: bardzo mocno wzrosła w ciągu roku (rok temu była chyba po 8 zł) - i to w obecnej sytuacji jest okolicznością niezbyt zachęcającą... Jest kilka bardzo dobrych spółek, które zostały już (chyba) lepiej cenowo odchudzone... :-)
kloszard / 2007-11-17 15:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tez tak mysle...bardzo dobra spolka ale ..trzeba pamietac ze zyje mocno z private equity..a perspektywy niezbyt zachecajace..wlasnie po raz kolejny przelozyli wejscie hoopla na gielde..bardzo duze oczekiwania wobec spolki....
doji / 2007-11-17 13:19 / portfel / Bywalec forum
Witam kącikowców:) Przeglądałem wczoraj informacje ze spółek...zauważyłem, że sporo firm podaje iż osoby mające dostęp...etc. zakupiło akcje! Spore pakiety zostały zakupione firm: PEP, Multimedia, FAM, IDM, JWC. Oprócz nich jeszcze pojedyncze mniejsze ilości ( drugi koszyk ): LZPS, Żywiec, Bytom, Koelner, Ferrum. Sprzedane akcje TVN i jakiejś drugiej spółeczki...Teraz pasowalo by mądre wnioski wyciągnąc...ktos z doświadczeniem musialby się wypowiedziec, bo na mój niedoświadczony rozumek sprawa ma sie tak: albo prezesi próbują lapać dołki ( grają ), albo wiedzą, że fundy zaczeły już wchodzić po tych cenach ( przypuszczam, że prezesi większych społek swoich informatorów mają ). Oczywiście mam na myśli te spółki, gdzie poszły znaczne pakiety akcji. Jesli chodzi o drugi koszyk...śladowa ilość akcji pokupionych...albo to samo co powyżej, albo zakup w celu wydania komunikatu i uspokojenia sytuacji ( spadków ) - dla samego uspokojenia lub wywalki. Pozdrawiam i czekam na komentarze
Fawelas / 2007-11-17 13:50 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Żywiec - zakup przez członka zarządu 95 akcji.....
ślicznooka / 2007-11-17 14:13 / Uznany gracz giełdowy
I nie zapominajmy o Zabrzu:) ostatnim razem jak Opach kupował, to kurs z marszu poszedł z 1 zł na 10:-)
A tak serio... patrzę na rynek, na którym jest stan wprzedania, na wszystkich obserwowanch przeze mnie spółkach zostały już wygenerowane sygnał kupna, prezesi kupują, fundy zwiększają zaangażowanie (choć jeszcze trochę komunikatów na ten temat musiałob spłynąć), biura maklerskie wydają pozytwne rekomendacje, firmy publikują dobre i bardzo dobre wniki (nawet w przypadku tch gorszch firm w raportach widać progres), komunikaty o nowozawartych kontraktach pozwalają być spokojnym o firmę przez co najmniej 2 lata.... więc co się zatem dzieje?:) Bessa? Choć nie można wkluczyć prawdopodobieństwa, to jednak myślę, że za maluczcy jesteśmy by ją samodzielnie objąć, a sygnał z centrali jeszcze nie przszedł... zatem... niektórzy miesiącami czekali z wejściem na solidniejszy dołek, jeżeli nie wkorzstają okazji, to znów przyjdzie im czekać tyle samo, jeśli nie dłużej.... Przyszły tydzień będzie myślę roztrzygający.
kloszard / 2007-11-17 16:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hm...oczywiscie ze bessa nie jest wykluczona, ale....nie bylo euforii( chyba ze liczymy ta na budowlance po ogloszeniu euro 2012..)...wskazniki czesto niewysokie..dobre perspektywy...wiec fundamenty do 2011 dla mnie sa solidne.....+ caly czas ryzyko recesji w usa, wiec jest element niepewnosci, a wtedy sie rosnie...
dla mnie to bylo ewidentne wstrzymanie popytu przez fundy...chcialy wziac nisko....chronily dotyczasowy zysk...albo jeszcze inaczej - nawet jesli to bessa to beda firmy rosnace...
hm...oczywiscie jest przegrupowanie...na pewno zgasly gwiazdy exportowe( barlinek, krosno)....i pewnie budowlanka tez( choc bedzie korekta wzrostowa) z wyjatkami dla mnie w postaci msz i lcccorp...
nie wiem czy nastepny tydzien juz pokaze dluzszy kierunek gieldy ale odbicie jest dla mnie nieuniknione....
kloszard / 2007-11-17 14:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
msz- bodajze 245 000 przez Opacha...oczywiscie caly czas ma jeszcze spory pakiet po okolo 0,80 gr...ale jednak solidna ilosc zakupiona...
anonim_03 / 2007-11-17 14:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
czyli tyle co mały samochód osobowy ...
gdyby nie mały ff=1.7% to Żywiec to byłby mój nr. 1.
Sancho Panches / 2007-11-17 14:07 / Bywalec forum
a mały ff nie jest korzystny?? siedza w nim same szychy ze spolki..........
drobnica ma niewiele....... moze przez to bujac kursem ale czy ostatecznie nie jest to korzystne?? mniej przypadkowych osob??
raczej pytam a nie twierdze:)
anonim_03 / 2007-11-17 14:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mało przypadkowych osób to dobrze ale FF = 1.7 % to naprawde mały ...
a firma: jedna z niewielu solidnych Polskich marek, na besse rewelacja.
ślicznooka / 2007-11-17 14:28 / Uznany gracz giełdowy
tylko Anonim weź pod uwagę fakt, że podczas poprzednich bess, nie zachowywała się ona rewelacyjnie, a aktualnie kurs jest w okolicach historycznch maksymów. niemniej... od debiutu silny trend wzrostowy jak w pysk strzelił:)
czarny czwartek / 2007-11-17 15:20 / portfel
a jak sądzicicie na besse nie byłby lepszy BACA? 3 % f.f.; dywidenda, bank który ma C/z poniżej 9. Pozdrawiam
Sancho Panches / 2007-11-17 14:24 / Bywalec forum
to fakt:) spolka jest solidna sama z siebie.....
a w czasie ewentualnej bessy sprzedaz piwka wzrosnie........
a inne browary?? advadis dawny strzelec?? szczerze to tego piwka nie znam.... wiec przed ewentualnym kupnem musialbym sprobowac...... gdyby przyszly ciezkie czasy trzeba wspierac firme i kupowac jej produkty... musi smakowac:))
Jarg / 2007-11-17 14:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mały ff jest dobry... ale nie za mały :-)). Kupując troszkę więcej papierów, musisz liczyć się z ewentualnością, że ugrzęźniesz w takiej spółce na długo...

Pozdrawiam
ślicznooka / 2007-11-17 14:20 / Uznany gracz giełdowy
Nie wiem, czy ktokolwiek z was próbował sił ze Stąporkowem, tam to dopiero jest mał ff, żeby wejść trzeba kilku sesji, a o szbkim wjściu zapomnij:) niemniej sympatyczna spółeczka.
Sancho Panches / 2007-11-17 14:19 / Bywalec forum
dzieki Jarg!
czy jest jakis idelany poziom procentowy......?? taki sredni oczywiscie
czy moze dla kazdej spoki jest inczej w zaleznosic od branzy i ilosci akcji?? czuje po kosciach ze to drugie:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy