Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Jarg / 2007-11-17 11:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich

Brzydka pogoda za oknem i na giełdzie... klimaty zdecydowanie depresyjne... polecam kieliszek alkoholu, bardziej potrzebujacym nawet butelczynę... jak powiadają: na frasunek dobry trunek... :-)) Są też inne środki, ale te doradzałbym obytym :-))

PS. Śliczna, w gruncie rzeczy Haiti jest całkiem dobrą alternatywą... tam są duże plantacje...:-)) A poza tym Haiti słynie z praktyk voodoo, które umiejętnie użyte mogłyby mieć zastosowanie na GPW... :-))

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim miłego wypoczynku
barabaszek / 2007-11-17 13:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Jargu dziękuję za brak komentarza w sprawie raportu Hawe...ale na przyszłość to prosiłbym Cię o wyprowadzenie z błędu (jeżeli mogę ) ja sie nie pogniewam a wdzięczny będę bardzo...zresztą proszę o to wszystkich uczestników forum...lubię się uczyć i wolałbym korzystać z dobrodziejstwa wiedzy którą dzielicie się jako gracze giełdowi z dużo większym doświadczeniem niż na swoich błędach.Pozdrawiam
Jarg / 2007-11-17 13:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, prawdę mówiąc nie wiem co powiedzieć... nie przypominam sobie Twojego pytania o Hawe... chyba nie przeczytałem...
Na przyszłość... jeżeli prosisz o moją opinię w jakiejś sprawie, zaznacz mojego nicka w treści... często wpisuję tylko swojego nicka, albo kogoś innego w wyszukiwarkę i tylko te wpisy czytam, sprawdzam tylko, czy ktoś o coś nie pytał... po prostu z braku czasu...

Albo wyślij zapytanie na emalię... na pewno dopowiem

Pozdrawiam
kazelot / 2007-11-17 12:13 / Tysiącznik na forum
Jarg znam wielu"obytych",których już dawno tu nie ma.Tak,że należy wzmóc uwagę
Pozdrawiam
Jarg / 2007-11-17 13:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj

Myślę, że na tym forum są ludzie inteligentni i rozsądni... potrafiący z pewnym dystansem podejść do tekstu... i umiejący odróznić... co żartem jest, a co na serio... :-))

Pozdrawiam
kazelot / 2007-11-17 14:10 / Tysiącznik na forum
Stary wiem,że tu nie ma betonu.Ja te pisałem pół żartem.A dlatego pół,że naprawdę wiele widziałem.Nie bierz tego do siebie to po prostu taka refleksyjna wrzutka.
Ja wiem,że Ty wesoły człowiek jesteś i za to Cię cenię.
Za inne rzeczy również......pozdrawiam
Jarg / 2007-11-17 14:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale tak serio... ja niestety również paru znajomych pożegnałem... więc ogólnie Twoja przestroga jest słuszna...
ślicznooka / 2007-11-17 12:34 / Uznany gracz giełdowy
Dzień dobry Jarg, trafiłeś w mój nastrój, jakoś tak dzisiaj zaczęłam się przejmować spadkami (wcześnie, hehe)... poza tym pobawiam się, że w ramach konsensusu będziemy musieli pojechać w oba miejsca:-))
pozdrowienia serdeczne dla wszystkich:)
Jarg / 2007-11-17 13:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zdecydowanie w oba :-))

Serdeczności :)
barabaszek / 2007-11-17 12:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Ślicznooka witaj! Ja polecam zjedzenie czegoś dobrego,kuchnia pełna subtelnych smaków zdecydowanie poprawia nastrój i koniecznie deserek jako zwieńczenie dzieła ... no i spacer ,spacer i jeszcze raz spacer....jak się człowiek dotleni to smutki mu trochę mijają i nastrój poprawia ...będzie dobrze ...pierwsze sygnały dużych zakupów już są ...ktoś ostatnio pisał ,że Polacy dają szanse jeszcze funduszom więc nie dajmy się zwariować i odleszczyć z naszych ciężko uciułanych grosików ;-)...
ślicznooka / 2007-11-17 13:23 / Uznany gracz giełdowy
dobhrze, to zacznę od razu od deseru, żeby szbciej pomogło:-)
barabaszek / 2007-11-17 13:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Też metoda a co tam....Ślicznooka mam pytanko jeżeli masz chwilkę ...skąd to zainteresowanie na Victorii jest w likwidacji a straty ,że ho ho...czyżby info o tym ,że po nabyciu jednego z głównych akcjonariuszy większego udziału i zwołanie NWZ przez niego aby uchronić od likwidacji podziałały jak magnez? Powiedz mi jak wiesz co się dzieje w momencie likwidacji takiego NFI na jakiej zasadzie rozliczają się z akcjonariuszami? I na koniec taka ciekawostka c/wk jest prawie 30% większe od wartości akcji jak to się ma w momencie likwidacji?
ślicznooka / 2007-11-17 13:58 / Uznany gracz giełdowy
Nie znam się na postępowaniach likwidacyjnych, jednak logika podpowiada mi raczej wykup akcji od akcjonariuszy przed likwidacją.
Natomiast firmy, które ogłaszają upadłość likwidacyjną zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż często bywa tak, że pojawia się grubszy akcjonariusz, który chce ją przejąć i postawić na nogi, więc po większej przecenie jest ruch powrotny. To stary jak giełda scenariusz i praktycznie zawsze można tak zarobić (ostatnio sama z tego skorzystałam na Instal Lublin).
co do c/wk, skoro firma prznosi straty to chba nie może mieć takiego wysokiego tego wskaźnika, ale popatrzę.
Sancho Panches / 2007-11-17 12:33 / Bywalec forum
witam serdecznie wszystkich
w sumie nie jest tak zle...... u mnie nie pada, lekki mrozek, nie wieje........ jest ok
jak bylem malym chlopcem lubilem kruszyc cienki lod na malych kaluzach.......
dzisiaj duzo takich zamarznietych kaluz u mnie na ulicy.....
troche nie wypada ale humor poprawia
kloszard / 2007-11-17 13:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tez lubilem :)
dzien dobry wszystkim...nie ma co myslec czy wypada czy nie ...jak poprawia ..do dziela :)
barabaszek / 2007-11-17 11:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień Dobry Gospodarzowi i Forumowiczom ,dzisiaj spacer i nabieranie sił do poniedziałkowej walki o przetrwanie.Pozdrawiam wszystkich serdecznie życząc miłego wypoczynku
kazelot / 2007-11-16 23:58 / Tysiącznik na forum
Się kącik uaktywnił ostatnio.Gorący okres.Jest co czytać.
Mikołaju daj mi tylko spokój.Ja chciałbym tylko tak po prostu żyć.
Dobranoc
warren buffet / 2007-11-16 23:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Jargu, nagoniłeś mnie na stalprofi :)
bohdan77 / 2007-11-16 22:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
pewnie już wiecie Pep ma nowego akcjonariusza. PZU
heyka
Big Lebowski / 2007-11-16 22:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiemy , wiemy.. ;-)) Pozdr..
Fawelas / 2007-11-17 11:08 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Witajcie, ciekawe czy przy takim nastroju do inwestowania to info pomoże. Mnie osobiście aż korci żeby dokupić ale dalej przewiduje spadki, nawet na PEPie.....
ślicznooka / 2007-11-16 22:22 / Uznany gracz giełdowy
niedawno komuś stąd w mailu pisałam, że tam się ktoś grubszy pakuje:-) nie zdziwię się, jak niebawem ktoś jeszcze się ujawni:-)
bohdan77 / 2007-11-16 22:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja sie też dziś ujawniłem :) jako akcjonariusz pep-a
[pepe wróć! na 40 pln hehe
bohdan77 / 2007-11-16 22:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no tak w końcu to Twój konik :)
ślicznooka / 2007-11-16 22:14 / Uznany gracz giełdowy
Stany byczo zakończły, przyznam, że nie zawsze tam patrzę, gdż czasami nie ma co sobie głow zawracać, jednak w momentach przełomowych pokazują kierunek. Dzisiejsze odbicie z bardzo istotnch wsparć daje pewnien optmizm co do przyszłego tygodnia... prznajmniej początku:)
Spokojnego weekendu wszystkim życzę.
mari / 2007-11-16 22:12 / Achi
chcecie rajdu?
to przestańcie w niego wierzyć.
rajd pewnie się odbędzie i tak ,tylko z nieco innych poziomów.
wszystko co się u nas dzieje to sprawka funduszy IMHO.
zwalają kursy by się tanio obkupić-trudno im się dziwić.
Wykorzystują do tego sytuację w USA.
z drugiej strony patrząc jeżeli w stanach można kupić firmę lub jej część coraz taniej to i u nas wycena podobnej firmy powinna spadać by być równie atrakcyjną dla inwestorów.
Ale to tak bardzo ogólnie ,jakby ktoś się zastanawiał dlaczego to co się dzieje w stanach ma wpływ na naszą giełdę.
pozdro.
ślicznooka / 2007-11-16 22:27 / Uznany gracz giełdowy
tak, teraz to była popisowa lekcja z ich strony, przed korektą podkręcanie obrotów na spółkach i wychodzenie, potem zwalanie, a teraz spokojne zakupy.
wuerka / 2007-11-17 11:39 / Tysiącznik na forum
na STX było to widać idealnie parę dni temu
Big Lebowski / 2007-11-16 22:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to co sie dzieje w USA - ma wplyw na wszystkie gieldy..Pozdr..
smooth / 2007-11-16 22:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Tylko pytanie jak długo jeszcze.
mari / 2007-11-16 22:29 / Achi
do momentu w którym na forach ludzie zaczną pisać że już nie wierzą w giedę że to oszustwo,że potracili całe majątki ,że giełda im już obrzydła ,że ***** z tą ***** giełdą.
i w ogóle mają dosyćtego.:-))))))))
decathlonpionki / 2007-11-17 11:16 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
a i w ogóle mam dosyć tego:)
decathlonpionki / 2007-11-17 11:16 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
to zacznijmy zbiorową niechęć:)
zmieniajmy nicki i piszmy ze jest żle, ze nie ma co do gara wrzucić, że dzieci głodują itp:)
Ja napszykład już muszę kraść:) hehe
pozdro
warren buffet / 2007-11-16 23:00 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
na forach morda sie smieje. u nas na money w besse wierzy 3\100.... to niedobry znak dla hossy
ślicznooka / 2007-11-16 23:08 / Uznany gracz giełdowy
Warreno, a pamiętasz wczorajsze nastroje, przedwczorajsze? Ilu było takich, co nie mówili, że to bessa? :) Trend i tak zostanie rozpoznany po roku, czy w tą czy w drugą stronę, póki co trzeba zarabiać:)
warren buffet / 2007-11-16 23:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ale ja nie pisze na podstawie jednej sesji -10% bessa.... zawsze korygowalem ludzi, ktorzy na podstawie 2 tygodniowej korekty mowili o bessie......

nie moge pojac tego fenomenu. ciagle spada, a ulica wierzy w odbicie.

jak przestanie wierzyc - wejde calym kapitalem. narazie tylko dt
ślicznooka / 2007-11-17 00:15 / Uznany gracz giełdowy
a to się nie zrozumieliśmy. co do bessy, to technicznie na wigu20 na razie nie można o tym mówić, możliwe, że maluch objęły ją o rok wcześniej... niemniej będzie to jasne pewnie w marcu/kwietniu, póki co ulica ma prawo spodziewać się odbicia:-)
A ja się na takiej jednej wychowałam, Szarych Szeregów się nazwała, strasznie dużo łobuzów się kręciło:-))
kloszard / 2007-11-16 23:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wlasnie...ludzie nawet nie mieli sily wpisac slowa bessa...natomiast podejrzewam ze troche ludzi sie zdziwi, ze nie wszystko co spadlo wzrosnie...i na tym moim zdaniem bedzie polegala glowna roznica w zachowaniu sie przyszlym gieldy...selektywne wzrosty...duzo niepewnosci...zmiana liderow....
ślicznooka / 2007-11-16 23:31 / Uznany gracz giełdowy
o tym też Anonim pisze od jakiegoś czasu... ja mam za małe doświadczenie, by typować nadchodzących liderów... może faktcznie będzie to sektor medczny i IT... kto wie:)
wuerka / 2007-11-17 11:41 / Tysiącznik na forum
jak NFZ na GPW wejdzie :-)))
kloszard / 2007-11-16 23:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hm . ..IT wyglada obiecujaco...sektor medyczny bylby swietny gdyby nie moim zdaniem duze koszty osobowe caly czas obciazajace wynik...
hmm...no i rodzynki o ktorych caly czas pisze Big....to bedzie tez moim zdaniem klucz do sukcesu....mocny akcjonariat...niewielki freefloat..waska, specjalistyczna branza...obiecujace perspektywy dla rynku na nastepne 3-5 lat...i zarzad ktory kupuje swoje akcje...i wystarczy :)
ślicznooka / 2007-11-16 23:50 / Uznany gracz giełdowy
bardzo mądrze napisane.
smooth / 2007-11-16 22:35 / portfel / Tysiącznik na forum
To może zacznijmy tak pisać.... może ludzie sie nakręcą i a nuż ( jak to sie pisze?) pomoże:).
Big Lebowski / 2007-11-16 22:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jeszcze wiele lat - tak mysle..
mari / 2007-11-16 22:30 / Achi
długo terminowo napewno wiele lat.
smooth / 2007-11-16 21:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Przywitać sie postanowiłem, bo tak sobie Was już dość długo poczytuje, że aż mi głupio tak stac z boku i ani be ani me.

pozdrowienia
Big Lebowski / 2007-11-16 22:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witamy na forum.. Pozdrawiam.. i pisz jak najwiecej..
Medin / 2007-11-16 22:10 / portfel / SEMPER OPTIMUS!
Daień dobry......... i dobry dzień. Pozdrawiam wszystkich!
kloszard / 2007-11-16 21:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Big..pisales czy jest jeszcze wiara w rajd sw.mikolaja..hm ...osobiscie mysle ze jesli nie bedzie zalamania w usa( obstawiam 70:30 ze nie ) to mamy szanse na spore odbicie, czyli czesc spolek odrobi czesc strat, a czesc wyrosnie na nowych liderow....czyli powolna konsolidacja z przegrupowaniem portfela, selektywnymi wzrostami i nowymi liderami do konca roku..jesli...
pzdr
Big Lebowski / 2007-11-16 22:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dokladnie tak samo - obstawiam dlatego namawialem do kupowania akcji - partiami i powtarzam jeszcze raz - partiami, gdyz uwazam ze przemycenie jednego postu na forum glowne - i dysputy i rozprawy na podstawie jednego postu - pomijajac inne posty - wypacza obraz tego co bylo mowione.. jezeli ktokolwiek chce przedyskutowc jakikolwiek moj wpis - to tu jest wlasnie odpowiednie miejsce a nie na forum glownym..
kloszard / 2007-11-16 22:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Bigu ..wlasnie tak..ktos juz o tym wspomnial tu...gielda to nie maszynka do zarabiania pieniedzy...ludzie szukaja gotowych scenariuszy....przestaja myslec..nie dbaja o zachowanie bezpieczenstwa...gielda to ryzyko...ja powiem szczerze nawet nie wchodze na forum glowne...od niego zaczalem i nie moglem czasem uwierzyc co tam sie wypisuje....wiec przestalem ....
pozdrowienia
Big Lebowski / 2007-11-16 22:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja wiem Kloszard - moge pokladac czyjes posty wedlug mojego uznania i wyjdzie paranoja - druga sprawa jezeli czyam kontrowersyjny post - to probuje dyskutowac a nie przezucam na inne forum .. ala co tam zycie toczy sie dalej .. ;-))
kloszard / 2007-11-16 22:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wlasnie..let it go...
a z glosnikow let it be :)
ślicznooka / 2007-11-16 22:39 / Uznany gracz giełdowy
coś chyba przegapiłam... ale z tonu wynoszę, że niewiele straciłam:)
kloszard / 2007-11-16 22:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
jak to niewiele ..mnostwo ..strasznie madrze nawijamy :-)
ślicznooka / 2007-11-16 22:52 / Uznany gracz giełdowy
hehe, faktycznie ale "fo pa" walnęłam:-)
kloszard / 2007-11-16 22:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
no ;--)))
kloszard / 2007-11-16 23:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
3mam za msz...lubie...dobra spolka..Opach solidny..swoja droga dziwi mnie az taka slabosc calego sektora ..chyba tylko gtc sie 3ma...
pewnie zanizanie calej branzy przed odpalem he he :)
ślicznooka / 2007-11-16 23:06 / Uznany gracz giełdowy
wiesz... a żebyś wiedział:-) to ostatni moment na zaniżanie przed ogłaszaniem wyników kolejnych przetargów, i kontraktów. Zabrze podało dziś świetne info, potwierdzające jakość spółki.
kloszard / 2007-11-16 23:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wiem...kupowalem jeszcze po 1,5 pln...oddalem gdzies przy 5 pln...potem kolo 10 i oddalem za 12...gdyby nie ta podejrzliwa ozieblosc spolek z tej branzy to pewnie bym wzial za jakies 9 pln...ach...powodzenia :-)
TOMOK / 2007-11-16 22:44 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
a ja się upiłem...hi
Łagodna wersja jestem
popiszę, posłucham ii idę spać...czegp wszystkim życzę
Pozdro
ślicznooka / 2007-11-16 22:46 / Uznany gracz giełdowy
dobranoc Tomek, słudkich snów i buziak dla Kacperka:)
Pooh / 2007-11-16 22:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Witam wszystkich.

O Mikołaju... Nie wierzę w rajd , ale kupuję, bo jeżeli ja nie wierzę, to większość nie wierzy, a większość się myli, więc.... :)
Czasem fajnie jest spojrzeć z boku na swoje emocje.

A moje ostatnie zakupy.. nawet, nawet... Czyżbym zaczynał się powoli uczyć ;).
/Nacisk na powoli :)/
Pozdrawiam.
TOMOK / 2007-11-16 22:24 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
http://pl.youtube.com/watch?v=9A19DjD2iBM&feature=related
Muzyczki słucham
Popijając piwko
Pozdrawiam :-)
Small77 / 2007-11-17 12:48 / "Nowy i zielony"
Witam.
posłuchaj tej kapelki http://pl.youtube.com/watch?v=JePJNCrxpcY
daje sporo energii :)
Pooh / 2007-11-16 22:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Mam beznadziejne łącze... Nie da rady posłuchać..
Dziś w robocie - stan czuwania na trzeźwo. :(
Cóż, na inwestycje trzeba zarobić...
Pozdr.
TOMOK / 2007-11-16 21:44 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
http://pl.youtube.com/watch?v=DrBLqp-s__o
Strasznie się przy tym dobrze bawię...choć raz posłuchajcie
Pozdo
Big Lebowski / 2007-11-16 21:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W USA - kryzys na rynku nieruchomosci bedzie odbija sie czkawka jeszcze bardzo dlugo - dla uswiadomienia - 17 mln. domow jest nie sprzedanych lub stoja niezasedlone , liczac np. ze w takim domu mieszka okol trzy osoby to 50mln. osob dotyka to bezposrednio a posrednioe jeszcze wiecej - uwazam ze w USA czeka nas jeszcze jedna obnizka stop procentowych..
Sancho Panches / 2007-11-16 21:38 / Bywalec forum
ceny zagalopują
co lepsze 1 akcja za 20 oslabionych dolarow
czy za 10 mocnych dolcow??
ja nie wiem...
Big Lebowski / 2007-11-16 21:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiaj we Frankfurcie debiutowala firma - Asian Bamboo, firma ktora zajmuje sie uprawa bambusa - debit udany ale akcje zanotowaly spadek ;-))
Jarg / 2007-11-16 20:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór

Muszę przyznać, że pomimo niewątpliwych promocji jestem już nieco zmęczony tymi spadkami :-)

Pozdrawiam
Sancho Panches / 2007-11-16 20:46 / Bywalec forum
jak jestem w supermarkecie zawsze patrze podejrzliwie na promocje...
kiedys kupilem produkt po promocyjnej cenie za, zalozmy, 30pln +10%gratis!!!
znajomy mi powiedzial ze ten sam produkt kosztowal tydzien wczesniej bez promocji 20pln..........
ślicznooka / 2007-11-16 20:09 / Uznany gracz giełdowy
Jarg, koncentruj się na myśli o Haiti:-) a tak serio, to ja również...
dobry wieczór wszstkim.
Jarg / 2007-11-16 21:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tahiti Skarbie... nie Haiti :-)))
ślicznooka / 2007-11-16 22:05 / Uznany gracz giełdowy
to z tego zmęczenia:-) na Haiti zresztą też jest ładnie, ale na Tahiti ładniej:-))
Sancho Panches / 2007-11-16 20:36 / Bywalec forum
ameryka tanczy..... wolny, wolny szybki szybki
ten taniec to nie jakies tango, ani walc......... co wiecej ludziom sie nie podoba ale ogladalnosc coraz bardziej rosnie............. wszyscy patrza i wydaja wiecej forsy niz na smsy do tanca z gwiazdami niz twojego ulubionego tanca na lodzie...........
ech jak mam sie od tego uwolnic?? nie lubie takiego show
mari / 2007-11-16 21:04 / Achi
w rytmie walca-raz dwa trzy, raz dwa trzy lub jeśli wolisz blusa -krok ugięcie krok ugięcie krok krok ,albo w rytmie samby raz es dwa, raz es dwa ,raz es dwa es trzy es cztery(tu były obroty partnerki )
bardziej swojsko może być w rytmie chodzonego....
:-)))))))))))))))))
głowa do góry to tylko pieniążki.
Sancho Panches / 2007-11-16 21:12 / Bywalec forum
dla tego wlasnie nie walc i nie tango.......
choc fakt faktem nie pamietalem krokow:) kiedys..............
wrota wyobrażni / 2007-11-16 20:46 / portfel / Poznań na +
Wyłącz komputer ;) ja już kończę wracam do domku niestety jeszcze nie w górach dobrej nocy i szczęśliwie spędzonego weekendu .
ślicznooka / 2007-11-16 20:43 / Uznany gracz giełdowy
nieee taniec na lodzie obejrzałam 2x i mi się nie spodobał, a nastroje na giełdzie nowojorskiej przekładają się na nasze i z tm trzeba się liczć, szczególnie w momentach zwrotnych. Gdyż istotnym będzie przełamanie przez DJI 13150 i pschologicznch 13tys., a S&P 1450, gdż spowoduje kontnuację spadków i u nas:( więc niech lepiej hamburgery jedne bronią.
Sancho Panches / 2007-11-16 20:55 / Bywalec forum

a nastroje na
giełdzie nowojorskiej przekładają się na nasze i z tm trzeba się liczć,


jasne ze trzeba......... nie ma bata....
zawsze tak bylo i dlugo tak bedzie........
pozdr
wrota wyobrażni / 2007-11-16 20:28 / portfel / Poznań na +
A ja myślę o domku w górach mam już upaczony ale jeszcze ciut za drogi ale i tak go będę miał za rok za dwa nie warzne będzie mój a co :) marzenia się spełniają kiedy w nie wierzysz ja wierzę jeszcze? ;);)
bohdan77 / 2007-11-16 22:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Twój nick mói wszystko :) (trzymam kciuki - kocham góry)
ślicznooka / 2007-11-16 20:35 / Uznany gracz giełdowy
10% inwestorów te marzenia się spełnią:-)
wrota wyobrażni / 2007-11-16 19:48 / portfel / Poznań na +
Ma do ciebie Bigu pytanie gdzie masz założone swoje BM i dlaczego właśnie tam i jaka według ciebie i twoich gości jest najniższa prowizja za zakup i zbycie w BM może ktoś się pochwli bo dzisiaj za zakóp policzyli mi 0,39% jak sądze trochę drogo
wrota wyobrażni / 2007-11-16 20:19 / portfel / Poznań na +
chyba wszyscy kupujecie drożej skoro nie chcecie się pochwalić;)
Big Lebowski / 2007-11-16 19:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mysle ze czas zaczac pisa kartki do sw. Mikolaja .. pytanko kto jeszcze liczy na rajd sw. Mikolaja ?
ślicznooka / 2007-11-16 20:34 / Uznany gracz giełdowy
Zastanawiałam się pół godziny i stwierdziłam, że nie:) ale jak można wierzć w tak optymistczne akcenty, kiedy weszło się giełdę na samej górce i od tamtej pory spada...
Big Lebowski / 2007-11-16 20:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Malgosiu - wiara czyni cuda ;-)) - ja juz napisalem zeby sw. Mikolaj przyslal mi narty , buciki saneczki i czapeczke ;-)) - musze tylko uwazac - na te panie z poczty ;-))
ślicznooka / 2007-11-16 20:44 / Uznany gracz giełdowy
Big, Ty lepiej uważaj na te panie na stoku:-))
TOMOK / 2007-11-16 20:56 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Big...oczy Ci się świecą....:-)
Jeśli możesz skomentuj...
http://tnij.org/ag8m ;-))))
Pozdrawiam
Sancho Panches / 2007-11-16 21:09 / Bywalec forum
dzieki za cynk;)
swietna sprawa....... a co sie stanie z żenskim bywalcem forum??
hehe
Big Lebowski / 2007-11-16 21:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
czytalem Tomaszku.. bede jeszcze raz pisal..Pozdr..
Sancho Panches / 2007-11-16 19:33 / Bywalec forum
wczoraj ktos na forum glownym pisal ze laduje sie na maxa bo przeciez czeka nas mikolaj........
ja specjanie w to nie wierze....... ja bedzie to bedzie........ jak nie to "specjalisci" napisza ze rajdu nie bylo bo ludzie postanowili wyjac kase z akcji by kupic prezenty:))))
zawsze znajdzie sie uzasadnienie
pozdr
anonim_03 / 2007-11-16 19:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
prawdziwy trend rodzi się powoli.
Jest już raport z S&P. Calłowita zmiana zysków -8% (zysk operacyjny)
Rosnące branże:
Helthcare +14%
IT + 13%
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy