Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
ninek / 2007-11-13 09:24
dzień dobry i miłego dnia wszystkim
pietroo / 2007-11-13 09:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Medin / 2007-11-13 09:28 / portfel / SEMPER OPTIMUS!
Szień dobry Eszystkim! Udanych...........!
Big Lebowski / 2007-11-13 06:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
sosna / 2007-11-13 08:12 / Kupujący na górkach
Witam Was.
Bigu patrząc na wykres Ferrum mam wrażenie, że w ciągu kilku tyg. wystrzeli w okolice 35 zł, bo tam napotka silny opór. Chyba zakupię spekulacyjnie :D, bo na czymś trzeba odrobić starty.
Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2007-11-12 23:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim..
ślicznooka / 2007-11-12 23:53 / Uznany gracz giełdowy
Dobranoc Big,
i ja się pożegnam, snów słodkich:-)
barabaszek / 2007-11-12 23:57 / portfel / Tysiącznik na forum
A ja jak zwykle pomyszkuję w raportach ...Słodkich Slicznooka i Dobranoc Bigu
Big Lebowski / 2007-11-12 23:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
WUSA - wzrosty sie zaczna gdy Dow i inne indexy rozpoczna sesje na sporym minusie a zakoncza sesje na plusie - uwazam ze jestesmy blisko takiej sesji..
warren buffet / 2007-11-12 23:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ale to nie dzis. czyli jutro znow okazja do zakupów. ale ilez mozna ?
Big Lebowski / 2007-11-12 23:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nalezy kupowac Warren - wlasnie nalezy kupowac ...
Medin / 2007-11-12 23:52 / portfel / SEMPER OPTIMUS!
Sz. Bigu, zostałem na noc na L. Sądzisz że zostanę mocno sponiewierany? Pzdr!
Big Lebowski / 2007-11-13 00:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ja jestem tylko dude!!
Big Lebowski / 2007-11-12 23:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trudno powiedziec obecnie z L - nalezy natychmiast reagowac - mysle zebys ranojezeli nie bedzie wielkiego spadku wyszedl i jezeli juz probuj nizej kupic lub odczekac.. Pozdr..
warren buffet / 2007-11-12 23:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tak mi sie tez wydaje, bo wiecznie nie bedzie spadac. ale irytująca jest dzien po dniu czerwien w USA.... ale... jak krew sie leje to nalezy kupowac....

pozdro !!
Big Lebowski / 2007-11-12 23:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wlasnie ten ciag spadkow jest b. wazny - tak ma byc.. Pozdr..
kazelot / 2007-11-12 23:12 / Tysiącznik na forum
Dobranoc dobrzy ludzie.
Dude temu frędzlowi to wydzwonię ze dwa razy od Ciebie jeśli chcesz.Wchodzisz?
Big Lebowski / 2007-11-12 23:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oczywizdelus.. hehe.. Dobranoc..
kazelot / 2007-11-12 22:40 / Tysiącznik na forum
Dude od tych spadków nerwy mi już puszczają,a pod moja chatą parkuje taki ładny czerwony wóz,a i właściciel jakiś taki kaprawy.Chyba nie zdzierżę.......
barabaszek / 2007-11-12 22:54 / portfel / Tysiącznik na forum
I to jest właśnie błąd jaki popełniamy w większości...my kochamy jak nasze spółeczki z dnia na dzień procencik do procencika zieloniutko i wtedy jest super...ale jak by się tak dobrze zastanowić to istotą rzeczy jest kupowanie właśnie teraz kiedy się obsuwa i to mocno bo później jest szansa na spore wybicie i prawdziwy zarobek....ale zgadzam się z Tobą kazelocie...nerwy czasami puszczają człowiekowi to fakt....ja sie teraz np nauczyłem jednego ....zawsze w portfelu trzeba mieć trochę wolnej gotóweczki bo jak przyjdzie taka korekta to jest wtedy pole do popisu a jak jej nie ma to tylko się człowiek denerwuje jak patrzy jak mu walorki lecą na łeb na szyje.Pozdrawiam
kazelot / 2007-11-12 23:06 / Tysiącznik na forum
Jakby nikomu nie strzykały żyłki w oczach i nie pracował nerw,to nikt nie zarabiałby,bo nie byłoby spadków.Kto miałby sprzedawać.
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-12 22:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hehe.. zalatw go.. ;-))
kazelot / 2007-11-12 23:04 / Tysiącznik na forum
Zniszczę larwę,a co tam,wyrwę chwasta.Nawet jak zrobi wendetę i skatuje moją barakudę.Na pohybel mięczakom.
kazelot / 2007-11-12 23:08 / Tysiącznik na forum
Wiesz tak mi się jakoś wkręciło,że to przez niego spada.
Big Lebowski / 2007-11-12 23:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to jest tak jak z tym zajacem co go lis z wilkiem pobili - bo bez czapki chodzil.. ;-)))
ślicznooka / 2007-11-12 23:12 / Uznany gracz giełdowy
z krzesła spadłam:-))))
Medin / 2007-11-12 23:28 / portfel / SEMPER OPTIMUS!
Witam wszystkich nocną porą!
barabaszek / 2007-11-12 22:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Gospodarza! Tak jak wczoraj napisałeś na nie których spółeczkach są już obroty z małymi wahaniami cenowymi ....i co ciekawe to DPL się zaczął właśnie tak zachowywać ...nie wiem czemu ale jakoś nabieram wiary w ten walor.Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-12 23:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - zycze powodzenia .. Pozdr..
barabaszek / 2007-11-12 23:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Widze,że Gospodarz wcale a wcale do tego walorka nie przekonany...za wcześnie jeszcze?
Big Lebowski / 2007-11-12 23:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tak wlasnie mysle..
barabaszek / 2007-11-12 23:53 / portfel / Tysiącznik na forum
No dobra...poczekam jeszcze ;-)...bo później bym miał za swoje i po głowie by mi tylko chodziło....a Bigu pisał,że za wcześnie i się nie słuchałeś...dobrze Ci tak ...hi hi
ślicznooka / 2007-11-12 21:13 / Uznany gracz giełdowy
hej Tomoczku,
pytałeś, więc zgłaszam się na ochotnika do odpowiedzi:-) Raport jest ok, wzrost zysków o 23%, przychodów 26%, co b. ładnie wygląda jeśli spojrzy się na zmianę w zysku na akcję i wartości księgowej. Słowem... powinno być good ze wskazaniem na oh god:-)

pozdrowienia
barabaszek / 2007-11-12 21:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Ślicznooka ale wpisu do Twojego portfela z Hawe nie widzę ...to po ile kupiłaś jeżeli mogę zapytać?
ślicznooka / 2007-11-12 22:59 / Uznany gracz giełdowy
nie wszystkie spółki tam umieszczam, a część umieszczonych to tylko obserwowane... Hawe wzięłam po 14,01... można było taniej, ale miałam gest:-)))
barabaszek / 2007-11-12 23:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Ulala...przewiduję zarobek rzędu 1-2,50 na walorze....ale po cenie widzę,że się przygotowałaś do tego zakupu raczej hehe...mam słabość do Hawe przyznaje...zawsze dostarcza mi pozytywnych emocji ;-)
barabaszek / 2007-11-12 23:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Powiem tak ...hawe obserwuję na bieżąco...zawsze...i nie ma nic piękniejszego jak obserwujesz wzrost waloru o np 2 zeta w ciągu minuty może dwóch ale nie od razu tylko stopniowo......miałem szczęście załapać się na akcję szczytu 35zł ale transakcja była ostatecznie za 26 w tym dniu zdążyłem zrobić dt 2 razy ale to farcik był ...od tego czasu jestem fanem Hawe ;-)
ślicznooka / 2007-11-12 23:16 / Uznany gracz giełdowy
ja nigdy nie mam szczęścia do mocno spekulacyjnych walorów, więc teraz pewnie poleci na pysk:((
barabaszek / 2007-11-12 23:20 / portfel / Tysiącznik na forum
O nie nie moja Droga...ja go mam w portfelu ....wygrzał dobre miejsce na wzrost i wzrost będzie jak nie jutro to najdalej pojutrze....i żadnego lecenia na pysk..o nie nie ...nie ma mowy
ślicznooka / 2007-11-12 23:23 / Uznany gracz giełdowy
ok, to w takim razie sprzedam tuż przed wybiciem:-)))
barabaszek / 2007-11-12 23:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobre:-))) ....Powiem szczerze jestem uzależniony ...wpadłem w giełdę po uszy....moim największym marzeniem jest posiadanie łącza z notowaniami on-line ale te koszta 16000 netto za kwartał....nie dla psa kiełbasa he he
barabaszek / 2007-11-12 23:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Tomok bidulka Nam się trochę zdepresił ;-(...próbowałem go namówic na DT na tej Interferi ale jakoś nie może się przełamac
ślicznooka / 2007-11-12 23:53 / Uznany gracz giełdowy
niedługo nasz Tomok będzie chodził uśmiechnięty i całować nas będzie po 8 browarkach:-))
barabaszek / 2007-11-12 23:56 / portfel / Tysiącznik na forum
ale właśnie teraz to tą swoją Inter..mógłby ruszyć ...tak swoja droga....
TOMOK / 2007-11-12 21:29 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
:-)
szalanie to miłe co piszesz...ale Big...ech ten Big :-)))))))))))))))
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-12 23:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Tomaszku.. nie bylo mnie przy kompie..Pozdr..
TOMOK / 2007-11-12 21:08 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
No dobra Big...
spójrz niżej i nigdy już nie mów na mnie odgapiacz :-)))))))))))
no może malutki...hihi
Tomki tak mają....
Pozdrawiam
tomciar / 2007-11-12 21:02 / portfel
Coś na poprawienie humorów... można i tak!

http://f1online.pl/index.php?1&modex=pnews&&s=13668

Pozdrawiam
Jarg / 2007-11-12 20:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie Kącikowicze

1. Moja żona wyjęła dzisiaj ze skrzynki awizo oznaczone jako "przekaz". Ponieważ nie spodziewała się ostatnio żadnych nadprogramowych wpływów, z tym większą ciekawością pojechała na pocztę przekonać się, kim jest tajemniczy darczyńca :-).
Po odstaniu w kolejce, przy okienku okazało się, że jest to rozliczenie umowy kredytowej z bankiem na kwotę 0,01 zł nadpłaty. Chyba zacznę kolekcjonować takie kwity...

2. Karkosik postanowił chyba ostatecznie dobić swoich akcjonariuszy. W piątek Hutmen, dzisiaj Skotan (info)... howgh!

Pozdrówka
anonim_03 / 2007-11-12 21:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a mogło to wygłdać tak:

- nie dopłaciłeś jednego grosza
- bank rozpoczął proces zajęcia hipoteki jako że nie płacisz rat w terminie
- na głowie miałeś komornika
- 6 miesięcy procesowania
- zachowałeś mieszkanie ale musisz zapłacić 1500 zł kary + odsteki + koszty procesu
- jesteś najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi bo udało się
party123 / 2007-11-12 21:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Oczywiście po potrąceniu prawie 5 zelasów wysyłki. Niestety, to jest śmieszne, ale podobno wynika z jakichś przepisów. Mając dobrego prawnika pewnie wyciągnąłbyś sporo procent jakby ci nie zwrócili tego grosza :)
Big Lebowski / 2007-11-12 20:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg.. Karkosik powinien dostac przydomek - zlotousty.. ;-)) Pozdr..
Fawelas / 2007-11-12 21:14 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Gdzieś wyczytałem, że Karku pojechał do USA się spotkać z Warrenem B. i o bussinesie pogadać ;-) Ciekawe co mu opowiadał.... może jak się ludzi robi na tzw. "Hutmena" albo na "Midasa". Pozdr
kloszard / 2007-11-12 21:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
z tego co przeczytalem to spotkanie nie doszlo do skutku...jak podano: ze zbyt napietego kalendarza p.karkosika :)
pzdr
bohdan77 / 2007-11-12 22:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
apropo karkosika i jego spółek. Skotan odwołał właśnie prognozy na 2007 r i zakomunikował że nie bedzie podawał juz prognoz .... i już."

a dokładnie...
" Decyzję o odwołaniu prognozy wyników finansowych netto zarząd podjął mając na uwadze, że różnica pomiędzy wartościami podanymi w raporcie o prognozie, a wartościami szacowanymi obecnie przekroczy 10 proc., natomiast podanie precyzyjnych wartości nie jest możliwe ze względu na charakter czynników wpływających na ich wysokość" - napisano w komunikacie
bohdan77 / 2007-11-12 22:23 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to bedzie przydługawy wpis ale jakże analityczny. dot sytuacji na rynkach wg - pośrednio - p. karkosika

Skotan dodał, że przesunięcie w czasie realizacji inwestycji
związanej z produkcją estrów spowodowało, iż aktualnie wynik netto
jest silnie uzależniony od rynkowej wyceny jego inwestycji
finansowych w akcje spółki Alchemia. Te natomiast uległy znacznej
przecenie i "pomimo bardzo dobrych wyników kwartalnych i
niewątpliwej wartości fundamentalnej, z uwagi na stan ekonomii
globalnej i pogłębiający się kryzys na rynku kredytów hipotecznych
w Stanach Zjednoczonych, który swoim zasięgiem zatacza coraz
szersze kręgi i oddziałuje coraz mocniej na zmienność koniunktury
globalnej, w tym szczególnie - zachowanie światowych rynków
kapitałowych, z którymi silnie skorelowana jest GPW w Warszawie,
wydaje się, i nie można założyć, iż sytuacja rynkowa związana z
przeceną wartości akcji zakończy się przed końcem 2007 r."
kloszard / 2007-11-12 22:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hm...czyzby inwestor karkosik zainwestowal w akcje spolki bedacej wlasnoscia biznesmena karkosika i ...stracil....hm...
barabaszek / 2007-11-12 22:31 / portfel / Tysiącznik na forum
O kurka wodna ale lanie wody Matko jedyna....jak by ktoś powycinał komentarze z forów posklejał do kupy.....
Big Lebowski / 2007-11-12 19:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Porsche - bedziem mialo split 1:10 hm.. firma swego czasu byla na skraju upadlosci , wowczas przyszedl wysmienity fachowiec W. Wiedeking i wprowadzil - nowy porzadek , pierwsze co zrobil zlikwidowal produkcje tanich modeli tzw. socjal - Porsche , takze ubezpieczyl firme od ryzyka kursowego - obecnie firma wlasnie na tym zbija kokosy , szef firmy jest chyba w niemczech najlepszym managerem - czytalem jakie ma zainteresowania - mysle ze nikt nie byl by w stanie zgadnac - otoz ma kawalek ziemi traktor i wlasnie lubi uprawiac ta ziemie ..
h16v / 2007-11-12 20:44 / Bywalec forum
A ja kocham motocykle i co z tego jak mi się mój wymarzony model oddalił w ciągu istatniego tygodnia wręcz kosmicznie :((( I żeby chociaż jedna się spólka znalazła, która dała by mi pewne nadzieje - a tu nic - kompletnie nic :((
anonim_03 / 2007-11-12 20:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pewien problem z BMW jest taki, że oni nigdy nie zrobili żadnego solidnego głupstwa.
Big Lebowski / 2007-11-12 20:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spore pakiety sa w rekach rodziny Quandt- a oni sypia ostanio..
anonim_03 / 2007-11-12 20:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
właśnie dzisiaj malutki pakiecik odebrałem :-) chłopaki mają wiatr w oczy: tani dolar i droga stal a przy tym radzą sobie całkiem przyzwoicie.
Fawelas / 2007-11-12 20:10 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Witajcie, ufff dopiero teraz mogę zobaczyć co się dzieje na świecie. Jak tam samopoczucie? Dajecie rade? Bigu pisał o dziwnym hobby, ja na przykład zbieram pióra wieczne...., drugie hobby to zbieranie akcji które tracą na wartości ale to chyba nic rewelacyjnego ;-)
TOMOK / 2007-11-12 20:17 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
to może powymieniamy się...jak znaczkami...hihi
Witam wszystkich :)
Może ktoś skomentuje...wdzięczny będę...bo ja mało rozumiem ;)
http://tnij.org/agr9
Ale czy to dobre czy złe czy to ma znaczenie?
Pozdrawiam
kloszard / 2007-11-12 20:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
a mowia ze nic nie trwa wiecznie :)
pzdr
kazelot / 2007-11-12 19:39 / Tysiącznik na forum
Cześć.
Wykres S&P wygląda jak wielbłąd,który nasrał i odchodzi.
Bliski wschód,ropa?
Big Lebowski / 2007-11-12 19:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. Walter - kiedys widzialem co zrobiles nowym autem zaparkowanym przed domem ;-)) tak sobie mysle ze nie lubisz koloru czerwonego ;-)) hehe.. tak jak pisalem Dow spadnie ponizej 13tys - tradycja , na n-tv caly czas trabia ze spadnie hm.. beda wzrosty..
kloszard / 2007-11-12 19:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witam wszystkim...wlasnie czytam raport famuru...jakis dziwnie wysoki zysk netto im wyszedl za ostatni miesiac..moze ktos zna lepiej firme, branze ma jakis komentarz...
dzieki :)
Big Lebowski / 2007-11-12 18:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obecnie mamy taki etap na GPW - ze wszyscy wiedza ze spadnie kwestia tylko ile spadnie , oczywiscie wszyscy analitycy takze sa pewni spadkow i lamania wsparc hm.. - beda wzrosty i to spore..zdania nie zmieniam - nalezy obecnie malymi partiamy kupowac walory ..
Brzeziński Inwestycje / 2007-11-12 19:00 / portfel
Zgadzam się ale bardziej walory niż jednostki TFI....pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy