Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2007-11-11 19:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jedna wazna sprawa - komentarze prasowe i wypowiedzi analitykow sa katastroficzne i zapowiadaja spadki hm.. bessy nie mamy tylko korekta nawet podczas najglebszej bessy okres od pazdziernika do stycznia sa wlasnie wzrosty - dlatego uwazam ze czas dla odwaznych nadszedl i odwazni zostana wynagrodzeni..
gabrik / 2007-11-11 20:14 / portfel / Wierny Forumowicz
hmm Big jakoś nie zrozumiałem zdania korekta podczas najgłębszej......że niby nawet w trakcie bessy akcje w tym okresie rosną czy o to chodziło :-)
Big Lebowski / 2007-11-11 20:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dokladnie w czasie najwiekszej i najglebszej bessy w tym okresie - zarabia sie na wzrostach..
gabrik / 2007-11-11 20:57 / portfel / Wierny Forumowicz
trochę inaczej podchodzę do czasowej analizy rynku ale związane to jest ze specyfiką mojego podejścia do parkietu ale nie mam nic przeciwko aby rosło :-)
Big Lebowski / 2007-11-11 17:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obecnie wskaznik pesymizmu jest znaczny wsrod inwestorow -powie mi ktos ze posiadajacy akcje nie sa pesymistami hm.. zapominamy ze posiadajacy akcje funduszy akcji sa obecnie w skrajnym pesymizmie a to sa wlasnie inwestorzy inwestujacy w akcje tak wiec - na parkiecie dominuje pesymizm, wzrosty ktore wystapia bede dzielem funduszy a nie kowalskich , kowalscy ktorzy obecnie maja akcje sa zaprawieni w boju i pozostali z akcjami najwytrwalsi .. karty beda rozdawane przez fundusze inwestorzy indywidualni moga sie co najwyzej dostosowac do trendu.. A. Kostolany twierdzil ze akcje nalezy kupic i na wiele lat tabletk na sen zazyc tzn. zapomniec..
MIMO / 2007-11-11 19:20 / Bywalec forum
Witam. Od bardzo dawna czytam wasze komentarze,od bardzo dawna inwestuje na gpw. Doszedłem do wniosku, że im więcej wiem ,to wiem, że nic nie wiem hehe.
Podoba mi się wyjątkowa atmosfera na wątku pozd Biga.
Przeglądając wasze portfele , nie mogę zrozumiec dlaczego tak długo utrzymujecie stratne pozycje?
Wiara w spółkę?(właściwie powinienem napisac UTRZYMUJEMY),bo sam często popełniam ten błąd---
Espebepe -pewnie pamiętacie jak to się skończyło.Cóż dwa razy się wyzerowałem i dalej te same błędy czy to oznacza brak doświadczenia?...sam nie wiem... głupota ?
Teraz utrzymuje stratną pozycję na rafamecie ale moja wiara w spółkę jest wielka.wyzeruje się trzeci raz?
Big Lebowski / 2007-11-11 19:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. czasem tak jest ze pozniej zalujemy ze wypuscilismy z reki dobra spolke inie mozemy sie przelamac odkupic na wyzszym poziomie - w mojim zyciu wypuscilem spolke zycia - Alstom za 1,5 euro i nigdy na wyzszym poziomie nie wrocilem - obecnie kosztuje 160 euro .. ostanio mialem podobnie z BBIC - tak wiec odkupilem i juz zostanie.. Pozdr..
warren / 195.205.143.* / 2007-11-11 21:41
ona inwestuje a moją magienke :)
Big Lebowski / 2007-11-11 21:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ta spolka przebije MCI - tak ja oceniam ..
kloszard / 2007-11-11 20:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dobry wieczor wszystkim ...tak...to jest ciekawy watek odnosnie trzymania akcji ze strata..u mnie zdarza sie, ze jak sprzedam ze strata to szukam innej i trace zainteresowanie spolka... wtedy spolka mi ucieka....( tak bylo z energomont pld jak kosztowal ok 30 pln przed wszystkimi splitami oraz z krukiem za 34 pln przed splitem..nigdy juz nie wrocilem do spolek)...hm...kupilem cos innego....
zreszta kazdy ma po prostu lepsze i gorsze dni...
moje doswiadczenia odnosnie wlasnych bledow to za duza potrzeba gry.....za czesto skacze( czasem jak czuje pewnosc to obracam jednym papierem kilka razy w ciagu dnia)
pieniadze po prostu maja swoja ogromna energie...moc...trzeba byc uwaznym..jak to w zyciu :) zeby nie zrobic sobie i innym krzywdy..
...moze to sie wydac dziwne, ale czasem dobrze mi robi strata pieniedzy..wtedy rosnie moja dyscyplina :)
MIMO / 2007-11-11 21:08 / Bywalec forum
własne błędy.... to jest temat.- czasami wydaje mi sie że robię ich tak dużo... hehe przypomina się piosenka: "co ja tutaj robię"Natura ,tylko moja?
Pooh / 2007-11-11 22:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Witam wszystkich wieczorem.

Natura - nie tylko Twoja. Dla mnie GPW jest nie tylko grą, ale i źródłem wiedzy. O ludziach i o samym sobie przede wszystkim. Oj, jest nad czym pracować... Niestety, ale przeważnie nie wystarczy popełnić błędu jednorazowo, żeby nie popełnić go po raz n-ty. Ostatnio często stukam się w czoło, że mimo batów, niczego się nie uczę...
Ale pracuję i nad elementami wiedzy giełdowej, i nad sobą. ;)
Pozdrawiam.
MIMO / 2007-11-11 22:31 / Bywalec forum
, baty każdy dostaje ,przyznam sie że czasami trudno je wyleczyc
Pooh / 2007-11-11 22:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Ja traktuję je jako nauczkę. Czuję, że akurat wejście na rynek w takim momencie /czerwiec/ - zaprocentuje wiedzą. Czy cokolwiek bym wiedział, wchodząc w fazie "kup cokolwiek i patrz jak rośnie"? Byłoby to tylko potwierdzenie obiegowej opinii, że zarabianie na giełdzie jest łatwe. A tak - mam całkiem niezłe doświadczenia :). I o to, póki co, chodzi.
Pozdr.
MIMO / 2007-11-11 20:26 / Bywalec forum
podobny przypadek miałem z mci kupowany po 0.4
Big Lebowski / 2007-11-11 20:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
MCI sprzedalem po 7zl i takze nie wrocilem..
MIMO / 2007-11-11 20:51 / Bywalec forum
przyglądałeś się może Rafametowi?
Big Lebowski / 2007-11-11 21:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pobieznie - z tego co pamietam tzn. firma przynosi straty oraz jak na moj gust glowny akcjonariusz nieciekawy .. agencja rozwoju - przypomina mi sie INFOS w stalexpoecie..
MIMO / 2007-11-11 21:17 / Bywalec forum
Kiedyś rozmawiałem ze znajomym na temat takich właśnie firm."Szukaj firmy, na którą nikt nie chce nawet patrzec,analizuj szanse i zagrożenia, jak wszyscy ci odradzają ,przeczytaj jeszcze raz "hehe
Big Lebowski / 2007-11-11 21:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ja takze szukam tzw . upadlego aniola .. gdyz lubie tak inwestowac..
Big Lebowski / 2007-11-11 21:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
na jedno wychodzi - jak zwal tak zwal... ;-))
MIMO / 2007-11-11 21:54 / Bywalec forum
dawno temu ,czytałem śmieszny artykuł "żona inwestora"
starsi stażem pewnie pamiętają.Mam w domu podobną sytuację he.
Mój ośmioletni syn ma w portfelu:
1- Praterm 30%(idzie zima)
2- PEP 30% ekologia, moda,prąd zawsze potrzebny
3-GF premium 20% -codziennie komunikat -umowa znacząca
4-gotówka-20% -bo wszystkiego nie można miec w akcjach .
Słowo.
śmieje się ze mnie, bo ma lepsze wyniki .he ..ale na razie
rywalizacja trwa.
Big Lebowski / 2007-11-11 22:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
do czego to doszlo MIMO - dzieci nas bija... ;-)) hehe..
MIMO / 2007-11-11 22:17 / Bywalec forum
Fakt.W dodatku żona jest na mnie bardzo zła .Michał przychodząc ze szkoły przestaje interesowac się lekcjami.
co robic?
barabaszek / 2007-11-11 22:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Na kursy syna poślij ,analityk w dobrym banku ..."złoty zawód" .pozdrawiam
barabaszek / 2007-11-11 22:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Bardzo wolno mi się odświeża Money.pl ;-( .Później wygląda na to jak bym powielał czyjeś myśli a tak nie jest ;-(
Big Lebowski / 2007-11-11 22:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hm.. co zrobic ? zrobic z niego maklera ;-)) hehe..
MIMO / 2007-11-11 22:36 / Bywalec forum
nie chce.. he jak widzi mnie ostatnio (moją minę ) proponuje spacer i ....cyt. "idż ty lepiej tato do normalnej pracy"
wrota wyobrażni / 2007-11-11 19:06 / portfel / Poznań na +
A mnie się wydaję że jutro będzie zielono gorzej zato we wtorek i środę raczej czerwono .Funduszę muszą dać zwykłym kowalskim chociarz jedno dniową nadzieje na lepsze jutro co by większość nie spanikowała. Bigu czy na misiach to aby nie mamy już bessy a jeśli tak to co to oznacza mam gotówkę i czekam serce chce do boju liczy na odbicie ale rozum mówi poczekaj jeszcze trochę. Ostatnio radziłeś mi zainteresować się misiami w krótkim okresie .Jak sytuacja wygląda według twojej fachowej ocenie na dziś kiedy na zakupy się wybrać radzisz.
wrota wyobrażni / 2007-11-11 19:08 / portfel / Poznań na +
Sorki zapomniałem ciebie pozdrowić i podziękować za wcześniejsze rady. Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-11 19:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj... wlasnie uwazam ze misie nalezy kupowac - zasada obowiazuje taka sama jak w akcjach inni sprzedaja kupuj i na odwrot .. idealnego dolka nie zlapiesz mysle ze tak jak w akcjach partiami nalezy kupowac.. Pozdr..
warren / 195.205.143.* / 2007-11-11 18:14
mowisz, ze juz niedlugo koniec tego marazmu ? a ja jeszcze czekam na trupy w szafie. tylko DT
Big Lebowski / 2007-11-11 18:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warren trupy beda nam towarzyszyc jeszcze dlugo .. Wig 20 bedzie nadal odleszczany z tym ze sa spolki ktore mysle ze juz mozna zbierac , spadki beda wystepowac wiadomo ...
marboru / 2007-11-11 17:33 / portfel / "Bankier giełdowy"
...zastanawiam nie tylko to, dlaczego zarządzający fundów do tej pory nie poczynili żadnej interwencji? może ta interwencja jak piszesz już niedługo nastąpi.
jeśli nie nastąpi to z cała pewnością fundy mogą stracić miliardy zł - a to chyba nie jest im na rękę zważywszy na opłatę za zarzadząnie, która nie jest malutka.
Big Lebowski / 2007-11-11 17:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
oni takze czekaja na uklepanie dna..
Big Lebowski / 2007-11-11 17:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Druga sprawa fundusze takze patrza na USA - obecnie zorientuja sie ze rynki dystansuja sie od Dow - tak wiec GPW mysle ze sie odwroci takze od Dow..
Big Lebowski / 2007-11-11 09:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
kazelot / 2007-11-11 11:02 / Tysiącznik na forum
Witaj wujku kierowniku.
barabaszek / 2007-11-11 14:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień Dobry wszystkim.
EMR100 / 2007-11-11 00:08 / portfel / Walczący z wilkami
Big potafisz człwieka podnies na duchu, nic tylko podziekowac . Dobrze ze jestes ,nawet nie chce myslec co by było gdyby Cie nie było.
Pozdro wielkie !!!!!
Big Lebowski / 2007-11-10 21:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Odniose sie do kwesti bessa - hossa , dla przykladu wezme rynek niemiecki hm. srednia cena zysk wynosi obecnie na gieldzie niemieckiej 14 - tak nisko nigdy nie bylo,malo tego od 2009r wchodzi nowe prawo podatkowe ktore mowi ze wszystkie dochody z gieldy beda opodatkowane - tak wiec ostania szansa dla funduszy dobrego zarobku z pominieciem podatku - dlatego DAX praktycznie nie spada , jezeli gielda niemiecka bedzie a bedzie bila rekordy to GPW takze nie gesi i swoj index maja - zapowiadam wszem i wobec nadchodzaca hosse oraz rajd sw.. Mikolaja .. tak to wlasnie widze , uczciwie jednak zaznaczam ze spadkow cdn. z tym ze walory atrakcyjne o dobrej wycenie i najwazniejsze w dobrych rekach nalezy dobierac systematycznie..
TOMOK / 2007-11-10 22:25 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Big
oglądam wiele portfeli tu na forum wszystkie raczej czerwone...
Jeśli są prawdziwe a mój jest zapewniam zastanawiam się kto zarabia?
Ktoś zarabia?
Pozdrawiam
Brzeziński Inwestycje / 2007-11-10 22:54 / portfel
ja zarabialem na spadkach dopoki nie kupilem storrm`a ale nie jest źle TFI duzo mi przyniosly odbije sie max do czwartku pozdrawiam
mari / 2007-11-10 21:37 / Achi
a propo Toory - chyba Włosi chcą ją ratować (a już myślałem że specjalnie przenieśli tu produkcję żeby tu taniej zbankrutować,wyprać pieniądze czy cóś takiego)
Big Lebowski / 2007-11-10 21:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mari - jezeli chodzi o Wlochow hm.. przed kilku laty mialem akcje Pirelli - swietna kalendarze , opony niezgorsze sprzedalem akcje ze strata po 0,79centow to bylo przed czterema laty obecnie kosztuja 0,82 centy - cztery lata hossy - podchodz z rezerwa do Toory - kilka razy typowalem cene i trafialem w dziesiatke obecnie typuje 0,90 gr i mysle ze trafnie..
mari / 2007-11-10 22:10 / Achi
jakieś dziwactwo na PB jest odnośnie Toory tytuł artykułu jest a zawartości brak.:-)))
może to tylko plotka z tym Karkiem.:-)))))))))))))
Big Lebowski / 2007-11-10 22:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dlateg pisze podchodz z rezerwa do wszystkich info Toory..;-))
mari / 2007-11-10 21:42 / Achi
choć pieniądze to może właśnie wyprali kto ich tam wie.
marssell / 2007-11-10 20:15 / Bywalec forum
Big chciałem napisać coś odnośnie ostatniego mojego podsumowania Twoich przewidywań co do trendów na gpw . Nie wiem czy to czytałeś ale to co napisałem było mocno nasycone dowcipem i napewno to zauważyłes i nie masz nerwa z powodu mojej wypowiedzi, odnośnie inwestowania to z zainteresowaniem przyglądam się biotonowi . Kurs spadł już dość sporo poniżej wszelkich oczekiwań większości graczy. Co się dzieje na biotonie?? Czy to wpływ taniejącego dolara? czy może coś jeszcze?? a może to już czas na kupowanie tego waloru??
Big Lebowski / 2007-11-10 20:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wypowiedz jak to wypowiedz ;-)) jezeli chodzi o Bioton hm.. tylko ze wzgledu na jedna osobe sie nie wypowiadam gdyz gdybym mial sie wypowiedziec suchej nitki bym nie zostawil na tej firmie.. Pozdr..
marssell / 2007-11-10 20:34 / Bywalec forum
Zobaczę jak wyglądać będzie poniedzialkowa sesja chociaż pewnie będzie nijaka , najważniejsza będzie wtorkowa ale myślę że chyba warto będzie wejść w biotka niebawem
pozdrawiam i dobranoc
Jarg / 2007-11-10 21:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W pewnym sensie masz rację. Jak cena Biotka osiagnie niebawem 0,25 zł, wówczas warto będzie wejść... nawet na maksa...
barabaszek / 2007-11-11 01:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Bez żartów ....realnie trzeba myśleć...proponuje przeczytać to info....Narastająco po dwóch kwartałach tego roku zysk netto Biotonu
wyniósł 67,7 mln zł, zysk operacyjny wyniósł 90 mln zł, a
przychody wyniosły 112,7 mln zł wobec 96,0 mln zł.

Całoroczna prognoza przychodów grupy zakłada osiągnięcie 350 mln
zł.(PAP)....to nie spółka "wydmuszka"
marssell / 2007-11-10 22:08 / Bywalec forum
0,25 takiej ceny nigdy się nie doczekasz na biotku a ta cena która aktualnie chodzi to wg. mnie jest bardzo atrakcyjna
warren buffet / 2007-11-11 00:00 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
po 1,50 tez nie wierzylem ze bedzie
TOMOK / 2007-11-10 20:05 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Dobry wieczór...Big i ekipa
no troszkę mnie sponiewierało wczoraj :-)
ale chyba do 24.00 dociągnąłem....
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-11-10 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku - Browarku.. ;-)) Pozdr..
TOMOK / 2007-11-10 20:12 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Właśnie przeżywam drugą korektę na Fasingu
Po pierwszej podniósł się...i miałem nawet już "przez sekundę" zysk dlatego wierzę, że podniesie się i po tej...
Nie wierzę natomiast nic a nic w Interferie...i dopadł mnie marazm związany z tą firmą...
Nie mam po prostu siły...patrzę tylko...czekając na cud
Poza tym...jest ok
Pozdrawiam ciepło
serhio / 2007-11-10 19:31 / Bywalec forum
Witam wszystkich. Dude, myslisz że taka spółka jak Elstaroil może sie znaleźć wśród tych, których trend się odwróci? Kurs powrócił już do poziomów z końca 2005 roku. Widziałem też, że w Twoim portfelu zagościł na jakąś chwilę Drozapol - wyniki jakie zaprezentował nie powalają, ale komentarz zarządu i kwestia przejęcia TMSteel, może czyni go interesującym w średnim i długim terminie?
Big Lebowski / 2007-11-10 19:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli chodzi o firmy produkujace lub zapowiadajace produkcje biopaliw to jest jeden wielki bleff - gdyz slyszalem wypowiedz fachowca w tej dziedzinie na Bloombergu ze do wyprodukowania 1l biopaliwa trzeba zuzyc 0,5l zwyklego paliwa - gdzie tu logika to juz lepiej oszczedzac paliwo - srodowisko jest bardziej zanieczyszczane aniezeli tradycyjne paliwo gdy doliczymy uzywanie pestycydow - sumujac jeden wielki szwindel i nic wiecej.. co nie przekresla ze byc moze beda grali na tym , jezeli chodzi o Drozapol to topy mi wyrzucily ten walor - mysle ze gdy kurs sie uspokoji wroce do niego..Pozdr..
Fawelas / 2007-11-10 20:28 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Witaj Bigu, co ja czytam... ustawiasz STOPY? O ile sobie przypominam to z zasady nie stosujesz...Jakaś metamorfoza?
Big Lebowski / 2007-11-10 20:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - czasem mam taki kaprys..;-))
anonim_03 / 2007-11-10 20:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dodam od siebie: Cameco.
kazelot / 2007-11-10 20:13 / Tysiącznik na forum
Jasne,ze to bleff i kupa,ale jesli kilka"tęgich"głow wymyśli,ze bedziemy chrzcić paliwo tym czymś to może takii Elstaroil odpalić.Dla mnie to społka pod info,niekoniecznie prawdziwe,ale info.
mari / 2007-11-10 20:11 / Achi
logika? to jest polityka a nie logika.
pzdr
Big Lebowski / 2007-11-10 20:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak zwal tak zwal - przez te wszystkie cuda zywnosc tzn. kukurydza zdrozala wielokrotnie ludzie gloduja gdyz nie stac ich na podstawowe produkty - ropy jest tyle ze cena powinna byc o kilkadziesiat procent nizsza - a tak cierpia biedni w imie jakis hasel..dodam przyglupiastych..
mari / 2007-11-10 20:59 / Achi
cena paliw to jest głównie podatek.Płacimy na bandę urzędasów-i nic więcej reszta to oszustwo.Wykonujemy corocznie miliony bezsensownych kilometrów bo tak urzędnicy chcą.tracimy czas i pieniądze aby pan urzędnik mógł żyć.
W państwie takim jak Polska naprawdę potrzebnych jest 10% stanu obecnego urzędników.
Wtedy cena paliwa byłaby o wiele niższa.
Dodać trzeba że to jest niezwykle przebiegła banda urzędników,więc cena paliw nie będzie spadać a dzieci będą głodować w imię dobrego bytu klasy próżniaczej.
Nie ma co się boczyć na biopaliwa.Będą produkowane bo tak urzędnicy zadecydowali aby w przyszłości mieć alternatywę dla ropy której być może przy rozsądnym gospodarowaniu by nie zabrakło....ale nie gospodarują rozsądni ludzie (w skali makro)
tylko politycy którzy potrzebują zaplecza,bazy a tą stanowi głównie klasa próżniacza czyli
urzędasy.(skarbowi są najniebezpieczniejsi dla gospodarki i sąkompletnie nielogiczni za to są najbardziej hołubieni przez polityków bo są im potrzebni by za mordę trzymać co bardziej aktywnych a ponieważ to niewystarcza to po kolei wszystkich logiczne czy nie.Zgodne z prawem czy nie.Nieważne byleby skroić.Polityka a nie logika.
Biopaliwa będą czy to logiczne czy nie bo potrzebni do obsługi tego są urzędnicy.
Ufff.
Big Lebowski / 2007-11-10 21:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jezeli chcesz naocznie sprawdzic wykresy takowych akcji to www. comdirect.de i wpisz biodiesel .. pozdr..
Big Lebowski / 2007-11-10 21:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wszystko sie zgadza Mari.. zeby inwestowac w akcje typu biodiesel nalezy przesledzic jak zachowuja sie akcje tego typu na sasiednich rynkach - np. w niemczech nurkuja , jezeli chodzi o energie wiatrowa lub biogaz akcje tego typu sa poszukiwane..
serhio / 2007-11-10 19:49 / Bywalec forum
Bardzo dziękuję za Twój komentarz Dude. Też słyszałem o tym, że z produkcją biopaliw jest ten kłopot, że ekonomicznie nie do końca jest to uzasadnione. W każdym razie słyszy się też, że będą promowane. Niedługo ma się w tym temacie określić UE. Ja na Drozapolu zaś stopów nie ustawiłem... Jeszcze raz dzięki!
mref / 2007-11-10 18:23
dobry wieczór przepraszam, że na tym forum prywatne pytanie, ale wiem, że bywa tu gabrik - gabriku czy dostałeś mojego emaila?
Big Lebowski / 2007-11-10 18:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
witaj.. nie ma problemu..
JARCIO / 80.51.33.* / 2007-11-10 14:31
Witaj Dude,mam prośbę mógłbyś coś powiedzieć na temat Mostostalu Zabrze jak sądzisz warto go trzymać da jeszcze zarobić,jeżeli ktoś również zechce się wypowiedzieć będe wdzięczny.Z góry pozdrawiam i życzę wzrostów!!!
Big Lebowski / 2007-11-10 18:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. MSZ - bardzo dobra firma nie wiem jakej cenie kupowales - ale w srednim terminie spolka da zarobic , wyniki maja dobre akcjonariat takze - tak wiec nie widze przeszkod do wzrostu kursu akcji.. Pozdr..
JARCIO / 80.51.33.* / 2007-11-10 18:36
Dzięki za odpowiedż na temat MSZ też liczę na wzrost,ale ostatnio to ciągle w dół i w dół.Myślę ze poprostu trzeba być cierpliwym.
Big Lebowski / 2007-11-10 18:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
cierpliwosc wskazana lada dzin zaczna sie wzrosty i to spore..
Medin / 2007-11-10 18:55 / portfel / SEMPER OPTIMUS!
Witam (po raz pierwszy) Gospodarza i całe Szacowne Grono! Od dawna czytam ten bardzo ciekawy wątek. Sporo się nauczyłem i skorzystałem (niekoniecznie w sensie materialnym- nadal się uczę). Nic nie piszę, bo nic ciekawego nie mam do powiedzenia, chyba że Gospodarz byłby łaskaw czasem odpowiedzieć na jakieś moje pytanie. Pozdrawiam!
Big Lebowski / 2007-11-10 19:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. wszyscy sa tu mile widziani - odpowiedz na pytanie zawsze uzyskasz o ile bede w stanie jej udzielic.. Pozdr..
Medin / 2007-11-10 19:11 / portfel / SEMPER OPTIMUS!
To może pytanie na rozgrzewkę. Dlaczego Twój portfel wykazuje stratę na FW20 skoro cena zakupu jest równa aktualnej cenie?
Big Lebowski / 2007-11-10 19:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
otwierajac kontrakt - system automatycznie odlicza zabezpieczenie..
Medin / 2007-11-10 19:51 / portfel / SEMPER OPTIMUS!
Dzięki za info! Jest dla mnie pewnym zdziwieniem Twoja długa pozycja, w moim odczuciu jesteś sceptycznie nastawiony do wzrostów więc rozumiem że przewidujesz krótkotrwałe odbicie. Czy możesz zdradzić jaka będzie (przewidywana przez Ciebie) skala odbicia?
Czy to pytanie nie jest aby niestosowne?
Big Lebowski / 2007-11-10 19:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
skala odbicia bedzie niewielka i zamierzam natychmiast zrealizowac zysk o ile taki wystapi - zamierzam nastepnie odkupic nizej..
Pais / 83.29.91.* / 2007-11-10 14:19
Kto to jest ten Big Lebowski że taki popularny tutaj ?
mari / 2007-11-10 20:02 / Achi
to my jesteśmy u niego nie on u nas:-)))
Jarg / 2007-11-10 14:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jest to po prostu Koleś, świetny facet, który uwielbia kręgle, kocha swój dywan i lubi przypalić zioło... a my lubimy jego celne uwagi na temat giełdy... i tak to się kręci... :-)
Big Lebowski / 2007-11-10 14:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a teraz betonowa dzungla wzywa mnie .. do wieczora ... bawcie sie dobrze..;-))
doji / 2007-11-10 13:48 / portfel / Bywalec forum
Witam szanowne grono kącikowców:-). Mam taką prośbę...nie ma przypadkiem ktoś zeskanowanej książki Kostolany? Wszędzie po księgarniach mówią, że ostatni nakład z 2002r został wyczerpany. Kiedy wznowienie...któż wie. Pozdrawiam.
barabaszek / 2007-11-10 13:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak by ktoś miał to też bardzo bardzo proszę ...chętnie odkupie książeczkę
Jarg / 2007-11-10 13:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam zacnych Kącikowiczów z W.Sz. Gospodarzem na czele... :-)

Przyznam się, że nigdy nie darzyłem szczególną sympatią PSL... i z niechęcią patrzyłem na zawłaszczanie tradycji dawnego, przedwojennego PSL (z Witosem na czele) przez klikę wywodzącą się wprost z pegeerowskiego PRLu, pazerną na stółki jak mało kto... Jednak kiedy na firmament władzy jak meteor spadła Samoobrona zmieniłem, przynajmniej co do kompetencji zdanie na temat starej rolniczej formacji... A potem była wyważona, spokojna kampania wyborcza i niesamowity awans PSL z 1procentowego poparcia sondażowego przed rokiem do 31 mandatów w obecnym sejmie...

A teraz co kilka dni słucham przyszłego wicepremiera Pawlaka opowiadajacego się zdecydowanie za zniesieniem podatku Belki...

Panie Waldku, Pan sie nie boi... jak Pan przyczyni się do rzeczywistego zniesienia tego haraczu stanę się Pana prawdziwym fanem... i chyba nie tylko ja... :-)

Pozdrówka
kazelot / 2007-11-10 15:07 / Tysiącznik na forum
No-może nie cały narod za panem murem stoi,ale zaiste to już inny naczelny strażak.Inny w pozytywnym tego słowa znaczeniu.Tylko Ci co za nim w tle-to wielka zagadka.
A stary PSL to tak jak piszesz Jarg-To były pachołki pachołkow.
Pozdrawiam Jarg i mam ochotę syskoczyć do Coffee shopu.
Big Lebowski / 2007-11-10 13:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg.. zwlaszcza ze pan Waldek swego czasu zaatakowal prywatyzacje banku slaskiego co takze przyczynilo sie do krachu - lecz musze przyznac zorientowal sie ze przegiol wtedy - co nalezy docenic .. mr Leper ciesze sie ze wraca do korzeni - maszyny czekaja ( kombajn ) i jak dla mnie byl jednym wielkim wstydem dla wiekszosci rodakow.. jezeli PSL bedzie wprowadzac to co obiecuje to mysle ze zyskaja wielu zwolennikow.. Pozdr..
kazelot / 2007-11-10 15:15 / Tysiącznik na forum
Kombajnista Bigu to nie do maszyn tylko do p******.Jak już miałbym być do kogos porownywany to do wszystkich tylko nie do tego czegoś.
barabaszek / 2007-11-10 13:48 / portfel / Tysiącznik na forum
A ja mu pomnik postawię jak mu sie uda ;-)...jeszcze niech skroją wynagrodzenia dla notariuszy choć o 40% i tak nie zbiednieją i poskracają podatki za zakup (ziemi domów itd.) aby napędzić nabywanie dóbr przez obywateli.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy